A A A

Strona główna » Oferty » Duet Prestige

W ramach programu Duet Prestige prezentujemy oferty ogólnopolskie, jak i zagraniczne.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


2/1/DP Karolina, 37 lat, własna firma

Pani Karolina jest szczupłą, atrakcyjną brunetką, 166 cm wzrostu. Jest rozwiedziona, nie ma dzieci. Pracuje w zawodzie stomatologa; prowadzi własny gabinet dentystyczny. W...

Pani Karolina jest szczupłą, atrakcyjną brunetką, 166 cm wzrostu. Jest rozwiedziona, nie ma dzieci. Pracuje w zawodzie stomatologa; prowadzi własny gabinet dentystyczny.

W telegraficznym skrócie: zrealizowana zawodowo, apetyczna brunetka pragnąca czułości, dotyku, bliskości i wszystkiego tego, co można i chce się robić we dwoje.. W relacjach damsko-męskich jestem pieszczochem; uwielbiam przytulać się, czuć zapach, być blisko.

Jestem kobietą w każdym znaczeniu tego słowa; moja szafa pęka w szwach od nadmiaru ubrań, wzruszam się na filmach jak małe dziecko, jestem uzależniona od słodkości, uwielbiam mieć czerwone paznokcie i jestem łasa na komplementy. Bywam sentymentalna, jestem ugodowa i na co dzień łagodna, ale kiedy trzeba, potrafię walczyć o swoje.  Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, basen,  spacery z psem, Ale i lubię takie leniwe niedziele, gdy za oknem deszcz, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie. Wakacje najchętniej spędzam blisko wody, jesienią wybieram góry. Chciałabym nauczyć się jeździć na nartach, może zostaniesz moim nauczycielem?

Wskazówka dla ciebie: od zawsze lepiej czułam się w towarzystwie starszych mężczyzn…

Odpowiedz na ofertę
więcej

21/1/DP Magdalena, 33 lata, wolny zawód

Szczupła brunetka. Bezdzietna panna Jestem tu, ponieważ brakuje mi w życiu Drugiej Połówki. Wokół wciąż otaczam się tymi samymi ludźmi i nie mam tak naprawdę okazji, by poznawać...

Szczupła brunetka. Bezdzietna panna

Jestem tu, ponieważ brakuje mi w życiu Drugiej Połówki. Wokół wciąż otaczam się tymi samymi ludźmi i nie mam tak naprawdę okazji, by poznawać nowe osoby. A przecież nikt z nas nie ma napisane na czole „wolna”. Większość znajomych ma już własne rodziny i gdy zbliża się weekend, trudno znaleźć towarzystwo do jakiegoś wyjścia/wyjazdu. W takich właśnie chwilach jest najtrudniej i wtedy powtarzam sobie, że musi się to jak najszybciej zmienić.

Jestem dziewczyną samodzielną, od dawna na swoim. Ze stałą pracą, która jest jednocześnie hobby – projektuję ubrania, szyję i zajmuję się stylistyką. Mam zmysł do aranżacji wnętrz, troszkę maluję. Kreatywna ze mnie dusza, choć nigdy nie kształciłam się w tym zawodzie. Lubię książki, gotowanie, dobry film, podróże – takie na własną rękę, bez udziału biur podróży. Jestem wrażliwa, romantyczna, delikatna. Potrafię być spontaniczna, odważna, szalona.  To taki mój świat, do którego zapraszam ciebie.. Podobno mam kolorową osobowość – przekonaj się, czy to prawda. Chciałabym poznać mężczyznę do + - 40 lat, który ma apetyt na bycie we dwoje. Nie mam swojego ideału, po prostu musi mieć w sobie to magiczne „coś” co sprawi, że serce zacznie mi bić szybciej.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/29/5 Magdalena, 32 lata

170cm wzrostu, szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Uzależniona od trzech rzeczy - czekolady z okienkiem, muzyki i sukienek. Wielbicielka perfum Armaniego, koloru...

170cm wzrostu, szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Uzależniona od trzech rzeczy - czekolady z okienkiem, muzyki i sukienek. Wielbicielka perfum Armaniego, koloru niebieskiego i długich kąpieli w pianie. Lubię się zmęczyć na korcie tenisowym. Na śniadania pijam mocną kawę, wieczorami kubek z kawą zamieniam na kieliszek wina. Praca jest moją pasją, ciągle się rozwijam i uczę języków. Jestem otwarta na nowości, ale w sprawach związku, małżeństwa, rodziny – jestem tradycjonalistką. Lubię dym ogniska, gorzej z tym papierosowym. Jestem pogodna i tolerancyjna, wiele rzeczy jestem w stanie znieść, ale skarpety do sandałów – hmm, ciężka próba.

Szukam kogoś, dzięki komu będę mogła stąd zniknąć… Chciałabym poznać wykształconego mężczyznę, który potrafi kochać.. i podobnie jak ja, ceni w związku wierność, zaufanie, kompromis, szacunek.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/36/OC Klaudia, 39 lat

 panna, manager 166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy. Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do...

 panna, manager

166cm/52kg, szczupła szatynka, długie włosy, zielone oczy.

Myślę, że osiągnęłam w życiu to, co wielu ludziom tylko się marzy. Nie muszę już pędzić do przodu, już tam jestem. Widziałam prawie cały świat, poznałam wielu ciekawych ludzi, niektórzy zostali moimi przyjaciółmi i dbam o te relacje. Zawsze mogą na mnie liczyć, tak jak i ja mogę na nich. Mam trochę nietypowe zainteresowania. Oprócz tych na topie jak fitness, narty, żagle, lubię szeroką pojętą kulturę, historia sztuki, film i wszystko co się łączy z jego powstawaniem, dobre jedzenie, kabaret starej daty, literatura, poezja.

Cenię wartości rodzinne, uważam, że są to podstawy tworzenia udanego związku. Wierność, lojalność, odpowiedzialność, uczciwość nie są dla mnie pustymi słowami. Chciałabym stworzyć taki związek, jaki udało się moim rodzicom, gdzie dwoje ludzi nawzajem się wspiera, okazuje uczucia i szanuje swoje przestrzenie. Lubię ludzi z poczuciem humoru, naturalnych, inteligentnych , z nutą refleksji, dbających zarówno o stan ciała, jak i ducha. Szukam partnera nie koniecznie kawalera, może mieć dzieci do 50 lat.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1556/04 Katarzyna, 37 lat, rzecznik prasowy

Jasne, dość długie włosy, brązowe oczy. Pracuję w międzynarodowej korporacji jako rzecznik prasowy. To ważne stanowisko, wymagające ode mnie doskonałej znajomości prawa, języków...

Jasne, dość długie włosy, brązowe oczy. Pracuję w międzynarodowej korporacji jako rzecznik prasowy.

To ważne stanowisko, wymagające ode mnie doskonałej znajomości prawa, języków obcych, wysokiej odporności na stres, świetnej prezencji i umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Praca pozwala mi na pełną niezależność finansową. Hobbistycznie interesuję się architekturą wnętrz, co pomogło mi, myślę, że gustownie urządzić mój apartament. Przynajmniej dwa razy w roku funduję sobie wakacje; zimą wypady na narty, latem koniecznie blisko wody. Można więc uznać, że odniosłam w życiu sukces, ale... cóż, nie ułożyło mi się małżeństwo. Studencka wielka miłość nie sprostała rzeczywistości. Rozwiedliśmy się kilka lat temu. Do tej pory nie miałam nowego związku i od pewnego czasu czuję, że pora zapomnieć o przeszłości i zacząć myśleć o tym, co będzie. Mam raczej zrównoważony charakter, jestem dobrze zorganizowana, niezbyt gadatliwa, opiekuńcza w stosunku do innych. W przyjaźni i miłości stawiam na jakość, nie na ilość. Dbam o ludzi, których kocham. Niewiele piję (okazjonalnie) i nie palę papierosów. Interesuje mnie znajomość z odpowiedzialnym i dojrzałym emocjonalnie mężczyzną, ze stabilną sytuacją materialną, uporządkowanymi sprawami rodzinnymi. Zainteresowania dowolne – to nawet ciekawiej, kiedy ludzie mają różne pasje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

2/1/DP Anna, 37 lat, stomatolog

Atrakcyjna, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Niepaląca. Jestem kobietą spełnioną zawodowo; praca sprawia mi ogromną satysfakcję, a ładny uśmiech Klienta to najlepsza nagroda....

Atrakcyjna, zgrabna blondynka o niebieskich oczach. Niepaląca.

Jestem kobietą spełnioną zawodowo; praca sprawia mi ogromną satysfakcję, a ładny uśmiech Klienta to najlepsza nagroda. Pracuję dużo, ale w natłoku codziennych obowiązków potrafię znaleźć czas na swoje pasje. Lubię ruch pod każdą postacią; regularnie biegam, wiosną żegluję, a zimą szusuję na stoku. Odwiedzam siłownię, ćwiczę aerobik. Jestem także wielką miłośniczką kultury; można mnie spotkać w kinie, teatrze, na koncercie. Muzyka stanowi ważny element mojego życia; sama przed laty ukończyłam Szkołę Muzyczną. W wolnym czasie sięgam po książkę – biografie, historia, psychologia, rozwój osobisty. Kocham podróże; zwiedziłam już wiele pięknych zakątków na ziemi, kolejne czekają na odkrycie.

Dom stanowi ważną część życia mojego życia; dbam o atmosferę domowych pieleszy, lubię czystość, przywiązuję wagę do wystroju, dodatków. Lubię gotować, choć jeśli mężczyzna miałby ochotę pobuszować w mojej kuchni, nie będę miała nic przeciwko. Jestem właścicielką uroczego, letniskowego domku poza miastem, często spędzam tam weekendy. Nic tak nie smakuje jak kawa wypita w ogrodzie. Jestem osobą, która lubi się uśmiechać, odnajdywać radość w małych rzeczach.
W wypróbowanym gronie przyjaciół potrafię być duszą towarzystwa; jestem otwarta, rozmowna, wesoła. W życiu codziennym zdecydowana, konkretna, pracowita i odpowiedzialna. Prywatnie – wrażliwa, empatyczna, troskliwa i romantyczna. Pełna kobiecości, wewnętrznego ciepła i seksapilu.

Chciałabym poznać mężczyznę o podobnym spojrzeniu na świat. Miło by było, gdyby choć w części podzielał moje zainteresowania. Jeśli jednak zainteresowania są zupełnie inne, nic nie szkodzi – chętnie je poznam i na pewno uda się znaleźć te, które będą sprawiać frajdę nam obojgu. Poszukiwany mężczyzna powinien być męski i decyzyjny, ale nie apodyktyczny. Z wysoką kulturą osobistą, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. Zadbany i pachnący, przywiązujący wagę do swojego image. Ktoś, kto potrafi okazywać uczucia; jest czuły, troskliwy, kochający. Chciałabym stworzyć dojrzały, partnerski związek pełen miłości, przyjaźni, namiętności.

Szczerość, zaufanie, wzajemny szacunek, poczucie bezpieczeństwa, rozmowa, wsparcie i motywacja – tego nie może zabraknąć w udanej relacji. Ważne wspólne spędzanie czasu, podobna wizja związku, dbanie o siebie nawzajem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/5/OP Magda, 33 lata, Ekonomistka

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy. Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią...

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy.

Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią najzwyklejsze drobiazgi. Mam marzenia, plany, pomysły, do ich realizacji dążę małymi kroczkami. Lubię działać, a nie czekać, aż się samo zrobi”, bo sam to się robi tylko bałagan. Wierzę, że większość rzeczy w moim życiu zależy ode mnie, a nie od ślepego losu. I właśnie dlatego tu jestem… Kocham dom i wszystko, co z nim związane. Cenię prawdziwą przyjaźń, rodzinę i ciepło domowego ogniska. Bliska dla bliskich, odległa dla innych. Przekonaj się, jaka dla Ciebie.

Wierzę, że gdzieś jest moja połówka, dla której tradycyjne wartości, takie jak wierność, zaufanie, szczerość, kompromis są tak samo ważne, jak dla mnie. Coś o tobie? Ważne, by więcej rzeczy Cię rozśmieszało niż przygnębiało. Abyś choć trochę lubił to, co lubię ja. I odwrotnie. Abyśmy mieli podobne marzenia, które wspólnie będziemy spełniać. Abyśmy się nie tylko kochali, ale również potrafili przyjaźnić. Aby nas więcej łączyło niż dzieliło.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/7/OZ Agnieszka, 36 lat

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.            Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku...

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.

 
         Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku nocy. To był początek mojej pasji. Teraz wypełniam karty i odliczam do startu. A najchętniej zakładam kask, dociągam pasy i dyktuję trasę z prawego kubełka..
         Poza rajdami żyję całkiem zwyczajnie. Mówią, że mam silny charakter i łatwo się nie poddaję. Taka jestem na polu zawodowym. Prywatnie bywam wrażliwa, romantyczna, łatwiej mnie zranić. To chyba normalne, w końcu jestem kobietą. Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, koncerty, sport (basen, joga, fitness). Ale i lubię takie leniwe niedziele, kiedy za oknem pada, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie.
         Szukam poważnego związku, takiego z pazurem. Z przyjemnością poznam mężczyznę po przejściach, dojrzałego, szukającego partnerskiego związku. Kogoś, kto po pracy ma ochotę na dom, kobietę, wspólne gotowanie, weekendowe szaleństwa, wakacje, odkrywanie świata i uroków życia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/6/OZ Dominika, 33 lata

170cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna  Niby nie szukam niczego na siłę, a jednak czegoś mi brak.  Szukam czegoś trwałego – bo wierzę w...

170cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna

 Niby nie szukam niczego na siłę, a jednak czegoś mi brak.  Szukam czegoś trwałego – bo wierzę w sens rodziny, magię bycia ze sobą do końca życia.Bez takiego założenia bycie razem nie ma chyba sensu – jeśli się nie wierzy, że razem można wszystko.
Jestem pogodną, naturalną dziewczyną. Z ciekawą pracą, która mnie rozwija, z pasjami, którymi wypełniam swój wolny czas. Wolę jakość niż ilość, wypad do kina studyjnego niż wielkiego multipleksu, kameralne spotkanie niż masową imprezę, górską wędrówkę niż wczasy allinclusive. Namiętnie pstrykam zdjęcia, biegam, dużo jeżdżę na rowerze. Staram się żyć aktywnie, ale cenię również ciepło domowego ogniska.
Najważniejsze to spotkać kogoś, z kim można rozmawiać bez skrępowania, kochać się bez opamiętania. Kto potrafi troszczyć się i słuchać, kto sprawi, że wszystko dookoła nabiera głębszego sensu.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/48/N Aneta, 34 lata

Aneta, 35, wyższe 168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno...

Aneta, 35, wyższe

168 cm wzrostu, szczupła jasna szatynka o niebiesko-zielonych oczach. Rozwiedziona, 7-letni syn

Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu. Daję Ci więc białą kartkę, a Ty sam stworzysz opis mojej osoby, jeżeli będzie dane nam porozmawiać..

Chciałabym, abyś polubił mnie za: wrażliwość, spontaniczność, inteligencję, pomysłowość, szczerość, troskliwość. Albo zupełnie za coś innego, co Ty we mnie znajdziesz.

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę, zawodowo jestem spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi..

Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie i codzienności. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy.

Lubię wyzwania, staram się czerpać z życia pełnymi garściami. Nie zapominając jednak, że szczęście to nie tylko wielkie wydarzenia, ale również drobne chwile składające się na naszą codzienność.

Mam dużo czasu dla siebie np. odpoczywanie przy kominku, dla swoich zainteresowań -  aerobik, teatr, rower, czytanie, podróże, spacery. Z przyjemnością znajdę również czas dla Ciebie, jeśli dasz mi znać, gdzie jesteś :)

Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Już wiem, co jest w związku ważne abyśmy obydwoje mogli czuć się szczęśliwi.

Szukam jak wszyscy- bratniej duszy. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. A z drugiej strony wiem, jak istotna jest przestrzeń dla własnych pasji i zainteresowań.

Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli - po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje. Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie ciągnął mnie ku górze, nie w dół. Ambitnego, dojrzałego z poczuciem humoru..

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/37/1 Karolina, 36 lat, Wolny zawód

  168 cm, szczupła sylwetka, czarne włosy. Rozwiedziona, bezdzietna Z wykształcenia jestem psychologiem i ekonomistą. Dwie, zupełnie różne branże udało mi się połączyć w...

 168 cm, szczupła sylwetka, czarne włosy. Rozwiedziona, bezdzietna

Z wykształcenia jestem psychologiem i ekonomistą. Dwie, zupełnie różne branże udało mi się połączyć w jednym zawodzie: jestem coachem, trenerem biznesu. Lubię swój fach, bo jest dla mnie wyzwaniem. Sama organizuję sobie czas pracy – są dni, kiedy budzę się o 9., patrzę na zegarek i obracam się na drugi boczek. Są też takie, kiedy w środku nocy jestem już w połowie drogi do miejsca, w którym będę pracowała. Lubię swoją codzienność.
Jestem atrakcyjną (tak mówią), smukłą brunetką. Szpilki i czerwone paznokcie to moje drugie imię. Wolę elegancję od sportowego stylu, choć nie jest mi obcy dres, trampki i kucyk na głowie. Pochodzę z dość artystycznej rodziny, mam wrażliwe ucho na dźwięki – jazz, blues, klasyka – najlepiej w wydaniu live.
Odważnie kroczę przez życie, lubię, gdy coś się dzieje, niełatwo się poddaję. Nauczyłam się czerpać z życia pełnymi garściami i mieć dystans do problemów. Co nie oznacza, że jestem samowystarczalna… Brakuje mi kogoś, kto złapie mnie za rękę i powie „chodź, idziemy na spacer”. Konkretnego, zdecydowanego mężczyzny, w ramionach którego będę mogła poczuć się czasem małą dziewczynką. Jednocześnie kogoś, kto dotrzyma mi kroku i nie przerazi się kobiety, która lubi dawać sobie w życiu wyzwania.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/3/N Katarzyna, 32 lata

Wysoka, szczupła blondynka o niebieskich oczach.( 172 cm wzrostu). Panna, nie ma dzieci. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak w pracy nie zakładam togi. To co robię zawsze było...

Wysoka, szczupła blondynka o niebieskich oczach.( 172 cm wzrostu).

Panna, nie ma dzieci. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak w pracy nie zakładam togi.
To co robię zawsze było moim celem. Lubię swoją pracę. Cenię sobie dobrą atmosferę w kontaktach ze współpracownikami, stabilizację, możliwość rozwoju.                                              Jednak praca to nie wszystko. Ważny jest dla mnie związek, możliwość polegania na drugiej osobie. Nie należę do kobiet, którym sen z powiek spędza „złapanie męża”, nie marzę o założeniu białej sukienki. Ważniejsze od deklaracji formalnych są dla mnie deklaracje wyrażane czynem i słowem.
Szukam partnera, stan cywilny- wolny. Nie przeszkadza mi rozwód( nigdy nie miałam z tym problemu), akceptuję dzieci partnera z poprzedniego związku.
Chciałabym poznać mężczyznę, który jest zainteresowany poznaniem prawdziwej kobiety, akcentującej swoją kobiecość, podkreślającej atrakcyjność, zmysłowej. Chciałabym poznać faceta, który nie zapomniał, że kobieta ma mu się przede wszystkim podobać, a nie być wsparciem logistycznym dla jego wygody życiowej.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

K41/21/OZ Basia, 37 lat, Kosmetolog / własna działalność

169cm/54kg, atrakcyjna blondynka o piwnych oczach. Rozwiedziona, syn – 11 lat. Podobno o kobiecie świadczy zawartość jej szafy. Myślę, że gdybyś zajrzał do mojej, wiedziałbyś...

169cm/54kg, atrakcyjna blondynka o piwnych oczach. Rozwiedziona, syn – 11 lat.

Podobno o kobiecie świadczy zawartość jej szafy. Myślę, że gdybyś zajrzał do mojej, wiedziałbyś wiele. Zastałbyś tam: porządek (bo lubię harmonię w życiu), ubrania we wszystkich kolorach tęczy (bo jestem optymistką), wiele dodatków (bo zwracam uwagę na szczegóły), zapach odświeżacza (uwielbiam pachnieć), mnóstwo sukienek (wychodzi moja liryczna natura), dziesięć par szpilek (jestem elegantką), dwie pary butów sportowych (jedne do biegania, drugie w góry), wagę (staram się dbać o sylwetkę), stertę książek (jestem molem książkowym), wielkiego pluszaka (jestem pieszczochem), pudełko z pocztówkami (kiedyś kolekcjonowałam), kilkanaście albumów (by zachować wspomnienia).
Moja szafa jest duża, tak jak mam dużą potrzebę, aby żyć ciekawie. Realizować plany, spełniać się w pracy, rozwijać się, przeżywać jak najwięcej emocji. A że po drodze natknę się na jakieś przeszkody – nie szkodzi – stawiam im czoła i idę dalej.
Chciałabym poznać mężczyznę o podobnej filozofii życia. Kogoś, komu jeszcze chce się coś w życiu zrobić, coś przeżyć, gdzieś pojechać, coś zobaczyć, czymś się zachwycić…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/10 Magdalena, 35 lat

 prowadzi własną szkołę językową, w której również wykłada. Atrakcyjna, niewysoka kobieta o rudych, kręconych włosach i zielonych oczach. Panna Ważna jest dla mnie w...

 prowadzi własną szkołę językową, w której również wykłada. Atrakcyjna, niewysoka kobieta o rudych, kręconych włosach i zielonych oczach. Panna

Ważna jest dla mnie w związku bliskość i przyjaźń. Jestem osobą towarzyską, dla której ważny jest także czas spędzany z partnerem w domu. Dość silna osobowość, która w związku potrafi być uległa.
Lubię czytać książki, dotyczące psychologii emocji i relacji międzyludzkich. Jestem kinomanką, choć bywam też w teatrze. Dużą rolę odgrywa w moim życiu muzyka. Chodzę po górach, żegluję, jeżdżę na rowerze.
Szukam dojrzałego emocjonalnie mężczyzny, który potrafi ze mną stworzyć ciepły dom. Potrafię zaakceptować wady partnera i dać szansę na zmianę. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/31/11 Karolina, 32 lata, Własna działalność

176cm/52kg, długowłosa uśmiechnięta blondynka Jeszcze 3 lata temu byłam modelką. Dużo podróżowałam. Na założenie rodziny nie miałam czasu. Ponad 2 lata temu założyłam...

176cm/52kg, długowłosa uśmiechnięta blondynka

Jeszcze 3 lata temu byłam modelką. Dużo podróżowałam. Na założenie rodziny nie miałam czasu. Ponad 2 lata temu założyłam własną agencję reklamową. Na początku pracowałam w niej sama. Wracałam zmęczona w nocy. Teraz zatrudniam 12 osób. Bardzo lubię swoją pracę. Mam czas na zaangażowanie się w związek i być może założenie rodziny. Szukam długotrwałej relacji. Moja przyjaciółka nazwała mnie desperatką, skoro planuję przekroczyć próg biura matrymonialnego. Nie powiedziałam jej, że już w nim jestem...

Lubię zwiedzać, ale też leżeć na plaży. Kocham Morze Śródziemne i Włochy. Kiedyś chciałabym zamieszkać w Rzymie. W Warszawie też mam swoje ukochane miejsca. W weekendy nie lubię zgiełku i tłumów, więc zdarza mi się nie wychodzić z domu. Czasem lubię sobie posiedzieć pod kocem z kubkiem gorącej czekolady. Jestem kinomanką. Moje ulubione w Warszawie to Muranów i Kinoteka. Potrafię czasem iść na 2 filmy pod rząd. Najczęściej sama, bo przecież większość znajomych ma już swoje rodziny. A studenci, których zatrudniam wolą iść na dyskotekę. Ja ten okres mam już za sobą.
Jeśli zainteresowało Cię to, co tu napisałam odezwij się. Szukam pana powyżej 182 cm (lubię chodzić w szpilkach), dla którego praca nie jest całym życiem.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/12/OZ Justyna, 38 lat

168cm/56kg, brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona, córka – 16 lat            Zdarza się, że w jednym czasie rozmawiam przez...

168cm/56kg, brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona, córka – 16 lat 

         Zdarza się, że w jednym czasie rozmawiam przez telefon, piekę ciasto i pedałuję na rowerku. Jakoś trzeba sobie radzić, kiedy doba ma tylko 24 godziny, a i pospać się lubi.  Mam do siebie dystans oraz potrafię śmiać się z samej siebie. Lubię wysiłek, głównie rower i wędrówki po górach. Jestem odważna, otwarta na zmiany. Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie. Jeśli chodzi o humor, to ten zbliżony do Monty Pythona czy serialu „Co ludzie powiedzą”.
         Choć jestem po przejściach, nie boję się sięgnąć po nową znajomość. Chciałabym, abyś był… Inteligentny, szanujący i pielęgnujący w kobiecie kobiecość, a w sobie – zaradność, odpowiedzialność, uczuciowość. Szukam mężczyzny, który tak po prostu, jest dobrym, porządnym człowiekiem. Powinien być moim przyjacielem, bo kiedy miłość nas skłóci to przyjaźń pogodzi.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/32/6 Aleksandra, 32 lata, Prawnik

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii,...

167cm/53kg, szatynka o brązowych oczach. Panna bezdzietna. Niepaląca. Zodiakalna Waga

Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnymi marzeniami – o własnej kancelarii, o podróży do Japonii, o rodzinie, o wspólnie spędzanych Świętach, o byciu ze sobą na dobre i na złe…
Pracuję, ciągle się dokształcam. Jestem ciekawa ludzi, świata, każdej chwili. Staram się być pogodna, odpowiedzialna, pomocna. Lubię spacery, las, przyrodę i zwierzęta. Ponad wszystko kocham góry –polskie Bieszczady i austriackie Alpy. Tam odpoczywam najlepiej. W tygodniu sporo pracuję i na nic innego nie starcza mi czasu, dlatego weekendy staram się wykorzystać maksymalnie – fitness, spotkania ze znajomymi, odwiedzenie rodzinki, książka, chętnie kino, sauna.

Chciałabym poznać kogoś, kto jest na podobnym etapie życia, co ja.

Być może poznam Cię w warzywniaku lub w kolejce do bankomatu. Stuknij mnie wtedy w plecy, żebym wiedziała, że to Ty. Być może poznam Cię w Duecie. Tylko musisz też tu być. Abyśmy mogli się poznać…
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/2/OZ Aleksandra, 39 lat

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.  O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna,...

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.

 O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna, subtelna, ale też silna i samodzielna. Ktoś, komu można zaufać i podzielić się swoim światem do końca. Ufam ludziom, wychodzę z założenia, że każdy jest z natury dobry. Staram się być profesjonalistką w pracy, angażuję się w sprawy swoich klientów. Ale potrafię oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. A prywatnie lubię: kino, muzyka, fotografia, sauna, kuchnia. Dla ruchu mile widziane: rower, narty, spacery, fitness. Nie przepadam za nadmiernym spokojem, choć i mnie czasem dopadają dni, kiedy mogłabym nie wychodzić z łóżka. A gdyby ktoś mi w tym łóżku towarzyszył, czas na wyjście z niego na pewno by się wydłużył….
         Jestem zupełnie niezależna, ale miło by było, gdybym mogła uzależnić się od uczucia... Szukam przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Nocy, w których ktoś zabije samotność, dni w których jaśnieć będzie nawet gdy zabraknie słońca.
Odpowiedz na ofertę
więcej

25/1/DP Ewa, 37 lat, stomatolog

Temperamentna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna Chciałabym wprowadzić w twoje życie pozytywną energię, obdarzyć cię kobiecym ciepłem, okazywać ci czułość, kochać się z tobą...

Temperamentna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna

Chciałabym wprowadzić w twoje życie pozytywną energię, obdarzyć cię kobiecym ciepłem, okazywać ci czułość, kochać się z tobą póki nie opadniemy z sił, przygotowywać kolacje, planować urlop, nauczyć się w twoim towarzystwie jazdy na nartach, mieć wspólny dom, w którym razem będziemy zasypiać i razem budzić się..

Chciałabym mieć związek oparty na wzajemnym szacunku, poszanowaniu swoich odrębności, zaufaniu, szczerości, rozmowie, seksie, kompromisie i partnerstwie, odrobinie przestrzeni dla siebie.

Chciałabym móc uwierzyć, że są jeszcze na świecie mężczyźni, którym zależy na poważnym związku, takim bliskim, takim prawdziwym.. opartym na zaufaniu, wzajemnej o siebie trosce, szacunku, wspólnych celach..

Chciałabym móc opowiedzieć Ci o sobie w bezpośrednim kontakcie… Zaryzykujesz?

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/32/7 Ewelina, 34 lata, manager sportu

170cm/58kg, blondynka o zielonych oczach. Panna bezdzietna Spróbuj mnie poznać, polubić, zaakceptować. To będzie moja najlepsza autoreklama. Nasze spotkanie wszystko zweryfikuje......

170cm/58kg, blondynka o zielonych oczach. Panna bezdzietna

Spróbuj mnie poznać, polubić, zaakceptować. To będzie moja najlepsza autoreklama. Nasze spotkanie wszystko zweryfikuje...
Wszystko wyczytasz z mojej twarzy – radość, ciekawość, tęsknotę, wzruszenie, smutek. Nie tłumię emocji, nie stwarzam pozorów. Żyję dniem dzisiejszym, nie czekam na jutro. Cenię tradycyjne wartości, ale nie jestem pozbawiona wyobraźni. Lubię sport – nie tylko ze względów zawodowych. Narty, żagle, bieganie – to lubię. Jestem zagorzałym kibicem siatkówki i fanem Depeche Mode.
Lubię żyć aktywnie, odważnie. I takiego mężczyznę chciałabym poznać. Który po prostu lubi żyć ciekawie. Który wie, czego chce od życia, który będzie chciał założyć rodzinę. I tak jak ja, ma dość swojej samotności.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE