A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


PN29/45/K Patrycja, 29 lat

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na...

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga

Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na świat, choć nie brakuje mi spontaniczności. Nie lubię stagnacji, choć w życiu prywatnym stawiam na harmonię i trwałość uczuć. Jestem szczera, zaradna, otwarta na świat i ludzi. Popieram ambitne cele i dążenie do realizacji marzeń. Mam to szczęście, że lubię swoją pracę. W wolnych chwilach szlifuję angielski i niemiecki, chętnie podróżuję . Na co dzień staram się dużo uśmiechać, bo dobry humor przyciąga dobre zdarzenia.
Nie szukam ideału, bo sama nie jestem idealna. Nie szukam również przygód, bo o nie w życiu nie trudno. Chciałabym poznać mężczyznę, dla którego ważne jest w związku partnerstwo, zaufanie, bliskość. Kogoś, z kim będę mogła być na dobre i na złe, z kim założę rodzinę.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

213/1/N Basia, 34 lata

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu,...

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu, jestem brunetką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ścisłowcem, choć mam również zainteresowania humanistyczne. Uwielbiam tańczyć.

Jestem osobą, która lubi spotykać się ze znajomymi, choć nie przepadam za włóczeniem się po knajpach. Czasem lubię poczytać książkę czy pojechać na wycieczkę za miasto, jednak uważam, że nawet najwspanialsze chwile niewiele są warte, jeśli nie ma obok tej drugiej osoby.
Nie uginają mi się nogi na widok sportowego samochodu i macho za kierownicą, natomiast podziwiam mężczyzn, którzy są zaradni, pracowici i pomysłowi.
Odpowiedz na ofertę
więcej

24/1/N Magdalena, 34 lata, radca prawny

Bezdzietna panna, długowłosa szatynka o piwnych oczach. Jedną z moich największy pasji jest ogród; poświęcam mu każdą wolną chwilę, jest tworzony z pasją i z sercem. O...

Bezdzietna panna, długowłosa szatynka o piwnych oczach.

Jedną z moich największy pasji jest ogród; poświęcam mu każdą wolną chwilę, jest tworzony z pasją i z sercem. O roślinach, kwiatach i krzewach mogłaby rozmawiać godzinami. Póki co zajmuję się ogrodem dziadków, ale marzy mi się własny dom z ogrodem, który sama zaaranżuję.
Mimo że mieszkam w mieście i na co dzień odpowiada mi taki stan, lubię być blisko przyrody; chętnie spaceruję, sporo jeżdżę na rowerze. Wieczorami sięga po książki – literatura przygodowa, teologia, filozofia, psychologia. Słucham radia, preferuję muzykę rozrywkową. Jestem wielką miłośniczką turystycznych wojaży; preferuję podróże zarówno te zorganizowe - z biurem podróży i pakietem allinclusive, jak i te na własną rękę – z mapą i kompasem w ręce.
Jestem osobą spokojną, wyważoną, pogodną i uśmiechniętą. Kobietą naturalną, ciepłą i serdeczną w kontakcie. Z nutką refleksji i romantyzmu. Od masowych tłumów woli kameralną atmosferę, od hałasu woli ciszę. Staram się cieszyć życiem, poznawać świat, korzystać z chwili. Jestem osobą towarzyską, choć nie lubię być w centrum uwagi. Na wiele tematów ma swoje zdanie; potrafi bronić swoich racji, ale jest otwarta na dialog i kompromis. Pani Barbara chciałaby poznać mężczyznę, który będzie Jej towarzyszył we wspólnej codzienności.
Chciałabym poznać mężczyznę aktywnego zawodowo, mającego jakieś zainteresowania.
Ze swoim systemem wartości, priorytetów, celów, marzeń. Miłość, przyjaźń, wsparcie, partnerstwo, bliskość, wzajemny szacunek – takich wartości poszukuję w związku. Okazywanie uczuć i zainteresowania, dbanie o siebie nawzajem, wzajemna inspiracja i motywacja – to moim zdaniem sprawia, że związek rozwija się i nie popada w rutynę. A jakie jest Twoje zdanie?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/5/N Magdalena, 32 lata, Branża hr

Niebieskooka blondynka o delikatnej urodzie. Ale niech Cię nie zmylą pozory…             Poznaj mnie, spotkaj, zobacz. Tylko...

Niebieskooka blondynka o delikatnej urodzie. Ale niech Cię nie zmylą pozory…

            Poznaj mnie, spotkaj, zobacz. Tylko wtedy przekonasz się, czy warto próbować. Wolę bezpośrednią konfrontację niż wirtualne klikanie. Uśmiech, spojrzenie, gest – więcej Ci powie niż setki napisanych tutaj słów. Zaryzykuj…

 

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

8/1/N Olga, 33 lata, sekretarka

173 cm wzrostu, szczupła, zadbana szatynka. Panna, nie ma dzieci. Znak Zodiaku – Strzelec Mam swoje plany i marzenia, ale chciałabym mieć też takie, które będę mogła z kimś...

173 cm wzrostu, szczupła, zadbana szatynka. Panna, nie ma dzieci. Znak Zodiaku – Strzelec

Mam swoje plany i marzenia, ale chciałabym mieć też takie, które będę mogła z kimś dzielić i wspólnie dążyć do ich realizacji. Mam stałe grono znajomych i rodzinę, ale bez tej drugiej połówki u boku wszystko jest takie niepełne, nijakie.. Jeśli masz podobne odczucia, może najwyższy czas to zmienić? Kogo szukam? Mężczyzny, bez którego poranki nigdy już nie będą takie same.. Weekend, urlop, codzienność – przydałby się ktoś do pary.
Zdecydowanie przyjemniej opowiadać o sobie przy dobrej kawie…  Chcę pokazać ci swój świat, ale nie mam zamiaru ograniczać twojego. Normalna ze mnie dziewczyna – pełna optymizmu, ciepła, kobiecości. Z pasją życia i dużą dawką optymizmu, zdecydowana i śmiała w działaniu. Lubię czytać, oglądać filmy, gotować. Podróże – zawsze i wszędzie, wystarczy tylko rzucić pomysłem, a ja już jestem spakowana. Narty, rower, pływanie, kręgle – to czas spędzany aktywnie. Ale mile widziane zacisze domowe, spokój, błogie lenistwo. Lubię ludzi, jestem dość ufna. Nie oceniam nikogo po wyglądzie ani po pozorach. Nie obgaduję nikogo za plecami.
Myślę, że nie brakuje mi naturalności, kobiecej wrażliwości, seksapilu. Chciałabym, abyś i Ty dostrzegł we mnie coś, co Cię urzeknie..

Odpowiedz na ofertę
więcej

19/1/N Hania, 27 lat, pracuje w banku

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Lubię moje codzienne życie; długie, leniwe wieczory, krótkie, zabiegane poranki. Cenię ciepło domowego ogniska –...

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Lubię moje codzienne życie; długie, leniwe wieczory, krótkie, zabiegane poranki. Cenię ciepło domowego ogniska – kocyk, świeczka, kubek z herbatą i książką w dłoni. Ale też tempo miejskiej dżungli –  kanapka jedzona w biegu, makijaż robiony na czerwonym  świetle. Gdy nadejdzie upragniony weekend, bywa ze mną różnie – czasem do 12-tej chodzę w piżamie, a czasem o 7-ej jestem już po śniadaniu. Czasem mam bardzo aktywny dzień, a czasem najchętniej zaszyłabym się w jakiejś leśnej dżungli. Przez cały rok potrafię nie przeczytać ani jednej książki, a gdy trafię na jakiś bestseller, pochłaniam go w dwa dni. Przez kilka dni mogę nie słuchać radia, a gdy usłyszę ulubioną piosenkę, śpiewam ją przez kolejny tydzień. Staram się żyć w zgodzie z własnym sumieniem, poglądami i priorytetami. Żyć tak, by niczego nie żałować. Cieszy mnie zwykłe sprawy; nie muszę szukać jakichś nowych doznań i bodźców, bo codzienność już mi nie wystarcza. Tacy ludzie wręcz mnie przerażają. Jestem zadbaną, zgrabną blondynką. Lubię się sobie podobać, bo tylko wtedy mogę spodobać się i Tobie. Jestem odważna, nie boję się podejmować ryzyka. Wierzę w siebie i swoje możliwości, co wcale nie oznacza, że jestem zarozumiała
Jestem normalną dziewczyną. W moim towarzystwie mężczyźni narzekają, że kobiety robią karierę, a potem, u progi 40-stki, budzą się i rozglądają, czy przypadkiem nie został jeszcze jakiś wolny facet, z którym możnaby założyć rodzinę. Trudno jest mi się zgodzić z takim poglądem; uważam, że wszystko w życiu można połączyć i znaleźć odpowiedni balans pomiędzy tym, co ważne, ważniejsze i najważniejsze. Dla mnie najważniejsza jest rodzina, miłość, przyjaźń, poczucie bezpieczeństwa.

Odpowiedz na ofertę
więcej

183/2/N Anna, 32 lata, Manager

174cm/59kg, szatynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga. Rozwiedziona, bezdzietna. Pracuję jako manager w dziale audytu finansowego. Jestem osobą bardzo aktywną sportowo –...

174cm/59kg, szatynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga. Rozwiedziona, bezdzietna. Pracuję jako manager w dziale audytu finansowego.

Jestem osobą bardzo aktywną sportowo – pływam, jeżdżę na rowerze, chodzę po górach, ogólnie dużo czasu spędzam na łonie przyrody. Lubię weekendowe wyjazdy poza miasto i wypoczynek, ładowanie akumulatorów w kontakcie z przyrodą. Jestem bezkonfliktowa, obowiązkowa, zdecydowana, z planem na życie.Chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci.

Nie brakuje mi spontaniczności, jestem osobą otwartą, potrafiącą znaleźć się w różnych życiowych i zawodowych sytuacjach. Szukam partnera o podobnym sposobie bycia, obracającego się w nowoczesnym środowisku biznesowym. Ważna jest dla mnie niezależność finansowa i zawodowa Partnera.
Szukam mężczyzny wysportowanego, z błyskiem w oku, zadbanego, o męskich rysach twarzy i ładnym uśmiechu, niepalącego. 

Szukam osoby o uregulowanej sytuacji prawnej - kawalera, wdowca, lub osoby rozwiedzionej.
Wolałabym poznać osobę nie posiadającą dzieci, ale nie wykluczam poznania Pana, który ma dziecko z poprzedniego związku.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

147/2/N Marlena, 35 lat, Własna firma

1 70cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci) Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za...

170cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci)

Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich.
Chcę kogoś, kto w środku nocy zadzwoni po to by powiedzieć mi , jak bardzo chciałby ze mną teraz być. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimie, gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, pocałunków, tych prostych bez pożądania , ale i tych przy których zapomnę że istnieje cały świat....
Szukam kogoś, kto będzie na tyle do mnie podobny, że dobrze się zrozumiemy i na tyle różny, że będziemy się uzupełniać. Niech ogląda mecze, chodzi z kumplami na piwo, siedzi w garażu dłubiąc w nieskończoność przy tej swojej zabawce na 2 lub 4 kółkach, a wieczorem wraca do domu, wkrada się pod kołderkę, przytuli i powie, że dzień minął doskonale, ale najlepiej mu tu i teraz, przy mnie...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

185/1/N Alina, 38 lat, Ekonomistka

Jestem niezależna, pełna inwencji i entuzjazmu. Dużo pracuję, ale staram się znaleźć czas na spacer, kino, odwiedziny rodziny. Cenię wierność i oddanie, myślę, że można na mnie...

Jestem niezależna, pełna inwencji i entuzjazmu. Dużo pracuję, ale staram się znaleźć czas na spacer, kino, odwiedziny rodziny. Cenię wierność i oddanie, myślę, że można na mnie liczyć. Jestem ładną i zgrabną krótkowłosą brunetką. Uwielbiam podróże, duszę się, jeśli przynajmniej kilka razy w roku gdzieś nie wyjadę ze swoimi pociechami. Podobam się sobie i nie mam kompleksów, choć już dawno nie usłyszałam żadnego komplementu z ust mężczyzny..

Czasem trzeba pozwolić sobie na spontaniczność i odrobinę szaleństwa, aby coś zmienić w codzienności. I właśnie dlatego tu jestem.. Chciałabym nawiązać jakąś szaloną znajomość z interesującym mężczyzną. Wymóg konieczny – Pan stanu wolnego. Powinien być pogodny i energiczny, a przy tym empatyczny, stały w uczuciach, odpowiedzialny i lubiący dzieci. Lubię mężczyzn raczej o silnej i zdecydowanej osobowości, ale na pewno nie lubujących się we władzy i dominowaniu nad kobietą.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN28/11/W Anna, 34 lata, Geodeta

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy. Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na...

Jest szczupłą szatynką. Ma półdługie włosy i zielone oczy.


Jeśli lubisz ciekawe rozmowy, masz poczucie humoru i cenisz w kobiecie naturalność – dobrze trafiłeś. Mam na imię Ania, choć znajomi nazywają mnie „Mała”- chyba z przekory dla moich 175 cm wzrostu. Większość czasu pochłania mi praca i wychowywanie dwóch córek, to jednak nie brak mi kobiecości – chcę i lubię podobać się swojemu mężczyźnie. Nie przepadam za stereotypami, lubię żyć ciekawie. Zmiany są moim żywiołem, ale tylko w pracy; prywatnie lubię spokój mojego domu, trwałość uczuć, harmonię w związku. Basen, rower, kino, ciekawy film, dobra lektura, wyszywanie – to moje ulubione zajęcia. Potrafię bronić swoich racji, ale nie mam również problemu z tym, aby przyznać się do błędu. Szczerość wobec ludzi, lojalność wobec swoich poglądów, upór w dążeniu do celu, konsekwencja w działaniu – tymi wartościami kieruję się w życiu.
Chciałabym być dla Ciebie najważniejsza. I żebyś polubił moje córeczki. Chciałabym, abyśmy się przyjaźnili i mogli powiedzieć sobie o wszystkim. I musimy nauczyć się rozmawiać, bo milczenie jest gorsze niż najtrudniejsza rozmowa.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

206/1/N Kamila, 39 lat

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska....

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci.

Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska.
 
Jestem szczera (czasami także szczera do bólu…) zdecydowana, ambitna, wiedząca czego chcę. Jestem optymistką, towarzyska, rodzinna. Uważam, że „to, co komu czynisz, to do ciebie wróci”. Cenię sobie w związku przyjaźń i lojalność.
Lubię zwiedzać świat i oglądać go oczami tubylców, znam się na filmie, lubię jazz, teatr, książki. Uwielbiam pływać, jeżdżę na rowerze na rolkach, uczę się wspinaczki skałkowej i żeglarstwa .
Szukam mężczyzny o bardzo silnej osobowości, inteligentnego, z wyższym wykształceniem, widzącego czego chce, o dobrym sercu, uczciwego. Pana otwartego na zmiany i lubiącego ryzyko, dla którego bardzo ważna jest sfera seksu. Do 45 lat, z wyższym wykształceniem, o podobnych zainteresowaniach i dorobku zawodowym, wysokiego, chętnie blondyna.
Stan cywilny obojętny, może mieć dzieci
Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1278/07 Agnieszka, 28 lat, fotograf

168cm/57kg, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.   Jestem kobietą konkretną i w konkretnym celu znalazłam się tutaj. Nie chcę mailować, klikać, godzinami wisieć na...
168cm/57kg, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.
 

Jestem kobietą konkretną i w konkretnym celu znalazłam się tutaj. Nie chcę mailować, klikać, godzinami wisieć na telefonie. Jestem nastawiona na realne spotkanie, wirtualne znajomości mnie nie interesują. Jedno spotkanie na żywo powie nam więcej niż godziny rozmów, gdzie brakuje spojrzenia w oczy.
Jeśli wychodzisz z podobnego założenia, może warto byłoby się poznać?
Jestem zadbaną, zgrabną, długowłosą brunetką. Do Warszawy przyjechałam z południa kraju, w moich żyłach płynie góralska krew. Może stąd ten temperament i hard ducha. I choć polubiłam tempo miastowego życia, chętnie odwiedzam rodzime strony. Fotografia od zawsze była moją pasją, dziś zajmuję się nią również zawodowo. Fajne uczucie, zarabiać, realizując swoje hobby. Oprócz tego lubię ruch (rower, snowboard, spacery, basen), dobrą książkę, muzykę, podróże. Chciałabym poznać kogoś, kto lubi swoje życie. Kto ma uśmiech na twarzy i mało powodów do narzekania :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/20/N Olga, 37 lat, Lekarz

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość...

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli – po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

3/1/N Monika, 33 lata, prawnik

169 cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Jestem kobietą spokojną, szczerą, skromną. Ciepłą i wrażliwą, ale kiedy trzeba także stanowczą. Potrafię bronić...

169 cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Jestem kobietą spokojną, szczerą, skromną. Ciepłą i wrażliwą, ale kiedy trzeba także stanowczą. Potrafię bronić swojego zdania, określam sobie w życiu cele, do których dążę.  W wolnym czasie czytam książki, interesuję się polityką. Lubię podróże, zwiedzanie zamków, wycieczki nad jezioro. Pływam, żegluję (mam patent żeglarski), zbieram grzyby. Odnajdę się na eleganckim bankiecie, gdzie trzeba zachować klasę, ale i przy ognisku, gdzie pije się piwo i padają czasem niecenzuralne słowa. Lubię ludzi, jestem pozytywnie nastawiona do świata.
Jestem kobietą spełnioną, jeśli chodzi o życie zawodowe. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym stworzyć związek oparty na tradycyjnych wartościach – zaufaniu, wierności, bliskości, wzajemnym szacunku, poczuciu bezpieczeństwa. Najważniejsze jest partnerstwo. Poszukiwany mężczyzna to ktoś, kto jest dojrzały i poukładany, ale nie pozbawiony nutki spontaniczności i szaleństwa, gdy na szaleństwo można sobie pozwolić. Mężczyzna zadowolony ze swojego życia, mający na co dzień więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Ktoś, kto ma w życiu coś jeszcze poza pracą; swoje zainteresowania, plany, ambicje, marzenia. Mężczyzna rodzinny, pragnący mieć w przyszłości  wspólny dom.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1490/03 Laura, 27 lat

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę...

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi.

Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę romantyczki.
Nie szukam przygód, szukam poważnej znajomości. Jeśli okaże się tą na całe życie będę bardzo szczęśliwa.
Jestem zodiakalnym Strzelcem. Wiem czego chcę. Lubię się rozwijać. Dopiero kończę studia i wkraczam na ścieżkę kariery zawodowej. Natomiast wiem jakie cele chcę osiągnąć.
Chciałabym poznać mężczyznę bez dzieci, najlepiej kawalera. Otwartego, odpowiedzialnego, konkretnego. Nie musi być bajecznie bogaty, bo nie tego szukam. Chodzi mi o oparcie, wspólne pasje, na przykład wycieczki rowerowe, słuchanie muzyki, czy po prostu wyjście do kina.

Odpowiedz na ofertę
więcej

114/1/N Katarzyna, 32 lata

asystentka dyrektora w jednej z prywatnych telewizji. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła brunetka o ładnym uśmiechu. Jest panną. Jestem uczuciowa, wrażliwa, szczera (czasami także szczera...

asystentka dyrektora w jednej z prywatnych telewizji. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła brunetka o ładnym uśmiechu. Jest panną.

Jestem uczuciowa, wrażliwa, szczera (czasami także szczera do bólu…) zdecydowana, ambitna, wiedząca czego chcę. Jestem optymistką, lubię towarzystwo ludzi, nade wszystko cenię rodzinę. Uważam, że „to, co komu czynisz, to do ciebie wróci”. Cenię sobie w związku przyjaźń i szczerość.
Lubię zwiedzać świat i oglądać go oczami tubylców, znam się na filmie, lubię jazz, teatr, książki. Uwielbiam pływać, jeżdżę na rowerze i na rolkach, latam na paralotni.
Szukam mężczyzny o bardzo silnej osobowości, inteligentnego, z wyższym wykształceniem, widzącego czego chce, o dobrym sercu, uczciwego. Pana otwartego na zmiany i lubiącego ryzyko, dla którego bardzo ważna jest sfera seksu. Do 45 lat, z wyższym wykształceniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/10/OZ Małgorzata, 37 lat

167 cm/55kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, Nastoletni syn Mam nadzieję, że uda mi się tutaj poznać kogoś, kto stawia na autentyczne emocje, a nie tylko na...

167 cm/55kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, Nastoletni syn

Mam nadzieję, że uda mi się tutaj poznać kogoś, kto stawia na autentyczne emocje, a nie tylko na wirtualne klikanie. Setki wymienionych maili nie zastąpi jednego spotkania na żywo.
Mam ciekawą pracę, dorastającego syna. Chciałabym jeszcze zapełnić tą prywatną część swojego życia – może właśnie Tobą? Choć mieszkam w Warszawie, jestem otwarta na nawiązywanie znajomości z różnych części kraju. Chętnie wyjadę Ci naprzeciw, a może i odwiedzę Twoje miasto? Tym bardziej, że bardzo lubię jeździć samochodem.
Spełniam się zawodowo, choć nie jestem żadną przeintelektualizowaną Warszawianką. Pracę zostawiam w pracy, a czas poza nią chciałabym poświęcić tobie, nam. Lubię bliskość, intymność we dwoje. Sfera seksu połączona z przyjaźnią stanowi o jakości związku. Myślę, że nie brakuje mi tego, co potocznie mężczyźni nazywają kobiecością – naturalności, seksapilu. Ale to tylko moje zdanie, jeśli masz ochotę – sprawdź sam. Lubię muzykę, kino, basen, saunę, rower, narty. Jeśli podróże, to tylko tam gdzie jest woda i słońce. Lubię też zakupy, ale obiecuję, że nie będę Cię na nie namawiać, jeśli masz na nie alergię. Nie szukam w mężczyźnie bankomatu ani wieszaka, ale przyjaciela, partnera, kochanka.
Jeśli lubisz konkrety i jasne sytuacje, dobrze trafiłeś. Szukam partnerskiego związku, raczej już nie małżeństwa.

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/N Izabela, 36 lat, tłumacz

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach. Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego...

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach.

Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego życia. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; zimą jeżdżę na nartach, w cieplejszych porach roku narty zamieniam na rower. O dobre samopoczucie i sylwetkę dbam, uprawiając regularnie fitness. W kręgu moich zainteresowań leżą także historia, polityka, muzyka. Sporo czyta; najczęściej sięgam po współczesną literaturę niemiecką i rosyjską. Chętnie podróżuję; zwiedziłam już wiele ciekawych miejsc na ziemi i wciąż mam apetyt na więcej. Cenię zarówno dalekie podróże, jak i lokalne wycieczki; dobrze czuję się zarówno w górach, jak i nad zimnym Bałtykiem. Chętnie chodzę do kina (kino współczesne), lubię także obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, choć potrzebuję czasu, by  przed kimś się otworzyć. Gdy już jednak zaufam, staje się lojalna, wierna, empatyczna i pomocna. Odważnie kroczę przez życie, realizując powoli wszystkie cele i zamierzenia. Jestem pragmatyczką i realistką, choć – jak w każdej kobiecie – drzemie we mnie także wrażliwa, romantyczna dusza. W drugim człowieku cenię szczerość, uczciwość, prawdomówność. Jestem otwarta na wszelką aktywność, ale cenię także możliwość spędzenia czasu w zaciszu domowego ogniska.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie. Kogoś, z kim w niedalekiej przyszłości będę mogła założyć rodzinę, mieć dziecko. Poszukiwany partner to mężczyzna inteligentny, zaradny, konkretny i zdecydowany. Z wysoką kulturą osobistą, inicjatywą i pomysłem na życie. Mający swój świat zainteresowań, otwarty na pasje partnerki. Prawdziwy przyjaciel, kompan do podróży, czuły i troskliwy partner. Miłość, lojalność, uczciwość, szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek i wsparcie – tego nie może zabraknąć w udanym związku. Codzienne okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, odrobina przestrzeni. Jestem otwarta na propozycje z innych części kraju, ale docelowo chciałaby pozostać tu, gdzie mieszkam na co dzień.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/73/W Aneta, 36 lat, Tłumacz

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego. Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz...

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego.


Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz stanowcza, innym razem czekam, aż sprawy same się rozstrzygną. Zmieniam się wraz z mijającymi dniami, ale zawsze niezmiennie doceniam piękne chwile, miejsca i wyjątkowych ludzi. Od szkolnych lat mam tych samych przyjaciół. Lubię wodę, słońce, spacery, rower. Mam słabość do czekolady i późnego wstawania. Uchodzę za gadułę, zazwyczaj też nie mam problemów z wypowiadaniem się na piśmie, a jednak pisanie tutaj jest dla mnie trochę kłopotliwe. Poczekam więc na pytania pomocnicze..
Sama nie wiem, czy mam jakiś swój ideał. Dobrze czuję się w towarzystwie ludzi prostolinijnych, ciepłych, otwartych. Nie lubię sztuczności, pozerstwa, cwaniactwa. Czasem jednak moje fascynacje mężczyznami bywały dla mnie samej zaskoczeniem, więc staram się nie zamykać na żadne możliwości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/44/K Agnieszka, 35 lat

Zdecydowana babka z klasą. Poukładana i ambitna, ale przede wszystkim normalna w tym nienormalnym czasem świecie. Energiczna, wesoła, trochę zagubiona. Wielka duchem, drobna ciałem....

Zdecydowana babka z klasą. Poukładana i ambitna, ale przede wszystkim normalna w tym nienormalnym czasem świecie. Energiczna, wesoła, trochę zagubiona. Wielka duchem, drobna ciałem.  Znudzona przeszłością, ciekawa przyszłości. Trochę nieufna, ale mająca nadzieję na powrót „słonecznych dni”. Uwielbiam ciepło kominka, długie rozmowy, szczerość, spontaniczność i pogodnych ludzi. Przyjemność sprawiają mi spacery, gotowanie i nauka hiszpańskiego. Nie lubię się nudzić, choć jak każdy, czasem i ja potrzebuję chwili wyciszenia.

Boli  mnie fakt, że mając prawie trzydzieści lat, jestem sama. Śluby koleżanek, narodziny ich dzieci, Święta, Walentynki – wszystko to przygnębia. Ciężko mi poznać kogoś na co dzień, z dyskotek już wyrosłam, w tygodniu dużo pracuję. Chciałabym poznać dojrzałego, wykształconego kawalera, który planuje w przyszłości mieć żonę i dzieci. Nie mam sprecyzowanych wymagań i niczego nie wykluczam, bo wszystko i tak skoryguje rzeczywistość.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE