A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K40/10/K Ewa, 37 lat, Internista

Wysoka, zgrabna Pani Doktor o kruczoczarnych włosach i gorącym temperamencie. Rozwiedziona od 4 lat, matka dwóch uroczych bliźniaków. Uwielbiam fotografię; utrwalić to, co staje mi...

Wysoka, zgrabna Pani Doktor o kruczoczarnych włosach i gorącym temperamencie. Rozwiedziona od 4 lat, matka dwóch uroczych bliźniaków.
Uwielbiam fotografię; utrwalić to, co staje mi przed oczyma... lampkę dobrego wina, gdy rozgrzewa moje podniebienie i rozświetla umysł, a w ręku trzymam porywającą książkę. Kocham góry i deszcz, polne kwiaty i zapach świeżo skoszonej trawy. W moim domu zawsze jest miejsce na pachnące kwiaty i suszone zioła.
Szukam uczucia, które nigdy nie jest łatwe. Ale wierzę, że jest. Szukam treści, a nie tylko formy, bo sama forma to tylko pustka i pozór. Szukam autentyczności. Szukam mężczyzny, który poruszy najczulszą strunę mojego serca. Nie musisz być przystojny, ale bądź zadbany. Nie musisz być bogaty, miej bogatą duszę. Nie musisz być wykształcony, ale miej swoją pasję.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1511/04 Magdalena, 28 lat, media planner w agencji reklamowej

Panna, bez dzieci. Atrakcyjna. Naturalny kasztanowy kolor włosów. Energiczna, radosna, kreatywna. Trochę zabiegana. Mam duże zdolności manualne – jak mam czas szyję, tworzę...

Panna, bez dzieci. Atrakcyjna. Naturalny kasztanowy kolor włosów. Energiczna, radosna, kreatywna. Trochę zabiegana.

Mam duże zdolności manualne – jak mam czas szyję, tworzę jakieś ozdoby, maluję na szkle, robię witraże.  Potrzebuję sporo ciepła i bliskości, to samo potrafię dać. Jestem romantyczką, można mnie rozczulić kwiatami, wierszem, kolacją przy świecach – nic skomplikowanego. W mężczyźnie chcę mieć dobrego przyjaciela, czułego kochanka, oparcie. Sama jestem opiekuńcza, ale z umiarem, pozwalam na samodzielność i nie matkuję facetom. Mam sto procent tolerancji na męskie „rozrywki”, nie mam potrzeby kontrolowania partnera, ale wymagam wierności i lojalności. Nie bywam zazdrosna o przeszłość. Nie ma dla mnie znaczenia wygląd, istotny jest poziom dbania o siebie. Preferuję panów do 40-stki, ale rozważę interesujące oferty powyżej tej granicy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/33/OZ Agata, 38 lat

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i...

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna

Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i góry, w nich najlepiej odpoczywam. Chętnie tańczę, z przyjemnością odwiedzam teatr, operę. Podchodzę z pasją do życia i z uporem dążę do raz podjętego celu. Szukam nowych wyzwań , chcę zobaczyc miejsca, w których jeszcze nie bylam, chcę otworzyć się na nowe perspektywy. W życiu przywiązuję się do ludzi, nie do miejsc. Cenię prawdziwą przyjaźń. Jestem kobietą rodzinną, otwartą, naturalną, szczerą. Na co dzień staram się być optymistką, bo pozytywne myśli przyciągają dobre wydarzenia.

Jeśli jesteś otwarty, ciepły i masz ochotę na zasypianie i budzenie się przy boku atrakcyjnej, przebojowej i obdarzonej dużym temperamentem kobiety - to jesteś tym mężczyzną, którego szukam. Chcę żyć i być razem, a nie osobno pod jednym dachem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

22/1/N Katarzyna, 29 lat, pracuje w mediach

160 cm wzrostu, drobna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Podobno jestem kobietą emanującą ciepłem, optymizmem i pozytywną energią. Kobieca w sposobie bycia, naturalna w...

160 cm wzrostu, drobna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Podobno jestem kobietą emanującą ciepłem, optymizmem i pozytywną energią. Kobieca w sposobie bycia, naturalna w zachowaniu. Staram się dużo uśmiechać, bo uśmiech to klucz, który otwiera wiele drzwi. W relacjach z drugim człowiekiem jestem nastawiona na dialog i kompromis, ale potrafię bronić swojego zdania i powiedzieć "nie", gdy zajdzie taka potrzeba. Ciche dni, obrażanie się – to nie moja bajka. Stawiam na rozmowę, nie unikam trudnych tematów. Na co dzień jestem spokojna i wyważona, choć nie są mi obce chwile szaleństwa i spontaniczności.
Szczerość, lojalność, zaangażowanie, waleczność – to z pewnością moje cechy.
Obecnie jestem na etapie zmiany pracy; w życiu nie wykluczam daleko idących zmian, w tym również przeprowadzki do innego miasta. Sama uważam, że trzeba żyć odważnie, korzystać z możliwości, jakie stawia przed nami los i nie bać się ryzyka. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; pływam, jeżdżę na rowerze i nartach. Jednak moją największą pasją jest balet; raz w tygodniu chodzę na zajęcia z baletu, a moja filigranowa sylwetka jest wprost stworzona do takich akrobacji. Z przyjemnością wyjadę na dalekie wakacje poza granice Polski, ale równie chętnie wybiorę się na spontaniczny weekend w polskie góry czy nad morze. Nie trzeba mnie długo namawiać na tańce, wyjścia z domu, ognisko nad Wisłą.
Chciałabym stworzyć partnerski związek pełen miłości, bliskości, zaufania, szczerości, lojalności i wzajemnego szacunku. Związek, który ciągnie w górę, a nie w dół. Z odrobiną własnej przestrzeni, która nie jest żadnym zagrożeniem dla relacji, a wprost przeciwnie – pozwala ją ubagacać, wnieść nową jakość. Chciałabym poznać mężczyznę, który pragnie rodziny i wspólnego domu, do którego z przyjemnością się wraca po całym dniu. Kogoś, z kim można śmiać się do rozpuku, milczeć bez skrępowania, płakać bez wstydu. Do tańca, i do różańca. Na dobre i na złe. Na co dzień, a nie tylko od Święta.

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/25/100 Anna, 37 lat

170/65, wyższe, top menedżer w branży finansowej, panna bez dzieci, zielone oczy, atrakcyjna brunetka . Optymistka z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, inteligentna. Ceni...

170/65, wyższe, top menedżer w branży finansowej, panna bez dzieci, zielone oczy, atrakcyjna brunetka .

Optymistka z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie, inteligentna. Ceni uczciwość i odpowiedzialność. Zaradna życiowo, energiczna ale nie agresywna. Wyznaje zasadę, że nie należy dążyć do celu za wszelką cenę krzywdząc innych. ”W związku zawsze idę na kompromis, nie jestem egoistką, cenię w mężczyźnie to, że potrafi rozmawiać o swoich potrzebach. Chcę założyć normalną rodzinę, gdzie ciepło, szacunek, miłość i seks będzie na co dzień , nie tylko od święta.

Będziesz miał we mnie oparcie w każdej sytuacji, spełnię Twoje marzenia... Nie przeszkadza mi ,że jesteś po przejściach i masz dzieci, akceptuję separację. Pozwól mi poznać siebie nie po tym , co posiadasz ale jaki jesteś. Wiem, co jest największą wartością w życiu, i na pewno nie są nią rzeczy Gorąco pozdrawiam

Ania 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DPK/5 Karolina, 32 lata, Lekarz

niewysoka brunetka, o zielonych oczach. Jestem pogodna, optymistycznie nastawiona do świata, serdeczna, prawdomówna. Staram się być osobą zadbaną wizualnie oraz intelektualnie. Jestem...

niewysoka brunetka, o zielonych oczach.

Jestem pogodna, optymistycznie nastawiona do świata, serdeczna, prawdomówna. Staram się być osobą zadbaną wizualnie oraz intelektualnie. Jestem zrównoważona, rozsądna, lubię się przytulać i okazywać uczucia, wrażliwa, delikatna.
Moją pasją jest medycyna, ale oprócz tego jestem zapaloną kinomanką, lubię muzykę-gram na fortepianie, bywam w operze i na koncertach jazzowych, sporo czytam. Uwielbiam podróżować-lubię zwiedzać nowe miejsca i poznawać inne kultury.
Szukam mężczyzny gotowego na związek, o silnej osobowości, mocno stąpającego po ziemi, czułego potrafiącego kochać.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/27/N Alicja, 37 lat, Własna firma

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego...

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. Pana do 50 lat, stan cywilny nieistotny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

PN28/7/K Natalia, 31 lat

 zadbana szatynka o niebieskich oczach Lubię policjantów, bo nigdy nie dostałam od nich mandatu. Lubię panią Zosię w warzywniaku, bo nigdy nie dała mi zgniłej marchewki. Lubię...

 zadbana szatynka o niebieskich oczach

Lubię policjantów, bo nigdy nie dostałam od nich mandatu. Lubię panią Zosię w warzywniaku, bo nigdy nie dała mi zgniłej marchewki. Lubię też mojego szefa, bo jest równym facetem. Lubię ludzi, wszystkich, choć czasem zawodzą...
Lubię tańczyć, jeść słodycze i długo spać. Czasem coś przypalę i śpiewam przy sprzątaniu. Mam zmienne nastroje, głośno się śmieję, nie ukrywam łez, gdy się wzruszam. W wolnych chwilach ćwiczę jogę, gram na gitarze, czytam.
Coraz częściej łapię się na pesymizmie i braku odpowiedzi na pytanie: czy będę jeszcze szczęśliwa?
Jestem zwyczajną kobietą - szczerą, wytrwałą, pozytywnie nastawioną do życia. Czy mam jeszcze prawo do miłości?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/43/W Natalia, 35 lat, Pracownik socjalny

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po...

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po mieście, - wszędzie tam, gdzie poniosą ją nogi. Ceni spotkania w kameralnym gronie, raczej biesiadowanie niż szaleństwa na parkiecie. Lubi kino i TV, dużo czyta i słucha muzyki, choć nie zna się na niej i nie klasyfikuje. Zaradna i samodzielna, ale jak każda kobieta marzy o tym, aby czasem móc oprzeć się na męskim ramieniu. Nie szuka wrażeń, tylko mężczyzny na stałe. Chce się zaprzyjaźnić, zakochać i poczuć, że żyje. Lubi, gdy mężczyzna jest męski, a to oznacza, że nie brakuje mu pewności siebie by zrobić ten przysłowiowy „pierwszy krok” w stronę kobiety. Chciałaby związać się z kimś inteligentnym, zadbanym, pogodnym i troskliwym. Z mężczyzną bez zażenowania okazującym uczucia, pewnym siebie, ale nie zarozumiałym, silnym wewnętrznie. Do 34 lat, mile widziany wzrost powyżej180 cm.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/4/K Joanna, 37 lat

Joanna – 164cm, rozwiedziona, 2 dzieci, Jestem energiczna, spontaniczna, ciepła. Rozwiodłam się 2 lata temu. Potrzebowałam czasu, żeby zagoić rany. Myślę, że teraz jestem już...

Joanna – 164cm, rozwiedziona, 2 dzieci,

Jestem energiczna, spontaniczna, ciepła. Rozwiodłam się 2 lata temu. Potrzebowałam czasu, żeby zagoić rany. Myślę, że teraz jestem już gotowa na poważny związek, oparty na szacunku, przyjaźni i zaufaniu. Ważna jest też dla mnie zwykła ludzka życzliwość, której tak bardzo brakuje w wielu związkach.
Pracuję w marketingu, czyli zgodnie z wykształceniem. Kocham swoją pracę, poświęcam jej sporo czasu, a jednak co jakiś czas uciekam z dziećmi do Trójmiasta. Spacery nad morzem pomagają nam naładować swoje baterie.
Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie nam wsparciem. Chętnie pan z dziećmi, który potrafi się odnaleźć w rodzinie.
Odpowiedz na ofertę
więcej

11/1/N Dorota, 31 lat, fryzjerka

168 cm wzrostu, kobieca sylwetka, blondynka o zielonych oczach. Nie jestem wiotką gałązką, ale też nie jakąś grubaską, która uciekła z McDonalda. Nie rozczaruję Cię jednak,...

168 cm wzrostu, kobieca sylwetka, blondynka o zielonych oczach.

Nie jestem wiotką gałązką, ale też nie jakąś grubaską, która uciekła z McDonalda. Nie rozczaruję Cię jednak, jeśli lubisz delikatne krągłości. Nie mam kompleksów, a wręcz przeciwnie – jestem świadomą swojej seksualności kobietą i dobrze się czuję w swojej skórze.
Skończyłam szkołę fryzjerską, dokształcam się jeszcze w tym zakresie. Przed laty skorzystałam z unijnych funduszy i odważyłam się otworzyć własny biznes. Dziś jestem bardziej managerem niż fryzjerem, choć wolę pracę z nożyczkami niż kalkulatorem w ręce.
W wolnym czasie oglądam filmy, czytam książki (biografie), śledzę nowinki ze świata mody, jeżdżę na rolkach, odwiedzam basen. I tak upływa dzień za dniem... A ja czekam na dzień, w którym zjawisz się TY...
Mam wypróbowane grono przyjaciół, ale przecież oni nie zastąpią mi bliskości mężczyzny...
Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie. Wokół mówią, że jestem konkretną i zdecydowaną kobietą. Chyba nie do końca... bo gdy widzę dwie fantastyczne torebki, mam nie lada dylemat, którą wybrać :-) I najczęściej kupuję obie.
Prowadzę normalne życie, normalny dom... I takiej normalności szukam – wspólnego śniadania, wspólnego zasypiania... Perspektyw na wspólny dom, rodzinę...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1288/08 Magda, 31 lat, specjalista ds. personalnych

Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.   Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę,...
Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.
 
Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/12/K Ewa, 39 lat, Krytyk filmowy

Niska, szczupła blondynka o piwnych oczach. Panna. Przed wieloma laty ukończyła PWST w Krakowie.Teraz ma swoją stałą rubrykę w jednym z kulturalnych czasopism, w której umieszcza...

Niska, szczupła blondynka o piwnych oczach. Panna. Przed wieloma laty ukończyła PWST w Krakowie.Teraz ma swoją stałą rubrykę w jednym z kulturalnych czasopism, w której umieszcza recenzje filmowe i teatralne.
Interesuje ją szeroko pojęta kultura: literatura, teatr, kino, opera, malarstwo, fotografia. W wolnych chwilach odwiedza galerie, wernisaże, wystawy. Lubi też taniec i muzykę poważną. Jaka jest? Różna w zależności od okoliczności i nastroju – jak to u typowej kobiety. Potrafi być miła, ciepła i serdeczna., dopóki ktoś nie nadepnie jej na odcisk - wtedy pokazuje pazurki. W życiu ceni sobie niezależność, a jej największą radością jest praca. Przyjaciele mówią, że nie sposób się z nią nudzić, bo w głowie drzemią jej zawsze jakieś zwariowane pomysły. Jest też specjalistką od żartów (mniej lub bardziej przyzwoitych).
Nie szuka męża, lecz przyjaciela, może kochanka. Jest kobietą pełną energii i radości i na tyle dojrzałą i doświadczoną, by wiedzieć, czego chce jeszcze od życia. Szuka mężczyzny mądrego życiowo, odpowiedzialnego, z poczuciem humoru. Może mieć dzieci, ale nie może mieć żadnych zobowiązań wobec jakiejś kobiety. Swoim mężczyzną nie lubi się z nikim dzielić..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1501/03 Monika, 28 lat, anglistka

Blondynka o zielonych oczach. 168 cm wzrostu, szczupła sylwetka. Gdy stoję przed lustrem i uśmiecham się do swojego odbicia, myślę: "Monika, Ty to masz fajne życie". To...

Blondynka o zielonych oczach.

168 cm wzrostu, szczupła sylwetka.
Gdy stoję przed lustrem i uśmiecham się do swojego odbicia, myślę: "Monika, Ty to masz fajne życie". To prawda. Ciekawa praca, wiele perspektyw zawodowych, możliwość realizowania swoich pasji.... a jest ich sporo – jazda konna, języki obce, fotografia, książki, muzyka. Największą pasją są podróże – na nie mogłabym wydać wszystkie oszczędności, rezygnując przy tym z zakupu kolejnej torebki.
Żałuję  jednego – że doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny... Uważam, że życie to dar i grzechem jest narzekać. Może dlatego właśnie znajomi uwarzają mnie za niepoprawną optymistkę odważnie kroczącą przez życie.
W tym codziennym biegu potrafię znaleźć czas na to, co najważniejsze – przyjaźń, rodzinę. Mam też czas na miłość, gdy zjawi się w moim życiu... Tylko jej brakuje mi do tego, by w pełni się uśmiechać... Myślę, że jestem na tyle dojrzała, by ktoś myślał o mnie w perspektywie wspólnego życia, a nie tylko na chwilę.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS26/8/K Patrycja, 31 lat, Florystka

zgrabna, wysoka szatynka Czasem wydaje mi się, że w moim życiu jest zbyt wiele pracy, powagi i odpowiedzialności, a za mało rozrywki, radości, beztroski. Jestem sympatyczną, skromną...

zgrabna, wysoka szatynka

Czasem wydaje mi się, że w moim życiu jest zbyt wiele pracy, powagi i odpowiedzialności, a za mało rozrywki, radości, beztroski. Jestem sympatyczną, skromną i otwartą kobietą. Szczupłą, naturalną szatynką. Odpoczywam w ciszy, w kameralnym gronie znajomych, z książką w dłoni, na spacerze, gotując Nie chodzę do klubów, gdyż nie przepadam za dzisiejszą pop -kulturą.
Długo nikogo nie szukałam,  ale przecież miło by było pojeździć na nartach w duecie. Kiedy mijam na ulicy zakochane pary, zazdroszczę im – poczucia, że mają siebie i tego, że mają dla kogo żyć. Choć w ciągu dnia jestem twarda i stanowcza, to jednak wieczorem budzi się we mnie mała dziewczynka, która wyciąga gdzieś przed siebie rękę i czeka, aż ktoś ją za nią złapie. Tęsknię za miłością, bliskością, czułością. Szukam mężczyzny, który nie rzuca słów na wiatr, który ceni takie wartości jak rodzina, honor, uczciwość. Dobrze by było, gdyby miał poważne podejście do życia, a jednocześnie, aby nie brakowało mu radości życia i umiejętności cieszenia się drobiazgami.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/30/N Katarzyna, 37 lat

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska....

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci.

Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska.
 
Jestem szczera (czasami także szczera do bólu…) zdecydowana, ambitna, wiedząca czego chcę. Jestem optymistką, towarzyska, rodzinna. Uważam, że „to, co komu czynisz, to do ciebie wróci”. Cenię sobie w związku przyjaźń i lojalność.
Lubię zwiedzać świat i oglądać go oczami tubylców, znam się na filmie, lubię jazz, teatr, książki. Uwielbiam pływać, jeżdżę na rowerze na rolkach, uczę się wspinaczki skałkowej i żeglarstwa .
Szukam mężczyzny o bardzo silnej osobowości, inteligentnego, z wyższym wykształceniem, widzącego czego chce, o dobrym sercu, uczciwego. Pana otwartego na zmiany i lubiącego ryzyko, dla którego bardzo ważna jest sfera seksu. Do 45 lat, z wyższym wykształceniem, o podobnych zainteresowaniach i dorobku zawodowym, wysokiego, chętnie blondyna.
Stan cywilny obojętny, może mieć dzieci
Odpowiedz na ofertę
więcej

1/3/K34 Magda, 33 lata

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna            Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że...

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna

           Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-)

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/5/K Anna, 37 lat

Energiczna realistka, chociaż więcej we mnie optymizmu niż pesymizmu. Nie cierpię chamstwa i głupoty. Nie lubię malkontentów. Rozprzestrzeniają złą energię. W głębi mojej duszy...

Energiczna realistka, chociaż więcej we mnie optymizmu niż pesymizmu. Nie cierpię chamstwa i głupoty. Nie lubię malkontentów. Rozprzestrzeniają złą energię.

W głębi mojej duszy siedzi romantyczka. Uwielbiam tęczę, delikatny śnieg, morskie fale widziane z brzegu, góry, śmiech dziecka.
Nie cierpię za to gotowanej marchewki, smutnych filmów, hałasu i krzyku.
Są filmy czy sztuki teatralne, które widziałam po kilka razy i nadal mogę je obejrzeć.
Poznam mężczyznę odpowiedzialnego, ale z nutą szaleństwa i spontaniczności. Dojrzałego do założenia pełnej rodziny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

130/1 Renata, 37 lat

Jestem panną, z moim byłym partnerem nie miałam ślubu, byliśmy razem 15 lat, mamy 12-letnią córkę. W tej chwili wychowuję ją sama. Nie chcę rozwodzić się nad przyczynami rozstania,...

Jestem panną, z moim byłym partnerem nie miałam ślubu, byliśmy razem 15 lat, mamy 12-letnią córkę. W tej chwili wychowuję ją sama. Nie chcę rozwodzić się nad przyczynami rozstania, to nie czas i miejsce na to. Krótko o mnie: samotna mama z milionem zainteresowań. Pełna energii i zaraźliwego optymizmu, dusza towarzystwa, organizatorka wszystkich możliwych uroczystości rodzinnych, zlotów przyjaciół, wyjazdów. W moim życiu zawsze dużo się działo i dzieje nadal. Nie jestem typem kury domowej, nie zbieram szpargałów, nie mam stu par butów. Stawiam na przeżycia, nie przedmioty. Ubieram się na luzie, zamiast nowej bluzki wolę pięć książek z antykwariatu. Dbam o siebie, ale sensem życia nie jest dla mnie torebka za kilka tysięcy. Uwielbiam podróże niezorganizowane, po małych miasteczkach, wsiach, nocowanie pod namiotem, w schronisku, siedzenie do rana przy ognisku. Nie dla mnie wakacje all inclusive, drinki z palemką i hotelowy basen. Spontaniczna, poszukująca wrażeń, wrażliwa, ciepła dusza. A córka odziedziczyła po mnie ten nietypowy charakter. Szukam mężczyzny, który z nami obiema wytrzyma i znajdzie w naszym stylu swoje miejsce, w którym sam poczuje się dobrze. Życie to podróż... chcę poznać człowieka, który będzie mi w niej towarzyszył.

Odpowiedz na ofertę
więcej

37/1 Marzena, 36 lat

170 cm wzrostu, szczupła brunetka o zielonych oczach Moje życie? Wstaję o piątej, piję mocną kawę, wcinam jogurt, robię szybki makijaż i zmykam do pracy na ustawowe osiem godzin. I...

170 cm wzrostu, szczupła brunetka o zielonych oczach

Moje życie? Wstaję o piątej, piję mocną kawę, wcinam jogurt, robię szybki makijaż i zmykam do pracy na ustawowe osiem godzin. I ani minuty dłużej, bo bardzo cenię sobie swój czas prywatny. Gdy tylko jest okazja, cztery koła (samochód) zamieniam na dwa (rower). To właściwie jedyny sport, który uprawiam regularnie. Czasem dam się wyciagnąć koleżance na basen, ale wtedy... zamiast pływać, wygrzewamy się w saunie i plotkujemy. Od morza wolę polskie góry, ale gdy zbliżają się wakacje, nie wyobrażam sobie spędzać czasu nigdzie indziej niż w ciepłych krajach.
Jestem kobietą po przejściach, ale to już zamknięty rozdział. Raczej nie myślę o ponownym małżeństwie, w moim przypadku chyba się to nie sprawdza. Czego szukam? Fajnej znajomości, po prostu. Bez jakiś sztampowych założeń; wiele spraw w życiu można zaplanować, ale w uczuciach nigdy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE