A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K39/28/OZ Katarzyna, 36 lat, Handlowiec

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN36/25/K Ewa, 36 lat

M164 cm wzrostu, niebieskooka blondynka. Zodiakalny Byk  Kiedy tylko mogę, podróżuję i odkrywam nowe miejsca. Lubię, kiedy zasady i wartości mają odzwierciedlenie w...

M164 cm wzrostu, niebieskooka blondynka. Zodiakalny Byk

 Kiedy tylko mogę, podróżuję i odkrywam nowe miejsca. Lubię, kiedy zasady i wartości mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Potrafię dawać, kiedy ktoś chce brać. Umiem okazywać uczucia nie tylko pięknymi słowami. Jestem szczera, wyrozumiała, tolerancyjna.

Nie szukam ideału, bo sama nim nie jestem. Chciałabym poznać dojrzałego mężczyznę z młodą duszą. Kogoś, komu marzy się normalny, ciepły dom i czuła partnerka u boku...

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

M28/30/OP Monika, 28 lat, Doradca personalny

P165cm/57kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Jak to u zodiakalnej Wagi, pełno we mnie równowagi. Godzę zdrowy rozsądek z chwilami szaleństwa, upór z kompromisem,...

P165cm/57kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach.

Jak to u zodiakalnej Wagi, pełno we mnie równowagi. Godzę zdrowy rozsądek z chwilami szaleństwa, upór z kompromisem, niespokojną naturę z cierpliwym czekaniem, otwartość na ludzi z zaufaniem do nielicznych. Potrafię być wierna, kiedy z kimś jestem, jestem na 100%. Dużo się uśmiecham, staram się nie narzekać, bo życie jest zbyt krótkie. O wadach i zaletach nie będę pisała - zobacz mnie, poznaj, porozmawiaj – ocenisz sam.
Jak chyba u każdej kobiety, i we mnie drzemie nutka romantyzmu, ale w Duet Centrum jestem po konkrety. Nie chcę klikać, godzinami wisieć na telefonie i zastanawiać się „co by było gdyby”. Chcę się spotkać, pocałować się, przytulić, wypić wieczorem wino, iść razem zjeść kebaba, a potem wspólnie spalać kalorie :-)
Myślę, że mogę być atrakcyjną partnerką dla swojego mężczyzny. Z jednej strony lubię swoją pracę i spełniam się zawodowo, z drugiej – lubię dom i w nim też chciałabym się spełnić, tak aby nam obojgu chciało się do niego wracać.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN27/8/W Agata, 31 lat

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga. Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić.. Studiuję w...

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga.


Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić..
Studiuję w Warszawie turystykę, choć pochodzę z Puław. Lubię zwierzęta, przyrodę, podróże. Bardziej pragmatyczka niż romantyczka, ale nawet ja ulegam czasem szaleństwom, sentymentom i komplementom. Mam słabość do wszystkiego, co słodkie, na szczęście nie muszę się martwić o zbędne kilogramy. Chętnie wyżywam się na siłowni, humor poprawiam na aerobiku. Podobno zarażam spontanicznością. W życiu boję się samotności i poczucia straconego czasu. Cenię ciepło rodzinne, wieczory we dwoje, weekendowe „nic-nie-robienie”. Doceniam szczerość, cierpliwość, bezinteresowność. Cieszą mnie mądre rozmowy i bliskość w wielu aspektach, gubią mnie rozstania i przesadna wrażliwość. Miewam muchy w nosie i dość często ulegam kaprysom, ale w końcu po to jest życie, by czerpać z niego to, na co w danej chwili ma się ochotę.
Nie szukam księcia w lśniącej zbroi ani też milionera ze skłonnością do zawału. Marzy mi się zwyczajna codzienność u boku mężczyzny, który wie, co to przyjaźń, namiętność, partnerstwo, wierność i kompromis. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/33/N Anita, 32 lata

Szatynka o piwnych oczach, 164 cm wzrostu Spontaniczna, odważna, z dużym poczuciem humoru. Chce czerpać z życia jak najwięcej, uważam, że w życiu trzeba próbować i nie wolno się...

Szatynka o piwnych oczach, 164 cm wzrostu

Spontaniczna, odważna, z dużym poczuciem humoru. Chce czerpać z życia jak najwięcej, uważam, że w życiu trzeba próbować i nie wolno się bać. Chcę poznać mężczyznę , który nie jest kanapowcem , ma swoje pasje, zainteresowania, potrafi cieszyć się życiem. Mam dużo do zaoferowania, na pewno nie będziesz się ze mną nudził, byłoby jednak miło gdybym nie musiała zawsze ja zastanawiać się nad tym co dalej. Szukam przyjaciela, dobrego towarzysza każdej podróży, mojej bratniej duszy. Jestem panną i chciałabym kiedyś założyć rodzinę.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/19/K Joanna, 32 lata

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni. Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na...

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni.
Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na solarium, do fryzjera, na aerobik i siłownię, śledzi trendy mody. Dba również o swojego ducha; ćwiczy jogę, uczy się języków – obecnie włoskiego i hiszpańskiego, myśli o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów.
Jest młoda i lubi się rozwijać. Niedawno ktoś jej powiedział, że młodzi ludzie są tak zabiegani, że nie mają czasu na miłość. Bzdura. Czasem jest dokładnie na odwrót. Uczą się piątego języka, robią ósmą specjalizację, bo nie chcą wracać do pustego domu. Ona też nie chce. Czasem odnosi wrażenie, że mężczyźni się jej obawiają. Dlaczego? Bo jest ładna, niezależna, bo ma coś do powiedzenia. Nie jest jakimś narcyzem ani rozpieszczoną jedynaczką. Panowie, nie bójcie się takich kobiet. One też marzą o swojej rodzinie, swoim domu; kochają dzieci i lubią gotować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/30/N Katarzyna, 37 lat

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska....

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci.

Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska.
 
Jestem szczera (czasami także szczera do bólu…) zdecydowana, ambitna, wiedząca czego chcę. Jestem optymistką, towarzyska, rodzinna. Uważam, że „to, co komu czynisz, to do ciebie wróci”. Cenię sobie w związku przyjaźń i lojalność.
Lubię zwiedzać świat i oglądać go oczami tubylców, znam się na filmie, lubię jazz, teatr, książki. Uwielbiam pływać, jeżdżę na rowerze na rolkach, uczę się wspinaczki skałkowej i żeglarstwa .
Szukam mężczyzny o bardzo silnej osobowości, inteligentnego, z wyższym wykształceniem, widzącego czego chce, o dobrym sercu, uczciwego. Pana otwartego na zmiany i lubiącego ryzyko, dla którego bardzo ważna jest sfera seksu. Do 45 lat, z wyższym wykształceniem, o podobnych zainteresowaniach i dorobku zawodowym, wysokiego, chętnie blondyna.
Stan cywilny obojętny, może mieć dzieci
Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/28/K Aleksandra, 31 lat

Jest filigranową, kobiecą brunetką o brązowych oczach. Rozwiedziona od 2005 roku, bezdzietna. Mam kilka nieudanych związków za sobą, co jednak nie zniechęca mnie do dalszych...

Jest filigranową, kobiecą brunetką o brązowych oczach. Rozwiedziona od 2005 roku, bezdzietna.

Mam kilka nieudanych związków za sobą, co jednak nie zniechęca mnie do dalszych poszukiwań. Dookoła mnie tłum ludzi, ale znaleźć tę właściwą osobę to niemal mistrzostwo świata. Dlaczego tak się dzieje? Przecież nie szukam księcia z bajki, sama też nie jestem żadną księżniczką.
Jestem pogodną i trochę nieufną dziewczyną. Kiedy się złoszczę, to lepiej uciekać, kiedy kocham – to na zabój. Mój przepis na sobotni wieczór to kręgle, kino, fajna knajpka lub pyszna kolacja własnej roboty.
Lubię jasne sytuacje. Uważam, że szkoda czasu na przemilczenia. Powoli uczę się tego, że podobno do mężczyzn należy mówić prosto i drukowanymi literami. Nie lubię typków, którzy, będąc w związku, szukają przygód poza nim. Nie szukam również kogoś, dla kogo będę tylko chwilą wypełniającą czas. Chciałabym poznać faceta, przy którym czułabym się bezpiecznie. Aby w naszym związku, oprócz namiętności, znalazło się miejsce również na przyjaźń.

Odpowiedz na ofertę
więcej

116/1 Małgosia, 31 lat, stewardessa

Szczupła brunetka, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym stworzyć związek oparty na tradycyjnych wartościach -...

Szczupła brunetka, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna


Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym stworzyć związek oparty na tradycyjnych wartościach - partnerstwie, zaufaniu, szczerości, poczuciu bezpieczeństwa, bliskości. Szukam partnera na dobre i na złe, na co dzień, nie tylko od święta. Wspólne zainteresowania, chęć spędzania ze sobą czasu, wizja stworzenia rodziny; im więcej mamy wspólnych spraw, tym więcej nas łączy. ..
Nie chcę siebie tutaj opisywać, bo to zawsze będzie subiektywne.. Uparta w dążeniu do celu, ale w związku stawiam na rozmowę, dialog, współpracę. Z nutką refleksji, ale i spontaniczności i szaleństwa. Znajomi mówią, że jestem dziewczyną z charakterem. Ja samą siebie postrzegam zupełnie inaczej - ciepła, wrażliwa, uczuciowa. A może te cechy wcale nie muszą się wykluczać? Najlepiej przekonaj się sam, zachęcam do kontaktu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN30/82/K Karolina, 28 lat

Szczupła blondynka o zielonych oczach. Niepaląca panna Jestem na etapie, kiedy ujmuję sobie lat, a nie dodaję. Kiedyś bywało inaczej. Kocham lato, plażę, morze, sukienki, obcasy,...

Szczupła blondynka o zielonych oczach. Niepaląca panna


Jestem na etapie, kiedy ujmuję sobie lat, a nie dodaję. Kiedyś bywało inaczej. Kocham lato, plażę, morze, sukienki, obcasy, podróże i... powroty do domu. Na co dzień zajmuję się sprzedażą nieruchomości i w pracy twardo stąpam po ziemi, prywatnie jednak lubię zrobić coś spontanicznego, nieplanowanego. Lubię kawę z mlekiem, lody śmietankowe i truskawki. Lubię też, gdy co poniedziałek piłka wpada do kosza. Chętnie leniuchuję z książką, jeśli aktywnie to basen, aerobik, spacer, włóczęgi po górach.
Szukam swojej drugiej połówki, na dobre i na złe, kogoś kto będzie mnie wspierał i ja będę mogła wspierać jego, na którego można czekać z kolacją i do kogo można zadzwonić, kiedy się złapie gumę. Z nutką romantyzmu, odrobiną szaleństwa w sercu, z poczuciem humoru.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS29/9/K Agnieszka, 34 lata

Pracuję we własnej firmie, sama sobie jestem sterem i okrętem. Jestem raczej szczupłą, wysoką i zadbaną blondynką. Mam 4letnią córeczkę. Podziwiam ludzi, którzy są ze...

Pracuję we własnej firmie, sama sobie jestem sterem i okrętem. Jestem raczej szczupłą, wysoką i zadbaną blondynką. Mam 4letnią córeczkę. Podziwiam ludzi, którzy są ze sobą bez względu na okoliczności, są wierni swoim zasadom i posiadają entuzjazm, który sprawia, że zwykła codzienność jest po prostu małym cudem. Lubię tańczyć, słuchać poezji śpiewanej, obejrzeć ciekawy film (najchętniej kino hiszpańskie)

Chciałabym poznać kogoś, kto będzie dla mnie zawsze partnerem i podporą w trudnych chwilach. Mężczyznę z żyłką podróżnika. Kogoś, kto nie obiecuje czegoś, czego nie jest w stanie spełnić i nie rzuca słów na wiatr. Po nieudanych próbach stworzenia prawdziwego związku, wiem, że aby przetrwała miłość, trzeba o nią zabiegać na każdym kroku, bo kiedy się coś przeoczy, może być już za późno

Odpowiedz na ofertę
więcej

64/4 Agnieszka, 34 lata

Szczupła brunetka o kobiecej figurze. Czas biegnie nieubłagalnie, dzień za dniem upływa, a jedyne, co się zmienia, to kartki w kalendarzu i moja metryka. Dobrze by było mieć przy kim...

Szczupła brunetka o kobiecej figurze.

Czas biegnie nieubłagalnie, dzień za dniem upływa, a jedyne, co się zmienia, to kartki w kalendarzu i moja metryka. Dobrze by było mieć przy kim zatrzymać się. Tak długo jestem już sama, że nie pamiętam nawet, jak smakuje dobry seks. Chciałabym cieszyć się z kimś chwilą, bez planowania, deklaracji, formalnych zobowiązań.
Znajomi mówią, że jestem "równą babką". Mam w sobie wiele luzu, spontaniczności, takiej życiowej odwagi. Niczego nie ukrywam, nie zamiatam problemów pod dywan. Często uśmiecham się, kawałami sypię jak z rękawa. Potrafię być duszą towarzystwa, ale cenię również kameralne grono, chwile dla siebie, chwile we dwoje...
Kogo szukam? Partnera, kochanka, niekoniecznie męża. Mężczyzny do tańca i różańca, na parkiet i do łóżka. Bez planów, zakładania czegoś z góry. Jesli będzie nam ze sobą dobrze, plany same nabiorą kształtów.

Odpowiedz na ofertę
więcej

36/1/N Edyta, 27 lat, specjalista ds. zamówień publicznych

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu. Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z...

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu.

Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi – organizujemy wspólne wyjścia, jednodniowe wycieczki, zapraszamy siebie do domu. Lubię gotować; poza wykwintnymi potrawami nad którymi trzeba spędzić trochę czasu, robię także konfitury i pieczę chleb. Nie mogę żyć bez muzyki, regularnie chodzę na koncerty symfoniczne i poezji śpiewanej. Najlepiej czuję się w zwiewnych, kolorowych sukienkach i butach na wysokim obcasie; sama jestem szczupłą, filigranową kobietką. Ale kiedy trzeba, biorę do ręki łopatę i przekopuję ogródek, koszę trawę i przycinam drzewka. Pielęgnacja ogrodu bardzo mnie relaksuje, uspokaja. Dwa razy w roku wyjeżdżam; latem nad polski Bałtyk lub gdzieś w głąb Europy, zimę spędzam w górach. Córka nauczyła mnie jeździć na nartach, ale póki co jazda bardziej mnie stresuje niż sprawia przyjemność.
Swojemu mężczyźnie chciałabym dać swoją kobiecość, ciepło, spontaniczność. Stworzyć dom, zapewnić klimatyczną atmosferę. Nie chcę mieć już dzieci, mając prawie dorosłą córkę trudno byłoby mi się zdecydować na drugie dziecko.  Chciałabym stworzyć związek z osobą, dla której będę mogła coś jeszcze zrobić w życiu, mężczyznę, przy którym będzie kwitła moja kobiecość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/68/K Dagmara, 39 lat

Szczupła, długowłosa blondynka o piwnych oczach. Jestem optymistycznie nastawioną do życia, pogodną dziewczyną. W każdej sytuacji w życiu staram się znaleźć dobre strony. Mimo...

Szczupła, długowłosa blondynka o piwnych oczach.


Jestem optymistycznie nastawioną do życia, pogodną dziewczyną. W każdej sytuacji w życiu staram się znaleźć dobre strony. Mimo technicznego wykształcenia, więcej we mnie romantyka niż ścisłowca. Pewnie dlatego piszę wiersze i łatwo się wzruszam. Mam to szczęście w życiu, że lubię swoją pracę i daje mi ona ogromną satysfakcję. W wolnym czasie lubię spotkać się z przyjaciółmi, poczytać książki, pójść do kina czy teatru, potańczyć. Nie są mi obce podróże, uwielbiam górskie wędrówki, szczególną sympatią darzę Tatry i Bieszczady. Mimo rozległych zainteresowań, jestem też domatorką; przyjemnie byłoby usiąść razem w domowym zaciszu i zajadać się świeżo upieczonym przeze mnie ciastem.
Życie we dwoje to ciągłe szukanie kompromisów, akceptacja drugiej osoby bez prób dopasowania jej za wszelką cenę do siebie. Choć jestem zaradną i niezależną kobietą, w ramionach swojego mężczyzny chciałabym czasem poczuć się małą, zagubioną dziewczynką. Cenię bliskość, czułość, szczerość i przyjaźń. Chciałabym w przyszłości mieć dzieci, a jeśli Twoje życie ułożyło się tak, że masz już dziecko, na pewno mogłabym je pokochać jak własne. 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K27/44/OZ Angelika, 28 lat

Jestem zgrabną, atrakcyjną brunetką o zielonych oczach. Od 5 już lat zajmuję się modelingiem i chociaż ta praca daje mi ogromną satysfakcję, nie wiążę z nią przyszłości....


Jestem zgrabną, atrakcyjną brunetką o zielonych oczach. Od 5 już lat zajmuję się modelingiem i chociaż ta praca daje mi ogromną satysfakcję, nie wiążę z nią przyszłości. Studiuję na 4 -tym roku Stosunków Politycznych i chciałabym w tym kierunku dalej się rozwijać.
Mam wielu znajomych. Często się spotykamy, gdzieś
wyjeżdżamy. Jednak każdego dnia po ciężkiej pracy wracam do pustego mieszkania. Kolacje w samotności nie cieszą, puste łóżko nie grzeje.
Chciałabym poznać mężczyznę, który zaakceptuje mnie taką, jaką jestem i okaże wyrozumiałość dla mojej pracy i co za tym idzie - stylu życia "na zewnątrz". Bo tak naprawdę, to jestem osobą subtelną, delikatną, marzącą o tym jednym, jedynym, który zawrze w sobie domieszkę inteligencji, dobroci, romantyzmu, wewnętrznej harmonii i akceptacji samego siebie.Nie będzie zaborczy i mi zaufa. Szukam mężczyzny, który równie dobrze będzie czuł się w garniturzena towarzyskim spotkaniu, jak i z plecakiem, w jeansach wędrując po górach.
Wiek w zasadzie nie ma znaczenia. Chcę po prostu czuć się przy nim kobietą, czuć się bezpiecznie, móc na nim polegać, jednocześnie dając Mu poczucie, że jest dla mnie najważniejszy i niezastąpiony.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/14/N Matylda, 31 lat

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali. W pracy raczej decyzyjna,...

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali.

W pracy raczej decyzyjna, kompetentna, zorganizowana, jednym słowem silna kobieta. A prywatnie bardzo wrażliwa, uczuciowa, szczera, energiczna. Dbam o relacje z rodziną, jak i z przyjaciółmi czy znajomymi. Mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji, jestem słowna i punktualna. Mam duże poczucie humoru, dystans do siebie i świata, optymistka, nie boję się wyzwań czy nawet zmienić miejsce zamieszkania, pracę. Uważam ,że to mnie rozwija, pozwala poznać nowych ludzi i nowe możliwości , a być może i nowe talenty, których jeszcze nie miałam możliwości ujawnić. Ostatnio odkryłam, że świetnie mi wychodzą eksperymenty kulinarneJ Lubię dbać zarówno o ducha , jak i o ciało. Chodzę na siłownię, biegam, jeżdżę na nartach i na rowerze, wędrówki po górach i dolinach, ciekawe krajobrazy, zabytki, ale też dobry film, literaturę, teatr i taniec.
Szukam partnera przede wszystkim dobrego, szczerego, wrażliwego, o dużym poczuciu humoru, energii, z fantazją i pasjami. Który lubi cieszyć się życiem i drobiazgami, pewnego siebie, odpowiedzialnego i dojrzałego do prawdziwego związku. Pana od 30 do 54 lat, może mieć dzieci.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1521/05a Monika, 37 lat, farmaceutka

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn. Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już...

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn.


Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już zamkniętym rozdziałem. Z zaletami i wadami. Z przewagą tych pierwszych.
Mam humanistyczną duszę; pożeram wręcz książki i nałogowo chodzę do kina. Od czasu do czasu teatr, koncert. Abym nie wypadła na jakąś nadąsaną intelektualistkę, dodam, że nie obce są mi wypady na „włoskie jedzonko” czy lekko zakrapiane imprezy. Troszkę brakuje mi w codziennym życiu takiego szaleństwa, odskoczni od rzeczywistości. We dwoje zawsze jest raźniej. Moje życie to praca – dom – szkoła syna. Przerwałam tą monotonię; chodzę na aerobik wodny, uczę się angielskiego, spotykam się z koleżankami (jeszcze z ogólniaka).
I tak upływa dzień za dniem... A ja czekam na dzień, w którym zjawisz się TY... Oczekuję związku, w który wniosę i znajdę spokój wsparcie i ciepło partnerskie, związku, gdzie dba się o drugą osobę gdzie szanuje się wzajemne potrzeby i ma się poczucie stabilności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/48/OZ Beata, 37 lat, Manager

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie...

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie nastawiona do ludzi, otwarta na nowe znajomości. Mam ogromny apetyt na zycie, kocham góry i podróże. Moją pasją są języki obce, sztuka, malarstwo, pływanie.

Mimo że zbliżam się wolnymi krokami do „40stki”, za sobą mam kilka bardziej i mniej udanych związków, to wierzę, że to, co najlepsze, jeszcze przede mną.
Lubię wszystko co francuskie – od francuskiego języka, poprzez francuską kuchnię, wino, modę, perfumy, aż po francuską miłość. Krajem, który najczęściej odwiedzam jest oczywiście Francja. Lubię gotować, w swoich potrawach często sięgam do różnych kuchni świata.
Nie szukam przystojniaka z wypchanym portfelem i luksusowym samochodem, bo na to mnie stać. O wiele trudniej jest mi znaleźć bliską sercu osobę ; kogoś, przy kim nie trzeba się wstydzić głośnego śmiechu i gorzkich łez Wartościowego człowieka, wspaniałego przyjaciela, namiętnego kochanka

Odpowiedz na ofertę
więcej

21/1 Małgosia, 38 lat, weterynarz

Zgrabna blondynka. Rozwiedziona, 15-letnia córka Kim jest Małgosia? Z apetytem na wspólne bycie we dwoje. Głodna wrażeń, emocji, szaleństwa. Chętna na wyjazdy, podróże, spacery. Na...

Zgrabna blondynka. Rozwiedziona, 15-letnia córka

Kim jest Małgosia? Z apetytem na wspólne bycie we dwoje. Głodna wrażeń, emocji, szaleństwa. Chętna na wyjazdy, podróże, spacery. Na bliskość, dotyk, czułość, eksperymenty. Zainteresowana związkiem, ale nie małżeństwem. Wspólnym pomieszkiwaniem, ale niekoniecznie wspólnym budżetem. Ktoś zainteresowany?
Mam dobrą pracę, dorastającą córkę (brak kontaktu z ojcem), małe, ale wypróbowane grono znajomych. Wspólnie grilujemy, chodzimy na zabawy, jeździmy na wycieczki. Do tej gromadki chętnie zaprosiłabym kogoś jeszcze… bo tylko ja taka nie do pary.
Moja codzienność to: praca, dom. Troszkę mało, prawda? W wirze codziennych obowiązków, chciałabym znaleźć czas dla nas. Może i Ty mógłbyś znaleźć go dla mnie... Córka sama chodzi już na randki i pewnie prędko wyfrunie z gniazda, czas pomyśleć o sobie i swoich potrzebach..

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE