A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K39/5/OZ Daria, 37 lat

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach.          ...

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach. 

         Czasem jestem brunetką, czasem szatynką. Czasem w spódniczce i wysokich szpilkach, czasem w dżinsach i adidasach. Wszystko zależy od okazji. Latem rzadko bywam w domu. Wolę las, wodę, spacery, rower, wyjazdy. Kiedy za oknem jesień, lubię dom. Gorącą herbatę, dobrą książkę, nastrojową muzykę. Zimą wybieram narty i góry.
         Ale i czasem trzeba popracować, między tymi wszystkimi przyjemnościami. Choć i praca jest przyjemnością, jednak jeśli jest powtarzana codziennie, czasem nuży. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami, wykładam też na uczelni, uczę w szkole językowej. Dlaczego romanistyka? Mój ojciec z pochodzenia jest Francuzem, miłość do tego kraju mam już we krwi. I temperament pewnie też.
         Chciałabym poznać mężczyznę, który chce stworzyć związek, a nie szuka jedynie przygody. Wiedzący czego chce od życia, konkretny, umiejący nie tylko ładnie mówić, ale słowa zamienić w czyny…
Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/5/OP Magda, 33 lata, Ekonomistka

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy. Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią...

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy.

Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią najzwyklejsze drobiazgi. Mam marzenia, plany, pomysły, do ich realizacji dążę małymi kroczkami. Lubię działać, a nie czekać, aż się samo zrobi”, bo sam to się robi tylko bałagan. Wierzę, że większość rzeczy w moim życiu zależy ode mnie, a nie od ślepego losu. I właśnie dlatego tu jestem… Kocham dom i wszystko, co z nim związane. Cenię prawdziwą przyjaźń, rodzinę i ciepło domowego ogniska. Bliska dla bliskich, odległa dla innych. Przekonaj się, jaka dla Ciebie.

Wierzę, że gdzieś jest moja połówka, dla której tradycyjne wartości, takie jak wierność, zaufanie, szczerość, kompromis są tak samo ważne, jak dla mnie. Coś o tobie? Ważne, by więcej rzeczy Cię rozśmieszało niż przygnębiało. Abyś choć trochę lubił to, co lubię ja. I odwrotnie. Abyśmy mieli podobne marzenia, które wspólnie będziemy spełniać. Abyśmy się nie tylko kochali, ale również potrafili przyjaźnić. Aby nas więcej łączyło niż dzieliło.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/31/N Alicja, 36 lat

Rozwiedziona, wyższe , własna firma. Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami...

Rozwiedziona, wyższe , własna firma.

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami
 
Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. Pana do 50 lat, stan cywilny nieistotny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/34/2 Karolina, 35 lat

Długowłosa brunetka. 165cm wzrostu, szczupła. Rozwiedziona, niesamodzielny syn Pracuję w sektorze zawodów tzw. publicznego zaufania. Relaksuje mnie jazda na rowerze, spacer, kino,...

Długowłosa brunetka. 165cm wzrostu, szczupła. Rozwiedziona, niesamodzielny syn

Pracuję w sektorze zawodów tzw. publicznego zaufania.

Relaksuje mnie jazda na rowerze, spacer, kino, gotowanie. Uwielbiam podróże i poznawanie obcych kultur. Wolę rozmowę od tzw. cichych dni, małe kina od multipleksów, Bieszczady od Tatr. Zdarza mi się śmiech do bólu brzucha i płacz ze wzruszenia. Bywam uparta w dążeniu do celu, ale w związku wiem, co to kompromis. Na co dzień ubieram spódniczkę i zakładam szpilki, ale kiedy trzeba – wciągam bluzę i ubieram trampki. I też mi z tym dobrze. Jestem pogodną, ambitną kobietą, która w życiu wiele osiągnęła – dzięki uporowi, szczęściu, przyjaznym ludziom. Tylko to prywatne życie jakoś nie chce się poukładać.. Praca jest moją ogromną pasją, ale najważniejsza była i zawsze będzie rodzina.
Kogo szukam? Proza życia weryfikuje te wymarzone, wyświechtane slogany. Ja nie jestem złotowłosą księżniczką i nie szukam młodzieńca na białym koniu. Mój mężczyzna musi mieć światło w oczach, a w duszy pasję.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/11 Małgorzata, 39 lat, Marketingowiec

Szczupła kobieta z długimi, brązowymi włosami. Większość życia spędziłam za granicą. Szkołę średnią kończyłam w dalekiej Australii, studia w Stanach Zjednoczonych i to w...

Szczupła kobieta z długimi, brązowymi włosami.

Większość życia spędziłam za granicą. Szkołę średnią kończyłam w dalekiej Australii, studia w Stanach Zjednoczonych i to w dużym stopniu określa moją osobowość i styl życia. Lubię aktywny wypoczynek, a nie lubię osób krzykliwych i porywczych. Jestem silną osobowością, wiem czego chcę. Inspirują mnie rzeczy nowe. Jestem spontaniczna, towarzyska. Zaprzyjaźniam się powoli, ale przyjaciele mogą zawsze na mnie liczyć. Konflikty rozwiązuję przez rozmowę, bywam szczera, ale też staram się nie ranić ludzi.


Lubię dalekie, niekomercyjne podróże; do Ameryki Południowej czy na przykład do Afryki (byłam na Kilimandżaro). Prowadzę aktywny tryb życia; jeżdżę na nartach, rowerze, konno, żegluję, gram w tenisa, pływam, biegam. Interesuję się sztuką nowoczesną, lubię muzykę poważną, jazz, operę, kino, teatr awangardowy, interesują się architekturą. Lubię tańczyć.
Szukam wykształconego, aktywnego fizycznie mężczyzny w wieku 37-47 lat. Tylko pan z wyższym wykształceniem, o silnej osobowości, cierpliwy, wyrozumiały i tolerancyjny (bo miewam zwariowane pomysły…  )

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/48/N Aneta, 34 lata

Aneta, 35, wyższe 168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno...

Aneta, 35, wyższe

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn

Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu. Daję Ci więc białą kartkę, a Ty sam stworzysz opis mojej osoby, jeżeli będzie dane nam porozmawiać..

Chciałabym, abyś polubił mnie za: wrażliwość, spontaniczność, inteligencję, pomysłowość, szczerość, troskliwość. Albo zupełnie za coś innego, co Ty we mnie znajdziesz.

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę, zawodowo jestem spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi..

Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie i codzienności. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy.

Lubię wyzwania, staram się czerpać z życia pełnymi garściami. Nie zapominając jednak, że szczęście to nie tylko wielkie wydarzenia, ale również drobne chwile składające się na naszą codzienność.

Mam dużo czasu dla siebie np. odpoczywanie przy kominku, dla swoich zainteresowań -  aerobik, teatr, rower, czytanie, podróże, spacery. Z przyjemnością znajdę również czas dla Ciebie, jeśli dasz mi znać, gdzie jesteś :)

Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Już wiem, co jest w związku ważne abyśmy obydwoje mogli czuć się szczęśliwi.

Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. A z drugiej strony wiem, jak istotna jest przestrzeń dla własnych pasji i zainteresowań.

Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli - po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje. Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie ciągnął mnie ku górze, nie w dół. Ambitnego, dojrzałego z poczuciem humoru..

Odpowiedz na ofertę
więcej

24/1/DP Agnieszka, 33 lata

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna Jeżeli szukasz kobiety, której marzeniem nie jest zdobycie kolejnego szczebelka kariery, ale wspólny dom i rodzina, to dobrze...

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna

Jeżeli szukasz kobiety, której marzeniem nie jest zdobycie kolejnego szczebelka kariery, ale wspólny dom i rodzina, to dobrze trafiłeś.. Trochę przeraża mnie dzisiejsza pogoń za sukcesami i odkładanie życia prywatnego na później.. Jestem po długim związku, który zakończył się w ubiegłym roku. Wydawało mi się, że nie będzie kłopotu, by poznać kogoś. Jednak w codziennym życiu, gdzie przebywamy wśród tych samych ludzi, a każdy dzień podobny jest do poprzedniego, trudno tak naprawdę o nowe znajomości. A więc trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i wyjść Ci naprzeciw..

Jestem poukładaną, dojrzałą dziewczyną. Pracuję w stałych godzinach od do, weekendy poświęcam swoim zainteresowaniom – jeździe konnej i szlifowaniu angielskiego. Oraz nadrabiam zaległości w kontaktach ze znajomymi. Na co dzień jestem spokojna, uśmiechnięta, wyważona. Gdy jednak wchodzę na parkiet, wychodzi ze mnie drugie ja – staję się energiczna, temperamentna, odważna. Fajnie byłoby, gdybyś i Ty lubił tańczyć lub przyłączył się do mnie na stadninie… Choć tak naprawdę nie jest to istotne, bo życie jest tak ciekawe, że na pewno znajdziemy w nim wspólne zainteresowania, wspólny punkt zaczepienia.

Gdy jestem w związku, angażuję się całą sobą. Jestem stała w uczuciach, wierna, zdolna do poświęceń. Oczywiście wtedy, gdy widzę, że drugiej stronie zależy..

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/32/6 Aleksandra, 32 lata, Prawnik

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii,...

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga

Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii, o rodzinie, o wspólnie spędzanych Świętach, o byciu ze sobą na dobre i na złe…
Pracuję, ciągle się dokształcam. Jestem ciekawa ludzi, świata, każdej chwili. Staram się być pogodna, odpowiedzialna, pomocna. Lubię spacery, las, przyrodę i zwierzęta. Ponad wszystko kocham góry –polskie Bieszczady i austriackie Alpy. Tam odpoczywam najlepiej. W tygodniu sporo pracuję i na nic innego nie starcza mi czasu, dlatego weekendy staram się wykorzystać maksymalnie – fitness, spotkania ze znajomymi, odwiedzenie rodzinki, książka, chętnie kino, sauna.

Chciałabym poznać kogoś, kto jest na podobnym etapie życia, co ja.

Być może poznam Cię w warzywniaku lub w kolejce do bankomatu. Stuknij mnie wtedy w plecy, żebym wiedziała, że to Ty. Być może poznam Cię w Duecie. Tylko musisz też tu być. Abyśmy mogli się poznać…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/DP Marta, 33 lata

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach. Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz....

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach.

Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz. Spotkajmy się jak najprędzej, porozmawiajmy i przekonajmy się, czy jest szansa na coś więcej. Nie jestem zwolenniczką klikania.


Jestem za partnerstwem w związku, ale także za tradycyjnym podziałem ról - tobie zostawię wkręcenie żarówki i zmianę koła w samochodzie, a mi pozwól rządzić w kuchni i nie gniewaj się, jeśli otworzę szafę i będę się złościć, że znowu nie mam co na siebie włożyć. Kobieta ma być kobietą, mężczyzna mężczyzną. Chciałabym, by w naszym związku nie zabrakło rozmowy, szczerości, zaufania, namiętności, spędzania wolnego czasu, dzielenia zainteresowań, z czasem wspólnych planów.

Troszkę o mnie. Z wykształcenia humanistka, ale życie zaprowadziło mnie do korporacji, w której zajmuję się zarządzaniem i finansami. Wolny czas to nauka języka, aerobik, narty, książka, kino. Staram się dbać o swój wygląd i być kobieca. Lubię i podobno potrafię gotować; domowe „obowiązki” sprawiają mi przyjemność i dobrze czuję się w roli gospodyni. Chciałabym jednak, aby moje (nasze) życie nie sprowadzało się tylko do bycia w domu; chciałabym co najmniej ten raz w roku pojechać gdzieś na wakacje, wybrać się na weekend w góry, od czasu do czasu iść do kina, knajpki.

Jestem kobietą, która obdarzy cię czułością, troską, kobiecą aurą. Mój mężczyzna też powinien być taki w stosunku do mnie, bo lubię takich przytulasków.

Odpowiedz na ofertę
więcej

31/1/DP Karolina, 33 lata

165 cm wzrostu, blondynka o filigranowej sylwetce. Bezdzietna panna Zaliczam się do osób, które potrafią znaleźć właściwe proporcje pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem...

165 cm wzrostu, blondynka o filigranowej sylwetce. Bezdzietna panna

Zaliczam się do osób, które potrafią znaleźć właściwe proporcje pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym. Priorytetem jest przede wszystkim rodzina i znalezienie swojej połówki. Oprócz wartości rodzinnych, cenię w życiu możliwość samorealizacji i takiej życiowej stabilizacji. Cenię sobie pewną niezależność i swobodę, stąd wybór wolnego zawodu. W mężczyznach zwracam uwagę na życiową dojrzałość, ciepło, pogodną osobowość. W związku szukam prawdziwej bliskości, oparcia, wzajemnego zaangażowania.


Najchętniej wypoczywam w kontakcie z przyrodą, lubię góry i wędrówki górskimi szlakami. Staram się też być aktywna na co dzień – chodzę na fitness, regularnie basen. Wolny czas spędzam w gronie zaufanych ludzi; unikam raczej masowych imprez, wolę nastrojowe miejsca, kameralną atmosferę.

Ważna jest dla mnie lojalność, wierność, wzajemne zrozumienie. Myślę, że jestem gotowa do budowania stałego związku, opartego na tradycyjnych wartościach.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/1/N Ania, 31 lat

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu. Stan cywilny –Panna, nie ma dzieci. Pracuję jako manager produktu. Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia. Nie...

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu. Stan cywilny –Panna, nie ma dzieci.

Pracuję jako manager produktu. Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia.
Nie należę do osób zamartwiających się na zapas, idę zawsze do przodu. Jestem pogodna, uśmiechnięta, otwarta na świat i na nowe wyzwania. Nie boje się zmian w swoim życiu.
Jeśli pojawi się w moim życiu ktoś wyjątkowy jestem otwarta na wszystkie opcje.
Lubię oglądać sport na żywo- szczególnie piłkę nożną. Wiem ile klubów piłkarskich i stadionów jest w Londynie jak również, kto zdobył w tym roku Puchar Europy.
Niech Cię to jednak nie zmyli- na co dzień chodzę w szpilkach i seksownych kostiumikach.
Jestem kobieca i namiętna. Jak każda kobieta pełna sprzeczności. Spełniam się na polu zawodowym, ale najważniejsze jest dla mnie życie osobiste. Lubię swoja prace i chciałabym ją móc pogodzić z życiem rodzinnym. Partner- wiek do 45 roku życia. Wolny. Mężczyzna uprawiający sport, lubiący aktywny styl życia. Pogodny otwarty, bezkonfliktowy, ktoś, kto ma pasje i cel w życiu.
Miejsce zamieszkania jest dla mnie mniej istotne. Mieszkałam i pracowałam w kilku krajach.
Ważny jest dla mnie człowiek i jego sposób patrzenia na życie. Dążenie do wspólnych celów.
Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/1 Marta, 37 lat, Redaktor w wydawnictwie

Jestem wysoką, szczupłą blondynką. Staram się dbać o kondycję fizyczną. Sporo biegam, chodzę na fitness, jeżdżę w lato na rowerze, w zimie na nartach. Regularnie chodzę na basen....

Jestem wysoką, szczupłą blondynką. Staram się dbać o kondycję fizyczną. Sporo biegam, chodzę na fitness, jeżdżę w lato na rowerze, w zimie na nartach. Regularnie chodzę na basen.

Aktywnie uczestniczę w życiu społeczno-kulturalnym kraju (wydarzenia teatralne, premiery kinowe, lubię koncerty muzyki poważnej-kocham Chopina). Interesuję się polityką, ale także nowinkami motoryzacyjnymi (ostatnio tak spodobał mi się model nowej mazdy, że sprowadziłam go dla siebie z Niemiec…).
Jestem samodzielną kobietą, spełnioną zawodową. Niczego już nie muszę udowadniać i chciałabym w domu być kobietką. Według mnie w domu to mężczyzna powinien nosić spodnie. Potrafię być uległa i lubię to.
Szukam mężczyzny o podobnych zainteresowaniach, który potrafi docenić kobietę, a jej sukces zawodowy czy finansowy nie będzie go deprymował. Nie muszę sformalizować związku.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/31/14 Daria, 31 lat, Architekt

168cm wzrostu, szczupła brunetka, bezdzietna panna Reklama dźwignią handlu, ale chyba nie w moim wykonaniu. Stawiam na wzajemne poznawanie się, odkrywanie siebie nawzajem. To chyba...

168cm wzrostu, szczupła brunetka, bezdzietna panna

Reklama dźwignią handlu, ale chyba nie w moim wykonaniu. Stawiam na wzajemne poznawanie się, odkrywanie siebie nawzajem. To chyba fajniejsze niż taka kawa na ławę. Jestem kobietą zadowoloną z życia, z siebie, ze swojej codzienności. Praca sprawia mi frajdę, zdrowie dopisuje, a to najważniejsze. Rzadko narzekam, lubię się śmiać. Jestem odważna i spontaniczna, nie trzeba mnie na coś długo namawiać, lubię wszystko sprawdzić na własnej skórze. Z pozoru twarda kobieta, ale wiadomo – pozory mylą. Choć bywam uparta – w końcu nie bez powodu jestem zodiakalnym Baranem. Lubię tenis, spacery, książkę, dobrą komedię.
Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno na miłość, rodzinę. Że spotkam kogoś, kto polubi elegancką brunetkę. Że polubię go z wzajemnością. Szukam mężczyzny, który ma ambicje, cele w życiu, marzenia, plany. I w tych planach uwzględni mnie, nas. Chciałabym, abyśmy mieli podobne wartości, abyśmy śmiali się z tych samych rzeczy, abyśmy rozumieli się bez słów, ale i potrafili rozmawiać, nie wstydząc się mówić o rzeczach trudnych.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/13 Marzena, 32 lata

 menager rozwoju w wydawnictwie naukowym. Ładna brunetka na wysokim stanowisku. Szuka mężczyzny z Warszawy i Mazowsza. Dla mnie niesamowitą magię ma morze, uwielbiam wszystkie...

 menager rozwoju w wydawnictwie naukowym. Ładna brunetka na wysokim stanowisku. Szuka mężczyzny z Warszawy i Mazowsza.

Dla mnie niesamowitą magię ma morze, uwielbiam wszystkie sporty związane z wodą: nurkowanie!, pływanie, żeglowanie, spływy kajakowe, ale lubię też jeździć na rowerze i na nartach. Dużo czytam (bardzo lubię Kapuścińskiego), lubię też dalekie podróże w ciepłe miejsca-interesuje mnie starożytny Egipt i historia Chin. Lubię kino, teatr, malarstwo-często za granicą bywam w muzeach i galeriach (lubię austriacką secesję- Gustaw Klint! i oczywiście impresjonistów). Często gotuję dla przyjaciół (preferuję kuchnię włoską i wietnamską). Jeszcze są dwie rzeczy które uwielbiam robić: bardzo lubię tańczyć i bardzo lubię czekoladę 
Jestem zwykle racjonalna, ale czasami poddaję się emocjom i bywam bardzo spontaniczna. Wierzę, że życie we dwoje jest sensem naszego istnienia. Jestem ciepła, szukam męskiego oparcia, ale też sama potrafię podejmować decyzję. Chce i potrafię dać komuś ciepły, spokojny dom, przystań, do której może wrócić po trudach codzienności. Lubię śmiać się, mam poczucie humoru, optymizm, energię do nowych wyzwań. Szukam ciepła w związku, jestem przylepką
Szukam mężczyzny z wyższym wykształceniem. Spokojnego, oczytanego, dojrzałego emocjonalnie. Takiego, który nie wystraszy się trudnych chwil w życiu i potrafi docenić kobietę. Pan nie może być pracoholikiem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/32/7 Ewelina, 34 lata, manager sportu

170cm/58kg, blondynka o zielonych oczach. Panna bezdzietna Spróbuj mnie poznać, polubić, zaakceptować. To będzie moja najlepsza autoreklama. Nasze spotkanie wszystko zweryfikuje......

170cm/58kg, blondynka o zielonych oczach. Panna bezdzietna

Spróbuj mnie poznać, polubić, zaakceptować. To będzie moja najlepsza autoreklama. Nasze spotkanie wszystko zweryfikuje...
Wszystko wyczytasz z mojej twarzy – radość, ciekawość, tęsknotę, wzruszenie, smutek. Nie tłumię emocji, nie stwarzam pozorów. Żyję dniem dzisiejszym, nie czekam na jutro. Cenię tradycyjne wartości, ale nie jestem pozbawiona wyobraźni. Lubię sport – nie tylko ze względów zawodowych. Narty, żagle, bieganie – to lubię. Jestem zagorzałym kibicem siatkówki i fanem Depeche Mode.
Lubię żyć aktywnie, odważnie. I takiego mężczyznę chciałabym poznać. Który po prostu lubi żyć ciekawie. Który wie, czego chce od życia, który będzie chciał założyć rodzinę. I tak jak ja, ma dość swojej samotności.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/21/OZ Basia, 37 lat, Kosmetolog / własna działalność

169cm/54kg, atrakcyjna blondynka o piwnych oczach. Rozwiedziona, syn – 11 lat. Podobno o kobiecie świadczy zawartość jej szafy. Myślę, że gdybyś zajrzał do mojej, wiedziałbyś...

169cm/54kg, atrakcyjna blondynka o piwnych oczach. Rozwiedziona, syn – 11 lat.

Podobno o kobiecie świadczy zawartość jej szafy. Myślę, że gdybyś zajrzał do mojej, wiedziałbyś wiele. Zastałbyś tam: porządek (bo lubię harmonię w życiu), ubrania we wszystkich kolorach tęczy (bo jestem optymistką), wiele dodatków (bo zwracam uwagę na szczegóły), zapach odświeżacza (uwielbiam pachnieć), mnóstwo sukienek (wychodzi moja liryczna natura), dziesięć par szpilek (jestem elegantką), dwie pary butów sportowych (jedne do biegania, drugie w góry), wagę (staram się dbać o sylwetkę), stertę książek (jestem molem książkowym), wielkiego pluszaka (jestem pieszczochem), pudełko z pocztówkami (kiedyś kolekcjonowałam), kilkanaście albumów (by zachować wspomnienia).
Moja szafa jest duża, tak jak mam dużą potrzebę, aby żyć ciekawie. Realizować plany, spełniać się w pracy, rozwijać się, przeżywać jak najwięcej emocji. A że po drodze natknę się na jakieś przeszkody – nie szkodzi – stawiam im czoła i idę dalej.
Chciałabym poznać mężczyznę o podobnej filozofii życia. Kogoś, komu jeszcze chce się coś w życiu zrobić, coś przeżyć, gdzieś pojechać, coś zobaczyć, czymś się zachwycić…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

8/1/DP Sylwia, 34 lata, architekt

Szczupła brunetka o zielonych oczach, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna Marzy mi się normalność, codzienność, rzeczywistość. By na mojej umywalce leżała twoja szczoteczka, a w...

Szczupła brunetka o zielonych oczach, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna

Marzy mi się normalność, codzienność, rzeczywistość. By na mojej umywalce leżała twoja szczoteczka, a w Twojej szafie wisiała moja piżama. A gdy jej zapomnę przywieź, pozwolisz mi chodzić w Twoim t-shircie. Wieczorne walki na poduszki, poranna kawa w łóżku. Pogaduchy bez sensu, poważne  rozmowy. Randka w teatrze, leniwy dzień w łóżku. Wspólne zakupy do jednego koszyka, produkty dla Ciebie, dla mnie, dla NAS. Upór w dążeniu do naszych celów, mądre kompromisy. Kłótnie i sprzeczki, by móc dłuuugo się godzić. Gdy zaśniesz na fotelu, okryję Cię kocem. I żeby w naszym spojrzeniu było więcej zrozumienia niż w całym morzu niepotrzebnych słów. Chciałabym przy Tobie być. Budzić się i zasypiać. Sprowadzać na ziemię, gdy będziesz gadał głupoty. I motywować do działania, gdy braknie ci sił.  Czekać z obiadem, gdy wrócisz z pracy. Lub w ramach obiadu kochać się. Móc zadzwonić w środku nocy i mieć pewność, że odbierzesz. Byś kochał mnie za zalety, i kochał  wady. Akceptował moje słabości. Byś opowiadał mi o swoich wizjach, planach, ambicjach. Bym razem z Tobą mogła spełniać nasze marzenia. Razem z Tobą zdobywać świat. Przy Tobie zestarzeć się. I tak ja moi sąsiedzi – za trzydzieści lat spacerować po parku, trzymając się za ręce..

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/5 Tatiana, 34 lata, Stomatolog

stomatolog. Jest panną o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach. 170 cm wzrostu, 54 kg wagi. Skończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu, interesuję się dekoratorstwem...

stomatolog. Jest panną o niebieskich oczach i kruczoczarnych włosach. 170 cm wzrostu, 54 kg wagi.

Skończyłam szkołę muzyczną w klasie fortepianu, interesuję się dekoratorstwem wnętrz, maluję i rysuję , lubię muzykę (jazz!), książki, narty, rower, przyrodę. Bardzo lubię zwierzęta-mam 3 psy i kota.


Jestem optymistką, nie lubię stagnacji i nudy, lubię eksperymenty i zmiany. W czasie trudnych sytuacji staram się rozmawiać o problemach i bywam wtedy szczera…Bardzo dużo pracuję, ale nie jestem pracoholicką. Mam poczucie humoru i dystans do siebie.


Szukam przystojnego, eleganckiego, szarmanckiego mężczyzny. W wieku najwyżej 45 lat. Pana z poczuciem humoru, uczciwego, honorowego, optymisty, którego dochody będą wyrazem jego zaradności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/85/C Edyta, 30 lat, przedstawiciel farmaceutyczny

Wysoka, szczupła szatynka. Bezdzietna panna, pragnąca założyć rodzinę Wrażliwa, kobieca, rodzinna. Ale i ambitna, odważna, spontaniczna. Nie boję się zmian, ciągle szukam swego...

Wysoka, szczupła szatynka. Bezdzietna panna, pragnąca założyć rodzinę
Wrażliwa, kobieca, rodzinna. Ale i ambitna, odważna, spontaniczna. Nie boję się zmian, ciągle szukam swego miejsca na ziemi. Może Ty spróbujesz mnie trochę usidlić? Pracuję w branży farmaceutycznej, jestem już od wielu lat samodzielna, na swoim. Pochodzę ze Śląska, za pracą przyjechałam do stolicy. Lubię Warszawę, bo pozwala nie tylko na realizację zawodową, ale i na realizację swojego hobby – szeroko pojętą kulturę – malarstwo, galerie, wernisaże, teatr, kino. Uwielbiam góry, kilka razy w roku staram się być na szlaku, naładować akumulatorki. Zimą obowiązkowo snowboard, łyżwy. Wolę aktywny wypoczynek niż błogie lenistwo na plaży; jest tyle wyjątkowych miejsc wartych zwiedzania.. Mam milion pomysłów na co dzień, tylko doba trwa za krótko, by je wszystkie realizować.
Dla swojego mężczyzny chcę być: kobietą czułą, troskliwą, seksowną. Chciałabym, abyś widział we mnie nie tylko ładną partnerkę u boku, ale i potencjalną żonę, matkę… oczywiście nie od razu, ale z czasem… bo rodzina to dla mnie sens istnienia.

Odpowiedz na ofertę
więcej

6/1/DPa Małgorzata, 32 lata, własna firma

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna. Na co dzień prowadzi własną firmę - odnowa biologiczna & SPA Uważam, że życie to sztuka kompromisów, a każdy z...

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna. Na co dzień prowadzi własną firmę - odnowa biologiczna & SPA


Uważam, że życie to sztuka kompromisów, a każdy z nas ma zarówno wady jak i zalety, dlatego nigdy nie tworzyłam w głowie ideału przyszłego partnera. Na pewno chciałabym odnaleźć w nim przyjaciela, z którym będę potrafiła rozmawiać nawet na trudne tematy "wprost", kogoś kto wie czego chce od życia i ma na nie swój pomysł, jest ambitny, zaradny, odpowiedzialny,  kogoś kto nie rzuca słów na wiatr, a zwłaszcza kogoś kto dojrzał do myśli, że potrzebuje codziennej bliskości drugiego człowieka, a w przyszłości chciałby stworzyć rodzinę.

Jestem poukładaną, dojrzałą kobietą. Staram się jednak nie zatracić w sobie pierwiastka dziewczęcości, lekkości. Nie jestem typem żeńskiego narcyza. Uważam że mam duże zdolności adaptacji, potrafię się odnaleźć w rożnych sytuacjach -­ czy trzeba wyszykować się na romantyczną albo elegancką kolację, czy ubrać się w jeansy, T­-shirt i iść obejrzeć mecz. Urlopowo wybieram morze i piaszczyste plaże, weekendowo stawiam na góry, na co dzień kocham dom i jego atmosferę. Jestem rodzinna, ciepła, kobieca. Przywiązuję uwagę do swojego wyglądu; postaram się, abyś był dumny, idąc obok mnie na ulicy...

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE