infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

DUET CENTRUM – ekskluzywne biuro matrymonialne ElblągRozumiemy doskonale, że codzienne życie i - związane z nim obowiązki - nie przynoszą Państwu okazji ku temu, by poznawać nowe osoby, które zainteresowane są tworzeniem wartościowego i perspektywicznego związku. Życie w pośpiechu to znak współczesnych czasów; gdy angażujemy się w różne obowiązki, trudno jest znaleźć czas na poszukiwanie partnera / partnerki. A nawet - jeśli jest czas, to nasuwa się pytanie „Gdzie poznać tą właściwą osobę, nie tracąc czasu na przypadkowe, niepoważne znajomości”. Randki w Elblągu oferują portale internetowe; jednak każdy, kto choć raz próbował korzystać z portalu towarzysko-randkowego wie, że znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne, czasochłonne, a często - po prostu nieefektywne. Oferty matrymonialne (Elbląg) w internecie nie podlegają żadnej weryfikacji i kontroli.


Bezpłatna rejestracja (lub niewielki koszt ), łatwy dostęp do portali, ich powszechność oraz anonimowość użytkowników nie sprzyjają poznawaniu nowych osób w sposób bezpieczny, jakościowy i efektywny. Duet Centrum - biuro matrymonialne Elbląg, do którego Państwa zapraszamy, to gwarancja nawiązywania znajomości w świecie rzeczywistym, nie wirtualnym. Ogłoszenia matrymonialne - Elbląg znajdujące się na naszej stronie internetowej w zakładce „ Poznam Pana„ i „Pan szuka Pani”, publikujemy wyłącznie na prośbę Klienta; w ten sposób mogą Państwo dowiedzieć się, dla jakich osób pracujemy i kogo można poznać za naszym pośrednictwem.                                   biuro matrymonialne elblągNajlepsze oferty i ogłoszenia matrymonialne Elbląg


Wpisując w wyszukiwarkę hasło: „randki Elbląg” czy "anonse matrymonialne" znajdą Państwo zarówno portale randkowe, jak i i inne biura matrymonialne w Elblągu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Będąc wśród nas, otrzymają Państwo gwarancję poznawania takich osób, które reprezentują podobny świat wartości, poglądów, poziomu kultury osobistej, wykształcenia, atrakcyjności fizycznej, sukcesów i stylu życia.


Nasza agencja matrymonialna pracuje nie tylko dla osób zainteresowanych formalizowaniem relacji. Każdy z Państwa ma inną potrzebę „bycie we dwoje”. Dla jednych celem jest małżeństwo, drudzy szukają stałej, lecz nieformalnej relacji, a jeszcze inni – nie precyzują statusu związku na etapie poszukiwań partnera / partnerki. Szanując indywidualne oczekiwania naszych Klientów, jesteśmy w stanie dopasować usługę pod kątem zapatrywania się na również na takie, ale i inne, ważne dla Państwa wartości.


                             

                                           biuro matrymonialne elblągDuet Centrum – nowoczesne biuro matrymonialne Elbląg


Duet Centrum Zapoznawcze oferuje inne, bardziej nowoczesne usługi niż tradycyjne biura matrymonialne. Wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie będące wynikiem pracy w kojarzeniu tysięcy ludzi, opracowaliśmy nowoczesny i wyjątkowo skuteczny model kojarzenia, przy zachowaniu najwyższych standardów ochrony i poufności danych osobowych. Przedstawiamy Państwu usługę "szytą na miarę" – to Klient ( we współpracy z osobistym konsultantem) wyznacza kształt, charakter i kierunek współpracy. Zachęcamy do skorzystania z usług biura Duet Centrum!


Dbając o jakość oferowanych usług, proponujemy współpracę w klimatycznej, przyjaznej atmosferze. Chcemy być blisko każdego Klienta, bo taka otwarta postawa determinuje Wasz (i nasz) sukces.


Pan pozna Panią? Pani pozna Pana? Z chęcią odpowiemy na każde Państwa pytanie, gwarantując poufność rozmowy. Zachęcamy do kontaktu!


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: