A A A

Strona główna » Nasze oddziały » Oddział Zachód

duet centrum - oddział zachódOddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław), wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

Infolinia: 505 199 095 (7 dni/ tydz, 9.00-20.00)

e-mail: bok@duetcentrum.pl

W majowym wydaniu miesięcznika Wrocławianin ukazał się wywiad p.t. "Wrocław - miasto singli" - zachęcamy do lektury >

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


Biuro matrymonialne - Wrocław

Nieistotne, czy szukasz partnera do małżeństwa, przyjaźni czy dalekiej podróży. Wspólnym mianownikiem zawsze jest przecież bliskość. Dzięki nam nawiążesz kontakt z osobami, które  tak samo zapatrują się na związek, mają zbliżone oczekiwania, podobnie wyobrażają sobie wspólne bycie „we dwoje”. Zmieniają się obyczaje, zmienia się forma związków. Dla jednych tradycyjne małżeństwo i rodzina jest wciąż oczywistym celem, inni znów potrzebę bliskości chcą realizować w mniej formalny sposób. Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze; chcemy o nich porozmawiać, by móc przygotowywać Ci propozycje pod kątem Twoich oczekiwań.

Profesjonalizm w działaniu, dyskrecja, skuteczność i przyjazna atmosfera współpracy – to oferuje nasze biuro matrymonialne. Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra od wielu lat leżą w zasięgu naszych działań. Mamy tutaj ogromne sukcesy.

W odróżnieniu od portali randkowych, jakich pełno w Internecie, naszym Klientom gwarantujemy nawiązywanie znajomości z osobami, które wyraziły chęć rzeczywistego spotkania. Informacje, jakie przekazujemy na temat potencjalnych partnerów, są rzetelnie zweryfikowane. Nikogo nie zalewamy masową ilością przypadkowych ofert; każda propozycja jest przemyślana i – co najważniejsze – omówiona z Klientem. Dzięki temu otrzymują Państwo pewność poznawania osób, które reprezentują podobny poziom wykształcenia i stylu życia, systemu wartości, kultury osobistej, a także atrakcyjności fizycznej.

Podczas trwania współpracy, do Państwa dyspozycji są wszyscy nasi Konsultanci (osobiście, telefonicznie, mailowo), oferując swoje doradztwo, pomoc i wsparcie

Zostań z nami! - wypełnij formularz zgłoszeniowy »

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE