infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Tysiące autentycznych historii, setki różnych doświadczeń. Zabawne sytuacje, poważne decyzje. Chwile zwątpienia i powiew nadziei. Kilka prób, sporo szczęścia. Dwie osoby i jedna miłość.

Takie są właśnie historie par, które poznały się w Duet Centrum.

Prezentujemy te bardziej obszerne w treść, gdyż wiadomości typu: Proszę o zawieszenie programu. Spotykamy się, otrzymujemy każdego dnia.

Zapraszamy Was, drodzy Klienci, do dzielenia się historiami Waszych znajomości. To dla nas ogromna motywacja do pracy, a dla osób czytających - rekomendacja naszych usług. I możliwośc zapisania się na kartach naszej wspólnej duetowej historii.


Joanna i Witold - pierwsza rocznica Joanna i Witold - pierwsza rocznica Jesteśmy już rok małżeństwem, ale dopiero teraz znaleźliśmy czas, by do Was napisać... za kilka dni (18.05) będziemy świętować naszą pierwszą Rocznicę, choć – jak wiecie – znamy się nieco dłużej. Może ta wiadomość pomoże komuś, kto jeszcze się waha... więcej Na ślubnym kobiercu Na ślubnym kobiercu 24.03.18 w USC w Zielonej Górze w gronie najbliższych osób przysięgę małżeńską złożyli sobie: więcej Intymne zwierzenia Intymne zwierzenia Kiedy owdowiałam, dałam sobie czas na nowy związek. Po dwóch latach przyzwyczaiłam się do swojej sytuacji i nawet nie myślałam o tym, żeby z kimś być. więcej Co za wieczór! Co za wieczór! 30.02. - co to był za wieczór! Drogie Panie, po prostu muszę Wam to pokazać. więcej Basia i Artur Basia i Artur Zanim poznałam Artura, wiele w życiu przeszłam. Pozwólcie jednak, że zostawię to dla siebie. Zresztą przeszłość nie jest warta tego, by ją rozpamiętywać. więcej Zakochane Zakopane Zakochane Zakopane Spontanicznie wybraliśmy się na krótki, wrześniowy wypad do Zakopanego. Po kilku dniach pięknej pogody, przyszedł czas na deszcz. więcej E-mail do Duetu E-mail do Duetu Taka oto wiadomość trafiła niedawno na skrzynkę Duet-u: więcej Od portalu do Duetu Od portalu do Duetu Zanim rozpocząłem poszukiwania za pośrednictwem Duet - Centrum Zapoznawczego, próbowałem w internecie. Nie jest to zła usługa, ale w moim przypadku się nie sprawdziła. więcej Wiadomość od Hani Wiadomość od Hani Pani Hanna zadzwoniła do nas, aby podzielić się z nami informacją, że spotyka się z Wojciechem. więcej Vivat Młoda Para Vivat Młoda Para 16.05.17 pod Kielcami sakramentalne TAK powiedzieli sobie: Małgorzata i Sebastian. więcej
Media o nas DUET CENTRUM W PRASIE, RADIU I TELEWIZJI
Money.pl Pytanie na śniadanie Radio ZET Twój Styl Polskie Radio TRÓJKA Forbes Polsat RDC Radio Dla Ciebie TVN TVP 1 TVP 2 TVP INFO Wprost TVP Warszawa SHAPE
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta