A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Północ

duet centrum - oddział północDuet Centrum - oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Biura matrymonialne – Szczecin

Szybkie tempo życia, pęd do kariery, słabnące więzi międzyludzkie i notoryczny brak czasu przekładają się na trudności w nawiązywaniu wartościowych relacji. Skuteczną odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących partnera/partnerki są nasze biura matrymonialne. Szczecin, Koszalin, Trójmiasto, Bydgoszcz czy Toruń – to jedne z wielu miast należących do oddziału Północ.

Podkreślamy, że niewielka część naszych Klientów wyraża zgodę na zamieszczanie informacji o sobie na łamach naszej strony internetowej. Przedstawione poniżej oferty są tylko małym wycinkiem naszej całej bazy; umieszczenie informacji na temat wszystkich naszych Klientów byłoby niemożliwe. Posiadamy zdjęcia wszystkich naszych Klientów, jednak nie udostępniamy ich bez zgody właściciela.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


PN38/56/K Sylwia, 37 lat

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki. Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym...

Szczupła, wysoka brunetka o zielonych oczach. Rozwiedziona od pięciu. Szczęśliwa mama dojrzewającej córki.

Chociaż mam za sobą nieudane małżeństwo, to jednak chciałabym spróbować związać się z kimś jeszcze raz. Po raz drugi, ale wierzę, że ostatni. Opisać siebie? To bardzo trudne.. Na tą chwilę przychodzi mi do głowy tylko jedno określenie: „potwornie samotna”. A tak naprawdę to jestem zwyczajną, skromną kobietą, która wiele nie wymaga od życia, oprócz kawałka chleba i odrobiny miłości. Pracuję jako specjalistka ds. kardiologii. Dobrze się czuję w roli domowej gospodyni, a największą nagrodą, jaka mogłaby mnie spotkać za swoją pracę, jest szczęście mojej córki i uśmiech na twarzy partnera, który z przyjemnością wracałby do domu. Lubię fitness, kino, muzykę klasyczną, jazz, podróże. Kolekcjonuję wina specjalnych gatunków, więc może kiedyś upiję nimi Ciebie i miło wykorzystam. Szukam odpowiedzialnego, czułego, nie rzucającego słów na wiatr mężczyzny 
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS37/38/K Izabela, 37 lat

Jest rozwiedziona, ma 8letnią córkę. Szczupła, wysoka blondynka. Pracuję w dużej firmie, w której, najogólniej mowiąc, zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Jestem wysoką,...

Jest rozwiedziona, ma 8letnią córkę. Szczupła, wysoka blondynka.

Pracuję w dużej firmie, w której, najogólniej mowiąc, zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Jestem wysoką, szczupłą blondynką o dużych, brązowych oczach. Lubię pogodnych ludzi, dobre jedzenie, zapach powietrza po burzy, zwierzęta, taniec. Kiedyś bardzo się wszystkim przejmowałam, dziś większość spraw traktuję z przymrużeniem oka, dzięki czemu mam mniej problemów. Jestem śpiochem.
Życie nauczyło mnie ostrożności w lokowaniu swoich uczuć. Za sobą mam kilka mniej lub bardziej poważnych znajomości, jedne wspominam miło, inne nieco gorzej, ale niczego nie żałuję. W moim wieku ciężko jest kogoś poznać. Bo niby gdzie? Większość dnia spędzam w pracy, nie chodzę po dyskotekach, nie klikam na czatach. Brakuje mi męskiego oparcia, czułości i tego wszystkiego, co kobiecie potrafi dać tylko mężczyzna. Nie szukam kandydata na męża, więc nie bójcie się panowie do mnie napisać. Chciałabym poznać kogoś do luźnej (ale nie dziecinnej) znajomości. Uczciwego, wolnego Pana do 45 lat.
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

126/1/N Monika, 34 lata

Ciągle się zmieniam, ale wartości, którymi kieruję się w życiu pozostają te same.  Nie wierzę w przypadki, bo wszystko dzieje się po coś i z jakiejś przyczyny. Mam artystyczny...

Ciągle się zmieniam, ale wartości, którymi kieruję się w życiu pozostają te same.  Nie wierzę w przypadki, bo wszystko dzieje się po coś i z jakiejś przyczyny. Mam artystyczny bałagan w głowie, spory dystans do siebie, jestem beznadziejną optymistką i trochę taki ze mnie łobuziak. Jestem bardzo zadowolona ze swojego życia, choć wiele w nim jeszcze do zrobienia. Uwielbiam podróżować – na stopa, na piechotę, mobilnie. I wcale to nie musi być podróż na koniec świata. Jestem drobną niską blondynką . Mam piegi.
Brakuje mi miłości i obecności kogoś bliskiego, ale nie szukam nikogo na siłę, tylko po to, by zagłuszyć samotność. Nie chcę fircyka, który będzie się mną bawił, ale poważnego mężczyzny, który będzie mnie wspierał w każdej chwili. Szukam mężczyzny, który będzie mi ocierał łzy w bólu, a w dobrych chwilach do łez będzie mnie rozśmieszał. Który da mi szczęście i pozwoli na to samo. Wygląd – bez wygórowanych wymagań. Zwracam uwagę na zadbanych, modnie ubranych facetów. Czy to tak wiele?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

144/1/N Beata, 38 lat

wysoka, szczupła blondynka z dłuższymi włosami. Pracuje w zarządzie. Jestem spokojną optymistką, nie unikam ludzi, ale wolę spędzać czas w kameralnym gronie. Jestem osobą...

wysoka, szczupła blondynka z dłuższymi włosami. Pracuje w zarządzie.

Jestem spokojną optymistką, nie unikam ludzi, ale wolę spędzać czas w kameralnym gronie. Jestem osobą rodzinną, ważne są dla mnie święta spędzane z rodziną. Gdy pojawiają się problemy w związku nie zamiatam ich pod dywan, ale potrafię szczerze o nich rozmawiać. Ciepła, opiekuńcza i bardzo wrażliwa (to moja wada) Nie jestem pracoholiczką, choć bywa, że sporo pracuję.


Lubię aktywny wypoczynek – ostatnio nurkuję i jeżdżę konno, sporo czytam, bywam w kinie, teatrze, lubię muzykę (klasyczna, blues, jazz). Lubię eksperymentować w kuchni i gotować mojemu mężczyźnie oryginalne potrawy. Jednak największą moją pasją są podróże. Zawsze niekomercyjne, najchętniej podróżuję po Ameryce Południowej i Afryce.


Szukam mężczyzny z wyższym wykształceniem. Pana, który w przyszłości gotowy będzie na zawarcie związku małżeńskiego. Ja jestem osobą rozwiedzioną, nie mam dzieci. Pan powinien lubić podróżować. Mieć własne pasje i zainteresowania. Chciałabym spotkać mężczyznę: ciepłego, opiekuńczego, który potrafi adorować kobietę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

50/1/K Izabela, 36 lat, stylistka, wizażystka

Szatynka o piwnych oczach i ładnym uśmiechu. Panna Choć jestem dojrzałą kobietą, to siedzi we mnie jeszcze mała dziewczynka. Naturalna, dziewczęca, ciepła. Pokorna wobec...

Szatynka o piwnych oczach i ładnym uśmiechu. Panna

Choć jestem dojrzałą kobietą, to siedzi we mnie jeszcze mała dziewczynka. Naturalna, dziewczęca, ciepła. Pokorna wobec życia, ufna wobec ludzi. Choć mam bardzo odpowiedzialną i stresującą pracę, jestem oazą spokoju i łagodności. Dużo czytam, lubię górskie wędrówki. Lubię przyrodę i przestrzeń; przytłacza mnie życie w mieście, choć z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia na wsi. Nie obrażam się o byle głupoty, nie plotkuję, nie jestem zaborcza. Staram cieszyć się ze zwykłych, codziennych radości. Nie wyobrażam sobie związku bez zaufania, szacunku i namiętności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/39/N Kamila, 30 lat

167cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panną. A więc jestem panną do wzięcia. I to nie byle jaką panną; należę do wymierającego gatunku tych panien, które są...

167cm wzrostu, blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panną.

A więc jestem panną do wzięcia. I to nie byle jaką panną; należę do wymierającego gatunku tych panien, które są wrażliwe, kobiece, rodzinne. Z ambicjami, które nie przesłaniają tego, co w życiu jest najważniejsze – zdrowia, miłości, rodziny. Dbam o siebie, w końcu chciałabym być Twoją wizytówką. Lubię karty, łamigłówki, szachy. Kino komediowe, kabarety. Najchętniej wypoczywam w ruchu, choć błogie lenistwo też fajna sprawa. Pijam dużo kawy, pochłaniam kilogramy miśków Harribo – na szczęście i zęby białe i kilogramów nie przybywa.
Mam czas na związek, kiedyś rodzinę. Takie wartości zawsze będą dla mnie ważniejsze niż praca i pieniądz. Choć bez tego drugiego też trudno być szczęśliwym, to pierwsze jest dla mnie najważniejsze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

34/2/N Małgosia, 33 lata, stewardessa

Szczupła brunetka, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym stworzyć związek oparty na tradycyjnych wartościach -...

Szczupła brunetka, 168 cm wzrostu. Bezdzietna panna

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Chciałabym stworzyć związek oparty na tradycyjnych wartościach - partnerstwie, zaufaniu, szczerości, poczuciu bezpieczeństwa, bliskości. Szukam partnera na dobre i na złe, na co dzień, nie tylko od święta. Wspólne zainteresowania, chęć spędzania ze sobą czasu, wizja stworzenia rodziny; im więcej mamy wspólnych spraw, tym więcej nas łączy. ..
Nie chcę siebie tutaj opisywać, bo to zawsze będzie subiektywne.. Uparta w dążeniu do celu, ale w związku stawiam na rozmowę, dialog, współpracę. Z nutką refleksji, ale i spontaniczności i szaleństwa. Znajomi mówią, że jestem dziewczyną z charakterem. Ja samą siebie postrzegam zupełnie inaczej - ciepła, wrażliwa, uczuciowa. A może te cechy wcale nie muszą się wykluczać? Najlepiej przekonaj się sam, zachęcam do kontaktu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

67/2/N Anna, 39 lat, Ekonomistka

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna               Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach...

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna     

         Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w sprawie kredytów i inwestycji. Wciąż w ruchu, wciąż gdzieś. Ale pewnie gdyby był tylko konkretny powód (czyt. Ty), zatrzymałabym się na dłużej.. Na co dzień uśmiechnięta, serdeczna. Lubię żyć na luzie, bez zbędnego zadęcia, narzekania. Mam w sobie spore pokłady czułości, cierpliwości. Lubię spontanicznie realizować chwilowe pomysły – pakowanie walizki i w drogę, albo piknik w samym środku lasu zamiast obiadu podanego na stole.
         Jestem kobietą, więc pełno we mnie chaosu. Jeśli więc potrafisz wnieść odrobinę równowagi do mojego świata, po prostu napisz. Wierzę, że bycie razem może być wielką, fascynującą przygodą. Niekoniecznie potrzebuję do tego papierka, formalności zostawmy innym :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN35/72/K Kasia, 34 lata

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec. Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią...

Szczupła, filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalny Koziorożec.

Skromna, wrażliwa, bardzo rodzinna. Spontaniczny charakter i romantyczna natura – takie cechy brzmią sprzecznie, ale zapewniam, że żyją ze sobą w symbiozie. Na co dzień odpowiedzialna, cierpliwa, troskliwa. Uwielbiam dzieci, na co dzień mam ich pod opieką kilkanaście (jestem pedagogiem). Jestem dobrym słuchaczem, lubię rozmawiać. Czytam masę książek, słucham muzyki, lubię tańczyć. Uwielbiam wędrować po górach, nadmiar energii wyzwalam na siłowni. Idę ciągle do przodu, nie oglądam się wstecz, nie boję się kochać i być kochaną. Nie dążę do kariery, nie gonię za pieniędzmi. Najważniejsza jest własna rodzina – wokół niej krążą moje myśli, plany, marzenia.
Szukam dłoni, w którą mogłabym wpleść swoje palce. Uważam, że życie bez uczucia jest kalekie. Wiem, co to kompromis nie tylko w teorii. Staram się być wyrozumiała dla męskich słabości, bo wiem, że i my kobiety mamy ich niemało. Moim priorytetem jest rodzina – ciepły dom, wspólne posiłki, mały szkrab biegający boso po pokoju. Chciałabym mieć przy swoim boku kogoś, komu za czterdzieści lat powiem: „wiesz, dobrze, że jesteś..”

Odpowiedz na ofertę
więcej

25/1 Ania, 37 lat, pracuje w szpitalu

167cm wzrostu, szczupła brunetka. Pracuję i lubię swój fach, bo czuję się doceniana. Czasem przychodzę tak zmęczona, że zasypiam na stojąco. Wtedy przydałoby się towarzystwo...

167cm wzrostu, szczupła brunetka.

Pracuję i lubię swój fach, bo czuję się doceniana. Czasem przychodzę tak zmęczona, że zasypiam na stojąco. Wtedy przydałoby się towarzystwo mężczyzny, który namiętnym całusem raz dwa postawiłby mnie na nogi. Na drugi dzień wstaję i znowu pędzę pomagać. Relaksuje mnie: pieczenie ciast, jazda na rowerze, spacery z kijkami (nordic walking), grzebanie w ziemi (ogródek). Raczej jestem domatorką, co nie oznacza, że jestem jakimś odludkiem i  nie wychodzę poza swoje cztery ściany
 

Fajnie jest być w takim wieku - gdy wszystko mogę, a nic nie muszę. Gdy jestem zupełnie niezależna (córka uczy się w szkole z internatem) i nareszcie mam czas zarówno dla siebie, jak i dla mężczyzny, którego tutaj szukam..
Miło by było, gdyby jakiś zadbany, sympatyczny mężczyzna chciał nieco zamieszać w moim życiu. Szukam kogoś do przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Niekoniecznie do małżeństwa, choć wspólne zamieszkanie mile widziane.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/36/OZ Iza, 32 lata

Jestem delikatną i ciepłą kobietą. Wysoką (170 cm), szczupłą (56 kg) blondynką o zielonych oczach. Pracuję w instytucji finansowej, w której zajmuję się szkoleniami. Choć...

Jestem delikatną i ciepłą kobietą. Wysoką (170 cm), szczupłą (56 kg) blondynką o zielonych oczach. Pracuję w instytucji finansowej, w której zajmuję się szkoleniami. Choć cenię spokój i domowe zacisze, jestem aktywną kobietą. Z przyjemnością zwiedzam nowe miejsca, jeżdżę na nartach, pływam. Lubię operetkę, kino, teatr. Śmieszą mnie kabarety i abstrakcyjny, angielski humor.

Szukam zwyczajnego faceta, który pokocha mnie taką, jaką jestem i nie będzie chciał zmieniać. Mężczyzny dojrzałego, poukładanego, odpowiedzialnego, potrafiącego dać kobiecie miłość, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Takiego, który nigdy nie zdradzi i nie okłamie i nie odwróci się plecami w trudnych dla mnie chwilach
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/4/7/OC Katarzyna, 29 lat

Why soak, bardzo szczupła brunetka, włosy długie, oczy brązowe. Z wykształcenia farmaceuta, z zawodu fotomodelka, z zamiłowania zoopsycholog – mieszanka wybuchowa. Pozuję do bardzo...

Why soak, bardzo szczupła brunetka, włosy długie, oczy brązowe. Z wykształcenia farmaceuta, z zawodu fotomodelka, z zamiłowania zoopsycholog – mieszanka wybuchowa. Pozuję do bardzo grzecznych zdjęć w katalogach mody, jestem raczej skromną osobą. Wrażliwa, spokojna, bez nałogów. Miłośniczka książek, kotów i prawdziwej, dobrej herbaty, którą potrafię zaparzyć i podać na mnóstwo sposobów i w niezliczonej ilości smaków. Nie chodzę do modnych klubów, nie ubieram się wyzywająco, nie jestem typem podrywaczki. Trudno mi poznać kogoś w dzisiejszych czasach. Moje koleżanki korzystają z serwisów szybkich randek, ale ja w takich sytuacjach palę się ze wstydu i nie wiem co ze sobą zrobić. Jestem taką zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa. Chciałabym poznać chłopaka, który będzie mnie traktował poważnie, nie jako przygodę. Chcę założyć rodzinę. Nie interesują mnie mliony na koncie, tylko sympatyczny człowiek, który będzie ze mną na dobre i na złe, koniecznie niepalący, alkohol raczej okazjonalnie, niż codziennie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/28/OZ Katarzyna, 36 lat, Handlowiec

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

53/1 Justyna, 38 lat

165 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, dziewięcioletni syn. Napisać o sobie w kilku zdaniach to nie lada wyzwanie. Jaka jest Justyna? Na pewno wesoła, ciepła,...

165 cm wzrostu, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, dziewięcioletni syn.


Napisać o sobie w kilku zdaniach to nie lada wyzwanie. Jaka jest Justyna? Na pewno wesoła, ciepła, empatyczna. Cierpliwa, sumienna i obowiązkowa. Z jedną wadą – poranną kawą nie lubi delektować się w samotności, więc… pozwoli Ci zostać czasem na noc ;-) Lubię spędzać czas poza domem, ale i cenię atmosferę domowych pieleszy. W moim domu znajdziesz: świeże kwiaty w wazonie,  własnoręcznie upieczone ciasto,  barek zapełniony niezłą kolekcją nalewek i różnych rodzajów whisky. Troszkę się ruszam, dla zdrowia i fajnego samopoczucia – raz w tygodniu aerobik, czasem basen.
Jaka jest więc Justyna? Taka normalna, pragnąca fajnego, partnerskiego związku, w którym się tyle samo daje co bierze, a ludzie sobie ufają, rozmawiają o wszystkim i starają się, by po prostu było milutko..

Odpowiedz na ofertę
więcej

31/1/K Angelika, 28 lat

panna, nie ma dzieci, wyższe prawnicze, 166/53, ciemna blondynka o niebieskich oczach, nie pali. Jestem niezależną kobietą, spełnioną zawodowo, ambitną, aktywną, energiczną, pełną...

panna, nie ma dzieci, wyższe prawnicze, 166/53, ciemna blondynka o niebieskich oczach, nie pali.

Jestem niezależną kobietą, spełnioną zawodowo, ambitną, aktywną, energiczną, pełną pasji życia, doświadczania nowych rzeczy, spontaniczną ale też rozsądną i tolerancyjną.Ciekawią mnie ludzie, interesuję się psychologią ale nie stronie od literatury pięknej czy czasami poezji. Lubię sztukę, malarstwo, antyki, starą biżuterię, zwiedzanie starych zamków, podróże w egzotyczne miejsca, narty, rower, fitness, teatr, ambitny film.
Szukam partnera, który podzielałby moje zainteresowania, sposób bycia i życia, pełnego pasji, energii, ciekawości świata. Nie wykluczam rodziny ale też nie warunkuję, że musimy koniecznie mieć dzieci. Akceptuję mężczyzn z dziećmi ale takich, którzy się nimi interesują, bo to świadczy o jego dojrzałości i przede wszystkim odpowiedzialności. 
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

48/1 Alicja, 34 lata

Rozwiedziona, siedmioletnia córka. 168 cm wzrostu, zadbana blondynka Coś o sobie? Kobieta na dwóch etatach – manager w banku i mama w domu. Tak sobie jednak wszystko...

Rozwiedziona, siedmioletnia córka. 168 cm wzrostu, zadbana blondynka


Coś o sobie? Kobieta na dwóch etatach – manager w banku i mama w domu. Tak sobie jednak wszystko poukładałam, że i czas dla Ciebie znajdę, jesli tylko będziesz chciał go ze mną spędzać... Mam plany i marzenia, które realizuję metodą małych kroczków. Jestem konkretna, zdecydowana. Potrafię odnależć się w każdej sytuacji i łatwo aklimatyzuję się w nowym dla siebie miejscu. Mam inicjatywę, pomysły, życiową odwagę. Lubię się śmiać i dawać sobie codzienne powody do drobnych radości. Obce są mi fochy, nie znam znaczenia cichych dni..
I choć jestem po przejściach, ten etap jest już zamkniętym rozdziałem. Nie mam konkretnego typu tego wymarzonego mężczyzny. Prawda jest taka, że to miłość wybiera nam partnera, nie odwrotnie. Po prostu napisz…

Odpowiedz na ofertę
więcej

105/2/N Alicja, 31 lat

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu.  Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia. Nie należę do osób zamartwiających się na zapas, idę zawsze do przodu....

Blondynka o niebieskich oczach -168 cm wzrostu. 

Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia. Nie należę do osób zamartwiających się na zapas, idę zawsze do przodu. Jestem pogodna, uśmiechnięta, otwarta na świat i na nowe wyzwania. Nie boje się zmian w swoim życiu.

Jeśli pojawi się w moim życiu ktoś wyjątkowy jestem otwarta na wszystkie opcje.
Lubię oglądać sport na żywo- szczególnie piłkę nożną. Wiem ile klubów piłkarskich i stadionów jest w Londynie jak również, kto zdobył w tym roku Puchar Europy.
Niech Cię to jednak nie zmyli- na co dzień chodzę w szpilkach i seksownych kostiumikach.
Jestem kobieca i namiętna. Jak każda kobieta pełna sprzeczności. Spełniam się na polu zawodowym, ale najważniejsze jest dla mnie życie osobiste. Lubię swoja prace i chciałabym ją móc pogodzić z życiem rodzinnym. Partner- wiek do 45 roku życia. Wolny. Mężczyzna uprawiający sport, lubiący aktywny styl życia. Pogodny otwarty, bezkonfliktowy, ktoś, kto ma pasje i cel w życiu.
Miejsce zamieszkania jest dla mnie mniej istotne. Mieszkałam i pracowałam w kilku krajach.
Ważny jest dla mnie człowiek i jego sposób patrzenia na życie. Dążenie do wspólnych celów.
Odpowiedz na ofertę
więcej

34/1/N Emilia, 30 lat, lektor językowy

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna. Staram się żyć ciekawie i niczego w życiu nie żałować. Mam fajną pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie,...

Filigranowa blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna.

Staram się żyć ciekawie i niczego w życiu nie żałować. Mam fajną pracę, wspaniałych ludzi wokół siebie, kilka pasji, którymi zapełniam czas. Sport jest nieodzownym elementem mojej codzienności. Dwa razy w tygodniu tańczę zumbę, zimą szusuję na stoku, od czasu do czasu biegam, lubię pływać i jeździć na rolkach. Cenię czas spędzony w kontakcie z przyrodą, a żadna pogoda nie jest zła na spacer. Natura mnie uspokaja, wycisza, pozwala odreagować i naładować akumulatorki na kolejne wyzwania. Kilka razy w roku pływam na kajakach. Kocham góry o każdej porze roku; lubię nie tylko na nie patrzeć w górskiej knajpce z kuflem grzańca w ręce,  ale przede wszystkim je zdobywać. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju wyjścia czy wyjazdy, ale cenię także ciepło domowego ogniska. Przyjemność sprawiają mi wszelkie domowe prace, lubię gotować, dbać o ogród.
Jaka jestem? Na pewno odpowiedzialna, sumienna, konsekwentna. Mam poczucie humoru, potrafi śmiać się z samej siebie. Cenię kontakty z ludźmi, dbam o relacje z nimi. Myślę, że można na mnie polegać w każdej sytuacji, jestem słowna i godna zaufania. Gdy coś robię, angażuję się w to na 100 %, nie lubię bylejakości, półśrodków. W relacjach damsko-męskich wierna, oddana, uczuciowa. Chciałabym poznać mężczyznę, który wie, czego chce od życia. Mający w życiu wartości, priorytety, plany i marzenia. Mężczyzna potrafiący dać wsparcie, poczucie bezpieczeństwa. Ceniący lojalność, zaufanie, partnerstwo, wzajemny szacunek.

Odpowiedz na ofertę
więcej

26/1/N Ewa, 31 lat, urzędnik

Bezdzietna panna, zadbana, kobieca blodnynka o niebieskich oczach. Przywiązuję wagę do swojego wyglądu, staram się podkreślać swoją kobiecość. O  sylwetkę i dobre...

Bezdzietna panna, zadbana, kobieca blodnynka o niebieskich oczach.

Przywiązuję wagę do swojego wyglądu, staram się podkreślać swoją kobiecość. O  sylwetkę i dobre samopoczucie dbam, uprawiając sport. Regularnie chodzę na fitness, wiosną i latem chętnie wsiadam na rower, zimą szusuję na stoku. Relaksuje mnie sauna, odpręża pływanie. Jestem wielką miłośniczką kultury; często można mnie spotkać w kinie czy teatrze. Odwiedzam galerie, wystawy, wernisaże, muzea. W wolnym czasie słucham muzyki – pop, dance, jazz, a podczas jazdy samochodem słucham radia. Gdy mam wieczór tylko dla siebie, czytam; najczęściej sięgam po książki z zakresu psychologii i socjologii. Moją ulubioną pisarką jest Katarzyna Grochola, która w zabawny, ale także wzruszający i mądry sposób pisze o tym, co w życiu jest najważniejsze. Chętnie wyjeżdżam; preferuje podróże zarówno lokalne, jak i gdzieś dalej, czasem z biurem podróży, a czasem całkiem spontanicznie. Podczas każdego wyjazdu staram się co nieco zobaczyć i pozwiedzać, ale także odpocząć, zresetować się i naładować akumulatorki na kolejne wyzwania.
Jestem osobą towarzyską, lubię się bawić. Dużo się uśmiecham, optymistycznie podchodzę do życia; staram się nie przejmować błahostkami, z niepowodzeń wyciągam wnioski na przyszłość.
Zawodowo konkretna, zdecydowana, ambitna i bardzo pracowita. Prywatnie – wrażliwa, troskliwa, pełna empatii. Cierpliwa, tolerancyjna, przyjaźnie nastawiona do ludzi, każdemu życzliwa.
Chciałaby poznać mężczyznę, z którym wspólnie przejdzie przez życie, będę mogła planować przyszłość. Z życiową dojrzałością, ale także potrafiący bawić się, cieszyć życiem.
Mile widziana wysoka kultura osobista, zadbany wygląd, nienaganne maniery. Chciałabym stworzyć związek pełen miłości i przyjaźni, bliskości, partnerstwa. Wzajemny szacunek, uzupełnianie się, dbanie o siebie nawzajem, okazywanie uczuć – tak sobie to wyobrażam. Podobna wizja wspólnego życia, wspólne plany, marzenia, do których się dąży...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/2/OZ Małgosia, 35 lat

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru,...

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru, zaprawionym czasem ciętą ripostą. Nie lubię nudy i chyba nie potrafię się nudzić. W głowie mam mnóstwo pomysłów na wolny czas, na aktywny wypoczynek, na relaks z dala od cywilizacji. Szczera w decyzjach, otwarta w działaniu. Nie jestem materialistką, chociaż chyba jak każdy lubię finansowo stać pewnie na nogach. Zainteresowania - muzyka, malarstwo, grafika, podróże.
Dla odpowiedniego mężczyzny mogę zrezygnować z własnych ambicji, jeśli obdarzy mnie on prawdziwą milością i doceni moje zaangażowanie w prowadzeniu domu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE