A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Północ

duet centrum - oddział północDuet Centrum - oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Biura matrymonialne – Szczecin

Szybkie tempo życia, pęd do kariery, słabnące więzi międzyludzkie i notoryczny brak czasu przekładają się na trudności w nawiązywaniu wartościowych relacji. Skuteczną odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących partnera/partnerki są nasze biura matrymonialne. Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Bydgoszcz czy Toruń – to jedne z wielu miast należących do oddziału Północ.

Podkreślamy, że niewielka część naszych Klientów wyraża zgodę na zamieszczanie informacji o sobie na łamach naszej strony internetowej. Przedstawione poniżej oferty są tylko małym wycinkiem naszej całej bazy; umieszczenie informacji na temat wszystkich naszych Klientów byłoby niemożliwe. Posiadamy zdjęcia wszystkich naszych Klientów, jednak nie udostępniamy ich bez zgody właściciela.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


25/1 Ania, 37 lat, pracuje w szpitalu

167cm wzrostu, szczupła brunetka. Pracuję i lubię swój fach, bo czuję się doceniana. Czasem przychodzę tak zmęczona, że zasypiam na stojąco. Wtedy przydałoby się towarzystwo...

167cm wzrostu, szczupła brunetka.

Pracuję i lubię swój fach, bo czuję się doceniana. Czasem przychodzę tak zmęczona, że zasypiam na stojąco. Wtedy przydałoby się towarzystwo mężczyzny, który namiętnym całusem raz dwa postawiłby mnie na nogi. Na drugi dzień wstaję i znowu pędzę pomagać. Relaksuje mnie: pieczenie ciast, jazda na rowerze, spacery z kijkami (nordic walking), grzebanie w ziemi (ogródek). Raczej jestem domatorką, co nie oznacza, że jestem jakimś odludkiem i  nie wychodzę poza swoje cztery ściany
 

Fajnie jest być w takim wieku - gdy wszystko mogę, a nic nie muszę. Gdy jestem zupełnie niezależna (córka uczy się w szkole z internatem) i nareszcie mam czas zarówno dla siebie, jak i dla mężczyzny, którego tutaj szukam..
Miło by było, gdyby jakiś zadbany, sympatyczny mężczyzna chciał nieco zamieszać w moim życiu. Szukam kogoś do przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Niekoniecznie do małżeństwa, choć wspólne zamieszkanie mile widziane.

Odpowiedz na ofertę
więcej

228/1/N Sabina, 35 lat, Ekonomistka

169 cm wzrostu, blondynka. Panna. Zodiakalna Waga. Jeśli szukasz we mnie kandydatki na żonę, mogę cię nieco rozczarować. Mam dość ultra nowoczesne podejście do spraw...

169 cm wzrostu, blondynka. Panna. Zodiakalna Waga.

Jeśli szukasz we mnie kandydatki na żonę, mogę cię nieco rozczarować. Mam dość ultra nowoczesne podejście do spraw damsko-męskich, ale nie wykluczam takich wartości w związku jak wierność.
Jestem troszeczkę nieprzewidywalną dziewczyną. Lubię zaskakiwać, więc możesz się spodziewać po mnie naprawdę wielu niespodzianek. Skupiam w sobie wiele kobiet, potrafię odnaleźć się w wielu sytuacjach. Lubię wiedzieć, co się dzieje w świecie muzyki i mody. Potrzebuję sporo wolności, aby oddychać i w taki sposób można mnie zdobyć – dając mi dużo swobody. Nie lubię zamkniętych ludzi, zakompleksionych macho, pyszałków i ludzi bez charakteru. Nie lubię też polityki. Jestem szczupłą blondynką, mam 169 cm wzrostu.
Kogoś wyjątkowego poznaje się po tym, że czasem można sobie pomilczeć we dwoje. Ostatnio szukam ciepła i spokoju, wolę spędzać czas na spacerze czy w kinie niż szalejąc na imprezach. Jestem pieszczochem, więc fajnie by było, gdybyś i ty nim był. Byś nie dał wejść sobie na głowę, ale bym mogła od czasu do czasu cię zdominować

Odpowiedz na ofertę
więcej

170/2/N Ania, 28 lat

Szczupła, wysoka szatynka. Zodiakalny Koziorożec. Jestem optymistką, staram się iść przez życie z uśmiechem. Nie brak mi spontaniczności, energii, przebojowości. Fotografia,...

Szczupła, wysoka szatynka. Zodiakalny Koziorożec.

Jestem optymistką, staram się iść przez życie z uśmiechem. Nie brak mi spontaniczności, energii, przebojowości. Fotografia, taniec, reklama, mowa ciała – to moje pasje. W wolnym czasie lubię poczytać książkę, obejrzeć ciekawy film, wsiąść na rower, pojechać w góry. Weekend w Zakopanem, kawa w Krakowie, urlop last minute - na wszystko znajdę czas, jednak mimo wszystko najważniejsze jest doborowe towarzystwo. Nie wyobrażam sobie życia i pracy bez kontaktu z ludźmi. Nie jestem idealna, ale wszystko co robię, staram się doprowadzać do końca, lubię też dzielić się z innymi tym, co potrafię. Powoli spełniam swoje marzenia, drobnymi kroczkami realizuję plany. Jestem konkretna, komunikatywna, zaradna, ale nie brak mi również kobiecej wrażliwości i delikatności. Chciałabym poznać dojrzałego mężczyznę, który, tak po prostu, jest zadowolony z życia. Ma swoje pasje, plany i marzenia, które będziemy mogli spełniać razem..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/57/W Justyna, 35 lat, Sekretarka

 Jest niską, zgrabną blondynką. Jestem zwyczajną, młodą kobietą po przejściach. Jak każdy mam swoje zasady, plany, marzenia. Cieszę się z tego, że żyję, że jestem zdrowa,...

 Jest niską, zgrabną blondynką.

Jestem zwyczajną, młodą kobietą po przejściach. Jak każdy mam swoje zasady, plany, marzenia. Cieszę się z tego, że żyję, że jestem zdrowa, że mam wspaniałego synka. Wierzę, że nic w moim życiu nie dzieje się przypadkiem, staram się nigdy nie żałować swoich decyzji. A co lubię? Świeżutki chlebek z miodem, herbatę z sokiem malinowym, wolną jazdę rowerem i szybką samochodem.
Powoli zamykam za sobą jedną furtkę, mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno, żeby otworzyć następną. Wierzę, że są mężczyźni, którzy potrafią dostrzec coś jeszcze prócz czubka własnego nosa. Czasem potrzebny jest ktoś, kto po prostu będzie.. Szukam kogoś, kto sprawi, że znów zacznę się uśmiechać. Kogoś, kto nigdy świadomie nie skrzywdzi mnie słowem, ani gestem. Powinien być dobrym człowiekiem, kochającym mężczyzną, prawdziwym przyjacielem. I musi pamiętać jedno: nie jestem sama – jest jeszcze moja mała Ania.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

15/1/N Agnieszka, 34 lata, stylistka

Panna, z nieformalnego związku ma 14-letnią córkę.  165 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka Moja codzienna praca przynosi mi wiele radości; jest nie tylko sposobem na zarobek, ale...

Panna, z nieformalnego związku ma 14-letnią córkę.  165 cm wzrostu, atrakcyjna blondynka

Moja codzienna praca przynosi mi wiele radości; jest nie tylko sposobem na zarobek, ale również wielką pasją. W mojej duszy drzemie prawdziwa artystka; w poszukiwaniu inspiracji chętnie odwiedzam galerie, wernisaże, wystawy malarskie. Design i moda to moja wielka pasja. Mam ogromne wyczucie estetyki; przywiązuje wagę nie tylko do swojego wyglądu, ale również do przedmiotów, wokół których się obracam na co dzień. Lubię aranżować wnętrza, wkładając we wszystko kawałek swojej duszy. Artystycznie pakuję prezenty, potrafię ciekawie udekorować stół do uroczystego obiadu czy kolacji. O sylwetkę i dobre samopoczucie dbam, uprawiając sport. Regularnie chodzę na basen, lubię spacerować. Zimą jeżdżę na nartach, łyżwach i snowboardzie, latem próbuję swoich sił na windsurfingu. Gdy pogoda za oknem nie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, wyciągam z szafy hula-hop, który idealnie wpływa na talię i płaski brzuszek.
W przeszłości uprawiałam akrobatykę, przez wiele lat trenowałam również taniec zawodowy. Od czasu do czasu bywam w kinie, teatrze, na koncercie. Lubię słuchać muzyki, unikając ciężkiego brzmienia. Staram się również zdrowo odżywiać; jestem wielką fanką kuchni fusion, która łączy w sobie smaki z różnych stron świata. Pizza na kolację późnym wieczorem? Czemu nie! Uważam, że we wszystkim trzeba znaleźć równowagę, nie przesadzając w żadną ze stron.
Jestem osobą rodzinną, otwartą i towarzyską. Regularnie odwiedzam bliskich, chętnie spotykam się ze znajomymi. Lubię żyć aktywnie, ale cenię też ciszę, kameralność, intymność.
Na co dzień twardo stąpam po ziemi i nienajgorzej daję sobie radę w otaczającej rzeczywistości, ale w środku jestem pełna empatii i romantyzmu. Silna osobowość w ciele delikatnej, wrażliwej blondynki. Gdy z kimś jestem, w pełni angażuje się w związek. Potrafię z siebie wiele dać, by partner czuł się szczęśliwy i doceniony. Jestem wyrozumiała, wierna, całkowicie oddana. Chciałabym stworzyć związek pełen miłości, przyjaźni, namiętności, zaufania, tęsknoty,  partnerstwa, wzajemnego szacunku i poczucia bezpieczeństwa. Związek pełen wspólnych celów, planów i marzeń, do realizacji których będzie się dążyć wspólnymi siłami.

Odpowiedz na ofertę
więcej

31/3/N Blanka, 32 lata, fotograf

169cm wzrostu, brunetka o piwnych oczach. Panna bezdzietna Miłość do szklanego oka przerodziła się w sposób na życie. Jestem fotografem – takim z pasji, nie wyuczonym w...

169cm wzrostu, brunetka o piwnych oczach. Panna bezdzietna

Miłość do szklanego oka przerodziła się w sposób na życie. Jestem fotografem – takim z pasji, nie wyuczonym w szkole.  Aparat to moje drugie „ja”, choć obiecuję, że jeśli Cię poznam, nie będę zamęczać Cię swoją pasją.
Jestem trochę takim wolnym duchem – muzyka, przyroda, architektura, plastyka, podróże, obce kultury  - to lubię.  Unikam tłumów, hałasów, masowych spendów. Nawet kino wybieram te kameralne, studyjne, gdzie trudno o żywego ducha.  Zimą nie odwiedzam zimowej stolicy Polski, wybieram Bieszczady.  Latem nie jeżdżę do  obleganej Grecji, wolę urokliwe zakątki  Danii. Nie jeżdżę z all inclusive, bo nie lubię ograniczeń. I co, najważniejsze, nie mam w domu telewizora i myślę, że jestem przez to bardziej szczęśliwa niż Ci, którzy go mają.
Szukam kogoś trochę podobnego do mnie – takiego wolnego ptaka, który nie zamknie mnie w klatce i pozwoli mi oddychać..

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/1/N Aneta, 36 lat, manager

166 cm wzrostu, zgrabna szatynka o dużych oczach i pięknym uśmiechu. Jestem osobą o silnym charakterze, potrafiącą podejmować samodzielne decyzje, a także bioracą za nie...

166 cm wzrostu, zgrabna szatynka o dużych oczach i pięknym uśmiechu.

Jestem osobą o silnym charakterze, potrafiącą podejmować samodzielne decyzje, a także bioracą za nie odpowiedzialność. Ambitna i konsekwentnie dążąca do realizacji swoich celów, pracowita , podchodząca z dużą pokorą do życia i szacunkiem dla każdego człowieka. Podobno ujmuję swoją naturalnością, bezpośredniością oraz pozytywną energią. Jestem pełna pomysłów, drzemie we mnie troszkę artystyczna dusza (mam także muzyczne wykształcenie). Na co dzień dobrze zorganizowana, twardo stąpam po ziemi. Prywatnie odsłaniam swoją drugą naturę - ciepło i świadomość swojej kobiecości , potrafię także być wielką romantyczką.
Mój czas wolny to:  psychologia społeczna, muzyka na żywo , kuchnia włoska, wystrój wnętrz , siłownia 2 razy w tygodniu. Wartości w życiu : rodzina, samorealizacja , pasja, zdrowie, naturalność, szczerość , lojalność, niezależność , konsekwentne dążenie do życiowych celów.
Pragnę poznać mężczyznę, który jest spełniony zawodowo, ma pomysł na siebie, szanuje swoją partnerkę i chce zaangażować się w związek. Dla swojego partnera pragnę być ugodową partnerka, otwartą i elastyczną na jego potrzeby, dbać o dobro związku.

Odpowiedz na ofertę
więcej

144/1/N Beata, 38 lat

wysoka, szczupła blondynka z dłuższymi włosami. Pracuje w zarządzie. Jestem spokojną optymistką, nie unikam ludzi, ale wolę spędzać czas w kameralnym gronie. Jestem osobą...

wysoka, szczupła blondynka z dłuższymi włosami. Pracuje w zarządzie.

Jestem spokojną optymistką, nie unikam ludzi, ale wolę spędzać czas w kameralnym gronie. Jestem osobą rodzinną, ważne są dla mnie święta spędzane z rodziną. Gdy pojawiają się problemy w związku nie zamiatam ich pod dywan, ale potrafię szczerze o nich rozmawiać. Ciepła, opiekuńcza i bardzo wrażliwa (to moja wada) Nie jestem pracoholiczką, choć bywa, że sporo pracuję.


Lubię aktywny wypoczynek – ostatnio nurkuję i jeżdżę konno, sporo czytam, bywam w kinie, teatrze, lubię muzykę (klasyczna, blues, jazz). Lubię eksperymentować w kuchni i gotować mojemu mężczyźnie oryginalne potrawy. Jednak największą moją pasją są podróże. Zawsze niekomercyjne, najchętniej podróżuję po Ameryce Południowej i Afryce.


Szukam mężczyzny z wyższym wykształceniem. Pana, który w przyszłości gotowy będzie na zawarcie związku małżeńskiego. Ja jestem osobą rozwiedzioną, nie mam dzieci. Pan powinien lubić podróżować. Mieć własne pasje i zainteresowania. Chciałabym spotkać mężczyznę: ciepłego, opiekuńczego, który potrafi adorować kobietę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

126/1/N Monika, 34 lata

Ciągle się zmieniam, ale wartości, którymi kieruję się w życiu pozostają te same.  Nie wierzę w przypadki, bo wszystko dzieje się po coś i z jakiejś przyczyny. Mam artystyczny...

Ciągle się zmieniam, ale wartości, którymi kieruję się w życiu pozostają te same.  Nie wierzę w przypadki, bo wszystko dzieje się po coś i z jakiejś przyczyny. Mam artystyczny bałagan w głowie, spory dystans do siebie, jestem beznadziejną optymistką i trochę taki ze mnie łobuziak. Jestem bardzo zadowolona ze swojego życia, choć wiele w nim jeszcze do zrobienia. Uwielbiam podróżować – na stopa, na piechotę, mobilnie. I wcale to nie musi być podróż na koniec świata. Jestem drobną niską blondynką . Mam piegi.
Brakuje mi miłości i obecności kogoś bliskiego, ale nie szukam nikogo na siłę, tylko po to, by zagłuszyć samotność. Nie chcę fircyka, który będzie się mną bawił, ale poważnego mężczyzny, który będzie mnie wspierał w każdej chwili. Szukam mężczyzny, który będzie mi ocierał łzy w bólu, a w dobrych chwilach do łez będzie mnie rozśmieszał. Który da mi szczęście i pozwoli na to samo. Wygląd – bez wygórowanych wymagań. Zwracam uwagę na zadbanych, modnie ubranych facetów. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

44/1 Joanna, 31 lat

szatynka o niebieskich oczach, 169 cm wzrostu, szczupła sylwetka Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji....

szatynka o niebieskich oczach, 169 cm wzrostu, szczupła sylwetka


Przed paroma laty skończyłam historię, ale pracuję w kompletnie innej działce - jestem specjalistką ds. rekrutacji. Po pracy szlifuję swój niemiecki, a dwa razy w tygodniu prowadzę zajęcia z fittness. Jak każda kobieta lubię dobrze wyglądać, więc nie wstyd jest pokazać się ze mną na ulicy. Jestem żywiołową, temperamentną szatynką. Mieszkam samodzielnie, jestem odważna, zaradna, trochę szalona. Gdy jest mi źle, nie chowam głowy w piasek, ale staram się to zmienić. Nie zamiatam problemów pod dywan, nie interesują mnie plotki. Mam twardy charakter, ale myślę, że nie brak mi kobiecej subtelności, niewinnego wdźięku.
Wzajemne zaangażowanie, dobry kontakt emocjonalny, wspólne zainteresowania, szczere rozmowy, bliskość - to chciałabym odnaleźć w związku. Lubię mężczyzn zdecydowanych, aktywnych, po prostu kochających życie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

65/2/N Marta, 31 lat

170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co...

170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….

Odpowiedz na ofertę
więcej

41/3/N Agnieszka, 38 lat

Szczupła, niebieskooka blondynka (167 cm wzrostu). Rozwiedziona  Choć jestem po przejściach, nadal lubię ludzi i ciągle czuję głód życia. Chętnie zamienię swą...

Szczupła, niebieskooka blondynka (167 cm wzrostu). Rozwiedziona 

Choć jestem po przejściach, nadal lubię ludzi i ciągle czuję głód życia. Chętnie zamienię swą niezależność na mądre i uczciwe partnerstwo. Może właśnie z Tobą? Norwid pisał, że pięknie się jest różnić. Ale jeszcze piękniej jest odnaleźć kogoś, kto zrozumie w pół słowa, kto czyta te same książki, spaceruje tymi samymi drogami.
Coś o mnie? Wielkie serce, szalona dusza. Bliska dla bliskich, otwarta do całej reszty. Mama dorastającego 16latka. Lubię czytać literaturę popularnonaukową i historyczną. Moje zainteresowania krążą również wokół psychologii i genetyki. Chętnie spaceruję, podróżuję, jeżdżę na rowerze, uprawiam jazdę konną. Poważnie podchodzę do wielu spraw, co nie znaczy, że brak mi radości życia i optymizmu. Jeśli mi na kimś zależy, wiele potrafię z siebie dać, być wierna, oddana, seksowna.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

31/1/K Angelika, 28 lat

panna, nie ma dzieci, wyższe prawnicze, 166/53, ciemna blondynka o niebieskich oczach, nie pali. Jestem niezależną kobietą, spełnioną zawodowo, ambitną, aktywną, energiczną, pełną...

panna, nie ma dzieci, wyższe prawnicze, 166/53, ciemna blondynka o niebieskich oczach, nie pali.

Jestem niezależną kobietą, spełnioną zawodowo, ambitną, aktywną, energiczną, pełną pasji życia, doświadczania nowych rzeczy, spontaniczną ale też rozsądną i tolerancyjną.Ciekawią mnie ludzie, interesuję się psychologią ale nie stronie od literatury pięknej czy czasami poezji. Lubię sztukę, malarstwo, antyki, starą biżuterię, zwiedzanie starych zamków, podróże w egzotyczne miejsca, narty, rower, fitness, teatr, ambitny film.
Szukam partnera, który podzielałby moje zainteresowania, sposób bycia i życia, pełnego pasji, energii, ciekawości świata. Nie wykluczam rodziny ale też nie warunkuję, że musimy koniecznie mieć dzieci. Akceptuję mężczyzn z dziećmi ale takich, którzy się nimi interesują, bo to świadczy o jego dojrzałości i przede wszystkim odpowiedzialności. 
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

224/2/N Paulina, 35 lat, socjolog

167 cm wzrostu, blondynka z burzą loków na głowie. Rozwiedziona. Szukam, chyba tak jak wszyscy, bratniej duszy. Kogoś, kto zdobędzie mnie spojrzeniem, zatrzyma charakterem. Kogoś, przy...

167 cm wzrostu, blondynka z burzą loków na głowie. Rozwiedziona.

Szukam, chyba tak jak wszyscy, bratniej duszy. Kogoś, kto zdobędzie mnie spojrzeniem, zatrzyma charakterem. Kogoś, przy kim rzeczywistość nabierze rumieńców. Kogoś, z kim można przegadać noc do świtu, śmiać się przez łzy, kochać do upadłego, zjeść przy kuchennym stole jeszcze ciepłą szarlotkę. Szukam uczucia, zainteresowania, zajęcia myśli – po prostu wszystkiego tego, co wiąże się z byciem we dwoje.
Jaka jestem? Odpowiedzialna i słowna. Na rzeczy nieistotne nie tracę czasu, natomiast dla ważnych potrafię wiele poświęcić. Od babskich seriali wolę książkę, od muzyki w domu - koncert na żywo. Omijam centra handlowe, nie stroję fochów. Lubię zmiany i wszystko, co nowe i ciekawe. Cieszy mnie moja praca. I fakt, że jestem kobietą – bo mogę mieć długie włosy, szminkę na ustach, czerwone szpilki, krótką małą czarną. I mnóstwo pretekstów, by Cię uwodzić..

Odpowiedz na ofertę
więcej

230/1/N Martyna, 32 lata

171 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Odważna w życiu, energiczna, pozytywnie nastawiona do świata. Rodzinna, wierna, zdecydowanie monogamistka. Z pomysłem na siebie i milionem...

171 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach.

Odważna w życiu, energiczna, pozytywnie nastawiona do świata. Rodzinna, wierna, zdecydowanie monogamistka. Z pomysłem na siebie i milionem pomysłów na nas... jesli Cię znajdę...
Na chleb zarabiam, pracując na swoim. Spełniam swoje marzenia; jako mała dziewczynka szyłam sukienki dla lalek, dziś projektuję ubrania dla nieco starszych klientów. Staram się żyć nie tylko pracą.
Coś dla ciała - wieczorami basen, zimą narty, wiosną rower. Lubię ruch, choć daleko mi do zawodowego sportowca.  Coś dla ducha – czytam książki, jestem fanką kina. Coś dla ciała i dla ducha - uwielbiam gotować, eksperymentować w kuchni, zapraszać na kulinarne  uczty swoich znajomych. Tylko jedno miejsce przy stole wciąż stoi puste i czeka na Ciebie...

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/104 Renata, 37 lat

 Zodiak i stan cywilny: Panna. 170 cm wzrostu, waga 6o kg. Zgrabna, z klasą, miła aparycja, uroczy uśmiech. Nie spodziewaj się zgorzkniałej starej panny z ponurym kotem na...

 Zodiak i stan cywilny: Panna. 170 cm wzrostu, waga 6o kg. Zgrabna, z klasą, miła aparycja, uroczy uśmiech.

Nie spodziewaj się zgorzkniałej starej panny z ponurym kotem na kolanach. Jestem pogodna, aktywna i zadowolona z życia. Owszem, samotna, ale właśnie postanowiłam to zmienić! Tak, ostatni związek się nie udał, nie wszystko w życiu jest takie, jak tego chcemy. Przebolałam to, zrozumiałam co było źle i jestem gotowa iść dalej. Mam pewien bagaż doświadczeń, nie tylko miłych. Ale potrafię optymistycznie patrzeć w przyszłość i chcę budować coś nowego, dobrego. Jestem ciepła, zrównoważona, poukładana. Mam porządek w domu i w głowie. Lubię kontakt fizyczny, intymny, całowanie, dotykanie, przytulanie... Zainteresowania? Jest ich wiele, nic nie wybija się ponad inne. Psychologia, muzyka, teatr, podróże, orientalne kuchnie, dietetyka i inne... wszystkie jakoś ze sobą godzę. Kocham góry, każde, w każdym kraju – nie byłam może w zbyt wielu, ale te które znam pozwalają mi uważać, że te nieznane są równie cudowne. Szukam faceta o dobrym sercu i szerokich horyzontach.

Odpowiedz na ofertę
więcej

61/2/N Natalia, 32 lata, Pracownik socjalny

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po...

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po mieście, - wszędzie tam, gdzie poniosą ją nogi. Ceni spotkania w kameralnym gronie, raczej biesiadowanie niż szaleństwa na parkiecie. Lubi kino i TV, dużo czyta i słucha muzyki, choć nie zna się na niej i nie klasyfikuje. Zaradna i samodzielna, ale jak każda kobieta marzy o tym, aby czasem móc oprzeć się na męskim ramieniu. Nie szuka wrażeń, tylko mężczyzny na stałe. Chce się zaprzyjaźnić, zakochać i poczuć, że żyje. Lubi, gdy mężczyzna jest męski, a to oznacza, że nie brakuje mu pewności siebie by zrobić ten przysłowiowy „pierwszy krok” w stronę kobiety. Chciałaby związać się z kimś inteligentnym, zadbanym, pogodnym i troskliwym. Z mężczyzną bez zażenowania okazującym uczucia, pewnym siebie, ale nie zarozumiałym, silnym wewnętrznie. Do 34 lat, mile widziany wzrost powyżej180 cm.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

53/1 Justyna, 38 lat

165 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, dziewięcioletni syn. Napisać o sobie w kilku zdaniach to nie lada wyzwanie. Jaka jest Justyna? Na pewno wesoła, ciepła,...

165 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, dziewięcioletni syn.


Napisać o sobie w kilku zdaniach to nie lada wyzwanie. Jaka jest Justyna? Na pewno wesoła, ciepła, empatyczna. Cierpliwa, sumienna i obowiązkowa. Z jedną wadą – poranną kawą nie lubi delektować się w samotności, więc… pozwoli Ci zostać czasem na noc ;-) Lubię spędzać czas poza domem, ale i cenię atmosferę domowych pieleszy. W moim domu znajdziesz: świeże kwiaty w wazonie,  własnoręcznie upieczone ciasto,  barek zapełniony niezłą kolekcją nalewek i różnych rodzajów whisky. Troszkę się ruszam, dla zdrowia i fajnego samopoczucia – raz w tygodniu aerobik, czasem basen.
Jaka jest więc Justyna? Taka normalna, pragnąca fajnego, partnerskiego związku, w którym się tyle samo daje co bierze, a ludzie sobie ufają, rozmawiają o wszystkim i starają się, by po prostu było milutko..

Odpowiedz na ofertę
więcej

36/1 Daria, 33 lata, pracuje w biurze podróży

drobna blondynka, 161 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna Jaka jest Daria? Wydaje mi się, że warto ją poznać. Dlaczego? Jest samodzielna i niezależna, ale praca nie jest...

drobna blondynka, 161 cm wzrostu. Rozwiedziona, bezdzietna


Jaka jest Daria? Wydaje mi się, że warto ją poznać. Dlaczego? Jest samodzielna i niezależna, ale praca nie jest najważniejsza. Kocha dom i sądzę, że sprawdziłaby się jako domowa gospodyni. Jest zwolennikiem rozmowy, nie kłótni. Rzadko miewa złe nastroje, ciche dni. Zimy nie wyobraża sobie bez nart, lata bez plaży, a weekendu bez spotkania z bliskimi. Uczy się angielskiego, lubi wyjeżdżać na własną rękę, wynajdując tanie loty.  Wieczór to dla Darii czas na odrobinę ruchu albo na totalne nic-nie-robienie z książką w ręce lub przed tv.
Nie szuka ideału. Chemia kiedyś się skończy, opadnie zakochanie, nastąpi prawdziwa, dojrzała miłość.. i z Tobą chciałaby się w niej odnaleźć. Szuka mężczyzny, od którego dostanie tyle, ile sama będzie jemu w stanie dać. Nie zna przepisu na udany związek, ale jest ugodowa nastawiona na dialog, kompromis, partnerstwo.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PP30/25/K Ela, 35 lat

161 cm wzrostu, szatynka o szarych oczach. Zodiakalny Byk, nie paląca. Jestem otwartą, uśmiechniętą, aktywną kobietą. Pracuję jako asystentka zarządu. Staram się dostrzegać...

161 cm wzrostu, szatynka o szarych oczach. Zodiakalny Byk, nie paląca.

Jestem otwartą, uśmiechniętą, aktywną kobietą. Pracuję jako asystentka zarządu. Staram się dostrzegać piękno w małych, zwykłych rzeczach i czerpać z tego radość. Jestem przyjaźnie nastawiona do ludzi i myślę, że można na mnie polegać. Lubię włóczyć się po górach, pstrykać zdjęcia, zwiedzać zabytki, czytać książki historyczne. Staram się uśmiechać do siebie i do życia, choć nie są mi obce chwile zwątpienia. Ogarnia mnie smutek, kiedy coraz to inna znajoma informuje mnie, że jest w ciąży. Tak bardzo chciałabym być mamą, mieć rodzinę i wiedzieć, że zawsze jest dokąd wracać… Jestem energiczną dziewczyną z temperamentem. Lubię zmiany, swobodę, podróże. Choć potrafię dbać o dom, nie mogłabym spędzać w nim całych dni.
Lubię niebanalność, choć w sprawach sercowych pragnę tego, co wszyscy – czułości, zrozumienia, akceptacji, poczucia bezpieczeństwa. Chętnie poznałabym ciepłego i odpowiedzialnego mężczyznę, który na nowo rozbudzi we mnie kobietę... Jestem gotowa zmienić miejsce zamieszkania.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE