infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Centrum z siedzibą w Warszawie

OBEJMUJE SWOIM DZIAŁANIEM WOJ. MAZOWIECKIE ORAZ ŁÓDZKIE

(WARSZAWA, RADOM, PŁOCK, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, SKIERNIEWICE, RADOMSKO, BEŁCHATÓW, ŁÓWICZ, KUTNO, ŁÓDŹ, SIEDLCE, OSTROŁĘKA )

               SZYBKI KONTAKT:
               505 199 095 7 DNI. /TYDZIEŃ

               ul. Towarowa 35 / 44, I piętro  (przycisk "44" prosimy
              potwierdzić symbolem "dzwonka")
              00-869 Warszawa
             tel. kom: 504 217 219
             tel. kom: 577 036 600
             e-mail: zgloszeniawarszawa@duetcentrum.pl

           Biuro czynne :
           poniedziałek - piatek godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum - ekskluzywne biuro matrymonialne Kalisz


Biura matrymonialne Duet Centrum pracują na rzecz tych osób, które poszukują wartościowego partnera / wartościowej partnerki, by stworzyć z nim / z nią trwałą, długofalową relację. Nasze biuro matrymonialne – Kalisz to nie kolejny portal randkowy, jakich pełno w Internecie. W przeciwieństwie do takich aplikacji, nie świadczymy Państwu usług online i zależy nam na bezpośrednim kontakcie z każdym Klientem podczas trwania całej współpracy.


Wpisując w wyszukiwarkę hasło: "Randki Kalisz"czy "Ogłoszenia towarzyskie" znajdą Państwo różne oferty o rożnym charakterze. Nasza firma to coś więcej niż anonse matrymonialne czy katalogi z fotografiami; Duet Centrum to nowoczesne biuro zapoznawcze, które już od wielu lat z powodzeniem łączy Polaków w pary. Single w Kaliszu! Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura.


                                                       biuro matrymonialne kaliszDuet Centrum – biuro matrymonialne Kalisz


Doskonale rozumiemy, że codzienne, zabiegane życie nie przynosi Państwu zbyt często okazji ku temu, by nawiązywać nowe znajomości z perspektywą na trwały, wartościowy związek. Ograniczone możliwości często nie są zależne od nas samych; praca zawodowa, zobowiązania rodzinne, przebywanie stale w tym samym gronie ludzi – wszystko to utrudnia poszukiwania odpowiedniego partnera / odpowiedniej partnerki.


W odróżnieniu od tego, co oferują internetowe portale randkowe, my nie narażamy Państwa na nawiązywanie znajomości, które najczęściej nie wychodzą poza wirtualny świat internetu. Ogólny dostęp do sieci, powszechność portali randkowo-towarzyskich, anonimowość i brak odpowiedzialności za słowa – nie sprzyjają poznawaniu nowych osób w sposób skuteczny i bezpieczny. Prezentowane w sieci "oferty matrymonialne Kalisz" nie są w żaden sposób weryfikowane, co powoduje rozczarowania wtedy, gdy dochodzi do pierwszego spotkania.


Ogłoszenia matrymonialne (Kalisz), które Państwu prezentujemy, to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu w doborze partnerskim. W zakładkach "Pani pozna Pana" czy "Pan pozna Panią" znajdą Państwo tylko wybrane anonse. Nasza baza zawiera kilka tysięcy ofert; nie byłoby możliwe, by zamieścić oferty wszystkich osób, które korzystają z naszych usług. Wszystkie oferty opublikowane są tylko na prośbę Klientów; dzięki temu łatwiej sobie wyobrazić, jakie osoby korzystają z usług oferowanych przez Duet Centrum. Prezentujemy tylko wybrane ogłoszenia.


W zależności od preferencji Klienta, proponujemy kilka programów członkowskich; podczas rozmowy chętnie pomożemy w wyborze usługi tak, by spełniła Państwa oczekiwania. Jeśli klientka powie: "Poznam Pana, który mieszka blisko mojego miejsca zamieszkania, bo ja ze względu na pracę, nie mogę przeprowadzić się", proponujemy program lokalny. Dla osób, które nie ograniczają się odległościami, proponujemy program ogólnopolski. Spotkanie z konsultantem to nie tylko sprecyzowanie oczekiwań i potrzeb Klienta, ale omówienie kierunku i sposobu realizacji usługi i programu.                                       biuro matrymonialne kaliszZweryfikowane oferty i ogłoszenia matrymonialne – Kalisz


Nasza firma istnieje na rynku już prawie dwadzieścia lat; naszych konsultantów wyróżnia nie tylko kierunkowe wykształcenie, ale - co najważniejsze, ogromne doświadczenie w zrozumieniu oczekiwań i potrzeb Klientów, kształtowany przez lata styl pracy, zaangażowanie i empatia naszego zespołu. Nie osiadając na laurach, ciągle poszerzamy swoje umiejętności, współpracując z wieloma autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii, kreowania wizerunku czy prawa rodzinnego, by jeszcze lepiej i skuteczniej świadczyć Państwu usługi. Wysoki poziom oferowanych usług idzie w parze z ochroną danych osobowych, dyskrecją i sympatyczną atmosferą współpracy.


Serdecznie zachęcamy do tego, by odwiedzić nasze biuro matrymonialne Kalisz; oferty matrymonialne są sprawdzone, zweryfikowane i autentyczne. Będąc z nami, otrzymują Państwo gwarancję poznawania takich osób, które: podobnie zapatrują się na życie, reprezentują ten sam świat wartości i życiowych priorytetów, ten sam poziom wykształcenia, sukcesów, stylu życia.


Pani szuka Pana? Pan szuka Pani? Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z nami! Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania, przekażemy szczegółowe informacje na temat sposobu realizacji usługi.

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: