A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Północ

duet centrum - oddział północDuet Centrum - oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Biura matrymonialne – Szczecin

Szybkie tempo życia, pęd do kariery, słabnące więzi międzyludzkie i notoryczny brak czasu przekładają się na trudności w nawiązywaniu wartościowych relacji. Skuteczną odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących partnera/partnerki są nasze biura matrymonialne. Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Bydgoszcz czy Toruń – to jedne z wielu miast należących do oddziału Północ.

Podkreślamy, że niewielka część naszych Klientów wyraża zgodę na zamieszczanie informacji o sobie na łamach naszej strony internetowej. Przedstawione poniżej oferty są tylko małym wycinkiem naszej całej bazy; umieszczenie informacji na temat wszystkich naszych Klientów byłoby niemożliwe. Posiadamy zdjęcia wszystkich naszych Klientów, jednak nie udostępniamy ich bez zgody właściciela.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


120/2/N Agata, 37 lat

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i...

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna

Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i góry, w nich najlepiej odpoczywam. Chętnie tańczę, z przyjemnością odwiedzam teatr, operę. Podchodzę z pasją do życia i z uporem dążę do raz podjętego celu. Szukam nowych wyzwań , chcę zobaczyc miejsca, w których jeszcze nie bylam, chcę otworzyć się na nowe perspektywy. W życiu przywiązuję się do ludzi, nie do miejsc. Cenię prawdziwą przyjaźń. Jestem kobietą rodzinną, otwartą, naturalną, szczerą. Na co dzień staram się być optymistką, bo pozytywne myśli przyciągają dobre wydarzenia.

Jeśli jesteś otwarty, ciepły i masz ochotę na zasypianie i budzenie się przy boku atrakcyjnej, przebojowej i obdarzonej dużym temperamentem kobiety - to jesteś tym mężczyzną, którego szukam. Chcę żyć i być razem, a nie osobno pod jednym dachem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

241/2/N Martyna, 38 lat

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy. Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a...

Z wykształcenia jest lekarzem okulistą. Ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i brązowe oczy.

Prawdziwa kobieta!. Nigdy nie ma w co się ubrać, choć szafa ledwo się już domyka, a dziesięć torebek na półce to stanowczo za mało. Cierpi na chroniczny nadmiar energii, dlatego też: często podróżuje, wędruje po górach, pływa, jeździ na rowerze i dużo się śmieje. Żyje pełną piersią, cieszą ją nawet najmniejsze sukcesy. Lubi jasne sytuacje, nie ucieka od problemów, a je rozwiązuje. Jest konkretna, zdecydowana, konsekwentna w działaniu. Ma swoje zdanie, ale szanuje poglądy innych. Marzy jej się wiele, choć jest realistką. W jej życiu ciągle się coś dzieje, unika rutyny i monotonii. Idzie ciągle do przodu, nie ogląda się wstecz, nie boi się kochać i być kochaną.
Może przygotować ci pyszną kolację, bo uwielbia pitrasić, ale nadmiaru kalorii na pewno nie spali na parkiecie – taniec zdecydowanie nie jest jej działką. Ale pomysłów na spalenie nadprogramowych kilogramów zna wiele...
Związek to dla niej nie tylko partnerstwo, bliskość i namiętność, ale również przyjaźń. Ona potrafi słuchać, doradzić, podnieść na duchu. Chciałaby odnaleźć przyjaciela również i w Tobie..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

15/1/N Agnieszka, 34 lata, stylistka

Panna, z nieformalnego związku ma 14-letnią córkę.  165 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka Moja codzienna praca przynosi mi wiele radości; jest nie tylko sposobem na zarobek, ale...

Panna, z nieformalnego związku ma 14-letnią córkę.  165 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka

Moja codzienna praca przynosi mi wiele radości; jest nie tylko sposobem na zarobek, ale również wielką pasją. W mojej duszy drzemie prawdziwa artystka; w poszukiwaniu inspiracji chętnie odwiedzam galerie, wernisaże, wystawy malarskie. Design i moda to moja wielka pasja. Mam ogromne wyczucie estetyki; przywiązuje wagę nie tylko do swojego wyglądu, ale również do przedmiotów, wokół których się obracam na co dzień. Lubię aranżować wnętrza, wkładając we wszystko kawałek swojej duszy. Artystycznie pakuję prezenty, potrafię ciekawie udekorować stół do uroczystego obiadu czy kolacji. O sylwetkę i dobre samopoczucie dbam, uprawiając sport. Regularnie chodzę na basen, lubię spacerować. Zimą jeżdżę na nartach, łyżwach i snowboardzie, latem próbuję swoich sił na windsurfingu. Gdy pogoda za oknem nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, wyciągam z szafy hula-hop, który idealnie wpływa na talię i płaski brzuszek.
W przeszłości uprawiałam akrobatykę, przez wiele lat trenowałam również taniec zawodowy. Od czasu do czasu bywam w kinie, teatrze, na koncercie. Lubię słuchać muzyki, unikając ciężkiego brzmienia. Staram się również zdrowo odżywiać; jestem wielką fanką kuchni fusion, która łączy w sobie smaki z różnych stron świata. Pizza na kolację późnym wieczorem? Czemu nie! Uważam, że we wszystkim trzeba znaleźć równowagę, nie przesadzając w żadną ze stron.
Jestem osobą rodzinną, otwartą i towarzyską. Regularnie odwiedzam bliskich, chętnie spotykam się ze znajomymi. Lubię żyć aktywnie, ale cenię też ciszę, kameralność, intymność.
Na co dzień twardo stąpam po ziemi i nienajgorzej daję sobie radę w otaczającej rzeczywistości, ale w środku jestem pełna empatii i romantyzmu. Silna osobowość w ciele delikatnej, wrażliwej blondynki. Gdy z kimś jestem, w pełni angażuje się w związek. Potrafię z siebie wiele dać, by partner czuł się szczęśliwy i doceniony. Jestem wyrozumiała, wierna, całkowicie oddana. Chciałabym stworzyć związek pełen miłości, przyjaźni, namiętności, zaufania, tęsknoty,  partnerstwa, wzajemnego szacunku i poczucia bezpieczeństwa. Związek pełen wspólnych celów, planów i marzeń, do realizacji których będzie się dążyć wspólnymi siłami.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS37/38/K Izabela, 37 lat

Jest rozwiedziona, ma 8letnią córkę. Szczupła, wysoka blondynka. Pracuję w dużej firmie, w której, najogólniej mowiąc, zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Jestem wysoką,...

Jest rozwiedziona, ma 8letnią córkę. Szczupła, wysoka blondynka.

Pracuję w dużej firmie, w której, najogólniej mowiąc, zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Jestem wysoką, szczupłą blondynką o dużych, brązowych oczach. Lubię pogodnych ludzi, dobre jedzenie, zapach powietrza po burzy, zwierzęta, taniec. Kiedyś bardzo się wszystkim przejmowałam, dziś większość spraw traktuję z przymrużeniem oka, dzięki czemu mam mniej problemów. Jestem śpiochem.
Życie nauczyło mnie ostrożności w lokowaniu swoich uczuć. Za sobą mam kilka mniej lub bardziej poważnych znajomości, jedne wspominam miło, inne nieco gorzej, ale niczego nie żałuję. W moim wieku ciężko jest kogoś poznać. Bo niby gdzie? Większość dnia spędzam w pracy, nie chodzę po dyskotekach, nie klikam na czatach. Brakuje mi męskiego oparcia, czułości i tego wszystkiego, co kobiecie potrafi dać tylko mężczyzna. Nie szukam kandydata na męża, więc nie bójcie się panowie do mnie napisać. Chciałabym poznać kogoś do luźnej (ale nie dziecinnej) znajomości. Uczciwego, wolnego Pana do 45 lat.
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

48/1 Alicja, 34 lata

Rozwiedziona, siedmioletnia córka. 168 cm wzrostu, zadbana blondynka Coś o sobie? Kobieta na dwóch etatach – manager w banku i mama w domu. Tak sobie jednak wszystko...

Rozwiedziona, siedmioletnia córka. 168 cm wzrostu, zadbana blondynka


Coś o sobie? Kobieta na dwóch etatach – manager w banku i mama w domu. Tak sobie jednak wszystko poukładałam, że i czas dla Ciebie znajdę, jesli tylko będziesz chciał go ze mną spędzać... Mam plany i marzenia, które realizuję metodą małych kroczków. Jestem konkretna, zdecydowana. Potrafię odnależć się w każdej sytuacji i łatwo aklimatyzuję się w nowym dla siebie miejscu. Mam inicjatywę, pomysły, życiową odwagę. Lubię się śmiać i dawać sobie codzienne powody do drobnych radości. Obce są mi fochy, nie znam znaczenia cichych dni..
I choć jestem po przejściach, ten etap jest już zamkniętym rozdziałem. Nie mam konkretnego typu tego wymarzonego mężczyzny. Prawda jest taka, że to miłość wybiera nam partnera, nie odwrotnie. Po prostu napisz…

Odpowiedz na ofertę
więcej

41/3/N Agnieszka, 38 lat

Szczupła, niebieskooka blondynka (167 cm wzrostu). Rozwiedziona  Choć jestem po przejściach, nadal lubię ludzi i ciągle czuję głód życia. Chętnie zamienię swą...

Szczupła, niebieskooka blondynka (167 cm wzrostu). Rozwiedziona 

Choć jestem po przejściach, nadal lubię ludzi i ciągle czuję głód życia. Chętnie zamienię swą niezależność na mądre i uczciwe partnerstwo. Może właśnie z Tobą? Norwid pisał, że pięknie się jest różnić. Ale jeszcze piękniej jest odnaleźć kogoś, kto zrozumie w pół słowa, kto czyta te same książki, spaceruje tymi samymi drogami.
Coś o mnie? Wielkie serce, szalona dusza. Bliska dla bliskich, otwarta do całej reszty. Mama dorastającego 16latka. Lubię czytać literaturę popularnonaukową i historyczną. Moje zainteresowania krążą również wokół psychologii i genetyki. Chętnie spaceruję, podróżuję, jeżdżę na rowerze, uprawiam jazdę konną. Poważnie podchodzę do wielu spraw, co nie znaczy, że brak mi radości życia i optymizmu. Jeśli mi na kimś zależy, wiele potrafię z siebie dać, być wierna, oddana, seksowna.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

228/1/N Sabina, 35 lat, Ekonomistka

169 cm wzrostu, blondynka. Panna. Zodiakalna Waga. Jeśli szukasz we mnie kandydatki na żonę, mogę cię nieco rozczarować. Mam dość ultra nowoczesne podejście do spraw...

169 cm wzrostu, blondynka. Panna. Zodiakalna Waga.

Jeśli szukasz we mnie kandydatki na żonę, mogę cię nieco rozczarować. Mam dość ultra nowoczesne podejście do spraw damsko-męskich, ale nie wykluczam takich wartości w związku jak wierność.
Jestem troszeczkę nieprzewidywalną dziewczyną. Lubię zaskakiwać, więc możesz się spodziewać po mnie naprawdę wielu niespodzianek. Skupiam w sobie wiele kobiet, potrafię odnaleźć się w wielu sytuacjach. Lubię wiedzieć, co się dzieje w świecie muzyki i mody. Potrzebuję sporo wolności, aby oddychać i w taki sposób można mnie zdobyć – dając mi dużo swobody. Nie lubię zamkniętych ludzi, zakompleksionych macho, pyszałków i ludzi bez charakteru. Nie lubię też polityki. Jestem szczupłą blondynką, mam 169 cm wzrostu.
Kogoś wyjątkowego poznaje się po tym, że czasem można sobie pomilczeć we dwoje. Ostatnio szukam ciepła i spokoju, wolę spędzać czas na spacerze czy w kinie niż szalejąc na imprezach. Jestem pieszczochem, więc fajnie by było, gdybyś i ty nim był. Byś nie dał wejść sobie na głowę, ale bym mogła od czasu do czasu cię zdominować

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN35/72/K Kasia, 34 lata

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec. Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią...

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec.

Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią sprzecznie, ale zapewniam, że żyją ze sobą w symbiozie. Na co dzień odpowiedzialna, cierpliwa, troskliwa. Uwielbiam dzieci, na co dzień mam ich pod opieką kilkanaście (jestem pedagogiem). Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Czytam masę książek, słucham muzyki, lubię tańczyć. Uwielbiam wędrować po górach, nadmiar energii wyzwalam na siłowni. Idę ciągle do przodu, nie oglądam się wstecz, nie boję się kochać i być kochaną. Nie dążę do kariery, nie gonię za pieniędzmi. Najważniejsza jest własna rodzina – wokół niej krążą moje myśli, plany, marzenia.
Szukam dłoni, w którą mogłabym wpleść swoje palce. Uważam, że życie bez uczucia jest kalekie. Wiem, co to kompromis nie tylko w teorii. Staram się być wyrozumiała dla męskich słabości, bo wiem, że i my kobiety mamy ich niemało. Moim priorytetem jest rodzina – ciepły dom, wspólne posiłki, mały szkrab biegający boso po pokoju. Chciałabym mieć przy swoim boku kogoś, komu za czterdzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś..”

Odpowiedz na ofertę
więcej

44/1 Joanna, 31 lat

szatynka o niebieskich oczach, 169 cm wzrostu, szczupła sylwetka Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji....

szatynka o niebieskich oczach, 169 cm wzrostu, szczupła sylwetka


Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji. Po pracy szlifuję swój niemiecki, a dwa razy w tygodniu prowadzę zajęcia z fittness. Jak każda kobieta lubię dobrze wyglądać, więc nie wstyd jest pokazać się ze mną na ulicy. Jestem żywiołową, temperamentną szatynką. Mieszkam samodzielnie, jestem odważna, zaradna, trochę szalona. Gdy jest mi źle, nie chowam głowy w piasek, ale staram się to zmienić. Nie zamiatam problemów pod dywan, nie interesują mnie plotki. Mam twardy charakter, ale myślę, że nie brak mi kobiecej subtelności, niewinnego wdźięku.
Wzajemne zaangażowanie, dobry kontakt emocjonalny, wspólne zainteresowania, szczere rozmowy, bliskość - to chciałabym odnaleźć w związku. Lubię mężczyzn zdecydowanych, aktywnych, po prostu kochających życie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

105/2/N Alicja, 31 lat

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu.  Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia. Nie należę do osób zamartwiających się na zapas, idę zawsze do przodu....

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu. 

Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia. Nie należę do osób zamartwiających się na zapas, idę zawsze do przodu. Jestem pogodna, uśmiechnięta, otwarta na świat i na nowe wyzwania. Nie boje się zmian w swoim życiu.

Jeśli pojawi się w moim życiu ktoś wyjątkowy jestem otwarta na wszystkie opcje.
Lubię oglądać sport na żywo- szczególnie piłkę nożną. Wiem ile klubów piłkarskich i stadionów jest w Londynie jak również, kto zdobył w tym roku Puchar Europy.
Niech Cię to jednak nie zmyli- na co dzień chodzę w szpilkach i seksownych kostiumikach.
Jestem kobieca i namiętna. Jak każda kobieta pełna sprzeczności. Spełniam się na polu zawodowym, ale najważniejsze jest dla mnie życie osobiste. Lubię swoja prace i chciałabym ją móc pogodzić z życiem rodzinnym. Partner- wiek do 45 roku życia. Wolny. Mężczyzna uprawiający sport, lubiący aktywny styl życia. Pogodny otwarty, bezkonfliktowy, ktoś, kto ma pasje i cel w życiu.
Miejsce zamieszkania jest dla mnie mniej istotne. Mieszkałam i pracowałam w kilku krajach.
Ważny jest dla mnie człowiek i jego sposób patrzenia na życie. Dążenie do wspólnych celów.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/28/OZ Katarzyna, 36 lat, Handlowiec

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/11/OC Klaudia, 37 lat

ekonomistka, finansistka, panna 173/55,długie blond włosy, zielone oczy. Spędziłam kilka lat za granicą ale tutaj chcę założyć rodzinę. Poszukuję partnera godnego zaufania,...

ekonomistka, finansistka, panna

173/55,długie blond włosy, zielone oczy.

Spędziłam kilka lat za granicą ale tutaj chcę założyć rodzinę. Poszukuję partnera godnego zaufania, bez kompleksów, otwartego na świat i ludzi, dojrzałego do trwałego związku i przede wszystkim odpowiedzialnego. Wiem, ze nie znajdę ideału i nie o to mi chodzi. Każdy ma swoje doświadczenia, obawy, czy tym razem się uda. Chcę spróbować, bo nikt i tak nie da nam gwarancji, że miłość będzie istniała wiecznie. To, jak czas nam obojgu dany wykorzystamy, zależy tylko od nas. Lubię wiele rzeczy, od wydarzeń kulturalnych po literaturę i sport. Dbam o swój wygląd, jak i o samopoczucie. Potrafię słuchać, zrozumieć, jeśli mi w tym pomożesz jasnym komunikatem. Szczerość….i jeszcze raz szczerość.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/46/OZ Małgorzata, 33 lata, Prawnik

Jestem wysoką blondynką. Jak to u zodiakalnego Raka - wrażliwa, romantyczna, ciepła. Zawód wyuczony jest tym wykonywanym - pracuję w małej prywtanej kancelarii adwokackiej. Od 3...

Jestem wysoką blondynką. Jak to u zodiakalnego Raka - wrażliwa, romantyczna, ciepła. Zawód wyuczony jest tym wykonywanym - pracuję w małej prywtanej kancelarii adwokackiej. Od 3 lat ponownie jestem panną na wydaniu. Rozwód? Było, minęło.. chcę zachować tylko dobre wspomnienia. Mam 8letniego syna, z którym chciałabym, abyś się zaprzyjaźnił.
Jaka jestem? Przede wszystkim silna; praca wymaga ode mnie niezłomnego charakteru i ogromnych pokładów cierpliwości. Szalona i nieco zwariowana; codzienne sprawy muszę od czasu do czasu porządnie odreagować. Uparta i konkretna; w życiu trzeba wiedzieć, czego się chce i jak to osiągnąć. Wyżywam się, pracując w ogrodzie, uspokajam się przy muzyce Cohena i Portera, śmieję się przy filmach z Jimem Carey, humor poprawiam na zakupach i u fryzjera.
Czego szukam? Męskich ramion, w obrębie których znajdę oparcie i bezpieczeństwo. Pewności, że się kocha i jest kochanym. Romantycznych wieczorów, szalonych nocy. Chwil wyjątkowych i tych całkiem zwyczajnych.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

61/1 Monika, 35 lat

filigranowa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, syn 9 lat. Jaka jestem? "Fajna babka" – tak mówi mój syn. Odważna, romantyczna, spontaniczna. Rodzinna,...

filigranowa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, syn 9 lat.


Jaka jestem? "Fajna babka" – tak mówi mój syn. Odważna, romantyczna, spontaniczna. Rodzinna, uczuciowa, wierna. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Z wieloma zaletami, ale i wady się znajdą – uparta, niecierpliwa, skłonna do wzruszeń. To ci autoreklama! Z pomysłem na siebie i swoje życie. Z milionem pomysłów na nas.. jeśli tylko dasz mi szansę.
Na chleb pracuję, będąc na swoim. Staram się jednak żyć nie tylko pracą. Na co dzień próbuję wychować syna na fajnego faceta. Ucząc go samodzielności, mam czas dla siebie. Spotykam się wtedy z koleżankami, wcinamy sushi i popijamy wino. Albo bardziej aktywnie -  rower, aquaerobik. Jestem smakoszem kawy pod każdą postacią,znajomi mówią,że mogłabym być baristą. Kto wie, może kiedyś się przebranżowię i otworzę jakąś klimatyczną kawiarenkę.
Chciałabym stworzyć związek,w którym nie zabraknie takich wartości jak: zaufania, wzajemnego szacunku, seksu i partnerstwa. Niby to takie oczywiste, ale przez brak właściwie tego wszystkiego, rozpadło się moje małżeństwo.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/2/OZ Małgosia, 35 lat

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru,...

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru, zaprawionym czasem ciętą ripostą. Nie lubię nudy i chyba nie potrafię się nudzić. W głowie mam mnóstwo pomysłów na wolny czas, na aktywny wypoczynek, na relaks z dala od cywilizacji. Szczera w decyzjach, otwarta w działaniu. Nie jestem materialistką, chociaż chyba jak każdy lubię finansowo stać pewnie na nogach. Zainteresowania - muzyka, malarstwo, grafika, podróże.
Dla odpowiedniego mężczyzny mogę zrezygnować z własnych ambicji, jeśli obdarzy mnie on prawdziwą milością i doceni moje zaangażowanie w prowadzeniu domu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

10/1/N Aleksandra, 27 lat, pedagog

Szczupła, drobna brunetka. Bezdzietna panna. Na co dzień pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi. Nie mam gotowego planu na życie, nie czuję presji czasu. Mam za to głowę pełną marzeń...

Szczupła, drobna brunetka. Bezdzietna panna. Na co dzień pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi.

Nie mam gotowego planu na życie, nie czuję presji czasu. Mam za to głowę pełną marzeń i wiary, że odnajdę tu swoje Szczęście. Chciałabym, tak po prostu, poznać kogoś, kto będzie dla mnie ważny, a ja będę ważna dla niego. Kogoś, z kim będę mogła spełniać marzenia, toczyć bitwy na poduszki, spać do dwunastej lub obudzić się w środku nocy i kochać się. Razem jeździć na zakupy, wkładać do koszyka to, co dla ciebie, dla mnie, dla nas. Przyrządzać pyszne obiady, zamawiać pizzę na telefon. Mieć poważne plany i zwariowane pomysły. Rozmawiać o tym, co ważne, a czasem rozumieć się bez słów. Często się przytulać, bo ja jestem taki pieszczoszek. Ufać sobie, nawet gdy jesteśmy z dala od siebie. Razem podróżować, zdobywać świat. Wspierać się w trudnych chwilach, wzajemnie motywować w osiąganiu sukcesów. Mieć odmienne zdanie, ale podobną wizję wspólnego życia. Pokłócić się na chwilę, by móc długo się godzić.
Być do siebie podobnym, ale i pięknie różnić się. Tak sobie to wszystko wyobrażam... A Ty?

Odpowiedz na ofertę
więcej

78/2/N Aleksandra, 39 lat

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.        O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła...

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.

       O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna, subtelna, ale też silna i samodzielna. Ktoś, komu można zaufać i podzielić się swoim światem do końca. Ufam ludziom, wychodzę z założenia, że każdy jest z natury dobry. Staram się być profesjonalistką w pracy, angażuję się w sprawy swoich klientów. Ale potrafię oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. A prywatnie lubię: kino, muzyka, fotografia, sauna, kuchnia. Dla ruchu mile widziane: rower, narty, spacery, fitness. Nie przepadam za nadmiernym spokojem, choć i mnie czasem dopadają dni, kiedy mogłabym nie wychodzić z łóżka. A gdyby ktoś mi w tym łóżku towarzyszył, czas na wyjście z niego na pewno by się wydłużył….
         Jestem zupełnie niezależna, ale miło by było, gdybym mogła uzależnić się od uczucia... Szukam przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Nocy, w których ktoś zabije samotność, dni w których jaśnieć będzie nawet gdy zabraknie słońca.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1490/03 Laura, 27 lat

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę...

 160 cm, panna, pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi.

Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę romantyczki.
Nie szukam przygód, szukam poważnej znajomości. Jeśli okaże się tą na całe życie będę bardzo szczęśliwa.
Jestem zodiakalnym Strzelcem. Wiem czego chcę. Lubię się rozwijać. Dopiero kończę studia i wkraczam na ścieżkę kariery zawodowej. Natomiast wiem jakie cele chcę osiągnąć.
Chciałabym poznać mężczyznę bez dzieci, najlepiej kawalera. Otwartego, odpowiedzialnego, konkretnego. Nie musi być bajecznie bogaty, bo nie tego szukam. Chodzi mi o oparcie, wspólne pasje, na przykład wycieczki rowerowe, słuchanie muzyki, czy po prostu wyjście do kina.

Odpowiedz na ofertę
więcej

197/2/N Ania, 28 lat

170 cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach i niebieskich oczach. Normalna, rzeczywista, prawdziwa. Trochę nieśmiała, choć czasami zadziwia nawet mnie samą własny brak zahamowań....

170 cm wzrostu, blondynka o kręconych włosach i niebieskich oczach.

Normalna, rzeczywista, prawdziwa. Trochę nieśmiała, choć czasami zadziwia nawet mnie samą własny brak zahamowań. Do nikąd nie pędzę, nie daję się zwariować. Lubię piątki, maliny i komedie. Zainteresowania - psychologia, literatura. Nie lubię półśrodków, ani bylejakości. Ale niech cię to nie zmyli, bo wolę piknik od restauracji. Lubię podróże do egzotycznych krajów, spacery - o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Chętnie gotuję i pitraszę w kuchni, choć daleko mi do rasowego kucharza. Jestem ciepłą, wrażliwą dziewczyną.
Nie mam wielkich marzeń, wygórowanych ambicji. Pragnę kochać i być kochaną, okazywać uczucia, cieszyć się z bliskości, dzielić się wrażeniami, wspólnie spędzać czas, razem planować przyszłość

Odpowiedz na ofertę
więcej

17/3/N Monika, 34 lata

Jest brunetką o kocich oczach, ma 170 cm wzrostu. Kim jestem? Ładną, wysoką brunetką. Wesołą, wrażliwą, ciekawą świata panną. Ci, którzy mnie znają mówią, że wzbudzam...

Jest brunetką o kocich oczach, ma 170 cm wzrostu.

Kim jestem? Ładną, wysoką brunetką. Wesołą, wrażliwą, ciekawą świata panną. Ci, którzy mnie znają mówią, że wzbudzam respekt. Zapewniam jednak, że nie jestem żandarmem. Bogata duchowo, a przez to wolna. Nie lubię sztuczności, przemocy, pijaństwa i tego, gdy ktoś mnie ogranicza. Jestem zainteresowana znajomością z mężczyzną, który kocha życie, otwartego na świat, bez uprzedzeń. Do 37 lat, wykształconego, dojrzałego, poważnie podchodzącego do związku i rodziny. Czułego, delikatnego, pozbawionego lęku przed miłością. Trochę szalonego, ale odpowiedzialnego. Niech nie idzie za mną, bo nie umiem prowadzić. Niech nie idzie przede mną, bo mogę za nim nie nadążyć. Niech idzie po prostu obok mnie i będzie moim partnerem, kochankiem, oparciem i miłością, a odwzajemnię to na pewno.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE