infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Południe z siedzibą w Katowicach

Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH OBEJMUJE SWOICH DZIAŁANIEM WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

(KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, SOSNOWIEC, GLIWICE, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, RYBNIK, TYCHY, DĄBROWA GÓRNICZA, KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, ZAKOPANE, OPOLE, BRZEG, KIELCE, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

ul. Kościuszki 38,
1 piętro/lokal 5
40 - 048 Katowice

(skrzyżowanie ulic: Kościuszki, Powstańców i PCK)

tel. kom: 500 012 699 tel. kom: 508 399 908

e-mail: katowice@duetcentrum.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piatek
godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Anonse matrymonialne - województwo śląskie i okolice

Szukasz biura matrymonialnego, które będzie skupiało ogłoszenia osób mieszkających na południu Polski? Jeśli tak, to nasze biuro matrymonialne w Katowicach powinno Cię zainteresować! Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że nasz serwis obejmuje swoimi usługami województwo śląskie, województwo świętokrzyskie, województwo opolskie i małopolskie. Znajdziesz u nas również ogłoszenia matrymonialne Śląsk. Jeśli więc mieszkasz na południu kraju i chciałbyś poznać kogoś nowego, z kim będziesz w stanie stworzyć ciekawą relację - zachęcamy do sprawdzenia kont naszych użytkowników. Udostępniamy jedynie sprawdzone ogłoszenia matrymonialne kobiet i mężczyzn.

Oferty matrymonialne dostosowane do potrzeb i oczekiwań


Interesują Cię tylko poważne oferty matrymonialne? W takim razie nasz serwis doskonale odpowiada Twoim potrzebom. Zależy nam na tym, żeby umieszczane na naszej stronie ogłoszenia matrymonialne kobiet i mężczyzn były wiarygodne. Ważne jest również to, żeby zawierały przydatne informacje, pozwalające wstępnie określić, czy dana osoba odpowiada potrzebom poszczególnych użytkowników. Dlatego też, dołączając do naszej społeczności, każda nowa osoba musi wypełnić formularz. W formularzu tym należy zawrzeć informacje na temat:

- swojego stanu cywilnego,

- ewentualnego posiadania dzieci,

- wykształcenia,

- wykonywanego zawodu,

- Twoich oczekiwań względem relacji oraz partnera

Te proste kryteria pozwalają przeprowadzić wstępną selekcję oraz poświęcać więcej uwagi interesującym Cię profilom. Jeśli nie wyobrażasz sobie związku z osobą, która posiada dzieci, to możliwość filtrowania profili w taki sposób, by przeglądać wyłącznie osoby nieposiadające dzieci, pozwoli Ci zaoszczędzić znaczną ilość czasu. Możesz również określić, czy interesują Cię ogłoszenia matrymonialne w województwie małopolskim, czy z całego południa kraju. Warto również wykorzystać wolne pole w formularzu, aby określić własne preferencje i oczekiwania nie ujęte w pytaniach.


Poznaj nasze ogłoszenia matrymonialne Śląsk


Chcesz nawiązać nowe znajomości, ale w natłoku codziennych obowiązków nie masz czasu na tradycyjne randkowanie? W takim razie skorzystanie z internetowego biura matrymonialnego będzie doskonałym rozwiązaniem. Jedną z zalet korzystania z serwisu randkowego jest to, że możesz nawiązywać kontakt z innymi użytkownikami o dogodnej dla Ciebie porze. Jadąc do pracy, w przerwie na lunch lub wieczorem, w domowym zaciszu. Znajdujące się w naszym serwisie oferty matrymonialne są bardzo zróżnicowane. Użytkowników cechuje różny wiek, stan cywilny, miejsce zamieszkania, a także wykonywany zawód. Dzięki przejrzystym kryteriom wyboru w łatwy sposób jesteś w stanie znajdować profile odpowiadające Twoim preferencjom.

Naszym zdaniem internet to świetne miejsce na poznanie kogoś nowego, zarówno ze względu na oszczędność czasu, jak i dużą liczbą ogłoszeń matrymonialnych ze Śląska i innych województw. Kontakt możesz nawiązać w sposób pisemny, a jeśli rozmowa będzie ciekawa i interesująca, zawsze możesz wymienić się innymi danymi, umożliwiającymi kontakt przez telefon, a następnie spotkanie w rzeczywistości. W tym miejscu pragniemy podkreślić, że choć sieć jest doskonałym miejscem na zrobienie pierwszego kroku, to każda znajomość potrzebuje realnego kontaktu, aby faktycznie móc się rozwinąć.

Pytania, wątpliwości, stereotypy związane z naszą profesją są dla nas zrozumiałe. Zadzwoń do nas porozmawiajmy. Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu pełnych informacji; Poniedziałek - Piątek: 9.00- 20.00, pod numerami: 508 399 908 lub 500 012 699. Zachęcamy także do kontaktu z nasza infolinią 505 199 095 (7 dni/tydz.)

* Rygorystycznie dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji; nasz personel przeszedł związane z tym przeszkolenie. Biuro ma swoja siedzibę w budynku chronionym przez całą dobę. Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z zasadami RODO (Więcej - Polityka Prywatności)


Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: