A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


24/1/N Magdalena, 34 lata, radca prawny

Bezdzietna panna, długowłosa szatynka o piwnych oczach. Jedną z moich największy pasji jest ogród; poświęcam mu każdą wolną chwilę, jest tworzony z pasją i z sercem. O...

Bezdzietna panna, długowłosa szatynka o piwnych oczach.

Jedną z moich największy pasji jest ogród; poświęcam mu każdą wolną chwilę, jest tworzony z pasją i z sercem. O roślinach, kwiatach i krzewach mogłaby rozmawiać godzinami. Póki co zajmuję się ogrodem dziadków, ale marzy mi się własny dom z ogrodem, który sama zaaranżuję.
Mimo że mieszkam w mieście i na co dzień odpowiada mi taki stan, lubię być blisko przyrody; chętnie spaceruję, sporo jeżdżę na rowerze. Wieczorami sięga po książki – literatura przygodowa, teologia, filozofia, psychologia. Słucham radia, preferuję muzykę rozrywkową. Jestem wielką miłośniczką turystycznych wojaży; preferuję podróże zarówno te zorganizowe - z biurem podróży i pakietem allinclusive, jak i te na własną rękę – z mapą i kompasem w ręce.
Jestem osobą spokojną, wyważoną, pogodną i uśmiechniętą. Kobietą naturalną, ciepłą i serdeczną w kontakcie. Z nutką refleksji i romantyzmu. Od masowych tłumów woli kameralną atmosferę, od hałasu woli ciszę. Staram się cieszyć życiem, poznawać świat, korzystać z chwili. Jestem osobą towarzyską, choć nie lubię być w centrum uwagi. Na wiele tematów ma swoje zdanie; potrafi bronić swoich racji, ale jest otwarta na dialog i kompromis. Pani Barbara chciałaby poznać mężczyznę, który będzie Jej towarzyszył we wspólnej codzienności.
Chciałabym poznać mężczyznę aktywnego zawodowo, mającego jakieś zainteresowania.
Ze swoim systemem wartości, priorytetów, celów, marzeń. Miłość, przyjaźń, wsparcie, partnerstwo, bliskość, wzajemny szacunek – takich wartości poszukuję w związku. Okazywanie uczuć i zainteresowania, dbanie o siebie nawzajem, wzajemna inspiracja i motywacja – to moim zdaniem sprawia, że związek rozwija się i nie popada w rutynę. A jakie jest Twoje zdanie?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/1/2 Marta, 29 lat

170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co...

170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN/38/82/K Anna, 35 lat, stomatolog

Szczupła brunetka, oczy piwne. Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją...

Szczupła brunetka, oczy piwne.

Jestem po rozwodzie, mam siedmioletniego synka. Jestem osobą pogadną, a nawet niepoprawną optymistką mimo ciężkich doświadczeń w życiu, lubię swoją pracę. Mam mnóstwo przyjaciół, którym nigdy nie odmawiam pomocy. Spotykam się z innymi samotnymi mamami, razem organizujemy czas dzieciom, wymieniamy się opieką, kiedy potrzebujemy odpocząć czy wyskoczyć na zakupy. Cenię normalność i otwartość, nie lubię pozerstwa. Wolę iść na pizzę i lody z kimś miłym i dobrym, niż na wyszukaną kolację z panem w garniturze, z którym nie da się pogadać. Wolę z bliską osobą pojechać nad polskie morze, niż na Malediwy z obcym człowiekiem. Nie zaimponujesz mi kasą ani stanowiskiem, ale stosunkiem do ludzi i zwierząt, życzliwością, poczuciem humoru i zaradnością. Nie powalisz mnie swoją urodą i nie padnę na widok Twoich mięśni, ale jeśli przytulisz mnie, kiedy mam gorszy dzień i zaakceptujesz moje dziecko -  zdobędziesz moje serce. Proste, prawda?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/19/K Joanna, 32 lata

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni. Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na...

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni.
Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na solarium, do fryzjera, na aerobik i siłownię, śledzi trendy mody. Dba również o swojego ducha; ćwiczy jogę, uczy się języków – obecnie włoskiego i hiszpańskiego, myśli o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów.
Jest młoda i lubi się rozwijać. Niedawno ktoś jej powiedział, że młodzi ludzie są tak zabiegani, że nie mają czasu na miłość. Bzdura. Czasem jest dokładnie na odwrót. Uczą się piątego języka, robią ósmą specjalizację, bo nie chcą wracać do pustego domu. Ona też nie chce. Czasem odnosi wrażenie, że mężczyźni się jej obawiają. Dlaczego? Bo jest ładna, niezależna, bo ma coś do powiedzenia. Nie jest jakimś narcyzem ani rozpieszczoną jedynaczką. Panowie, nie bójcie się takich kobiet. One też marzą o swojej rodzinie, swoim domu; kochają dzieci i lubią gotować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN29/45/K Patrycja, 29 lat

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na...

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga

Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na świat, choć nie brakuje mi spontaniczności. Nie lubię stagnacji, choć w życiu prywatnym stawiam na harmonię i trwałość uczuć. Jestem szczera, zaradna, otwarta na świat i ludzi. Popieram ambitne cele i dążenie do realizacji marzeń. Mam to szczęście, że lubię swoją pracę. W wolnych chwilach szlifuję angielski i niemiecki, chętnie podróżuję . Na co dzień staram się dużo uśmiechać, bo dobry humor przyciąga dobre zdarzenia.
Nie szukam ideału, bo sama nie jestem idealna. Nie szukam również przygód, bo o nie w życiu nie trudno. Chciałabym poznać mężczyznę, dla którego ważne jest w związku partnerstwo, zaufanie, bliskość. Kogoś, z kim będę mogła być na dobre i na złe, z kim założę rodzinę.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/39/Wa Karolina, 30 lat

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję...

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję się w niej doceniona. Życie nauczyło mnie odróżniać różne odcienie szarości. Jestem cierpliwa, potrafię dużo wybaczyć, ale nie toleruję kłamstwa. Mam wielu przyjaciół, więc nie znalazłam się tu ze względu na samotność. Ale do przyjaciela się nie przytulę, nie pocałuję go na dobranoc, nie pokażę mu się w seksownej bieliźnie..

Chyba wszystko mam poukładane, a jednak... Mam wielkie pragnienie miłości, przyjaźni, partnerstwa, namiętności

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/3 Kamila, 28 lat

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka. Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo....

 kosmetolog, wykładowca akademicki. Ładna, naturalna, nie wysoka blondynka.

Uprawiam kilka dyscyplin sportowych: narciarstwo, kolarstwo górskie, pływanie, siatkówkę, wędkarstwo. Lubię naturę, ciszę i spokój. Bywam na koncertach rockowych, świetnie gotuję, moją specjalnością jest kuchnia polska, włoska i chińska. Jestem kobietą energiczną, poukładaną, komunikatywną, szanuję ludzi i siebie samą. Dość silna osobowość, opiekuńcza, zaradna, ciepła, estetka.
Szukam mężczyzny w wieku od 30 do 40 lat, o wzroście minimum 175 cm (sama mam 155cm) Silnego psychicznie, odpowiedzialnego, rzetelnego, namiętnego. Mężczyzny z dużą klasą, który lubi sport (rower!). Chętnie policjant. Tylko niepalący pan z wyższym wykształceniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/8/0 Anna, 39 lat, Ekonomistka

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna          Niczego nie powiem bez adwokata. No dobrze, czerwone wino też może...

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna


         Niczego nie powiem bez adwokata. No dobrze, czerwone wino też może być…         
         Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w sprawie kredytów i inwestycji. Wciąż w ruchu, wciąż gdzieś. Ale pewnie gdyby był tylko konkretny powód (czyt. Ty), zatrzymałabym się na dłużej.. Na co dzień uśmiechnięta, serdeczna. Lubię żyć na luzie, bez zbędnego zadęcia, narzekania. Mam w sobie spore pokłady czułości, cierpliwości. Lubię spontanicznie realizować chwilowe pomysły – pakowanie walizki i w drogę, albo piknik w samym środku lasu zamiast obiadu podanego na stole.
         Jestem kobietą, więc pełno we mnie chaosu. Jeśli więc potrafisz wnieść odrobinę równowagi do mojego świata, po prostu napisz. Wierzę, że bycie razem może być wielką, fascynującą przygodą. Niekoniecznie potrzebuję do tego papierka, formalności zostawmy innym :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/31/OZ Mariola, 31 lat

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu...

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy

Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu najbardziej cenię sobie przyjaźń. Ludzi obdarzam dużym kredytem zaufania, ale jeśli ktoś raz mnie skrzywdzi – odwracam się i nie patrzę już za siebie. Jestem uparta, ale kiedy popełnię błąd, potrafię się do niego przyznać i przeprosić. Kiedyś byłam niepoprawną marzycielką, dziś – przeszkoloną przez życie realistką.
Sama jestem od wielu lat; przez ten czas skupiłam się na wychowywaniu syna. Już nawet nie pamiętam, jak smakuje dobry seks, a tak bardzo brakuje mi poczucia bliskości. Chciałabym, aby ktoś od nowa nauczył mnie dotyku. Brakuje mi miłości i poczucia, że jestem dla kogoś atrakcyjna.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/15/OZ Elzbieta, 39 lat, Pracownik naukowy

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym...

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym pokoleniom do głowy wiedzę z zakresu ekonomii i prawa.
Jaka jestem? Kobieca, ale nie kokietka. Wrażliwa, ale nie mimoza. Elokwentna, ale nie gadatliwa. Świadoma swoich zalet, ale nie zarozumiała. Świadoma swoich wad, ale nie zakompleksiona. Zrównoważona, ale nie przyziemna. Realistka, ale nie pesymistka. Ciekawa, ale nie ciekawska. Intrygująca, tajemnicza, niezależna, rozsądna.
Jeśli nie szukasz tylko przelotnej znajomości i przygodnego seksu, to być może właśnie na Ciebie czekam. Jeśli jesteś wykształcony, niezależny, kulturalny, dowcipny, uczciwy, to Twoje szanse rosną. Jeśli w dodatku jesteś wysokim eleganckim brunetem to.. Gdzie jesteś?

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/50/OZ Izabela, 32 lata, Księgowa

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka...

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka niż romantyczka. Konkretna i szczera. Lubi muzykę i kino, choć ostatnio dobrych filmów jest jak na lekarstwo. Sport? Raczej nie dla niej.. choć czasem wypada rozruszać stare kości. Nieźle radzi sobie w kuchni, ale uzależniona jest od naleśników swojej babci. W ludziach ceni naturalność, szczerość, bezpośredniość.
Czego szuka? Poczucia, że można na kogoś liczyć.. Zrozumienia, wsparcia, zaufania... Miłości, w której jest miejsce na szczerą przyjaźń, która nie ogranicza, która nie stanie się z czasem tylko przyzwyczajeniem. Niby takie banalne marzenia, a tak trudno je zrealizować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/5/N Magdalena, 32 lata, Branża hr

Niebieskooka blondynka o delikatnej urodzie. Ale niech Cię nie zmylą pozory…             Poznaj mnie, spotkaj, zobacz. Tylko...

Niebieskooka blondynka o delikatnej urodzie. Ale niech Cię nie zmylą pozory…

            Poznaj mnie, spotkaj, zobacz. Tylko wtedy przekonasz się, czy warto próbować. Wolę bezpośrednią konfrontację niż wirtualne klikanie. Uśmiech, spojrzenie, gest – więcej Ci powie niż setki napisanych tutaj słów. Zaryzykuj…

 

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

122/1 Karolina, 29 lat

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie...

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna


Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie naprzeciw i zachęcić do kontaktu. Bo przecież gdzieś jesteś...
Tak trudno o nowe kontakty, gdy każdy dzień podobny jest do poprzedniego. Gdy wciąż otaczamy się tymi samymi ludźmi, robimy wciąż te same rzeczy, chodzimy tymi samymi wydeptanymi ścieżkami. Dlatego tu jestem...
Prowadzę fajne życie na linii praca - dom. Czasem zbaczam z drogi i: uczę się włoskiego, pływam na basenie, w piątki grywam w siatkówkę, spotykam się z koleżankami. Marzę o własnej firmie, dalekich podróżach, domku z ogródkiem, owczarku przy budzie. I takim mężczyźnie u boku, który tych marzeń nie wyśmieje..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/14/OC Ania, 29 lat, Lekarz

Hmm... o sobie napiszę z przymrużeniem oka, ale oczywiście szczerze. Optymizm sensownie dawkowany, dobry humor i uśmiech w dobrze dobranych proporcjach, brak powodów do narzekania,...

Hmm... o sobie napiszę z przymrużeniem oka, ale oczywiście szczerze. Optymizm sensownie dawkowany, dobry humor i uśmiech w dobrze dobranych proporcjach, brak powodów do narzekania, umiejętność cieszenia się drobnymi chwilami w życiu. Na co dzień pochłania mnie praca. Mam w życiu wyjątkowe szczęście, bo swojej „fuchy” nie zamieniłabym na żadną inną. Lubię dom, co nie znaczy, że w wolnym czasie nie wychodzą poza swoje cztery ściany. Weekendy to basen, długie spacery z psem, czasem kino i kręgle z przyjaciółmi. O resztę najlepiej zapytaj sam ;) Chciałabym wiedzieć, że jest ktoś, kto czeka na mnie, pamięta, myśli, martwi się, tęskni. Da mi poczucie bezpieczeństwa, będzie moim przyjacielem, kochankiem. Chcę mieć pewność ramion, które mnie przytulają. Chcę wiedzieć, że ktoś mnie kocha taką, jaka jestem. Warunek właściwie mam tylko jeden; mam 175 cm wzrostu, bądź ode mnie wyższy, choćby o centymetr ;)

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

19/1/N Hania, 27 lat, pracuje w banku

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Lubię moje codzienne życie; długie, leniwe wieczory, krótkie, zabiegane poranki. Cenię ciepło domowego ogniska –...

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Lubię moje codzienne życie; długie, leniwe wieczory, krótkie, zabiegane poranki. Cenię ciepło domowego ogniska – kocyk, świeczka, kubek z herbatą i książką w dłoni. Ale też tempo miejskiej dżungli –  kanapka jedzona w biegu, makijaż robiony na czerwonym  świetle. Gdy nadejdzie upragniony weekend, bywa ze mną różnie – czasem do 12-tej chodzę w piżamie, a czasem o 7-ej jestem już po śniadaniu. Czasem mam bardzo aktywny dzień, a czasem najchętniej zaszyłabym się w jakiejś leśnej dżungli. Przez cały rok potrafię nie przeczytać ani jednej książki, a gdy trafię na jakiś bestseller, pochłaniam go w dwa dni. Przez kilka dni mogę nie słuchać radia, a gdy usłyszę ulubioną piosenkę, śpiewam ją przez kolejny tydzień. Staram się żyć w zgodzie z własnym sumieniem, poglądami i priorytetami. Żyć tak, by niczego nie żałować. Cieszy mnie zwykłe sprawy; nie muszę szukać jakichś nowych doznań i bodźców, bo codzienność już mi nie wystarcza. Tacy ludzie wręcz mnie przerażają. Jestem zadbaną, zgrabną blondynką. Lubię się sobie podobać, bo tylko wtedy mogę spodobać się i Tobie. Jestem odważna, nie boję się podejmować ryzyka. Wierzę w siebie i swoje możliwości, co wcale nie oznacza, że jestem zarozumiała
Jestem normalną dziewczyną. W moim towarzystwie mężczyźni narzekają, że kobiety robią karierę, a potem, u progi 40-stki, budzą się i rozglądają, czy przypadkiem nie został jeszcze jakiś wolny facet, z którym możnaby założyć rodzinę. Trudno jest mi się zgodzić z takim poglądem; uważam, że wszystko w życiu można połączyć i znaleźć odpowiedni balans pomiędzy tym, co ważne, ważniejsze i najważniejsze. Dla mnie najważniejsza jest rodzina, miłość, przyjaźń, poczucie bezpieczeństwa.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/2/OP Asia, 38 lat

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.           W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem...

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.

          W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem pracoholiczką, po prostu czerpię z niej satysfakcję. Poza pracą jestem osobą aktywną: narty w zimie, żagle i podróże w lecie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi. Można się do mnie przytulić, lubię zadbać o mężczyznę, ( chociaż nie umiem gotować). Jestem kobietą ciepłą i wrażliwą, wesołą z poczuciem humoru, którym potrafię się podzielić z innymi. Wspieram w trudnych chwilach, przyjaciele ZAWSZE mogą na mnie liczyć. Jestem otwartą na życie, wrażliwą, wielką romantyczką, która płacze na filmach. Lubię długie rozmowy o życiu przy winie. Chciałabym stworzyć z Tobą dom, w którym radość, zaufanie i ciepło będą codziennością , do którego oboje będziemy chcieli wracać. Nie mam własnych dzieci, ale potrafię z nimi nawiązywać przyjażnie.
          Szukam ciepła w związku, mężczyzny dojrzałego emocjonalnie, który potrafi zadbać o swoją rodzinę. Szarmanckiego, eleganckiego, niezależnego finansowo, z poczuciem humoru, lubiącego tańczyć, który potrafi się znaleźć w każdym towarzystwie, aktywnego fizycznie (podzielającego moje sportowe pasje) i ciekawego świata. Broń Boże pracoholika.

 

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN33/39/K Agnieszka, 32 lata

Wykształcenie - wyższe techniczne. Szczupła, niska (160 cm) blondynka o niebieskich oczach. Jestem dosyć przedsiębiorczą kobietą, lubię jak wokół coś się dzieje. Nie boję...

Wykształcenie - wyższe techniczne. Szczupła, niska (160 cm) blondynka o niebieskich oczach.

Jestem dosyć przedsiębiorczą kobietą, lubię jak wokół coś się dzieje. Nie boję się zmian, parę lat spędziłam zagranicą; gdyby była taka potrzeba, jestem gotowa w pół godziny spakować torbę i ruszyć w świat. Wszystkiego we mnie po trochu: szczypta fantazji, szczypta energii, szczypta realizmu. Czasem wesoła, czasem nieszczęśliwa, na pewno życzliwa i tolerancyjna wobec innych. Co lubię? Podróże, narty, pływanie. Jesienne wieczory z książką i herbatą. A tak naprawdę nie liczą się miejsca i wydarzenia, tylko ludzie, którzy je zapełniają.
Właściwie nie lubię słowa „szukam”, gdyż trudno określić moment, kiedy coś tak niewymiernego jak uczucie, można uznać jako znalezione. Na pewno nie rozglądam się za tanimi przygodami, mam ochotę na stworzenie domu i bardzo ciepłej w nim atmosfery.
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/18/K Małgosia, 39 lat

170 cm wzrostu, 54 kg wagi, długowłosa brunetka Typowa Waga – sprawiająca wrażenie niezależnej i zdecydowanej kobiety, ale rozczulająca się nad krzywdą ludzką i płacząca...

170 cm wzrostu, 54 kg wagi, długowłosa brunetka


Typowa Waga – sprawiająca wrażenie niezależnej i zdecydowanej kobiety, ale rozczulająca się nad krzywdą ludzką i płacząca na romantycznych filmach. Moim największym szczęściem, póki co, jest moja praca. Dzięki niej realizuję swoje zainteresowania – fotografia, nauka języków, podróże, kontakt z ludźmi. Na wycieczkę mogę zapomnieć wziąć ulubionego kosmetyku czy nawet biletu, ale aparatu fotograficznego nigdy. Mierzę siły na zamiary, ale nie realizuję zamiarów na siłę. Kocham dzieci i zwierzęta, jestem początkującą snowboardzistką. Choć lubię czynny wypoczynek, lubię też spędzać czas w swoich czterech kątach, byle tylko nie sama..
Chciałabym, aby mój związek z mężczyzną był partnerski, pełen zaufania i szacunku, pozbawiony kłamstw, manipulacji i zdrady.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/55/OPa Klaudia, 36 lat, Wokalistka

Gdybym miała opisać się w jednym zdaniu, powiedziałabym: energiczna brunetka z artystyczną duszą. Mam to szczęście w życiu, że praca jest moją pasją – na chleb zarabiam...

Gdybym miała opisać się w jednym zdaniu, powiedziałabym: energiczna brunetka z artystyczną duszą. Mam to szczęście w życiu, że praca jest moją pasją – na chleb zarabiam śpiewem, towarzysząc ludziom w najważniejszych chwilach życia.

 

<div .="" 0cm="" ale="" c="" ce="" chwile="" ciami.="" cie="" czy="" deszcz.="" div="" do="" domowego="" drobne="" e="" grywam="" i="" jestem="" kocham="" margin:="" na="" nie="" nymi="" o="" ogniska.="" pada="" rodzinna.="" spacery="" staram="" style="\" text-align:"="" tnie="" to="" tylko="" w="" wieci="" wielkie="" ycia="" z=""> Myślę, że nie brakuje mi naturalności, kobiecej wrażliwości, seksapilu. Chciałabym, abyś i Ty dostrzegł we mnie coś, co Cię urzeknie.. Chciałabym stworzyć poważny związek oparty na przyjaźni, miłości, zaufaniu, bliskości. Szukam dojrzałego mężczyzny, który – tak po prostu –polubi mojego syna i poważnie myśli o życiu.

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/38/OZ Dorota, 35 lat

J estem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody...

Jestem subtelną, nieco nieśmiałą dziewczyną. Przed laty skończyłam geografię, choć pracuję w bardziej humanistycznej działce. Co lubię? Zapach i smak świeżo zaparzonej kawy, lody śmietankowe z polewą truskawkową, latte kokosowe z bitą śmietaną, czereśnie i zielone jabłka. Najbardziej na świecie kocham fotografię i książki, szczególnie rosyjskie kryminałyMam chroniczny wstręt do koloru różowego i plastikowej biżuterii. Jestem pomysłowa i bardzo spostrzegawcza – nic nie umknie mojej uwadze. Mam 169 cm wzrostu i ciemne włosy, jestem szczupła.

Nie wiem, gdzie jest ktoś stworzony dla mnie, ale dokładnie wiem, jaki powinien być. To ktoś, kto stanie się motorem napędowym mojego życia. Będzie moją heroiną, będzie w stanie pobudzić wszystkie moje zmysły...
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE