A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Południe

Duet Centrum - oddział Południe z siedzibą w Katowicach obejmuje swoim zasięgiem woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie.

Biura matrymonialne – Kraków

Internet to niewyczerpalne źródło informacji; w ich gąszczu trudno wyłapać te, które są prawdziwe, a które nie. Podobnie jest z portalami randkowymi, na których można znaleźć tysiące anonsów matrymonialnych. Ich wiarygodności jednak nikt nie sprawdza; każdy może o sobie napisać wszystko. W sieci coraz trudniej o uczciwość, bezpieczeństwo i prawdomówność. Alternatywą dla wszystkich portali randkowych są nasze biura matrymonialne. Kraków, Katowice, Opole, Kielce, Rzeszów – te miasta należą do południowego oddziału Duet Centrum.  Od początku istnienia naszej działalności, tj. od 2002 roku, południowo-wschodnie rejony naszego kraju cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nasi Klienci, coraz częściej otwarci na odległości, chętnie spotykają się w klimatycznym Krakowie, pięknym Rzeszowie czy coraz bardziej nowoczesnych Katowicach.

Poniżej prezentujemy przykładowe oferty z oddziału Południe. Podkreślamy, iż to tylko niewielki wycinek ofert znajdujących się w zasobach Duet Centrum; nasza baza każdego dnia wygląda inaczej, bo codziennie dołączają do nas nowi Klienci, inni zaś zawieszają członkostwa i rozwijają znajomości zawarte za naszym pośrednictwem. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


138/1 Sylwia, 30 lat, własna działalność

Drobna blondynka o delikatnej urodzie, niebieskie oczy, bardzo szczupła. Wykształcenie wyższe ekonomiczne, nie pracuję w zawodzie, prowadzę własną malutką kawiarenkę, w której się...

Drobna blondynka o delikatnej urodzie, niebieskie oczy, bardzo szczupła. Wykształcenie wyższe ekonomiczne, nie pracuję w zawodzie, prowadzę własną malutką kawiarenkę, w której się spełniam. Sytuację rodzinną mam bardzo skomplikowaną, moje życie ułożyło się tak dziwnie, że mam za sobą unieważnione małżeństwo i jestem mamą czteroletniej Kasi. Wiem, że to nie ułatwia sprawy, ale wolę być szczera. Jeśli się poznamy i zechcesz – opowiem całą historię, na razie szczegóły zachowam dla siebie. Mimo trudnych przeżyć lubię ludzi, cieszę się z każdego gościa, jestem pomocna, czasem może nawet naiwna. Nie chcę się zmieniać, wolę wierzyć i się sparzyć, niż nieufnie podchodzić do każdego człowieka. Jestem dobrą, spokojną osobą, pełną pozytywnych emocji. Marzę o poznaniu uczciwego mężczyzny, który pokocha mnie i moją córeczkę i będzie dla nas najważniejszy na świecie. Mam wiele do zaoferowania, jestem wyrozumiała, ciepła, ale też wiem co to znaczy namiętność. Wierna, oddana, dbająca o dom. Spontaniczna – nigdy nie odmówię nocy spędzonej na dachu pod gwiazdami, szalonej wyprawy w góry czy łażenia nocą po cmentarzu. Lubię robić ciekawe rzeczy, takie, które kiedyś będę mogła opowiadać córeczce, a potem wnukom. Nie chcę w życiu smutku i nudy, a Ty?

Odpowiedz na ofertę
więcej

49/1 Marta, 33 lata

167 cm wzrostu, szczupła blondynka o kręconych włosach. Podobno nic dwa razy się nie zdarza, a jednak.... po raz drugi próbuję od nowa ułożyć sobie życie. Mówią też, że do...

167 cm wzrostu, szczupła blondynka o kręconych włosach.


Podobno nic dwa razy się nie zdarza, a jednak.... po raz drugi próbuję od nowa ułożyć sobie życie. Mówią też, że do trzech razy sztuka, ale ja mam nadzieję, że na drugim razie się skończy.
Moje codzienne życie to praca, dom, nauka angielskiego i rosyjskiego, squash ze znajomymi. Lubię podróże, narty zimą, latem ciepłe kraje, ale na dalszy wypad tak trudno o towarzystwo... I choć na co dzień ciągle się coś dzieje, gdy wracam do pustego domu, samotność odczuwam podwójnie. Biorę wtedy do ręki książkę, psa na spacer do lasu, włączam dvd lub wyżywam się w kuchni.. a następnego dnia dokarmiam znajomych w pracy :)
Z wykształcenia jestem biologiem, ale w tym zawodzie nie udało mi się znaleźć pracy. Jestem kierownikiem magazynu w branży logistycznej i choć lubię swoją pracę, rozglądam się bacznie na rynku pracy w poszukiwaniu pracy zgodnej z wykształceniem.
Nie jestem księżniczką zamkniętą w wieży, nie brakuje mi śmiałości czy odwagi. Jednak gdy wokół wszyscy znajomi mają już swoje rodziny, tak trudno o nowe kontakty. I choć na co dzień jestem kobietą niezwykle pogodną, dopada mnie chandra, gdy po raz kolejny słyszę słowa "taka ładna i fajna dziewczyna, a ciągle sama"...

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/56/K Sylwia, 37 lat

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki. Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym...

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki.

Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym spróbować związać się z kimś jeszcze raz. Po raz drugi, ale wierzę, że ostatni. Opisać siebie? To bardzo trudne.. Na tą chwilę przychodzi mi do głowy tylko jedno określenie: „potwornie samotna”. A tak naprawdę to jestem zwyczajną, skromną kobietą, która wiele nie wymaga od życia, oprócz kawałka chleba i odrobiny miłości. Pracuję jako specjalistka ds. kardiologii. Dobrze się czuję w roli domowej gospodyni, a największą nagrodą, jaka mogłaby mnie spotkać za swoją pracę, jest szczęście mojej córki i uśmiech na twarzy partnera, który z przyjemnością wracałby do domu. Lubię fitness, kino, muzykę klasyczną, jazz, podróże. Kolekcjonuję wina specjalnych gatunków, więc może kiedyś upiję nimi Ciebie i miło wykorzystam. Szukam odpowiedzialnego, czułego, nie rzucającego słów na wiatr mężczyzny 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/5/OP Magda, 33 lata, Ekonomistka

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy. Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią...

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy.

Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią najzwyklejsze drobiazgi. Mam marzenia, plany, pomysły, do ich realizacji dążę małymi kroczkami. Lubię działać, a nie czekać, aż się samo zrobi”, bo sam to się robi tylko bałagan. Wierzę, że większość rzeczy w moim życiu zależy ode mnie, a nie od ślepego losu. I właśnie dlatego tu jestem… Kocham dom i wszystko, co z nim związane. Cenię prawdziwą przyjaźń, rodzinę i ciepło domowego ogniska. Bliska dla bliskich, odległa dla innych. Przekonaj się, jaka dla Ciebie.

Wierzę, że gdzieś jest moja połówka, dla której tradycyjne wartości, takie jak wierność, zaufanie, szczerość, kompromis są tak samo ważne, jak dla mnie. Coś o tobie? Ważne, by więcej rzeczy Cię rozśmieszało niż przygnębiało. Abyś choć trochę lubił to, co lubię ja. I odwrotnie. Abyśmy mieli podobne marzenia, które wspólnie będziemy spełniać. Abyśmy się nie tylko kochali, ale również potrafili przyjaźnić. Aby nas więcej łączyło niż dzieliło.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1589/05 Kasia, 31 lat, pedagog

168 cm wzrostu, orientalna uroda Mimo że nie mam jeszcze własnych dzieci, na co dzień otaczam się całą ich gromadką. Jestem przedszkolanką i logopedą w jednym. Choć praca wymaga...

168 cm wzrostu, orientalna uroda

Mimo że nie mam jeszcze własnych dzieci, na co dzień otaczam się całą ich gromadką. Jestem przedszkolanką i logopedą w jednym. Choć praca wymaga ode mnie sporego zaangażowania, ogromnych pokładów cierpliwości i czasem stalowych nerwów, bardzo ją lubię i nie zamieniłabym na żadną inną. Mam nadzieję, że moje umiejętności wychowawcze przydadzą się, gdy będę miała własną rodzinę.
Jaka jestem? Energiczna, żywiołowa, spontaniczna. Uparta w dążeniu do celu, konsekwentna w realizowaniu marzeń. Staram się nie narzekać i we wszystkim widzieć pozytywne aspekty. Znajomi mówią, że nie można się ze mną nudzić. Pewnie mają trochę racji. Długo nie usiedzę w jednym miejscu, zawsze gdzieś mnie nosi. Ale lubię te chwile, kiedy mogę się trochę wyciszyć, odsapnąć od codzienności. Jestem kobietą rodzinną; pochodzę z domu pełnego tradycyjnych wartości i taki dom chciałabym kiedyś stworzyć Tobie, nam.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/40/K Magdalena, 29 lat

Szczupła, wysoka blondynka. Daleko mi do tak zwanego lansu. Nie śledzę najnowszych trendów mody, mało się maluję i nie przepadam za białymi kozaczkami. Nade wszystko cenię...

Szczupła, wysoka blondynka.

Daleko mi do tak zwanego lansu. Nie śledzę najnowszych trendów mody, mało się maluję i nie przepadam za białymi kozaczkami. Nade wszystko cenię sobie rozmowę i bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, poświęcam temu więcej czasu niż na zakupy. Porażam czasem zbyt dużą szczerością – przecież o wiele prościej zarzucić komuś brak taktu niż uznać go szczerym. Nie toleruję bałaganiarstwa, godzinnego siedzenia przed komputerem, mlaskania przy jedzeniu. Jestem pogodna, zaradna, uczynna. Pytają mnie, kiedy spoważnieję? A ja nie widzę powodu, dla którego miałabym przestać tańczyć do rana, rechotać z radości, brudzić się czekoladą.
Moje marzenie ma ponad 180 cm wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy. Nie jest marynarzem ani też finansistą, ale posiada wyższe wykształcenie. Nie musi mieć żadnych pasji, ważne by z pasją kochał życie (i mnie). Dopowie niedokończone zdanie, przechwyci myśl, a może nawet ją wyprzedzi. Z nim porozumiem się bez słów.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/87/C Edyta, 29 lat, rehabilitantka

Szczupła, wysoka brunetka. Panna bezdzietna Pisząc ten anons, zadzwoniłam do mojej przyjaciółki i zapytałam: „Aga, gdybyś miała coś o mnie powiedzieć w kilku zdaniach, co...

Szczupła, wysoka brunetka. Panna bezdzietna

Pisząc ten anons, zadzwoniłam do mojej przyjaciółki i zapytałam: „Aga, gdybyś miała coś o mnie powiedzieć w kilku zdaniach, co byś powiedziała?” Usłyszałam w słuchawce głośny śmiech i słowa: „Jednorazowe wydanie”. Nie wiem wprawdzie, czy brzmi to zachęcająco, ale może warto byłoby poznać to wydanie? Taki egzemplarz uchował się tylko jeden ;-)
Pracuję w ośrodku rehabilitacyjnym, mam wiele frajdy ze swojej pracy. Jestem fanką sportu, zdrowego trybu życia, lodów czekoladowych, sushi, filmów z Clooneyem, polskich kabaretów.  Na co dzień staram się być realistką twardo stąpającą po ziemi, ale przecież jestem kobietą – pełną emocji, wrażliwości, delikatności, takiej kobiecej czułości. Nie brakuje mi pogody ducha, staram się nie narzekać i cieszyć drobnymi, pozornie nic nie znaczącymi rzeczami. Lubię pomagać, uczestniczyć w akcjach charytatywnych, wspomagać tych, którzy nie mają w życiu tyle szczęścia, co ja.
Jestem po długoletnim związku, który był dla mnie ważny. Partner jednak zadecydował inaczej.. Wierzę, że spotkam kogoś, kto doceni moje zaangażowanie, czułość, kobiecość, oddanie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

18/1/N Ewelina, 27 lat, asystentka w kancelarii prawniczej

szczupła, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna. Jaka jestem? Mówią, że jednocześnie silna i wrażliwa. Z zaletami, i wadami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna, ale też...

szczupła, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.

Jaka jestem? Mówią, że jednocześnie silna i wrażliwa. Z zaletami, i wadami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna, ale też uczuciowa, ciepła, czuła, rodzinna i wrażliwa. Przejawia się to w moich zainteresowaniach, które z jednej strony krążą wokół spraw społecznych (jestem związana z fundacją dla chorych dzieci) , a z drugiej – wokół typowo męskich spraw (motoryzacja, rajdy enduro). Ćwiczę na siłowni, przez wiele lat uprawiałam karate. Nie ujmuje mi to jednak kobiecości; staram się dbać o siebie, maluję się, chodzę w szpilkach i wiem, co to sukienka. Swobodnie rozmawiam na każdy temat, sfera seksu nie stanowi dla mnie żadnego tabu. Jestem otwarta na ludzi, na nowe doświadczenia. W życiu cenię wartości rodzinne, ale także istotna jest szczerość, uczciwość, szacunek dla każdego człowieka, zwierząt i przyrody. Cenię ludzi, którzy mają własne zdanie i potrafią je głośno wyrażać, o ile nie przekracza to granic rozsądku i tolerancji. Dziś trudno jest znaleźć ten złoty środek między tolerancją a głupotą. Unikam polityki, bo jej nie rozumiem. I chyba nie chcę zrozumieć tego medialnego teatrzyku, mimo że teatr bardzo lubię. Czasem zastanawiam się, po co mi telewizor. Wolę świeżą prasę, książkę. A najlepiej spacer lub... bliskość kogoś bliskiego :)
Jestem normalną, zwyczajną dziewczyną. Która chce kochać i być kochaną, po prostu. Razem iść przeż życie, wspierać się, motywować, pomagać, realizować wspólne cele.

Odpowiedz na ofertę
więcej

15/1 Joanna, 35 lat, fryzjerka

filigranowa, atrakcyjna, długowłosa blondynka Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi...

filigranowa, atrakcyjna, długowłosa blondynka

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę; mimo że nie robię w niej zawrotnej kariery, czuję się doceniona, spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi...

Poza tym, jestem całkiem zwyczajna. I kogoś takiego szukam – nie żadnego obieżyświata, nie narcyza zakochanego w sobie, nie poszukiwacza tylko nocnych wrażeń, nie karierowicza, który nie ma czasu dla związku.

Dla Ciebie chciałabym być.. kimś, z kim wszystko wokół jest łatwe, nawet gdy pojawią się problemy. Kimś, przy kim ciepło jest nawet pod kocem lodu. Kimś, za kim będziesz tęsknił, gdy dopiero co zamknę za sobą drzwi. Kimś, za kim wskoczyłbyś w ogień, mając pewność, że ja wskoczyłabym za tobą..

Odpowiedz na ofertę
więcej

29/1/DP Basia, 35 lat

167 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna Mówią o mnie, że Baśka jest dziewczyną konkretną, z inicjatywą w życiu i otwartym umysłem. Na pewno jestem osobą...

167 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna

Mówią o mnie, że Baśka jest dziewczyną konkretną, z inicjatywą w życiu i otwartym umysłem. Na pewno jestem osobą ciekawą świata i na co dzień staram się korzystać z możliwości, jakie daje codzienne życie. Czas wolny to:  książki (nie zasypiam bez czytania) , rozrywki kulturalno – artystyczne (teatr, kino, koncerty), aktywność sportowa - jogging, joga, rowery, wypoczynek na łonie natury – spontaniczne wyjazdy weekendowe, wycieczki do lasu, grzybobranie, góry. Wartości w życiu: pokora, optymizm, przyjaźń, właściwy balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Cenię życie rodzinne i lubię mieć w domu porządek, ale nie taktuję swojego M3 jak muzeum. Jestem otwarta na wyjazdy, wyjścia, podróże

Będę starała się, by mój  partner czuł się przy mnie stuprocentowym mężczyzną. Nie zawieszam się nigdy na mężczyźnie - ani emocjonalnie ani finansowo; jestem świadoma swojej kobiecości i swojego potencjału, potrafię sprawić, że w związek nie może wkraść się rutyna.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/4/OZ Aleksandra, 29 lat

P omimo młodego wieku, potrafię dojrzale kochać. Odkąd pamiętam, zawsze podobali mi się dużo starsi mężczyźni. Tak mi zostało do dziś. Coś o sobie? Na co dzień mniej lub bardziej...

Pomimo młodego wieku, potrafię dojrzale kochać. Odkąd pamiętam, zawsze podobali mi się dużo starsi mężczyźni. Tak mi zostało do dziś. Coś o sobie? Na co dzień mniej lub bardziej pilna studentka slawistyki i miłośniczka jazdy konnej. Choć jeszcze nie pracuję, jestem niezależna finansowo i zmotoryzowana. Jak to kobieta, bywam zmienna. Raz blondynka, raz szatynka. Lubię gdy coś się zmienia - we mnie, wokół mnie. Ale kocham zawsze tak samo - szczerze i wiernie. Chętnie chodzę do kina, sporo czytam, podróżuję. Jestem odpowiedzialną, uczuciową, wrażliwą dziewczyną. Wiem jak wielkie znaczenie ma w związku komrpomis, potrafię dbać o swojego partnera. Szukam dojrzałego mężczyzny (może być rozwodnikiem), który chce założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

127/1 Agata, 29 lat

panna, bezdzietna. Blondynka, oczy szare, wzrost 165 cm, waga 55 kg. Delikatna, dziewczęca uroda, szczupła sylwetka. Elegancka, najbardziej lubię sukienki i inne kobiece ciuszki, dżinsy...

panna, bezdzietna. Blondynka, oczy szare, wzrost 165 cm, waga 55 kg.

Delikatna, dziewczęca uroda, szczupła sylwetka. Elegancka, najbardziej lubię sukienki i inne kobiece ciuszki, dżinsy są na wyjazdy w góry, a dresy na siłownię :) Jestem farmaceutką, razem z mamą prowadzę rodzinną aptekę, przejętą po babci. To taki nasz wielopokoleniowy interes, o który dbamy i z którego jesteśmy bardzo dumne. Jestem dokładna, odpowiedzialna i bardzo dobrze zorganizowana. W pracy skupiona, ale uśmiechnięta, pomocna – lubię ludzi i cieszę się, gdy mogę coś doradzić. Poza pracą staram się żyć aktywnie, nie unikam sportu, choć w żadnej dziedzinie mistrzem nie jestem. Trochę pływam, trochę jeżdżę konno (bardzo rekreacyjnie), czasem chodzę na różne zajęcia fitness, jogę. Lubię włoskie i francuskie kino, gorzką czekoladę, białe wino i kolor zielony. Bywam czasem zamyślona, najchętniej wychodzę wtedy na długi spacer, by złapać trochę świeżego powietrza i dystansu. Szukam dojrzałego mężczyzny, do stworzenia prawdziwego i poważnego związku, nie szukam przelotnej znajomości. Pan zadbany, z poczuciem humoru, samodzielny finansowo, widzący się w roli męża i ojca.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS29/9/K Agnieszka, 34 lata

Pracuję we własnej firmie, sama sobie jestem sterem i okrętem. Jestem raczej szczupłą, wysoką i zadbaną blondynką. Mam 4letnią córeczkę. Podziwiam ludzi, którzy są ze...

Pracuję we własnej firmie, sama sobie jestem sterem i okrętem. Jestem raczej szczupłą, wysoką i zadbaną blondynką. Mam 4letnią córeczkę. Podziwiam ludzi, którzy są ze sobą bez względu na okoliczności, są wierni swoim zasadom i posiadają entuzjazm, który sprawia, że zwykła codzienność jest po prostu małym cudem. Lubię tańczyć, słuchać poezji śpiewanej, obejrzeć ciekawy film (najchętniej kino hiszpańskie)

Chciałabym poznać kogoś, kto będzie dla mnie zawsze partnerem i podporą w trudnych chwilach. Mężczyznę z żyłką podróżnika. Kogoś, kto nie obiecuje czegoś, czego nie jest w stanie spełnić i nie rzuca słów na wiatr. Po nieudanych próbach stworzenia prawdziwego związku, wiem, że aby przetrwała miłość, trzeba o nią zabiegać na każdym kroku, bo kiedy się coś przeoczy, może być już za późno

Odpowiedz na ofertę
więcej

128/1a Elwira, 28 lat

Mała, energiczna kobietka z wielkim temperamentem. Ciemnowłosa, ciemnooka, uśmiechnięta. Pracuję w banku, nie jest to może moja pasja, ale mam doświadczenie, wiem co robię, zarabiam tyle...

Mała, energiczna kobietka z wielkim temperamentem. Ciemnowłosa, ciemnooka, uśmiechnięta. Pracuję w banku, nie jest to może moja pasja, ale mam doświadczenie, wiem co robię, zarabiam tyle ile potrzebuję. Stać mnie  na utrzymanie mieszkania, siebie i na pasję, którą jest jazda konna. Mam własnego konia, który stoi w stajni na obrzeżach miasta. Łatwo się domyślić, jak spędzam czas wolny. Konie są cudowne, można się od nich i przy nich wiele nauczyć. Dzięki nim nauczyłam się cierpliwości, łagodności, ale i stanowczości i jasnego komunikowania. Poza tym kontakt z tymi zwierzętami wycisza, relaksuje i zwiększa odporność na stres. Może właśnie dzięki jeździectwu  nie jestem nerwowa, na nikim nie odreagowuję niepowodzeń w pracy itp. Poza tym odznaczam się konsekwencją w działaniu i opanowaniem. Do ludzi jestem nastawiona przyjaźnie, nie oceniam po wyglądzie ani po pozorach, wiem, że życie potrafi zaskakiwać, także w ten negatywny sposób. Sądzę, że zamiast potępiać dla zasady, ludzie powinni sobie pomagać. Chciałabym spotkać mężczyznę o podobnym spojrzeniu i stopniu wrażliwości. Nie musi kochać koni, ale moja pasja na pewno nie zniknie, więc musi ją uszanować. Obiecuję wzajemność w tym zakresie. Docelowo myślę o stworzeniu pełnej, kochającej się rodziny. Jacyś chętni?

Odpowiedz na ofertę
więcej

89/1 Małgorzata, 38 lat, wolny zawód

Filigranowa brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona. Na co dzień prowadzę normalne życie, pełne wzlotów i upadków, lepszych i gorszych dni. Z przewagą tych lepszych :) Po pracy...

Filigranowa brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona.

Na co dzień prowadzę normalne życie, pełne wzlotów i upadków, lepszych i gorszych dni. Z przewagą tych lepszych :) Po pracy sięgam po książkę (beletrystyka), uruchamiam kino domowe, biegam na domowej bieżni, zajmuję się ogrodem, chadzam z psem na spacery. Jestem domatorką i wcale się tego nie wstydzę; mieszkam w tak fantastycznym miejscu, że nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. Mam kilku dobrych znajomych, co jakiś czas zapraszam ich do siebie i wspólnie organizujemy sobie czas.
Jeśli nie boisz się kobiet, które dobrze sobie radzą w życiu, proszę - napisz. Poszukiwany partner to mężczyzna dojrzały emocjonalnie, poukładany, bez zbędnych kompleksów i nałogów. Lubiący ruch i aktywne spędzanie czasu, ale i ceniący ciepło domowego ogniska.
Uważam, że fundamentem związku jest bliskość i rozmowa; rozmowa, która nie dzieli, ale łączy i cementuje związek, rozmowa, która jest prawdziwym dialogiem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/21/N Katarzyna, 36 lat

Jako nastolatka byłam w kadrze Polski w narciarstwie biegowym, potem złapałam kontuzję, kariera zanim się rozpoczęła juz się skończyła... Teraz jeżdżę tylko rekreacyjnie, ale...

Jako nastolatka byłam w kadrze Polski w narciarstwie biegowym, potem złapałam kontuzję, kariera zanim się rozpoczęła juz się skończyła... Teraz jeżdżę tylko rekreacyjnie, ale uwielbiam to. Poza tym szaleję zimą lepiąc bałwany, robimy z córką bitwy na śnieżki, jeździmy na łyżwach.

<span agle="" c="" chyba="" czasami="" dwiema="" e="" gram="" i="" itp.="" kami="" na="" nas="" nazwijmy="" nie="" piewamy="" skrzypcach.="" span="" style="\" font-size:"="" szumnie="" to="" tworzymy="" w="" wypatrzy="" ych="" z="">Jeśli jesteś facetem otwartym na nowe życie, na przygody, na lepsze jutro i do tego masz dystans do siebie, odezwij się do Duetu i powiedz, że chcesz mnie poznać :)
Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/26/OZ Kasia, 35 lat

Drobna, zielonooka brunetka. Jest rozwiedziona, ma 9-letniego syna. Zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku sprawia, że chce mi się zacząć nowy dzień. Jestem mgr...

Drobna, zielonooka brunetka. Jest rozwiedziona, ma 9-letniego syna.

Zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku sprawia, że chce mi się zacząć nowy dzień. Jestem mgr polonistyki, mam również wykształcenie medyczne – logopedia. Uwielbiam jeździć w góry, tam czuję się naprawdę dobrze. Morzem też nie gardzę, choć znacznie rzadziej je odwiedzam. Dużo jeżdżę na rowerze, zimą na nartach – dzięki temu świetnie się czuję. Kiedy tylko mogę – wyjeżdżam, odwiedzam, zwiedzam. Pociąga mnie wolność, choć przywiązana jestem do wspomnień i pamiątek. Choć nie mam muzycznego wykształcenia, uwielbiam śpiewać i tańczyć. Jestem ciekawa świata i ludzi, podobno zarażam optymizmem. Lubię być samodzielna, ale tęsknię za pomocą ze strony kogoś o silniejszej osobowości. Jestem zwolenniczką porządku i jasnych reguł życia.
Szukam mężczyzny, który potrafi rozmawiać, lubi ciekawie spędzać czas, nie boi się ryzyka, spełniania marzeń, realizacji własnych pomysłów.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K27/76/W Monika, 29 lat

Blondynka o szczupłej sylwetce, 163 cm wzrostu, szare oczy. Nie interesują mnie faceci, którzy traktują fakt postawienia mi drinka za zgodę na seks. Nie interesują mnie też tacy,...

Blondynka o szczupłej sylwetce, 163 cm wzrostu, szare oczy.

Nie interesują mnie faceci, którzy traktują fakt postawienia mi drinka za zgodę na seks. Nie interesują mnie też tacy, którzy myślą, że skoro maja parę stów w portfelu to mogą mieć wszystkich i wszystko. Nie chcę faceta z drogim samochodem.. piękny samochód nie umie kochać. Nie chcę faceta w garniturach od Armaniego.. one nie dadzą mi szczęścia.. Nie chcę faceta ze złotym zegarkiem na nadgarstku...on nie sprawi, że każda chwila z nim będzie niesamowita…
Coś o mnie? Mówią, że ciągle uśmiechnięta...ale czasami płaczę w ukryciu. Mówią, że zwariowana i szalona....ale uwielbiam też chwile ciszy i spokoju w zaciszu swojego domu. Mówią, że roztańczona....ale uwielbiam usiąść na łące lub w fotelu na dworze i czytać książkę. Mówią że spokojna....ale wkurzyć też się potrafię.. Zwyczajna dziewczyna szukająca zwyczajnego chłopaka do stworzenia wspólnego, niezwyczajnego, nadzwyczajnego związku... Wymarzony partner? Wymarzony to w snach, a ja nie chcę śnić w życiu, tylko zwyczajnie żyć..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/15/N Aneta, 39 lat

Jestem atrakcyjną blondynką o piwnych oczach, filigranowa sylwetka. Rozwiodłam się kilka lat temu, syn mieszka w internacie, większą część tygodnia mieszkam więc sama. pracuje w...

Jestem atrakcyjną blondynką o piwnych oczach, filigranowa sylwetka. Rozwiodłam się kilka lat temu, syn mieszka w internacie, większą część tygodnia mieszkam więc sama. pracuje w zawodzie pielęgniarki. Kocham swój zawód i życie w ogóle, potrafię się cieszyć małymi rzeczami. Właściwie niczego mi w życiu nie brak, jestem samodzielna i mam kochającą rodzinę, ale doskwiera mi brak naprawdę bliskiej osoby, którą mogłabym obdarzyć moim uczuciem, mężczyzny, na którym mogłabym zawsze polegać. Szukam rozsądnego, dojrzałego na związek z kobietą partnera, który pragnie wspólnego życia, przeżywania, korzystania z uroków życia.

 
Odpowiedz na ofertę
więcej

2/1/N Justyna, 29 lat, technik dentystyczny

164 cm wzrostu, zadbana, kobieca blondynka. Bezdzietna panna. Jestem osobą naturalną w sposobie bycia, uśmiechniętą i pogodną. Bezpośrednią i szczerą w budowaniu relacji z innymi...

164 cm wzrostu, zadbana, kobieca blondynka. Bezdzietna panna.

Jestem osobą naturalną w sposobie bycia, uśmiechniętą i pogodną. Bezpośrednią i szczerą w budowaniu relacji z innymi ludźmi, łatwo nawiązuję kontakty, potrafię z każdym porozmawiać, mam dużo szacunku i otwartości dla drugiego człowieka. Nie toleruję kłamstwa, każdemu daję kredyt zaufania. Potrafię podejmować decyzje, jestem wyważona i konkretna. Nie działam raczej pod wpływem emocji, raczej jestem zdroworozsądkowa. Aktywnie spędzam wolny czas; jeśli jest okazja, staram się spędzać w górach większość wolnego czasu. Poza tym  podróże- dalekie i bliskie, dobra książka, film. Jestem estetką przywiązującą wagę do miejsc, atmosfery, wystroju, klimatu. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami (co nie znaczy drogimi), staram się przebywać wśród dobrych ludzi. Nad ilość przekładam jakość – chyba we wszystkich aspektach życia. Lubię dom, po długim dniu pracy chętnie wypoczywam z dobrą książką. W zależności od nastroju i pogody lubię wyjścia „na miasto” – kino, teatr, zakupy, spotkania z przyjaciółmi. Chętnie podróżuję, lubię też jazdę na nartach, czasem siłowania lub aerobik
Cenię w życiu prawdziwą przyjaźń, wierzę w prawdziwą miłość. Uważam, że te dwie wartości można połączyć, tworząc cudowny związek. W związku szukam normalności, wsparcia, wspólnego rozwiązywania problemów, dzielenia się troskami i swoim czasem. Praca, którą bardzo lubię i której poświęcam dużo czasu, zejdzie na plan dalszy, jeśli w moim życiu pojawi się mężczyzna, który będzie podobnie patrzył na życie i związek.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE