infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Nasza misja

Powstanie NASZEJ MISJI było naturalną potrzebą i konsekwencją wspólnych działań firm, których doświadczenia złożyły się na powstanie DUET CENTRUM®.

Świadomi, jak delikatnej sfery stosunków międzyludzkich dotykamy w naszej pracy i jaka odpowiedzialność na nas spoczywa, uznaliśmy za nieodzowne zdefiniowanie wspólnego credo.

W ten sposób powstała NASZA MISJA, stanowiąca nie tylko fundament naszej działalności, ale również oddająca nasz osobisty stosunek do wskazanych w niej wartości.

Jej autorem jest Pan Józef Przemieniecki, specjalista z zakresu kształtowania relacji międzyludzkich, Konsultant merytoryczny DUET CENTRUM®.

  • Pracujemy na rzecz osób poszukujących dla siebie bliskiej osoby. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem pośredniczymy w znalezieniu dla nich partnerów do założenia rodziny lub zawarcia przyjaźni.

  • Stosując zindywidualizowane formy doboru analizujemy charakter naszych klientów, ich oczekiwania, a następnie poszukujemy dla nich najbardziej odpowiedniego partnera.

  • W sytuacjach tego wymagających pomagamy klientom uwierzyć w ich prawo do szczęścia i miłości.

  • W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim takimi wartościami jak: dyskrecja, szacunek do uczuć innych, tolerancja, akceptacja.

  • Współpracujemy z osobami, dla których nie obce są wartości nam bliskie.

  • Swoją pracą pragniemy przyczyniać się do budowania społeczeństwa, w którym dominującym uczuciem jest miłość.

Co nas wyróżnia?

Biuro matrymonialne Duet Centrum a portale internetowe

Jesteśmy alternatywą dla tego, co oferuje Państwu internet; wszystkie dostępne portale randkowe działają jedynie w oparciu o informatyczne mechanizmy, w których użytkownik zdany jest wyłącznie na samodzielne, mało efektywne znalezienie życiowego partnera czy partnerki. Każdy, kto szuka wartościowej znajomości poprzez darmowy portal randkowy czy matrymonialny, wie, że poszukiwanie miłości czy choćby nawiązanie przyjaźni w sieci to nie lada wyzwanie.

Łatwy dostęp do portali, ich powszechność, niski koszt użytkowania oraz anonimowość osób tam zarejestrowanych nie sprzyjają tworzeniu wartościowych relacji. W gąszczu tysięcy bardziej i mniej autentycznych profili trudno jest znaleźć interesującą nas osobę, jak i trudno jest zaprezentować siebie. Oferty singli czy ogłoszenia matrymonialne zamieszczone na stronie serwisu randkowego nie podlegają żadnej weryfikacji. Portal matrymonialny często nie wystarczy, jeśli chcemy znaleźć życiowego partnera.

Nasze biuro matrymonialne to źródło wiarygodnych i sprawdzonych kontaktów. Dobór partnerski jest tutaj dziełem człowieka, a nie algorytmu. Znamy osobiście bardzo wielu wartościowych mężczyzn i kobiet, którzy – tak po prostu – nie wiedzą o swoim istnieniu. Wychodzimy temu na przeciw, tworząc miejsce, gdzie mają szansę poznać się. Za obupólną zgodą udostępniamy ciekawe kontakty. Co wydarzy się dalej, jest już w Państwa rękach! Nasz portal matrymonialny umożliwia nawiązywanie wartościowych i perspektywicznych znajomości.

Realnie, a nie wirtualnie. Randki online kontra offline.

Doskonale rozumiemy, że współczesny styl życia nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych relacji. Znakiem dzisiejszych czasów jest życie w biegu; angażując się w szereg codziennych obowiązków, trudno jest znaleźć czas na szukanie wartościowego partnera czy atrakcyjnej partnerki. A i możliwości poznawania wolnych mężczyzn i kobiet, wbrew pozorom, są mocno zawężone.

Jesteśmy dla tych z Państwa, którzy nie chcą już więcej inwestować w przypadkowe znajomości – czasowo, finansowo, a przede wszystkim emocjonalnie.

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy nawiązywanie kontaktów z osobami zainteresowanymi realnym spotkaniem. Dzięki temu, że znamy Państwa osobiście, potrafimy dla każdego z Was indywidualnie kształtować naszą usługę, dając Państwu pewność, że będziecie poznawać (realnie, a nie wirtualnie) wyłącznie takie osoby, które reprezentują ten sam świat wartości, podobnie rozumieją, czym powinna charakteryzować się satysfakcjonująca relacja z życiowym partnerem.

Nie boimy się wysokich standardów. Stawiamy na jakość, a nie tylko na ilość. Będąc z nami, nie ma możliwości przeglądania wszystkich profili. W danym momencie są Państwo przedstawiani jako jedyni, a nie jedni z wielu. Twój profil jest niepowtarzalny.

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy stabilną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. która jako jedyna w tej branży, posiada kilkuosobowy personel, m.in. socjologów, psychologów, specjalistów od kształtowania relacji międzyludzkich, który z sympatią i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Ponadto współpracujemy z niekwestionowanymi w Polsce autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii i prawa rodzinnego.

Nie jesteśmy platformą, jakich wiele w internecie. Ani żadnym gigantycznym molochem. Biuro Duet Centrum to kameralna firma z tradycjami. Od wielu lat w tym samym miejscu, w prawie niezmienionym składzie. Staramy się nadążać za nowościami, jednakże informatyczne mechanizmy i sztuczna inteligencja... nie przekonają nas nigdy. Bo nie zastąpią drugiego człowieka.

Osobisty Konsultant

Podczas trwania usługi każdemu Klientowi oferujemy doradztwo, wsparcie i opiekę osobistego Konsultanta. Cechuje nas ogromne doświadczenie w zrozumieniu potrzeb i trafnym doborze partnerów wynikające z kształtowanego przez lata stylu pracy i wartości, jakimi się kierują. Chcemy być blisko każdego Klienta, oferując współpracę w przyjaznej i pełnej empatii atmosferze. Rozumiemy Państwa potrzeby i motywacje; udostępniamy tylko te ogłoszenia i oferty matrymonialne, które są bliskie Państwa oczekiwaniom. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko niepowodzenia do minimum.

Wszystkie anonse matrymonialne znajdujące się w naszej bazie podlegają weryfikacji.

Doskonale wiemy, jak trudno jest Poznawać, a jeszcze trudniej Budować. My chcemy być z Państwem na obydwu tych etapach – służymy pomocą, wsparciem, radą. Jeśli jest taka potrzeba. Niektórzy mówią, że to coaching. My nazywamy to rozmową. Taką, jaką można przeprowadzić z zaufanym przyjacielem.

Coaching & Concierge

Ogromny kapitał praktycznej wiedzy, którym dysponujemy, pozwolił na stworzenie przez biuro matrymonialne DUET CENTRUM® autorskich i wyróżniających nas metod pracy, gwarantujących naszym klientom profesjonalizm w zakresie doboru partnerów, zarówno w sferze matrymonialnej, jak i zapoznawczej. Tak wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy i rozumiemy, o czym myślą i marzą współcześni single.

Oprócz podstawowej naszej działalności – nowoczesnego pośrednictwa w nawiązywaniu znajomości, propagujemy wiedzę z zakresu świadomego partnerstwa. Mówimy o przesłankach niepowodzeń, ale przede wszystkim przekazujemy praktyczną wiedzę pozwalającą na osiągnięcie sukcesu i harmonii w tej sferze życia.

Dyskrecja i zasady

Dbamy nie tylko o jakość oferowanych usług, ale również o klimat panujący podczas realizacji usługi. Jesteśmy nastawieni na współpracę z Klientem – liczymy na przekazywane nam na bieżąco refleksje i sugestie, bo tylko tak otwarta i szczera postawa determinuje nasz wspólny sukces.

Wszystkie zobowiązania wobec Klienta określa zawarta z Nim umowa. W ramach usług programu Duet Prestige, możliwe jest spotkanie w miejscu wyznaczonym przez Klienta, w Polsce i za granicą. W pełni dbamy o Państwa prywatność i powierzone nam informacje. Od dnia 25.05.2018r. w naszym biurze zostały wprowadzone procedury RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Aby poznać właściwego partnera/partnerkę, trzeba znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Trzeba być wśród odpowiednich osób – o podobnych oczekiwaniach, wartościach, stylu życia. Biura matrymonialne Duet Centrum to źródło wartościowych kontaktów! Od ponad dwudziestu lat skutecznie łączymy w pary. Dołącz do nas na chwilę, a stwórz związek na całe życie.

ZAPRASZAMY! 505 199 095 - skontaktuj się z nami, warto rozmawiać.

Rekomendacje CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Rozczarowana portalami randkowymi, znalazłam się w Duet Centrum. Od razu zdecydowałam się na program Prestige, gwarantujący najwyższą jakość usług. Opłaciło się zaryzykować – swój czas i pieniądze, a przede wszystkim emocje. Klimat panujący podczas trwania programu jest niepowtarzalny...

czytaj więcej ~ Małgorzata z Wrocławia

Duet Centrum polecam i tym, co szukają przygody, i tym, którzy chcą czegoś poważniejszego. Każdy znajdzie "coś" dla siebie; warto tylko zakomunikować na wstępie: "o co mi tak naprawdę chodzi". A może i nie, bo często jest tak, że plany planami, a życie życiem ;-) I o to chyba chodzi...

czytaj więcej ~ Karol

Program Duet Centrum spełnił moje oczekiwania; od dawna szukałam oferty, która nie sprowadza się do poziomu internetowego portalu randkowego, gdzie samodzielnie trzeba wyszukiwać sobie kontakty, odsłaniając jednocześnie wiele informacji na swój temat...

czytaj więcej ~ Kinga
WIĘCEJ REKOMENDACJI