A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Północ

duet centrum - oddział północDuet Centrum - oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Biura matrymonialne – Szczecin

Szybkie tempo życia, pęd do kariery, słabnące więzi międzyludzkie i notoryczny brak czasu przekładają się na trudności w nawiązywaniu wartościowych relacji. Skuteczną odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących partnera/partnerki są nasze biura matrymonialne. Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Bydgoszcz czy Toruń – to jedne z wielu miast należących do oddziału Północ.

Podkreślamy, że niewielka część naszych Klientów wyraża zgodę na zamieszczanie informacji o sobie na łamach naszej strony internetowej. Przedstawione poniżej oferty są tylko małym wycinkiem naszej całej bazy; umieszczenie informacji na temat wszystkich naszych Klientów byłoby niemożliwe. Posiadamy zdjęcia wszystkich naszych Klientów, jednak nie udostępniamy ich bez zgody właściciela.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


46/1/N Lidia, 39 lat, nauczyciel, wychowawca

Jestem kobietą uśmiechniętą, naturalną i kobiecą w sposobie bycia. Zdecydowaną wiedząca, czego chcę od życia, wymagającą – przede wszystkim od siebie. Chętnie spotykam się ze...

Jestem kobietą uśmiechniętą, naturalną i kobiecą w sposobie bycia. Zdecydowaną wiedząca, czego chcę od życia, wymagającą – przede wszystkim od siebie. Chętnie spotykam się ze znajomymi, dbam o relacje z bliskimi. Jestem osobą rodzinną, cenię wspólne spędzanie czasu, atmosferę bycia razem. Chętnie gotuję (szczególnie, gdy mam dla kogo), ale od czasu do czasu lubię odpocząć od domowych obowiązków i wyjść do restauracji, napić się wina w przytulnej knajpce. Jestem komunikatywna, wesoła, otwarta; nie mam kłopotu w nawiązywaniu kontaktów, potrafię być duszą towarzystwa. Jestem wyrozumiała i tolerancyjna, choć mam alergię na kłamstwo i nieszczerość. Lubię jasne sytuacje, otwartą komunikację, prawdomówność; w tym wszystkim jednak nie może zabraknąć taktu i kultury rozmowy.
Lubię swoją pracę, zawodowo czuję się spełniona; praca jednak nie przesłania mi tego, co w życiu jest najważniejsze. Wolny czas spędzam aktywnie, nie stroniąc od aktywności fizycznej. Regularnie chodzę na siłownię, lubię pływać. Zimą szusuję na stoku, wiosną uprawiam nordic walking, a latem chętnie wsiadam na rower. Cenię możliwość spędzania wolnego czasu w kontakcie z naturą, z dala od miejskich murów, zatłoczonych, hałaśliwych miejsc. Lubię spacerować, kocham zwierzęta – mam psa rasy cockier spaniel. Gdy nadchodzi dłuższy weekend,  lubię zorganizować sobie spontaniczne wypady w głąb Polski. Czasem sama, czasem z synem lub znajomymi. Każdego roku staram się być i nad Bałtykiem, i w Tatrach. Od czasu do czasu lubi wyjechać do SPA; tam się odprężam, relaksuję, mam czas "tylko dla siebie". Gdy pogoda za oknem nie sprzyja podróżniczym wojażom, czytam książki.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym wspólnie będę cieszyć się życiem. Mile widziana życiowa dojrzałość i inteligencja, pozytywne myślenie, wysoka kultura osobista. Niezależny, z  poukładnymi sprawami, z przeszłością, która jest już zamkniętym rozdziałem. Człowiek aktywny i energiczny, jednak nie gwałtowny i porywczy. Ktoś, kto zaakceptuje moje wady, doceni zalety. Mężczyzna dający wsparcie i poczucie bezpieczeństwa, troskliwy, czuły i wrażliwy partner. Chciałabym stworzyć związek oparty na mocnych fundamentach: miłości, przyjaźni, partnerstwie, namiętności, wsparciu, wzajemnym szacunku i zaufaniu. W swoich poszukiwaniach jestem otwarta na odległości; w życiu niczego nie wykluczam, również zmiany miejsca zamieszkania.

Odpowiedz na ofertę
więcej

90/1 Kinga, 33 lata, anglistka

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna Jaka jestem? Zróżnicowana. Z zaletami, wadami, priorytetami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna ale też uczuciowa,...

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna


Jaka jestem? Zróżnicowana. Z zaletami, wadami, priorytetami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna ale też uczuciowa, ciepła, czuła, rodzinna i wrażliwa.
Lubię.... górskie wędrówki, wieczory w schronisku, odkrywać nowe miejsca i smaki, jazdę samochodem. Wieczór z książką lub dobrym filmem...poranki na mieście z gazetą i kawą, wstawać wcześnie rano gdy jestem gdzieś w terenie i rozkoszować się tą chwilą. Patrzeć na świat z góry...ale tylko wyłącznie z górskiego szczytu. Granit też lubię. Lubię jak ktoś dla mnie gotuje, różnego typu eventy, choć domowe zacisze, kocyk też są miłe.Podróżować, doznawać, uczyć się, kochać - znaczy dla mnie żyć.
Marzę... o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną przy boku - na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/2/OZ Małgosia, 35 lat

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru,...

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru, zaprawionym czasem ciętą ripostą. Nie lubię nudy i chyba nie potrafię się nudzić. W głowie mam mnóstwo pomysłów na wolny czas, na aktywny wypoczynek, na relaks z dala od cywilizacji. Szczera w decyzjach, otwarta w działaniu. Nie jestem materialistką, chociaż chyba jak każdy lubię finansowo stać pewnie na nogach. Zainteresowania - muzyka, malarstwo, grafika, podróże.
Dla odpowiedniego mężczyzny mogę zrezygnować z własnych ambicji, jeśli obdarzy mnie on prawdziwą milością i doceni moje zaangażowanie w prowadzeniu domu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

15/1/N Agnieszka, 34 lata, stylistka

Panna, z nieformalnego związku ma 14-letnią córkę.  165 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka Moja codzienna praca przynosi mi wiele radości; jest nie tylko sposobem na zarobek, ale...

Panna, z nieformalnego związku ma 14-letnią córkę.  165 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka

Moja codzienna praca przynosi mi wiele radości; jest nie tylko sposobem na zarobek, ale również wielką pasją. W mojej duszy drzemie prawdziwa artystka; w poszukiwaniu inspiracji chętnie odwiedzam galerie, wernisaże, wystawy malarskie. Design i moda to moja wielka pasja. Mam ogromne wyczucie estetyki; przywiązuje wagę nie tylko do swojego wyglądu, ale również do przedmiotów, wokół których się obracam na co dzień. Lubię aranżować wnętrza, wkładając we wszystko kawałek swojej duszy. Artystycznie pakuję prezenty, potrafię ciekawie udekorować stół do uroczystego obiadu czy kolacji. O sylwetkę i dobre samopoczucie dbam, uprawiając sport. Regularnie chodzę na basen, lubię spacerować. Zimą jeżdżę na nartach, łyżwach i snowboardzie, latem próbuję swoich sił na windsurfingu. Gdy pogoda za oknem nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, wyciągam z szafy hula-hop, który idealnie wpływa na talię i płaski brzuszek.
W przeszłości uprawiałam akrobatykę, przez wiele lat trenowałam również taniec zawodowy. Od czasu do czasu bywam w kinie, teatrze, na koncercie. Lubię słuchać muzyki, unikając ciężkiego brzmienia. Staram się również zdrowo odżywiać; jestem wielką fanką kuchni fusion, która łączy w sobie smaki z różnych stron świata. Pizza na kolację późnym wieczorem? Czemu nie! Uważam, że we wszystkim trzeba znaleźć równowagę, nie przesadzając w żadną ze stron.
Jestem osobą rodzinną, otwartą i towarzyską. Regularnie odwiedzam bliskich, chętnie spotykam się ze znajomymi. Lubię żyć aktywnie, ale cenię też ciszę, kameralność, intymność.
Na co dzień twardo stąpam po ziemi i nienajgorzej daję sobie radę w otaczającej rzeczywistości, ale w środku jestem pełna empatii i romantyzmu. Silna osobowość w ciele delikatnej, wrażliwej blondynki. Gdy z kimś jestem, w pełni angażuje się w związek. Potrafię z siebie wiele dać, by partner czuł się szczęśliwy i doceniony. Jestem wyrozumiała, wierna, całkowicie oddana. Chciałabym stworzyć związek pełen miłości, przyjaźni, namiętności, zaufania, tęsknoty,  partnerstwa, wzajemnego szacunku i poczucia bezpieczeństwa. Związek pełen wspólnych celów, planów i marzeń, do realizacji których będzie się dążyć wspólnymi siłami.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/40/N Marta, 35 lat

Szczupła blondynka, 168cm wzrostu. Rozwiedziona, córka – 9 lat. Lubię swoją pracę, więc chodzę do niej z przyjemnością. Gorzej wtedy, kiedy wiem, że nie mogę pomóc swojemu...

Szczupła blondynka, 168cm wzrostu. Rozwiedziona, córka – 9 lat.

Lubię swoją pracę, więc chodzę do niej z przyjemnością. Gorzej wtedy, kiedy wiem, że nie mogę pomóc swojemu małemu pacjentowi. Wolny czas – czasem aktywnie, czasem leniwie. Czasem na sportowo - rower, tenis, narty, czasem na dresowo – z kubkiem kakao przed tv. Jestem nocnym markiem i porannym ptaszkiem, więc dzień w moim przypadku znacznie przekracza 12 godzin. To tyle, na początek powinno wystarczyć. Zapraszam do rozmowy!

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/16/OZ Magdalena, 38 lat

Magdalena, 38, nauczyciel, filolog Jestem normalną, dojrzałą kobietą po przejściach. Między kolejnymi filiżankami kawy… pracuję (uczę obcokrajowców j. polskiego),...

Magdalena, 38, nauczyciel, filolog

Jestem normalną, dojrzałą kobietą po przejściach. Między kolejnymi filiżankami kawy… pracuję (uczę obcokrajowców j. polskiego), wychowuję 15-letniego syna (choć to on próbuje wychować mnie), odwiedzam znajomych (mam kilku ulubionych). Potrafię ich słuchać, choć coraz bardziej brakuje mi tej bliskiej osoby, która mogłaby także wysłuchać mnie. Zainteresowania to podróże, kuchnie świata, literatura, moda. Ze sportu to hmm… latem rower i bieganie, raz w tygodniu aerobik z koleżanką. Cenię szczerość - nawet gdy boli, wierność, bezinteresowność. Jestem uśmiechnięta, wrażliwa, myślę, że kobieca.
Kogo chciałabym tutaj poznać?
Uzupełniając tą rubrykę, przypomina mi się historia moich znajomych, którzy szukali mieszkania. Pewnego dnia dzwoni do nich pośrednik z agencji nieruchomości i mówi: „Znalazłem dla Państwa mieszkanie, które nie spełnia żadnych Waszych kryteriów, ale jest piękne”. No i znajomi je kupili.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/36/OZ Iza, 32 lata

Jestem delikatną i ciepłą kobietą. Wysoką (170 cm), szczupłą (56 kg) blondynką o zielonych oczach. Pracuję w instytucji finansowej, w której zajmuję się szkoleniami. Choć...

Jestem delikatną i ciepłą kobietą. Wysoką (170 cm), szczupłą (56 kg) blondynką o zielonych oczach. Pracuję w instytucji finansowej, w której zajmuję się szkoleniami. Choć cenię spokój i domowe zacisze, jestem aktywną kobietą. Z przyjemnością zwiedzam nowe miejsca, jeżdżę na nartach, pływam. Lubię operetkę, kino, teatr. Śmieszą mnie kabarety i abstrakcyjny, angielski humor.

Szukam zwyczajnego faceta, który pokocha mnie taką, jaką jestem i nie będzie chciał zmieniać. Mężczyzny dojrzałego, poukładanego, odpowiedzialnego, potrafiącego dać kobiecie miłość, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Takiego, który nigdy nie zdradzi i nie okłamie i nie odwróci się plecami w trudnych dla mnie chwilach
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/39/Wa Karolina, 30 lat

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję...

Jestem filigranową blondynką. Obecnie pracuję w dużej znanej firmie. Wstaję skoro świt ( do pracy jeżdżę na 6.), często bywam w rozjazdach. Ale lubię swoją pracę, bo czuję się w niej doceniona. Życie nauczyło mnie odróżniać różne odcienie szarości. Jestem cierpliwa, potrafię dużo wybaczyć, ale nie toleruję kłamstwa. Mam wielu przyjaciół, więc nie znalazłam się tu ze względu na samotność. Ale do przyjaciela się nie przytulę, nie pocałuję go na dobranoc, nie pokażę mu się w seksownej bieliźnie..

Chyba wszystko mam poukładane, a jednak... Mam wielkie pragnienie miłości, przyjaźni, partnerstwa, namiętności

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/53/W Martyna, 27 lat, Ekonomistka

57/168, szatynka o piwnych oczach. Pracuję w branży finansowej - czasem za biurkiem, czasem za kierownicą. Jestem szatynką normalnej budowy ciała. Pracę mam dość stresującą,...

57/168, szatynka o piwnych oczach.

Pracuję w branży finansowej - czasem za biurkiem, czasem za kierownicą. Jestem szatynką normalnej budowy ciała. Pracę mam dość stresującą, dlatego chętnie odprężam się na sportowo – aerobik, basen. Jestem pogodną dziewczyną, która powoli traci nadzieję, że spotka tego kogoś na całe życie. Gdybym znała sposób na znalezienie miłości, nie byłoby mnie tutaj. Ale ciągle łudzę się, że gdzieś jest moje szczęście i muszę mu wyjść na przeciw.
Z „Alchemika” wiem, że: jeśli się czegoś bardzo mocno pragnie, to cały Wszechświat sprzysięga się, by to się spełniło.. dlatego chcę mieć szansę na szczęście. Moim największym szczęściem będzie rodzina, którą kiedyś założę. Z dobrym, oddanym, szczerze kochającym mężczyzną, który będzie mi nie tylko cudownym kochankiem, ale i najlepszym przyjacielem. Kogoś takiego właśnie tutaj szukam – kogoś, kto też chce się ustatkować. Dobrze by było, by mężczyzna ten był katolikiem, kawalerem i miał ustabilizowane życie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/1/OC/N Aleksanda, 34 lata

szczupła, naturalna blondynka Wróciłam do Polski po sześciu latach spędzonych w Londynie – pojechałam tam służbowo i jakoś tak wyszło, że zostałam na dłużej. Prowadziłam...

szczupła, naturalna blondynka

Wróciłam do Polski po sześciu latach spędzonych w Londynie – pojechałam tam służbowo i jakoś tak wyszło, że zostałam na dłużej. Prowadziłam tam kursy językowe dla naszych rodaków, robiłam tłumaczenia. Tym samym teraz zajmuję się w Polsce. Mieszkam w Warszawie, mam własne mieszkanie i psa, z którym uwielbiam w weekendy wyjeżdżać do lasu na kilkugodzinne spacery. Pies jest świetnym towarzyszem, ale ma jedną zasadniczą wadę – pogadać z nim ciężko, a ja cenię sobie bardzo rozmowy na poziomie. Mam poczucie humoru, lubię ludzi, nie jestem typem samotnika. Chętnie wyjdę od czasu do czasu na imprezę, przepadam za spotkaniami w gronie przyjaciół, wspólnymi wyjazdami. Chciałabym mieć towarzysza, z którym wszystko to będę mogła robić tak jak wszystkie inne znane mi pary i rodziny. Nie musisz być zabójczo przystojnym profesorem z milionem na koncie. Bądź fajnym facetem koło czterdziestki, uśmiechaj się i nie marudź, a na pewno znajdziemy wspólny język.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/5/OZ Daria, 37 lat

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach.          ...

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach. 

         Czasem jestem brunetką, czasem szatynką. Czasem w spódniczce i wysokich szpilkach, czasem w dżinsach i adidasach. Wszystko zależy od okazji. Latem rzadko bywam w domu. Wolę las, wodę, spacery, rower, wyjazdy. Kiedy za oknem jesień, lubię dom. Gorącą herbatę, dobrą książkę, nastrojową muzykę. Zimą wybieram narty i góry.
         Ale i czasem trzeba popracować, między tymi wszystkimi przyjemnościami. Choć i praca jest przyjemnością, jednak jeśli jest powtarzana codziennie, czasem nuży. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami, wykładam też na uczelni, uczę w szkole językowej. Dlaczego romanistyka? Mój ojciec z pochodzenia jest Francuzem, miłość do tego kraju mam już we krwi. I temperament pewnie też.
         Chciałabym poznać mężczyznę, który chce stworzyć związek, a nie szuka jedynie przygody. Wiedzący czego chce od życia, konkretny, umiejący nie tylko ładnie mówić, ale słowa zamienić w czyny…
Odpowiedz na ofertę
więcej

PN35/72/K Kasia, 34 lata

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec. Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią...

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec.

Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią sprzecznie, ale zapewniam, że żyją ze sobą w symbiozie. Na co dzień odpowiedzialna, cierpliwa, troskliwa. Uwielbiam dzieci, na co dzień mam ich pod opieką kilkanaście (jestem pedagogiem). Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Czytam masę książek, słucham muzyki, lubię tańczyć. Uwielbiam wędrować po górach, nadmiar energii wyzwalam na siłowni. Idę ciągle do przodu, nie oglądam się wstecz, nie boję się kochać i być kochaną. Nie dążę do kariery, nie gonię za pieniędzmi. Najważniejsza jest własna rodzina – wokół niej krążą moje myśli, plany, marzenia.
Szukam dłoni, w którą mogłabym wpleść swoje palce. Uważam, że życie bez uczucia jest kalekie. Wiem, co to kompromis nie tylko w teorii. Staram się być wyrozumiała dla męskich słabości, bo wiem, że i my kobiety mamy ich niemało. Moim priorytetem jest rodzina – ciepły dom, wspólne posiłki, mały szkrab biegający boso po pokoju. Chciałabym mieć przy swoim boku kogoś, komu za czterdzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś..”

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/22/OZ Olga, 33 lata

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i...

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i realizować moje pasje. Lubię swoją pracę i cenię sobie bardzo pozytywną atmosferę w moim środowisku zawodowym. Poza praca staram się jeszcze znaleźć czas na naukę niemieckiego no i staram się też czasem pobiec na aerobik. Poza tym chętnie rower, rolki i narty, po prostu lubię wiatr we włosach…Staram się spędzać weekendy poza miastem i jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody.
Chciałabym poznać mężczyznę, któremu będę mogła zaufać. Nie szukam ojca dla mojej córki, ale liczę na to że się zaprzyjaźnicie. Byłoby chyba najlepiej gdybyś Ty też miał dzieci, ale to nie jest warunek. Szukam mężczyzny, który nie boi się życia.
Dam Ci moją miłość pełną zaangażowania i oddania. Dam Ci moją czułość, mój spokój i moją fantazję.

Odpowiedz na ofertę
więcej

34/1/N Emilia, 30 lat, lektor językowy

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna. Staram się żyć ciekawie i niczego w życiu nie żałować. Mam fajną pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie,...

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna.

Staram się żyć ciekawie i niczego w życiu nie żałować. Mam fajną pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie, kilka pasji, którymi zapełniam czas. Sport jest nieodzownym elementem mojej codzienności. Dwa razy w tygodniu tańczę zumbę, zimą szusuję na stoku, od czasu do czasu biegam, lubię pływać i jeździć na rolkach. Cenię czas spędzony w kontakcie z przyrodą, a żadna pogoda nie jest zła na spacer. Natura mnie uspokaja, wycisza, pozwala odreagować i naładować akumulatorki na kolejne wyzwania. Kilka razy w roku pływam na kajakach. Kocham góry o każdej porze roku; lubię nie tylko na nie patrzeć w górskiej knajpce z kuflem grzańca w ręce,  ale przede wszystkim je zdobywać. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju wyjścia czy wyjazdy, ale cenię także ciepło domowego ogniska. Przyjemność sprawiają mi wszelkie domowe prace, lubię gotować, dbać o ogród.
Jaka jestem? Na pewno odpowiedzialna, sumienna, konsekwentna. Mam poczucie humoru, potrafi śmiać się z samej siebie. Cenię kontakty z ludźmi, dbam o relacje z nimi. Myślę, że można na mnie polegać w każdej sytuacji, jestem słowna i godna zaufania. Gdy coś robię, angażuję się w to na 100 %, nie lubię bylejakości, półśrodków. W relacjach damsko-męskich wierna, oddana, uczuciowa. Chciałabym poznać mężczyznę, który wie, czego chce od życia. Mający w życiu wartości, priorytety, plany i marzenia. Mężczyzna potrafiący dać wsparcie, poczucie bezpieczeństwa. Ceniący lojalność, zaufanie, partnerstwo, wzajemny szacunek.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/1/DP Lena, 31 lat

Szczupła szatynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Mieszkam samodzielnie, jestem osoba niezależną. Praca jest moja pasją, fascynuje mnie, ale nie pochłania do reszty, chociaż są...

Szczupła szatynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Mieszkam samodzielnie, jestem osoba niezależną. Praca jest moja pasją, fascynuje mnie, ale nie pochłania do reszty, chociaż są momenty, gdy trudno mi wyhamować i powiedzieć "dość". Jestem pełną energii osobą, dobrym rozmówcą i słuchaczem. Moje motto życiowe brzmi: "per aspera ad astra". Całe życie twierdzę, że jestem nieśmiała, ale gdy to mówię na głos nikt mi nie wierzy:)

Mam bardzo dużo w sobie empatii i altruizmu, choć nie zawsze żyje mi się z tym łatwo. Jestem wrażliwa, łatwo mnie zranić. Szybko się rozczulam. Niestety jestem pamiętliwa, ale potrafię dużo wybaczać. Raczej jestem estetką, nie lubię kiczu. Jestem sympatykiem włoskiej kuchni, kawy, wina i whisky. Nie palę papierosów. Uwielbiam czytać książki i rozkoszuję się muzyką. W zależności od nastroju, i tego co robię, taki wybieram na daną chwilę gatunek i wykonawcę. Ale tak naprawdę wiem, że odnaleźć siebie można tylko w ciszy, z dala od codziennego zgiełku.

Chciałabym poznać mężczyznę, z którym będę już do ostatnich dni. Tak sobie to wyobrażam.. Nie szukam kogoś na teraz, na jutro, na weekend, od święta. Kogoś na zawsze..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/35/OC Zuzia, 30 lat

Długowłosa brunetka o kobiecych kształtach. Choć mam zaledwie 156 cm wzrostu, poczuciem humoru mogłabym obdarować pół świata. Skończyłam marketing i zarządzanie i w tej branży...

Długowłosa brunetka o kobiecych kształtach.

Choć mam zaledwie 156 cm wzrostu, poczuciem humoru mogłabym obdarować pół świata. Skończyłam marketing i zarządzanie i w tej branży pracuję. Cięgle staram się rozwijać. Dużo czytam, lubię chodzić do kina (mam swoje ulubione, do których chętnie Cię zabiorę ze sobą).
Lubię Warszawę, tu się wychowałam i chciałabym zostać tutaj na stałe.
Jestem uśmiechnięta, raczej spokojna, z dystansem do siebie. Mam poczucie humoru, potrafię też śmiać się z siebie. Staram się być cierpliwa i opanowana. Lubię kontakt z ludźmi. Mam psa i uwielbiam z nim chodzić na długie spacery nad Wisłę.
Jestem otwarta na mężczyznę od 28 do 37 lat. Może być rozwiedziony. Ważne, żeby zaakceptował mnie i moje kształty. Chcę być kochana. Uwielbiam się przytulać, jestem taką małą przylepą.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/14/OC Ania, 29 lat, Lekarz

Hmm... o sobie napiszę z przymrużeniem oka, ale oczywiście szczerze. Optymizm sensownie dawkowany, dobry humor i uśmiech w dobrze dobranych proporcjach, brak powodów do narzekania,...

Hmm... o sobie napiszę z przymrużeniem oka, ale oczywiście szczerze. Optymizm sensownie dawkowany, dobry humor i uśmiech w dobrze dobranych proporcjach, brak powodów do narzekania, umiejętność cieszenia się drobnymi chwilami w życiu. Na co dzień pochłania mnie praca. Mam w życiu wyjątkowe szczęście, bo swojej „fuchy” nie zamieniłabym na żadną inną. Lubię dom, co nie znaczy, że w wolnym czasie nie wychodzą poza swoje cztery ściany. Weekendy to basen, długie spacery z psem, czasem kino i kręgle z przyjaciółmi. O resztę najlepiej zapytaj sam ;) Chciałabym wiedzieć, że jest ktoś, kto czeka na mnie, pamięta, myśli, martwi się, tęskni. Da mi poczucie bezpieczeństwa, będzie moim przyjacielem, kochankiem. Chcę mieć pewność ramion, które mnie przytulają. Chcę wiedzieć, że ktoś mnie kocha taką, jaka jestem. Warunek właściwie mam tylko jeden; mam 175 cm wzrostu, bądź ode mnie wyższy, choćby o centymetr ;)

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K27/44/OZ Angelika, 28 lat

Jestem zgrabną, atrakcyjną brunetką o zielonych oczach. Od 5 już lat zajmuję się modelingiem i chociaż ta praca daje mi ogromną satysfakcję, nie wiążę z nią przyszłości....


Jestem zgrabną, atrakcyjną brunetką o zielonych oczach. Od 5 już lat zajmuję się modelingiem i chociaż ta praca daje mi ogromną satysfakcję, nie wiążę z nią przyszłości. Studiuję na 4 -tym roku Stosunków Politycznych i chciałabym w tym kierunku dalej się rozwijać.
Mam wielu znajomych. Często się spotykamy, gdzieś
wyjeżdżamy. Jednak każdego dnia po ciężkiej pracy wracam do pustego mieszkania. Kolacje w samotności nie cieszą, puste łóżko nie grzeje.
Chciałabym poznać mężczyznę, który zaakceptuje mnie taką, jaką jestem i okaże wyrozumiałość dla mojej pracy i co za tym idzie - stylu życia "na zewnątrz". Bo tak naprawdę, to jestem osobą subtelną, delikatną, marzącą o tym jednym, jedynym, który zawrze w sobie domieszkę inteligencji, dobroci, romantyzmu, wewnętrznej harmonii i akceptacji samego siebie.Nie będzie zaborczy i mi zaufa. Szukam mężczyzny, który równie dobrze będzie czuł się w garniturzena towarzyskim spotkaniu, jak i z plecakiem, w jeansach wędrując po górach.
Wiek w zasadzie nie ma znaczenia. Chcę po prostu czuć się przy nim kobietą, czuć się bezpiecznie, móc na nim polegać, jednocześnie dając Mu poczucie, że jest dla mnie najważniejszy i niezastąpiony.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

24/1 Adriana, 36 lat

brunetka o kobiecych kształtach, seksowna uwodzicielka Myślę, że mogę być dobrą partnerką dla swojego mężczyzny. Daję niezależność, nie jestem jak oplatający bluszcz, nie...

brunetka o kobiecych kształtach, seksowna uwodzicielka

Myślę, że mogę być dobrą partnerką dla swojego mężczyzny. Daję niezależność, nie jestem jak oplatający bluszcz, nie oczekuję życia jak te papużki nierozłączki. Choć jak każda kobieta potrzebuję dużo czułości, bliskości, dotyku. I wzajemnego zaangażowania, bez którego nie wyobrażam sobie związku. Tak potoczyło się w moim życiu, że nie założyłam rodziny. Nie chcę mieć już dzieci, choć biorę pod uwagę związek małżeński, jeśli będzie to ważne dla mojego partnera.
Mam dość elastyczną pracę, zatem mogę sobie pozwolić na spontaniczność w życiu.
Uwielbiam pływać, ale i wygrzewać się topless na gorącym piasku. Dobrą książkę potrafię przeczytać w jedną noc, chyba że ktoś przerwie mi to czytanie. Uwielbiam gotować, w poprzednim życiu na pewno byłam kucharzem. Jeśli więc rzeczywiście droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, to myślę, że… nie będę miała problemu, aby Cię uwieść dobrą kolacją... i przekonać, abyś został do rana...

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE