infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

  Oni - wykształceni,  wolni, szukający na poważnie


Współczesny styl życia nie sprzyja nawiązywaniu wartościowych relacji. Jesteśmy dla tych kobiet, które nie chcą więcej inwestować w przypadkowe znajomości - czasowo i emocjonalnie. Uczynimy wszystko, aby poznawała Pani wyłącznie tych mężczyzn, którzy reprezentują ten sam świat wartości.

Pojawiły się pytania, wątpliwości Zapraszamy do kontaktu: 505 199 095 (7dni tydz.) 

...rozumiemy kobiecy punkt widzenia.


W Polsce mieszka prawie 5 milionów singli. Znaczna większość z nich chciałaby zmienić ten stan - założyć rodzinę czy poznać kogoś do wspólnej codzienności. W większości opiniotwórczych badań to właśnie udane życie prywatne znajduje się w czołówce źródeł satysfakcji i życiowych wartości. "Szukam partnera” to jedno z haseł najczęściej wpisywanych w Internecie. Poszukiwania miłości w sieci budzą wiele emocji, w tym wiele kontrowersji; z tego też powodu coraz więcej osób rezygnuje z usług internetowych portali na rzecz biur zapoznawczych i matrymonialnych.


„Poszukuję partnera, który nie ukrywa tożsamości” i inne zalety ogłoszeń matrymonialnych


„Szukam partnera do życia, ale nie zadowalają mnie wyniki poszukiwań”.

Czy Państwa też dotyczy ten problem, z którym boryka się tak wiele osób? W takim razie, warto przeglądnąć ogłoszenia matrymonialne w naszym biurze. Kto dziś poszukuje partnera w sieci? W zasadzie wszyscy. Młodzi i starsi, kobiety i mężczyźni. Samo hasło „szukam partnera do życia” nie wystarcza do znalezienia swojej drugiej połówki. Aby odnieść sukces w poszukiwaniach, potrzebne jest przede wszystkim dobre poznanie potencjalnej miłości.

Transparentność i szczerość to niekoniecznie cechy, z którymi można się spotkać na ogólnodostępnych portalach randkowych. Zachęcających do pisania profili jest dużo, ale czasami trudno jest określić, kim tak naprawdę jest osoba po drugiej stronie monitora. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do działania takich stron, warto zapoznać się z ofertą biura zapoznawczego.

Ogólnopolska sieć biur zapoznawczych Duet Centrum to przeciwieństwo, alternatywa dla istniejących w Internecie serwisów randkowych. Serwisy randkowe to brak jakiegokolwiek wsparcia podczas procesu poszukiwań, a przede wszystkim anonimowość osób tam zarejestrowanych - sprawiają, że poszukiwania wartościowego partnera/partnerki stają się czasochłonne, frustrujące i przede wszystkim - mało efektywne. Ogłoszenia i profile zamieszczone w Internecie nie są w żaden sposób sprawdzane ani weryfikowane.

W Duet Centrum dobór partnera nie jest przypadkowy; klienci cenią nas za poczucie bezpieczeństwa, wiarygodność przekazywanych informacji, skuteczność i szybkość działania. Najważniejszym i podstawowym elementem naszej działalności jest innowacyjne pośrednictwo w nawiązywaniu partnerskich relacji; wszyscy nasi klienci mogą liczyć na ciekawe, wartościowe kontakty, dopełnione realnym (nie tylko wirtualnym) spotkaniem z wybraną osobą. Wszystkie publikowane przez nas ogłoszenia matrymonialne są weryfikowane, a osoby, z którymi nawiązują Państwo kontakt to klienci, których bardzo dobrze znamy.


Ogłoszenia matrymonialne i wiele więcej

Nowoczesne biura matrymonialne takie jak Duet Centrum dalekie są od stereotypowych wyobrażeń o tego typu placówkach. Klient ma szansę na współpracę z profesjonalistami w swoich dziedzinach — gwarantujemy doradztwo psychologów, seksuologów i specjalistów od relacji międzyludzkich. Korzystając z naszej oferty, mają też Państwo dostęp do wsparcia oraz opieki indywidualnego konsultanta, który od samego początku współpracy pomaga określić i zrozumieć Państwa potrzeby oraz dążenia. Dzięki pośredniej roli biura łatwiej jest znaleźć partnera zarówno na stałe, jak i do luźnej relacji. To Klient określa, jakiego poszukuje partnera. Jeśli powie: „szukam partnera do zbudowania rodziny”, dołożymy wszelkich starań, aby rozpoczął znajomość z osobą, której bliskie są takie same wartości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Pytania? Jesteśmy chętni, aby na nie odpowiedzieć. Nasi Konsultanci udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat sposobu realizacji usługi i możliwych jej wariantów. Zapewniamy pełną anonimowość.


Nasze oferty ZOBACZ OFERTY W SWOIM WOJEWÓDZTWIE

Oddział Południe

woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie
mężczyni DO 39 mężczyni POW. 39

Oddział Zachód

woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie
mężczyni DO 39 mężczyni POW. 39

Oddział Północ

woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie
mężczyni DO 39 mężczyni POW. 39

Oddział Wschód

woj. lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie
mężczyni DO 39 mężczyni POW. 39

Duet Prestige

ekskluzywne oferty z Polski i zagranicy
mężczyni DO 39 mężczyni POW. 39
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Zapraszamy do kontaktu!