infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne Rzeszów

Wiemy doskonale, jakie zagrożenia niosą za sobą poszukiwania partnera / partnerki w Internecie. Wiemy także, że w zabieganej rzeczywistości trudniej jest nawiązywać wartościowe kontakty, a co za tym idzie – stworzyć satysfakcjonującą relację. Nasze biuro matrymonialne to alternatywa dla internetowych portali randkowych, gdzie każdy użytkownik jest skazany na samodzielne, długotrwałe i mało efektywne poszukiwania przy jednoczesnym braku poczucia bezpieczeństwa, anonimowości i kameralnej atmosfery.

Jeśli poszukują Państwo udanej randki w Rzeszowie, która zapoczątkuje trwały i wartościowy związek, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Szczera rozmowa i wyłącznie zweryfikowane oferty matrymonialne – to cechy, którymi wyróżnia się nasze biuro matrymonialne. Rzeszów i okolice, ale też cała Polska i nawet zagranica – odległość nie ma dla nas znaczenia. Specjalizujemy się w znajdowaniu drugich połówek na całe życie.Biuro matrymonialne w Rzeszowie – realne spotkania


Duet Centrum to nie są zwykłe anonse matrymonialne. W odróżnieniu od internetowych portali, Duet Centrum Zapoznawcze gwarantuje realne spotkania, a nie wirtualne kontakty, które często zaczynają się i kończą w sieci. Każdego Klienta, a więc i potencjalnego partnera / partnerkę znamy z osobistego kontaktu, dzięki czemu wszelkie informacje na jego / jej temat są w najwyższym stopniu zweryfikowane i zgodne z prawdą. Gwarantujemy profesjonalny dobór partnerski w sferze matrymonialnej, oparty o wiedzę będącą wynikiem wieloletnich doświadczeń naszych Konsultantów.

Biura matrymonialne w Rzeszowie świadczą standardowe usługi matrymonialne, jednak Duet Centrum to coś więcej. Jako firma  z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zatrudniamy m.in. psychologów, socjologów i coachów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy w stałym kontakcie z kilkoma autorytetami z dziedziny seksuologii, psychologii, prawa rodzinnego; współpraca z nimi wywiera ogromny wpływ na nasz rozwój. Poza nowoczesnym pośrednictwem w nawiązywaniu znajomości, propagujemy wiedzę na temat świadomego partnerstwa i partnerskich kompetencji.                                                         biuro matrymonialne rzeszów


Zweryfikowane oferty i ogłoszenia matrymonialne - Rzeszów


Z naszych usług korzystają osoby wykształcone, prezentujące wysoki poziom kultury osobistej, w wieku między 28 a 75 r.ż. Z każdą przeprowadzamy rozmowę na temat oczekiwań w sferze związku oraz doboru odpowiedniego partnera. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprezentować kandydatów, którzy spełniają wszystkie najważniejsze założenia.


Nasze biuro matrymonialne (Podkarpackie) prowadzi usługi zindywidualizowane, ściśle dopasowane do potrzeb Klienta; znając Państwa osobiście, dajemy pewność poznawania wyłącznie takich osób, które wpisują się w Państwa oczekiwania; reprezentują zbliżony styl  i poziom życia, wykształcenia, fizycznej atrakcyjności mają podobny system wartości i podobnie zapatrują się na związek. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo danych osobowych oraz wizerunek naszych Klientów. Dlatego przykładamy szczególną uwagę do ochrony prywatności. Oferty matrymonialne (Podkarpacie, ale też pozostałe rejony kraju) zamieszczone na portalu to tylko niewielki procent naszej bazy.


Single i Singielki! Jeśli po przeglądaniu ogłoszeń w sieci typu „Pan pozna Panią” lubi „Pani pozna Pana” nie znajdujecie nic wartościowego, a ogłoszenia kobiet i mężczyzn na portalach randkowych nie spełniają Państwa oczekiwań, zapraszamy do zgłoszenia się do naszego biura. Prezentujemy wyłącznie zweryfikowane ogłoszenia matrymonialne - Rzeszów i okolice.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)

Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)

Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach


                                             biuro matrymonialne rzeszów


Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: