infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Zachód

obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław),
wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

Oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław), wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniazachod@duetcentrum.pl

W majowym wydaniu miesięcznika Wrocławianin ukazał się wywiad p.t. "Wrocław - miasto singli" - zachęcamy do lektury

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum Zapoznawcze – biuro matrymonialne Gniezno


Duet Centrum to biuro zapoznawczo-matrymonialne, które pracuje dla osób szukających wartościowej, trwałej i satysfakcjonującej relacji. Nasze biuro nie ma nic wspólnego z portalami randkowymi, jakie można znaleźć w internecie. Stawiamy na bezpośredni kontakt z każdym Klientem; nowoczesne technologie ułatwiają nam pracę, jednak nie świadczymy Państwu usług online. Wszystkie oferty matrymonialne (Gniezno i woj. wielkopolskie), które znajdują się w naszej bazie, są autentyczne i zweryfikowane przez naszych konsultantów.


W przeciwieństwie do portali randkowych, jak i tego, co mają do zaoferowania inne biura matrymonialne (Gniezno), gwarantujemy Państwu nawiązywanie znajomości w świecie rzeczywistym, nie wirtualnym. Na co dzień słyszymy ( od osób zainteresowanych naszymi usługami), że poszukiwanie partnera / partnerki w internecie wiąże się z niemałym ryzykiem; powszechność portali, niski koszt użytkowania, anonimowość informacji z koniecznością opublikowania swojego wizerunku niosą za sobą oczywiste zagrożenia i nie sprzyjają budowaniu wartościowych znajomości. W internecie trudno jest dostrzec wartościowe osoby, ale też trudno jest zaprezentować samego siebie w taki sposób, by "przyciągnąć" tylko te odpowiednie i warte uwagi. ("blokując" dostęp nieodpowiednim, niechcianym użytkownikom).


Będąc z nami, zyskują Państwo możliwość poznawania osób nie tylko wolnych (prawnie i emocjonalnie), lecz przede wszystkim – reprezentujących ten sam poziom wykształcenia, stylu życia, aspiracji, wartości, priorytetów, a także atrakcyjności fizycznej czy kultury osobistej. Duet Centrum –
biuro matrymonialne Gniezno to źródło wartościowych kontaktów! A to już duża szansa na stworzenie perspektywicznego związku.


Pragniemy podkreślić, że nasze usługi dedykujemy nie tylko tym osobom, które są zainteresowane zawarciem związku małżeńskiego. "Szukam męża" z ust Klientki to dla nas sygnał, że poszukiwania odpowiedniego partnera zawężamy do mężczyzn, którzy tradycyjnie podchodzą do związku. Inni, z różnych powodów, nie są zainteresowani formalizowaniem związku. A jeszcze inni – nie zamykają się na nic, mówiąc: "Czas pokaże".


                 

                                    biuro matrymonialne gniezno

                                        
Zweryfikowane ogłoszenia i oferty matrymonialne – Gniezno


Wszystkie ogłoszenia matrymonialne (Gniezno), znajdujące się w zakładkach "Pan szuka Pani" i "Pani pozna Pana" są autentyczne i zamieszczone na prośbę Klienta. W swojej bazie posiadamy kilka tysięcy ofert, na stronie – prezentujemy nieliczną część. W ten sposób mogą Państwo dowiedzieć się, dla jakich osób pracujemy i kogo można poznać za pośrednictwem naszej firmy.


Jeśli zależy Państwu na: poczuciu bezpieczeństwa, dyskrecji, wysokim poziomie świadczonych usług i efektywności, warto odwiedzić Duet Centrum i... chodzić na ciekawe, przemyślane randki. Gniezno, obok Zielonej Góry i Poznania, to jedno z większych miast w naszej bazie.


                                     

                                 biuro matrymonialne gnieznoProfesjonalne biuro matrymonialne - Gniezno


Drodzy Single! Gniezno to silny ośrodek w naszej bazie; za naszym pośrednictwem można nawiązywać znajomości zarówno na terenie Wielkopolski, jak i całego kraju. To klient decyduje o obszarze poszukiwań, jak i czasie trwania programu. Wysoki poziom usług oferowanych przez Duet Centrum idzie w parze z dyskrecją i ochroną danych osobowych oraz przyjazną, naturalną atmosferą współpracy. Rozmowa z naszym konsultantem pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego wariantu usługi.


Zachęcamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania, przekażemy szczegółowe informacje na temat sposobu realizacji usługi.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.
Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: