infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Nasza misja

Powstanie NASZEJ MISJI było naturalną potrzebą i konsekwencją wspólnych działań firm, których doświadczenia złożyły się na powstanie DUET CENTRUM®.

Świadomi, jak delikatnej sfery stosunków międzyludzkich dotykamy w naszej pracy i jaka odpowiedzialność na nas spoczywa, uznaliśmy za nieodzowne zdefiniowanie wspólnego credo.

W ten sposób powstała NASZA MISJA, stanowiąca nie tylko fundament naszej działalności, ale również oddająca nasz osobisty stosunek do wskazanych w niej wartości.

Jej autorem jest Pan Józef Przemieniecki, specjalista z zakresu kształtowania relacji międzyludzkich, Konsultant merytoryczny DUET CENTRUM®.

  • Pracujemy na rzecz osób poszukujących dla siebie bliskiej osoby. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem pośredniczymy w znalezieniu dla nich partnerów do założenia rodziny lub zawarcia przyjaźni.
  • Stosując zindywidualizowane formy doboru analizujemy charakter naszych klientów, ich oczekiwania, a następnie poszukujemy dla nich najbardziej odpowiedniego partnera.
  • W sytuacjach tego wymagających pomagamy klientom uwierzyć w ich prawo do szczęścia i miłości.
  • W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim takimi wartościami jak: dyskrecja, szacunek do uczuć innych, tolerancja, akceptacja.
  • Współpracujemy z osobami, dla których nie obce są wartości nam bliskie.
  • Swoją pracą pragniemy przyczyniać się do budowania społeczeństwa, w którym dominującym uczuciem jest miłość.
Co nas wyróżnia?

Duet a serwisy internetowe

Jesteśmy alternatywą dla wszystkich serwisów randkowych działających jedynie w oparciu o informatyczne mechanizmy, w których użytkownik zdany jest wyłącznie na samodzielne, mało efektywne poszukiwania partnera. Anonimowość osób tam zarejestrowanych nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych kontaktów i niesie za sobą oczywiste zagrożenia.

Realnie, a nie wirtualnie

Doskonale rozumiemy, że współczesny styl życia nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych relacji. Jesteśmy dla tych z Państwa, którzy nie chcą już więcej inwestować w przypadkowe znajomości – czasowo, finansowo, a przede wszystkim emocjonalnie.
Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy nawiązywanie kontaktów z osobami zainteresowanymi realnym spotkaniem. Dzięki temu, że znamy Państwa osobiście, potrafimy dla każdego z Was indywidualnie kształtować naszą usługę, dając Państwu pewność, że będziecie poznawać (realnie, a nie wirtualnie) wyłącznie takie osoby, które reprezentują ten sam świat wartości, podobnie rozumieją, czym powinna charakteryzować się satysfakcjonująca relacja z życiowym partnerem.

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy stabilną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, która jako jedyna w tej branży, posiada kilkuosobowy personel, m.in. socjologów, psychologów, specjalistów od kształtowania relacji międzyludzkich, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Ponadto współpracujemy z niekwestionowanymi w Polsce autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii i prawa rodzinnego.

Osobisty Konsultant

Podczas trwania usługi każdemu Klientowi gwarantujemy doradztwo, wsparcie i opiekę osobistego Konsultanta. Konsultantów Duet Centrum cechuje ogromne doświadczenie w zrozumieniu potrzeb i trafnym doborze partnerów wynikające z kształtowanego przez lata stylu pracy i wartości, jakimi się kierują. Chcemy być blisko każdego Klienta, oferując współpracę w przyjaznej i pełnej empatii atmosferze.

Coaching & Concierge

Ogromny kapitał praktycznej wiedzy, którym dysponujemy, pozwolił na stworzenie przez DUET CENTRUM® autorskich i wyróżniających nas metod pracy, gwarantujących naszym klientom profesjonalizm w zakresie doboru partnerów, także w sferze matrymonialnej. Utwierdził nas również w przekonaniu, że wiemy i czujemy, o czym myślą, marzą współcześni single. Oprócz podstawowej naszej działalności – nowoczesnego pośrednictwa propagujemy wiedzę z zakresu świadomego partnerstwa. Mówimy o przesłankach niepowodzeń, ale przede wszystkim przekazujemy praktyczną wiedzę pozwalającą na osiągnięcie sukcesu i harmonii w tej sferze życia.

Dyskrecja i zasady

Dbamy nie tylko o jakość oferowanych usług, ale również o klimat panujący podczas realizacji usługi. Jesteśmy nastawieni na współpracę z Klientem – liczymy na przekazywane nam na bieżąco refleksje i sugestie, bo tylko tak otwarta postawa determinuje nasz wspólny sukces.
Wszystkie nasze zobowiązania wobec Klienta określa zawarta z Nim umowa.
Na życzenie Klienta dojeżdżamy na spotkanie w wybrane przez Niego miejsca na terenie całego kraju
W pełni dbamy o Państwa prywatność i powierzone nam informacje. Od dnia 25.05.2018r. w naszym biurze zostały wprowadzone procedury RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Rekomendacje CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Rozczarowana portalami randkowymi, znalazłam się w Duet Centrum. Od razu zdecydowałam się na program Prestige, gwarantujący najwyższą jakość usług. Opłaciło się zaryzykować – swój czas i pieniądze, a przede wszystkim emocje. Klimat panujący podczas trwania programu jest niepowtarzalny...

czytaj więcej ~ Małgorzata z Wrocławia

Duet Centrum polecam i tym, co szukają przygody, i tym, którzy chcą czegoś poważniejszego. Każdy znajdzie "coś" dla siebie; warto tylko zakomunikować na wstępie: "o co mi tak naprawdę chodzi". A może i nie, bo często jest tak, że plany planami, a życie życiem ;-) I o to chyba chodzi...

czytaj więcej ~ Karol

Program Duet Centrum spełnił moje oczekiwania; od dawna szukałam oferty, która nie sprowadza się do poziomu internetowego portalu randkowego, gdzie samodzielnie trzeba wyszukiwać sobie kontakty, odsłaniając jednocześnie wiele informacji na swój temat...

czytaj więcej ~ Kinga
WIĘCEJ REKOMENDACJI