A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K28/1/OZ Joanna, 27 lat

Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji. Po pracy szlifuję swój niemiecki, a dwa razy w tygodniu prowadzę...

Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji. Po pracy szlifuję swój niemiecki, a dwa razy w tygodniu prowadzę zajęcia z fittness. Jak każda kobieta lubię dobrze wyglądać, więc nie wstyd jest pokazać się ze mną na ulicy.
Jestem żywiołową, temperamentną szatynką. Mieszkam samodzielnie, jestem odważna, zaradna, trochę szalona. Gdy jest mi źle, nie chowam głowy w piasek, ale staram się to zmienić. Nie zamiatam problemów pod dywan, nie interesują mnie plotki. Mam twardy charakter, ale myślę, że nie brak mi kobiecej subtelności, niewinnego wdźięku.
Wzajemne zaangażowanie, dobry kontakt emocjonalny, wspólne zainteresowania, szczere rozmowy, bliskość - to chciałabym odnaleźć w związku. Lubię mężczyzn zdecydowanych, aktywnych, po prostu kochających życie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

45/1 Małgosia, 31 lat, asystentka

166 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka o zielonych oczach. Panna. Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem....

166 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka o zielonych oczach. Panna.


Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru, zaprawionym czasem ciętą ripostą. Nie lubię nudy i chyba nie potrafię się nudzić. W głowie mam mnóstwo pomysłów na wolny czas, na aktywny wypoczynek, na relaks z dala od cywilizacji. Szczera w decyzjach, otwarta w działaniu. Nie jestem materialistką, chociaż chyba jak każdy lubię finansowo stać pewnie na nogach. Zainteresowania - muzyka, malarstwo, grafika, podróże.
Dla odpowiedniego mężczyzny mogę zrezygnować z własnych ambicji, jeśli obdarzy mnie on prawdziwą milością i doceni moje zaangażowanie w prowadzeniu domu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/61/W Żaneta, 28 lat, Manager

Jestem szczupłą i nie za wysoką brunetką. Żadna ze mnie gorąca lwica czy zagorzała feministka. Normalna, kobieca, ciepła i mądra dziewczyna. Lubię i potrafię słuchać, jestem dobrym...

Jestem szczupłą i nie za wysoką brunetką. Żadna ze mnie gorąca lwica czy zagorzała feministka. Normalna, kobieca, ciepła i mądra dziewczyna. Lubię i potrafię słuchać, jestem dobrym kumplem. Nie powiem, żebym prowadziła higieniczny tryb życia – długo i dużo pracuję, jem o różnych porach. Interesuję się ezoteryką i parapsychologią.

O czym marzę? O tym, aby budzić się ze świadomością, że kocham i jestem kochana. Kogo szukam? Czułego wariata, z którym mogłabym konie kraść. Kogoś, kto poważnie myśli o założeniu rodziny, bo chciałabym być matką. Dobrego człowieka z mocnym kręgosłupem moralnym. Choć wygląd jest kwestią gustu, pewne atrybuty byłyby wskazane: czyste paznokcie, skarpetki bez dziur i krawat odpowiedniej długości. Powinien być odważny, odpowiedzialny, stanowczy. Pantoflarzom, panom z prężącą się klatą i super bryką – stanowcze nie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN/38/82/K Anna, 35 lat, stomatolog

Szczupła brunetka, oczy piwne. Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją...

Szczupła brunetka, oczy piwne.

Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją pracę. Mam mnóstwo przyjaciół, którym nigdy nie odmawiam pomocy. Spotykam się z innymi samotnymi mamami, razem organizujemy czas dzieciom, wymieniamy się opieką, kiedy potrzebujemy odpocząć czy wyskoczyć na zakupy. Cenię normalność i otwartość, nie lubię pozerstwa. Wolę iść na pizzę i lody z kimś miłym i dobrym, niż na wyszukaną kolację z panem w garniturze, z którym nie da się pogadać. Wolę z bliską osobą pojechać nad polskie morze, niż na Malediwy z obcym człowiekiem. Nie zaimponujesz mi kasą ani stanowiskiem, ale stosunkiem do ludzi i zwierząt, życzliwością, poczuciem humoru i zaradnością. Nie powalisz mnie swoją urodą i nie padnę na widok Twoich mięśni, ale jeśli przytulisz mnie, kiedy mam gorszy dzień i zaakceptujesz moje dziecko -  zdobędziesz moje serce. Proste, prawda?

Odpowiedz na ofertę
więcej

129/1 Klaudia, 36 lat

Szczupła, średniego wzrostu, ciemne włosy. Terapeuta zajęciowy dla dzieci dotkniętych autyzmem. Samotna mama ośmioletniej Wiktorii. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Staram...

Szczupła, średniego wzrostu, ciemne włosy. Terapeuta zajęciowy dla dzieci dotkniętych autyzmem.

Samotna mama ośmioletniej Wiktorii. Nie jest mi łatwo, ale się nie poddaję. Staram się godzić pracę z wychowaniem córeczki, spędzać z nią jak najwięcej czasu. Na szczęście pomagają mi rodzice, którzy świata nie widzą poza wnuczką. W ramach relaksu, kiedy mam wolną chwilę, z dużą przyjemnością zajmuję się rękodziełem – robię biżuterię, różne ozdoby, odświeżam stare przedmioty np. techniką decoupage. Trochę szyję, szczególnie dla mojej małej damy. Takie drobne robótki niesamowicie mnie odprężają. Jeśli do tego mam szansę posłuchać smooth jazzu i wypić lampkę wina – jest idealnie. Jestem spokojną osobą, nie przepadam za mocnymi wrażeniami. Wrażliwa, romantyczna, szukam czułości i silnego męskiego ramienia. Cechuje mnie wyrozumiałość i cierpliwość, zawsze staram się na bieżąco rozwiązywać problemy, nie chować głowy w piasek. Marzę o poznaniu odpowiedzialnego człowieka, o dobrym charakterze, lubiącego dzieci. Może mieć też własne. Stan konta, wygląd – nieistotne. Liczy się wnętrze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/77/W Kinga, 28 lat, Hotelarz

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce. Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie...

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce.

Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie zranisz. Wyciągnę Cię na zakupy . Obrażę się, gdy nie pójdziesz ze mną do kina na jakiś romantyczny film. Zwariujesz od mojego ciągłego śpiewania w aucie. Nie będziesz mógł w domu oglądać horrorów. Bo ja potem nie mogę spać. Uduszę jak zjesz wszystkie słodycze i powiesz „kochanie, to dla twojego dobra”. Ale jak zapytasz, czy możesz, odpowiem: "Przecież to nasz wspólny dom" Zabiorę Twoją bluzę, i będę w niej chodzić. I nie omieszkam Cię poinformować, że pod spodem to ja mam w zasadzie nic….
Im więcej marzeń tym więcej rzeczy, których nie mamy.. ale puszczając wodze fantazji: chciałabym zakochać się w kimś dobrym, czułym, odpowiedzialnym… Tylko tyle czy aż tyle?
Szczęście trudno jest znaleźć, ale łatwo przeoczyć. Być może jesteś blisko, a ja cię nie widzę! Odezwij się, ryzykując – nic nie tracisz
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/18/K Małgosia, 39 lat

170 cm wzrostu, 54 kg wagi, długowłosa brunetka Typowa Waga – sprawiająca wrażenie niezależnej i zdecydowanej kobiety, ale rozczulająca się nad krzywdą ludzką i płacząca...

170 cm wzrostu, 54 kg wagi, długowłosa brunetka


Typowa Waga – sprawiająca wrażenie niezależnej i zdecydowanej kobiety, ale rozczulająca się nad krzywdą ludzką i płacząca na romantycznych filmach. Moim największym szczęściem, póki co, jest moja praca. Dzięki niej realizuję swoje zainteresowania – fotografia, nauka języków, podróże, kontakt z ludźmi. Na wycieczkę mogę zapomnieć wziąć ulubionego kosmetyku czy nawet biletu, ale aparatu fotograficznego nigdy. Mierzę siły na zamiary, ale nie realizuję zamiarów na siłę. Kocham dzieci i zwierzęta, jestem początkującą snowboardzistką. Choć lubię czynny wypoczynek, lubię też spędzać czas w swoich czterech kątach, byle tylko nie sama..
Chciałabym, aby mój związek z mężczyzną był partnerski, pełen zaufania i szacunku, pozbawiony kłamstw, manipulacji i zdrady.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/50/OZ Izabela, 32 lata, Księgowa

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka...

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka niż romantyczka. Konkretna i szczera. Lubi muzykę i kino, choć ostatnio dobrych filmów jest jak na lekarstwo. Sport? Raczej nie dla niej.. choć czasem wypada rozruszać stare kości. Nieźle radzi sobie w kuchni, ale uzależniona jest od naleśników swojej babci. W ludziach ceni naturalność, szczerość, bezpośredniość.
Czego szuka? Poczucia, że można na kogoś liczyć.. Zrozumienia, wsparcia, zaufania... Miłości, w której jest miejsce na szczerą przyjaźń, która nie ogranicza, która nie stanie się z czasem tylko przyzwyczajeniem. Niby takie banalne marzenia, a tak trudno je zrealizować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN25/66/K Ania, 26 lat

Szczupła, wysoka szatynka. Zodiakalny Koziorożec. Jestem optymistką, staram się iść przez życie z uśmiechem. Nie brak mi spontaniczności, energii, przebojowości. Fotografia,...

Szczupła, wysoka szatynka. Zodiakalny Koziorożec.

Jestem optymistką, staram się iść przez życie z uśmiechem. Nie brak mi spontaniczności, energii, przebojowości. Fotografia, taniec, reklama, mowa ciała – to moje pasje. W wolnym czasie lubię poczytać książkę, obejrzeć ciekawy film, wsiąść na rower, pojechać w góry. Weekend w Zakopanem, kawa w Krakowie, urlop last minute - na wszystko znajdę czas, jednak mimo wszystko najważniejsze jest doborowe towarzystwo. Nie wyobrażam sobie życia i pracy bez kontaktu z ludźmi. Nie jestem idealna, ale wszystko co robię, staram się doprowadzać do końca, lubię też dzielić się z innymi tym, co potrafię. Powoli spełniam swoje marzenia, drobnymi kroczkami realizuję plany. Jestem konkretna, komunikatywna, zaradna, ale nie brak mi również kobiecej wrażliwości i delikatności. Chciałabym poznać dojrzałego mężczyznę, który, tak po prostu, jest zadowolony z życia. Ma swoje pasje, plany i marzenia, które będziemy mogli spełniać razem..

Odpowiedz na ofertę
więcej

120/1 Ewelina, 33 lata, urzędnik

Podobno jestem dziewczyną "z sercem na dłoni". To prawda - lubię pomagać, cenię również tradycyjne wartości rodzinne. Na ogół jestem lubiana, może dlatego, że jestem...

Podobno jestem dziewczyną "z sercem na dłoni". To prawda - lubię pomagać, cenię również tradycyjne wartości rodzinne. Na ogół jestem lubiana, może dlatego, że jestem otwarta i staram się dużo uśmiechać. W wolnym czasie jeżdżę na nartach, na rowerze. Mile widziane spacery, podróże zagraniczne, ale i turystyka polska. Kocham góry, cenię kontakt z przyrodą. Lubię tańczyć, choć okazji ku temu coraz mniej.
Dobry, szczęśliwy związek - to moje marzenie, mój cel. Póki go nie zrealizuję, nie poddam się. Duet Centrum to dla mnie alternatywa.. Szukam cię wszędzie, i, dopóki Cię nie znajdę, nie poddam się.
Chciałabym poznać mężczyznę, który okaże się odpowiedzialnym, zaradnym i konkretnym partnerem. Z kim można rozmawiać o wszystkim i kochać się o każdej porze dnia i nocy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

122/1 Karolina, 29 lat

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie...

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna


Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie naprzeciw i zachęcić do kontaktu. Bo przecież gdzieś jesteś...
Tak trudno o nowe kontakty, gdy każdy dzień podobny jest do poprzedniego. Gdy wciąż otaczamy się tymi samymi ludźmi, robimy wciąż te same rzeczy, chodzimy tymi samymi wydeptanymi ścieżkami. Dlatego tu jestem...
Prowadzę fajne życie na linii praca - dom. Czasem zbaczam z drogi i: uczę się włoskiego, pływam na basenie, w piątki grywam w siatkówkę, spotykam się z koleżankami. Marzę o własnej firmie, dalekich podróżach, domku z ogródkiem, owczarku przy budzie. I takim mężczyźnie u boku, który tych marzeń nie wyśmieje..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/15/OZ Marzena, 36 lat, doradca HR

Poszukuję lekarstwa na samotność, a może ja będę nim dla kogoś? Aby życiu nadać smak i sens, warto przez nie przejść z kimś, kto potrafi kochać i chce być kochanym....

Poszukuję lekarstwa na samotność, a może ja będę nim dla kogoś?

Aby życiu nadać smak i sens, warto przez nie przejść z kimś, kto potrafi kochać i chce być kochanym.
Lubię mocną kawę i leniwe poranki, kiedy wiem, że nie muszę iść do pracy. Biorę wtedy psa i razem biegamy po lesie. Dużo czytam, lubię tańczyć i gotować. Jestem wrażliwą, spokojną kobietą, bardzo dobrze czuję się w swoim domu. Mam kilku wypróbowanych przyjaciół, razem tworzymy naprawdę fajną paczkę, mimo, że każdy z nich ma swoją rodzinę.
Wartości, które cenię u mężczyzn to zaradność, odwaga, uczciwość, wierność. Podobają mi się wysocy, dobrze zbudowani mężczyźni, którzy lubią dbać nie tylko o swoje kobiety, ale i o siebie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/9/K Lidia, 38 lat, Okulistka

Niska blondynka o niebieskich oczach i słodkim uśmiechu. Panna. Z wykształcenia jestem okulistą i od kilku lat prowadzę swój własny gabinet okulistyczny. Samodzielna, niezależna....

Niska blondynka o niebieskich oczach i słodkim uśmiechu. Panna. Z wykształcenia jestem okulistą i od kilku lat prowadzę swój własny gabinet okulistyczny. Samodzielna, niezależna.
Kiedyś myślałam, że związek na dłuższą metę nie jest dla mnie. Nie chciałam mieć ani męża, ani dzieci. Bałam się obowiązków, ograniczeń, utraty wolności. Nigdy tak naprawdę nie kochałam żadnego mężczyzny. Dziś chciałabym spróbować żyć inaczej. Spróbować podzielić się swoim życiem z drugim człowiekiem. Wiem, to nie będzie łatwe. Przyzwyczaiłam się do samotności. . Na początek proponuję przyjaźń; czasem wydaje mi się, że o prawdziwego przyjaciela jest równie ciężko jak o prawdziwą miłość.
Czego oczekuję? To nie miejsce, aby o tym pisać. Powiem Ci, gdy Cię poznam. Co mogę dać? Poznaj mnie, a przekonasz się. Spotkajmy się, poznajmy, porozmawiajmy.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/2/N Kasia, 31 lat

168 cm, ciemna blondynka  Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i...

168 cm, ciemna blondynka

 Rozwiedziona, dzieci nie mam, choć bardzo bym chciała. Czuję, że już dorosłam do bycia mamą. Pracuję w administracji, szanuję swoją pracę i podchodzę do niej z dystansem. Praca nie jest całym moim życiem. Najbardziej oczywiście lubię weekendy. Wtedy staram się ruszać: kino, teatr, spotkania ze znajomymi, fitness, spacery. Lubię się rozwijać i co jakiś czas chodzę na jakieś szkolenia, kursy.
Normalna – to chyba mnie najbardziej opisuje. Chociaż to prawda są różne jej odmiany.
Staram się być otwarta, towarzyska, ale lubię mieć poczucie bezpieczeństwa. Jak jakaś podróż to raczej z biura podróży, wszystko dopracowane, obmyślone już wcześniej. Nie lubię niekontrolowanych przygód.
Odpowiedz na ofertę
więcej

1/2/OC Anna, 36 lat

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego...

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego nadzorować. Coraz częściej lubię wyjechać z miasta, połazić po lesie, pooddychać świeżym powietrzem. Najchętniej jeżdżę na Mazury, dużo bardziej lubię jeziora niż góry czy morze. Mam swoje ulubione miejsca, z dala od znanych kurortów i pensjonatów. Namiętnie zbieram grzyby i jagody, uwielbiam kajaki i inne wodne rozrywki, więc kraina jezior jest dla mnie miejscem idealnym. Byłoby fajnie, gdybyś lubił podobnie spędzać czas. Co jeszcze mogłabym napisać o sobie? Cenię szczerość, optymizm i patrzenie w przyszłość. Nie cierpię obłudy, cichych dni, zbyt głośnej muzyki i brukselki. Za to lody mogę jeść tonami i bez obawy, moja figura wcale na tym nie cierpi. Szukam zwykłego faceta, z którym będę mogła dalej iść przez życie – bez jakichś ekstremalnych przygód, ale też nie zamykając się przed światem. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/62/wa Kasia, 36 lat

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja,...

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach.

Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja, stabilizacja finansowa, aż wreszcie – dom i rodzina. Pierwszą część planu udało mi się zrealizować. Skończyłam wymarzony kierunek studiów, udało mi się znaleźć pracę, spełniłam się zawodowo, a powoli również i finansowo.. tylko to małżeństwo… okazuje się, że nie można go sobie zaplanować jeszcze przed znalezieniem partnera. W pogoni za utraconą miłością znalazłam się tutaj. Może dzięki temu zmieni się coś w moim życiu?
Chciałabym, aby mój partner nadawał na tych samych falach co ja, aby patrzył na życie w tym samym kierunku i miał podobne oczekiwania. Szukam kogoś na dłużej, na stałe. A do pozostałej reszty można dojść wspólną i wytrwałą pracą. Wygląd nie ma większego znaczenia, choć mam słabość do panów o mocnej budowie ciała. Sama jestem nie wysoką blondynką o miłej aparycji.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/3 Kamila, 28 lat

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka. Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo....

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka.

Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo. Lubię naturę, ciszę i spokój. Bywam na koncertach rockowych, świetnie gotuję, moją specjalnością jest kuchnia polska, włoska i chińska. Jestem kobietą energiczną, poukładaną, komunikatywną, szanuję ludzi i siebie samą. Dość silna osobowość, opiekuńcza, zaradna, ciepła, estetka.
Szukam mężczyzny w wieku od 30 do 40 lat, o wzroście minimum 175 cm (sama mam 155cm) Silnego psychicznie, odpowiedzialnego, rzetelnego, namiętnego. Mężczyzny z dużą klasą, który lubi sport (rower!). Chętnie policjant. Tylko niepalący pan z wyższym wykształceniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/43/K Maja, 30 lat

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru. Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę...

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru.

Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę gdzieś w dżinsach i adidasach, gdy robię zakupy, gdy palę papierosa. Lubię książki i muzykę, kolacje przy winie, spacery i kino. Nie jest dla mnie tajemnicą co to jest Java, jak piecze się karkówkę i wbija gwoździa do ściany.
Chętnie poznam faceta z poczuciem humoru i z klasą. Kogoś, przy kim mogłabym poczuć się pełnowartościową kobietą. Moim zdaniem, prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi okazywać uczucia, ale jednocześnie nie pozwala wchodzić sobie na głowę. Głośne NIE mówię żonatym, pantoflarzom, narcyzom i panom poniżej 30 roku życia
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/N Izabela, 36 lat, tłumacz

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach. Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego...

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach.

Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego życia. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; zimą jeżdżę na nartach, w cieplejszych porach roku narty zamieniam na rower. O dobre samopoczucie i sylwetkę dbam, uprawiając regularnie fitness. W kręgu moich zainteresowań leżą także historia, polityka, muzyka. Sporo czyta; najczęściej sięgam po współczesną literaturę niemiecką i rosyjską. Chętnie podróżuję; zwiedziłam już wiele ciekawych miejsc na ziemi i wciąż mam apetyt na więcej. Cenię zarówno dalekie podróże, jak i lokalne wycieczki; dobrze czuję się zarówno w górach, jak i nad zimnym Bałtykiem. Chętnie chodzę do kina (kino współczesne), lubię także obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, choć potrzebuję czasu, by  przed kimś się otworzyć. Gdy już jednak zaufam, staje się lojalna, wierna, empatyczna i pomocna. Odważnie kroczę przez życie, realizując powoli wszystkie cele i zamierzenia. Jestem pragmatyczką i realistką, choć – jak w każdej kobiecie – drzemie we mnie także wrażliwa, romantyczna dusza. W drugim człowieku cenię szczerość, uczciwość, prawdomówność. Jestem otwarta na wszelką aktywność, ale cenię także możliwość spędzenia czasu w zaciszu domowego ogniska.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie. Kogoś, z kim w niedalekiej przyszłości będę mogła założyć rodzinę, mieć dziecko. Poszukiwany partner to mężczyzna inteligentny, zaradny, konkretny i zdecydowany. Z wysoką kulturą osobistą, inicjatywą i pomysłem na życie. Mający swój świat zainteresowań, otwarty na pasje partnerki. Prawdziwy przyjaciel, kompan do podróży, czuły i troskliwy partner. Miłość, lojalność, uczciwość, szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek i wsparcie – tego nie może zabraknąć w udanym związku. Codzienne okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, odrobina przestrzeni. Jestem otwarta na propozycje z innych części kraju, ale docelowo chciałaby pozostać tu, gdzie mieszkam na co dzień.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/31/OZ Mariola, 31 lat

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu...

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy

Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu najbardziej cenię sobie przyjaźń. Ludzi obdarzam dużym kredytem zaufania, ale jeśli ktoś raz mnie skrzywdzi – odwracam się i nie patrzę już za siebie. Jestem uparta, ale kiedy popełnię błąd, potrafię się do niego przyznać i przeprosić. Kiedyś byłam niepoprawną marzycielką, dziś – przeszkoloną przez życie realistką.
Sama jestem od wielu lat; przez ten czas skupiłam się na wychowywaniu syna. Już nawet nie pamiętam, jak smakuje dobry seks, a tak bardzo brakuje mi poczucia bliskości. Chciałabym, aby ktoś od nowa nauczył mnie dotyku. Brakuje mi miłości i poczucia, że jestem dla kogoś atrakcyjna.
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE