A A A

Strona główna » O nas » Dlaczego my

Duet a serwisy internetoweDuet a serwisy internetowe

Jesteśmy alternatywą dla wszystkich serwisów randkowych działających jedynie w oparciu o informatyczne mechanizmy, w których użytkownik zdany jest wyłącznie na samodzielne, mało efektywne poszukiwania partnera. Anonimowość osób tam zarejestrowanych nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych kontaktów i niesie za sobą oczywiste zagrożenia.

Realnie, a nie wirtualnieRealnie, a nie wirtualnie

Doskonale rozumiemy, że współczesny styl życia nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych relacji. Jesteśmy dla tych z Państwa, którzy nie chcą już więcej inwestować w przypadkowe znajomości – czasowo, finansowo, a przede wszystkim emocjonalnie.
Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy nawiązywanie kontaktów z osobami zainteresowanymi realnym spotkaniem. Dzięki temu, że znamy Państwa osobiście, potrafimy dla każdego z Was indywidualnie kształtować naszą usługę, dając Państwu pewność, że będziecie poznawać (realnie, a nie wirtualnie) wyłącznie takie osoby, które reprezentują ten sam świat wartości, podobnie rozumieją, czym powinna charakteryzować się satysfakcjonująca relacja z życiowym partnerem.  
                                                         

Wiedza i doświadczenieWiedza i doświadczenie

Jesteśmy stabilną firmą z piętnastoletnim doświadczeniem, która jako jedyna w tej branży, zatrudnia kilkuosobowy personel, m.in. socjologów, psychologów, specjalistów od kształtowania relacji międzyludzkich, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Ponadto współpracujemy z niekwestionowanymi w Polsce autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii i prawa rodzinnego.
                                                        

Osobisty KonsultantOsobisty Konsultant

Podczas trwania usługi każdemu Klientowi gwarantujemy doradztwo, wsparcie i opiekę osobistego Konsultanta. Konsultantów Duet Centrum cechuje ogromne doświadczenie w zrozumieniu potrzeb i trafnym doborze partnerów wynikające z kształtowanego przez lata stylu pracy i wartości, jakimi się kierują. Chcemy być blisko każdego Klienta, oferując współpracę w przyjaznej i pełnej empatii atmosferze.   

Coaching & ConciergeCoaching & Concierge

Ogromny kapitał praktycznej wiedzy, którym dysponujemy, pozwolił na stworzenie przez DUET CENTRUM® autorskich i wyróżniających nas metod pracy, gwarantujących naszym klientom profesjonalizm w zakresie doboru partnerów, także w sferze matrymonialnej. Utwierdził nas również w przekonaniu, że wiemy i czujemy, o czym myślą, marzą współcześni single.
Oprócz podstawowej naszej działalności – nowoczesnego pośrednictwa propagujemy wiedzę z zakresu świadomego partnerstwa. Mówimy o przesłankach niepowodzeń, ale przede wszystkim przekazujemy praktyczną wiedzę pozwalającą na osiągnięcie sukcesu i harmonii w tej sferze życia.

Dyskrecja i zasadyDyskrecja i zasady

Dbamy nie tylko o jakość oferowanych usług, ale również o klimat panujący podczas realizacji usługi. Jesteśmy nastawieni na współpracę z Klientem – liczymy na przekazywane nam na bieżąco refleksje i sugestie, bo tylko tak otwarta postawa determinuje nasz wspólny sukces.
Nasze biura stacjonarne znajdują się wyłącznie w budynkach chronionych całą dobę.
Wszystkie nasze zobowiązania wobec Klienta określa zawarta z Nim umowa.
Na życzenie Klienta dojeżdżamy na spotkanie w wybrane przez Niego miejsca na terenie całego kraju
W pełni dbamy o Państwa prywatność i powierzone nam informacje - firma Duet Centrum jest zarejestrowana w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych (zbiór Matrymonia, Księga Rejestrowa 0605567), a nasz personel regularnie przechodzi związane z tym szkolenia.

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE