A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


14/1/DP Marta, 33 lata

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach. Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz....

168cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach.

Witaj nieznajomy! Jeżeli i tobie doskwiera samotność, uważasz, że we dwoje jest ciekawiej, raźniej, piękniej - po prostu napisz. Spotkajmy się jak najprędzej, porozmawiajmy i przekonajmy się, czy jest szansa na coś więcej. Nie jestem zwolenniczką klikania.


Jestem za partnerstwem w związku, ale także za tradycyjnym podziałem ról - tobie zostawię wkręcenie żarówki i zmianę koła w samochodzie, a mi pozwól rządzić w kuchni i nie gniewaj się, jeśli otworzę szafę i będę się złościć, że znowu nie mam co na siebie włożyć. Kobieta ma być kobietą, mężczyzna mężczyzną. Chciałabym, by w naszym związku nie zabrakło rozmowy, szczerości, zaufania, namiętności, spędzania wolnego czasu, dzielenia zainteresowań, z czasem wspólnych planów.

Troszkę o mnie. Z wykształcenia humanistka, ale życie zaprowadziło mnie do korporacji, w której zajmuję się zarządzaniem i finansami. Wolny czas to nauka języka, aerobik, narty, książka, kino. Staram się dbać o swój wygląd i być kobieca. Lubię i podobno potrafię gotować; domowe „obowiązki” sprawiają mi przyjemność i dobrze czuję się w roli gospodyni. Chciałabym jednak, aby moje (nasze) życie nie sprowadzało się tylko do bycia w domu; chciałabym co najmniej ten raz w roku pojechać gdzieś na wakacje, wybrać się na weekend w góry, od czasu do czasu iść do kina, knajpki.

Jestem kobietą, która obdarzy cię czułością, troską, kobiecą aurą. Mój mężczyzna też powinien być taki w stosunku do mnie, bo lubię takich przytulasków.

Odpowiedz na ofertę
więcej

20/1/DP Olga, 32 lata

166 cm wzrostu, filigranowa blondynka o piwnych oczach. Panna, niesamodzielna córka. Pani Olga jest stomatologiem, chciałaby w niedalekiej przyszłości rozkręcić własny biznes. Jestem...

166 cm wzrostu, filigranowa blondynka o piwnych oczach. Panna, niesamodzielna córka. Pani Olga jest stomatologiem, chciałaby w niedalekiej przyszłości rozkręcić własny biznes.

Jestem normalną, zwyczajną kobietą. Na pewno ambitna i – jak do tej pory – zrealizowałam wszystkie cele, jakie gdzieś sobie założyłam.  Prywatnie raczej domatorka;  mam niewielkie grono przyjaciół od lat tych samych, nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów, ale nie mam też potrzeby nawiązywania bliskich znajomości czy przyjaźni z każdą napotkaną osobą. Jestem zaradna życiowo i odważna ( no dobra , boję się szczurów ) Mam kilka zasad, którymi kieruję się w życiu: nie rozstrząsam przeszłości i nie żałuję, że postąpiłam tak a nie inaczej, koncentruję się na teraźniejszości i przyszłości, z każdej porażki czy nieprzyjemnego wydarzenia staram się wyciągnąć coś pozytywnego i – moja ulubiona zasada – tragedia jest wtedy, kiedy ktoś zachoruje lub umrze, a z całą resztą można sobie poradzić.

Taka właśnie jestem… Jestem zwolenniczką partnerstwa w związku,  w każdym jego obszarze – organizacji codziennego życia, obopólnej chęci,  troski o drugą osobę-  bo motyle ulatują, a szacunek, wzajemne zrozumienie, przyjaźń zostaje. Ważne jest sprawianie sobie drobnych przyjemności na co dzień i po prostu – staranie się o siebie nawzajem. Nie szukam opiekuna, który mnie poprowadzi za rękę przez życie i ochroni, przed „złym światem”, ale raczej kompana do podróży, jaką jest życie..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

3/1/DP Agnieszka, 34 lata, manager

bezdzietna panna, atrakcyjna, długowłosa blondynka, 171 cm wzrostu. Brakuje mi kogoś, kto dostrzeże we mnie kobietę, a nie tylko biznesowego partnera w spódnicy. Brakuje mi kogoś, kto...

bezdzietna panna, atrakcyjna, długowłosa blondynka, 171 cm wzrostu.

Brakuje mi kogoś, kto dostrzeże we mnie kobietę, a nie tylko biznesowego partnera w spódnicy. Brakuje mi kogoś, kto zamknie mi przed nosem komputer, da całusa i powie „koniec pracy na dziś”. A ja, choć nie leży to w mojej naturze, zgodzę się na wszystko.  Brakuje mi kogoś, kto polubi moje eleganckie wydanie w szpilkach i pełnym makijażu, ale gdy założę dżinsy i adidasy, powie „jesteś piękna”.
Brakuje mi kogoś, kogo ucieszy mój kolejny zawodowy sukces, a nie będzie o niego zazdrosny. Dziś to ja mogę mieć więcej, jutro role przecież mogą się obrócić.
Brakuje mi kogoś, kto w pełni mi zaufa i nie będzie zazdrosny, gdy czasem będę musiała zjeść obiad w towarzystwie kontrahentów. Będzie wiedział, że prawdziwą przyjemność sprawia mi jedzenie posiłków w jego towarzystwie.
Brakuje mi kogoś, z kim będę mogła realizować swoje zainteresowania. A nawet jeśli są one różne od twoich, wspólnie znajdziemy takie, które nam obojgu będą sprawiać przyjemność.
Chciałabym poznać mężczyznę, w ramionach którego będę czasem mogła poczuć się małą dziewczynką. Jednocześnie kogoś, kto dotrzyma mi kroku, nie będzie miał na moim tle kompleksów i nie przerazi się kobiety, która lubi stawiać sobie w życiu wyzwania..

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/29/5 Magdalena, 32 lata

170cm wzrostu, szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Uzależniona od trzech rzeczy - czekolady z okienkiem, muzyki i sukienek. Wielbicielka perfum Armaniego, koloru...

170cm wzrostu, szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Uzależniona od trzech rzeczy - czekolady z okienkiem, muzyki i sukienek. Wielbicielka perfum Armaniego, koloru niebieskiego i długich kąpieli w pianie. Lubię się zmęczyć na korcie tenisowym. Na śniadania pijam mocną kawę, wieczorami kubek z kawą zamieniam na kieliszek wina. Praca jest moją pasją, ciągle się rozwijam i uczę języków. Jestem otwarta na nowości, ale w sprawach związku, małżeństwa, rodziny – jestem tradycjonalistką. Lubię dym ogniska, gorzej z tym papierosowym. Jestem pogodna i tolerancyjna, wiele rzeczy jestem w stanie znieść, ale skarpety do sandałów – hmm, ciężka próba.

Szukam kogoś, dzięki komu będę mogła stąd zniknąć… Chciałabym poznać wykształconego mężczyznę, który potrafi kochać.. i podobnie jak ja, ceni w związku wierność, zaufanie, kompromis, szacunek.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

119/1/N Kinga, 39 lat

 panna, manager 166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy. Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do...

 panna, manager

166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy.

Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do przodu, już tam jestem. Widziałam prawie cały świat, poznałam wielu ciekawych ludzi, niektórzy zostali moimi przyjaciółmi i dbam o te relacje. Zawsze mogą na mnie liczyć, tak jak i ja mogę na nich. Mam trochę nietypowe zainteresowania. Oprócz tych na topie jak fitness, narty, żagle, lubię szeroką pojętą kulturę, historia sztuki, film i wszystko co się łączy z jego powstawaniem, dobre jedzenie, kabaret starej daty, literatura, poezja.

Cenię wartości rodzinne, uważam, że są to podstawy tworzenia udanego związku. Wierność, lojalność, odpowiedzialność, uczciwość nie są dla mnie pustymi słowami. Chciałabym stworzyć taki związek, jaki udało się moim rodzicom, gdzie dwoje ludzi nawzajem się wspiera, okazuje uczucia i szanuje swoje przestrzenie. Lubię ludzi z poczuciem humoru, naturalnych, inteligentnych , z nutą refleksji, dbających zarówno o stan ciała, jak i ducha. Szukam partnera nie koniecznie kawalera, może mieć dzieci do 50 lat.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

9/1/DP Agata, 32 lata, inżynier

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo...

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna

Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo lubię, interesuję się inżynierią chemiczną i materiałoznawstwem. W wolnym czasie żegluję, zwiedzam świat na motocyklu. Moim marzeniem jest podróż do Japonii. Na co dzień chodzę na siłownię, czasem biegam. Zimą jeżdżę na nartach, ale gdy przyjdzie czas letniego urlopu – wypoczywam na plaży popijając drinki. Lubię muzykę (soul, jazz, RnB). Jestem wesołą kobietą, zresztą nie mam póki co zbyt wielu zmartwień. No chyba że otwieram szafę i jednoznacznie stwierdzam, że nie mam co na siebie włożyć ;). Pogodna, uśmiechnięta, optymistycznie patrzy na życie. Z nutką refleksji, spontaniczności, romantyzmu. Otwarta na ludzi, rozmowna, towarzyska, ale jeśli mam wybór -  wolę towarzystwo wypróbowanych znajomych niż całą masę przelotnych kontaktów.
Potrafię być w związku, dbać o swojego mężczyznę. Chcę i umiem się zaangażować. W związku ważna jest dla mnie intymna bliskość, zdolność kompromisów i dobra komunikacja. Chciałabym poznać mężczyznę , który jest dżentelmenem, ma z poczuciem humoru, daje wsparcie, potrafi słuchać, jest uczuciowy i rodzinny.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/34/9 Maja, 34 lata

167cm/50kg, blondynka – długie kręcone włosy, niebieskie oczy Jestem panną, nie mam dzieci, pracuję w dużym wydawnictwie, a praca jest moją pasją – jestem fotografem lub...

167cm/50kg, blondynka – długie kręcone włosy, niebieskie oczy

Jestem panną, nie mam dzieci, pracuję w dużym wydawnictwie, a praca jest moją pasją – jestem fotografem lub jak mówią niektórzy – fotografką
W wolnych chwilach zajmuję się wyrobem biżuterii i dekupażem, część moich prac udało mi się nawet sprzedać, kto wie, może zajmę się tym bardziej profesjonalnie?
Codziennie rano biegam i nie ma znaczenia: deszcz, śnieg, wiatr – ja zawsze „w biegu”, jeśli chcesz, znajdziesz mnie w okolicach lasu kabackiego. Potem tradycyjna kawa z ulubionym ciastkiem maślanym – tak zaczynam swój dzień.
Uwielbiam spotkania z przyjaciółmi, nie wyobrażam sobie życia bez nich, dają mi wielką siłę i wsparcie. Kocham góry! Latem wkładam buty trekkingowe, zakładam ulubioną bejsbolówkę, do plecaka czekoladę, butelkę wody i ruszam w kilkugodzinną wyprawę, najczęściej przemierzam tatrzańskie szlaki. Zimą pakuję swoje stare wysłużone narty, sprawdzone gogle, ciepłą kurtkę i spędzam całe dnie na stoku.
Jeśli masz ochotę na czerwone wino i jakiś smakołyk z kuchni francuskiej w moim wykonaniu – odezwij się.
Mówią o mnie: „cicha woda”…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

158/2/N Olga, 35 lat, lekarz

166cm wzrostu, atrakcyjna, szczupła blondynka o piwnych oczach. Większość życia zajmuje mi praca, chyba jak każdemu. W dodatku jestem młodą lekarką i co po niektórym muszę...

166cm wzrostu, atrakcyjna, szczupła blondynka o piwnych oczach.


Większość życia zajmuje mi praca, chyba jak każdemu. W dodatku jestem młodą lekarką i co po niektórym muszę udowodnić, że nie odbiegam intelektem od starszych kolegów po fachu. Staram się jednak nie poświęcać pracy nie więcej czasu, niż potrzeba. Czas wolny to wieczory z książką w ręku, soboty wśród znajomych, bycie na bieżąco w wiadomościach ze świata, eksperymentowanie w kuchni. Największa pasja to jazda konna; od dziecka regularnie trenuję, dorobiłam się nawet własnej klaczy o imieniu Sahara. Staram się być, tak po prostu, dobrym i przyzwoitym człowiekiem. Dużo się uśmiecham, potrafię cieszyć się codziennymi, drobnymi sprawami, jestem wielką optymistką i zawsze widzę szklankę do połowy pełną, nigdy pustą. Lubię przyrodę, góry, naturę, zwierzęta. Choć na co dzień twardo stąpam po ziemi, bywam sentymentalna, refleksyjna.


Poszukiwany mężczyzna to ktoś, kto potrafi słuchać, umie rozmawiać i nie zamiata problemów pod dywan.  Z jednej strony - spełniony, lubiący swoje codzienne życie, z drugiej – ciepły, wrażliwy, rodzinny, romantyczny mężczyzna. Ktoś, kto pokocha mnie taką, jaką jestem. Po prostu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

95/1/N Alicja, 34 lata, ekonomistka

168 cm wzrostu, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna. Trudno jest pisać o sobie, wolałabym, abyś to Ty mnie poznał, ocenił, polubił… Na pewno kobieca, ciepła, z nutką...

168 cm wzrostu, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna.

Trudno jest pisać o sobie, wolałabym, abyś to Ty mnie poznał, ocenił, polubił… Na pewno kobieca, ciepła, z nutką romantyzmu, ale i spontaniczności. Empatyczna, uczuciowa i refleksyjna, ale kiedy trzeba także racjonalna i potrafiąca podejmować konkretne decyzje. Mając świadomość ulotności życia, staram się żyć „tu i teraz”, cieszyć się bieżącą chwilą i nie odkładać życia na później.
Mam szeroki wachlarz zainteresowań, dzięki czemu nigdy się nie nudzę. Jestem wielką miłośniczką zwierząt, szczególnie koni. Tą pasję udało mi się przenieść również na grunt zawodowy. Poza godzinami pracy w banku, jeżdżę konno i trenuję innych. Chciałabym, w niedalekiej przyszłości, założyć własną stadninę, przenieść się do mniejszego miasta i żyć w kontakcie z przyrodą, z dala od miejskiego tłoku i tej codziennej gonitwy. Jestem fanem sportu, rekreacji na świeżym powietrzu. Dwa razy w tygodniu chodzę na basen, zimą jeżdżę na nartach, latem na rowerze. Uwielbiam spacery o każdej porze roku, kocham górskie wędrówki. Lubię muzykę, szczególnie tą słuchaną „live”; jeśli nie spotkasz mnie w Duecie, to na pewno na jakimś koncercie. Jeszcze w szkole podstawowej ćwiczyłam balet; do dziś mam wielki sentyment do tego widowiska i wzruszam się na nim jak mała dziewczynka.
Chciałabym stworzyć związek oparty o: miłość, przyjaźń, zaufanie, dialog, wzajemny szacunek, bliskość emocjonalną i fizyczną, dbanie o siebie nawzajem. Uważam, że związek buduje się na zasadzie podobieństw a nie różnic, więc fajnie by było, gdybyś choć w części postrzegał życie jak ja.

Odpowiedz na ofertę
więcej

145/1/N Julia, 36 lat, wolny zawód

168 cm wzrostu, szatynka o zielonych oczach. Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi dzień i czy nie miałabym...

168 cm wzrostu, szatynka o zielonych oczach.

Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi dzień i czy nie miałabym ochoty iść w weekend do kina. By ten ktoś  był przy mnie, gdy wszystko się układa,  a jeszcze bardziej był wtedy, kiedy jest pod górkę. Ktoś, z kim można robić zwykłe rzeczy – jak zakupy, sprzątanie, spacer. Ale i te, na które czeka się z utęsknieniem - wakacje, Święta, urodziny, ślub, oczekiwanie na dziecko. Takie są moje marzenia. Nie chcę więc udawać, jaka to jestem niezależna, samodzielna i samowystarczalna...
Potrafię odnaleźć się w rożnych sytuacjach - czy trzeba wyszykować się na elegancką kolację, czy ubrać się w jeansy, t-shirt i iść obejrzeć mecz. Urlopowo wybieram morze i piaszczyste plaże, weekendowo stawiam na góry, na co dzień kocham dom i jego atmosferę. Uwielbiam swoją pracę, ale nie potrafię jeszcze złapać do niej dystansu. Lubię gotować, łączyć smaki, mieszać przyprawy. Jestem gościnna, często zapraszam do siebie przyjaciół, a gdy nieco się zasiedzimy, dmucham materac i śpimy do 12-tej. Lubię lody, a wręcz je pożeram. Jestem szczupła, więc nie mam wyrzutów sumienia. Czasem tylko gardło odmawia posłuszeństwa.
Gdy się do kogoś przywiązuję to na długo albo na zawsze. W mężczyznach bardzo cenię wrażliwość – to rzadki dziś dar, szczególnie u płci, która uchodzi za tą silniejszą...

Odpowiedz na ofertę
więcej

11/1/DP Ewelina, 34 lata, kierownik apteki

169 cm wzrostu, szczupła sylwetka, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach. Niezależnie, czy świecę słońce czy pada deszcz, lubię spacery. Uwielbiam morze, klimat nadmorskich...

169 cm wzrostu, szczupła sylwetka, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach.

Niezależnie, czy świecę słońce czy pada deszcz, lubię spacery. Uwielbiam morze, klimat nadmorskich miasteczek. Choć równie chętnie wyjeżdżam w góry, ciesząc się  pięknymi widokami i możliwością odpoczynku w kontakcie z przyrodą. Chętnie podróżuję, choć nie w głowie mi leżenie plackiem. Staram się aktywnie wykorzystać czas, zwiedzając nowe miejsca, poznając nowe kultury, nowe smaki. Słucham raczej spokojnej muzyki, najchętniej polskiej.  W domowym zaciszu czytam książki. Lubię i potrafię gotować, szczególnie, gdy mam dla kogo. Lubię towarzystwo, unikam jednak masowych imprez; wolę kameralny klub lub imprezę rodzinną (wesele, okrągłe urodziny kogoś bliskiego). Jestem kobietą rodzinną, otwartą, towarzyską. Odpowiedzialna za siebie, za słowa i czyny. Zaangażowana we wszystko, co robi. Lubię jasne sytuacje, szczerość, prawdomówność.  Sama staram się w życiu kierować takimi wartościami. Wiem, czego chcę od życia, choć nie dążę do celu za wszelką cenę, po trupach.

Chciałabym poznać mężczyznę, w którym dostrzegę: uczuciowość, zaradność, odpowiedzialność, męskość, poczucie humoru. Ważne, aby mężczyzna poważnie myślał o wspólnym życiu, przyszłości i rodzinie. Lubił aktywne formy wypoczynku i pragnął korzystać z życia w pełnym znaczeniu tego słowa, ale potrafił odnaleźć szczęście w "zwyczajnej" codzienności, w codziennym byciu razem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/3/N Katarzyna, 32 lata

Wysoka, szczupła blondynka o niebieskich oczach.( 172 cm wzrostu). Panna, nie ma dzieci. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak w pracy nie zakładam togi. To co robię zawsze było...

Wysoka, szczupła blondynka o niebieskich oczach.( 172 cm wzrostu).

Panna, nie ma dzieci. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak w pracy nie zakładam togi.
To co robię zawsze było moim celem. Lubię swoją pracę. Cenię sobie dobrą atmosferę w kontaktach ze współpracownikami, stabilizację, możliwość rozwoju.                                              Jednak praca to nie wszystko. Ważny jest dla mnie związek, możliwość polegania na drugiej osobie. Nie należę do kobiet, którym sen z powiek spędza „złapanie męża”, nie marzę o założeniu białej sukienki. Ważniejsze od deklaracji formalnych są dla mnie deklaracje wyrażane czynem i słowem.
Szukam partnera, stan cywilny- wolny. Nie przeszkadza mi rozwód( nigdy nie miałam z tym problemu), akceptuję dzieci partnera z poprzedniego związku.
Chciałabym poznać mężczyznę, który jest zainteresowany poznaniem prawdziwej kobiety, akcentującej swoją kobiecość, podkreślającej atrakcyjność, zmysłowej. Chciałabym poznać faceta, który nie zapomniał, że kobieta ma mu się przede wszystkim podobać, a nie być wsparciem logistycznym dla jego wygody życiowej.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

133/1/N Anna, 35 lat

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu....

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn

Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu. Daję Ci więc białą kartkę, a Ty sam stworzysz opis mojej osoby, jeżeli będzie dane nam porozmawiać..

Chciałabym, abyś polubił mnie za: wrażliwość, spontaniczność, inteligencję, pomysłowość, szczerość, troskliwość. Albo zupełnie za coś innego, co Ty we mnie znajdziesz.

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę, zawodowo jestem spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi..

Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie i codzienności. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy.

Lubię wyzwania, staram się czerpać z życia pełnymi garściami. Nie zapominając jednak, że szczęście to nie tylko wielkie wydarzenia, ale również drobne chwile składające się na naszą codzienność.

Mam dużo czasu dla siebie np. odpoczywanie przy kominku, dla swoich zainteresowań -  aerobik, teatr, rower, czytanie, podróże, spacery. Z przyjemnością znajdę również czas dla Ciebie, jeśli dasz mi znać, gdzie jesteś :)

Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Już wiem, co jest w związku ważne abyśmy obydwoje mogli czuć się szczęśliwi.

Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. A z drugiej strony wiem, jak istotna jest przestrzeń dla własnych pasji i zainteresowań.

Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli - po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje. Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie ciągnął mnie ku górze, nie w dół. Ambitnego, dojrzałego z poczuciem humoru..

Odpowiedz na ofertę
więcej

12/1/DP Ewelina, 34 lata, własna działalność

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Jestem prawdziwa, niczego nie udaję. Mam wady i zalety, lepsze i gorsze dni. Staram się iść do przodu, nie oglądając...

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Jestem prawdziwa, niczego nie udaję. Mam wady i zalety, lepsze i gorsze dni. Staram się iść do przodu, nie oglądając się za siebie. A gdy już spojrzę, chcę mieć poczucie, że było warto. Dużo się uśmiecham, bo to pomaga i przyciąga dobre wydarzenia. Bywam szczera do bólu – czasem to pomaga, czasem przysparza kłopotów. Nie obgaduję innych, unikam plotek. A gdy ktoś mówi o mnie za moimi plecami? Hmm trudno, to jego problem, nie mój. Jestem ciekawa świata, nie boję się zmian. I choć nie robię w życiu żadnych ekstremalnych ani spektakularnych rzeczy, wcale nie uważam, że prowadzę nudne życie. Jestem dość silna, bo podniosę się z każdej porażki. Ale i krucha i słaba, gdy widzę krzywdę innych. Łatwo się wzruszam, nie potrafię krzyczeć. Bywam niecierpliwa, a gdy coś mnie trapi, z mojej twarzy wyczytasz wszystko.
Lubię spędzać czas w plenerze – spacer, wędrówki górskie, kajaki. Trzy razy w tygodniu chodzę na fitness; uzależniłam się od ćwiczeń i wspaniałej atmosfery. W tygodniu wstaję z kurami, w niedzielę potrafię do 12-tej chodzić w piżamie. Lubię czytać – szwedzkie kryminały, medycynę naturalną, książki z tzw przesłaniem. Słucham muzyki, od lat jestem fanką Depeche Mode. Lubię podróże, ale zamiast ekskluzywnego biura podróży stawiam na tanie przeloty, dobrą mapę i trochę kreatywności.
Uważam, że codzienne okazywanie sobie uczuć jest bardzo ważne. Można mieć w związku gorsze i lepsze dni, ale kiedy partnerzy potrafią o siebie dbać, nie dopadnie ich rutyna i żadne wątpliwości. Nie będziesz mógł opędzić się od moich całusów, pysznych deserów, śpiewania w samochodzie i tysięcy pomysłów na nas...

Odpowiedz na ofertę
więcej

207/1/N Emilia, 32 lata, wolny zawód

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy, szczupła sylwetka. Pani Emilia pracuje jako freelancer. Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię...

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy, szczupła sylwetka. Pani Emilia pracuje jako freelancer.

Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią najzwyklejsze drobiazgi. Mam marzenia, plany, pomysły, do ich realizacji dążę małymi kroczkami. Lubię działać, a nie czekać, aż się samo zrobi”, bo sam to się robi tylko bałagan. Wierzę, że większość rzeczy w moim życiu zależy ode mnie, a nie od ślepego losu. I właśnie dlatego tu jestem… Kocham dom i wszystko, co z nim związane. Cenię prawdziwą przyjaźń, rodzinę i ciepło domowego ogniska. Bliska dla bliskich, odległa dla innych. Przekonaj się, jaka dla Ciebie.

Wierzę, że gdzieś jest moja połówka, dla której tradycyjne wartości, takie jak wierność, zaufanie, szczerość, kompromis są tak samo ważne, jak dla mnie. Coś o tobie? Ważne, by więcej rzeczy Cię rozśmieszało niż przygnębiało. Abyś choć trochę lubił to, co lubię ja. I odwrotnie. Abyśmy mieli podobne marzenia, które wspólnie będziemy spełniać. Abyśmy się nie tylko kochali, ale również potrafili przyjaźnić. Aby nas więcej łączyło niż dzieliło.

 


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

24/1/DP Agnieszka, 33 lata

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna Jeżeli szukasz kobiety, której marzeniem nie jest zdobycie kolejnego szczebelka kariery, ale wspólny dom i rodzina, to dobrze...

Filigranowa, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna

Jeżeli szukasz kobiety, której marzeniem nie jest zdobycie kolejnego szczebelka kariery, ale wspólny dom i rodzina, to dobrze trafiłeś.. Trochę przeraża mnie dzisiejsza pogoń za sukcesami i odkładanie życia prywatnego na później.. Jestem po długim związku, który zakończył się w ubiegłym roku. Wydawało mi się, że nie będzie kłopotu, by poznać kogoś. Jednak w codziennym życiu, gdzie przebywamy wśród tych samych ludzi, a każdy dzień podobny jest do poprzedniego, trudno tak naprawdę o nowe znajomości. A więc trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i wyjść Ci naprzeciw..

Jestem poukładaną, dojrzałą dziewczyną. Pracuję w stałych godzinach od do, weekendy poświęcam swoim zainteresowaniom – jeździe konnej i szlifowaniu angielskiego. Oraz nadrabiam zaległości w kontaktach ze znajomymi. Na co dzień jestem spokojna, uśmiechnięta, wyważona. Gdy jednak wchodzę na parkiet, wychodzi ze mnie drugie ja – staję się energiczna, temperamentna, odważna. Fajnie byłoby, gdybyś i Ty lubił tańczyć lub przyłączył się do mnie na stadninie… Choć tak naprawdę nie jest to istotne, bo życie jest tak ciekawe, że na pewno znajdziemy w nim wspólne zainteresowania, wspólny punkt zaczepienia.

Gdy jestem w związku, angażuję się całą sobą. Jestem stała w uczuciach, wierna, zdolna do poświęceń. Oczywiście wtedy, gdy widzę, że drugiej stronie zależy..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1566/04 Katarzyna, 38 lat, wolny zawód

168 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna.  Kobieta kochająca życie i codzienność, która ją otacza. Wesoła, ciepła, empatyczna.  Z jedną...

168 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna.


 Kobieta kochająca życie i codzienność, która ją otacza. Wesoła, ciepła, empatyczna.  Z jedną wadą – poranną kawą nie lubi delektować się w samotności, więc… pozwoli Ci zostać czasem na noc ;-) Lubiąca podróże - te bliskie i te po drugiej stronie kuli ziemskiej, fotografię, architekturę. Ale i dom, w którym znajdziesz:  przetwory handmade, domowe ciasto i niezłą kolekcję win z całego świata. Fanka jazzu, teatru Kwadrat i starych, dobrych polskich komedii. Raczej elegantka niż sportsmenka, choć po górach chodzi w trekkingach. Troszkę się rusza, dla zdrowia i fajnego samopoczucia.
Kobieta pragnąca fajnego, partnerskiego związku, w którym się tyle samo daje co bierze, a ludzie sobie ufają, rozmawiają o wszystkim i starają się, by po prostu było miło.
Szuka mężczyzny bez ograniczeń wiekowych, który ma jeszcze jakieś ambicje w życiu, jakieś pasje, uczciwego ponad wszystko, kochającego dalekie podróże.

Odpowiedz na ofertę
więcej

22/1 Monika, 33 lata

Pani prowadzi własne biuro podróży 169 cm wzrostu, szczupła, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna Z racji uprawianego zawodu lubię podróże, ciepłe klimaty, wodę, języki obce,...

Pani prowadzi własne biuro podróży

169 cm wzrostu, szczupła, atrakcyjna blondynka. Bezdzietna panna

Z racji uprawianego zawodu lubię podróże, ciepłe klimaty, wodę, języki obce, fotografię. Dużo mówię i często się śmieję, bo to mój sposób na zjednywanie sobie ludzi. Żyję szybko i trochę „na walizkach”, ale potrafię i chcę zwolnić, bo przecież w życiu chodzi o coś więcej niż o spełnienie zawodowe. Nie oznacza to również, że nie bywam w domu… przecież jestem tu po to, aby taki dom dla nas stworzyć. Po dwóch tygodniach bycia poza domem, cieszą mnie najzwyklejsze rzeczy; domowy obiad, wieczór przed telewizorem, spanie do południa, spotkania z rodziną czy znajomymi. Jestem dziewczyną pełną uśmiechu i pozytywnego myślenia. Tak jak chyba każdy, i ja borykam się z codziennymi trudnościami.  Poznałam wielu ludzi, zwiedziłam wiele krajów. Nasyciłam się już tym wszystkim i choć mogłabym mieszkać wszędzie na ziemi, chciałabym żyć w Polsce. Dla odpowiedniej osoby jestem w stanie przeorganizować swoje życie, by być na miejscu, choć nie ukrywam, że lubię swoją pracę i może udałoby mi się poznać kogoś, kto w tym aspekcie wykaże się zaufaniem i zrozumieniem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

77/2/N Katarzyna, 34 lata, oficer wojska polskiego

Jest panną, nie ma dzieci. 164 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach. Coś o mnie? Lubię aktywnie spędzać czas, nie stroniąc od aktywności fizycznej. Dużo sportów...

Jest panną, nie ma dzieci. 164 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach.

Coś o mnie? Lubię aktywnie spędzać czas, nie stroniąc od aktywności fizycznej. Dużo sportów uprawiam ze względu na pracę - chętnie pływam, biegam, jeżdżę konno. Lubię wyjeżdżać w góry, ciesząc się pięknymi widokami i możliwością odpoczynku w kontakcie z przyrodą. Lubię też sporty zimowe, a zwłaszcza jazdę na nartach. Niezależnie, czy świeci słońce czy pada deszcz, lubię spacery. Chętnie podróżuję i odkrywam nowe zakątki naszego kraju, ale nie lubię podróży w pojedynkę... Podróżowanie we dwoje nabiera innego, wyjątkowego wymiaru. Od czasu do czasu kino, teatr. Słucham raczej spokojnej, lirycznej muzyki z gatunku pop i soul. W domowym zaciszu czytam książki; najchętniej sięgam po takie które coś wnoszą do życia.

Jestem kobietą rodzinną, spokojną, ciepłą. Staram się trzymać swoich zasad. Nie jestem duszą towarzystwa i potrzebuję trochę czasu, żeby komuś zaufać i się otworzyć. Odpowiedzialna za siebie, za słowa i czyny. Zaangażowana we wszystko, co robi. Lubię jasne sytuacje, szczerość, prawdomówność. Sama staram się w życiu kierować takimi wartościami. Wiem, czego chcę od życia, choć nie dążę do celu za wszelką cenę, po trupach.Jestem serdeczna, ciepła, wrażliwa, pełna kobiecości i naturalnego wdzięku.

Chciałabym poznać mężczyznę, w którym dostrzegę: uczuciowość, zaradność, odpowiedzialność, męskość, poczucie humoru. Ważne, aby mężczyzna poważnie myślał o wspólnym życiu, przyszłości i rodzinie. Świetnie byłoby, gdyby mój partner lubił zwierzęta, aktywne formy wypoczynku, ale również lubił ciepło domowego ogniska i potrafił odnaleźć szczęście w "zwyczajnej" codzienności, w codziennym byciu razem.

Miłość, bliskość, zaufanie, partnerstwo, wzajemne wsparcie, wierność, poczucie bezpieczeństwa, podobna wizja związku, wspólne plany – tego nie może zabraknąć w związku.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/10 Magdalena, 35 lat

 prowadzi własną szkołę językową, w której również wykłada. Atrakcyjna, niewysoka kobieta o rudych, kręconych włosach i zielonych oczach. Panna Ważna jest dla mnie w...

 prowadzi własną szkołę językową, w której również wykłada. Atrakcyjna, niewysoka kobieta o rudych, kręconych włosach i zielonych oczach. Panna

Ważna jest dla mnie w związku bliskość i przyjaźń. Jestem osobą towarzyską, dla której ważny jest także czas spędzany z partnerem w domu. Dość silna osobowość, która w związku potrafi być uległa.
Lubię czytać książki, dotyczące psychologii emocji i relacji międzyludzkich. Jestem kinomanką, choć bywam też w teatrze. Dużą rolę odgrywa w moim życiu muzyka. Chodzę po górach, żegluję, jeżdżę na rowerze.
Szukam dojrzałego emocjonalnie mężczyzny, który potrafi ze mną stworzyć ciepły dom. Potrafię zaakceptować wady partnera i dać szansę na zmianę. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE