A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K28/3/K Marta, 28 lat

Marta – 28 lat, 170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo...

Marta – 28 lat, 170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….
Odpowiedz na ofertę
więcej

193/1/N Beata, 34 lata, Stomatolog

Rozwiedziona od dwóch lat, bezdzietna.Szatynka o niebieskich oczach, 166 cm wzrostu Jestem przekonana, że są ludzie, którzy tak jak ja: pukają do drzwi, kiedy ich potrzebujesz;...

Rozwiedziona od dwóch lat, bezdzietna.Szatynka o niebieskich oczach, 166 cm wzrostu

Jestem przekonana, że są ludzie, którzy tak jak ja: pukają do drzwi, kiedy ich potrzebujesz; uśmiechają się bezinteresownie, potrafią powiedzieć „przepraszam”, wyznaczają sobie priorytety, przestrzegają zasad, nie gubią się co chwilę w chaosie nadmiaru i nie boją się kochać. I tak jak ja, uroczo nie są doskonali. Jestem optymistką, staram się tak żyć, aby nie zabijać w sobie dziecięcego entuzjazmu. Zainteresowania - kino, książki, podróże. Próbowałam również ekstremów - nurkowania, skoków na bungee, więc jestem odważna, ciekawa świata.
Ważni są dla mnie przyjaciele, rodzina, spokój na co dzień, szczera rozmowa. Unikam pozerstwa, polityki, papierosów, agresji, przerostu formy nad treścią. Jestem prosta w obsłudze: komunikatywna, oddana, skłonna do współpracy. 
W pracy lubię stawiać na swoim, prywatnie jednak marzę o tym, by czasem ustąpić i poddać się woli kogoś, kogo szanuję, podziwiam, kocham.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN27/8/W Agata, 31 lat

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga. Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić.. Studiuję w...

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga.


Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić..
Studiuję w Warszawie turystykę, choć pochodzę z Puław. Lubię zwierzęta, przyrodę, podróże. Bardziej pragmatyczka niż romantyczka, ale nawet ja ulegam czasem szaleństwom, sentymentom i komplementom. Mam słabość do wszystkiego, co słodkie, na szczęście nie muszę się martwić o zbędne kilogramy. Chętnie wyżywam się na siłowni, humor poprawiam na aerobiku. Podobno zarażam spontanicznością. W życiu boję się samotności i poczucia straconego czasu. Cenię ciepło rodzinne, wieczory we dwoje, weekendowe „nic-nie-robienie”. Doceniam szczerość, cierpliwość, bezinteresowność. Cieszą mnie mądre rozmowy i bliskość w wielu aspektach, gubią mnie rozstania i przesadna wrażliwość. Miewam muchy w nosie i dość często ulegam kaprysom, ale w końcu po to jest życie, by czerpać z niego to, na co w danej chwili ma się ochotę.
Nie szukam księcia w lśniącej zbroi ani też milionera ze skłonnością do zawału. Marzy mi się zwyczajna codzienność u boku mężczyzny, który wie, co to przyjaźń, namiętność, partnerstwo, wierność i kompromis. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/85/C Edyta, 30 lat, przedstawiciel farmaceutyczny

Wysoka, szczupła szatynka. Bezdzietna panna, pragnąca założyć rodzinę Wrażliwa, kobieca, rodzinna. Ale i ambitna, odważna, spontaniczna. Nie boję się zmian, ciągle szukam swego...

Wysoka, szczupła szatynka. Bezdzietna panna, pragnąca założyć rodzinę
Wrażliwa, kobieca, rodzinna. Ale i ambitna, odważna, spontaniczna. Nie boję się zmian, ciągle szukam swego miejsca na ziemi. Może Ty spróbujesz mnie trochę usidlić? Pracuję w branży farmaceutycznej, jestem już od wielu lat samodzielna, na swoim. Pochodzę ze Śląska, za pracą przyjechałam do stolicy. Lubię Warszawę, bo pozwala nie tylko na realizację zawodową, ale i na realizację swojego hobby – szeroko pojętą kulturę – malarstwo, galerie, wernisaże, teatr, kino. Uwielbiam góry, kilka razy w roku staram się być na szlaku, naładować akumulatorki. Zimą obowiązkowo snowboard, łyżwy. Wolę aktywny wypoczynek niż błogie lenistwo na plaży; jest tyle wyjątkowych miejsc wartych zwiedzania.. Mam milion pomysłów na co dzień, tylko doba trwa za krótko, by je wszystkie realizować.
Dla swojego mężczyzny chcę być: kobietą czułą, troskliwą, seksowną. Chciałabym, abyś widział we mnie nie tylko ładną partnerkę u boku, ale i potencjalną żonę, matkę… oczywiście nie od razu, ale z czasem… bo rodzina to dla mnie sens istnienia.

Odpowiedz na ofertę
więcej

220/1/N Magdalena, 35 lat, filolog

175 cm wzrostu, ciemna blondynka o niebieskich oczach. Język angielski i moje nauczanie to nie tylko sposób na stabilizację finansową, ale również wielka pasja. W wolnym czasie...

175 cm wzrostu, ciemna blondynka o niebieskich oczach.

Język angielski i moje nauczanie to nie tylko sposób na stabilizację finansową, ale również wielka pasja. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, biegam, pływam. Cenię czas spędzony w kontakcie z przyrodą; dużo spaceruję, uprawiam nordic walking. Odpoczywam w ogrodzie, uspokajają mnie prace związane z sadzeniem roślin, kwiatów. Jak na prawdziwą humanistkę przystało,kocham książki; najczęściej sięgam po literaturę angielską i amerykańską, książki historyczne. Chętnie obejrzę ciekawy film; zarówno w kinie, jak i w domowym zaciszu. Lubię podróże; raz na jakiś czas wybiorę się za granicę, ale zdecydowanie bardziej wolę wojaże po Polsce.
Jestem kobietą spokojną i poukładaną. Trudno mnie wyprowadzić z równowagi, jestem niezwykle cierpliwa. Na pewno pracowita, ambitna, zaangażowana we wszystko, co robię. Odpowiedzialna i słowna, można na mnie liczyć w każdej sytuacji. Mam duże grono znajomych; choć nie lubię być w centrum uwagi. Jestem kobietą rodzinną; sama wyszłam z domu pełnego tradycji i taki dom chciałabym stworzyć...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/6/7 Katarzyna, 39 lat, Handlowiec

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

192/1/N Daria, 38 lat

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach.          ...

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach. 

         Czasem jestem brunetką, czasem szatynką. Czasem w spódniczce i wysokich szpilkach, czasem w dżinsach i adidasach. Wszystko zależy od okazji. Latem rzadko bywam w domu. Wolę las, wodę, spacery, rower, wyjazdy. Kiedy za oknem jesień, lubię dom. Gorącą herbatę, dobrą książkę, nastrojową muzykę. Zimą wybieram narty i góry.
         Ale i czasem trzeba popracować, między tymi wszystkimi przyjemnościami. Choć i praca jest przyjemnością, jednak jeśli jest powtarzana codziennie, czasem nuży. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami, wykładam też na uczelni, uczę w szkole językowej. Dlaczego romanistyka? Mój ojciec z pochodzenia jest Francuzem, miłość do tego kraju mam już we krwi. I temperament pewnie też.
         Chciałabym poznać mężczyznę, który chce stworzyć związek, a nie szuka jedynie przygody. Wiedzący czego chce od życia, konkretny, umiejący nie tylko ładnie mówić, ale słowa zamienić w czyny…
Odpowiedz na ofertę
więcej

213/1/N Basia, 34 lata

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu,...

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu, jestem brunetką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ścisłowcem, choć mam również zainteresowania humanistyczne. Uwielbiam tańczyć.

Jestem osobą, która lubi spotykać się ze znajomymi, choć nie przepadam za włóczeniem się po knajpach. Czasem lubię poczytać książkę czy pojechać na wycieczkę za miasto, jednak uważam, że nawet najwspanialsze chwile niewiele są warte, jeśli nie ma obok tej drugiej osoby.
Nie uginają mi się nogi na widok sportowego samochodu i macho za kierownicą, natomiast podziwiam mężczyzn, którzy są zaradni, pracowici i pomysłowi.
Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/9 Anita, 39 lat, lekarz pediatra

Jest rozwiedziona od 3 lat, ma 6letniego syna. Jest szczupłą, niską szatynką. Znak Zodiaku - Lew. Jestem inteligentna, życzliwa, lojalna, niezależna. Mam duże poczucie humoru, dystans...

Jest rozwiedziona od 3 lat, ma 6letniego syna. Jest szczupłą, niską szatynką. Znak Zodiaku - Lew.

Jestem inteligentna, życzliwa, lojalna, niezależna. Mam duże poczucie humoru, dystans do siebie i rzeczywistości. Zawsze angażuję się w związek na sto procent, okazuje czułość, potrafię wspierać w trudnych chwilach.
Moim hobby są podróże-chętnie odwiedzam Afrykę, daleką Azję, chodzę po górach (byłam w Himalajach), jeżdżę konno i na nartach, nurkuję. Sporo czytam, uwielbiam kino, lubię teatr, muzykę jazzową i klasyczną. Interesuję się malarstwem.
Szukam inteligentnego mężczyzny z wyższym wykształceniem. Optymisty, o szerokich horyzontach, ciekawego świata i aktywnego fizycznie. Sama nie jestem wysoka, ale lubię wysokich mężczyzn. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/8 Patrycja, 32 lata, menager

Pasjonatka języków obcych; długowłosa blondynka o czarującym uśmiechu, uwielbia nosić obcasy i dekolty (172/55) Jeśli spotkam odpowiedniego partnera potrafię: kochać, śmiać się...

Pasjonatka języków obcych; długowłosa blondynka o czarującym uśmiechu, uwielbia nosić obcasy i dekolty (172/55)

Jeśli spotkam odpowiedniego partnera potrafię: kochać, śmiać się do łez, uprawiać szalony i dziki seks, gotować smakołyki, prasować koszule, pozwalać być kochaną i rozpieszczaną, godzić się na ograniczenia i spędzić z partnerem resztę cudownego życia…
Lubię sporty zimowe i nurkowanie w ciepłych krajach, dom i spontaniczne wyjścia ze znajomymi. Piszę doktorat, ale nie przepadam za naukowcami. Lubię za to mężczyzn o silnej osobowości, z pasjami, aktywnych fizycznie. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

6/1/N Monika, 35 lat, technolog żywności

Filigranowa, atrakcyjna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna. Żyję aktywnie, ale w swoim codziennym życiu potrafię odnaleźć właściwy balans między pracą, domem, a zainteresowaniami....

Filigranowa, atrakcyjna brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna.

Żyję aktywnie, ale w swoim codziennym życiu potrafię odnaleźć właściwy balans między pracą, domem, a zainteresowaniami. Lubię spacery, cenię czas spędzony w kontakcie z naturą – szczególnie w swoim ogródku. Kocham kwiaty, a polnym bukietem z pewnością można zdobyć mój uśmiech. Chętnie wędruję po górach, czasem jeżdżę na rowerze. Podróże? Zawsze i wszędzie! Jestem wielką miłośniczką turystycznych wojaży – zarówno tych lokalnych, jak i dalszych.
Od czasu do czasu wybiorę się do kina czy teatru. Chętnie tańczę, z przyjemnością wybiorę się na koncert. Gdy pogoda za oknem szaro-bura, czytam książki – klasyka, historia.
Lubię spotkać się ze znajomymi w klimatycznej knajpce, ale równie chętnie spędzam czas w domowym zaciszu. Mój dom stoi zawsze otworem dla bliskich i przyjaciół; w ich towarzystwie lubię rozmawiać, wspominać, śmiać się, żartować. Na co dzień jestem konkretna, zdecydowana, odpowiedzialna. Prywatnie ciepła, wrażliwa, romantyczna. Dbam o klimat i atmosferę miejsca, w którym przebywam; sama chciałabym stworzyć ciepły, przyjazny, gustownie urządzony dom. Lubię żyć aktywnie, ale celebruję chwile "tylko dla siebie" – gdy piję kawę, jem posiłek, czytam książkę, odpoczywam w ogrodzie. Donikąd się wtedy nie spieszę. Chętnie zorganizuję romantyczną kolację, filmowy wieczór we dwoje, pogaduchy przy winie.
Chciałabym założyć rodzinę; dzieci partnera nie stanowią dla mnie żadnej przeszkody, ważne, by mężczyzna pragnął stworzyć wspólny dom.  Szukam mężczyzny mającego swoje zainteresowania, nie spędzającego całych dni przed tv. Troskliwy, opiekuńczy partner, dobry człowiek, prawdziwy przyjaciel. Ktoś, na kogo zawsze można liczyć, ktoś, kto nie odwróci się plecami w trudnych chwilach. Potrafiący rozmawiać nie tylko o tym, co miłe i przyjemne, ale również o tym, co boli i trapi. Mający swoje plany i marzenia, które wspólnie będzie można realizować.

Odpowiedz na ofertę
więcej

46/1 Ania, 27 lat

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą...

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach

Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą pracę, wypróbowane grono znajomych i ponadczasowe wartości, którymi staram się kierować w życiu. Staram się żyć ciekawie i intensywnie, a w przerwach rozglądam się wokoło i wypatruję Ciebie... Jeśli tylko pozwolisz, chciałabym wkraść się w Twoją rzeczywistość, poznać ją, a może i troszkę ubogacić ją moim spojrzeniem na świat.
Stawam na naturalność, spontaniczność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Jestem wrażliwa, pogodna, romantyczna. Staram się dobrze wykonywać swoje obowiązki, widzieć świat w różowych kolorach, ufać ludziom i za często nie narzekać. Uważam, że życie może być piękne, jeśli sami je takim uczynimy, a nie tylko będziemy się mu przyglądać i czekać, aż przecieka nam przez palce.
Wierzę w prawdziwe uczucie i motylki w brzuchu. Wierzę też, że razem można zdobywać góry i pokonywać największe trudności. Wierzę, że miłość to odpowiedzialność: ja za ciebie, ty za mnie...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/28/OZ Katarzyna, 36 lat, Handlowiec

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

16/3/N Agnieszka, 30 lat, fotograf

 Zielonooka blondynka. Artystka, ale stąpająca mocno po ziemi. W domu nie ma męża, nie ma dzieci, są dwa wybitnie ciekawskie koty, zabrane kiedyś spod śmietnika. Fotografuję...

 Zielonooka blondynka.

Artystka, ale stąpająca mocno po ziemi. W domu nie ma męża, nie ma dzieci, są dwa wybitnie ciekawskie koty, zabrane kiedyś spod śmietnika. Fotografuję miasto, budynki, zabytki, miejsca nieoczywiste – trzepaki na zapomnianych osiedlach, targowiska, popękane chodniki. Czasem znajduję piękno w brzydocie, czasem odwrotnie. Organizuję wystawy (jeszcze nie włąsne), ale sprzedaję zdjęcia do prasy. Współpracuję z każdym, kto ma na to ochotę. Zawsze potrafię się dogadać. Wyjątkowo kontaktowa, rozgadana i prawie zawsze uśmiechnięta. Lubię podróże – zawsze są okazją do zrobienia ciekawych zdjęć, poznania świata. Ciągle się uczę, rozwijam, tylko wtedy czuję się dobrze. Szukam stałego związku, stabilizacji życiowej, chcę mieć dzieci (przynajmniej jedno). Nie zrażają mnie niepowodzenia, potrafię pracować nad relacjami, nie jestem obrażalska. Gniewam się do dwóch minut, potem wyciągam rękę na zgodę. Nie bądź zbyt dużo starszy ode mnie, nie bądź nudny, nie miej zbyt radykalnych poglądów, nie bądź damskim bokserem. I nie pal. Poza tym bez większych zastrzeżeń.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/46/OZ Małgorzata, 33 lata, Prawnik

Jestem wysoką blondynką. Jak to u zodiakalnego Raka - wrażliwa, romantyczna, ciepła. Zawód wyuczony jest tym wykonywanym - pracuję w małej prywtanej kancelarii adwokackiej. Od 3...

Jestem wysoką blondynką. Jak to u zodiakalnego Raka - wrażliwa, romantyczna, ciepła. Zawód wyuczony jest tym wykonywanym - pracuję w małej prywtanej kancelarii adwokackiej. Od 3 lat ponownie jestem panną na wydaniu. Rozwód? Było, minęło.. chcę zachować tylko dobre wspomnienia. Mam 8letniego syna, z którym chciałabym, abyś się zaprzyjaźnił.
Jaka jestem? Przede wszystkim silna; praca wymaga ode mnie niezłomnego charakteru i ogromnych pokładów cierpliwości. Szalona i nieco zwariowana; codzienne sprawy muszę od czasu do czasu porządnie odreagować. Uparta i konkretna; w życiu trzeba wiedzieć, czego się chce i jak to osiągnąć. Wyżywam się, pracując w ogrodzie, uspokajam się przy muzyce Cohena i Portera, śmieję się przy filmach z Jimem Carey, humor poprawiam na zakupach i u fryzjera.
Czego szukam? Męskich ramion, w obrębie których znajdę oparcie i bezpieczeństwo. Pewności, że się kocha i jest kochanym. Romantycznych wieczorów, szalonych nocy. Chwil wyjątkowych i tych całkiem zwyczajnych.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

65/1 Justyna, 37 lat, dietetyk

171 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Nie chcę siebie opisywać, bo to nigdy nie będzie subiektywne. Z drugiej strony jakoś przecież muszę zachęcić Cię do kontaktu. I...

171 cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka.


Nie chcę siebie opisywać, bo to nigdy nie będzie subiektywne. Z drugiej strony jakoś przecież muszę zachęcić Cię do kontaktu. I znajdź tu mądre rozwiązanie! Jedno spotkanie ze mną powie Ci więcej niż setki napisanych tu słów...
Sporo pracuję, bo tak łatwiej jest mi zagłuszyć samotność. W tym codziennym biegu potrafię znaleźć czas na to, co najważniejsze – przyjaźń, rodzinę, swoje zainteresowania. Mam też czas na miłość, gdy zjawi się w moim życiu... Tylko jej brakuje mi do tego, by w pełni się uśmiechać... Myślę, że jestem na tyle dojrzała, by ktoś myślał o mnie w perspektywie wspólnego życia, a nie tyllko na chwilę. Znam swoją wartość i wiem, ile mogę dać z siebie, gdy z kimś jestem. Chciałabym, aby ktoś to docenił i odwzajemnił, a nie tylko wykorzystał..
Szukam tego, co każdy – przyjaźni i bliskości. To moja definicja związku.

Odpowiedz na ofertę
więcej

37/2/N Martyna, 39 lat, Lekarz

168cm/60kg, brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Czasem, nieco już zmęczona dniem, chciałabym odpocząć wtulona w Twoje ramiona. Innym razem znów, kiedy...

168cm/60kg, brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Czasem, nieco już zmęczona dniem, chciałabym odpocząć wtulona w Twoje ramiona. Innym razem znów, kiedy ogarnie mnie euforia, chciałabym złapać Cię za rękę i wykrzyczeć Ci, że jestem szczęśliwa. Czasem chciałabym obudzić Cię w środku nocy i troszkę z Tobą pofiglować, a potem delikatnie przestawić budzik z 6. na 7. …
         Jestem kobietą spełnioną zawodowo (pediatra) i rodzinnie (syn) . W wolnych chwilach lubię podróżować, pstrykać zdjęcia, chodzić z psem na długie spacery, szukać w lesie grzybów, jeździć na rowerze. Jestem zadbaną elegantką, naturalną w sposobie bycia. Mam wielu znajomych, ale kolegi nie chwycę za rękę na spacerze, nie zaproszę go do domu na kolację, nie pójdziemy razem do kina, nie napijemy się wina..
         Jeżeli chciałbyś mnie zaprosić na kawę, to tylko przy niskim ciśnieniu :-) Ale nie odmówię spaceru, nawet gdy pada czy pruszy śnieg. Wtedy jest więcej pretekstów, by przytulić się do siebie pod parasolem.
Odpowiedz na ofertę
więcej

191/1N Monika, 35 lat, własna działalność

wysoka brunetka o niebieskich oczach Kim jestem? Trudno jest opisywać siebie przymiotnikami, więc spróbuję trochę inaczej. Uspokaja mnie muzyka klasyczna, pobudza mocna kawa....

wysoka brunetka o niebieskich oczach


Kim jestem? Trudno jest opisywać siebie przymiotnikami, więc spróbuję trochę inaczej. Uspokaja mnie muzyka klasyczna, pobudza mocna kawa. Odreagowuję gotując,pieląc ogródek. Dbam o siebie poprzez siłownię i jogę. Emocje wywołuje kino akcji i książki Agaty Christie. Śmieję się na polskich kabaretach, wzruszam na komediach romantycznych. Jest mi obojętna polska scena polityczna, ale staram się aktywnie działać w środowisku, w którym obracam się na co dzień. Mam alergię na głupotę i brak tolerancji, a szacunek wzbudza empatia i odwaga w poglądach. Nudzę się przy telewizorze, ale na słowo „kino” staję na baczność. Dużo pracuję, ale potrafię wyłączyć telefon, kiedy odpoczywam. Choć stać mnie na wiele, mam wobec pieniędzy wielki szacunek i mądrze zarządzam swoim budżetem. Inwestuję w podróże i związane z nimi emocje. Staram się wychować syna na mądrego faceta i dać mu dobry start w przyszłość.
Choć jestem postrzegana jako kobieta sukcesu, dla ciebie chciałabym być kobietą życia. Chciałabym, aby moje zawodowe osiągnięcia napawały cię dumą, a nie budziły kompleksy czy rywalizację..

Odpowiedz na ofertę
więcej

183/2/N Anna, 32 lata, Manager

174cm/59kg, szatynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga. Rozwiedziona, bezdzietna. Pracuję jako manager w dziale audytu finansowego. Jestem osobą bardzo aktywną sportowo –...

174cm/59kg, szatynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga. Rozwiedziona, bezdzietna. Pracuję jako manager w dziale audytu finansowego.

Jestem osobą bardzo aktywną sportowo – pływam, jeżdżę na rowerze, chodzę po górach, ogólnie dużo czasu spędzam na łonie przyrody. Lubię weekendowe wyjazdy poza miasto i wypoczynek, ładowanie akumulatorów w kontakcie z przyrodą. Jestem bezkonfliktowa, obowiązkowa, zdecydowana, z planem na życie.Chciałabym założyć rodzinę i mieć dzieci.

Nie brakuje mi spontaniczności, jestem osobą otwartą, potrafiącą znaleźć się w różnych życiowych i zawodowych sytuacjach. Szukam partnera o podobnym sposobie bycia, obracającego się w nowoczesnym środowisku biznesowym. Ważna jest dla mnie niezależność finansowa i zawodowa Partnera.
Szukam mężczyzny wysportowanego, z błyskiem w oku, zadbanego, o męskich rysach twarzy i ładnym uśmiechu, niepalącego. 

Szukam osoby o uregulowanej sytuacji prawnej - kawalera, wdowca, lub osoby rozwiedzionej.
Wolałabym poznać osobę nie posiadającą dzieci, ale nie wykluczam poznania Pana, który ma dziecko z poprzedniego związku.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/2/N Katarzyna, 36 lat, Tłumacz

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej. Kiedy tylko mam czas,...

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej.
Kiedy tylko mam czas, podróżuję po świecie. Uwielbiam poznawać kulturę innych narodów, przy okazji szlifując języki. Kiedy jestem zestresowana, ukojenia szukam słuchając muzyki lub czytając jakąś ciekawą książkę. W związku z tym, że mam raczej siedzącą pracę, to lubię chodzić na długie spacery a kiedy tylko jest okazja, to również potańczyć.
U mężczyzny cenię sobie dobre maniery, elegancję, bezkonfliktowość, lojalność i życiową zaradność. Szukam
mężczyzny o otwartym umyśle, godnego szacunku, który podobnie jak ja, traktuje życie jak wielką niewiadomą, którą trzeba odkryć.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE