A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódDuet Centrum - oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie.

Biuro matrymonialne - Poznań

Ochrona prywatności i wizerunku, wiarygodność informacji, wykwalifikowany personel, profesjonalny dobór partnerski oraz skuteczność wynikająca z kształtowanego przez  lata stylu pracy – to najważniejsze cechy, jakie składają się na nasze biuro matrymonialne.  Poznań, Wrocław, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra – te miasta należą do zachodniego oddziału Duet Centrum.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty naszych Klientów z Dolnego Śląska, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Wszystkie oferty znajdujące się na naszej stronie internetowej, zamieszczone są tylko i wyłącznie na prośbę i za zgodą Klientów. Stanowią one niewielką część naszej bazy; pragniemy przybliżyć Państwu obraz osób, dla których mamy przyjemność już pracować, łamiąc jednocześnie stereotypy związane z postrzeganiem biur matrymonialnych w Polsce.  Dołącz do nas, a Twoje szanse na poznanie wartościowego partnera / partnerki wzrosną kilkukrotnie!

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


217/2/N Izabela, 37 lat

168cm/57kg, długie blond włosy, zielone oczy. Rozwiedziona. Pomimo tego, że stale przybywa mi lat, czuję się naprawdę młodo. Brzmi banalnie, ale tak po prostu jest. Jestem kobietą...

168cm/57kg, długie blond włosy, zielone oczy. Rozwiedziona.

Pomimo tego, że stale przybywa mi lat, czuję się naprawdę młodo. Brzmi banalnie, ale tak po prostu jest. Jestem kobietą dynamiczną – zarówno z charakteru, jak i sposobu spędzania wolnego czasu. Latem uwielbiam rower, spacery; zimą jeżdżę na nartach.
Często słucham muzyki (od klasyki po zwyczajne modne kawałki). Lubię też tańczyć. Chętnie udoskonaliłabym pod tym względem swoje umiejętności, zapisując się z partnerem na jakiś kurs tańca. Myślę, że świetnie gotuję. Moja córka i jej chłopak zawsze do końca zjadają to, co przygotuję i proszą o dokładkę. Jestem kobietą nowoczesną jeśli chodzi o styl życia, ale i tradycyjną jeśli chodzi o wartości.
Chciałabym poznać mężczyznę, który odnalazłby się w moim świecie, a ja w jego. Nie jestem kobietą despotyczną, raczej jestem potulna, potrafię słuchać, potrafię kochać. Czy i Ty
potrafisz?

Odpowiedz na ofertę
więcej

199/2/N Tatiana, 28 lat, HR manager

170cm/58kg, brunetka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Zacznę od tego, że mam na imię Tatiana Ale to już wiesz.... Ciężko tak opisywać siebie, wiadomo – to rzecz...

170cm/58kg, brunetka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Zacznę od tego, że mam na imię Tatiana Ale to już wiesz....

Ciężko tak opisywać siebie, wiadomo – to rzecz subiektywna. Lubię swoją pracę, bo ona mnie rozwija i czuję się w niej po prostu doceniana. Sprawy biznesu znam od podszewki – z nieco innego punktu widzenia. Ale wiadomo, nie samą pracą człowiek żyje. Po pracy mile widziane: kręgle ze znajomymi, aerobik, rower, spacer, sushi, dobry film/książka, muzyka. Jestem uśmiechnięta, bezpośrednia, otwarta. Prowadzę całkiem zwyczajne życie, bez żadnych ekstremów. Chciałabym wprowadzić Cię do tego życia, i abyś Ty pozwolił mi uczestniczyć w swoim. Szukam bliskiego związku, w którym partnerzy są nie tylko kochankami, ale i przyjaciółmi. Mam nadzieję, że są jeszcze na świecie mężczyźni, dla których ważne są takie wartości jak dom i rodzina, zaufanie, wierność, lojalność.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

126/1/N Monika, 34 lata

Ciągle się zmieniam, ale wartości, którymi kieruję się w życiu pozostają te same.  Nie wierzę w przypadki, bo wszystko dzieje się po coś i z jakiejś przyczyny. Mam artystyczny...

Ciągle się zmieniam, ale wartości, którymi kieruję się w życiu pozostają te same.  Nie wierzę w przypadki, bo wszystko dzieje się po coś i z jakiejś przyczyny. Mam artystyczny bałagan w głowie, spory dystans do siebie, jestem beznadziejną optymistką i trochę taki ze mnie łobuziak. Jestem bardzo zadowolona ze swojego życia, choć wiele w nim jeszcze do zrobienia. Uwielbiam podróżować – na stopa, na piechotę, mobilnie. I wcale to nie musi być podróż na koniec świata. Jestem drobną niską blondynką . Mam piegi.
Brakuje mi miłości i obecności kogoś bliskiego, ale nie szukam nikogo na siłę, tylko po to, by zagłuszyć samotność. Nie chcę fircyka, który będzie się mną bawił, ale poważnego mężczyzny, który będzie mnie wspierał w każdej chwili. Szukam mężczyzny, który będzie mi ocierał łzy w bólu, a w dobrych chwilach do łez będzie mnie rozśmieszał. Który da mi szczęście i pozwoli na to samo. Wygląd – bez wygórowanych wymagań. Zwracam uwagę na zadbanych, modnie ubranych facetów. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

122/1 Karolina, 29 lat

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie...

Szczupła brunetka o piwnych oczach, 165 cm wzrostu. Bezdzietna panna


Jestem tutaj po to, by w życiu niczego nie przegapić. By dać się zauważyć, odnaleźć w tłumie, wyjść Tobie naprzeciw i zachęcić do kontaktu. Bo przecież gdzieś jesteś...
Tak trudno o nowe kontakty, gdy każdy dzień podobny jest do poprzedniego. Gdy wciąż otaczamy się tymi samymi ludźmi, robimy wciąż te same rzeczy, chodzimy tymi samymi wydeptanymi ścieżkami. Dlatego tu jestem...
Prowadzę fajne życie na linii praca - dom. Czasem zbaczam z drogi i: uczę się włoskiego, pływam na basenie, w piątki grywam w siatkówkę, spotykam się z koleżankami. Marzę o własnej firmie, dalekich podróżach, domku z ogródkiem, owczarku przy budzie. I takim mężczyźnie u boku, który tych marzeń nie wyśmieje..

Odpowiedz na ofertę
więcej

44/3/N Magdalena, 36 lat, Bankowiec

Czarne półdługie włosy, piwne oczy, 168 cm wzrostu, szczupła sylwetka Niezależna, wrażliwa, subtelna. Ambitna, choć nie biorę udziału w wyścigu szczurów. Cieszę się życiem,...

Czarne półdługie włosy, piwne oczy, 168 cm wzrostu, szczupła sylwetka

Niezależna, wrażliwa, subtelna. Ambitna, choć nie biorę udziału w wyścigu szczurów. Cieszę się życiem, przy pomocy aparatu kolekcjonuję piękne chwile. Mam dystans do siebie, do świata. Nie latam, nie skaczę, nie uprawiam sportów ekstremalnych. Za to jestem posiadaczką roweru marki „Giant”, który bardzo dobrze mi służy. Czas wolny spędzam aktywnie, leniwe dni w łóżku – choć takie, na szczęście, rzadko się zdarzają. Mam alergię na kłamstwa, półprawdy, manipulację. Jestem szczera, bezpośrednia, uśmiechnięta. Jak kocham, to całym sercem i całą sobą.
Od wirtualnych flirtów zdecydowanie wolę bicie serca w realnym świecie..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

7/1/K Maja, 24 lata, fryzjerka, kosmetyczka

168 cm wzrostu, zadbana brunetka o zielonych oczach. Jestem tutaj, bo.... Chciałabym spotkać kogoś, z kim będę mogła podbijać świat. Troszkę pokorzystać z życia, zachłysnąć...

168 cm wzrostu, zadbana brunetka o zielonych oczach.

Jestem tutaj, bo.... Chciałabym spotkać kogoś, z kim będę mogła podbijać świat. Troszkę pokorzystać z życia, zachłysnąć się nim, nacieszyć chwilami tylko we dwoje, by kiedyś założyć rodzinę, cieszyć się smakiem stabilizacji, codziennych trosk i radości. Ale...  na to przyjdzie czas.

Mówią, że mam kubański temperament, typowo słowiańską urodę i angielskie poczucie humoru. Nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, a w głowie zawsze drzemią mi szalone pomysły. Lubię się śmiać, łatwo się wzruszam i jestem cholernie romantyczną dziewczyną. Wyżywam się na siłowni, relaksuję w górach. Lubię gotować i obdzielać swoimi kulinarnymi wynalazkami znajomych i rodzinę. 

Chciałabym poznać kogoś, o kim można myśleć w perspektywie wspólnego życia, a nie tylko chwili. Mężczyznę odpowiedzialnego, dojrzałego, z pomysłem na wspólne bycie we dwoje. Kogoś, kto czasem mnie trochę ujarzmi, okiełzna, sprowadzi na ziemię. Bo ja lubię marzyć i widzieć świat w różowych kolorach :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

52/1 Małgosia, 31 lat

szczupła brunetka o brązowych oczach, 165 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna Mam dość samotności i stagnacji w życiu prywatnym; chętnie zrobię krok w przód, by zmienić swoje...

szczupła brunetka o brązowych oczach, 165 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna

Mam dość samotności i stagnacji w życiu prywatnym; chętnie zrobię krok w przód, by zmienić swoje życie z kimś równie samotnym u boku.
Szukam bratniej duszy, partnera, kumpla i kochanka w jednym. Na wspólne siedzenie na kanapie, zajadanie chipsów w łóżku, picie wina na rynku w Pradze i oglądanie zachodów słońca. Na wspólne rozwiązywanie problemów i radość z sukcesów. Partnera na życie.
  Coś o mnie? Taka normalna kobieta w czasach, gdy o normalność trudno. Pracująca, nieźle radząca sobie w otaczającej rzeczywistości. Po przejściach, ale z zamkniętą przeszłością. Marząca o rodzinie, ciepełku domowego ogniska. I takim zwyczajnym życiu u boku mężczyzny, który kocha...
Lubię Mazury, polskie plaże. Ale i góry jesienią. Trochę ze mnie taka patriotka, bo choć mam możliwość dalekich podróży, stawiam na Polskę. Chętnie wsiadam na rower, troszkę biegam po parku. Można spotkać mnie w kinie, na dobrym spektaklu w teatrze czy koncercie. Prowadzę normalne życie, bez żadnych ekstremów.
Szukam szczerego, prawdziwego uczucia. Nie stawiam żadnych kryteriów, ograniczeń. Obiecuję, że odpowiem na każdą wiadomość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/20/N Olga, 37 lat, Lekarz

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość...

Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli – po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/62/wa Kasia, 36 lat

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja,...

Lekarz Rozwiedziona, zgrabna blondynka o niebieskich oczach.

Jeszcze kilka lat temu miałam wspaniały plan na życie. Na początek matura, studia, potem praca, specjalizacja, stabilizacja finansowa, aż wreszcie – dom i rodzina. Pierwszą część planu udało mi się zrealizować. Skończyłam wymarzony kierunek studiów, udało mi się znaleźć pracę, spełniłam się zawodowo, a powoli również i finansowo.. tylko to małżeństwo… okazuje się, że nie można go sobie zaplanować jeszcze przed znalezieniem partnera. W pogoni za utraconą miłością znalazłam się tutaj. Może dzięki temu zmieni się coś w moim życiu?
Chciałabym, aby mój partner nadawał na tych samych falach co ja, aby patrzył na życie w tym samym kierunku i miał podobne oczekiwania. Szukam kogoś na dłużej, na stałe. A do pozostałej reszty można dojść wspólną i wytrwałą pracą. Wygląd nie ma większego znaczenia, choć mam słabość do panów o mocnej budowie ciała. Sama jestem nie wysoką blondynką o miłej aparycji.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/15/OZ Marzena, 36 lat, doradca HR

Poszukuję lekarstwa na samotność, a może ja będę nim dla kogoś? Aby życiu nadać smak i sens, warto przez nie przejść z kimś, kto potrafi kochać i chce być kochanym....

Poszukuję lekarstwa na samotność, a może ja będę nim dla kogoś?

Aby życiu nadać smak i sens, warto przez nie przejść z kimś, kto potrafi kochać i chce być kochanym.
Lubię mocną kawę i leniwe poranki, kiedy wiem, że nie muszę iść do pracy. Biorę wtedy psa i razem biegamy po lesie. Dużo czytam, lubię tańczyć i gotować. Jestem wrażliwą, spokojną kobietą, bardzo dobrze czuję się w swoim domu. Mam kilku wypróbowanych przyjaciół, razem tworzymy naprawdę fajną paczkę, mimo, że każdy z nich ma swoją rodzinę.
Wartości, które cenię u mężczyzn to zaradność, odwaga, uczciwość, wierność. Podobają mi się wysocy, dobrze zbudowani mężczyźni, którzy lubią dbać nie tylko o swoje kobiety, ale i o siebie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/2/OP Asia, 38 lat

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.           W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem...

173 cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach.

          W moim życiu zawsze dużo się działo. Lubię swoją pracę, ale nie jestem pracoholiczką, po prostu czerpię z niej satysfakcję. Poza pracą jestem osobą aktywną: narty w zimie, żagle i podróże w lecie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi. Można się do mnie przytulić, lubię zadbać o mężczyznę, ( chociaż nie umiem gotować). Jestem kobietą ciepłą i wrażliwą, wesołą z poczuciem humoru, którym potrafię się podzielić z innymi. Wspieram w trudnych chwilach, przyjaciele ZAWSZE mogą na mnie liczyć. Jestem otwartą na życie, wrażliwą, wielką romantyczką, która płacze na filmach. Lubię długie rozmowy o życiu przy winie. Chciałabym stworzyć z Tobą dom, w którym radość, zaufanie i ciepło będą codziennością , do którego oboje będziemy chcieli wracać. Nie mam własnych dzieci, ale potrafię z nimi nawiązywać przyjażnie.
          Szukam ciepła w związku, mężczyzny dojrzałego emocjonalnie, który potrafi zadbać o swoją rodzinę. Szarmanckiego, eleganckiego, niezależnego finansowo, z poczuciem humoru, lubiącego tańczyć, który potrafi się znaleźć w każdym towarzystwie, aktywnego fizycznie (podzielającego moje sportowe pasje) i ciekawego świata. Broń Boże pracoholika.

 

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/50/OZ Izabela, 32 lata, Księgowa

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka...

Wysoka blondynka  o szarych oczach. Otwarta, towarzyska, wygadana, ale ... bardzo samotna. Troszkę tajemnicza, nieco zwariowana, ale mocno stąpająca po ziemi. Bardziej realistka niż romantyczka. Konkretna i szczera. Lubi muzykę i kino, choć ostatnio dobrych filmów jest jak na lekarstwo. Sport? Raczej nie dla niej.. choć czasem wypada rozruszać stare kości. Nieźle radzi sobie w kuchni, ale uzależniona jest od naleśników swojej babci. W ludziach ceni naturalność, szczerość, bezpośredniość.
Czego szuka? Poczucia, że można na kogoś liczyć.. Zrozumienia, wsparcia, zaufania... Miłości, w której jest miejsce na szczerą przyjaźń, która nie ogranicza, która nie stanie się z czasem tylko przyzwyczajeniem. Niby takie banalne marzenia, a tak trudno je zrealizować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

235/1/N Roksana, 35 lat

Jestem panną, z moim byłym partnerem nie miałam ślubu, byliśmy razem 15 lat, mamy 12-letnią córkę. W tej chwili wychowuję ją sama. Nie chcę rozwodzić się nad przyczynami rozstania,...

Jestem panną, z moim byłym partnerem nie miałam ślubu, byliśmy razem 15 lat, mamy 12-letnią córkę. W tej chwili wychowuję ją sama. Nie chcę rozwodzić się nad przyczynami rozstania, to nie czas i miejsce na to. Krótko o mnie: samotna mama z milionem zainteresowań. Pełna energii i zaraźliwego optymizmu, dusza towarzystwa, organizatorka wszystkich możliwych uroczystości rodzinnych, zlotów przyjaciół, wyjazdów. W moim życiu zawsze dużo się działo i dzieje nadal. Nie jestem typem kury domowej, nie zbieram szpargałów, nie mam stu par butów. Stawiam na przeżycia, nie przedmioty. Ubieram się na luzie, zamiast nowej bluzki wolę pięć książek z antykwariatu. Dbam o siebie, ale sensem życia nie jest dla mnie torebka za kilka tysięcy. Uwielbiam podróże niezorganizowane, po małych miasteczkach, wsiach, nocowanie pod namiotem, w schronisku, siedzenie do rana przy ognisku. Nie dla mnie wakacje all inclusive, drinki z palemką i hotelowy basen. Spontaniczna, poszukująca wrażeń, wrażliwa, ciepła dusza. A córka odziedziczyła po mnie ten nietypowy charakter. Szukam mężczyzny, który z nami obiema wytrzyma i znajdzie w naszym stylu swoje miejsce, w którym sam poczuje się dobrze. Życie to podróż... chcę poznać człowieka, który będzie mi w niej towarzyszył.

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/N Izabela, 36 lat, tłumacz

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach. Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego...

168 cm wzrostu, ciemna blondynka o zielonych oczach.

Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego życia. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; zimą jeżdżę na nartach, w cieplejszych porach roku narty zamieniam na rower. O dobre samopoczucie i sylwetkę dbam, uprawiając regularnie fitness. W kręgu moich zainteresowań leżą także historia, polityka, muzyka. Sporo czyta; najczęściej sięgam po współczesną literaturę niemiecką i rosyjską. Chętnie podróżuję; zwiedziłam już wiele ciekawych miejsc na ziemi i wciąż mam apetyt na więcej. Cenię zarówno dalekie podróże, jak i lokalne wycieczki; dobrze czuję się zarówno w górach, jak i nad zimnym Bałtykiem. Chętnie chodzę do kina (kino współczesne), lubię także obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, choć potrzebuję czasu, by  przed kimś się otworzyć. Gdy już jednak zaufam, staje się lojalna, wierna, empatyczna i pomocna. Odważnie kroczę przez życie, realizując powoli wszystkie cele i zamierzenia. Jestem pragmatyczką i realistką, choć – jak w każdej kobiecie – drzemie we mnie także wrażliwa, romantyczna dusza. W drugim człowieku cenię szczerość, uczciwość, prawdomówność. Jestem otwarta na wszelką aktywność, ale cenię także możliwość spędzenia czasu w zaciszu domowego ogniska.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie. Kogoś, z kim w niedalekiej przyszłości będę mogła założyć rodzinę, mieć dziecko. Poszukiwany partner to mężczyzna inteligentny, zaradny, konkretny i zdecydowany. Z wysoką kulturą osobistą, inicjatywą i pomysłem na życie. Mający swój świat zainteresowań, otwarty na pasje partnerki. Prawdziwy przyjaciel, kompan do podróży, czuły i troskliwy partner. Miłość, lojalność, uczciwość, szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek i wsparcie – tego nie może zabraknąć w udanym związku. Codzienne okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, odrobina przestrzeni. Jestem otwarta na propozycje z innych części kraju, ale docelowo chciałaby pozostać tu, gdzie mieszkam na co dzień.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/102 Amelia, 29 lat, instruktorka tańca

Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna  Kiedy nie uczę tańczyć – sama tańczę. Albo pływam, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na crossfit, ściankę,...

Niewysoka, szczupła, o sportowej sylwetce, bardzo aktywna 

Kiedy nie uczę tańczyć – sama tańczę. Albo pływam, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na crossfit, ściankę, tenisa...Uwielbiam się ruszać! Uważam, że to podstawa mojego dobrego humoru i samopoczucia. Interesuję się też ogólnie sportem: oglądam mecze, programy sportowe, relacje ze skoków, wyścigów kolarskich i tak dalej. Jeśli chciałbyś w doskonałej atmosferze obejrzeć ze swoją kobietą mecz jak z najlepszym kumplem to dobrze trafiłeś – oglądam, piję piwo, kibicuję i świetnie się przy tym bawię. Jestem pozytywnie nastawiona do ludzi i bardzo kontaktowa, mam wielu przyjaciół i chętnie poznaję nowych. Potrafię rozmawiać na każdy temat i jestem ciekawa świata. Chciałabym, by mój partner również był człowiekiem, który czerpie z życia pełnymi garściami, nie znosi nudy, ale z drugiej strony zrozumie też emocjonalną i romantyczną naturę, która też jest częścią mnie. Nie ukrywam, że szukam męża, w przyszłości ojca dzieci, ale każda znajomość z ciekawym człowiekiem jest dla mnie cenna, więc nie zastanawiaj się długo – spotkajmy się :)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/73/W Aneta, 36 lat, Tłumacz

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego. Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz...

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego.


Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz stanowcza, innym razem czekam, aż sprawy same się rozstrzygną. Zmieniam się wraz z mijającymi dniami, ale zawsze niezmiennie doceniam piękne chwile, miejsca i wyjątkowych ludzi. Od szkolnych lat mam tych samych przyjaciół. Lubię wodę, słońce, spacery, rower. Mam słabość do czekolady i późnego wstawania. Uchodzę za gadułę, zazwyczaj też nie mam problemów z wypowiadaniem się na piśmie, a jednak pisanie tutaj jest dla mnie trochę kłopotliwe. Poczekam więc na pytania pomocnicze..
Sama nie wiem, czy mam jakiś swój ideał. Dobrze czuję się w towarzystwie ludzi prostolinijnych, ciepłych, otwartych. Nie lubię sztuczności, pozerstwa, cwaniactwa. Czasem jednak moje fascynacje mężczyznami bywały dla mnie samej zaskoczeniem, więc staram się nie zamykać na żadne możliwości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/19/K Joanna, 32 lata

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni. Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na...

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni.
Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na solarium, do fryzjera, na aerobik i siłownię, śledzi trendy mody. Dba również o swojego ducha; ćwiczy jogę, uczy się języków – obecnie włoskiego i hiszpańskiego, myśli o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów.
Jest młoda i lubi się rozwijać. Niedawno ktoś jej powiedział, że młodzi ludzie są tak zabiegani, że nie mają czasu na miłość. Bzdura. Czasem jest dokładnie na odwrót. Uczą się piątego języka, robią ósmą specjalizację, bo nie chcą wracać do pustego domu. Ona też nie chce. Czasem odnosi wrażenie, że mężczyźni się jej obawiają. Dlaczego? Bo jest ładna, niezależna, bo ma coś do powiedzenia. Nie jest jakimś narcyzem ani rozpieszczoną jedynaczką. Panowie, nie bójcie się takich kobiet. One też marzą o swojej rodzinie, swoim domu; kochają dzieci i lubią gotować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

3/1/K Agata, 33 lata

170cm/53kg, blondynka o jasnych oczach. Rozwiedziona. Bezdzietna. Jestem białą kartą do zapisania, może właśnie przez Ciebie? Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem...

170cm/53kg, blondynka o jasnych oczach. Rozwiedziona. Bezdzietna.

Jestem białą kartą do zapisania, może właśnie przez Ciebie?

Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność. Czuła, wrażliwa, ciepła  i rodzinna kobietka. Przyjaciółka. Kochanka. Partnerka do rozmów wszelakich. Nie karierowiczka. Z zamiłowaniem do muzyki, włoskiej kuchni, wina, czekoladek i przytulania. Wysportowana. Estetka.

Poszukuję mężczyzny z klasą, który chce stworzyć trwały, formalny związek i jest gotowy na nową Miłość. Zdecydowanie stabilnego emocjonalnie. Odpowiedzialnego. Uśmiechniętego optymistę. Czułego. Takiego, który otoczy mnie męskim ramieniem. Wrażliwego na drugiego człowieka. Spełnionego zawodowo - najchętniej biznesmena, ale to nie warunek. Dla którego ważne jest bycie a nie bywanie we dwoje. Postawnego – powyżej 180 cm, aktywnego i niepalącego. 

Mężczyznę, który tak jak ja marzy o fajnej rodzinie. O wspólnych wieczorach w ciepłym, jasnym domu w zieleni ogrodu, pełnym dziecięcego śmiechu, rozmów i wygłupów, przy kominku, wspólnym gotowaniu, muzyce, lampce wina i kochaniu. O bliskości, miłości, przyjaźni. O poczuciu, że ktoś tęskni i czeka. I o dużej choince na Święta : - )       

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1278/07 Agnieszka, 28 lat, fotograf

168cm/57kg, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.   Jestem kobietą konkretną i w konkretnym celu znalazłam się tutaj. Nie chcę mailować, klikać, godzinami wisieć na...
168cm/57kg, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.
 

Jestem kobietą konkretną i w konkretnym celu znalazłam się tutaj. Nie chcę mailować, klikać, godzinami wisieć na telefonie. Jestem nastawiona na realne spotkanie, wirtualne znajomości mnie nie interesują. Jedno spotkanie na żywo powie nam więcej niż godziny rozmów, gdzie brakuje spojrzenia w oczy.
Jeśli wychodzisz z podobnego założenia, może warto byłoby się poznać?
Jestem zadbaną, zgrabną, długowłosą brunetką. Do Warszawy przyjechałam z południa kraju, w moich żyłach płynie góralska krew. Może stąd ten temperament i hard ducha. I choć polubiłam tempo miastowego życia, chętnie odwiedzam rodzime strony. Fotografia od zawsze była moją pasją, dziś zajmuję się nią również zawodowo. Fajne uczucie, zarabiać, realizując swoje hobby. Oprócz tego lubię ruch (rower, snowboard, spacery, basen), dobrą książkę, muzykę, podróże. Chciałabym poznać kogoś, kto lubi swoje życie. Kto ma uśmiech na twarzy i mało powodów do narzekania :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

36/2/N Magdalena, 31 lat

Szczupła, wysoka blondynka. Daleko mi do tak zwanego lansu. Nie śledzę najnowszych trendów mody, mało się maluję i nie przepadam za białymi kozaczkami. Nade wszystko cenię...

Szczupła, wysoka blondynka.

Daleko mi do tak zwanego lansu. Nie śledzę najnowszych trendów mody, mało się maluję i nie przepadam za białymi kozaczkami. Nade wszystko cenię sobie rozmowę i bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, poświęcam temu więcej czasu niż na zakupy. Porażam czasem zbyt dużą szczerością – przecież o wiele prościej zarzucić komuś brak taktu niż uznać go szczerym. Nie toleruję bałaganiarstwa, godzinnego siedzenia przed komputerem, mlaskania przy jedzeniu. Jestem pogodna, zaradna, uczynna. Pytają mnie, kiedy spoważnieję? A ja nie widzę powodu, dla którego miałabym przestać tańczyć do rana, rechotać z radości, brudzić się czekoladą.
Moje marzenie ma ponad 180 cm wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy. Nie jest marynarzem ani też finansistą, ale posiada wyższe wykształcenie. Nie musi mieć żadnych pasji, ważne by z pasją kochał życie (i mnie). Dopowie niedokończone zdanie, przechwyci myśl, a może nawet ją wyprzedzi. Z nim porozumiem się bez słów.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE