A A A

Strona główna » Szukam żony

Szukam żony


Usługi Duet Centrum kierowane są dla tych z Państwa, którym zależy na poznawaniu partnerki/partnera realnie, nie wirtualnie. Działania naszego biura nie mają nic wspólnego z  tym, co oferuje w tej sferze internet. Wszystkie oferty, które znajdują się na naszej stronie, są autentyczne i zweryfikowane przez naszych konsultantów. Duet Centrum to mądra alternatywa dla wszystkich serwisów towarzysko-randkowych, które działając w oparciu o informatyczne mechanizmy, proponując użytkownikowi samodzielne i mało efektywne poszukiwania.  Anonimowość w sieci nie sprzyja nawiązywaniu kontaktów, a ogłoszenia matrymonialne często znacznie rozmijają się z prawdą.

Wpisując w popularnej wyszukiwarce internetowej hasło: “szukam żony”, wyświetla się niemalże sto tysięcy odniesień; jest to dowód na to, że związek małżeński i udane życie rodzinne, mimo wszechobecnego kryzysu wartości, jest nadal ważną częścią naszego życia. 14-letnie doświadczenie Duet Centrum pokazuje, że nie wszystkie kobiety dążą do małżeństwa, jak i nie każdy mężczyzna szuka tylko przelotnych znajomości. Ludzie wciąż pragną być razem, tylko inaczej. Zmienia się ich forma, bo nareszcie zaczynają współistnieć różne wzorce. Potrzeba przynależności może być realizowana na wiele różnych sposobów.

Agencje matrymonialne Duet Centrum są awangardą tego typu usług. W przeciwieństwie do tego, co oferuje Państwu Internet, my gwarantujemy zweryfikowane informacje na temat potencjalnych partnerek/partnerów. Otrzymają Państwo pewność nawiązywania kontaktów z osobami, które: reprezentują ten sam poziom wykształcenia, prowadzonego stylu życia, kultury osobistej, atrakcyjności itd. Można powiedzieć, że w wymiarze praktycznym skracamy drogę do poznania odpowiedniej osoby; Klient nie będzie zalewany przypadkowymi i masowymi ofertami, ale każda propozycja przygotowana będzie pod kątem Jego preferencji i oczekiwań. Wszystkich naszych Klientów znamy, stąd indywidualny charakter usługi: proponujemy program ściśle dopasowany do oczekiwań Klienta.

Pytania, stereotypy, wątpliwości związane z naszą profesją? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na każde pytania. Podczas rozmowy zapewniamy pełną anonimowość.

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.  Podczas rozmowy zapewniamy pełną animowość.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE