A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K39/8/0 Anna, 39 lat, Ekonomistka

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna          Niczego nie powiem bez adwokata. No dobrze, czerwone wino też może...

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna


         Niczego nie powiem bez adwokata. No dobrze, czerwone wino też może być…         
         Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w sprawie kredytów i inwestycji. Wciąż w ruchu, wciąż gdzieś. Ale pewnie gdyby był tylko konkretny powód (czyt. Ty), zatrzymałabym się na dłużej.. Na co dzień uśmiechnięta, serdeczna. Lubię żyć na luzie, bez zbędnego zadęcia, narzekania. Mam w sobie spore pokłady czułości, cierpliwości. Lubię spontanicznie realizować chwilowe pomysły – pakowanie walizki i w drogę, albo piknik w samym środku lasu zamiast obiadu podanego na stole.
         Jestem kobietą, więc pełno we mnie chaosu. Jeśli więc potrafisz wnieść odrobinę równowagi do mojego świata, po prostu napisz. Wierzę, że bycie razem może być wielką, fascynującą przygodą. Niekoniecznie potrzebuję do tego papierka, formalności zostawmy innym :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/34/N Katarzyna, 33 lata

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska....

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci.

Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska.
 
Jestem szczera (czasami także szczera do bólu…) zdecydowana, ambitna, wiedząca czego chcę. Jestem optymistką, towarzyska, rodzinna. Uważam, że „to, co komu czynisz, to do ciebie wróci”. Cenię sobie w związku przyjaźń i lojalność.
Lubię zwiedzać świat i oglądać go oczami tubylców, znam się na filmie, lubię jazz, teatr, książki. Uwielbiam pływać, jeżdżę na rowerze na rolkach, uczę się wspinaczki skałkowej i żeglarstwa .
Szukam mężczyzny o bardzo silnej osobowości, inteligentnego, z wyższym wykształceniem, widzącego czego chce, o dobrym sercu, uczciwego. Pana otwartego na zmiany i lubiącego ryzyko, dla którego bardzo ważna jest sfera seksu. Do 45 lat, z wyższym wykształceniem, o podobnych zainteresowaniach i dorobku zawodowym, wysokiego, chętnie blondyna.
Stan cywilny obojętny, może mieć dzieci
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/N Izabela, 36 lat, tłumacz

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach. Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego...

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach.

Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego życia. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; zimą jeżdżę na nartach, w cieplejszych porach roku narty zamieniam na rower. O dobre samopoczucie i sylwetkę dbam, uprawiając regularnie fitness. W kręgu moich zainteresowań leżą także historia, polityka, muzyka. Sporo czyta; najczęściej sięgam po współczesną literaturę niemiecką i rosyjską. Chętnie podróżuję; zwiedziłam już wiele ciekawych miejsc na ziemi i wciąż mam apetyt na więcej. Cenię zarówno dalekie podróże, jak i lokalne wycieczki; dobrze czuję się zarówno w górach, jak i nad zimnym Bałtykiem. Chętnie chodzę do kina (kino współczesne), lubię także obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, choć potrzebuję czasu, by  przed kimś się otworzyć. Gdy już jednak zaufam, staje się lojalna, wierna, empatyczna i pomocna. Odważnie kroczę przez życie, realizując powoli wszystkie cele i zamierzenia. Jestem pragmatyczką i realistką, choć – jak w każdej kobiecie – drzemie we mnie także wrażliwa, romantyczna dusza. W drugim człowieku cenię szczerość, uczciwość, prawdomówność. Jestem otwarta na wszelką aktywność, ale cenię także możliwość spędzenia czasu w zaciszu domowego ogniska.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie. Kogoś, z kim w niedalekiej przyszłości będę mogła założyć rodzinę, mieć dziecko. Poszukiwany partner to mężczyzna inteligentny, zaradny, konkretny i zdecydowany. Z wysoką kulturą osobistą, inicjatywą i pomysłem na życie. Mający swój świat zainteresowań, otwarty na pasje partnerki. Prawdziwy przyjaciel, kompan do podróży, czuły i troskliwy partner. Miłość, lojalność, uczciwość, szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek i wsparcie – tego nie może zabraknąć w udanym związku. Codzienne okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, odrobina przestrzeni. Jestem otwarta na propozycje z innych części kraju, ale docelowo chciałaby pozostać tu, gdzie mieszkam na co dzień.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN29/33/K Ewa, 31 lat

Filigranowa (160/50) blondynka. Zodiakalny Byk, nie paląca Podobno mam zmysłowy i kobiecy głos. Jestem wesoła blondynką, skromną, naturalną dziewczyną. Literatura, podróże,...

Filigranowa (160/50) blondynka. Zodiakalny Byk, nie paląca

Podobno mam zmysłowy i kobiecy głos. Jestem wesoła blondynką, skromną, naturalną dziewczyną. Literatura, podróże, teatr, pływanie, rower - to moje pasje. Lubię być rozpieszczana – a kto zresztą tego nie lubi? W zamian daję dużo uśmiechu, wrażeń i emocji. Siedzą we mnie dwie osoby – z jednej strony ciepła, wrażliwa romantyczka, z drugiej – temperamentna kobieta. Chciałabym poznać kogoś, kto pozwoli mi się realizować w obu tych rolach. Szukam faceta, nie chłopczyka. Kogoś, kto będzie potrafił zamienić moje łzy w uśmiech, gdy będzie mi źle. Nastawionego na rodzinę...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/50/OZ Izabela, 32 lata, Księgowa

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka...

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka niż romantyczka. Konkretna i szczera. Lubi muzykę i kino, choć ostatnio dobrych filmów jest jak na lekarstwo. Sport? Raczej nie dla niej.. choć czasem wypada rozruszać stare kości. Nieźle radzi sobie w kuchni, ale uzależniona jest od naleśników swojej babci. W ludziach ceni naturalność, szczerość, bezpośredniość.
Czego szuka? Poczucia, że można na kogoś liczyć.. Zrozumienia, wsparcia, zaufania... Miłości, w której jest miejsce na szczerą przyjaźń, która nie ogranicza, która nie stanie się z czasem tylko przyzwyczajeniem. Niby takie banalne marzenia, a tak trudno je zrealizować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/44/K Agnieszka, 35 lat

Zdecydowana babka z klasą. Poukładana i ambitna, ale przede wszystkim normalna w tym nienormalnym czasem świecie. Energiczna, wesoła, trochę zagubiona. Wielka duchem, drobna ciałem....

Zdecydowana babka z klasą. Poukładana i ambitna, ale przede wszystkim normalna w tym nienormalnym czasem świecie. Energiczna, wesoła, trochę zagubiona. Wielka duchem, drobna ciałem.  Znudzona przeszłością, ciekawa przyszłości. Trochę nieufna, ale mająca nadzieję na powrót „słonecznych dni”. Uwielbiam ciepło kominka, długie rozmowy, szczerość, spontaniczność i pogodnych ludzi. Przyjemność sprawiają mi spacery, gotowanie i nauka hiszpańskiego. Nie lubię się nudzić, choć jak każdy, czasem i ja potrzebuję chwili wyciszenia.

Boli  mnie fakt, że mając prawie trzydzieści lat, jestem sama. Śluby koleżanek, narodziny ich dzieci, Święta, Walentynki – wszystko to przygnębia. Ciężko mi poznać kogoś na co dzień, z dyskotek już wyrosłam, w tygodniu dużo pracuję. Chciałabym poznać dojrzałego, wykształconego kawalera, który planuje w przyszłości mieć żonę i dzieci. Nie mam sprecyzowanych wymagań i niczego nie wykluczam, bo wszystko i tak skoryguje rzeczywistość.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/2/OP Asia, 38 lat

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.           W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem...

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.

          W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem pracoholiczką, po prostu czerpię z niej satysfakcję. Poza pracą jestem osobą aktywną: narty w zimie, żagle i podróże w lecie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi. Można się do mnie przytulić, lubię zadbać o mężczyznę, ( chociaż nie umiem gotować). Jestem kobietą ciepłą i wrażliwą, wesołą z poczuciem humoru, którym potrafię się podzielić z innymi. Wspieram w trudnych chwilach, przyjaciele ZAWSZE mogą na mnie liczyć. Jestem otwartą na życie, wrażliwą, wielką romantyczką, która płacze na filmach. Lubię długie rozmowy o życiu przy winie. Chciałabym stworzyć z Tobą dom, w którym radość, zaufanie i ciepło będą codziennością , do którego oboje będziemy chcieli wracać. Nie mam własnych dzieci, ale potrafię z nimi nawiązywać przyjażnie.
          Szukam ciepła w związku, mężczyzny dojrzałego emocjonalnie, który potrafi zadbać o swoją rodzinę. Szarmanckiego, eleganckiego, niezależnego finansowo, z poczuciem humoru, lubiącego tańczyć, który potrafi się znaleźć w każdym towarzystwie, aktywnego fizycznie (podzielającego moje sportowe pasje) i ciekawego świata. Broń Boże pracoholika.

 

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

M28/30/OP Monika, 28 lat, Doradca personalny

P165cm/57kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Jak to u zodiakalnej Wagi, pełno we mnie równowagi. Godzę zdrowy rozsądek z chwilami szaleństwa, upór z kompromisem,...

P165cm/57kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach.

Jak to u zodiakalnej Wagi, pełno we mnie równowagi. Godzę zdrowy rozsądek z chwilami szaleństwa, upór z kompromisem, niespokojną naturę z cierpliwym czekaniem, otwartość na ludzi z zaufaniem do nielicznych. Potrafię być wierna, kiedy z kimś jestem, jestem na 100%. Dużo się uśmiecham, staram się nie narzekać, bo życie jest zbyt krótkie. O wadach i zaletach nie będę pisała - zobacz mnie, poznaj, porozmawiaj – ocenisz sam.
Jak chyba u każdej kobiety, i we mnie drzemie nutka romantyzmu, ale w Duet Centrum jestem po konkrety. Nie chcę klikać, godzinami wisieć na telefonie i zastanawiać się „co by było gdyby”. Chcę się spotkać, pocałować się, przytulić, wypić wieczorem wino, iść razem zjeść kebaba, a potem wspólnie spalać kalorie :-)
Myślę, że mogę być atrakcyjną partnerką dla swojego mężczyzny. Z jednej strony lubię swoją pracę i spełniam się zawodowo, z drugiej – lubię dom i w nim też chciałabym się spełnić, tak aby nam obojgu chciało się do niego wracać.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/2/OC Anna, 36 lat

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego...

Blondynka, 170 cm wzrostu, rozwiedziona, bez dzieci. Magister farmacji we własnej aptece. Oddana pracy, ale już teraz na spokojnie, firma działa dobrze i nie muszę bez przerwy wszystkiego nadzorować. Coraz częściej lubię wyjechać z miasta, połazić po lesie, pooddychać świeżym powietrzem. Najchętniej jeżdżę na Mazury, dużo bardziej lubię jeziora niż góry czy morze. Mam swoje ulubione miejsca, z dala od znanych kurortów i pensjonatów. Namiętnie zbieram grzyby i jagody, uwielbiam kajaki i inne wodne rozrywki, więc kraina jezior jest dla mnie miejscem idealnym. Byłoby fajnie, gdybyś lubił podobnie spędzać czas. Co jeszcze mogłabym napisać o sobie? Cenię szczerość, optymizm i patrzenie w przyszłość. Nie cierpię obłudy, cichych dni, zbyt głośnej muzyki i brukselki. Za to lody mogę jeść tonami i bez obawy, moja figura wcale na tym nie cierpi. Szukam zwykłego faceta, z którym będę mogła dalej iść przez życie – bez jakichś ekstremalnych przygód, ale też nie zamykając się przed światem. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/15/OZ Elzbieta, 39 lat, Pracownik naukowy

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym...

Mocna kawa po przebudzeniu, lekka kanapka, delikatny makijaż, garsonka, obcasy, teczka i... jestem gotowa do wyjścia. Tak zaczynam każdy dzień. Od 8 lat pracuję na uczelni i wpajam młodym pokoleniom do głowy wiedzę z zakresu ekonomii i prawa.
Jaka jestem? Kobieca, ale nie kokietka. Wrażliwa, ale nie mimoza. Elokwentna, ale nie gadatliwa. Świadoma swoich zalet, ale nie zarozumiała. Świadoma swoich wad, ale nie zakompleksiona. Zrównoważona, ale nie przyziemna. Realistka, ale nie pesymistka. Ciekawa, ale nie ciekawska. Intrygująca, tajemnicza, niezależna, rozsądna.
Jeśli nie szukasz tylko przelotnej znajomości i przygodnego seksu, to być może właśnie na Ciebie czekam. Jeśli jesteś wykształcony, niezależny, kulturalny, dowcipny, uczciwy, to Twoje szanse rosną. Jeśli w dodatku jesteś wysokim eleganckim brunetem to.. Gdzie jesteś?

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/5/N Magdalena, 32 lata, Branża hr

Niebieskooka blondynka o delikatnej urodzie. Ale niech Cię nie zmylą pozory…             Poznaj mnie, spotkaj, zobacz. Tylko...

Niebieskooka blondynka o delikatnej urodzie. Ale niech Cię nie zmylą pozory…

            Poznaj mnie, spotkaj, zobacz. Tylko wtedy przekonasz się, czy warto próbować. Wolę bezpośrednią konfrontację niż wirtualne klikanie. Uśmiech, spojrzenie, gest – więcej Ci powie niż setki napisanych tutaj słów. Zaryzykuj…

 

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/73/W Aneta, 36 lat, Tłumacz

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego. Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz...

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego.


Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz stanowcza, innym razem czekam, aż sprawy same się rozstrzygną. Zmieniam się wraz z mijającymi dniami, ale zawsze niezmiennie doceniam piękne chwile, miejsca i wyjątkowych ludzi. Od szkolnych lat mam tych samych przyjaciół. Lubię wodę, słońce, spacery, rower. Mam słabość do czekolady i późnego wstawania. Uchodzę za gadułę, zazwyczaj też nie mam problemów z wypowiadaniem się na piśmie, a jednak pisanie tutaj jest dla mnie trochę kłopotliwe. Poczekam więc na pytania pomocnicze..
Sama nie wiem, czy mam jakiś swój ideał. Dobrze czuję się w towarzystwie ludzi prostolinijnych, ciepłych, otwartych. Nie lubię sztuczności, pozerstwa, cwaniactwa. Czasem jednak moje fascynacje mężczyznami bywały dla mnie samej zaskoczeniem, więc staram się nie zamykać na żadne możliwości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

8/1/N Olga, 33 lata, sekretarka

173 cm wzrostu, szczupła, zadbana szatynka. Panna, nie ma dzieci. Znak Zodiaku – Strzelec Mam swoje plany i marzenia, ale chciałabym mieć też takie, które będę mogła z kimś...

173 cm wzrostu, szczupła, zadbana szatynka. Panna, nie ma dzieci. Znak Zodiaku – Strzelec

Mam swoje plany i marzenia, ale chciałabym mieć też takie, które będę mogła z kimś dzielić i wspólnie dążyć do ich realizacji. Mam stałe grono znajomych i rodzinę, ale bez tej drugiej połówki u boku wszystko jest takie niepełne, nijakie.. Jeśli masz podobne odczucia, może najwyższy czas to zmienić? Kogo szukam? Mężczyzny, bez którego poranki nigdy już nie będą takie same.. Weekend, urlop, codzienność – przydałby się ktoś do pary.
Zdecydowanie przyjemniej opowiadać o sobie przy dobrej kawie…  Chcę pokazać ci swój świat, ale nie mam zamiaru ograniczać twojego. Normalna ze mnie dziewczyna – pełna optymizmu, ciepła, kobiecości. Z pasją życia i dużą dawką optymizmu, zdecydowana i śmiała w działaniu. Lubię czytać, oglądać filmy, gotować. Podróże – zawsze i wszędzie, wystarczy tylko rzucić pomysłem, a ja już jestem spakowana. Narty, rower, pływanie, kręgle – to czas spędzany aktywnie. Ale mile widziane zacisze domowe, spokój, błogie lenistwo. Lubię ludzi, jestem dość ufna. Nie oceniam nikogo po wyglądzie ani po pozorach. Nie obgaduję nikogo za plecami.
Myślę, że nie brakuje mi naturalności, kobiecej wrażliwości, seksapilu. Chciałabym, abyś i Ty dostrzegł we mnie coś, co Cię urzeknie..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/20/N Olga, 37 lat, Lekarz

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość...

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli – po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/61/W Żaneta, 28 lat, Manager

Jestem szczupłą i nie za wysoką brunetką. Żadna ze mnie gorąca lwica czy zagorzała feministka. Normalna, kobieca, ciepła i mądra dziewczyna. Lubię i potrafię słuchać, jestem dobrym...

Jestem szczupłą i nie za wysoką brunetką. Żadna ze mnie gorąca lwica czy zagorzała feministka. Normalna, kobieca, ciepła i mądra dziewczyna. Lubię i potrafię słuchać, jestem dobrym kumplem. Nie powiem, żebym prowadziła higieniczny tryb życia – długo i dużo pracuję, jem o różnych porach. Interesuję się ezoteryką i parapsychologią.

O czym marzę? O tym, aby budzić się ze świadomością, że kocham i jestem kochana. Kogo szukam? Czułego wariata, z którym mogłabym konie kraść. Kogoś, kto poważnie myśli o założeniu rodziny, bo chciałabym być matką. Dobrego człowieka z mocnym kręgosłupem moralnym. Choć wygląd jest kwestią gustu, pewne atrybuty byłyby wskazane: czyste paznokcie, skarpetki bez dziur i krawat odpowiedniej długości. Powinien być odważny, odpowiedzialny, stanowczy. Pantoflarzom, panom z prężącą się klatą i super bryką – stanowcze nie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/45/OZ Katarzyna, 36 lat, Tłumacz

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej. Kiedy tylko mam czas,...

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej.
Kiedy tylko mam czas, podróżuję po świecie. Uwielbiam poznawać kulturę innych narodów, przy okazji szlifując języki. Kiedy jestem zestresowana, ukojenia szukam słuchając muzyki lub czytając jakąś ciekawą książkę. W związku z tym, że mam raczej siedzącą pracę, to lubię chodzić na długie spacery a kiedy tylko jest okazja, to również potańczyć.
U mężczyzny cenię sobie dobre maniery, elegancję, bezkonfliktowość, lojalność i życiową zaradność. Szukam
mężczyzny o otwartym umyśle, godnego szacunku, który podobnie jak ja, traktuje życie jak wielką niewiadomą, którą trzeba odkryć.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/44/W Agata, 39 lat

 Jest rozwiedziona, ma 14-letniego syna. W takiej chwili chciałoby się powtórzyć słowa Agnieszki Osieckiej: „bo ja jestem proszę pana na zakręcie”. Chyba kupię sobie...

 Jest rozwiedziona, ma 14-letniego syna.

W takiej chwili chciałoby się powtórzyć słowa Agnieszki Osieckiej: „bo ja jestem proszę pana na zakręcie”. Chyba kupię sobie psa, bym miała do kogo odezwać się po powrocie z pracy. Bo samotność najbardziej odczuwa się wtedy, gdy wraca się do pustego mieszkania. A w nim nikt nie czeka. Nic oprócz zimnego łóżka.. Szczęście przychodzi zawsze samo nieproszone, ale może warto mu dopomóc? Chcę dzielić, wspólnie przeżywać „szarości” dnia codziennego, spełniać marzenia, po prostu kochać.
Temperament: sangwinik. Lubię książki, muzykę, naiwne komedie romantyczne. Jak to kobieta – bywam zmienna. Jak każdy człowiek - dużo się śmieję, często płaczę. Życie doświadczyło mnie już nie raz. Wiem jednak, co należy zrobić po upadku – to, co robią dzieci – podnieść się i iść dalej przez życie z uśmiechem.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/77/W Kinga, 28 lat, Hotelarz

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce. Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie...

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce.

Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie zranisz. Wyciągnę Cię na zakupy . Obrażę się, gdy nie pójdziesz ze mną do kina na jakiś romantyczny film. Zwariujesz od mojego ciągłego śpiewania w aucie. Nie będziesz mógł w domu oglądać horrorów. Bo ja potem nie mogę spać. Uduszę jak zjesz wszystkie słodycze i powiesz „kochanie, to dla twojego dobra”. Ale jak zapytasz, czy możesz, odpowiem: "Przecież to nasz wspólny dom" Zabiorę Twoją bluzę, i będę w niej chodzić. I nie omieszkam Cię poinformować, że pod spodem to ja mam w zasadzie nic….
Im więcej marzeń tym więcej rzeczy, których nie mamy.. ale puszczając wodze fantazji: chciałabym zakochać się w kimś dobrym, czułym, odpowiedzialnym… Tylko tyle czy aż tyle?
Szczęście trudno jest znaleźć, ale łatwo przeoczyć. Być może jesteś blisko, a ja cię nie widzę! Odezwij się, ryzykując – nic nie tracisz
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

29/1/N Agnieszka, 34 lata, architekt

160 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna Coś o mnie? Mała wizualnie, ale wielka duchem. Uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to jeden z moich...

160 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna

Coś o mnie? Mała wizualnie, ale wielka duchem. Uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to jeden z moich sposobów na życie. Lubię wstać o świcie i słuchając radiowej Trójki, pić kawę. Gdy nadejdzie weekend, zatracam się w książkach. Spotykam się ze znajomymi, nadrabiam kinowe zaległości, uczę się angielskiego. Cenię sobie szczerość w wyrażaniu poglądów, profesjonalizm w wykonywaniu zadań oraz dobrą organizację w pracy i w życiu. Gust muzyczny – blues, jazz, soul. Nie uprawiam czynnie żadnego sportu, ale lubię dla relaksu od czasu do czasu popływać czy pojeździć rowerem. Jak każdy Rak jestem romantyczką i marzycielką, która wierzy w bajkową miłość "i żyli długo i szczęśliwie". W ludziach cenię prostolinijność, wysoką kulturę osobistą oraz dobre wychowanie. Lubię dobre jedzenie, urozmaicone potrawy, sama całkiem nieźle radzę sobie w kuchni. Dużo czasu spędzam na działce – koszę trawę, sadzę kwiaty, maluję płot.
Czekam na szalone, ale i dojrzałe uczucie. Nie mam swojego ideału i ideału nie szukam; lubię niespodzianki, więc chciałabym, żeby i w tej kwestii życie mnie zaskoczyło. Jak mówią „z ładnej miski się nie najesz”, jednak dla mnie wygląd ma znaczenie. Facet niekoniecznie musi być modelem z okładki, ale zwracam dużą uwagę na czyste ubranie, zadbane paznokcie, zapach i ładny uśmiech. A w środku? Pogodne wnętrze, życiowa inteligencja, słowność i odpowiedzialność. Dobry człowiek, tak po prostu.. Kochający mnie taką, jaką jestem. Lubiący bliskość, pieszczoty o każdej porze dnia i nocy. Potrafiący rozmawiać, nie uciekający przed problemami. Męski i zaradny, a po pracy – czuły, troskliwy partner.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/34/OZ Alicja, 28 lat

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w...

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w malowaniu rzęs na czas. Lubię ciepło, dotyk, czułość.. Wakacje w tropikach, góry zimą, leniuchowanie w wannie i perfumy Armaniego. W życiu bardziej kieruję się rozsądkiem niż emocjami. Lubię inteligentnych ludzi, pod warunkiem, że nie są zarozumiali. Sądzę, że wzajemne zaufanie pozwala unikać kłamstw.
Idealny facet? Ideały są po to, by oprawiać je w ramki i wieszać w muzeum. Ja wolę kogoś z krwi i kości, kogoś, kto będzie przy mnie na dobre i na złe. Chciałabym budzić się w ramionach mężczyzny, który da mi poczucie bezpieczeństwa i będzie tylko mój. Szukam kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę życia. Tylko tyle i aż tyle. Obcasy zdarłam już niejedne, nie mam siły już cię szukać.. Więc teraz twój ruch.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE