infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne Szczecin


Szybkie tempo życia, pęd do kariery, słabnące więzi międzyludzkie i notoryczny brak czasu przekładają się na trudności w nawiązywaniu wartościowych relacji. Skuteczną odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących partnera / partnerki są nasze biura matrymonialne. Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Bydgoszcz czy Toruń – to jedne z wielu miast należących do oddziału Północ.

Duet Centrum to agencja matrymonialna, która działa na terenie całego kraju. Jednym z obszarów naszej działalności jest województwo zachodniopomorskie, które obejmuje swoim zasięgiem Koszalin czy Szczecin. Biuro matrymonialne Duet Centrum to nie są zwykłe anonse matrymonialne. Pomagamy odnaleźć drugą połówkę, partnera na całe życie. Jesteśmy nastawieni na dialog i rozmowę. Tu nie uświadczysz przypadkowych znajomości.


                                                          biuro matrymonialne szczecin


Ekskluzywne biuro matrymonialne w SzczecinieIndywidualne podejście i szczera rozmowa – tym kieruje się nasze biuro matrymonialne. Szczecin i okolice to rejon, na którym dobrze się znamy. Posiadamy oferty zarówno z województwa zachodniopomorskiego, jak i całej Polski, a także zagranicy – odległości nie są nam straszne. Działamy dla Państwa, a naszym celem jest stworzenie jak największej liczby udanych związków. Oprócz ogłoszeń matrymonialnych, Duet Centrum to też szeroko pojęte doradztwo personalne w zakresie tworzenia udanych związków. Przekazujemy porady i praktyczną wiedzę, która pomoże stworzyć trwałą relację.

Nasi pracownicy stale poszerzają swoje kompetencje. Bierzemy udziały w szkoleniach, współpracujemy ze specjalistami z dziedzin psychologii, seksuologii, prawa rodzinnego czy kreowania wizerunku. Ochrona prywatności (a na życzenie, także wizerunku) jest dla nas bardzo ważna. Staramy się, aby nasza współpraca przebiegała w przyjaznej i pełnej zaufania atmosferze.

Dajemy Państwu możliwość poznawania jedynie takich osób, które reprezentują wysoki poziom kultury osobistej, wykształcenia, atrakcyjności i życiowych aspiracji. Wszystkie ogłoszenia matrymonialne pochodzą od zweryfikowanych osób, z którymi mamy bezpośredni kontakt.


Oferty i ogłoszenia matrymonialne Szczecin


W Duet Centrum bezpieczeństwo i satysfakcja naszych klientów są najważniejsze. Dlatego prezentujemy Państwu wyłącznie zweryfikowane oferty matrymonialne – Szczecin i okolice lub z całej Polski. Poszerzamy możliwości w poznawaniu wartościowych osób – o podobnym wykształceniu, poziomie intelektualnym, majętności i zainteresowaniach. Z każdą osobą przeprowadzamy szczerą, intymną rozmowę. Podczas aranżacji spotkań stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie ich ilość. Dlatego mogą być Państwo pewni, że przedstawiamy najbardziej zgodne charaktery, według Państwa oczekiwań.

Podkreślamy, że tylko niewielka część naszych Klientów wyraża zgodę na zamieszczanie informacji o sobie na łamach naszej strony internetowej. Przedstawione na naszej stronie internetowej oferty są tylko małym wycinkiem naszej całej bazy; umieszczenie informacji na temat wszystkich naszych Klientów byłoby niemożliwe. Posiadamy zdjęcia wszystkich naszych Klientów, jednak nie udostępniamy ich bez zgody właściciela.   


                                                     biuro matrymonialne szczecin


W Duet Centrum dążymy do tego, aby pomóc naszym Klientom osiągnąć sukces i harmonię w sferze damsko-męskiej. Szczęśliwy i trwały związek jest jednym z najważniejszych aspektów życia. Niezmiennie od lat, poszukujemy wartościowych partnerów. Dlatego jeśli wpisując w wyszukiwarkę hasła „Pani szuka Pana” lub „Pan pozna Panią”, nie mogą Państwo znaleźć satysfakcjonującej, trwałej relacji – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Drodzy single! Szczecin to miasto, w którym możecie znaleźć swoją miłość. Jeśli chcecie chodzić na udane randki w Szczecinie, nawiązywać wartościowe relacje i poznawać osoby reprezentujące ten sam system wartości, zapraszamy do kontaktu z oddziałem Duet Centrum Północ:


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)

Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)

Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: