A A A

Strona główna » O nas » Rekomendacje

Rozczarowana portalami randkowymi, znalazłam się w Duet Centrum. Od razu zdecydowałam się na program Prestige, gwarantujący najwyższą jakość usług. Opłaciło się zaryzykować – swój czas i pieniądze, a przede wszystkim emocje. Klimat panujący podczas trwania programu jest niepowtarzalny, a starania Pań konsultantek przy doborze partnerów – wyjątkowe. Jestem przekonana, że z ich pomocą uda mi się znaleźć bliską sercu osobę”.
                                                                                           

                                                                                                        Małgorzata z Wrocławia

Duet Centrum to miejsce, w którym dobór partnerski nie jest przypadkowy, a każda propozycja jest zweryfikowana pod wieloma względami. Nie ma więc mowy o takich rozczarowaniach, jakie wiążą się z próbą poznawania przez internet. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu mojego programu, tym bardziej, że rozwijam znajomość. I mam nadzieję, że już nie będę musiał prosić mojej konsultantki o kolejne oferty”
                                                                                                

                                                                                                         42-latek spod Warszawy

26.08.2017 roku odbył się nasz Ślub – czy to nie jest najlepsza rekomendacja? Nic dodać, nic ująć. Po prostu trzeba spróbować. My nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego finału.
                                                                                                                              

                                                                                                            Ania i Piotr

Jeśli jeszcze wahasz się nad decyzją co do przystąpienia w szeregi klientów Duet Prestige, zaryzykuj. Niezależnie, czy masz lat 30. i wydaje Ci się, że wszystko przed Tobą, czy jesteś po 50-tce – jak ja - i masz wrażenie, że czas na miłość już minął. Ograniczenia tkwią tylko w Twojej głowie, bo możliwości poznawania fajnych ludzi, a co za tym idzie – szanse na związek są ogromne. I daje je Duet Centrum Zapoznawcze. Poznałam wielu ciekawych mężczyzn i mam to szczęście, że najciekawszy z nich zobaczył we mnie równie ciekawą kobietę. Jesteśmy razem już rok, a wszystkim naszym samotnym znajomym polecamy Duet.
                                                                                         

                                                                                                             Jadwiga i Krzysztof

Duet Centrum oferuje nie tylko możliwość poznawania wolnych osób, ale również ubogaca codzienne życie w nowe doświadczenia i wiedzę o samym sobie. To nie tylko pośrednictwo zapoznawczo – matrymonialne, ale znacznie więcej.  Dzięki uczestnictwu w jednym z programów oferowanych przez biuro, poznałam mężczyznę, z którym się związałam. Zanim to nastąpiło, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na swój temat, na temat relacji damsko – męskich, różnicy w spojrzeniu kobiety a mężczyzny na związek, własnych predyspozycji co do budowania związku, moich atutów, jak o ograniczeń. Pierwszą sferą (poznaniem Grzegorza) zajęły się Panie w biurze i ich niełatwa praca przyniosła rezultat. Drugą sferę powierzyłam w ręce konsultanta – trenera  (Pana Józefa) i wiedza, którą zdobyłam dzięki coachingowi z Nim procentuje teraz, kiedy jestem już w związku. Bardzo polecam Duet Centrum, to naprawdę trafiona inwestycja.
                                                                                                              Izabela z Pomorza

Na usługę zdecydowałem się w 2014 roku i zupełnie nie zdążyłem "wykorzystać" programu rozpisanego na sześć miesięcy, bo już pod koniec ubiegłego roku - ku mojemu zaskoczeniu - poznałem swoją obecną partnerkę. Poszukiwania za pośrednictwem Duet-u odbywają się w sympatycznej, luźnej atmosferze, nie pozbawionej jednak powagi tematu i profesjonalnego podejścia. To nowoczesna usługa, dopasowana do moich oczekiwań, która nie ma nic wspólnego z biurami matrymonialnymi, które działały kiedyś i nadal są trochę tak staroświecko postrzegane. Jak na polskie warunki nie jest to tania inwestycja, ale uważam że warta swojej ceny, bo przecież chodzi o najważniejszą, ale i najtrudniejszą sferę życia – znalezienie partnera / partnerki do szczęśliwego, trwałego związku. Więc warto zaryzykować, nam się udało!
                                                                                                           40-latek z Mazowsza


Zanim rozpocząłem poszukiwania za pośrednictwem Duet - Centrum Zapoznawczego, próbowałem w internecie. Nie jest to zła usługa, ale w moim przypadku się nie sprawdziła. Wielokrotnie miałem wrażenie, że kobiety w sieci są mało konkretne. Często urywały kontakt, wycofywały się z zaplanowanego spotkania. Anonimowość w sieci najwyraźniej zniechęca kobiety, paniom brakuje poczucia bezpieczeństwa i zweryfikowania informacji na temat osoby, która do nich pisze. Poza tym przecież nie każdy z nas jest dobrym pisarzem, a w sieci trzeba mieć dobre pióro, bo pierwsza wiadomość (a nie rozmowa) staje się furtką do kontynuacji znajomości. Pamiętam, jak jedna dziewczyna "zrezygnowała" bo w jakimś wyrazie popełniłem błąd ortograficzny i na tej podstawie pani stwierdziła, że na pewno nie jestem wykształconym facetem. O zgrozo, z dala od takich kobiet! Duet Centrum przyciąga, bo daje poczucie bezpieczeństwa. Fakt weryfikacji informacji na temat klienta, bezpośrednia rekomendacja z ust konsultantki sprawia, że kobiety chcą się spotykać. Mnie odpowiada taka forma; nie tracę czasu na klikanie, wstępną "selekcję" ofert robi za mnie biuro, a ja decyduję, wybierając spośród zaproponowanych kandydatur. Nareszcie ktoś pomyślał o nas – mężczyznach i stworzył usługę z myślą o nas.
                                                                                                Piotr

Kiedy pierwszy raz wszedłem na stronę Duet-u, pomyślałem "kolejny nie udany portal". Nic bardziej mylnego... Jestem pewien, że znalezienie tej "właściwej" partnerki w Duecie jest tylko kwestią czasu i chęci, bo możliwości jest nieskończenie wiele. Gdy tylko uda mi się, na pewno napiszę coś więcej.
                                                                                                   Andrzej

To, co mnie najbardziej podoba się w usłudze Duet Centrum, to poczucie bezpieczeństwa. Świadomość, że przedstawiony mi mężczyzna jest "znany" Paniom z biura, a nie jest to kolejny gawędziarz z internetu. Szersza informacja na temat przedstawianych kandydatów pomaga mi w podjęciu decyzji, czy chcę go poznać. Oferty są jednak tak dobrane, że nie mam potrzeby odmawiania. Zresztą im bardziej korzysta się z propozycji, tym większa szansa na efektywne zakończenie programu.
                                                                                          Pozdrawiam - Agnieszka

Otrzymuję konkretne i przygotowane pod kątem moich oczekiwań oferty wraz ze zdjęciami. Nie muszę tracić czasu na szukanie,  rezerwuję sobie czas na spotkania. Droga - od mojej akceptacji, przez wymianę kontaktów, do spotkania – skraca się do minimum; najczęściej jeszcze w ten sam dzień otrzymuję telefon, dzwonię, umawiamy się na spotkanie. Naważniejsze informacje o proponowanych kandydatkach otrzymuję od razu. Zaoszczędzam w ten sposób czas na wirtualne klikanie. Na początku budziło mój niepokój to, że biuro robi "za mnie" taką wstępną selekcję; że nie mam dostępu do całej bazy. Z perspektywy czasu uznaję to jako ogromny atut, bo mnie pozostaje przyjemność wyboru spośród naprawdę atrakcyjnych i godnych rozważenia propozycji.
                                                                                                    Tomasz z Krakowa

Klientką Duetu byłam już kilka lat temu. Bardzo szybko poznałam "tego jedynego", który najpierw był moim znajomym, bardzo szybko stał się moim partnerem, a jeszcze szybciej – moim mężem. Niedawno, właściwie za moją namową, moja koleżanka postanowiła skorzystać z oferty Duetu. Weszłyśmy na stronę internetową biura (sprawdzić, czy biuro jeszcze istnieje) w poszukiwaniu jakiegoś namiaru telefonicznego. Kumpela umówiła się na spotkanie, a ja postanowiłam do biura napisać. Bo przypomniałam sobie, że chyba nawet nie powiedzieliśmy Paniom w biurze, że razem z  Pawłem wzięliśmy ślub, że mamy córeczkę. A wiem, jak ważne są podziękowania i sam fakt powiadomienia o sukcesie. Sama prowadzę firmę i rekomendacje moich Klientów są najlepszą wizytówką mojej firmy. Cieszę się, że Duet nadal istnieje i ma się dobrze. Mam nadzieję, że takich par jak my jest dużo więcej. I oczywiście trzymam kciuki za koleżankę, który dopiero przygodę z Duetem zaczyna.  
                                             Pozdrawiam serdecznie cały zespół – Patrycja, Zosia i Paweł K.

Do skorzystania z usług biura namówił mnie znajomy, który za pośrednictwem takiego biura poznał swoją małżonkę. Spośród kilkunastu biur reklamujących się w Internecie, Duet Centrum wydało mi się najbardziej odpowiednie, a oferty nkobiet zamieszczone na stronie – najciekawsze. Spodobało mi się to, że biuro oferowało program jakościowy, a nie ilościowy. Z ilością nigdy nie miałem problemu, ale w pewnym wieku mężczyźnie przestawiają się priorytety i zależy mu na czymś więcej niż tylko na ładnej buzi i uległym charakterze. W tajemnicy przed wszystkimi (nawet tym znajomym) postanowiłem spróbować… Spotkań za pośrednictwem Duetu miałem wiele, ale, co ważne, nie zostałem przytłoczony ich ilością. To ja decydowałem o tempie pracy biura dla mnie. Jestem przekonany, że gdyby propozycji spotkań było więcej, zatraciłby się cały urok chodzenia na randki. A przecież nie chodzi o odbębnianie kolejnych spotkań, ale o spotkania, po których nie ma się poczucia, że straciło się na nich czas.Chodziłem na spotkania, poznawałem kobiety z różnych  środowisk zawodowych, dobrze się bawiłem. Ale nigdy nie przypuszczałbym, że podobnie jak mój znajomy, i ja poznam kobietę, z którą będę planował życie.  
                                                                                                         Polecam - Aleksander

Wybór Duet Prestige był świadomą decyzją, przemyślaną w każdym aspekcie. Zanim się zdecydowałam, biuro odwiedziłam kilkukrotnie. Mnóstwo pytań do konsultantki, która wykazała się ogromnym zrozumieniem, cierpliwością i szacunkiem wobec mojej osoby. Dopiero czwarta wizyta zaowocowała moją decyzją na "tak". A i wychodząc z biura, jeszcze nie do końca byłam przekonana, czy dobrze zrobiłam. Oj wiem, nie jestem łatwym klientem ;-) Może dlatego, że wiele w życiu przeżyłam, swoim nazwiskiem zapracowałam na swój sukces, a i nie ukrywam, prowadzony przeze mnie styl życia powoduje, że sięgam zawsze po rzeczy z górnej półki, bo po prostu mam takie możliwości. Od samego początku program Prestige niejako był "prowadzony" pode mnie; indywidualne konsultacje, osobiście omawiane propozycje kandydatów, możliwość skorzystania z coachingu, długie rozmowy z moją konsultantką. I przede wszystkim – starannie dobierane i omawiane ze mną kandydatury.  Wszystko to wpłynęło na efekt końcowy – związek. Niezależnie od tego, na jaki program się zdecydujecie (jest ich kilka), bardzo polecam skorzystanie z Duet Centrum, bo uczestnictwo w nim otwiera wiele możliwości i furtek do poznawania ciekawych, wartościowych osób, które mają ten sam cel – chcą być "w duecie".
                                                                                               Maria z Warszawy

Chciałbym tutaj wyrazić swoje wdzięczność dla całego Duet-u.. I Pani konsultantce za to, że tak długo namawiała mnie do odwiedzin biura. A uwierzcie mi, że potrafię być uparty jak osioł. Nie wierzyłem ani przez chwilę, że uda mi się kogoś poznać. Nie wierzyłem, że się zakocham. Tak, jak zakochują się małolaty. Byłem przekonany, że takie biuro nie jest w stanie zaoferować mi nic więcej, a może i nawet mniej niż to, co ja mogę zrobić we własnym zakresie, aby umówić się z kobietą na kawę. Warto mieć swoje oczekiwania i warto o nich powiedzieć na spotkaniu w biurze. Uważam, że mieć wymagania to nic złego, bo związek jest po to, aby móc się nie tylko wspierać, ale również rozwijać, inspirować, spędzać razem czas. Jesteśmy dojrzałymi ludźmi, których połączyła miłość do podróży, wspólne pasje, podobne spojrzenie na świat i wiele innych.
Uwierzcie w to, że będąc po przejściach, też można ułożyć sobie na nowo życie. Niezależnie, czy ma się lat 30, czy – tak jak ja, prawie 60! 
                                                                     Z wyrazami szacunku – Zbigniew, przedsiębiorca

O Duet Centrum dowiedziałem się z Gazety Lekarskiej i gdyby nie trafiła ona w moje ręce, nie miałbym pojęcia o istnieniu takiego biura. Jestem lekarzem, dość zapracowanym, rozpoznawanym w miejsowości, w której mieszkam i pracuję. Staram się dbać o swoją prywatność, nie potrzebuję reklamy w internecie, nigdzie się nie ogłaszam, nie publikuję swoich zdjęć, nie mam konta na facebooku. Tym bardziej nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy zupełnie obce mi osoby zaglądałyby na moje konto na portalu randkowym bez mojej wiedzy. Zresztą jestem zdania, że takie rozwiązania dobre są dla osób młodych, dla nastolatków, dla których wirtualny świat internetu jest czymś zupełnie naturalnym, w myśl hasła "nie ma cię w sieci, nie istniejesz". Pod kątem ochrony prywatności Duet to strzał w dziesiątkę. Duży plus stawiam za wysoką jakość świadczonych usług i  możliwość bezpośredniego spotkania w siedzibie biura. A to wszystko przekłada się na efekty – bardzo fajne spotkania, możliwość poznawania kobiet, których po prostu nie miałbym szans poznać w swoim codziennym życiu; kobiety zarówno z branży medycznej, w której ja się poruszam, ale i z zupełnie innego świata. Kobiety o podobnych do moich przejściach, ale i takie, których życie wyglądało do tej pory zupełnie inaczej niż u mnie. Kobiety w moim wieku, ale i znacznie młodsze, dla których mój wiek okazał się atutem, a nie przeszkodą. To ogromne doświadczenie, które – jestem przekonany, że już wkrótce zaprocentuje znalezieniem partnerki właśnie w Duecie.

                                                                               Leszek (50 lat) ze śląskiego

Duet Centrum polecam tym osobom, które w swoich poszukiwaniach stawiają na jakość, nie ilość. Przemyślane, nie przypadkowe propozycje, realne, nie wirtualne spotkania i – co najważniejsze – możliwość poznawania osób dojrzale podchodzących do życia i związków – to oferta Duet-u. Jeśli właśnie takiej usługi szukasz, Duet jest dobrym miejscem. Wiele czasu spędziłem w internecie, byłem zalogowany na kilku portalach randkowych; teraz wiem, że był to zmarnowany czas. Chyba że ktoś lubi pisać, bajerować się i nie zraża się tym, że po kilku godzinach, dniach czy nawet tygodniach wirtualna znajomość kończy się, bo... dziewczyna nagle nie ma ochoty na spotkanie. W Duecie znalazłem konkrety; droga od wymiany kontaktów do spotkania skrócona jest do minimum i to dla mnie największy atut tego biura.

                                                                                     Damian – 40-latek z Gdyni

Poszukując usług na najwyższym poziomie w każdej dziedzinie życia, nie wyobrażam sobie innego działania w poszukiwaniu mężczyzny - partnera, z którym mam układać sobie życie. Oczywistym jest to, że można go poznać wszędzie, w każdym momencie, w każdych warunkach i nie płacąc nikomu za jego poznanie, ale.... nie od dziś wiadomo, że nie jest łatwo o nowe znajomości w codziennym życiu. Szczególnie, jeśli nie ma się dwudziestu lat, zawodowo funkcjonuje się w określonym środowisku, jest się też mamą na pełnym etacie i ma się stałe grono znajomych. Dlatego też nie wahałam się, decydując się na usługę Prestige. Nie zakładałam jednak, że ten program zakończy się sukcesem w postaci stworzenia związku; w tym wszystkim trzeba mieć też trochę szczęścia – można kupić sobie wiele rzeczy poprawiających nasz nastrój, podwyższających standard naszego życia, zapewnić sobie w życiu niezwykłe przeżycia i wspomnienia, ale miłości i satysfakcjonującego związku kupić nie można za żadne pieniądze. Założyłam jednak, że jeśli już zrobiłam pierwszy krok i odważyłam się skorzystać z usług Duetu, to chcę mieć poczucie, że te poszukiwania odbywają się na najwyższym poziomie, a ja – jako klient jestem traktowana wyjątkowo i indywidualnie. Nie zawiodłam się ani w jednym, ani drugim przypadku. Poznałam mężczyznę.. i na tym zakończę :-)  Polecam Duet Centrum, niezależnie od programu, na jaki się ktoś zdecyduje, bo każdy może zakończyć się sukcesem. Mnie się udało!

                                                                                     Izabela

Największą zaletą Duet Centrum jest to, że – choć znalazłam go w internecie, z internetem nie ma nic wspólnego. Pracują w nim ludzie (osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem), w każdej chwili można zadzwonić, porozmawiać, a nawet spotkać się face to face. Osoby, które można poznać poprzez Duet Centrum są znane pracownikom; nie są to wirtualne konta czy fikcyjne profile, ale zweryfikowane osoby, które – podobnie jak ja – zostały klientami biura na tych samych warunkach. Godząc się na wymianę kontaktów z zaproponowanym kandydatem, nie miałam obaw dotyczących wiarygodności tej osoby. W przeszłości, korzystając z portali randkowych, nie raz natknęłam się na minę i każde kolejne spotkanie powodowało we mnie strach i obawy, a nie frajdę i ciekawość. Rynek usług dla singli jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie; ja jednak nie wyobrażam sobie poszukiwań gdzie indziej niż w Duecie.

                                                                                      Pozdrawiam – Anna

Wśród wielu możliwości poznawania nowych ludzi, jakie oferuje ówczesny świat (głównie internet), duet centrum okazał się dla mnie najlepszą alternatywą; z bardzo wielu względów, których opisywanie zajęłoby mi kilka godzin. Dodatkową rekomendacją może okazać się fakt, że udało się poznać partnerkę nie tylko mnie, ale również mojemu znajomemu, który zachęcił mnie do skorzystania z usług Duetu. Polecam więc podwójnie! 

                                                                                        Tomasz

Kilka lat temu byłam już klientką Duet-u. W międzyczasie, poza biurem poznałam mężczyznę. Chcąc być uczciwą, zrezygnowałam z usług Duetu, próbując rozwijać nową znajomość. O tamtej współpracy więc nie mogę za wiele powiedzieć, bo zakończyłam ją na własne żądanie. Po kilku miesiącach rozstałam się z ówczesnym partnerem. Przez długi czas wogóle nie myślałam o powrocie do Duetu. "Natknęłam się" na niego, czytając artykuł w jakimś kobiecym miesięczniku. I zaczęłam rozważać powrót. Przemyślałam sprawę, uzbierałam żądaną kwotę i stawiłam się na umówione spotkanie do Warszawy. Przyjęła mnie inna konsultantka, ale równie ciepła i życzliwa jak jej poprzedniczka. Już wtedy wiedziałam, że podjęłam słuszną decyzję. Nie będę opisywała przebiegu mojego programu członkowskiego, bo z perspektywy czasu trudno byłoby o obiektywizm. Dla mnie najważniejszy był efekt finalny: 17.06., Park Morskie Oko, piękna pogoda i.... JANUSZ....  Zmieniła się kartka w kalendarzu, zmieniły się miejsca naszych spotkań, z pogodą też bywa różnie, ale jedno jest niezmienne... wciąż jesteśmy razem. Nam się udało i to chyba jest najlepsza rekomendacja dla biura i zachęta, by spróbować skorzystać z usług Duetu. Janusz również dwukrotnie był klientem biura, co nie oznacza w naszym rozumieniu żadnej porażki, ale jest dowodem ogromnego zaufania, jakim obdarzyliśmy Duet Centrum, powierzając im najważniejszą potrzebę naszego życia – potrzebę kochania i bycia kochanym. Dziękujemy!
                                                                                  Pozdrawiamy – Alicja i Janusz

Za ciepłe przyjęcie mnie na spotkaniu w biurze, wiele pouczających rozmów, cierpliwość kiedy mnie cierpliwości brakowało, czas poświęcony mojej osobie, wsparcie w trudniejszych momentach  i radość w lepszych – dziękuję.  A przede wszystkim dziękuję za możliwość poznania Krzysztofa, bo przecież o to właśnie chodziło! Proszę jednak nadal trzymać za nas kciuki, bo tego nigdy za mało. Polecamy wasze usługi każdemu, burząc czasem krążące mity o biurach matrymonialnych. Jeśli będziecie Pańswo potrzebowali autentycznej rekomendacji dla kogoś, kto nie jest przekonany do waszych usług, jesteśmy do dyspozycji.  

                                                                                        Małgosia (i Darek)

Zgłaszając się do Biura Duet z ogromnym niedowierzaniem zaczęłam rozmowę z Konsultantką - Panią Basią, która opowiadała o niesamowitych historiach miłosnych. Pierwsze telefony, jedno spotkanie... Czułam rozczarowanie, ogromny niedosyt, wręcz niechęć do kolejnych rozmów z Przedstawicielem Biura. Poprzeczkę ustawiłam wysoko i nie miałam zbyt dużej nadziei, że Ktoś spełni moje oczekiwania. Jak zawsze uprzejma i profesjonalna Pani Basia przedstawiła kolejnego "kandydata". Z wielkiej sympatii do niej zgodziłam się na spotkanie. I stało się:) Już pierwszy kontakt telefoniczny, a ja byłam pewna, że Piotr jest spełnieniem każdego mojego najskrytszego marzenia i oczekiwania wobec mężczyzny, którego pragnęłam poznać i obdarzyć uczuciem do końca życia. Nie umiem opisać mojego szczęścia, ale pragnę nim teraz dzielić się z każdą z Pań, która potrzebuje pomocy w odnalezieniu drugiej połówki. Od czasu, kiedy podświadomie zmieniłam swoje podejście do życia, przestałam się bać, co może się wydarzyć, pozbyłam się strachu przed nieznanym, uwierzyłam w to jak wartościową osobą jestem, głośno wypowiedziałam kogo pragnę poznać, moje marzenia zaczęły się urzeczywistniać... Drogie Panie, ze spokojem, cierpliwością, otwartością i ufnością nawiązujcie kontakt z Biurem, bo to magiczne miejsce dla ludzi, którzy pragną szczęścia i jak magnes będą przyciągać właściwe dla siebie osoby. Bądźcie sobą, kochajcie szczerze przede wszystkim siebie, by potem spotkać tę osobę, która również kochając siebie, nie będzie obawiać się dzielić swoim uczuciem ze swoją wybranką. Tu zaczyna się szczęście i mocno w to wierzę, bo jestem tego najlepszym przykładem. Wierzę również, że są na świecie anioły w postaci ludzi i jestem przekonana, że jednym z nich na pewno jest Pani Basia. Bardzo Wam wszystkim dziękuję...

                                                                                                  Beata

Sama nie wierzyłam, że się uda. A jednak udało się! Przyszłam do biura jako singielka, wyszłam z niego w "Duecie". I to tak szybko, nagle, niespodziewanie. W trzecim tygodniu trwania programu na mojej duetowej drodze stanął Maciej i... od 5.05. idziemy przez życie razem. Duet Centrum to najlepsza inwestycja, jaką podjęłam w życiu. 

                                                                                                    Marzena

Marek (27) Inżynier środowiska
Duet Centrum Zapoznawcze to solidna firma świetna miła obsługa Panie pracujące w Duet Centrum są miłe zaangażowane w pracę mają wiedze doświadczenie w tym co robią. jestem w trakcie poznawania Pań dobór partnerek przez pracowników Duet Centrum jest naprawdę dobry. Spotykając się z Panią Ewą czy Panią Ulą świetnie spędziłem czas i fajnie się rozmawiało. Przez Duet Centrum nie tylko można poznać ciekawych fajnych miłych ludzi ale i również możną spotkać poznać tą jedyną partnerkę dziewczynę a
być może i żonę. Jeszcze nie spotkałem tej jedynej ale przy tak solidnej angażowanej doświadczonej firmie z którą świetnie mi się współpracuje od samego początku, wieżę że w końcu poznam tą jedyną 
Warto się zgłosić poznać ofertę Duet Centrum a potem się zapisać.  
pozdrawiam Marek z Zamościa

Zdecydowałem się na Duet Centrum, ponieważ zależało mi na bezpieczeństwie w poszukiwaniu kobiety, na zweryfikowanej informacji o tej osobie, na pewności, że ta kobieta również szuka na poważnie. Spośród kilku opcji do wyboru, wybrałem program Duet Prestige - zależało mi nie tylko na poznawaniu kobiet z odpowiedniego kręgu, ale również na jakości obsługi. Skoro ja jestem facetem, który coś w życiu osiągnął, żyję na ponadprzeciętnym poziomie, lubię dalekie podróże, dlaczego nie miałbym oczekiwać, że kobieta, z którą będę się spotykał, nie zdecyduje się polecieć ze mną na Kubę, wybrać się w Alpy na narty, pójść ze mną na bankiet i dobrze czuć się w towarzystwie krawaciarzy. Z doświadczenia wiem, że różnica w poziomie życia partnerów, wpływa negatywnie na związek. Nie chodzi tu tylko o poziom finansowy, ale styl życia, plany, marzenia, ambicje, rozwój, a przede wszystkim samopoczucie. Bo ludzie łączą się na zasadzie podobieństw, nie przeciwieństw. W ramach programu Duet Prestige poznałem wiele, bardzo konkretnych, zbliżonych do moich oczekiwań kobiet. Każda propozycja była ze mną szczegółowo omawiana, dlatego też tak ważny okazał się kontakt z konsultantką. Gdyby miłość można byłoby sobie zaprogramować, zatrzymałbym się już na pierwszej propozycji od Duetu. Ale i ona mnie nie ominęła, choć zanim poznałem Alicję, musiało upłynąć parę miesięcy. Musiałem na nią po prostu poczekać, bo Alicja znalazła się w Duecie, kiedy mój program trwał już czwarty miesiąc. Wszystkie moje oczekiwania, wyobrażenia zostały spełnione. I na dodatek to „coś”, o którym wszyscy mówią, a nikt nie jest w stanie tego opisać. Nasza znajomość rozwija się, zmierza ku dobremu. 

Zbigniew (47), finansista

To był wspaniały czas - w Duecie. Nigdy go nie zapomnę - czas długich rozmów, wzbogacania się o nowe doświadczenia, ale i wiedzę o sobie samej. Dziękuję! Osiągnęliśmy sukces (Damian), ale będzie mi brakowało Duetu w mojej codzienności :-) Wszystkim, którzy jeszcze się wahają, bardzo polecam skorzystanie z usług biura, które tworzą wspaniali ludzie, po uszy zaangażowani w swoją pracę.  Kinga z Łodzi


Mam na imię Adam, mam 46 lat i jestem lekarzem ortopedą. Pomimo wielu zajęć wciąż samotne wieczory są dla mnie trudne. W biurze Duet Centrum umowę podpisałem 4 miesiące temu. Przez ten czas spotkałem kilka pięknych kobiet, ale wciąż szukam swojej drugiej połówki. Pomimo tego, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Moje sugestie są uwzględniane w kolejnych propozycjach. Moja osobista konsultantka zawsze ma dla mnie czas, gdy mi na tym zależy. Mam nadzieję, że jeżeli nie dziś i nie jutro, to na pewno w najbliższym czasie spotkam dzięki Duetowi kobietę swojego życia. Polecam…naprawdę warto…:-)


Jestem już klientem Duet-u stacjonarnego w Katowicach i bardzo cenię profesjonalność i zaangażowanie zespołu dla znalezienia życiowej partnerki. Jako jedyne centrum zapoznawcze robi to świetnie na tle wielu biur w kraju i nie ma sobie równych co przejawia się dużą ilością ofert osób zainteresowanych.

Autor: Robert


Witam.
Przepraszam, że dopiero teraz piszę. Dziękuję za pomoc w poznaniu Marka. Jesteśmy oboje szczęśliwi i sobą zauroczeni :). Spotykamy się z planami na przyszłość :)

Pozdrawiam wiosennie :)
Marta K.
Warszawa 15.03.2010r.

Autor: Marta


Pięknym i miłym Paniom z katowickiego biura Duet serdeczne podziękowania za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawy sercowe
Autor: Paweł


Napisała do nas Gabrysia

Za pośrednictwem Duetu udało nam się znaleść miłość swojego życia. Zarówno dla mnie jak i dla mojego partnera, już druga propozycja okazała sie trafna.Zaiskrzyło miedzy nami,zaręczylismy się i mieszkamy już razem. Choć oboje nie bardzo w to wierzyliśmy to Wasze biuro sprawiło , że w sierpniu tego roku pobieramy się.

Serdecznie dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pracy.
G.M .........( reszta dla wtajemniczonych pracowników)


Kiedy pierwszy raz spotkałam się z moją konsultantką, wybierając program Duet Prestige, wiele razy podkreślałam ,że to nie może być mężczyzna z dzieckiem. I sprawdziło się, że” w życiu nigdy nie mów nigdy” – jestem z Marcinem od pół roku. Nie tylko zaakceptowałam to, że Marcin sam wychowuje syna, ale i przeprowadziłam się do Warszawy. Gdyby nie cierpliwość i wyczucie Pani Ewy, nigdy pewnie byśmy się nie spotkali. A tak, mieszkamy razem, jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni Duetowi, że nie postępuje szablonowo i nie zawsze trzyma się tych naszych wyobrażeń (przynajmniej tych moich) o księciu z bajki.
Autor: Wdzięczna Agnieszka manager


Zanim zdecydowałam się na przystąpienie do programu Duet Prestige, swojego partnera szukałam na kilku popularnych portalach towarzyskich w Internecie. Z jakim skutkiem? Żadnym. Godziny klikania nie prowadzące do niczego konkretnego. Dwa razy wprawdzie umówiłam się na randkę, ale pierwszy Pan nawet nie zjawił się w umówionym miejscu, drugi zaś „zapomniał” mi wcześniej powiedzieć, że jest żonaty i wcale nie zamierza się rozwieść. Z Internetem nie chciałam mieć już nic więcej do czynienia.

O programie Duet Prestige dowiedziałam się podczas spotkania z Konsultantką w biurze Duet Centrum. Choć usłyszałam również o innych programach, Prestige zainteresował mnie najbardziej. W każdej dziedzinie życia lubię korzystać z usług na najwyższym poziomie. Dwugodzinna rozmowa w biurze zaowocowała w stu procentach. To bardzo ważne, aby Konsultantka dobrze poznała mnie i moje oczekiwania; przez cały okres trwania programu miałam z Nią bardzo częsty kontakt, co, myślę, jest szalenie istotne przy realizacji usługi w tak ważnej, a jednocześnie delikatnej sferze. Poznawałam mężczyzn dokładnie takich, jakich chciałam – na poziomie, zadbanych, wykształconych, a przede wszystkim dojrzałych emocjonalnie. Odczułam zdecydowaną różnicę w kontaktach nawiązanych z mężczyznami poznanymi w Duecie, a tymi z Internetu. Na spotkania z nimi chodziłam z przekonaniem, że to nie będzie stracony czas.
Adama poznałam na 5. spotkaniu. Od razu wyłamał się z wizerunku typowego adwokata – nudnego, roszczeniowo nastawionego do życia mężczyzny pod krawatem. Dla siebie nawzajem zawiesiliśmy swoje członkostwo w Duecie. I po cichu myślimy, że już nie będziemy musieli go odwieszać.
Jeśli nie chcesz marnować czasu na randki nie mające przyszłości, Duet Prestige to rozwiązanie godne polecenia. Mnie się udało!

Autor: Monika z Krakowa


Mam 39 lat, jestem kawalerem. Mam własną firmę – działam w mediach. Choć na różnych prezentacjach i bankietach spotykam sporo pięknych kobiet, ale jakoś żadna z nich nie przypadła mi na tyle do serca, żebym chciał, aby została moją żoną i matką mich dzieci. To po prostu, wciąż nie były te kobiety…

Do Duet Centrum przyszedłem z rekomendacji kolegi. On znalazł u nich swoją obecną żonę. Nie wiedziałem jednak, czy dla mnie też to będzie dobra droga. Jego Ania jest ładną, spokojną, miłą dziewczyną, ale taką trochę szarą myszką. Ja lubię eleganckie, wysokie kobiety z klasą.

Dzięki uczestnictwu w programie Duet Prestige spotkałem wiele kobiet, które w pełni odpowiadały moim wymaganiom. Były dobrze wykształcone, eleganckie.

Dwa miesiące temu spotkałem Agnieszkę. Jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłem. Inteligentna, wysoka, brunetka, z mądrymi oczami…Między nami pojawiło się uczucie. Mam nadzieję, że Agnieszka tak samo uważa, że jest to coś wyjątkowego, co pozwoli zbudować nam trwały związek.

Jestem szczęśliwy i bardzo zadowolony, że zaufałem i zdecydowałem się na uczestnictwo w programie Duet Prestige. Nie zawsze opłaca się brać wszystko z najwyższej półki. W tym wypadku opłaciło się i nam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał korzystać z usług Duet Centrum…Gdyby jednak coś złego się wydarzyło na pewno wrócę do Programu Duet Presige. Mogę polecić ten program-na pewno warto im zaufać.

Autor: Grzegorz


Jestem Bernard, mam 39 lat, jestem Polakiem, ale dużo czasu spędzam, pracując za granicą. Kiedyś mieszkałem w Niemczech i tam wciąż prowadzę interesy. Moja praca wymaga, abym kilka razy w roku tam był. Jednak zdecydowanie moją przyszłą partnerką będzie Polka. Dla niej (za jakiś czas) mogę nawet przenieść wszystkie interesy do Polski.
Dzięki konsultantkom Duetu udało mi się poznać Anię, z którą spotykaliśmy się kilka miesięcy. Niestety Ania nie chciała zaakceptować moich wyjazdów, które na razie są konieczne. Zostaliśmy przyjaciółmi i oboje dalej przyjmujemy oferty polecane przez Duet Centrum. Dzięki mojej rekomendacji do biura trafiło dwóch moich kolegów i oni także są bardzo zadowoleni z programu Duet Prestige.


Jestem 35 letnią blondynką, panną bez dzieci. Pracuję w dużej, międzynarodowej korporacji. Jestem atrakcyjną kobietą i nie narzekam na brak zainteresowania mężczyznami. Jednak to nie są Ci mężczyźni, których chciałabym spotykać.
Gdy przyszłam do biura Duet Centrum moją największą obawę budziło nie to, czy mogę spotkać u nich wielu mężczyzn (takie spotkania mogę sobie zorganizować sama wchodząc do internetu…), ale czy Ci mężczyźni będą na takim poziomie, na jakim tego oczekuję.
Podpisałam program Duet Prestige i jestem mile zaskoczona. Już myślałam, że w Warszawie wszyscy inteligentni, wykształceni są już zajęci i ich po prostu nie ma ich  na rynku matrymonialnym…Okazało się, że są!; normalni, z poczuciem własnej wartości, spełnieni zawodowo, przystojni.
Duet Prestige to była, jak dotąd, moja najlepsza inwestycja w życiu. Na razie nie spotkałam jeszcze swojej brakującej Połówki, ale przez kilka miesięcy spotykałam się z Łukaszem, poznanym dzięki Duetowi. Było miło, ale po jakimś czasie doszliśmy do wniosku, że chyba nie jesteśmy dla siebie, zostaliśmy dobrymi znajomymi.
Na razie, więc przyjmuję propozycje i spotykam się z mężczyznami, ale zyskałam wewnętrzny spokój i przekonanie, że jestem na dobrej drodze. I jeżeli nie dziś, nie jutro, to za miesiąc, dwa, trzy, ale spotkam tu swojego przyszłego męża.

Autor: Agnieszka


Napisał do nas Michael, menedżer skandynawskiego koncernu, na stałe mieszkający w Warszawie , Klient programu DUET PRESTIGE. Poniżej zamieszczamy e-mail z zachowaniem oryginalnej pisowni. You have tried out many things in terms of relations. Maybe you had some longer relationships, which did not work. Maybe you are not interested in having more affairs. You are working a lot and are a busy person, which reduces the free time to meet new potential partners? You dislike to spend time in night clubs and bars looking for the right woman? Still you want to learn to know somebody special, with whom you are ready to share a part of your life.
This is how it was for me and I wanted to find a long term partner. That is why I would like to recommend Duet Centrum to you. The staff is professional and confidential. But the main thing is, You will be astonished how many stimulating and intelligent women there are out there searching for a partner!
Of course, there are no guarantees that you fall in love. Nobody knows how it will go, but it is definitively worth a try. I have started a relationship with a magic woman and beside that I have made two good acquaintances. One more tip for you, if you decide, be open to the Duet staff about your preferences for your desired partner. It improves your chance and saves time. I wish you good luck!

Próbowałeś różnych związków. Może niektóre były dłuższe, ale się nie sprawdziły. Może też nie jesteś zainteresowany więcej romansami. Pracujesz dużo i jesteś zajętą osobą, co sprawia, że masz mało czasu na spotkania z nowymi potencjalnymi partnerkami? Nie lubisz spędzać czasu w klubach nocnych i barach szukając tej właściwej? Jednak chcesz poznać kogoś szczególnego, z kim jesteś gotów dzielić część Twojego życia.
Tak było ze mną, chciałem znaleźć stałą partnerkę. Dlatego chciałbym zarekomendować Duet Centrum. Personel biura jest poufny i profesjonalny. Najważniejsze natomiast: będziesz mile zaskoczony, ile uroczych i inteligentnych kobiet szukających partnera można tam spotkać!
Oczywiście nie ma gwarancji, że się zakochasz. Nikt nie wie jak to będzie, ale warto spróbować. Rozpoczynam związek z wyjątkową kobietą i oprócz tego poznałem dwie nowe miłe koleżanki. Jeszcze jedna dla Ciebie wskazówka, jeśli się zdecydujesz, bądź otwarty wobec personelu Duet odnośnie Twoich preferencji do partnerki. To zwiększy Twoją szansę i oszczędzi czas. Życzę dużo szczęścia!

Autor: Michael, 39, manager


W pierwszej połowie 2010 r. podjęłam współpracę z Biurem DUET CENTRUM.
Mam 30 lat i jestem atrakcyjną, wykształconą i zrealizowaną kobietą, która ma czas na wszystko za wyjątkiem......... No właśnie - to jak my wszyscy single po studiach............. A właściwie - drobna korekta: ja
już nie należę do KLANU SAMOTNYCH!!!!!!!!!! Dziewczyny z Duetu tak długo nade mną "pracowały"..... (albo i stosunkowo krótko - biorąc pod uwagę nadchodzące święta i fakt, że z Szymonem jesteśmy parą od początku sierpnia) - przed nami wspólne Boże Narodzenie i impreza sylwestrowa - a to wszystko dzięki trzem miłym Paniom z Duetu. Jestem szczęśliwa w związku, w jakim obecnie jestem, a część naszej historii po prostu
stworzył PROFESJONALNY ZESPÓŁ z DUET CENTRUM. Dziękujemy i niebawem - jak sądzę wpiszemy się do historii z happy end- em. Pozdrawiam Aleksandra


Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Za usmiech, dobre słowo, słowa otuchy, wiarę, że się uda, przemiły kontakt, a jednocześnie profesjonalną usługę. A przede wszystkim za to, że mogłam poznać Michała - na taką osobę czekałam całe życie! Agata

 

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE