infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Zachód

obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław),
wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

Oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław), wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniazachod@duetcentrum.pl

W majowym wydaniu miesięcznika Wrocławianin ukazał się wywiad p.t. "Wrocław - miasto singli" - zachęcamy do lektury

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Biuro matrymonialne - tylko sprawdzone anonse matrymonialne

Nasz zachodni oddział zbiera ogłoszenia osób m.in. z województwa wielkopolskiego oraz województwa dolnośląskiego. Swoją działalnością obejmujemy również województwo lubuskie. Jeśli więc zależy Ci na poznaniu kogoś z tych okolic, nie wahaj się, tylko wypełnij formularz i dołącz do zadowolonych użytkowników naszego serwisu. Zamieszczane u nas oferty matrymonialne są sprawdzane pod kątem autentyczności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że za każdym kontem stoi realna osoba, która tak jak Ty pragnie poznać kogoś nowego. Daj sobie szansę na stworzenie wyjątkowej relacji, w której poczujesz spełnienie. Nasze biuro matrymonialne to idealne miejsce do znalezienia stałego związku z dopasowaną do siebie osobą.


Szukasz stałego związku? Sprawdź nasze ogłoszenia matrymonialne

Nie jesteś pewny, czy szukanie znajomości przez internet jest dobrym pomysłem? W takim razie dołącz do grona naszych użytkowników i przekonaj się, że w sieci można spotkać wiele wspaniałych osób. Nasze biuro matrymonialne znacząco różni się od innych miejsc w Internecie, które oferują znalezienie partnera czy partnerki.

Umieszczone w naszym serwisie oferty matrymonialne pozwolą Ci poznać osoby, które będą spełniały Twoje oczekiwania odnośnie stanu cywilnego, posiadania dzieci, wieku, wykształcenia i zawodu. Niezależnie od tego, czy szukasz kogoś na stałe, czy po prostu masz ochotę na nawiązanie nowej znajomości, ogłoszenia matrymonialne pozwolą Ci na znalezienie osób odpowiadających Twoim potrzebom. Na tym właśnie polega różnica - bierzemy pod uwagę to, czego szukają poszczególni użytkownicy, aby przedstawić im dopasowane do nich oferty matrymonialne.

Na naszej stronie dostępny jest formularz, dzięki któremu użytkownicy są w stanie przekazać innym członkom społeczności ważne informacje na swój temat. Wiek, płeć, miejsce zamieszkania, stan cywilny - to tylko niektóre z tych informacji. Dodatkowo, w formularzu umieściliśmy okienko, pozwalające wpisać to, co według Ciebie jest istotne przy poznawaniu nowych osób. Możesz się w nim podzielić swoimi poglądami, zainteresowaniami lub podejściem do budowania relacji. Jednym słowem wszystkim, co uznajesz za wartościowe i zwracające uwagę na Twój profil. Warto podzielić się również własnymi oczekiwaniami wobec drugiej osoby oraz relacji, którą pragniesz nawiązać.


Zachodnia Polska? Miłość czeka na każdego!

Wydaje Ci się, że ogłoszenia matrymonialne to przestarzały sposób poznawania nowych ludzi? Naszym zdaniem jest wręcz przeciwnie! W dzisiejszych czasach wiele osób nie ma czasu na poznawanie ludzi w tradycyjny sposób. Randkowanie w sieci jest więc doskonałą alternatywą. Biuro matrymonialne jest swego rodzaju pośrednikiem, pomagającym w nawiązywaniu nowych relacji. Szukanie poprzez konkretne filtry znajdujące się w naszym serwisie pomoże Ci oszczędzić czas, dzięki nawiązywaniu relacji wyłącznie z osobami, które są do Ciebie dopasowane. Posiadają odpowiadające Ci wykształcenie, mają lub nie mają dzieci itd. Oczywiście żadna znajomość nie przetrwa, jeśli nie przeniesie się jej na realny grunt, jednak biuro matrymonialne to doskonałe miejsce na start. Korzystanie z usług biura matrymonialnego może Ci pomóc w znalezieniu wyjątkowej osoby, z którą połączy Cię coś specjalnego. Daj szansę internetowym randkom i przekonaj się, że każdy może znaleźć miłość!

Pytania, wątpliwości, stereotypy związane z naszą profesją są dla nas zrozumiałe. Zadzwoń do nas porozmawiajmy. Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu pełnych informacji; Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 20.00, pod numerem telefonu 505 199 095 

* Rygorystycznie dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji; nasz personel przeszedł związane z tym przeszkolenie. Biuro ma swoja siedzibę w budynku chronionym przez całą dobę. Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z zasadami RODO (Wiecej - Polityka Prywatności)

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: