infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne Lublin


Drodzy single w Lublinie! Duet Centrum - agencja matrymonialna pracuje dla tych osób, które poszukują wartościowego partnera / atrakcyjnej partnerki, by stworzyć z nim / z nią ciekawą i trwałą relację. Nasze biuro to nie aplikacja randkowa, jakich pełno można znaleźć w Internecie; w przeciwieństwie do portali, nie świadczymy Państwu usług online i zależy nam na bezpośrednim kontakcie z każdym naszym Klientem.


Wiemy, że zabiegana codzienność nie przynosi Państwu zbyt często okazji ku temu, by nawiązywać nowe, perspektywiczne znajomości. Ograniczone możliwości często nie są zależne od nas; praca zawodowa, zobowiązania rodzinne, przebywanie stale w tym samym gronie ludzi – wszystko to utrudnia poszukiwania odpowiedniego partnera / odpowiedniej partnerki.


                                      biuro matrymonialne lublinDuet Centrum – najlepsze biuro matrymonialne Lublin


Wpisując w wyszukiwarkę hasło: "Pan szuka Pani" czy "Lublin randki" można znaleźć różne oferty o rożnej, mniej lub bardziej poważnej treści. Duet Centrum coś więcej niż anonse matrymonialne czy katalogi z zdjęciami; jesteśmy nowoczesnym biurem zapoznawczym, które już od prawie dwudziestu lat z powodzeniem łączy Polaków w pary. Jeśli szukacie kogoś do stałego, ciekawego i perspektywicznego związku, zachęcamy, by odwiedzić nasze biuro matrymonialne – Lublin.


W odróżnieniu od tego, co proponują portale randkowe w internecie, nie narażamy Państwa na nawiązywanie znajomości, które często nie wychodzą poza świat internetu. Ogólny dostęp do internetu, powszechność portali randkowych, anonimowość i brak odpowiedzialności za słowa – nie sprzyjają poznawaniu nowych osób w sposób efektywny i bezpieczny. Prezentowane w sieci oferty matrymonialne - Lublin nie są w żaden sposób weryfikowane, co powoduje rozczarowania wtedy, gdy dochodzi do realnego spotkania.Zweryfikowane oferty i ogłoszenia matrymonialne - Lublin


Randki w Lublinie oferuje internet; na podobnej zasadzie działają inne biura matrymonialne – opinie na ich temat są bardzo różne. Duet Centrum to: gwarancja jakości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu w doborze partnerskim. Duet Centrum Zapoznawcze istnieje na rynku już dwadzieścia lat; wyróżnia nas nie tylko kierunkowe wykształcenie, lecz - przede wszystkim, ogromne doświadczenie w zrozumieniu oczekiwań i potrzeb Klientów, kształtowany przez lata styl pracy, zaangażowanie i empatia naszego zespołu konsultantów. Stale poszerzamy swoje umiejętności, współpracując z wieloma autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii, kreowania wizerunku, prawa rodzinnego. Wysoki poziom oferowanych usług idzie w parze z ochroną danych osobowych, dyskrecją i przyjazną, bardzo ludzką atmosferą współpracy.


Będąc z nami, otrzymują Państwo gwarancję poznawania takich osób, które: podobnie zapatrują się na życie, reprezentują ten sam świat wartości i życiowych priorytetów, ten sam poziom wykształcenia, sukcesów, stylu życia.                                biuro matrymonialne lublin
Prezentujemy Państwu tylko i wyłącznie zweryfikowane oferty matrymonialne; lubelskie to silny ośrodek w naszej bazie. Posiadamy ogromną bazę Klientów w całym kraju, jednakże naszej pracy przyświeca nie ilość, lecz przede wszystkim jakość proponowanych kontaktów. Ogłoszenia matrymonialne - lubelskie, które znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładkach "Szukam męża" czy "Szukam żony" publikowane są tylko na prośbę Klientów; dzięki temu łatwiej sobie wyobrazić, jakie osoby korzystają z usług oferowanych przez Duet Centrum.


Wszystkich naszych Klientów znamy z bezpośredniego kontaktu, lecz żadnych danych nie publikujemy w internecie. To ochrona informacji (w tym także wizerunku) oraz pełna dyskrecja wyznaczają standardy naszej pracy. Wszystkie nasze zobowiązania wobec Państwa znajdują się w umowie. Nikomu nie udostępniamy i nie sprzedajemy danych naszych Klientów.


W zależności od Państwa preferencji, proponujemy kilka programów członkowskich; podczas rozmowy chętnie pomożemy w wyborze usługi tak, by w pełni spełniła Państwa oczekiwania. Spotkanie z konsultantem to nie tylko sprecyzowanie oczekiwań i potrzeb Klienta, ale omówienie kierunku i sposobu realizacji usługi i programu.


Pani pozna Pana, Pan Pan szuka Pani? Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z nami! Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania, przekażemy szczegółowe informacje na temat sposobu realizacji usługi.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Odpowiemy na wszystkie pytania.


Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: