A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K36/27/N Alicja, 37 lat, Własna firma

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego...

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. Pana do 50 lat, stan cywilny nieistotny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/10/OZ Magdalena, 33 lata, Własna firma

1 70cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci) Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za...

170cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci)

Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich.
Chcę kogoś, kto w środku nocy zadzwoni po to by powiedzieć mi , jak bardzo chciałby ze mną teraz być. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimie, gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, pocałunków, tych prostych bez pożądania , ale i tych przy których zapomnę że istnieje cały świat....
Szukam kogoś, kto będzie na tyle do mnie podobny, że dobrze się zrozumiemy i na tyle różny, że będziemy się uzupełniać. Niech ogląda mecze, chodzi z kumplami na piwo, siedzi w garażu dłubiąc w nieskończoność przy tej swojej zabawce na 2 lub 4 kółkach, a wieczorem wraca do domu, wkrada się pod kołderkę, przytuli i powie, że dzień minął doskonale, ale najlepiej mu tu i teraz, przy mnie...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/1/N Anna, 38 lat, radca prawny

175 cm wzrostu, brunetka o długich włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona. Trudno pisać o sobie. Od jakiegoś czasu porządkuję swoje życie i całkiem nieźle mi to wychodzi....

175 cm wzrostu, brunetka o długich włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona.

Trudno pisać o sobie. Od jakiegoś czasu porządkuję swoje życie i całkiem nieźle mi to wychodzi. Zaczęłam od zmiany miejsca zamieszkania i zmian zawodowych, teraz czas na miłość... Dzięki swoim ambicjom i celom, moje życie jest na stabilnym poziomie. Brakuje mi jednak tej osoby, z którą mogłabym dzielić się sobą i swoim życiem. Za sobą mam rozwód, jest to już zamknięty rozdział. Chciałabym otworzyć nowy, z białą, niezapisaną jeszcze kartką....  Nie noszę w sobie urazów, odcinam przeszłość grubą kreską. Nie rozpamiętuję, nie porównuję. Życie jest tu i teraz.
Coś o mnie. Jestem wesołą, ciepłą i towarzyską kobietą. Lubię aktywnie spędzać czas – fitness, narty, taniec, ale i bliski jest mi dom – atmosfera bliskości, gotowanie, oglądanie filmów pod pierzynką. Gdy rozpiera mnie energia, jeżdżę na rolkach. Dla zabicia samotnych wieczorów czytam książki. Od czasu do czasu wychodzę się trochę "ukulturalnić" – kino, teatr, koncert, a także "odchamić " - dobry drink w klimatycznej knajpie ze znajomymi też czasem mile widziany. Lubię podróże, ale skłamałabym, gdybym napisała że to moja pasja. Raz w roku wyjeżdżam na zagraniczne wakacje, czasem wymyślę jakiś spontaniczny wypad poza miasto. Staram się dbać o siebie, lubię czuć się kobietą. Na co dzień szminka, obcasy i kobiece sukienki, kiedy trzeba – spodnie dresowe i trampki.
  Szukam mężczyzny, który potrafi przełączyć myślenie z "ja" na "my". Co nie oznacza, że chcę być ze sobą 24 na dobę; każdy z nas potrzebuje czasem swojej przestrzeni. Bazą związku jest dla mnie szczerość, zaufanie, przyjaźń i seks.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/1/2 Marta, 29 lat

170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co...

170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/14/N Matylda, 31 lat

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali. W pracy raczej decyzyjna,...

panna , nie ma dzieci, wysoka 175/ 56 blondynka o nienagannej figurze i zielonych oczach, wyższe marketing, menager w dużej firmie zachodniej, nie pali.

W pracy raczej decyzyjna, kompetentna, zorganizowana, jednym słowem silna kobieta. A prywatnie bardzo wrażliwa, uczuciowa, szczera, energiczna. Dbam o relacje z rodziną, jak i z przyjaciółmi czy znajomymi. Mogą na mnie liczyć w każdej sytuacji, jestem słowna i punktualna. Mam duże poczucie humoru, dystans do siebie i świata, optymistka, nie boję się wyzwań czy nawet zmienić miejsce zamieszkania, pracę. Uważam ,że to mnie rozwija, pozwala poznać nowych ludzi i nowe możliwości , a być może i nowe talenty, których jeszcze nie miałam możliwości ujawnić. Ostatnio odkryłam, że świetnie mi wychodzą eksperymenty kulinarneJ Lubię dbać zarówno o ducha , jak i o ciało. Chodzę na siłownię, biegam, jeżdżę na nartach i na rowerze, wędrówki po górach i dolinach, ciekawe krajobrazy, zabytki, ale też dobry film, literaturę, teatr i taniec.
Szukam partnera przede wszystkim dobrego, szczerego, wrażliwego, o dużym poczuciu humoru, energii, z fantazją i pasjami. Który lubi cieszyć się życiem i drobiazgami, pewnego siebie, odpowiedzialnego i dojrzałego do prawdziwego związku. Pana od 30 do 54 lat, może mieć dzieci.
Odpowiedz na ofertę
więcej

PS35/31/K Bożena, 33 lata, Własna firma

Szczupła, niebieskooka blondynka średniego wzrostu (164 cm) Jestem zadowolona z życia. Mam wesołą i mądrą córkę (12 lat), pracę, która bardzo mnie zajmuje i nie pozwala na...

Szczupła, niebieskooka blondynka średniego wzrostu (164 cm)

Jestem zadowolona z życia. Mam wesołą i mądrą córkę (12 lat), pracę, która bardzo mnie zajmuje i nie pozwala na rutynę, kilku sprawdzonych przyjaciół. Studiuję kosmetologię- od zawsze było to moje marzenie. Jest we mnie zarówno wrażliwa romantyczka, która czasem potrzebuje się przytulić i schować przed złym światem, jak i szalona dziewczyna lubiąca przebywać wśród ludzi, bawić się i tańczyć. Dużo podróżuję, mam czas na to, by odkrywać nieznane mi dotąd zakątki świata. Ale to za mało. W moim życiu jest wiele cudownych chwil, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym je dzielić.
U mężczyzny podnieca mnie inteligencja i poczucie humoru, zachwyca – czułość, lojalność, wierność. Z kimś takim chciałabym stworzyć partnerski związek, w którym znalazłoby się miejsce zarówno na gorący seks i chwile beztroski, jak i na długie, czasem trudne rozmowy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/7/K Justyna, 33 lata

Nie szukam przygód. Myślę poważnie o życiu i związku. Nie chcę też być czyjąś zabawką. Optymistka, ostrożna, lubię czuć się bezpiecznie, uczciwa, uśmiechnięta. Lubię...

Nie szukam przygód. Myślę poważnie o życiu i związku. Nie chcę też być czyjąś zabawką.

Optymistka, ostrożna, lubię czuć się bezpiecznie, uczciwa, uśmiechnięta.
Lubię kawę, jej smak i aromat, dlatego piję ją kilka razy dziennie. Uwielbiam lody jagodowe, najlepiej z prawdziwymi jagodami i bita śmietaną. Jestem wegetarianką.
Wolę planować swój wolny czas, chociaż i spontaniczność wplatam w swoje życie. Szczera, lubię żartować. Lubię też inteligentne rozmowy o polityce, podróżach, książkach, czy po prostu o życiu.
Od mojego mężczyzny chciałabym dostawać szczerość i szacunek. O miłości nie mówię, bo jest dla mnie oczywiste. Nie mieści się w moich ramach, seks czy małżeństwo bez tego uczucia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/3/K Marta, 28 lat

Marta – 28 lat, 170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo...

Marta – 28 lat, 170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….
Odpowiedz na ofertę
więcej

DP/k/7 Agata, 32 lata, prawnik

Zadbana, drobna blondynka o zielonych oczach. Lubię podróżować i zwiedzać stare zamki, interesuję się prawem (kryminalistyką), kinem amerykańskim (kilka lat mieszkałam w USA),...

Zadbana, drobna blondynka o zielonych oczach.

Lubię podróżować i zwiedzać stare zamki, interesuję się prawem (kryminalistyką), kinem amerykańskim (kilka lat mieszkałam w USA), jeżdżę konno, gram w tenisa, uwielbiam tańczyć.
Jestem optymistką, wesoła, pogodna, wrażliwa, ciekawa świata. Wolę słuchać niż mówić. Na początku znajomości bywam nieśmiała i nie jestem wylewna. Jestem trochę staroświecka i na przykład nie wychodzę pierwsza z inicjatywą w stosunku do mężczyzn.
Chciałabym spotkać mądrego, dobrze wykształconego mężczyznę z klasą. Nie musi być zamożny, ale musi być wrażliwy, odpowiedzialny i mieć poczucie humoru. Jestem panną bez dzieci, ale nie przeszkadza mi jak partner będzie rozwiedziony i będzie miał dzieci z poprzedniego związku. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/51/W Olga, 30 lat, Lingwistka

 55/160, nie paląca, zadbana, kobieca Jeżeli szukasz fajnej, pełnej wigoru dziewczyny, z którą można miło spędzić czas, to na pewno nie będziesz nią rozczarowany. Na co...

 55/160, nie paląca, zadbana, kobieca

Jeżeli szukasz fajnej, pełnej wigoru dziewczyny, z którą można miło spędzić czas, to na pewno nie będziesz nią rozczarowany. Na co dzień najchętniej wkłada dżinsy i adidasy, ale lubi też robić się na „bóstwo”. Uważa, że każdy człowiek ma swój urok, ale najlepiej czuje się wśród tych, którzy mają poczucie humoru i są optymistami. Lubi tańczyć, jest muzykalna, ale śpiewa tylko wtedy, gdy nikt nie słyszy. Jest tutaj w jednym celu – szuka kogoś na całe życie, choć z drugiej strony wie, że miłości nie da się znaleźć na zawołanie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/16/OZ Magdalena, 38 lat

Magdalena, 38, nauczyciel, filolog Jestem normalną, dojrzałą kobietą po przejściach. Między kolejnymi filiżankami kawy… pracuję (uczę obcokrajowców j. polskiego),...

Magdalena, 38, nauczyciel, filolog

Jestem normalną, dojrzałą kobietą po przejściach. Między kolejnymi filiżankami kawy… pracuję (uczę obcokrajowców j. polskiego), wychowuję 15-letniego syna (choć to on próbuje wychować mnie), odwiedzam znajomych (mam kilku ulubionych). Potrafię ich słuchać, choć coraz bardziej brakuje mi tej bliskiej osoby, która mogłaby także wysłuchać mnie. Zainteresowania to podróże, kuchnie świata, literatura, moda. Ze sportu to hmm… latem rower i bieganie, raz w tygodniu aerobik z koleżanką. Cenię szczerość - nawet gdy boli, wierność, bezinteresowność. Jestem uśmiechnięta, wrażliwa, myślę, że kobieca.
Kogo chciałabym tutaj poznać?
Uzupełniając tą rubrykę, przypomina mi się historia moich znajomych, którzy szukali mieszkania. Pewnego dnia dzwoni do nich pośrednik z agencji nieruchomości i mówi: „Znalazłem dla Państwa mieszkanie, które nie spełnia żadnych Waszych kryteriów, ale jest piękne”. No i znajomi je kupili.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/19/K Joanna, 32 lata

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni. Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na...

Atrakcyjna, zgrabna blondynka. Bardzo ambitna. Z wykształcenia jest prawnikiem, wykłada również na uczelni.
Dużo w siebie inwestuje. Dba o swoje ciało – chodzi do kosmetyczki, na solarium, do fryzjera, na aerobik i siłownię, śledzi trendy mody. Dba również o swojego ducha; ćwiczy jogę, uczy się języków – obecnie włoskiego i hiszpańskiego, myśli o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów.
Jest młoda i lubi się rozwijać. Niedawno ktoś jej powiedział, że młodzi ludzie są tak zabiegani, że nie mają czasu na miłość. Bzdura. Czasem jest dokładnie na odwrót. Uczą się piątego języka, robią ósmą specjalizację, bo nie chcą wracać do pustego domu. Ona też nie chce. Czasem odnosi wrażenie, że mężczyźni się jej obawiają. Dlaczego? Bo jest ładna, niezależna, bo ma coś do powiedzenia. Nie jest jakimś narcyzem ani rozpieszczoną jedynaczką. Panowie, nie bójcie się takich kobiet. One też marzą o swojej rodzinie, swoim domu; kochają dzieci i lubią gotować.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/75/W Agnieszka, 33 lata

Rozwiedziona, bezdzietna. Ma możliwość zawarcia ślubu kościelnego. 169 cm wzrostu, 55 kg wagi. Blondynka o piwnych oczach. Znak Zodiaku - Waga. Zwyczajna dziewczyna, nie...

Rozwiedziona, bezdzietna. Ma możliwość zawarcia ślubu kościelnego.

169 cm wzrostu, 55 kg wagi. Blondynka o piwnych oczach. Znak Zodiaku - Waga.

Zwyczajna dziewczyna, nie zmanierowana. Pełna wigoru, mocno stąpająca po ziemi, ale również sentymentalna i wrażliwa. Absolwentka AE, zawód wyuczony jest jednocześnie tym wykonywanym. Lubię swoją pracę w finansach. Pasja to muzyka, spacery, praca w ogrodzie. Marzenie to mieć kochającą rodzinę. Najlepiej wypoczywam w zielonych miejscach, wolę świerki i sosny w polskich Tatrach od palm na Majorce. Jestem szczera, pogodna, kobieca.

Zamknęłam za sobą drzwi przeszłości, otwieram nowe, nieznane. Chciałabym, aby za nimi kryły się najwspanialsze emocje zwykłych dni. Pomimo rozwodu w papierach, nadal uważam, że można dożyć wspólnej starości z jednym partnerem. Nie interesuje mnie twoja przeszłość, ale to, co stworzymy razem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

22/1/N Katarzyna, 29 lat, pracuje w mediach

160 cm wzrostu, drobna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Podobno jestem kobietą emanującą ciepłem, optymizmem i pozytywną energią. Kobieca w sposobie bycia, naturalna w...

160 cm wzrostu, drobna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Podobno jestem kobietą emanującą ciepłem, optymizmem i pozytywną energią. Kobieca w sposobie bycia, naturalna w zachowaniu. Staram się dużo uśmiechać, bo uśmiech to klucz, który otwiera wiele drzwi. W relacjach z drugim człowiekiem jestem nastawiona na dialog i kompromis, ale potrafię bronić swojego zdania i powiedzieć "nie", gdy zajdzie taka potrzeba. Ciche dni, obrażanie się – to nie moja bajka. Stawiam na rozmowę, nie unikam trudnych tematów. Na co dzień jestem spokojna i wyważona, choć nie są mi obce chwile szaleństwa i spontaniczności.
Szczerość, lojalność, zaangażowanie, waleczność – to z pewnością moje cechy.
Obecnie jestem na etapie zmiany pracy; w życiu nie wykluczam daleko idących zmian, w tym również przeprowadzki do innego miasta. Sama uważam, że trzeba żyć odważnie, korzystać z możliwości, jakie stawia przed nami los i nie bać się ryzyka. Wolny czas staram się spędzać aktywnie; pływam, jeżdżę na rowerze i nartach. Jednak moją największą pasją jest balet; raz w tygodniu chodzę na zajęcia z baletu, a moja filigranowa sylwetka jest wprost stworzona do takich akrobacji. Z przyjemnością wyjadę na dalekie wakacje poza granice Polski, ale równie chętnie wybiorę się na spontaniczny weekend w polskie góry czy nad morze. Nie trzeba mnie długo namawiać na tańce, wyjścia z domu, ognisko nad Wisłą.
Chciałabym stworzyć partnerski związek pełen miłości, bliskości, zaufania, szczerości, lojalności i wzajemnego szacunku. Związek, który ciągnie w górę, a nie w dół. Z odrobiną własnej przestrzeni, która nie jest żadnym zagrożeniem dla relacji, a wprost przeciwnie – pozwala ją ubagacać, wnieść nową jakość. Chciałabym poznać mężczyznę, który pragnie rodziny i wspólnego domu, do którego z przyjemnością się wraca po całym dniu. Kogoś, z kim można śmiać się do rozpuku, milczeć bez skrępowania, płakać bez wstydu. Do tańca, i do różańca. Na dobre i na złe. Na co dzień, a nie tylko od Święta.

Odpowiedz na ofertę
więcej

36/1/N Edyta, 27 lat, specjalista ds. zamówień publicznych

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu. Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z...

160 cm wzrostu, atrakcyjna brunetka. Dziewczęcość, klasa, wyczucie stylu.

Mam dobrą pracę, wspaniałą córkę (14 lat) i poukładane życie. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi – organizujemy wspólne wyjścia, jednodniowe wycieczki, zapraszamy siebie do domu. Lubię gotować; poza wykwintnymi potrawami nad którymi trzeba spędzić trochę czasu, robię także konfitury i pieczę chleb. Nie mogę żyć bez muzyki, regularnie chodzę na koncerty symfoniczne i poezji śpiewanej. Najlepiej czuję się w zwiewnych, kolorowych sukienkach i butach na wysokim obcasie; sama jestem szczupłą, filigranową kobietką. Ale kiedy trzeba, biorę do ręki łopatę i przekopuję ogródek, koszę trawę i przycinam drzewka. Pielęgnacja ogrodu bardzo mnie relaksuje, uspokaja. Dwa razy w roku wyjeżdżam; latem nad polski Bałtyk lub gdzieś w głąb Europy, zimę spędzam w górach. Córka nauczyła mnie jeździć na nartach, ale póki co jazda bardziej mnie stresuje niż sprawia przyjemność.
Swojemu mężczyźnie chciałabym dać swoją kobiecość, ciepło, spontaniczność. Stworzyć dom, zapewnić klimatyczną atmosferę. Nie chcę mieć już dzieci, mając prawie dorosłą córkę trudno byłoby mi się zdecydować na drugie dziecko.  Chciałabym stworzyć związek z osobą, dla której będę mogła coś jeszcze zrobić w życiu, mężczyznę, przy którym będzie kwitła moja kobiecość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/2/OZ Aleksandra, 39 lat

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.  O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna,...

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.

 O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna, subtelna, ale też silna i samodzielna. Ktoś, komu można zaufać i podzielić się swoim światem do końca. Ufam ludziom, wychodzę z założenia, że każdy jest z natury dobry. Staram się być profesjonalistką w pracy, angażuję się w sprawy swoich klientów. Ale potrafię oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. A prywatnie lubię: kino, muzyka, fotografia, sauna, kuchnia. Dla ruchu mile widziane: rower, narty, spacery, fitness. Nie przepadam za nadmiernym spokojem, choć i mnie czasem dopadają dni, kiedy mogłabym nie wychodzić z łóżka. A gdyby ktoś mi w tym łóżku towarzyszył, czas na wyjście z niego na pewno by się wydłużył….
         Jestem zupełnie niezależna, ale miło by było, gdybym mogła uzależnić się od uczucia... Szukam przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Nocy, w których ktoś zabije samotność, dni w których jaśnieć będzie nawet gdy zabraknie słońca.
Odpowiedz na ofertę
więcej

PS35/52/K Edyta, 35 lat

Szatynka o dużych, brązowych oczach i ładnym uśmiechu. 168 cm wzrostu, 55 kg wagi Jestem wykształcona, samodzielna i zaradna życiowo. Nie jestem sama – mam 13-letniego...

Szatynka o dużych, brązowych oczach i ładnym uśmiechu. 168 cm wzrostu, 55 kg wagi

Jestem wykształcona, samodzielna i zaradna życiowo. Nie jestem sama – mam 13-letniego syna.  Dbam o dom, lubię, gdy jest w nim kolorowo i przytulnie. Poezja, książka, teatr - to lubię. Choć mam humanistyczne zainteresowania, lubię też nieruchomości i GPW. A gdy w tv będzie Liga Mistrzów, nie będziesz musiał zmieniać kanału - uwielbiam oglądać mecze.
Szukam kogoś, do kogo będę mogła się przytulić przed snem i do kogo będę mogła uśmiechnąć się tuż po przebudzeniu. Kogoś, kto doceni domową kobietę, która nie zdobywa ośmiotysięczników, za to potrafi upiec przepyszny sernik. Chciałabym, aby ten ktoś był pracowity i zaradny, potrafił i chciał okazywać uczucia i zaprzyjaźnił się z moim synem
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

37/1 Marzena, 36 lat

170 cm wzrostu, szczupła brunetka o zielonych oczach Moje życie? Wstaję o piątej, piję mocną kawę, wcinam jogurt, robię szybki makijaż i zmykam do pracy na ustawowe osiem godzin. I...

170 cm wzrostu, szczupła brunetka o zielonych oczach

Moje życie? Wstaję o piątej, piję mocną kawę, wcinam jogurt, robię szybki makijaż i zmykam do pracy na ustawowe osiem godzin. I ani minuty dłużej, bo bardzo cenię sobie swój czas prywatny. Gdy tylko jest okazja, cztery koła (samochód) zamieniam na dwa (rower). To właściwie jedyny sport, który uprawiam regularnie. Czasem dam się wyciagnąć koleżance na basen, ale wtedy... zamiast pływać, wygrzewamy się w saunie i plotkujemy. Od morza wolę polskie góry, ale gdy zbliżają się wakacje, nie wyobrażam sobie spędzać czasu nigdzie indziej niż w ciepłych krajach.
Jestem kobietą po przejściach, ale to już zamknięty rozdział. Raczej nie myślę o ponownym małżeństwie, w moim przypadku chyba się to nie sprawdza. Czego szukam? Fajnej znajomości, po prostu. Bez jakiś sztampowych założeń; wiele spraw w życiu można zaplanować, ale w uczuciach nigdy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN27/8/W Agata, 31 lat

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga. Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić.. Studiuję w...

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga.


Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić..
Studiuję w Warszawie turystykę, choć pochodzę z Puław. Lubię zwierzęta, przyrodę, podróże. Bardziej pragmatyczka niż romantyczka, ale nawet ja ulegam czasem szaleństwom, sentymentom i komplementom. Mam słabość do wszystkiego, co słodkie, na szczęście nie muszę się martwić o zbędne kilogramy. Chętnie wyżywam się na siłowni, humor poprawiam na aerobiku. Podobno zarażam spontanicznością. W życiu boję się samotności i poczucia straconego czasu. Cenię ciepło rodzinne, wieczory we dwoje, weekendowe „nic-nie-robienie”. Doceniam szczerość, cierpliwość, bezinteresowność. Cieszą mnie mądre rozmowy i bliskość w wielu aspektach, gubią mnie rozstania i przesadna wrażliwość. Miewam muchy w nosie i dość często ulegam kaprysom, ale w końcu po to jest życie, by czerpać z niego to, na co w danej chwili ma się ochotę.
Nie szukam księcia w lśniącej zbroi ani też milionera ze skłonnością do zawału. Marzy mi się zwyczajna codzienność u boku mężczyzny, który wie, co to przyjaźń, namiętność, partnerstwo, wierność i kompromis. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/8/0 Anna, 39 lat, Ekonomistka

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna          Niczego nie powiem bez adwokata. No dobrze, czerwone wino też może...

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna


         Niczego nie powiem bez adwokata. No dobrze, czerwone wino też może być…         
         Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w sprawie kredytów i inwestycji. Wciąż w ruchu, wciąż gdzieś. Ale pewnie gdyby był tylko konkretny powód (czyt. Ty), zatrzymałabym się na dłużej.. Na co dzień uśmiechnięta, serdeczna. Lubię żyć na luzie, bez zbędnego zadęcia, narzekania. Mam w sobie spore pokłady czułości, cierpliwości. Lubię spontanicznie realizować chwilowe pomysły – pakowanie walizki i w drogę, albo piknik w samym środku lasu zamiast obiadu podanego na stole.
         Jestem kobietą, więc pełno we mnie chaosu. Jeśli więc potrafisz wnieść odrobinę równowagi do mojego świata, po prostu napisz. Wierzę, że bycie razem może być wielką, fascynującą przygodą. Niekoniecznie potrzebuję do tego papierka, formalności zostawmy innym :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE