A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Centrum

Oferty matrymonialne

Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna część naszych Klientów zgadza się na zamieszczenie informacji na swój temat na naszej stronie internetowej. Poniższe ogłoszenia matrymonialne to tylko skromna część naszej bazy; nie sposób byłoby umieścić informacji o wszystkich Klientach na naszych serwerach.

Posiadamy fotografie wszystkich Klientów; ich uzyskanie jest możliwe tylko za zgodą właściciela. Ochrona danych osobowych, w tym również wizerunku, jest dla nas priorytetem. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy zweryfikowane anonse matrymonialne, które szczegółowo chcemy z Państwem omówić, by jak najpełniej oddać osobowość potencjalnego partnera / partnerki.

Poniżej przedstawiamy przykładowe oferty matrymonialne z Mazowsza i woj. łódzkiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i, mamy nadzieję, zachęcimy do współpracy.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


96/1/N Katarzyna, 33 lata, anglistka

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna Marzę... o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną przy boku - na całe życie. Codzienności,...

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna

Marzę... o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną przy boku - na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi.

Jaka jestem? Zróżnicowana. Z zaletami, wadami, priorytetami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna ale też uczuciowa, ciepła, czuła, rodzinna i wrażliwa.
Lubię.... górskie wędrówki, wieczory w schronisku, odkrywać nowe miejsca i smaki, jazdę samochodem. Wieczór z książką lub dobrym filmem...poranki na mieście z gazetą i kawą, wstawać wcześnie rano gdy jestem gdzieś w terenie i rozkoszować się tą chwilą. Patrzeć na świat z góry...ale tylko wyłącznie z górskiego szczytu. Granit też lubię. Lubię jak ktoś dla mnie gotuje, różnego typu eventy, choć domowe zacisze, kocyk też są miłe.Podróżować, doznawać, uczyć się, kochać - znaczy dla mnie żyć.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K40/79/W Justyna, 38 lat, Nauczyciel akademicki

Szczupła brunetka o kręconych włosach. 170 cm wzrostu. Rozwiedziona. Nie sama, ale bardzo samotna. Towarzyska, atrakcyjna, pełna nadziei na przyszłość. Otwarta, bezinteresowna,...

Szczupła brunetka o kręconych włosach. 170 cm wzrostu. Rozwiedziona.

Nie sama, ale bardzo samotna. Towarzyska, atrakcyjna, pełna nadziei na przyszłość. Otwarta, bezinteresowna, samokrytyczna. Jestem witalna, więc raczej w ruchu – najczęściej rower i rolki. Jestem kobietą po przejściach, mam 13 – letniego syna. Pewnego dnia zrozumiałam, że mam dwa wyjścia: mogę zrezygnować albo jeszcze coś zrobić ze swoim życiem. Chcę się rozwijać, bywać wśród ludzi, poznawać świat. Kiedy kocham to do bólu i tego samego oczekuję wobec siebie. Bardzo brakuje mi kogoś, kto by mnie dotknął, przytulił, pocieszył, spojrzał mi prosto w oczy i powiedział „jesteś moja i tylko moja”. Chętnie poznam wolnego, interesującego mężczyznę, który wniesie w moje życie nieco koloru i uśmiechu. Mam wiele do zaoferowania, ale o tym możesz przekonać się tylko wtedy, kiedy zechcesz mnie poznać

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/75/W Agnieszka, 33 lata

Rozwiedziona, bezdzietna. Ma możliwość zawarcia ślubu kościelnego. 169 cm wzrostu, 55 kg wagi. Blondynka o piwnych oczach. Znak Zodiaku - Waga. Zwyczajna dziewczyna, nie...

Rozwiedziona, bezdzietna. Ma możliwość zawarcia ślubu kościelnego.

169 cm wzrostu, 55 kg wagi. Blondynka o piwnych oczach. Znak Zodiaku - Waga.

Zwyczajna dziewczyna, nie zmanierowana. Pełna wigoru, mocno stąpająca po ziemi, ale również sentymentalna i wrażliwa. Absolwentka AE, zawód wyuczony jest jednocześnie tym wykonywanym. Lubię swoją pracę w finansach. Pasja to muzyka, spacery, praca w ogrodzie. Marzenie to mieć kochającą rodzinę. Najlepiej wypoczywam w zielonych miejscach, wolę świerki i sosny w polskich Tatrach od palm na Majorce. Jestem szczera, pogodna, kobieca.

Zamknęłam za sobą drzwi przeszłości, otwieram nowe, nieznane. Chciałabym, aby za nimi kryły się najwspanialsze emocje zwykłych dni. Pomimo rozwodu w papierach, nadal uważam, że można dożyć wspólnej starości z jednym partnerem. Nie interesuje mnie twoja przeszłość, ale to, co stworzymy razem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

42/3/N Ania, 38 lat, Ekonomistka

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna   Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w...

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna 

 Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w sprawie kredytów i inwestycji. Wciąż w ruchu, wciąż gdzieś. Ale pewnie gdyby był tylko konkretny powód (czyt. Ty), zatrzymałabym się na dłużej.. Na co dzień uśmiechnięta, serdeczna. Lubię żyć na luzie, bez zbędnego zadęcia, narzekania. Mam w sobie spore pokłady czułości, cierpliwości. Lubię spontanicznie realizować chwilowe pomysły – pakowanie walizki i w drogę, albo piknik w samym środku lasu zamiast obiadu podanego na stole.

         Jestem kobietą, więc pełno we mnie chaosu. Jeśli więc potrafisz wnieść odrobinę równowagi do mojego świata, po prostu napisz. Wierzę, że bycie razem może być wielką, fascynującą przygodą. Niekoniecznie potrzebuję do tego papierka, formalności zostawmy innym :-)
Odpowiedz na ofertę
więcej

3/3/N Kinga, 32 lata, doradca zawodowy

Kiedyś Cię znajdę, to pewne. Nie wiem kim będziesz i za co Cię polubię. Nieważne, jakiej słuchasz muzyki, co lubisz jeść na śniadanie i czy uprawiasz sport. Ważne, żebyś chciał...

Kiedyś Cię znajdę, to pewne. Nie wiem kim będziesz i za co Cię polubię. Nieważne, jakiej słuchasz muzyki, co lubisz jeść na śniadanie i czy uprawiasz sport. Ważne, żebyś chciał się ze mną podzielić swoim życiem. Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, ale też w tą od drugiego i kolejnego, która rozwija się z przyjaźni.

Wiele można by napisać, ale jeszcze więcej można opowiedzieć... przy dobrej kawie i ciastku, na spacerze, na wyjeździe. I tak jest zdecydowanie ciekawiej. Od wirtualnych kontaktów wolę te namacalne. Nie jestem kobietą do klikania, ale do spotkania na żywo, rozmowy, dotyku.

Kiedy na morzu sztorm, ja jestem nieuleczalną optymistką. Lubię aktywnie spędzać czas (troszkę ruchu, podróże), ale i lubię atmosferę domu. Unikam szablonowego myślenia, uleganiu stereotypom, utartym kanonom. Gdybym kiedyś miała okazję zasiąść na obradach Sejmu, zrobiłabym tam niezłą rewolucję. „Kuchenne rewolucje” też nie są mi obce, lubię eksperymentować, łączyć smaki, które na pozór do siebie nie pasują. Magda Gessler byłaby ze mnie dumna :-)

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/23/K Anita, 30 lat

Wysoka, szczupła brunetka. Pracuje na stanowisku kierownika regionalnego. Chyba typowa ze mnie kobieta – czasem bywam kapryśna i rozkojarzona, potrafię wydać fortunę na...

Wysoka, szczupła brunetka. Pracuje na stanowisku kierownika regionalnego.

Chyba typowa ze mnie kobieta – czasem bywam kapryśna i rozkojarzona, potrafię wydać fortunę na zakupach, lubię komplementy, czasem strzelę jakąś gafę. Ale jestem też rozsądna, oddana, wierna i cierpliwa. Cenię szczerość, bezinteresowność, naturalność w sposobie bycia. Lubię eksperymentować.. i to nie tylko w kuchni. Jestem odrobinę zmęczona rzeczywistością i trybem praca –dom – praca. Czy ktoś czuje podobnie? Chciałabym, aby spełniło się teraz choć jedno marzenie spośród tych, które stoją w mojej małej poczekalni – marzenie o prawdziwym domu, w którym nigdy nie zabraknie miłości.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN27/8/W Agata, 31 lat

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga. Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić.. Studiuję w...

Jest szczupłą blondynką o niebieskich oczach. Znak Zodiaku – Waga.


Czy ładna i inteligentna kobieta idą ze sobą w parze? Jeśli chcesz, możesz to sprawdzić..
Studiuję w Warszawie turystykę, choć pochodzę z Puław. Lubię zwierzęta, przyrodę, podróże. Bardziej pragmatyczka niż romantyczka, ale nawet ja ulegam czasem szaleństwom, sentymentom i komplementom. Mam słabość do wszystkiego, co słodkie, na szczęście nie muszę się martwić o zbędne kilogramy. Chętnie wyżywam się na siłowni, humor poprawiam na aerobiku. Podobno zarażam spontanicznością. W życiu boję się samotności i poczucia straconego czasu. Cenię ciepło rodzinne, wieczory we dwoje, weekendowe „nic-nie-robienie”. Doceniam szczerość, cierpliwość, bezinteresowność. Cieszą mnie mądre rozmowy i bliskość w wielu aspektach, gubią mnie rozstania i przesadna wrażliwość. Miewam muchy w nosie i dość często ulegam kaprysom, ale w końcu po to jest życie, by czerpać z niego to, na co w danej chwili ma się ochotę.
Nie szukam księcia w lśniącej zbroi ani też milionera ze skłonnością do zawału. Marzy mi się zwyczajna codzienność u boku mężczyzny, który wie, co to przyjaźń, namiętność, partnerstwo, wierność i kompromis. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

184/2/N Weronika, 35 lat, tłumaczka

własna działalność. Jestem rozwiedziona, nie mam dzieci. Blondynka, raczej szczupła, ale kobieca, nie typ „wieszaka”. Pracuję głównie zdalnie, z domu, poza oczywiście...

własna działalność. Jestem rozwiedziona, nie mam dzieci. Blondynka, raczej szczupła, ale kobieca, nie typ „wieszaka”.

Pracuję głównie zdalnie, z domu, poza oczywiście tłumaczeniami symultanicznymi podczas spotkań. Tłumaczę w obie strony dwa języki: angielski i hiszpański. Jestem wrażliwa, dużo czytam, działam w fundacji na rzecz zwierząt. Mam kota – oczywiście ze schroniska. Hobbystycznie – dla siebie i przyjaciółek – robię w domu naturalne kosmetyki, mydełka i świece. Jestem wyrozumiałą osobą, daję mężczyźnie prawo do własnych pasji i niezależności, wolę zdecydowanego i silnego człowieka, niż podporządkowanego pantoflarza. Dbam o dom, gotuję – lubię rolę pani domu, czystość, zapach ciasta i tak dalej. Wiem, że seks to ważna sfera życia – dla mnie również, nie jestem typem kobiety, którą wiecznie boli głowa. Poszukuję mężczyzny, który będzie to potrafił docenić, da mi oparcie, będzie wierny i godny zaufania.  Nie mam nic przeciwko dzieciom.

Odpowiedz na ofertę
więcej

11/1/N Dorota, 31 lat, fryzjerka

168 cm wzrostu, kobieca sylwetka, blondynka o zielonych oczach. Nie jestem wiotką gałązką, ale też nie jakąś grubaską, która uciekła z McDonalda. Nie rozczaruję Cię jednak,...

168 cm wzrostu, kobieca sylwetka, blondynka o zielonych oczach.

Nie jestem wiotką gałązką, ale też nie jakąś grubaską, która uciekła z McDonalda. Nie rozczaruję Cię jednak, jeśli lubisz delikatne krągłości. Nie mam kompleksów, a wręcz przeciwnie – jestem świadomą swojej seksualności kobietą i dobrze się czuję w swojej skórze.
Skończyłam szkołę fryzjerską, dokształcam się jeszcze w tym zakresie. Przed laty skorzystałam z unijnych funduszy i odważyłam się otworzyć własny biznes. Dziś jestem bardziej managerem niż fryzjerem, choć wolę pracę z nożyczkami niż kalkulatorem w ręce.
W wolnym czasie oglądam filmy, czytam książki (biografie), śledzę nowinki ze świata mody, jeżdżę na rolkach, odwiedzam basen. I tak upływa dzień za dniem... A ja czekam na dzień, w którym zjawisz się TY...
Mam wypróbowane grono przyjaciół, ale przecież oni nie zastąpią mi bliskości mężczyzny...
Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie. Wokół mówią, że jestem konkretną i zdecydowaną kobietą. Chyba nie do końca... bo gdy widzę dwie fantastyczne torebki, mam nie lada dylemat, którą wybrać :-) I najczęściej kupuję obie.
Prowadzę normalne życie, normalny dom... I takiej normalności szukam – wspólnego śniadania, wspólnego zasypiania... Perspektyw na wspólny dom, rodzinę...

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/1/N Anna, 38 lat, radca prawny

175 cm wzrostu, brunetka o długich włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona. Trudno pisać o sobie. Od jakiegoś czasu porządkuję swoje życie i całkiem nieźle mi to wychodzi....

175 cm wzrostu, brunetka o długich włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona.

Trudno pisać o sobie. Od jakiegoś czasu porządkuję swoje życie i całkiem nieźle mi to wychodzi. Zaczęłam od zmiany miejsca zamieszkania i zmian zawodowych, teraz czas na miłość... Dzięki swoim ambicjom i celom, moje życie jest na stabilnym poziomie. Brakuje mi jednak tej osoby, z którą mogłabym dzielić się sobą i swoim życiem. Za sobą mam rozwód, jest to już zamknięty rozdział. Chciałabym otworzyć nowy, z białą, niezapisaną jeszcze kartką....  Nie noszę w sobie urazów, odcinam przeszłość grubą kreską. Nie rozpamiętuję, nie porównuję. Życie jest tu i teraz.
Coś o mnie. Jestem wesołą, ciepłą i towarzyską kobietą. Lubię aktywnie spędzać czas – fitness, narty, taniec, ale i bliski jest mi dom – atmosfera bliskości, gotowanie, oglądanie filmów pod pierzynką. Gdy rozpiera mnie energia, jeżdżę na rolkach. Dla zabicia samotnych wieczorów czytam książki. Od czasu do czasu wychodzę się trochę "ukulturalnić" – kino, teatr, koncert, a także "odchamić " - dobry drink w klimatycznej knajpie ze znajomymi też czasem mile widziany. Lubię podróże, ale skłamałabym, gdybym napisała że to moja pasja. Raz w roku wyjeżdżam na zagraniczne wakacje, czasem wymyślę jakiś spontaniczny wypad poza miasto. Staram się dbać o siebie, lubię czuć się kobietą. Na co dzień szminka, obcasy i kobiece sukienki, kiedy trzeba – spodnie dresowe i trampki.
  Szukam mężczyzny, który potrafi przełączyć myślenie z "ja" na "my". Co nie oznacza, że chcę być ze sobą 24 na dobę; każdy z nas potrzebuje czasem swojej przestrzeni. Bazą związku jest dla mnie szczerość, zaufanie, przyjaźń i seks.

Odpowiedz na ofertę
więcej

213/1/N Basia, 34 lata

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu,...

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu, jestem brunetką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ścisłowcem, choć mam również zainteresowania humanistyczne. Uwielbiam tańczyć.

Jestem osobą, która lubi spotykać się ze znajomymi, choć nie przepadam za włóczeniem się po knajpach. Czasem lubię poczytać książkę czy pojechać na wycieczkę za miasto, jednak uważam, że nawet najwspanialsze chwile niewiele są warte, jeśli nie ma obok tej drugiej osoby.
Nie uginają mi się nogi na widok sportowego samochodu i macho za kierownicą, natomiast podziwiam mężczyzn, którzy są zaradni, pracowici i pomysłowi.
Odpowiedz na ofertę
więcej

104/1 Kinga, 35 lat, fryzjerka

Blondynka o kręconych włosach. Rozwiedziona, bezdzietna Mam wokół siebie fajnych ludzi, ale nikt i nic nie zastąpi przecież bliskości mężczyzny... Z jednej strony jestem...

Blondynka o kręconych włosach. Rozwiedziona, bezdzietna


Mam wokół siebie fajnych ludzi, ale nikt i nic nie zastąpi przecież bliskości mężczyzny...
Z jednej strony jestem dziewczyną uczuciową i wrażliwą, z drugiej - osobą o dużej sile charakteru. Konsekwentnie realizuję swoje cele, odważnie kroczę przez życie. Mam w sobie dużo spokoju, ciepła, pogody ducha, dlatego też chyba jestem lubiana. Nie ukończyłam żadnych studiów, ale spełniam się zawodowo i rozwijam. Chciałabym w niedalekiej przyszłości zaryzykować i otworzyć własny zakład fryzjersko - kosmetyczny..
Prywatnie marzę o spokoju, stabilizacji. Nie oznacza to, że ma być nudno. Życie ma tyle do zaoferowania, że o nudę byłoby trudno....

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/2/N Katarzyna, 36 lat, Tłumacz

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej. Kiedy tylko mam czas,...

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej.
Kiedy tylko mam czas, podróżuję po świecie. Uwielbiam poznawać kulturę innych narodów, przy okazji szlifując języki. Kiedy jestem zestresowana, ukojenia szukam słuchając muzyki lub czytając jakąś ciekawą książkę. W związku z tym, że mam raczej siedzącą pracę, to lubię chodzić na długie spacery a kiedy tylko jest okazja, to również potańczyć.
U mężczyzny cenię sobie dobre maniery, elegancję, bezkonfliktowość, lojalność i życiową zaradność. Szukam
mężczyzny o otwartym umyśle, godnego szacunku, który podobnie jak ja, traktuje życie jak wielką niewiadomą, którą trzeba odkryć.

Odpowiedz na ofertę
więcej

221/2/N Joanna, 34 lata, fryzjerka

filigranowa, atrakcyjna, długowłosa blondynka Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi...

filigranowa, atrakcyjna, długowłosa blondynka

Myślę, że nie brakuje mi kobiecości, takiej dziewczęcej lekkości bycia. W życiu ważni są dla mnie bliscy ludzie, lecz brakuje mi poczucia, że i ja jestem dla kogoś ważna. Lubię swoją pracę; mimo że nie robię w niej zawrotnej kariery, czuję się doceniona, spełniona. Ale przecież nie tylko o takie spełnienie w życiu chodzi...

Poza tym, jestem całkiem zwyczajna. I kogoś takiego szukam – nie żadnego obieżyświata, nie narcyza zakochanego w sobie, nie poszukiwacza tylko nocnych wrażeń, nie karierowicza, który nie ma czasu dla związku.

Dla Ciebie chciałabym być.. kimś, z kim wszystko wokół jest łatwe, nawet gdy pojawią się problemy. Kimś, przy kim ciepło jest nawet pod kocem lodu. Kimś, za kim będziesz tęsknił, gdy dopiero co zamknę za sobą drzwi. Kimś, za kim wskoczyłbyś w ogień, mając pewność, że ja wskoczyłabym za tobą..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1523/04 Agnieszka, 35 lat, branża HR

Atrakcyjna, wysoka blondynka. Rozwiedziona,  14-letnia córka. Dziś jestem na takim etapie w życiu, że bardziej szukam partnerstwa i bliskości niż zobowiązań i deklaracji. Jeśli...

Atrakcyjna, wysoka blondynka. Rozwiedziona,  14-letnia córka.

Dziś jestem na takim etapie w życiu, że bardziej szukam partnerstwa i bliskości niż zobowiązań i deklaracji. Jeśli i Ty nie szukasz formalnej żony, napisz...
Coś o mnie? Zadbana, niezależna, mająca czas na życie, tak po prostu. Mam stałą pracę, po 17-tej jestem już dla ciebie. Lubię gotować, kolekcjonuję wina. Wolne chwile to: spacery z psem, jazda na rowerze, kino, rolki... i poważne rozmowy z dorastającą córką o tym, że nie ma z czego się odchudzać i że nie warto odbijać chłopaka koleżance :-) Staram się być dobrą mamą, ale nie chcę być tylko w takiej roli... przecież jestem też kobietą i mam swoje potrzeby.
Mam stałe grono znajomych i przez to małe szanse, by tak spontanicznie kogoś poznać, dlatego tu jestem. Z nadzieją, że odmienisz i trochę pokolorujesz moją rzeczywistość.

Odpowiedz na ofertę
więcej

208/1/N Kasia, 34 lata

Drobna, zielonooka brunetka. Jest rozwiedziona, ma 9-letniego syna. <span 0cm="" color:="" div="" font-size:="" line-height:=""...

Drobna, zielonooka brunetka. Jest rozwiedziona, ma 9-letniego syna.

<span 0cm="" color:="" div="" font-size:="" line-height:="" margin:="" span="" style="\" line-height:"="">Zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku sprawia, że chce mi się zacząć nowy dzień. Jestem mgr polonistyki, mam również wykształcenie medyczne – logopedia. Uwielbiam jeździć w góry, tam czuję się naprawdę dobrze. Morzem też nie gardzę, choć znacznie rzadziej je odwiedzam. Dużo jeżdżę na rowerze, zimą na nartach – dzięki temu świetnie się czuję. Kiedy tylko mogę – wyjeżdżam, odwiedzam, zwiedzam. Pociąga mnie wolność, choć przywiązana jestem do wspomnień i pamiątek. Choć nie mam muzycznego wykształcenia, uwielbiam śpiewać i tańczyć. Jestem ciekawa świata i ludzi, podobno zarażam optymizmem. Lubię być samodzielna, ale tęsknię za pomocą ze strony kogoś o silniejszej osobowości. Jestem zwolenniczką porządku i jasnych reguł życia.
Szukam mężczyzny, który potrafi rozmawiać, lubi ciekawie spędzać czas, nie boi się ryzyka, spełniania marzeń, realizacji własnych pomysłów.

Odpowiedz na ofertę
więcej

192/1/N Daria, 38 lat

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach.          ...

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach. 

         Czasem jestem brunetką, czasem szatynką. Czasem w spódniczce i wysokich szpilkach, czasem w dżinsach i adidasach. Wszystko zależy od okazji. Latem rzadko bywam w domu. Wolę las, wodę, spacery, rower, wyjazdy. Kiedy za oknem jesień, lubię dom. Gorącą herbatę, dobrą książkę, nastrojową muzykę. Zimą wybieram narty i góry.
         Ale i czasem trzeba popracować, między tymi wszystkimi przyjemnościami. Choć i praca jest przyjemnością, jednak jeśli jest powtarzana codziennie, czasem nuży. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami, wykładam też na uczelni, uczę w szkole językowej. Dlaczego romanistyka? Mój ojciec z pochodzenia jest Francuzem, miłość do tego kraju mam już we krwi. I temperament pewnie też.
         Chciałabym poznać mężczyznę, który chce stworzyć związek, a nie szuka jedynie przygody. Wiedzący czego chce od życia, konkretny, umiejący nie tylko ładnie mówić, ale słowa zamienić w czyny…
Odpowiedz na ofertę
więcej

PS32/28/K Aleksandra, 31 lat

Jest filigranową, kobiecą brunetką o brązowych oczach. Rozwiedziona od 2005 roku, bezdzietna. Mam kilka nieudanych związków za sobą, co jednak nie zniechęca mnie do dalszych...

Jest filigranową, kobiecą brunetką o brązowych oczach. Rozwiedziona od 2005 roku, bezdzietna.

Mam kilka nieudanych związków za sobą, co jednak nie zniechęca mnie do dalszych poszukiwań. Dookoła mnie tłum ludzi, ale znaleźć tę właściwą osobę to niemal mistrzostwo świata. Dlaczego tak się dzieje? Przecież nie szukam księcia z bajki, sama też nie jestem żadną księżniczką.
Jestem pogodną i trochę nieufną dziewczyną. Kiedy się złoszczę, to lepiej uciekać, kiedy kocham – to na zabój. Mój przepis na sobotni wieczór to kręgle, kino, fajna knajpka lub pyszna kolacja własnej roboty.
Lubię jasne sytuacje. Uważam, że szkoda czasu na przemilczenia. Powoli uczę się tego, że podobno do mężczyzn należy mówić prosto i drukowanymi literami. Nie lubię typków, którzy, będąc w związku, szukają przygód poza nim. Nie szukam również kogoś, dla kogo będę tylko chwilą wypełniającą czas. Chciałabym poznać faceta, przy którym czułabym się bezpiecznie. Aby w naszym związku, oprócz namiętności, znalazło się miejsce również na przyjaźń.

Odpowiedz na ofertę
więcej

111/1 Małgorzata, 34 lata, fotograf

filigranowa brunetka o piwnych oczach. Z rozsądku wybrałam studia ekonomiczne, ale gdybyś poprosił mnie o pomnożenie trzycyfrowych liczb, sięgnęłabym po kalkulator. Jeszcze w...

filigranowa brunetka o piwnych oczach.

Z rozsądku wybrałam studia ekonomiczne, ale gdybyś poprosił mnie o pomnożenie trzycyfrowych liczb, sięgnęłabym po kalkulator. Jeszcze w podstawówce, zamiast się uczyć, wolałam biegać po parku i robić zdjęcia - mrówkom, drzewom, przechodniom. Po studiach znalazłam "dobrą" pracę w banku i moja kariera trwała aż cztery miesiące. Zainwestowałam w profesjonalny sprzęt fotograficzny, znalazłam kogoś do współpracy i zaryzykowaliśmy, otwierając własny biznes. Dziś nie rozstaję się z aparatem i - jeśli mnie polubisz, w szklanym okienku będziesz miał duuuużą konkurencję.
Jestem kobietą delikatną, naturalną, wrażliwą - tak postrzegają mnie inni. Otwarta na świat i ludzi, nie boję się w życiu wyzwań, ryzyka. Kocham podróże, muzykę, zwierzęta. Dobry film, teatr, koncerty. Gotowanie i poznawanie smaków ze wszystkich regionów świata. Gdybyś przejrzał moje portfolio, wiedziałbyś o mnie wszystko. Jeśli tylko chcesz, pokażę Ci wszystko...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/33/N Anita, 32 lata

Szatynka o piwnych oczach, 164 cm wzrostu Spontaniczna, odważna, z dużym poczuciem humoru. Chce czerpać z życia jak najwięcej, uważam, że w życiu trzeba próbować i nie wolno się...

Szatynka o piwnych oczach, 164 cm wzrostu

Spontaniczna, odważna, z dużym poczuciem humoru. Chce czerpać z życia jak najwięcej, uważam, że w życiu trzeba próbować i nie wolno się bać. Chcę poznać mężczyznę , który nie jest kanapowcem , ma swoje pasje, zainteresowania, potrafi cieszyć się życiem. Mam dużo do zaoferowania, na pewno nie będziesz się ze mną nudził, byłoby jednak miło gdybym nie musiała zawsze ja zastanawiać się nad tym co dalej. Szukam przyjaciela, dobrego towarzysza każdej podróży, mojej bratniej duszy. Jestem panną i chciałabym kiedyś założyć rodzinę.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE