A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K29/85/C Edyta, 30 lat, przedstawiciel farmaceutyczny

Wysoka, szczupła szatynka. Bezdzietna panna, pragnąca założyć rodzinę Wrażliwa, kobieca, rodzinna. Ale i ambitna, odważna, spontaniczna. Nie boję się zmian, ciągle szukam swego...

Wysoka, szczupła szatynka. Bezdzietna panna, pragnąca założyć rodzinę
Wrażliwa, kobieca, rodzinna. Ale i ambitna, odważna, spontaniczna. Nie boję się zmian, ciągle szukam swego miejsca na ziemi. Może Ty spróbujesz mnie trochę usidlić? Pracuję w branży farmaceutycznej, jestem już od wielu lat samodzielna, na swoim. Pochodzę ze Śląska, za pracą przyjechałam do stolicy. Lubię Warszawę, bo pozwala nie tylko na realizację zawodową, ale i na realizację swojego hobby – szeroko pojętą kulturę – malarstwo, galerie, wernisaże, teatr, kino. Uwielbiam góry, kilka razy w roku staram się być na szlaku, naładować akumulatorki. Zimą obowiązkowo snowboard, łyżwy. Wolę aktywny wypoczynek niż błogie lenistwo na plaży; jest tyle wyjątkowych miejsc wartych zwiedzania.. Mam milion pomysłów na co dzień, tylko doba trwa za krótko, by je wszystkie realizować.
Dla swojego mężczyzny chcę być: kobietą czułą, troskliwą, seksowną. Chciałabym, abyś widział we mnie nie tylko ładną partnerkę u boku, ale i potencjalną żonę, matkę… oczywiście nie od razu, ale z czasem… bo rodzina to dla mnie sens istnienia.

Odpowiedz na ofertę
więcej

13/1/DP Małgosia, 36 lat, tłumacz

Rozwiedziona, 12-letni syn. Wysoka brunetka o piwnych oczach i szczupłej sylwetce. Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w...

Rozwiedziona, 12-letni syn. Wysoka brunetka o piwnych oczach i szczupłej sylwetce.

Pracuję w nienormowanych godzinach, sama sobie ustalam grafik zajęć. To daje mi ogromną swobodę w organizowaniu sobie codziennego życia. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; zimą jeżdżę na nartach, w cieplejszych porach roku narty zamieniam na rower. O dobre samopoczucie i sylwetkę dbam, uprawiając regularnie fitness. W kręgu moich zainteresowań leżą także historia, polityka, muzyka. Sporo czyta; najczęściej sięgam po współczesną literaturę niemiecką i rosyjską. Chętnie podróżuję; zwiedziłam już wiele ciekawych miejsc na ziemi i wciąż mam apetyt na więcej. Cenię zarówno dalekie podróże, jak i lokalne wycieczki; dobrze czuję się zarówno w górach, jak i nad zimnym Bałtykiem. Chętnie chodzę do kina (kino współczesne), lubię także obejrzeć ciekawy film w domowym zaciszu. Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, choć potrzebuję czasu, by  przed kimś się otworzyć. Gdy już jednak zaufam, staje się lojalna, wierna, empatyczna i pomocna. Odważnie kroczę przez życie, realizując powoli wszystkie cele i zamierzenia. Jestem pragmatyczką i realistką, choć – jak w każdej kobiecie – drzemie we mnie także wrażliwa, romantyczna dusza. W drugim człowieku cenię szczerość, uczciwość, prawdomówność. Jestem otwarta na wszelką aktywność, ale cenię także możliwość spędzenia czasu w zaciszu domowego ogniska.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie. Poszukiwany partner to mężczyzna inteligentny, zaradny, konkretny i zdecydowany. Z wysoką kulturą osobistą, inicjatywą i pomysłem na życie. Mający swój świat zainteresowań, otwarty na pasje partnerki. Prawdziwy przyjaciel, kompan do podróży, czuły i troskliwy partner. Miłość, lojalność, uczciwość, szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek i wsparcie – tego nie może zabraknąć w udanym związku. Codzienne okazywanie sobie uczuć, drobne gesty, odrobina przestrzeni. Jestem otwarta na propozycje z innych części kraju, ale docelowo chciałaby pozostać tu, gdzie mieszkam na co dzień.

Odpowiedz na ofertę
więcej

85/1/N Lena, 35 lat, własna praktyka lekarka

Atrakcyjna, zgrabna brunetka o niebieskich oczach. Niepaląca. Jestem kobietą spełnioną zawodowo; pracuję dużo, ale w natłoku codziennych obowiązków potrafię znaleźć czas na swoje...

Atrakcyjna, zgrabna brunetka o niebieskich oczach. Niepaląca.

Jestem kobietą spełnioną zawodowo; pracuję dużo, ale w natłoku codziennych obowiązków potrafię znaleźć czas na swoje pasje. Lubię ruch pod każdą postacią; regularnie biegam, wiosną żegluję, a zimą szusuję na stoku. Odwiedzam siłownię, ćwiczę aerobik. Jestem także wielką miłośniczką kultury; można mnie spotkać w kinie, teatrze, na koncercie.  W wolnym czasie sięgam po książkę – biografie, historia, psychologia, rozwój osobisty. Kocham podróże; zwiedziłam już wiele pięknych zakątków na ziemi, kolejne czekają na odkrycie.
Dom stanowi ważną część życia mojego życia; dbam o atmosferę domowych pieleszy, lubię czystość, przywiązuję wagę do wystroju, dodatków. Lubię gotować, choć jeśli mężczyzna miałby ochotę pobuszować w mojej kuchni, nie będę miała nic przeciwko. Jestem właścicielką uroczego, letniskowego domku poza miastem, często spędzam tam weekendy. Nic tak nie smakuje jak kawa wypita w ogrodzie. Jestem osobą, która lubi się uśmiechać, odnajdywać radość w małych rzeczach.
W wypróbowanym gronie przyjaciół potrafię być duszą towarzystwa; jestem otwarta, rozmowna, wesoła. W życiu codziennym zdecydowana, konkretna, pracowita i odpowiedzialna. Prywatnie – wrażliwa, empatyczna, troskliwa i romantyczna. Pełna kobiecości, wewnętrznego ciepła i seksapilu.

Chciałabym poznać mężczyznę o podobnym spojrzeniu na świat. Miło by było, gdyby choć w części podzielał moje zainteresowania. Jeśli jednak zainteresowania są zupełnie inne, nic nie szkodzi – chętnie je poznam i na pewno uda się znaleźć te, które będą sprawiać frajdę nam obojgu. Poszukiwany mężczyzna powinien być męski i decyzyjny, ale nie apodyktyczny.
Z wysoką kulturą osobistą, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. Zadbany i pachnący, przywiązujący wagę do swojego image. Ktoś, kto potrafi okazywać uczucia; jest czuły, troskliwy, kochający. Chciałabym stworzyć dojrzały, partnerski związek pełen miłości, przyjaźni, namiętności.
Szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek, poczucie bezpieczeństwa, rozmowa, wsparcie i motywacja – tego nie może zabraknąć w udanej relacji. Ważne wspólne spędzanie czasu, podobna wizja związku, dbanie o siebie nawzajem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

220/2/N Agnieszka, 34 lata, Prawnik

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii,...

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga

Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii, o rodzinie, o wspólnie spędzanych Świętach, o byciu ze sobą na dobre i na złe…
Pracuję, ciągle się dokształcam. Jestem ciekawa ludzi, świata, każdej chwili. Staram się być pogodna, odpowiedzialna, pomocna. Lubię spacery, las, przyrodę i zwierzęta. Ponad wszystko kocham góry –polskie Bieszczady i austriackie Alpy. Tam odpoczywam najlepiej. W tygodniu sporo pracuję i na nic innego nie starcza mi czasu, dlatego weekendy staram się wykorzystać maksymalnie – fitness, spotkania ze znajomymi, odwiedzenie rodzinki, książka, chętnie kino, sauna.

Chciałabym poznać kogoś, kto jest na podobnym etapie życia, co ja.

Być może poznam Cię w warzywniaku lub w kolejce do bankomatu. Stuknij mnie wtedy w plecy, żebym wiedziała, że to Ty. Być może poznam Cię w Duecie. Tylko musisz też tu być. Abyśmy mogli się poznać…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

244/1/N Karina, 38 lat, własna firma

170 cm wzrostu, normalna sylwetka. Atrakcyjna brunetka o zielonych oczach. Będąc "na swoim", sama zarządzam sobie czasem pracy.  Są dni, kiedy pracy muszę poświęcić...

170 cm wzrostu, normalna sylwetka. Atrakcyjna brunetka o zielonych oczach.

Będąc "na swoim", sama zarządzam sobie czasem pracy.  Są dni, kiedy pracy muszę poświęcić więcej uwagi, innym razem mogę nieco zwolnić tempa. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, choć błogie lenistwo też czasem mile widziane. Lubię jazdę na rowerze, regularnie biegam (na domowej bieżni),  chodzę na basen. Zimową porą jeżdżę na łyżwach, jestem także otwarta na narty. Chętnie wybiorę się do kina czy teatru. Na co dzień słucham muzyki popularnej, lubi także reagge, muzykę klasyczną. Chętnie czytam – dla wiedzy sięgam po literaturę związaną z  rozwojem osobistym, motywacją itd, dla przyjemności po literaturę kobiecą. Lubię gotować, choć jeśli mój mężczyzna będzie miał ochotę pobuszować w mojej kuchni,  nie będę miała nic przeciwko. Chętnie wyjeżdżam nad polskie morze, lubię spacery wzdłuż nadmorskich plaż. A jeśli wakacje za granicą, to tylko ciepłe kraje.
Mówią, że jestem osobą ciepłą, rodzinną, wrażliwą. Na pewno dbam o relacje z najbliższymi, pielęgnuję przyjaźnie. Nie brakuje mi pogody ducha, optymizmu i spontaniczności.
Szalony, nie całkiem zaplanowany weekend w górach? Czemu nie! Nie trzeba mnie długo namawiać na różnego typu wyjścia czy wyjazdy. Jestem osobą szczerą i bezpośrednią; stawiam na dialog i rozmowę, wolę najgorszą prawdę niż kłamstwo.
Poszukiwany partner to ktoś, kto jest otwarty, pogodny, potrafiący optymistycznie patrzeć na życie. Mężczyzna zaradny, decyzyjny i odpowiedzialny, ale także rodzinny, czuły i opiekuńczy.
Szanujący ludzi i zwierzęta, bo to wiele mówi o drugim człowieku. Chciałabym stworzyć związek, w którym nie zabraknie miłości, przyjaźni, bliskości.

Odpowiedz na ofertę
więcej

241/2/N Martyna, 38 lat

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy. Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a...

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy.

Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a dziesięć torebek na półce to stanowczo za mało. Cierpi na chroniczny nadmiar energii, dlatego też: często podróżuje, wędruje po górach, pływa, jeździ na rowerze i dużo się śmieje. Żyje pełną piersią, cieszą ją nawet najmniejsze sukcesy. Lubi jasne sytuacje, nie ucieka od problemów, a je rozwiązuje. Jest konkretna, zdecydowana, konsekwentna w działaniu. Ma swoje zdanie, ale szanuje poglądy innych. Marzy jej się wiele, choć jest realistką. W jej życiu ciągle się coś dzieje, unika rutyny i monotonii. Idzie ciągle do przodu, nie ogląda się wstecz, nie boi się kochać i być kochaną.
Może przygotować ci pyszną kolację, bo uwielbia pitrasić, ale nadmiaru kalorii na pewno nie spali na parkiecie – taniec zdecydowanie nie jest jej działką. Ale pomysłów na spalenie nadprogramowych kilogramów zna wiele...
Związek to dla niej nie tylko partnerstwo, bliskość i namiętność, ale również przyjaźń. Ona potrafi słuchać, doradzić, podnieść na duchu. Chciałaby odnaleźć przyjaciela również i w Tobie..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/1/DP Marta, 33 lata

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach. Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz....

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach.

Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz. Spotkajmy się jak najprędzej, porozmawiajmy i przekonajmy się, czy jest szansa na coś więcej. Nie jestem zwolenniczką klikania.


Jestem za partnerstwem w związku, ale także za tradycyjnym podziałem ról - tobie zostawię wkręcenie żarówki i zmianę koła w samochodzie, a mi pozwól rządzić w kuchni i nie gniewaj się, jeśli otworzę szafę i będę się złościć, że znowu nie mam co na siebie włożyć. Kobieta ma być kobietą, mężczyzna mężczyzną. Chciałabym, by w naszym związku nie zabrakło rozmowy, szczerości, zaufania, namiętności, spędzania wolnego czasu, dzielenia zainteresowań, z czasem wspólnych planów.

Troszkę o mnie. Z wykształcenia humanistka, ale życie zaprowadziło mnie do korporacji, w której zajmuję się zarządzaniem i finansami. Wolny czas to nauka języka, aerobik, narty, książka, kino. Staram się dbać o swój wygląd i być kobieca. Lubię i podobno potrafię gotować; domowe „obowiązki” sprawiają mi przyjemność i dobrze czuję się w roli gospodyni. Chciałabym jednak, aby moje (nasze) życie nie sprowadzało się tylko do bycia w domu; chciałabym co najmniej ten raz w roku pojechać gdzieś na wakacje, wybrać się na weekend w góry, od czasu do czasu iść do kina, knajpki.

Jestem kobietą, która obdarzy cię czułością, troską, kobiecą aurą. Mój mężczyzna też powinien być taki w stosunku do mnie, bo lubię takich przytulasków.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/14 Magdalena, 35 lat

 tłumacz przysięgły j. niemieckiego i angielskiego Jest rozwiedzioną, bezdzietną blondynką. 168 cm wzrostu, 54 kg wagi, piwne oczy. Łapię życie zachłannie, niczego nie...

 tłumacz przysięgły j. niemieckiego i angielskiego

Jest rozwiedzioną, bezdzietną blondynką. 168 cm wzrostu, 54 kg wagi, piwne oczy.

Łapię życie zachłannie, niczego nie odkładam na później. Jeżdżę konno, uwielbiam narty we włoskich dolomitach. Jestem ciekawą świata kobietą, lubię podróże do miejsc magicznych, gdzie już byłam, lub wiem, że warto je odwiedzić po raz pierwszy. Kocham naturę, bo po tygodniu ciężkiej pracy, jest odskocznią od rzeczywistości i pozwala zdystansować się do wielu sztucznie nakręconych problemów. Uciekam od rutyny i prozy życia, lubię próbować w życiu czegoś nowego.

Spośród wielu rzeczy, jakie usłyszałam w życiu od mężczyzn najbardziej utkwiło mi w pamięci stwierdzenie, że wiem jak być prawdziwą kobietą. Uznałam i wciąż uznaję to za olbrzymi komplement.. Ja sama uważam się za delikatną, subtelną i wrażliwą kobietę.

Potrzebuję uczucia, które mnie uskrzydli, Red Bull się nie sprawdził…
Czekolada, kawa i mężczyźni smakują o wiele lepiej w wersji luksusowej… Uwielbiam mężczyzn, którzy mają coś do powiedzenia… i lubią szaleć na parkiecie.

Nie istotne jest dla mnie Twoje miejsce zamieszkania..

Odpowiedz na ofertę
więcej

20/1/DP Olga, 32 lata

166 cm wzrostu, filigranowa blondynka o piwnych oczach. Panna, niesamodzielna córka. Pani Olga jest stomatologiem, chciałaby w niedalekiej przyszłości rozkręcić własny biznes. Jestem...

166 cm wzrostu, filigranowa blondynka o piwnych oczach. Panna, niesamodzielna córka. Pani Olga jest stomatologiem, chciałaby w niedalekiej przyszłości rozkręcić własny biznes.

Jestem normalną, zwyczajną kobietą. Na pewno ambitna i – jak do tej pory – zrealizowałam wszystkie cele, jakie gdzieś sobie założyłam.  Prywatnie raczej domatorka;  mam niewielkie grono przyjaciół od lat tych samych, nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, ale nie mam też potrzeby nawiązywania bliskich znajomości czy przyjaźni z każdą napotkaną osobą. Jestem zaradna życiowo i odważna ( no dobra , boję się szczurów ) Mam kilka zasad, którymi kieruję się w życiu: nie rozstrząsam przeszłości i nie żałuję, że postąpiłam tak a nie inaczej, koncentruję się na teraźniejszości i przyszłości, z każdej porażki czy nieprzyjemnego wydarzenia staram się wyciągnąć coś pozytywnego i – moja ulubiona zasada – tragedia jest wtedy, kiedy ktoś zachoruje lub umrze, a z całą resztą można sobie poradzić.

Taka właśnie jestem… Jestem zwolenniczką partnerstwa w związku,  w każdym jego obszarze – organizacji codziennego życia, obopólnej chęci,  troski o drugą osobę-  bo motyle ulatują, a szacunek, wzajemne zrozumienie, przyjaźń zostaje. Ważne jest sprawianie sobie drobnych przyjemności na co dzień i po prostu – staranie się o siebie nawzajem. Nie szukam opiekuna, który mnie poprowadzi za rękę przez życie i ochroni, przed „złym światem”, ale raczej kompana do podróży, jaką jest życie..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

3/1/DP Agnieszka, 34 lata, manager

bezdzietna panna, atrakcyjna, długowłosa blondynka, 171 cm wzrostu. Brakuje mi kogoś, kto dostrzeże we mnie kobietę, a nie tylko biznesowego partnera w spódnicy. Brakuje mi kogoś, kto...

bezdzietna panna, atrakcyjna, długowłosa blondynka, 171 cm wzrostu.

Brakuje mi kogoś, kto dostrzeże we mnie kobietę, a nie tylko biznesowego partnera w spódnicy. Brakuje mi kogoś, kto zamknie mi przed nosem komputer, da całusa i powie „koniec pracy na dziś”. A ja, choć nie leży to w mojej naturze, zgodzę się na wszystko.  Brakuje mi kogoś, kto polubi moje eleganckie wydanie w szpilkach i pełnym makijażu, ale gdy założę dżinsy i adidasy, powie „jesteś piękna”.
Brakuje mi kogoś, kogo ucieszy mój kolejny zawodowy sukces, a nie będzie o niego zazdrosny. Dziś to ja mogę mieć więcej, jutro role przecież mogą się obrócić.
Brakuje mi kogoś, kto w pełni mi zaufa i nie będzie zazdrosny, gdy czasem będę musiała zjeść obiad w towarzystwie kontrahentów. Będzie wiedział, że prawdziwą przyjemność sprawia mi jedzenie posiłków w jego towarzystwie.
Brakuje mi kogoś, z kim będę mogła realizować swoje zainteresowania. A nawet jeśli są one różne od twoich, wspólnie znajdziemy takie, które nam obojgu będą sprawiać przyjemność.
Chciałabym poznać mężczyznę, w ramionach którego będę czasem mogła poczuć się małą dziewczynką. Jednocześnie kogoś, kto dotrzyma mi kroku, nie będzie miał na moim tle kompleksów i nie przerazi się kobiety, która lubi stawiać sobie w życiu wyzwania..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/29/N Joanna, 33 lata

dyrektor marketingu Rozwiedziona ale bez dzieci.  Szczupła, wysoka szatynka (174cm wzrostu) ,naturalna, otwarta, z dużym poczuciem humoru.. Prócz zarządzania lubię kontakty...

dyrektor marketingu

Rozwiedziona ale bez dzieci.
 Szczupła, wysoka szatynka (174cm wzrostu) ,naturalna, otwarta, z dużym poczuciem humoru..
Prócz zarządzania lubię kontakty z ludźmi, relaksuję się prowadząc samochód, jeżdżę konno i na nartach . Lubię żeglować, wędrować po górach, pływać, gram w koszykówkę, sporo czytam, lubię teatr i kino. Słucham muzyki rockowej i jazzu.
Ważna jest dla mnie uczciwość, otwartość i wierność w związku. Jestem często uśmiechnięta, mam w sobie wewnętrzną, dziecięcą radość i ciepło. Lubię dawać ( i brać ) wsparcie w związku. Jestem szczera, chyba aż do przesady, energiczna w mówieniu, chodzeniu i działaniu. Spontaniczna , nie dzielę włosa na czworo, kreatywna.
Szukam wykształconego mężczyzny, aktywnego fizycznie, który jest silną osobowością ale nie apodyktycznego. Powinien być optymistą z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Musi lubić podróżować. Szukam pana do 40 lat, nie przeszkadzają mi dzieci partnera z poprzedniego związku. Twój stan cywilny jest mi obojętny, akceptuje palenie i brak chęci do posiadania dziecka. Nie jestem zdeterminowana na posiadanie własnych chociaż jestem na to otwarta z odpowiednim partnerem.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

110/1/N Hania, 36 lat, radca prawny

175 cm wzrostu, brunetka o długich włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona. Trudno pisać o sobie. Od jakiegoś czasu porządkuję swoje życie i całkiem nieźle mi to wychodzi....

175 cm wzrostu, brunetka o długich włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona.

Trudno pisać o sobie. Od jakiegoś czasu porządkuję swoje życie i całkiem nieźle mi to wychodzi. Zaczęłam od zmiany miejsca zamieszkania i zmian zawodowych, teraz czas na miłość... Dzięki swoim ambicjom i celom, moje życie jest na stabilnym poziomie. Brakuje mi jednak tej osoby, z którą mogłabym dzielić się sobą i swoim życiem. Za sobą mam rozwód, jest to już zamknięty rozdział. Chciałabym otworzyć nowy, z białą, niezapisaną jeszcze kartką....  Nie noszę w sobie urazów, odcinam przeszłość grubą kreską. Nie rozpamiętuję, nie porównuję. Życie jest tu i teraz.
Coś o mnie. Jestem wesołą, ciepłą i towarzyską kobietą. Lubię aktywnie spędzać czas – fitness, narty, taniec, ale i bliski jest mi dom – atmosfera bliskości, gotowanie, oglądanie filmów pod pierzynką. Gdy rozpiera mnie energia, jeżdżę na rolkach. Dla zabicia samotnych wieczorów czytam książki. Od czasu do czasu wychodzę się trochę "ukulturalnić" – kino, teatr, koncert, a także "odchamić " - dobry drink w klimatycznej knajpie ze znajomymi też czasem mile widziany. Lubię podróże, ale skłamałabym, gdybym napisała że to moja pasja. Raz w roku wyjeżdżam na zagraniczne wakacje, czasem wymyślę jakiś spontaniczny wypad poza miasto. Staram się dbać o siebie, lubię czuć się kobietą. Na co dzień szminka, obcasy i kobiece sukienki, kiedy trzeba – spodnie dresowe i trampki.
  Szukam mężczyzny, który potrafi przełączyć myślenie z "ja" na "my". Co nie oznacza, że chcę być ze sobą 24 na dobę; każdy z nas potrzebuje czasem swojej przestrzeni. Bazą związku jest dla mnie szczerość, zaufanie, przyjaźń i seks.

Odpowiedz na ofertę
więcej

119/1/N Kinga, 39 lat

 panna, manager 166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy. Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do...

 panna, manager

166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy.

Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do przodu, już tam jestem. Widziałam prawie cały świat, poznałam wielu ciekawych ludzi, niektórzy zostali moimi przyjaciółmi i dbam o te relacje. Zawsze mogą na mnie liczyć, tak jak i ja mogę na nich. Mam trochę nietypowe zainteresowania. Oprócz tych na topie jak fitness, narty, żagle, lubię szeroką pojętą kulturę, historia sztuki, film i wszystko co się łączy z jego powstawaniem, dobre jedzenie, kabaret starej daty, literatura, poezja.

Cenię wartości rodzinne, uważam, że są to podstawy tworzenia udanego związku. Wierność, lojalność, odpowiedzialność, uczciwość nie są dla mnie pustymi słowami. Chciałabym stworzyć taki związek, jaki udało się moim rodzicom, gdzie dwoje ludzi nawzajem się wspiera, okazuje uczucia i szanuje swoje przestrzenie. Lubię ludzi z poczuciem humoru, naturalnych, inteligentnych , z nutą refleksji, dbających zarówno o stan ciała, jak i ducha. Szukam partnera nie koniecznie kawalera, może mieć dzieci do 50 lat.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

145/1/N Julia, 36 lat, wolny zawód

168 cm wzrostu, szatynka o zielonych oczach. Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi dzień i czy nie miałabym...

168 cm wzrostu, szatynka o zielonych oczach.

Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi dzień i czy nie miałabym ochoty iść w weekend do kina. By ten ktoś  był przy mnie, gdy wszystko się układa,  a jeszcze bardziej był wtedy, kiedy jest pod górkę. Ktoś, z kim można robić zwykłe rzeczy – jak zakupy, sprzątanie, spacer. Ale i te, na które czeka się z utęsknieniem - wakacje, Święta, urodziny, ślub, oczekiwanie na dziecko. Takie są moje marzenia. Nie chcę więc udawać, jaka to jestem niezależna, samodzielna i samowystarczalna...
Potrafię odnaleźć się w rożnych sytuacjach - czy trzeba wyszykować się na elegancką kolację, czy ubrać się w jeansy, t-shirt i iść obejrzeć mecz. Urlopowo wybieram morze i piaszczyste plaże, weekendowo stawiam na góry, na co dzień kocham dom i jego atmosferę. Uwielbiam swoją pracę, ale nie potrafię jeszcze złapać do niej dystansu. Lubię gotować, łączyć smaki, mieszać przyprawy. Jestem gościnna, często zapraszam do siebie przyjaciół, a gdy nieco się zasiedzimy, dmucham materac i śpimy do 12-tej. Lubię lody, a wręcz je pożeram. Jestem szczupła, więc nie mam wyrzutów sumienia. Czasem tylko gardło odmawia posłuszeństwa.
Gdy się do kogoś przywiązuję to na długo albo na zawsze. W mężczyznach bardzo cenię wrażliwość – to rzadki dziś dar, szczególnie u płci, która uchodzi za tą silniejszą...

Odpowiedz na ofertę
więcej

118/2/N Małgorzata, 33 lata

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali. W pracy raczej decyzyjna,...

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali.

W pracy raczej decyzyjna, kompetentna, zorganizowana, jednym słowem silna kobieta. A prywatnie bardzo wrażliwa, uczuciowa, szczera, energiczna. Dbam o relacje z rodziną, jak i z przyjaciółmi czy znajomymi. Mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji, jestem słowna i punktualna. Mam duże poczucie humoru, dystans do siebie i świata, optymistka, nie boję się wyzwań czy nawet zmienić miejsce zamieszkania, pracę. Uważam ,że to mnie rozwija, pozwala poznać nowych ludzi i nowe możliwości , a być może i nowe talenty, których jeszcze nie miałam możliwości ujawnić. Ostatnio odkryłam, że świetnie mi wychodzą eksperymenty kulinarneJ Lubię dbać zarówno o ducha , jak i o ciało. Chodzę na siłownię, biegam, jeżdżę na nartach i na rowerze, wędrówki po górach i dolinach, ciekawe krajobrazy, zabytki, ale też dobry film, literaturę, teatr i taniec.
Szukam partnera przede wszystkim dobrego, szczerego, wrażliwego, o dużym poczuciu humoru, energii, z fantazją i pasjami. Który lubi cieszyć się życiem i drobiazgami, pewnego siebie, odpowiedzialnego i dojrzałego do prawdziwego związku. Pana od 30 do 54 lat, może mieć dzieci.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/7/OZ Agnieszka, 36 lat

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.            Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku...

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.

 
         Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku nocy. To był początek mojej pasji. Teraz wypełniam karty i odliczam do startu. A najchętniej zakładam kask, dociągam pasy i dyktuję trasę z prawego kubełka..
         Poza rajdami żyję całkiem zwyczajnie. Mówią, że mam silny charakter i łatwo się nie poddaję. Taka jestem na polu zawodowym. Prywatnie bywam wrażliwa, romantyczna, łatwiej mnie zranić. To chyba normalne, w końcu jestem kobietą. Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, koncerty, sport (basen, joga, fitness). Ale i lubię takie leniwe niedziele, kiedy za oknem pada, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie.
         Szukam poważnego związku, takiego z pazurem. Z przyjemnością poznam mężczyznę po przejściach, dojrzałego, szukającego partnerskiego związku. Kogoś, kto po pracy ma ochotę na dom, kobietę, wspólne gotowanie, weekendowe szaleństwa, wakacje, odkrywanie świata i uroków życia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

82/2/N Barbara, 34 lata

Wysoka, długowłosa brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna Z natury jestem ambitną, pracowitą, zdyscyplinowaną osobą odznaczającą się miłą aparycją, wysoką kulturą osobistą oraz...

Wysoka, długowłosa brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna

Z natury jestem ambitną, pracowitą, zdyscyplinowaną osobą odznaczającą się miłą aparycją, wysoką kulturą osobistą oraz przyjaznym usposobieniem. W życiu konsekwentnie dążę do realizacji swoich celów i marzeń. Zawodowo spełniam się każdego dnia, niestety prywatnie do pełni szczęścia brakuje mi partnera-przyjaciela, z którym mogłabym razem przejść przez życie.

Pogodziłam się z przeszłością, choć nieudane małżeństwo traktuję w kategorii porażki i długo nie mogłam sobie wybaczyć życiowej pomyłki. Niemniej jednak – ars longa, vita brevis – szkoda by było, więc obudzić się któregoś dnia i żałować że nie było mi dane zaznać smaku prawdziwej miłości.

Szukam mężczyzny niezależnego, mającego swoje pasje i zainteresowania, ale przede wszystkim rodzinnego, kochającego, wiernego. Wyznaję zasadę, że związek z mężczyzną należy pielęgnować każdego dnia, dlatego temu wyjątkowemu mężczyźnie jestem w stanie wiele zaoferować i z pewnością życie ze mną nie będzie się wiązać ze stagnacją, a wręcz przeciwnie.

Uważam, że w związku należy dbać zarówno o sferę duchową, emocjonalną oraz fizyczną, stąd dobrze jakby mój przyszły mężczyzna za dnia był oddanym i lojalnym partnerem, a w nocy namiętnym kochankiem. Cenię sobie czas spędzony w gronie rodziny i z pewnością nie będzie dla mnie problemu by zaakceptować mężczyznę z dziećmi.

Odpowiedz na ofertę
więcej

60/2/N Milena, 33 lata

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze...

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)

       Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

133/1/N Anna, 35 lat

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu....

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn

Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu. Daję Ci więc białą kartkę, a Ty sam stworzysz opis mojej osoby, jeżeli będzie dane nam porozmawiać..

Chciałabym, abyś polubił mnie za: wrażliwość, spontaniczność, inteligencję, pomysłowość, szczerość, troskliwość. Albo zupełnie za coś innego, co Ty we mnie znajdziesz.

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę, zawodowo jestem spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi..

Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie i codzienności. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy.

Lubię wyzwania, staram się czerpać z życia pełnymi garściami. Nie zapominając jednak, że szczęście to nie tylko wielkie wydarzenia, ale również drobne chwile składające się na naszą codzienność.

Mam dużo czasu dla siebie np. odpoczywanie przy kominku, dla swoich zainteresowań -  aerobik, teatr, rower, czytanie, podróże, spacery. Z przyjemnością znajdę również czas dla Ciebie, jeśli dasz mi znać, gdzie jesteś :)

Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Już wiem, co jest w związku ważne abyśmy obydwoje mogli czuć się szczęśliwi.

Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. A z drugiej strony wiem, jak istotna jest przestrzeń dla własnych pasji i zainteresowań.

Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli - po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje. Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie ciągnął mnie ku górze, nie w dół. Ambitnego, dojrzałego z poczuciem humoru..

Odpowiedz na ofertę
więcej

203/2/N Aleksandra, 39 lat, własna firma

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie...

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.

Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. 
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE