infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Wydajność, rywalizacja i indywidualizm - to właśnie te wartości są doceniane w dzisiejszych czasach. Mniej wspiera się umiejętność dzielenia się, współpracę, kolektywizm, nastawienie na relacje i bliskość. To, niewątpliwie, utrudnia nam budowanie więzi i głębszych relacji. Dokładając do tego brak czasu, pęd za karierą, przebywanie stale w tym samym gronie i brak okazji do poznania wolnych osób spoza swojego środowiska, okazuje się, że poznanie wartościowego partnera jest nie lada wyzwaniem.


Jeśli odwiedzasz naszą stronę, zakładamy, że z jakiegoś powodu rozpoczynasz swoje poszukiwania. I jest nam niezmiernie miło, że tutaj jesteś. Będąc z nami, zwiększasz swoje szanse na poznanie takich osób, jak Ty: niezależnych, zadbanych, z poczuciem własnej wartości, posiadających pasje, mających swój system wartości. I, co najważniejsze – pragnących trwałego, satysfakcjonującego związku.


Biuro matrymonialne Duet Centrum to miejsce, w którym dobór partnera nie jest przypadkowy. Najważniejsze jest zaufanie klienta – jego poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny i przede wszystkim – jego oczekiwania.  Usługi  oferowane przez nasze biuro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą już więcej inwestować w przypadkowe znajomości – czasowo, finansowo i przede wszystkim  emocjonalnie.


Ponadto propagujemy wiedzę z zakresu świadomego partnerstwa, co we współczesnym świecie jest kwestią bardzo ważną. Jasno i otwarcie mówimy o przyczynach niepowodzeń, w szczególności jednak przekazujemy praktyczną wiedzę, która w dużej mierze przyczynia się do osiągnięcia sukcesu i harmonii w tej – jakże delikatnej – sferze życia.


Z chęcia odpowiemy na każde Państwa pytanie, a nasza  rozmowa będzie miała charakter poufny. Każdego z Państwa potraktujemy indywidualnie i dołożymy wszelkich starań, aby to właśnie Duet Centrum Zapoznawcze, spośród wielu innych możliwości, okazał się dla Was najlepszą alternatywą. 
Zachęcamy do kontaktu!


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: