A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Wschód

duet centrum - oddział wschódDuet Centrum – oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Biura matrymonialne – Lublin

Wiarygodność informacji, realne propozycje spotkań, ochrona danych osobowych i wizerunku, wykwalifikowana kadra oraz przyjazna atmosfera współpracy – to najważniejsze elementy, którymi charakteryzują się nasze biura matrymonialne. Lublin, Olsztyn, Elbląg, Łomża, Białystok, Rzeszów – te miasta należą do umownego oddziału Wschód. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że jesteśmy już obecni niemalże w każdym zakątku kraju, a coraz częściej i za granicą.

Prezentacja poniższych ofert odbywa się w sposób losowy; w naszych zasobach posiadamy kilka tysięcy ofert, które dostępne są tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydowały się rozpocząć z nami współpracę.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K39/28/OZ Katarzyna, 36 lat, Handlowiec

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/34/OC Karolina, 37 lat

Szczupła, zadbana, ciemna blondynka, o niebieskich oczach. Na początku należy Ci się informacja, że posiadam mały stopień niepełnosprawności. W niczym mi to nie przeszkadza i...

Szczupła, zadbana, ciemna blondynka, o niebieskich oczach.

Na początku należy Ci się informacja, że posiadam mały stopień niepełnosprawności. W niczym mi to nie przeszkadza i chciałabym, aby Tobie również. Jestem bezdzietną panną, co nie znaczy, że w moim życiu nie było żadnych związków…
Jestem wykształcona, myślę że inteligentna, na pewno wesoła i optymistycznie patrząca na świat. Potrafię cieszyć się tym, co przynosi codzienność, umiem znajdować radość w drobiazgach.
Bardzo lubię swoją pracę, ale niech ona zostanie tajemnicą do naszego poznania.
Uwielbiam kontakt z ludźmi. Lubię zwierzęta, przyrodę. Chętnie podróżuję, szczególnie w te miejsca, gdzie jest woda. Moją wielką pasją jest też muzyka. Oprócz tego kino, fotografia, książki
Chętnie poznam inteligentnego pana, który mnie pokocha taką, jaka jestem. 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS27/5/K Agnieszka, 28 lat

Jestem zdania, że szczęście można osiągnąć z kimś podobnym do siebie. Wzajemne fascynacje ludzi zupełnie innych są dobre, ale tylko na trochę. Wspólne pasje, podobne cele zbliżony...

Jestem zdania, że szczęście można osiągnąć z kimś podobnym do siebie. Wzajemne fascynacje ludzi zupełnie innych są dobre, ale tylko na trochę. Wspólne pasje, podobne cele zbliżony sposób patrzenia na świat przybliża ludzi do siebie i to wcale nie znaczy, że szybko się sobą znudzą.

W sprawach uczuciowych jestem pełna rezerwy i na moje zaufanie trzeba sobie zapracować. Wierzę, że są jeszcze mężczyźni, którym nie są obce takie wartości jak szacunek, wierność i oddanie. O sobie mogłabym pisać, pisać i pisać. Ale czy ma to sens? Poznaj mnie, sam ocenisz czy było warto. Mam wiele do zaoferowania. Ile? – Przekonaj się sam.
Lubię w miarę normalnych facetów, którzy nie mają problemów z komunikacją, są otwarci na nowych ludzi, zdystansowani do spraw w gruncie rzeczy nie istotnych i lubią siebie, tak po prostu.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/9/OP Kasia, 30 lat

163/50, blondynka o niebieskich oczach. Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada? Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą...

163/50, blondynka o niebieskich oczach.

Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada?
Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą dziewczynką. Jestem pracowita, aktywna, z zasadami, kulturalna. Uprawiam sport, sporo podróżuję, znam biegle dwa języki. Nie ograniczam partnera skoro sama też chcę się rozwijać. Cenię przyzwoitości, sumienność, naturalność i pozytywne nastawienie do życia. Potrafię w sobie dużo zmienić, jeśli będę wiedziała co. Dzisiaj żyję tylko dla siebie, nie wiem, co zaakceptuję i co we mnie ci się nie spodoba. Mamy całe życie żeby się dopasować.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN34/16/W Małgorzata, 36 lat

  Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała...

 

Jest wysoką, szczupłą panną o piwnych oczach i brązowych włosach.Normalna kobieta – romantyczna, wrażliwa, cierpliwa, naturalna. Na pierwszy rzut oka – nieśmiała i zamknięta w sobie, ale gdy już się otworzę – serdeczna, przyjazna, życzliwa. Lubię żyć w harmonii ducha i spokoju, co nie oznacza życiowej stagnacji. Chętnie czytam książki sensacyjne, thrillery i kryminały. Jeśli muzyka, to przede wszystkim klasyczna. Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Nie oceniam ludzi po pozorach; poznanie kogoś to proces wymagający czasu, cierpliwości, zaangażowania. Jestem domatorką, choć nie brak mi tendencji do weekendowego włóczenia się po klimatycznych knajpkach czy odwiedzania znajomych. Nabieram energii i dystansu do wszystkiego, co mnie otacza albo gdzieś wysoko albo gdzieś daleko stąd.

Czego tutaj szukam? Chciałabym być częściej szczęśliwa, śmiać się tak, jak jeszcze parę lat temu. Mieć przy swoim boku kogoś, komu za trzydzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś”.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

132/1 Magdalena, 30 lat

Śmiała, przebojowa, bez kompleksów. Kobieca, zadbana, seksapil w normie, poczucie humoru powyżej średniej krajowej. Lektorka angielskiego. Otwarta i pewna siebie, nie mam problemu z...

Śmiała, przebojowa, bez kompleksów. Kobieca, zadbana, seksapil w normie, poczucie humoru powyżej średniej krajowej. Lektorka angielskiego. Otwarta i pewna siebie, nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów, lubię żartować - może dlatego każdy traktuje mnie jak świetną kumpelę, a mało kto myśli o mnie jako o partnerce. A przecież poza tym, że potrafię z chłopakami napić się piwa, obejrzeć mecz i lubię jeździć na motorze... to jestem stuprocentową kobietą! Mam swoją wrażliwość, mocne i słabe strony, potrzebuję zarówno czuć się potrzebna jak i sama dostać od kogoś wsparcie w codziennym życiu. Jestem tolerancyjna, mam liberalne poglądy, nowoczesne spojrzenie na świat i związki. Uważam, że każdy z nas ma prawo być sobą i drugi człowiek nigdy nie będzie taki, jakim go sobie wyobrażamy. Związek dla musi być oparty na szczerości i wzajemnej akceptacji. Resztę można zawsze dogadać. Ja się nie bawię w damsko-męskie gierki, udawanie i czarowanie. Jeśli mi się spodobasz na pewno Ci o tym powiem :) Chcesz się przekonać?

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/45/OZ Katarzyna, 36 lat, Tłumacz

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej. Kiedy tylko mam czas,...

Jestem szatynką średniego wzrostu. Interesuję się sztuką w różnej jej formie, również kulinarnej. Specjalizuję się w kuchni orientalnej i śródziemnomorskiej.
Kiedy tylko mam czas, podróżuję po świecie. Uwielbiam poznawać kulturę innych narodów, przy okazji szlifując języki. Kiedy jestem zestresowana, ukojenia szukam słuchając muzyki lub czytając jakąś ciekawą książkę. W związku z tym, że mam raczej siedzącą pracę, to lubię chodzić na długie spacery a kiedy tylko jest okazja, to również potańczyć.
U mężczyzny cenię sobie dobre maniery, elegancję, bezkonfliktowość, lojalność i życiową zaradność. Szukam
mężczyzny o otwartym umyśle, godnego szacunku, który podobnie jak ja, traktuje życie jak wielką niewiadomą, którą trzeba odkryć.

Odpowiedz na ofertę
więcej

20/1/N Ania, 29 lat, lekarz

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna. Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią,...

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna.

Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią, że jestem kobietą ciepłą, życzliwą, pogodnie nastawioną do świata i ludzi. Raczej spokojna i wyważona, bardziej domatorka niż obieżyświat. Co nie znaczy, że całymi dniami siedzę na kanapie przed telewizorem ;-) Rozwijam się zawodowo, by w niedalekiej przyszłości czerpać z tego profity. Moje zainteresowania krążą głównie wokół sportu, podróży i kultury. Dbam o siebie, uprawiając fitness. Jestem wielką fanką siatkówki i piłki ręcznej; w najważniejszych europejskich czy światowych turniejach staram się kibicować na trybunach. Lubię  również podróże, szczególnie do ciepłych krajów.  Staram się wtedy nieco odpocząć od zabieganej codzienności, ale również spędzam czas aktywnie, zwiedzając, poznając kulturę danego kraju, smakując regionalną kuchnię. Chętnie wybiorę się do kina, teatru czy na koncert. Lubię także oglądać filmy w domowym zaciszu przy lampce wina. Gdy pogoda za oknem typowo barowa, czytam książki – literatura współczesna, klasyka.
Gdy z kimś jest, angażuję się w związek całą sobą, dokładam wszelkich starań, by partner czuł się szczęśliwy i doceniony. Chciałabym poznać mężczyznę z ciekawą osobowością, zasadami i dobrym sercem. Z jednej strony aktywnego, lubiącego aktywne formy wypoczynku i podróże, z drugiej – domator,a ceniącego atmosferę domowego ogniska. Mężczyzna dający wsparcie, czuły i troskliwy partner, prawdziwy przyjaciel.  Męski, kulturalny, esteta przywiązujący wagę do swojego wyglądu.
Chciałabym stworzyć związek oparty na zaufaniu, partnerstwie, szczerości, poczuciu bezpieczeństwa, wierności, trosce i bliskości. Marzę o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną u boku – na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi. A z czasem może dołączy do nas ktoś jeszcze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/22/OZ Olga, 33 lata

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i...

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i realizować moje pasje. Lubię swoją pracę i cenię sobie bardzo pozytywną atmosferę w moim środowisku zawodowym. Poza praca staram się jeszcze znaleźć czas na naukę niemieckiego no i staram się też czasem pobiec na aerobik. Poza tym chętnie rower, rolki i narty, po prostu lubię wiatr we włosach…Staram się spędzać weekendy poza miastem i jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody.
Chciałabym poznać mężczyznę, któremu będę mogła zaufać. Nie szukam ojca dla mojej córki, ale liczę na to że się zaprzyjaźnicie. Byłoby chyba najlepiej gdybyś Ty też miał dzieci, ale to nie jest warunek. Szukam mężczyzny, który nie boi się życia.
Dam Ci moją miłość pełną zaangażowania i oddania. Dam Ci moją czułość, mój spokój i moją fantazję.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/42/OZ Agnieszka, 35 lat

160/52, blondynka o zielonych oczach. Zodiakalna Panna Skończyłam prawo, pracuję jako asystentka. Jestem szczupłą, drobną blondynką o silnej osobowości. Kobieca, naturalna,...

160/52, blondynka o zielonych oczach. Zodiakalna Panna

Skończyłam prawo, pracuję jako asystentka. Jestem szczupłą, drobną blondynką o silnej osobowości. Kobieca, naturalna, tolerancyjna optymistka. Coraz bardziej realistka, coraz mniej romantyczka.  Nie dbam o opinię tych, którzy mnie nie znają, ale dla osób mi bliskich jestem gotowa na wielkie poświęcenia. Jestem zwyczajną dziewczyną, bardzo rodzinną. Mam swoje wartości, wierzę w kompromisy i szczere rozmowy. Nie obrażam się, nie histeryzuję, bardzo dużo się uśmiecham. Lubię mówić, ale jeszcze bardziej lubię słuchać - podobno to potrafię. Wolny czas spędzam na spacerze, rowerze, w podróży. Lubię sport, film, fotografię, literaturę faktu.

Szukam mężczyzny, dzięki któremu będę mogła zniknąć z tej strony...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN30/44/K Emilia, 33 lata, Specjalistka ds. administracji

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie...

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie nikogo nie ma? Mam ciekawe życie, ale bolą mnie te samotne wieczory, kiedy przytulić się mogę jedynie do poduszki..

Wszyscy wokół są tacy konkretni, każdy za czymś goni. Cenię to co spontaniczne i niewymuszone. Często wyjeżdżam, choć czasem lubię tak zwyczajnie posiedzieć w domu i pogapić się w telewizor. Razem z koleżankami chodzę na aerobik, gdzie spalam tłuszczyk i wzmacniam mięśnie. Lubię zwierzęta, przyrodę, sport.  Jestem szczupłą, zielonooką blondynką (168 cm)
Szukam energicznego i odpowiedzialnego mężczyzny do spędzania wspólnych dni i nocy. Powinien być dobry, rozsądny, czuły i delikatny w bliskości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/60/OZ Dorota, 30 lat

Jestem sympatyczną blondynką o zielonych oczach i pogodnym, ciepłym usposobieniu. Z natury jestem troszkę nieufna, ale kiedy ktoś zdobędzie moje zaufanie, potrafię być lojalna i...


Jestem sympatyczną blondynką o zielonych oczach i pogodnym, ciepłym usposobieniu. Z natury jestem troszkę nieufna, ale kiedy ktoś zdobędzie moje zaufanie, potrafię być lojalna i wierna. Staram się optymistycznie podchodzić do życia, choć pewnie byłoby dużo łatwiej, gdyby obok mnie był ukochany mężczyzna. Lubię zajmować się domem, chciałabym założyć rodzine.Wyobraźnia, pomysłowość, poczucie humoru - to mam. Partnerstwo, przyjaźń, namiętność - to chciałabym stworzyć razem ze swoim mężczyzną.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/16/N Iga, 32 lata

Pracuję ze studentami. Jestem lektorem niemieckiego i czasem zajmuję się tłumaczeniami. Lubię ludzi, jestem towarzyska, otwarta. Lubię przygody. Jak wyjechać to nie do Egiptu z biurem...

Pracuję ze studentami. Jestem lektorem niemieckiego i czasem zajmuję się tłumaczeniami. Lubię ludzi, jestem towarzyska, otwarta. Lubię przygody. Jak wyjechać to nie do Egiptu z biurem podróży i walizką, tylko Kambodża lub Wietnam z plecakiem i biletem w jedną stronę. Jeśli polskie morze to nie Sopot, tylko namiot, śpiwór i las.

Dojrzałam do poważnego związku, ale nie chcę od razu wychodzić za mąż.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/13/OZ Angelika, 36 lat

brunetka o długich włosach i niebieskich oczach, 174cm/58kg Nie mogę powiedzieć, że wokół mnie nie ma ciekawych mężczyzn, ale po długoletnim związku chciałam ochłonąć,...

brunetka o długich włosach i niebieskich oczach, 174cm/58kg

Nie mogę powiedzieć, że wokół mnie nie ma ciekawych mężczyzn, ale po długoletnim związku chciałam ochłonąć, przemyśleć , uspokoić swoje emocje. A teraz, kiedy jestem gotowa na związek, jakoś nie mam zbyt wielu okazji na poznawanie nowych facetów, a jak już się pojawiają, to albo zajęci albo serce moje milczy.
Jestem ciepłą kobietą, tolerancyjną, z dużym poczuciem humoru, znam swoją wartość, szanuję ludzi, nie ograniczam przestrzeni partnera. Jestem wrażliwa, potrafię okazywać uczucia, ale też samodzielna, z własnym zdaniem. Myślę, że ze mną nie można się nudzić. Lubię spontaniczne wycieczki, teatr, kino, projektowanie wnętrz, taniec, podróże, wycieczki rowerowe, literaturę, narty, trochę maluję dla siebie. Chętnie spróbuję czegoś nowego, no może oprócz skoków ze spadochronem.
Szukam mężczyzny, który chce stworzyć fajny związek z pogodną, uczciwą kobietą o ciekawej wyrazistej urodzie, dbającej o partnera i zdolnej do kompromisów. Może mieć dzieci.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/5/OZ Basia, 30 lat

Wita Was uśmiechnięta, naturalna, spontaniczna dziewczyna. Mimo młodego wieku, jestem bardzo samodzielną i zaradną kobietą. Sama, ale bez frustracji; gdybym miała wybrać między...

Wita Was uśmiechnięta, naturalna, spontaniczna dziewczyna. Mimo młodego wieku, jestem bardzo samodzielną i zaradną kobietą. Sama, ale bez frustracji; gdybym miała wybrać między samotnością a bylejakim związkiem, wybrałabym to pierwsze. Pracuję w marketingu, jestem spedytorem, myślę o drugich studiach. Zawsze mi mało lata, zimą tęsknię za wiosną. Dużo czytam, chętnie odwiedzam kino i teatr, lubię ekonomię i turystykę. Jak każda kobieta, jestem romantyczką i taką trochę idealistką. Nie szukam księcia z bajki, ale kogoś, kto podobnie jak ja, ceni szczerość, wierność, lojalność, zrozumienieni zaufanie w codziennych sytuacjach. Gdybym Cię miała, byłabym gotowa zrezygnować z własnego JA dla wspólnego MY, chciałabym dać Ci oparcie, przyjaźń, bliskość..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/34/OZ Alicja, 28 lat

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w...

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w malowaniu rzęs na czas. Lubię ciepło, dotyk, czułość.. Wakacje w tropikach, góry zimą, leniuchowanie w wannie i perfumy Armaniego. W życiu bardziej kieruję się rozsądkiem niż emocjami. Lubię inteligentnych ludzi, pod warunkiem, że nie są zarozumiali. Sądzę, że wzajemne zaufanie pozwala unikać kłamstw.
Idealny facet? Ideały są po to, by oprawiać je w ramki i wieszać w muzeum. Ja wolę kogoś z krwi i kości, kogoś, kto będzie przy mnie na dobre i na złe. Chciałabym budzić się w ramionach mężczyzny, który da mi poczucie bezpieczeństwa i będzie tylko mój. Szukam kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę życia. Tylko tyle i aż tyle. Obcasy zdarłam już niejedne, nie mam siły już cię szukać.. Więc teraz twój ruch.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/41/OZ Marzena, 32 lata, Psycholog

Mój zawód często odstrasza ludzi, czyli mężczyzn także, lecz myślę, że powinno być odwrotnie. Ponieważ wiem „co w duszy człowieka gra” potrafię zadbać o mężczyznę...


Mój zawód często odstrasza ludzi, czyli mężczyzn także, lecz myślę, że powinno być odwrotnie. Ponieważ wiem „co w duszy człowieka gra” potrafię zadbać o mężczyznę i sprawić, ze znajdzie on we mnie przyjaciółkę – powierniczkę i zmysłową kochankę.
Nie należę do kobiet nieustannie coś analizujących, ważących każde wypowiedziane słowo. Terapią zajmuję się w pracy. A dom jest dla mnie miejscem, w którym każdy jego mieszkaniec powinien znaleźć swój własny azyl i zregenerować się na kolejne dni.
Gram w tenisa, pływam i jeżdżę na nartach.
Lubię mężczyzn o szerokich horyzontach myślowych, lubiących aktywny tryb życia. Myślę poważnie o założeniu rodziny.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/1a Magdalena, 30 lat

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć...

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna

Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć na siebie oczami innych. Staram się nie oglądać za siebie, a gdy już spojrzę – mieć poczucie, że było warto. Dużo się uśmiecham, bo to pomaga w trudnych chwilach. Ufam ludziom i wierzę, że wszyscy z natury są dobrzy. Jeśli się rozczaruję, trudno – to ich sprawa, nie moja. Staram się dawać sobie powody do zadowolenia, nie narzekania. Nie martwię tym, na co nie mam wpływu. A to, na co wpływ mam, staram się po prostu zmieniać. Nie robię w życiu spektakularnych rzeczy, nie mam ciśnienia na wielką karierę. Nie uważam jednak, że moje życie jest nudne. Wręcz odwrotnie – wydaje mi się, że potrafię je przeżywać, cieszyć się małymi, niepozornymi rzeczami.  Łatwo mnie zranić, ale szybko zapominam. Szybko się wzruszam, rzadko płaczę. Potrafię podnieść się z każdej porażki. Lubię kulinaria, podróże, siłownię. Boli mnie krzywda zwierząt, troszkę działam w schronisku. Jestem przylepką i wielką romantyczką.  Uważam, że okazywanie sobie uczuć jest niezwykle ważne. Można mnie zdobyć kwiatami, najlepiej takimi z łąki. Albo wycieczką, piknikiem w plenerze...
Czy chciałbyś poznać taką Magdę? Jestem prawdziwa, niczego nie udaję...

Odpowiedz na ofertę
więcej

25/1/N Małgosia, 31 lat, przedszkolanka

160 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o niebieskich oczach. Mam pracę, którą lubię i kilka ciekawych pasji, które zapełniają mi czas. Lubię się uczyć, poszerzać swoje...

160 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o niebieskich oczach.

Mam pracę, którą lubię i kilka ciekawych pasji, które zapełniają mi czas. Lubię się uczyć, poszerzać swoje horyzonty. Nie w głowie mi jednak kariera; uczę się sama dla siebie, dla własnej przyjemności. W wolnym czasie staram się dbać o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie; regularnie chodzę na basen, jeżdżę na rowerze. Lubię spędzać czas w plenerze, a żadna pogoda nie jest zła na spacer. Uczestniczę w zajęciach z jogi, ale nie traktuje jogi w kategoriach religii. Joga to świetny sposób na relaksację, wyciszenie się, zadbanie o zdrowie. Gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu, sięgam po książkę. Kocham podróże, niekoniecznie ta dalekie; czasem wystarczy jednodniowa wycieczka czy spontaniczny wyjazd w góry czy nad morze.
Jestem osobą uśmiechniętą, serdeczną i przychylnie nastawioną do każdego. Lubię poznawać nowych ludzi, sama jestem otwarta i towarzyska. I bardzo rodzinna; chętnie spotykam się z najbliższymi, zapraszam do siebie gości. Jestem odpowiedzialna, zaradna, pracowita. Zdolna do drobnych szaleństw i spontaniczności, ale i do głębszej refleksji. Wobec życia mam wiele pokory; sama staram się cieszyć każdą chwilą, czerpać z życia jak najwięcej.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym będę mogła stworzyć wspólny dom. Cieszący się życiem, pogodny i z poczuciem humoru. Ważna życiowa dojrzałość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista. Mężczyzna, który jest męski, konkretny i zdecydowany, ale równocześnie wrażliwy, uczuciowy i troskliwy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE