A A A

Strona główna » Duet Prestige

                         

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


- wyższej kadry menedżerskiej, właścicieli firm, osób wykonujących wolne zawody; pragnących, aby ich przyszły partner reprezentował ten sam poziom wykształcenia, osobistej kultury, fizycznej atrakcyjności, pochodzenia, dochodów oraz sukcesów życiowych;

- osób, które akcentują potrzebę znalezienia partnera z własnej grupy zawodowej lub zupełnie na odwrót, ze względu na popularność, poziom zamożności, wykonywany zawód, znane nazwisko itp., świadomie poszukują partnera spoza swojego środowiska

- osób, których dochody są tak znaczne, iż obawiają się, że ze względu na poziom tych dochodów mogą być postrzegani przez potencjalnych partnerów przede wszystkim przez pryzmat zamożności.

- osób mieszkających na terenie Polski bez względu na miejsce zamieszkania;
(w uzasadnionych sytuacjach DUET CENTRUM® podejmie również współpracę z osobami mieszkającymi za granicą).

Realizacja tego programu daleko wykracza poza ogólnie pojmowaną aktywność w tego typu usługach. Podejmowane działania są wysoce zindywidualizowane – ściśle dostosowane do potrzeb Klienta przy udziale wyłącznie osobistego Konsultanta.

Spotkanie z Konsultantem DUET PRESTIGE® jest jednym z elementów stanowiących gwarancję tak ekskluzywnego charakteru usługi.
Osobom zainteresowanym proponujemy spotkanie w stacjonarnym biurze Duet Centrum w Warszawie lub Katowicach.
Na prośbę Klienta spotykamy się z nim w miejscu, które wskaże, np. w swoim rodzinnym mieście, w swoim domu, biurze lub innym neutralnym miejscu.

Celem spotkania jest przekazanie Klientowi pełnych informacji na temat sposobu realizacji usługi DUET PRESTIGE i możliwych jej wariantów.
Konsultantowi DUET PRESTIGE będzie zależało, aby spotkanie to pełne było empatii i uśmiechu, aby stworzyć przyjazny klimat współpracy.

Za najważniejsze jednak uważamy to, aby zechciał/a Pan/Pani otwarcie, szeroko i bez niedomówień przekazać nam informacje dotyczące między innymi:

 • stylu życia, jaki Pan/Pani prowadzi,
 • oczekiwań wobec partnera,
 • charakteru relacji, jaką chciałby/chciałaby Pan/Pani z nim zbudować.

Wszystkie zebrane na początku jak i w trakcie realizacji usługi informacje, posłużą nam do tego, aby w sposób szczególnie staranny przygotowywać dla Pana/Pani propozycje dotyczące osób spełniających Pana/Pani oczekiwania i, co najważniejsze, otwartych na spotkanie właśnie z Panem/Panią.
Pragniemy podkreślić, że skuteczność tego programu zależy również od Pana/Pani zaangażowania i chęci współpracy.

Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a DUET PRESTIGE®, prosimy wybrać dla siebie najbardziej dogodną formę kontaktu z nami:

TELEFON DO DYŻURNEGO KONSULTANTA DUET PRESTIGE
tel.kom: 505 199 095 w godz. 9.00 - 20.00, 7dni/tydzień lub

TELEFON DO JEDNEGO Z NASZYCH STACJONARNYCH BIUR
w godzinach: 13.00 - 20.00 (poniedziałek - piątek)
WARSZAWA (22) 828 06 22, 504 217 220
KATOWICE  (32) 259 60 60, 500 012 699, lub

SMS na numer 505 199 095

W jego treści prosimy wpisać koniecznie: Duet Prestige (wystarczy DP), swoję imię, wiek, wykształcenie, miasto, oraz godziny, w których będziemy mogli oddzwonić, lub

Wysłanie wypełnionego formularza »

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE