A A A

Strona główna » Szukam męża

Szukam męża

Agnieszka ma 31 lat. Jest tłumaczem w dużym wydawnictwie. Rzadko kiedy wychodzi z pracy przed osiemnastą. A kilka wolnych chwil wieczorami to za mało, aby znaleźć partnera na całe życie. Niedawno zafundowała sobie prezent – członkostwo w naszym biurze. Na początku trochę się krępowała, chyba jak każdy. Nasze biuro zaskoczyło Ją bardzo pozytywnie - nowoczesny wystrój, doświadczone konsultantki, ciekawa i bardzo naturalna rozmowa. Poczuła się jak wyjątkowy Klient, a nie jak jeden z milionów użytkowników internetu, z którego do tej pory korzystała w celu nawiązywania znajomości z mężczyznami. "Szukam męża" – powiedziała otwarcie – kandydata do założenia rodziny, bo tylko jej brakuje mi do pełni szczęścia.

Paweł to czterdziestolatek po przejściach. Z rozwodem w papierach, zzobowiązaniami finansowymi wobec córki. Nie ma problemów z poznawaniem kobiet. I wszystko układa się wyśmienicie do momentu, gdy Paweł informuje, że jest rozwodnikiem. Dla kobiet oznacza to jedno: uwaga, surowiec wtórny. I odchodzą. Paweł przyszedł do biura matrymonialnego, by móc poznawać kobiety o podobnych doświadczeniach życiowych. 

Teresa jest po 50-tce. Jej codzienne życie to praca – dom. Ma grono znajomych i jest osobą aktywną, ale nie ma zbyt wielu okazji do poznawania nowych osób. Brakuje Jej partnera, by czasem pójść do teatru, pojechać razem na wakacje. Nie chce wspólnego zamieszkania, jednego budżetu. Co nie oznacza, że nie szuka poważnie,

Pokolenie Agnieszki, Pawła i Teresy traktuje nasze biuro dokładnie tak samo jak każdą inną wyspecjalizowaną firmę. Po prostu zlecają usługę. I oczekuję profesjonalnej obsługi. Nie chcą szukać na oślep, dlatego mówią głośno o swoich oczekiwaniach.  Przychodząc do nas, chcą osiągnąć maksimum zysku przy minimalnym nakładzie; Duet Centrum zmniejsza ryzyko rozczarowań i  poznawania niewłaściwych osób, gdyż wstępnej selekcji dokonują za nich inni. Chodzi również o to, aby spotkania te były przyjemne dla obu stron. Nie ma nic gorszego niż nudna randka, na której co chwilę zerka się na zegarek.

Aby skorzystać z usług naszego biura nie trzeba wielkiego wysiłku. Wystarczy otworzyć się na rozmowę z naszym Konsultantem, by już po kilku dniach rozpocząć poszukiwania za naszym pośrednictwem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie i – mamy nadzieję – zachęcimy do współpracy.

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE