infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta


EKSKLUZYWNE BIURO MATRYMONIALNE – BIAŁYSTOK I OKOLICEDoskonale rozumiemy, że codzienne życie nie daje Państwu wielu okazji i możliwości, by nawiązywać nowe znajomości, a wśród nich - poznawać osoby wolne, wykształcone, niezależne. I, co najważniejsze – zainteresowane poznaniem właśnie Pani / Pana. Życie w pośpiechu to znak współczesnych czasów; gdy na co dzień angażujemy się w różne obowiązki (od pracy zawodowej, poprzez realizację swoich pasji, aż po zobowiązania rodzinne), trudno jest nam znaleźć czas na szukanie partnerki / partnera. A jeśli nawet ten czas jest, nasuwa się pytanie „gdzie szukać?”. Randki w Białymstoku umożliwia internet; jednak każdy, kto próbował korzystać z internetowego portalu randkowego wie jednak, że znalezienie w sieci osoby odpowiadającej naszym oczekiwaniom jest nie tylko trudne, ale także czasochłonne i mało skuteczne. Wszystkie towarzyskie czy matrymonialne ogłoszenia w Internecie nie podlegają żadnej kontroli i weryfikacji, więc odpowiedzialność za słowa jest tam znikoma.

Łatwa dostępność do portali, ich powszechność, niskie koszty rejestracji, anonimowość użytkowników, konieczność publikacji informacji na swój temat, jak i wizerunku – to wszystko nie sprzyja nawiązywaniu znajomości w sposób bezpieczny, jakościowy skuteczny. Duet Centrum – biuro matrymonialne Białystok, do którego Państwa zapraszamy, to gwarancja nawiązywania kontaktów w świecie rzeczywistym, a nie wirtualnym. Ogłoszenia matrymonialne - Białystok znajdujące się na naszej stronie internetowej w zakładkach „Pan pozna Panią„ i „Pani pozna Pana", publikujemy tylko za zgodą Klienta; dzięki temu mają Państwo wiedzę, dla jakich osób pracujemy i kogo można poznać za pośrednictwem naszego biura.


                                                 biuro matrymonialne białystokNajlepsze ogłoszenia i oferty matrymonialne BiałystokWpisując w wyszukiwarkę hasło: "oferty matrymonialne Białystok” czy "single Białystok" znajdą Państwo ofertę Duet Centrum. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - otrzymają Państwo gwarancję poznawania wyłącznie takich osób, które reprezentują podobny świat wartości, poglądów, poziomu kultury osobistej, wykształcenia, atrakcyjności fizycznej, sukcesów i stylu życia.


Nasze usługi matrymonialne - Białystok online kierujemy nie tylko dla osób zainteresowanych formalizowaniem związku; każdy z Państwa może inaczej rozumieć „bycie we dwoje”. Gdy Klientka mówi: "Szukam męża", poszukiwania zawęzimy do grona mężczyzn, którzy także są zainteresowani małżeństwem. Dla jednych celem będzie małżeństwo, inni poszukują stałej, lecz nieformalnej relacji, a jeszcze inni – na etapie poszukiwań partnera / partnerki nie wybiegają tak daleko w przyszłość. Szanując indywidualne potrzeby wszystkich naszych Klientów, jesteśmy w stanie dopasować usługę pod kątem zapatrywania się na różne wartości.


                                                       biuro matrymonialne białystok

                                                              


Duet Centrum – nowoczesne biuro matrymonialne BiałystokDuet Centrum Zapoznawcze oferuje bardziej nowoczesne usługi niż tradycyjne biura matrymonialne w Białymstoku. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie będące wynikiem pracy w kojarzeniu kilkunastu tysięcy ludzi, stworzyliśmy nowoczesny i bardzo skuteczny model kojarzenia, zachowując jednocześnie najwyższy poziom standardów ochrony i poufności danych osobowych. Nasza usługa jest "uszytą na miarę" – to Klient, we współpracy z osobistym konsultantem, wyznacza charakter, kształt i kierunek całej współpracy.


Duet Centrum to zgrany, kilkuosobowy team, którego tworzą specjaliści z takich dziedzin jak: psychologia, socjologia, doradztwo personalne, prawo. Z pasją i zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę. Klient jest dla nas najważniejszy. Oraz atmosfera współpracy, która determinuje nasz wspólny sukces – empatia, zaufanie, szczerość, otwarta komunikacja, pozytywne nastawienie i wiara, że się uda znaleźć szczęście i harmonię w tej najważniejszej sferze życia.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym  człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: