A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Północ

duet centrum - oddział północDuet Centrum - oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Biura matrymonialne – Szczecin

Szybkie tempo życia, pęd do kariery, słabnące więzi międzyludzkie i notoryczny brak czasu przekładają się na trudności w nawiązywaniu wartościowych relacji. Skuteczną odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących partnera/partnerki są nasze biura matrymonialne. Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Bydgoszcz czy Toruń – to jedne z wielu miast należących do oddziału Północ.

Podkreślamy, że niewielka część naszych Klientów wyraża zgodę na zamieszczanie informacji o sobie na łamach naszej strony internetowej. Przedstawione poniżej oferty są tylko małym wycinkiem naszej całej bazy; umieszczenie informacji na temat wszystkich naszych Klientów byłoby niemożliwe. Posiadamy zdjęcia wszystkich naszych Klientów, jednak nie udostępniamy ich bez zgody właściciela.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN35/41/K Monika, 37 lat

Z wykształcenia jestem stomatologiem; lubię swoją pracę w małym miasteczku, bo ludzie tam są prostolinijni i bardzo zyczliwi. Bardzo szybko nawiązuję kontakty, jestem szybka,...

Z wykształcenia jestem stomatologiem; lubię swoją pracę w małym miasteczku, bo ludzie tam są prostolinijni i bardzo zyczliwi. Bardzo szybko nawiązuję kontakty, jestem szybka, energiczna, niekonfliktowa. Lubię, jak dużo wokół mnie się dzieje, chętnie podróżuję, tańczę. Kiedyś trenowałam sztuki walki, niestety poważna kontuzja nie pozwoliła mi do tego wrócić. Mam ciemne blond włosy, niebieskie oczy, 165 cm wzrostu, normalną budowę ciała.

To, co imponuje mi w mężczyznach to wrodzona inteligencja i poczucie humoru, determinacja i upór w dążeniu do celu. Szukam kogoś, kto jest dojrzały i wiarygodny. Chciałabym, abyśmy byli dla siebie partnerami na wszystkich płaszczyznach wspólnego bycia we dwoje. Wzajemne zaufanie i bycie dla siebie najważniejszymi, to dla mnie punkt wyjścia udanego związku. Odległość nie stanowi dla mnie większego problemu, jestem zmotoryzowana, poza tym zawsze mogę zmienić miejsce zamieszkania
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K35/30/OZ Beata, 35 lat

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu,...

Powiem krótko: mam dość samotności. Choć mam fajną pracę i kilku prawdziwych przyjaciół, to jednak brakuje mi tych męskich ramion, w które mogłabym się schować. Mam 170 cm wzrostu, jestem brunetką o zielonych oczach. Z wykształcenia jestem ścisłowcem, choć mam również zainteresowania humanistyczne. Uwielbiam tańczyć.

Jestem osobą, która lubi spotykać się ze znajomymi, choć nie przepadam za włóczeniem się po knajpach. Czasem lubię poczytać książkę czy pojechać na wycieczkę za miasto, jednak uważam, że nawet najwspanialsze chwile niewiele są warte, jeśli nie ma obok tej drugiej osoby.
Nie uginają mi się nogi na widok sportowego samochodu i macho za kierownicą, natomiast podziwiam mężczyzn, którzy są zaradni, pracowici i pomysłowi.
Odpowiedz na ofertę
więcej

PP32/45/K Agnieszka, 31 lat

 własna działalność 170/54, blondynka o zielonych oczach. Znak Zodiaku - Wodnik. Błyskotliwa, dobrze ubrana kobieta z klasą. Od kilku lat Święta spędzam z rodziną, a...

 własna działalność

170/54, blondynka o zielonych oczach. Znak Zodiaku - Wodnik. Błyskotliwa, dobrze ubrana kobieta z klasą.

Od kilku lat Święta spędzam z rodziną, a jednak samotnie. Nie lubię się tak oszukiwać. Chciałabym znaleźć kogoś, przy kim śnieg będzie romantyczny, wypychanie samochodu z zaspy – niezłą zabawą, wolne miejsce przy stole nareszcie będzie zajęte, a Mikołaj nie będzie się powtarzał „no cóż, pewnie znowu byłaś niegrzeczna..”
Często się uśmiecham i staram się mieć ku temu powody. Jest we mnie jeszcze dużo uczucia i ciepła, które chciałabym komuś dać. Chcę, by moje życie było dla kogoś ważne i żeby czyjeś życie było ważne dla mnie.
Oczy patrzą najpierw – więc może urzeknie mnie twój uśmiech lub spojrzenie, może twoje ciepło lub szczerość. Ważne, żebyś pozamykał już wszystkie bolesne rozdziały w swoim życiu i żebyś patrzył w przyszłość z przekonaniem, że wszystko co najpiękniejsze, dopiero jest przed Nami… 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/104 Renata, 37 lat

 Zodiak i stan cywilny: Panna. 170 cm wzrostu, waga 6o kg. Zgrabna, z klasą, miła aparycja, uroczy uśmiech. Nie spodziewaj się zgorzkniałej starej panny z ponurym kotem na...

 Zodiak i stan cywilny: Panna. 170 cm wzrostu, waga 6o kg. Zgrabna, z klasą, miła aparycja, uroczy uśmiech.

Nie spodziewaj się zgorzkniałej starej panny z ponurym kotem na kolanach. Jestem pogodna, aktywna i zadowolona z życia. Owszem, samotna, ale właśnie postanowiłam to zmienić! Tak, ostatni związek się nie udał, nie wszystko w życiu jest takie, jak tego chcemy. Przebolałam to, zrozumiałam co było źle i jestem gotowa iść dalej. Mam pewien bagaż doświadczeń, nie tylko miłych. Ale potrafię optymistycznie patrzeć w przyszłość i chcę budować coś nowego, dobrego. Jestem ciepła, zrównoważona, poukładana. Mam porządek w domu i w głowie. Lubię kontakt fizyczny, intymny, całowanie, dotykanie, przytulanie... Zainteresowania? Jest ich wiele, nic nie wybija się ponad inne. Psychologia, muzyka, teatr, podróże, orientalne kuchnie, dietetyka i inne... wszystkie jakoś ze sobą godzę. Kocham góry, każde, w każdym kraju – nie byłam może w zbyt wielu, ale te które znam pozwalają mi uważać, że te nieznane są równie cudowne. Szukam faceta o dobrym sercu i szerokich horyzontach.

Odpowiedz na ofertę
więcej

90/1 Kinga, 33 lata, anglistka

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna Jaka jestem? Zróżnicowana. Z zaletami, wadami, priorytetami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna ale też uczuciowa,...

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna


Jaka jestem? Zróżnicowana. Z zaletami, wadami, priorytetami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna ale też uczuciowa, ciepła, czuła, rodzinna i wrażliwa.
Lubię.... górskie wędrówki, wieczory w schronisku, odkrywać nowe miejsca i smaki, jazdę samochodem. Wieczór z książką lub dobrym filmem...poranki na mieście z gazetą i kawą, wstawać wcześnie rano gdy jestem gdzieś w terenie i rozkoszować się tą chwilą. Patrzeć na świat z góry...ale tylko wyłącznie z górskiego szczytu. Granit też lubię. Lubię jak ktoś dla mnie gotuje, różnego typu eventy, choć domowe zacisze, kocyk też są miłe.Podróżować, doznawać, uczyć się, kochać - znaczy dla mnie żyć.
Marzę... o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną przy boku - na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/35/W Renata, 37 lat

Ot kobieta! Pełna przeciwieństw i chaosu. Męski mózg z bałaganem w damskiej torebce. Jestem optymistką. I strasznym śpiochem. Dużo gadam i zdarza mi się spóźnić na randkę....

Ot kobieta! Pełna przeciwieństw i chaosu. Męski mózg z bałaganem w damskiej torebce. Jestem optymistką. I strasznym śpiochem. Dużo gadam i zdarza mi się spóźnić na randkę. Egzemplarz tylko dla cierpliwych. Pracuję w hotelarstwie, dużo podróżuję. Alergicznie reaguję na stwierdzenie, co powinno, a czego nie powinno robić się „w moim wieku”. Podobno mam dar opowiadania i złośliwe poczucie humoru. Jestem długonogą szatynką o niebieskich oczach.

Wymarzony mężczyzna? Ma być! I kochać mnie taką, jaką jestem. Poza tym ważna jest ta iskra. Chyba nawet najważniejsza. Szkoda więc zdzierać klawiaturę na czcze pisanie o zaletach i wadach partnera, bo wszystko to potem i tak diabli biorą. Nagle stajemy wobec rzeczywistości zdziwieni bardzo, że człowiek, którego kochamy z naszego ideału, ma właściwie tylko „to coś”. Tą właśnie iskrę..
Na obcasach mam prawie 175 cm wzrostu.. więc koniecznie musisz być wyższy. Doświadczenie mówi mi, że niespecjalnie dogaduję się z konserwatystami i tradycjonalistami, z wyrysowanym za pomocą linijki planem na życie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/43/K Maja, 30 lat

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru. Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę...

Ambitna i wymagająca, ale też ciepła, kobieca, z poczuciem humoru.

Czasem romantyczka, na co dzień realistka. Czasem całkiem niekobieca – gdy szybko jadę samochodem, gdy pędzę gdzieś w dżinsach i adidasach, gdy robię zakupy, gdy palę papierosa. Lubię książki i muzykę, kolacje przy winie, spacery i kino. Nie jest dla mnie tajemnicą co to jest Java, jak piecze się karkówkę i wbija gwoździa do ściany.
Chętnie poznam faceta z poczuciem humoru i z klasą. Kogoś, przy kim mogłabym poczuć się pełnowartościową kobietą. Moim zdaniem, prawdziwy mężczyzna to taki, który potrafi okazywać uczucia, ale jednocześnie nie pozwala wchodzić sobie na głowę. Głośne NIE mówię żonatym, pantoflarzom, narcyzom i panom poniżej 30 roku życia
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/18/OZ Monika, 32 lata, Manager

Opisywanie siebie nie jest łatwe, nawet wtedy, gdy pracuje się w PR. Całkiem sympatyczna kobieta po przejściach (bez dzieci). Otwarta na ludzi, pozytywnie nastawiona do świata. Wolę...

Opisywanie siebie nie jest łatwe, nawet wtedy, gdy pracuje się w PR. Całkiem sympatyczna kobieta po przejściach (bez dzieci). Otwarta na ludzi, pozytywnie nastawiona do świata. Wolę atmosferę nastrojowej knajpki nad miarowy łoskot basów i migające światła. Lubię las jesienią, latem nasz zimny Bałtyk. Zainteresowania – ekonomia, sport (narty, rower, siłownia), moda, podróże. Do tego ostatniego brak mi kompana. Może przyłączysz się? Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej, skorzystaj z możliwości i po prostu napisz. Odpowiem na pewno.

Zawsze najistotniejsze jest to „coś”, co sprawia, że chcę się z Nim być.
Szukam kogoś, kto woli bicie serca w realnym świecie niż ukrywanie się za monitorem komputera…
Odpowiedz na ofertę
więcej

5/4/7/OC Katarzyna, 29 lat

Why soak, bardzo szczupła brunetka, włosy długie, oczy brązowe. Z wykształcenia farmaceuta, z zawodu fotomodelka, z zamiłowania zoopsycholog – mieszanka wybuchowa. Pozuję do bardzo...

Why soak, bardzo szczupła brunetka, włosy długie, oczy brązowe. Z wykształcenia farmaceuta, z zawodu fotomodelka, z zamiłowania zoopsycholog – mieszanka wybuchowa. Pozuję do bardzo grzecznych zdjęć w katalogach mody, jestem raczej skromną osobą. Wrażliwa, spokojna, bez nałogów. Miłośniczka książek, kotów i prawdziwej, dobrej herbaty, którą potrafię zaparzyć i podać na mnóstwo sposobów i w niezliczonej ilości smaków. Nie chodzę do modnych klubów, nie ubieram się wyzywająco, nie jestem typem podrywaczki. Trudno mi poznać kogoś w dzisiejszych czasach. Moje koleżanki korzystają z serwisów szybkich randek, ale ja w takich sytuacjach palę się ze wstydu i nie wiem co ze sobą zrobić. Jestem taką zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa. Chciałabym poznać chłopaka, który będzie mnie traktował poważnie, nie jako przygodę. Chcę założyć rodzinę. Nie interesują mnie mliony na koncie, tylko sympatyczny człowiek, który będzie ze mną na dobre i na złe, koniecznie niepalący, alkohol raczej okazjonalnie, niż codziennie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K1/25/K Marta, 27 lat, Wykładowca akademicki

Wysoka (174cm), szczupła brunetka o brązowych oczach. Marzy mi się normalność, codzienność, rzeczywistość, której Ty będziesz najważniejszą częścią. Wspólna jazda...

Wysoka (174cm), szczupła brunetka o brązowych oczach.

Marzy mi się normalność, codzienność, rzeczywistość, której Ty będziesz najważniejszą częścią. Wspólna jazda samochodem, gdy w moją dłoń wpleciona jest Twoja dłoń. Chcę jeździć na zakupy i wkładać do koszyka to, co dla Ciebie, dla mnie, dla nas. Marzą mi się poranki w Twoich ramionach. Przyrządzanie śniadania. Twój ulubiony chleb, moja ulubiona bułka. Chcę czekać z herbatą, aż wrócisz zmęczony z pracy. Ciągnąć za krawat, lądować w łóżku. Ukradnę Twoją koszulę, żeby móc w niej chodzić. I nie omieszkam Cię poinformować, że pod spodem to ja właściwie nie mam nic… Chcę dzielić się z Tobą kołdrą w nocy i bić się na poduszki w dzień. Chcę rysować Ci moje marzenia. Mówić Ci o swoich planach, ambicjach, wizjach. Razem z Tobą chcę zdobywać świat. Chcę wiedzieć, że zawsze mogę na Ciebie liczyć i że nigdy się nie zawiodę. I żeby w naszym spojrzeniu było więcej zrozumienia niż w całym morzu niepotrzebnych słów. Chciałabym znaleźć w Tobie bezpieczną przystań. Zwinąć żagle. Móc powiedzieć, że to mój Port…
Nie wiem jeszcze, jak masz na imię, gdzie mieszkasz, jaki kolor mają Twoje oczy i co jest Twoją życiową pasją. Jeszcze nie wiem, co powiem Ci na naszym pierwszym spotkaniu i jaką założę sukienkę. Wiem jednak, że jeśli Cię spotkam, nie pozwolę Ci odejść.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/77/W Kinga, 28 lat, Hotelarz

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce. Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie...

Pracuje w hotelowej recepcji. Jest szatynką o niebieskich oczach i normalnej sylwetce.

Jaka jestem ? Przypalę Ci obiad. Spóźnię się na umówione spotkanie. Powiem od razu, jeśli mnie zranisz. Wyciągnę Cię na zakupy . Obrażę się, gdy nie pójdziesz ze mną do kina na jakiś romantyczny film. Zwariujesz od mojego ciągłego śpiewania w aucie. Nie będziesz mógł w domu oglądać horrorów. Bo ja potem nie mogę spać. Uduszę jak zjesz wszystkie słodycze i powiesz „kochanie, to dla twojego dobra”. Ale jak zapytasz, czy możesz, odpowiem: "Przecież to nasz wspólny dom" Zabiorę Twoją bluzę, i będę w niej chodzić. I nie omieszkam Cię poinformować, że pod spodem to ja mam w zasadzie nic….
Im więcej marzeń tym więcej rzeczy, których nie mamy.. ale puszczając wodze fantazji: chciałabym zakochać się w kimś dobrym, czułym, odpowiedzialnym… Tylko tyle czy aż tyle?
Szczęście trudno jest znaleźć, ale łatwo przeoczyć. Być może jesteś blisko, a ja cię nie widzę! Odezwij się, ryzykując – nic nie tracisz
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN35/72/K Kasia, 34 lata

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec. Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią...

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec.

Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią sprzecznie, ale zapewniam, że żyją ze sobą w symbiozie. Na co dzień odpowiedzialna, cierpliwa, troskliwa. Uwielbiam dzieci, na co dzień mam ich pod opieką kilkanaście (jestem pedagogiem). Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Czytam masę książek, słucham muzyki, lubię tańczyć. Uwielbiam wędrować po górach, nadmiar energii wyzwalam na siłowni. Idę ciągle do przodu, nie oglądam się wstecz, nie boję się kochać i być kochaną. Nie dążę do kariery, nie gonię za pieniędzmi. Najważniejsza jest własna rodzina – wokół niej krążą moje myśli, plany, marzenia.
Szukam dłoni, w którą mogłabym wpleść swoje palce. Uważam, że życie bez uczucia jest kalekie. Wiem, co to kompromis nie tylko w teorii. Staram się być wyrozumiała dla męskich słabości, bo wiem, że i my kobiety mamy ich niemało. Moim priorytetem jest rodzina – ciepły dom, wspólne posiłki, mały szkrab biegający boso po pokoju. Chciałabym mieć przy swoim boku kogoś, komu za czterdzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś..”

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/37/OZ Aleksandra, 33 lata

50/160, blond włosy, zielony oczy. Znak Zodiaku - Bliźnięta Nie zależy mi na wysokiej pozycji na matrymonialnym rynku, dlatego nie będę komplementować siebie tysiącami...

50/160, blond włosy, zielony oczy. Znak Zodiaku - Bliźnięta

Nie zależy mi na wysokiej pozycji na matrymonialnym rynku, dlatego nie będę komplementować siebie tysiącami przymiotników. Jeśli ci się spodobam to dlatego, że napiszę prawdę. Lubię wstać rano i uśmiechnąć się do siebie w lustrze, bo wtedy dzień wydaje się piękniejszy. Lubię dostrzegać piękno w drobiazgach. Zdecydowanie lepiej czuję się w cichym zakątku w górach niż w zgiełku w środku miasta. Jestem towarzyska, otwarta, komunikatywna. Ludzie postrzegają mnie jako osobę wesołą i zawsze szczęśliwą. Z tym szczęściem różnie bywa, bo tak naprawdę brakuje mi jeszcze tego Jedynego..
Mam w sobie dużo miłości, ale żeby komuś ją dać, muszę czuć się bezpiecznie. Takie poczucie może dać mi tylko taki mężczyzna, który będzie uczciwy, prawdomówny i wierny. Musi mieć podobne do moich plany – rodzina, dzieci, harmonia i dostatek
Odpowiedz na ofertę
więcej

K27/28/OZ Agnieszka, 32 lata

170 cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach i niebieskich oczach. Normalna, rzeczywista, prawdziwa. Trochę nieśmiała, choć czasami zadziwia nawet mnie samą własny brak...

170 cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach i niebieskich oczach.

Normalna, rzeczywista, prawdziwa. Trochę nieśmiała, choć czasami zadziwia nawet mnie samą własny brak zahamowań. Do nikąd nie pędzę, nie daję się zwariować. Lubię piątki, maliny i komedie. Zainteresowania - psychologia, literatura. Nie lubię półśrodków, ani bylejakości. Ale niech cię to nie zmyli, bo wolę piknik od restauracji. Lubię podróże do egzotycznych krajów, spacery - o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Chętnie gotuję i pitraszę w kuchni, choć daleko mi do rasowego kucharza. Jestem ciepłą, wrażliwą dziewczyną.
Nie mam wielkich marzeń, wygórowanych ambicji. Pragnę kochać i być kochaną, okazywać uczucia, cieszyć się z bliskości, dzielić się wrażeniami, wspólnie spędzać czas, razem planować przyszłość

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/3/K34 Magda, 33 lata

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna            Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że...

160/50, spec. ds. personalnych, bezdzietna panna

           Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić. Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-)

Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/56/OZ Edyta, 37 lat

pilot wycieczek zagranicznych Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek. Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje...

pilot wycieczek zagranicznych

Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek.
Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje marzenia, zwiedzam świat i poznaję nowych ludzi. Z przyjemnością jednak wracam do swoich przyjaciół i rodziny, bo ona jest dla mnie najważniejsza. Lubię też uczyć się języków; znam angielski, francuski, niemiecki i włoski, niedawno zaczęłam uczyć się arabskiego. Cenię ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia i znają sposób, by to osiągnąć. Sama bywam nieraz bardzo uparta w osiąganiu celu. Jestem osobą kontaktoąš i bezpośrednia, świetnie dogaduję się z ludźmi. Moim dużym atutem (lub czasem wadą) jest spostrzegawczość; nic nie umknie mojej uwadze.
Kochałam i byłam kochana przez wspaniałego mężczyznę, dzięki któremu poczułam, jak to cudownie jest być kobietą. Teraz chcę zbudować swój dom i swoją rodzinę. Chciałabym poznać partnera czułego, wrażliwego i opiekuńczego. Jednocześnie inteligentnego i ambitnego. Z pasją do podróży, gotowego do podejmowania ryzyka, poszukującego kobiety, która będzie partnerem w realizowaniu wspólnego planu na życie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

61/1 Monika, 35 lat

filigranowa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, syn 9 lat. Jaka jestem? "Fajna babka" – tak mówi mój syn. Odważna, romantyczna, spontaniczna. Rodzinna,...

filigranowa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, syn 9 lat.


Jaka jestem? "Fajna babka" – tak mówi mój syn. Odważna, romantyczna, spontaniczna. Rodzinna, uczuciowa, wierna. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Z wieloma zaletami, ale i wady się znajdą – uparta, niecierpliwa, skłonna do wzruszeń. To ci autoreklama! Z pomysłem na siebie i swoje życie. Z milionem pomysłów na nas.. jeśli tylko dasz mi szansę.
Na chleb pracuję, będąc na swoim. Staram się jednak żyć nie tylko pracą. Na co dzień próbuję wychować syna na fajnego faceta. Ucząc go samodzielności, mam czas dla siebie. Spotykam się wtedy z koleżankami, wcinamy sushi i popijamy wino. Albo bardziej aktywnie -  rower, aquaerobik. Jestem smakoszem kawy pod każdą postacią,znajomi mówią,że mogłabym być baristą. Kto wie, może kiedyś się przebranżowię i otworzę jakąś klimatyczną kawiarenkę.
Chciałabym stworzyć związek,w którym nie zabraknie takich wartości jak: zaufania, wzajemnego szacunku, seksu i partnerstwa. Niby to takie oczywiste, ale przez brak właściwie tego wszystkiego, rozpadło się moje małżeństwo.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1490/03 Laura, 27 lat

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę...

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi.

Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę romantyczki.
Nie szukam przygód, szukam poważnej znajomości. Jeśli okaże się tą na całe życie będę bardzo szczęśliwa.
Jestem zodiakalnym Strzelcem. Wiem czego chcę. Lubię się rozwijać. Dopiero kończę studia i wkraczam na ścieżkę kariery zawodowej. Natomiast wiem jakie cele chcę osiągnąć.
Chciałabym poznać mężczyznę bez dzieci, najlepiej kawalera. Otwartego, odpowiedzialnego, konkretnego. Nie musi być bajecznie bogaty, bo nie tego szukam. Chodzi mi o oparcie, wspólne pasje, na przykład wycieczki rowerowe, słuchanie muzyki, czy po prostu wyjście do kina.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/25/OZ Agnieszka, 36 lat

165/54, niebieskooka brunetka. Zodiakalny Koziorożec W życiu nie potrzebuję wielkich fajerwerków, ale chciałabym przeżyć je u boku bliskiego mi mężczyzny. Coś o sobie?...

165/54, niebieskooka brunetka. Zodiakalny Koziorożec

W życiu nie potrzebuję wielkich fajerwerków, ale chciałabym przeżyć je u boku bliskiego mi mężczyzny. Coś o sobie? Wulkan energii i skarbnica szalonych pomysłów. Zakochana w starożytnej Grecji i piłce nożnej. Lubię siebie. Lubię słoneczne poranki, kawę mrożoną, National Geografic. Nie uprawiam wspinaczki ani żadnych sportów ekstremalnych. Za to uwielbiam jazdę na rowerze. Lubię polskie morze, zwłaszcza po sezonie. Lubię też jesienne spacery i potrawy, które sama przyrządzam. Ale nie lubię samotności, budzenia się w pustym łóżku, nie lubię żyć dla samej siebie.
Mam właściwie wszystko, czego potrzeba, aby normalnie żyć. Brakuje tylko, a może aż, kogoś, z kim mogłabym dzielić radości i smutki dnia codziennego. Jeśli i Ty dotarłeś do takiego momentu w życiu, w którym stwierdzasz, podobnie jak ja, że iść przez życie trzeba we dwoje, napisz. Pozdrawiam…

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE