A A A

Strona główna » Nasze oddziały » Oddział Północ

duet centrum - oddział północDuet Centrum - Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (BydgoszczToruń).

Infolinia: 505 199 095 (7 dni/ tydz, 9.00-20.00)

e-mail: bok@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


Biuro matrymonialne – Gdańsk

Doskonale wiemy, że tak niecodzienna i intymna sfera, w jakiej się poruszamy, wymaga bezpośredniego kontaktu z nami. W przeciwieństwie do większości portali randkowych, jakich pełno w internecie, my nie jesteśmy anonimowi, a oferty znajdujące się w naszych zasobach nie są wirtualne. Nasi Konsultanci dostępni są dla Państwa „na żywo”; każdego z Was zapraszamy do osobistego spotkania w jednym z naszych biur stacjonarnych lub to my chętnie przyjedziemy do Państwa (w ramach programu Duet Prestige).

Z myślą o osobach, które poszukują partnera / partnerki celem stworzenia stałej relacji, powstało nasze biuro matrymonialne. Gdańsk i Trójmiasto, Słupsk, Szczecin, Koszalin, Bydgoszcz, Toruń – to główne miasta, które swoim zasięgiem obejmuje Oddział Północ. Jesteśmy  szeroko pojętym centrum zapoznawczym, a nie tylko matrymonialnym; nie wszyscy spośród zainteresowanych myślą o zawarciu związku małżeńskiego. Wszystkich naszych Klientów znamy osobiście i pracujemy w oparciu o sprawdzone i zweryfikowane informacje. Nasi Konsultanci to zgrana, kilkuosobowa drużyna, która poza kierunkowym wykształceniem, posiada ogromne doświadczenie wynikające z tysięcy rozmów przeprowadzonych z Klientami oraz kształtowanego przez lata, nietuzinkowego stylu pracy.

Dołącz do nas i rozszerz możliwości nawiązywania nowych, ciekawych i perspektywicznych znajomości – skutecznie, bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zostań z nami! - wypełnij formularz zgłoszeniowy »

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE