A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


11/1/DP Ewelina, 34 lata, kierownik apteki

169 cm wzrostu, szczupła sylwetka, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach. Niezależnie, czy świecę słońce czy pada deszcz, lubię spacery. Uwielbiam morze, klimat nadmorskich...

169 cm wzrostu, szczupła sylwetka, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach.

Niezależnie, czy świecę słońce czy pada deszcz, lubię spacery. Uwielbiam morze, klimat nadmorskich miasteczek. Choć równie chętnie wyjeżdżam w góry, ciesząc się  pięknymi widokami i możliwością odpoczynku w kontakcie z przyrodą. Chętnie podróżuję, choć nie w głowie mi leżenie plackiem. Staram się aktywnie wykorzystać czas, zwiedzając nowe miejsca, poznając nowe kultury, nowe smaki. Słucham raczej spokojnej muzyki, najchętniej polskiej.  W domowym zaciszu czytam książki. Lubię i potrafię gotować, szczególnie, gdy mam dla kogo. Lubię towarzystwo, unikam jednak masowych imprez; wolę kameralny klub lub imprezę rodzinną (wesele, okrągłe urodziny kogoś bliskiego). Jestem kobietą rodzinną, otwartą, towarzyską. Odpowiedzialna za siebie, za słowa i czyny. Zaangażowana we wszystko, co robi. Lubię jasne sytuacje, szczerość, prawdomówność.  Sama staram się w życiu kierować takimi wartościami. Wiem, czego chcę od życia, choć nie dążę do celu za wszelką cenę, po trupach.

Chciałabym poznać mężczyznę, w którym dostrzegę: uczuciowość, zaradność, odpowiedzialność, męskość, poczucie humoru. Ważne, aby mężczyzna poważnie myślał o wspólnym życiu, przyszłości i rodzinie. Lubił aktywne formy wypoczynku i pragnął korzystać z życia w pełnym znaczeniu tego słowa, ale potrafił odnaleźć szczęście w "zwyczajnej" codzienności, w codziennym byciu razem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

34/1/DP Kamila, 32 lata

Pierwsze, co we mnie zobaczysz, to długie blond włosy i szeroki uśmiech. Potem zauważysz, że nie wyobrażam sobie życia bez szpilek. Z czasem usłyszysz, że jestem odważną i silną...

Pierwsze, co we mnie zobaczysz, to długie blond włosy i szeroki uśmiech. Potem zauważysz, że nie wyobrażam sobie życia bez szpilek. Z czasem usłyszysz, że jestem odważną i silną kobietą. A gdy powiesz mi do ucha: „nie jesteś już sama, bo jestem obok”, ujrzysz najszczęśliwszą kobietę na świecie. 

Moje codzienne życie? Zrezygnowałam z dochodowego i bardzo stresującego stanowiska w korporacji na rzecz własnej działalności, w której od niedawna stawiam pierwsze kroki. Zyskuję radość, spełnienie, a większe pieniądze przyjdą z czasem.

To, o czym marzę, to mały drewniany domek z dala od zgiełku miasta; dom pełen ludzi, zapachu drewna z kominka i ciasta drożdżowego z owocami.  Troszkę oduczyłam się bycia razem, więc jeśli będzie cieknął mi kran, a nie poproszę Cię o pomoc, tylko zadziałam sama, nie gniewaj się.. Będę po prostu musiała przyzwyczaić się do męskiej obecności w moim życiu. Mój czas wolny to książki, rower, pływalnia Kocham naturę; mogę zwyczajnie położyć się pod drzewem i patrzeć w niebo.

Chciałabym poznać mężczyznę, który lubi swoje codzienne życie, ma więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Kogoś, kto fajnie wygląda zarówno w garniturze, jak i dresie. Kogoś, kto lubi bliskość, intymność we dwoje…

Odpowiedz na ofertę
więcej

118/2/N Małgorzata, 33 lata

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali. W pracy raczej decyzyjna,...

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali.

W pracy raczej decyzyjna, kompetentna, zorganizowana, jednym słowem silna kobieta. A prywatnie bardzo wrażliwa, uczuciowa, szczera, energiczna. Dbam o relacje z rodziną, jak i z przyjaciółmi czy znajomymi. Mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji, jestem słowna i punktualna. Mam duże poczucie humoru, dystans do siebie i świata, optymistka, nie boję się wyzwań czy nawet zmienić miejsce zamieszkania, pracę. Uważam ,że to mnie rozwija, pozwala poznać nowych ludzi i nowe możliwości , a być może i nowe talenty, których jeszcze nie miałam możliwości ujawnić. Ostatnio odkryłam, że świetnie mi wychodzą eksperymenty kulinarneJ Lubię dbać zarówno o ducha , jak i o ciało. Chodzę na siłownię, biegam, jeżdżę na nartach i na rowerze, wędrówki po górach i dolinach, ciekawe krajobrazy, zabytki, ale też dobry film, literaturę, teatr i taniec.
Szukam partnera przede wszystkim dobrego, szczerego, wrażliwego, o dużym poczuciu humoru, energii, z fantazją i pasjami. Który lubi cieszyć się życiem i drobiazgami, pewnego siebie, odpowiedzialnego i dojrzałego do prawdziwego związku. Pana od 30 do 54 lat, może mieć dzieci.
Odpowiedz na ofertę
więcej

113/2/N Edyta, 34 lata, Kadra zarządzajaąca

Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność. Czuła, wrażliwa, ciepła  i rodzinna kobietka....

Urzekająca blondynka : - ) Roześmiana, z chochlikiem w oczach. Inteligenta. Z charakterem. Otwarta na ludzi i odmienność. Czuła, wrażliwa, ciepła  i rodzinna kobietka. Przyjaciółka. Kochanka. Partnerka do rozmów wszelakich. Nie karierowiczka. Z zamiłowaniem do muzyki, włoskiej kuchni, wina, czekoladek i przytulania. Wysportowana. Estetka.

Poszukuję mężczyzny z klasą, który chce stworzyć trwały, formalny związek i jest gotowy na nową Miłość. Zdecydowanie stabilnego emocjonalnie. Odpowiedzialnego. Uśmiechniętego optymistę. Czułego. Takiego, który otoczy mnie męskim ramieniem. Wrażliwego na drugiego człowieka. Spełnionego zawodowo - najchętniej biznesmena, ale to nie warunek. Dla którego ważne jest bycie a nie bywanie we dwoje. Postawnego – powyżej 180 cm, aktywnego i niepalącego.

Mężczyznę, który tak jak ja marzy o fajnej rodzinie. O wspólnych wieczorach w ciepłym, jasnym domu w zieleni ogrodu, pełnym dziecięcego śmiechu, rozmów i wygłupów, przy kominku, wspólnym gotowaniu, muzyce, lampce wina i kochaniu. O bliskości, miłości, przyjaźni. O poczuciu, że ktoś tęskni i czeka. I o dużej choince na Święta : - )        

Jestem białą kartą do zapisania, może właśnie przez Pana, proszę Pana : - )    

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

60/2/N Milena, 33 lata

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze...

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)

       Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

113/1/N Karolina, 33 lata, farmaceutka

wysoka (171 cm wzrostu) blondynka o zielonych oczach i szczupłej sylwetce. Bezdzietna panna. Co by tutaj napisać, by sprytnie zachęcić Cię do kontaktu ze mną? Normalna, fajna...

wysoka (171 cm wzrostu) blondynka o zielonych oczach i szczupłej sylwetce. Bezdzietna panna.

Co by tutaj napisać, by sprytnie zachęcić Cię do kontaktu ze mną? Normalna, fajna dziewczyna. Nie żadna bizneswomen, żyjąca tylko pracą, ale też nie sierotka Marysia, która nie ma własnego zdania. Lubię ruch i kontakt z naturą; relaksuje mnie pobyt nad jeziorem czy spontaniczny wypad w nieznane. Prowadzę normalny dom na linii praca – dom. Aktywny tydzień pracy rekompensuję sobie weekendowymi przyjemnościami: kino, teatr, klimatyczna knajpka, lekcje francuskiego, rolki, spacery z psem, dobra książka. Od czasu do czasu spotykam się ze znajomymi; gramy chętnie w kręgle, bierzemy plecaki i jedziemy w góry, by nieco się "zmęczyć", a potem odpoczywać przy kuflu grzańca . Większość z nich pozakładała już własne rodziny, ale to wcale nie koliduje z naszą przyjaźnią. Choć gdzieś, w głębi duszy, bardzo im zazdroszczę, że mają siebie. Mocno wierzę, że i ja niedługo będę mogła przedstawić im kogoś ważnego, najważniejszego. Staram się dbać o siebie, podkreślam swoją kobiecość – noszę szpilki, oryginalną biżuterię, mam często czerwone paznokcie. Jestem otwarta na na ludzi, rozmowna, towarzyska. W każdym staram się dostrzegać dobro, każdemu daję kredyt zaufania. Czasem mnie to gubi, ale taka już jestem. Jestem wesoła,
W drugim człowieku szukam naturalności, pogody ducha, odpowiedzialności, cierpliwości i odrobiny szaleństwa. W związku są dla mnie ważne emocje, ucziwość i partnerstwo. Odnajdywanie przyjemności we wspólnie robionych rzeczach, ale i zachowanie odrobiny przestrzeni.

Odpowiedz na ofertę
więcej

207/1/N Emilia, 32 lata, wolny zawód

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy, szczupła sylwetka. Pani Emilia pracuje jako freelancer. Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię...

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy, szczupła sylwetka. Pani Emilia pracuje jako freelancer.

Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią najzwyklejsze drobiazgi. Mam marzenia, plany, pomysły, do ich realizacji dążę małymi kroczkami. Lubię działać, a nie czekać, aż się samo zrobi”, bo sam to się robi tylko bałagan. Wierzę, że większość rzeczy w moim życiu zależy ode mnie, a nie od ślepego losu. I właśnie dlatego tu jestem… Kocham dom i wszystko, co z nim związane. Cenię prawdziwą przyjaźń, rodzinę i ciepło domowego ogniska. Bliska dla bliskich, odległa dla innych. Przekonaj się, jaka dla Ciebie.

Wierzę, że gdzieś jest moja połówka, dla której tradycyjne wartości, takie jak wierność, zaufanie, szczerość, kompromis są tak samo ważne, jak dla mnie. Coś o tobie? Ważne, by więcej rzeczy Cię rozśmieszało niż przygnębiało. Abyś choć trochę lubił to, co lubię ja. I odwrotnie. Abyśmy mieli podobne marzenia, które wspólnie będziemy spełniać. Abyśmy się nie tylko kochali, ale również potrafili przyjaźnić. Aby nas więcej łączyło niż dzieliło.

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/5/N Aneta, 38 lat

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu....


168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn

Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu. Daję Ci więc białą kartkę, a Ty sam stworzysz opis mojej osoby, jeżeli będzie dane nam porozmawiać..

Chciałabym, abyś polubił mnie za: wrażliwość, spontaniczność, inteligencję, pomysłowość, szczerość, troskliwość. Albo zupełnie za coś innego, co Ty we mnie znajdziesz.

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę, zawodowo jestem spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi..

Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie i codzienności. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy.

Lubię wyzwania, staram się czerpać z życia pełnymi garściami. Nie zapominając jednak, że szczęście to nie tylko wielkie wydarzenia, ale również drobne chwile składające się na naszą codzienność.

Mam dużo czasu dla siebie np. odpoczywanie przy kominku, dla swoich zainteresowań -  aerobik, teatr, rower, czytanie, podróże, spacery. Z przyjemnością znajdę również czas dla Ciebie, jeśli dasz mi znać, gdzie jesteś :)

Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Już wiem, co jest w związku ważne abyśmy obydwoje mogli czuć się szczęśliwi.

Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. A z drugiej strony wiem, jak istotna jest przestrzeń dla własnych pasji i zainteresowań.

Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli - po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje. Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie ciągnął mnie ku górze, nie w dół. Ambitnego, dojrzałego z poczuciem humoru..

Odpowiedz na ofertę
więcej

13/1/DP Anna, 32 lata

170 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka o piwnych oczach. Panna, nie ma dzieci. Pracuje jako tłumacz w międzynarodowej firmie. Kim jestem? Nie idealną kobietą dla nie idealnego mężczyzny....

170 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka o piwnych oczach. Panna, nie ma dzieci. Pracuje jako tłumacz w międzynarodowej firmie.

Kim jestem? Nie idealną kobietą dla nie idealnego mężczyzny. Kobietą pełnokrwistą, pełnowymiarową, przepełnioną emocjami. Zbudowaną ze wzlotów i upadków, z traum i uniesień, z zachwytów i rozczarowań, z radości i smutków, z zalet i wad. Bywa, że sama dla siebie jestem zamkniętą, tajemną księgą, ale bywa też, że jestem szczera i prosta jako dziecko.

Jestem kobietą, która lubi swoje codzienne życie. Gdy wstaję rano, nie smucę się, że muszę iść do pracy. Choć gdy nadchodzi środa, myślę już o weekendzie. A wtedy: spotykam się ze znajomymi, idę popływać lub wygrzać się na saunie, upichcę coś dobrego, otwieram wino, oglądam film, pakuję się i jadę w góry, idę na mały shopping (wtedy koniecznie muszę odwiedzić wedlowską pijalnię czekolady), czasem śpię do południa a czasem już o 7 jestem na nogach. Prowadzę zupełnie normalne życie, a do tego życia chciałabym zaprosić ciebie, by móc połączyć te nasze światy w jeden.

Kogo szukam? Tak po prostu… Mężczyzny, który może być wszędzie, ale woli być ze mną. Kogoś, kto doceni moje zalety, zaakceptuje wady. Nie będzie się śmiał, gdy rozkleję się na filmie, ale i tupnie nóżką, gdy utkwię na dłużej w przymierzalni. Kogoś, z kim będę mogła mieć plany, marzenia, szalone pomysły. I przy kim poczuję się bezpieczna…

Odpowiedz na ofertę
więcej

77/2/N Katarzyna, 34 lata, oficer wojska polskiego

Jest panną, nie ma dzieci. 164 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach. Coś o mnie? Lubię aktywnie spędzać czas, nie stroniąc od aktywności fizycznej. Dużo sportów...

Jest panną, nie ma dzieci. 164 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach.

Coś o mnie? Lubię aktywnie spędzać czas, nie stroniąc od aktywności fizycznej. Dużo sportów uprawiam ze względu na pracę - chętnie pływam, biegam, jeżdżę konno. Lubię wyjeżdżać w góry, ciesząc się pięknymi widokami i możliwością odpoczynku w kontakcie z przyrodą. Lubię też sporty zimowe, a zwłaszcza jazdę na nartach. Niezależnie, czy świeci słońce czy pada deszcz, lubię spacery. Chętnie podróżuję i odkrywam nowe zakątki naszego kraju, ale nie lubię podróży w pojedynkę... Podróżowanie we dwoje nabiera innego, wyjątkowego wymiaru. Od czasu do czasu kino, teatr. Słucham raczej spokojnej, lirycznej muzyki z gatunku pop i soul. W domowym zaciszu czytam książki; najchętniej sięgam po takie które coś wnoszą do życia.

Jestem kobietą rodzinną, spokojną, ciepłą. Staram się trzymać swoich zasad. Nie jestem duszą towarzystwa i potrzebuję trochę czasu, żeby komuś zaufać i się otworzyć. Odpowiedzialna za siebie, za słowa i czyny. Zaangażowana we wszystko, co robi. Lubię jasne sytuacje, szczerość, prawdomówność. Sama staram się w życiu kierować takimi wartościami. Wiem, czego chcę od życia, choć nie dążę do celu za wszelką cenę, po trupach.Jestem serdeczna, ciepła, wrażliwa, pełna kobiecości i naturalnego wdzięku.

Chciałabym poznać mężczyznę, w którym dostrzegę: uczuciowość, zaradność, odpowiedzialność, męskość, poczucie humoru. Ważne, aby mężczyzna poważnie myślał o wspólnym życiu, przyszłości i rodzinie. Świetnie byłoby, gdyby mój partner lubił zwierzęta, aktywne formy wypoczynku, ale również lubił ciepło domowego ogniska i potrafił odnaleźć szczęście w "zwyczajnej" codzienności, w codziennym byciu razem.

Miłość, bliskość, zaufanie, partnerstwo, wzajemne wsparcie, wierność, poczucie bezpieczeństwa, podobna wizja związku, wspólne plany – tego nie może zabraknąć w związku.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

227/1/N Agnieszka, 36 lat, dziennikarka

Atrakcyjna szatynka z burzą kręconych włosów, niebieskie oczy. Rozwiedziona, bezdzietna.  Jestem tu, bo chcę dzielić się z kimś tym, co we mnie jest najlepsze. Początkowo...

Atrakcyjna szatynka z burzą kręconych włosów, niebieskie oczy. Rozwiedziona, bezdzietna. 

Jestem tu, bo chcę dzielić się z kimś tym, co we mnie jest najlepsze. Początkowo nieśmiała ze mnie dziewczyna, ale gdy już się otworzę, zagadam Cię na śmierć. Albo zacałuję :)
W pracy wciąż nowe wyzwania, ciekawe pomysły do realizacji – to lubię. Po pracy cenię sobie spokój, ciepło domowego ogniska. Lubię przestrzeń, krajobrazy, przyrodę. Unikam hałasu, tłoku, narzucania się, stagnacji. Nie znajdziesz mnie na goldenline czy facebooku; zbyt cenię sobie prywatność. I mimo że jestem dość nowoczesną dziewczyną, są rzeczy, które totalnie do mnie nie przemawiają. W wolnym czasie odpoczywam od komputera, telefonów i internetu; mam tego zbyt dużo w pracy. Lubię spędzić weekend w górach lub na skałkach. Dużo czytam, szczególnie codziennej prasy. Telewizja mogłaby dla mnie nie istnieć, choć lubię obejrzeć ciekawy film. Słucham muzyki (funk, RnB, rock, soul, dance), chętnie pójdę na koncert.
Dla swojego mężczyzny chciałabym być: czułą, troskliwą, seksowną partnerką. Chciałabym, abyś widział we mnie nie tylko ładną buzię i długie nogi, ale i potencjalną żonę, matkę… oczywiście nie od razu, ale z czasem… bo rodzina jest dla mnie sensem istnienia.

Odpowiedz na ofertę
więcej

189/2/N Magdalena, 37 lat, kierownik apteki

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn. Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już...

szczupła brunetka, 166 cm wzrostu.  Rozwiedziona od kilku lat, 9-letni syn.

Całkiem zwyczajna dziewczyna. Z pasjami, planami, marzeniami. Z przeszłością, która jednak jest już zamkniętym rozdziałem. Z zaletami i wadami. Z przewagą tych pierwszych.
Mam humanistyczną duszę; pożeram wręcz książki i nałogowo chodzę do kina. Od czasu do czasu teatr, koncert. Abym nie wypadła na jakąś nadąsaną intelektualistkę, dodam, że nie obce są mi wypady na „włoskie jedzonko” czy lekko zakrapiane imprezy. Troszkę brakuje mi w codziennym życiu takiego szaleństwa, odskoczni od rzeczywistości. We dwoje zawsze jest raźniej. Moje życie to praca – dom – szkoła syna. Przerwałam tą monotonię; chodzę na aerobik wodny, uczę się angielskiego, spotykam się z koleżankami (jeszcze z ogólniaka).
I tak upływa dzień za dniem... A ja czekam na dzień, w którym zjawisz się TY... Oczekuję związku, w który wniosę i znajdę spokój wsparcie i ciepło partnerskie, związku, gdzie dba się o drugą osobę gdzie szanuje się wzajemne potrzeby i ma się poczucie stabilności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/DP Martyna, 37 lat, własna firma

168 cm wzrostu, zielonooka blondynka o pięknym uśmiechu. Na co dzień prowadzi własną, lokalną firmę. Zwyczajna kobieta po przejściach. Taka, która dzielnie sobie radzi w...

168 cm wzrostu, zielonooka blondynka o pięknym uśmiechu. Na co dzień prowadzi własną, lokalną firmę.

Zwyczajna kobieta po przejściach. Taka, która dzielnie sobie radzi w otaczającej rzeczywistości i ma na co dzień więcej powodów do uśmiechania się niż smutku. Od zawsze pracowałam na etacie; po rozwodzie pomyślałam, że czas na zmiany również w życiu zawodowym. Spełniłam swoje marzenie z młodzieńczych lat i otworzyłam własny butik odzieżowy, gdzie również projektuję.

Wymarzony partner? Koniec końców chodzi przecież o to, żeby mieć kogo złapać za rękę, usiąść przy tym pieprzonym kominku i tak zwyczajnie, po ludzku, przytulić się i pogadać.... Szukam dojrzałego mężczyzny, nie wiecznego chłopca. Kogoś, kto wie, czego chce od życia i ma przyzwoity zasób inteligencji. Mężczyzny, na którego można liczyć. Troskliwy i kochający facet…

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/10 Magdalena, 35 lat

 prowadzi własną szkołę językową, w której również wykłada. Atrakcyjna, niewysoka kobieta o rudych, kręconych włosach i zielonych oczach. Panna Ważna jest dla mnie w...

 prowadzi własną szkołę językową, w której również wykłada. Atrakcyjna, niewysoka kobieta o rudych, kręconych włosach i zielonych oczach. Panna

Ważna jest dla mnie w związku bliskość i przyjaźń. Jestem osobą towarzyską, dla której ważny jest także czas spędzany z partnerem w domu. Dość silna osobowość, która w związku potrafi być uległa.
Lubię czytać książki, dotyczące psychologii emocji i relacji międzyludzkich. Jestem kinomanką, choć bywam też w teatrze. Dużą rolę odgrywa w moim życiu muzyka. Chodzę po górach, żegluję, jeżdżę na rowerze.
Szukam dojrzałego emocjonalnie mężczyzny, który potrafi ze mną stworzyć ciepły dom. Potrafię zaakceptować wady partnera i dać szansę na zmianę. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

22/1 Monika, 33 lata

Pani prowadzi własne biuro podróży 169 cm wzrostu, szczupła, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna Z racji uprawianego zawodu lubię podróże, ciepłe klimaty, wodę, języki obce,...

Pani prowadzi własne biuro podróży

169 cm wzrostu, szczupła, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna

Z racji uprawianego zawodu lubię podróże, ciepłe klimaty, wodę, języki obce, fotografię. Dużo mówię i często się śmieję, bo to mój sposób na zjednywanie sobie ludzi. Żyję szybko i trochę „na walizkach”, ale potrafię i chcę zwolnić, bo przecież w życiu chodzi o coś więcej niż o spełnienie zawodowe. Nie oznacza to również, że nie bywam w domu… przecież jestem tu po to, aby taki dom dla nas stworzyć. Po dwóch tygodniach bycia poza domem, cieszą mnie najzwyklejsze rzeczy; domowy obiad, wieczór przed telewizorem, spanie do południa, spotkania z rodziną czy znajomymi. Jestem dziewczyną pełną uśmiechu i pozytywnego myślenia. Tak jak chyba każdy, i ja borykam się z codziennymi trudnościami.  Poznałam wielu ludzi, zwiedziłam wiele krajów. Nasyciłam się już tym wszystkim i choć mogłabym mieszkać wszędzie na ziemi, chciałabym żyć w Polsce. Dla odpowiedniej osoby jestem w stanie przeorganizować swoje życie, by być na miejscu, choć nie ukrywam, że lubię swoją pracę i może udałoby mi się poznać kogoś, kto w tym aspekcie wykaże się zaufaniem i zrozumieniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

82/2/N Barbara, 34 lata

Wysoka, długowłosa brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna Z natury jestem ambitną, pracowitą, zdyscyplinowaną osobą odznaczającą się miłą aparycją, wysoką kulturą osobistą oraz...

Wysoka, długowłosa brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna

Z natury jestem ambitną, pracowitą, zdyscyplinowaną osobą odznaczającą się miłą aparycją, wysoką kulturą osobistą oraz przyjaznym usposobieniem. W życiu konsekwentnie dążę do realizacji swoich celów i marzeń. Zawodowo spełniam się każdego dnia, niestety prywatnie do pełni szczęścia brakuje mi partnera-przyjaciela, z którym mogłabym razem przejść przez życie.

Pogodziłam się z przeszłością, choć nieudane małżeństwo traktuję w kategorii porażki i długo nie mogłam sobie wybaczyć życiowej pomyłki. Niemniej jednak – ars longa, vita brevis – szkoda by było, więc obudzić się któregoś dnia i żałować że nie było mi dane zaznać smaku prawdziwej miłości.

Szukam mężczyzny niezależnego, mającego swoje pasje i zainteresowania, ale przede wszystkim rodzinnego, kochającego, wiernego. Wyznaję zasadę, że związek z mężczyzną należy pielęgnować każdego dnia, dlatego temu wyjątkowemu mężczyźnie jestem w stanie wiele zaoferować i z pewnością życie ze mną nie będzie się wiązać ze stagnacją, a wręcz przeciwnie.

Uważam, że w związku należy dbać zarówno o sferę duchową, emocjonalną oraz fizyczną, stąd dobrze jakby mój przyszły mężczyzna za dnia był oddanym i lojalnym partnerem, a w nocy namiętnym kochankiem. Cenię sobie czas spędzony w gronie rodziny i z pewnością nie będzie dla mnie problemu by zaakceptować mężczyznę z dziećmi.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/73/W Aneta, 36 lat, Tłumacz

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego. Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz...

Pracuje w tłumaczeniach i uczy angielskiego.


Jestem stuprocentową kobietą – ze wszystkimi tego konsekwencjami. Raz zdecydowana, innym razem całkiem niepewna swoich decyzji. Raz stanowcza, innym razem czekam, aż sprawy same się rozstrzygną. Zmieniam się wraz z mijającymi dniami, ale zawsze niezmiennie doceniam piękne chwile, miejsca i wyjątkowych ludzi. Od szkolnych lat mam tych samych przyjaciół. Lubię wodę, słońce, spacery, rower. Mam słabość do czekolady i późnego wstawania. Uchodzę za gadułę, zazwyczaj też nie mam problemów z wypowiadaniem się na piśmie, a jednak pisanie tutaj jest dla mnie trochę kłopotliwe. Poczekam więc na pytania pomocnicze..
Sama nie wiem, czy mam jakiś swój ideał. Dobrze czuję się w towarzystwie ludzi prostolinijnych, ciepłych, otwartych. Nie lubię sztuczności, pozerstwa, cwaniactwa. Czasem jednak moje fascynacje mężczyznami bywały dla mnie samej zaskoczeniem, więc staram się nie zamykać na żadne możliwości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

27/2/N Aneta, 35 lat, lekarz

Szczupła, długowłosa brunetka. Jest pediatrą. Bezdzietna panna. Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi...

Szczupła, długowłosa brunetka. Jest pediatrą. Bezdzietna panna.

Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi dzień i czy nie miałabym ochoty iść w weekend do kina. By ten ktoś  był przy mnie, gdy wszystko się układa,  a jeszcze bardziej był wtedy, kiedy jest pod górkę. Ktoś, z kim można robić zwykłe rzeczy – jak zakupy, sprzątanie, spacer. Ale i te, na które czeka się z utęsknieniem - wakacje, Święta, urodziny, ślub, oczekiwanie na dziecko. Takie są moje marzenia. Nie chcę więc udawać, jaka to jestem niezależna, samodzielna i samowystarczalna...
Potrafię odnaleźć się w rożnych sytuacjach - czy trzeba wyszykować się na elegancką kolację, czy ubrać się w jeansy, t-shirt i iść obejrzeć mecz. Urlopowo wybieram morze i piaszczyste plaże, weekendowo stawiam na góry, na co dzień kocham dom i jego atmosferę. Uwielbiam swoją pracę, ale nie potrafię jeszcze złapać do niej dystansu. Lubię gotować, łączyć smaki, mieszać przyprawy. Jestem gościnna, często zapraszam do siebie przyjaciół, a gdy nieco się zasiedzimy, dmucham materac i śpimy do 12-tej. Lubię lody, a wręcz je pożeram. Jestem szczupła, więc nie mam wyrzutów sumienia. Czasem tylko gardło odmawia posłuszeństwa.
Gdy się do kogoś przywiązuję to na długo albo na zawsze. W mężczyznach bardzo cenię wrażliwość – to rzadki dziś dar, szczególnie u płci, która uchodzi za tą silniejszą...

Odpowiedz na ofertę
więcej

244/1/N Karina, 38 lat, własna firma

170 cm wzrostu, normalna sylwetka. Atrakcyjna brunetka o zielonych oczach. Będąc "na swoim", sama zarządzam sobie czasem pracy.  Są dni, kiedy pracy muszę poświęcić...

170 cm wzrostu, normalna sylwetka. Atrakcyjna brunetka o zielonych oczach.

Będąc "na swoim", sama zarządzam sobie czasem pracy.  Są dni, kiedy pracy muszę poświęcić więcej uwagi, innym razem mogę nieco zwolnić tempa. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, choć błogie lenistwo też czasem mile widziane. Lubię jazdę na rowerze, regularnie biegam (na domowej bieżni),  chodzę na basen. Zimową porą jeżdżę na łyżwach, jestem także otwarta na narty. Chętnie wybiorę się do kina czy teatru. Na co dzień słucham muzyki popularnej, lubi także reagge, muzykę klasyczną. Chętnie czytam – dla wiedzy sięgam po literaturę związaną z  rozwojem osobistym, motywacją itd, dla przyjemności po literaturę kobiecą. Lubię gotować, choć jeśli mój mężczyzna będzie miał ochotę pobuszować w mojej kuchni,  nie będę miała nic przeciwko. Chętnie wyjeżdżam nad polskie morze, lubię spacery wzdłuż nadmorskich plaż. A jeśli wakacje za granicą, to tylko ciepłe kraje.
Mówią, że jestem osobą ciepłą, rodzinną, wrażliwą. Na pewno dbam o relacje z najbliższymi, pielęgnuję przyjaźnie. Nie brakuje mi pogody ducha, optymizmu i spontaniczności.
Szalony, nie całkiem zaplanowany weekend w górach? Czemu nie! Nie trzeba mnie długo namawiać na różnego typu wyjścia czy wyjazdy. Jestem osobą szczerą i bezpośrednią; stawiam na dialog i rozmowę, wolę najgorszą prawdę niż kłamstwo.
Poszukiwany partner to ktoś, kto jest otwarty, pogodny, potrafiący optymistycznie patrzeć na życie. Mężczyzna zaradny, decyzyjny i odpowiedzialny, ale także rodzinny, czuły i opiekuńczy.
Szanujący ludzi i zwierzęta, bo to wiele mówi o drugim człowieku. Chciałabym stworzyć związek, w którym nie zabraknie miłości, przyjaźni, bliskości.

Odpowiedz na ofertę
więcej

136/1/N Sonia, 39 lat, pediatra

Jest rozwiedziona od kilku lat, ma dwójkę dzieci – 15 i 19 lat. Atrakcyjna, subtelna blondynka. Jestem lekarzem "na swoim", medycyna jest jedną z moich największych...

Jest rozwiedziona od kilku lat, ma dwójkę dzieci – 15 i 19 lat. Atrakcyjna, subtelna blondynka.

Jestem lekarzem "na swoim", medycyna jest jedną z moich największych pasji. Kocham przyrodę; gdy w dzieciństwie moje koleżanki bawiły się lalkami, ja ubierałam gumowce, brałam do ręki kij i biegłam do lasu, by posłuchać śpiewu ptaków i tropić zające. Żyję w zgodzie ze sobą, czuję się spełniona, bo czerpię radość z możliwości robienia tego, co kocham. Mimo natłoku codziennych obowiązków, potrafię znaleźć czas na inne, poza zawodowe pasje. Kocham żeglarstwo (Adriatyk), które daje poczucie wolności i beztroski, pozwala także poznać nowe kraje, inne kultury, cywilizacje. Regularnie biegam, jeżdżę na nartach i na rowerze. Uwielbiam góry (szczególnie Bieszczady), kajaki. Jestem podróżoholikiem; zwiedziłam już wszystkie kontynenty. Jestem pod wielkim wrażeniem Afryki; nie tylko za sprawą książek Kapuścińskiego, ale z własnego doświadczenia.
Można powiedzieć, że jestem obywatelką świata, ale jestem także domową kobietą. Przyjemność sprawiają mi typowo domowe czynności, lubię gotować, sprzątać, dbać o swoich domowników. Plan na najbliższą przyszłość? Przyziemne marzenie – chciałabym nauczyć się jeździć na motorze. Chciałabym, abyś patrzył na mnie jak na ciepłą, wrażliwą kobietę, a nie żadną zimną bizneswomen. Lubię, gdy wokół mnie coś się dzieje, bo mam wtedy poczucie, że się rozwijam. Z drugiej strony cenię także czas tylko dla siebie, kiedy mogę zaszyć się pod ciepłym kocem z kubkiem herbaty i książką w ręce, kiedy może zorganizować ognisko z gitarą w tle lub wybrać się na spacer do lasu. Do szczęścia nie potrzebuję pozerstwa, lansu, bywania w tzw. modnych miejscach.
Chciałabym poznać mężczyznę, który, podobnie jak ja, po prostu kocha życie. Powinien być szczery, autentyczny, naturalny i odpowiedzialny. Mądry życiowo i dojrzały, ale nie pozbawiony fantazji i spontaniczności. Mężczyzna, ktory nie boi się spełnionej kobiety u boku.  Świadomy siebie i swojej wartości, bez zbędnych kompleksów, ale i bez przerostu ego. Gdy z kimś jestem, angażuję się w związek całą sobą. Potrafię wiele z siebie dbać, zwracam uwagę nie tylko na swoje potrzeby, ale przede wszystkim na potrzeby partnera.
Chciałaby związać się z kimś, kto podobnie postrzega świat, ma podobne priorytety, wizję bycia we dwoje. Ludzie powinni łączyć się za zasadzie podobieństw, nie rażących rożnic, bo siła kontrastu trwa tylko chwilę. Poszukuję szczerości, lojalności, zaufania, bliskości, wzajemnego szacunku, partnerstwa.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE