A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Wschód

duet centrum - oddział wschódDuet Centrum – oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Biura matrymonialne – Lublin

Wiarygodność informacji, realne propozycje spotkań, ochrona danych osobowych i wizerunku, wykwalifikowana kadra oraz przyjazna atmosfera współpracy – to najważniejsze elementy, którymi charakteryzują się nasze biura matrymonialne. Lublin, Olsztyn, Elbląg, Łomża, Białystok, Rzeszów – te miasta należą do umownego oddziału Wschód. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że jesteśmy już obecni niemalże w każdym zakątku kraju, a coraz częściej i za granicą.

Prezentacja poniższych ofert odbywa się w sposób losowy; w naszych zasobach posiadamy kilka tysięcy ofert, które dostępne są tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydowały się rozpocząć z nami współpracę.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


96/1/N Katarzyna, 33 lata, anglistka

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna Marzę... o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną przy boku - na całe życie. Codzienności,...

Filigranowa blondynka o zielonych oczach. Bezdzietna panna

Marzę... o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną przy boku - na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi.

Jaka jestem? Zróżnicowana. Z zaletami, wadami, priorytetami. Otwarta, ciekawa świata i ludzi, odważna ale też uczuciowa, ciepła, czuła, rodzinna i wrażliwa.
Lubię.... górskie wędrówki, wieczory w schronisku, odkrywać nowe miejsca i smaki, jazdę samochodem. Wieczór z książką lub dobrym filmem...poranki na mieście z gazetą i kawą, wstawać wcześnie rano gdy jestem gdzieś w terenie i rozkoszować się tą chwilą. Patrzeć na świat z góry...ale tylko wyłącznie z górskiego szczytu. Granit też lubię. Lubię jak ktoś dla mnie gotuje, różnego typu eventy, choć domowe zacisze, kocyk też są miłe.Podróżować, doznawać, uczyć się, kochać - znaczy dla mnie żyć.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

154/2/N Alicja, 30 lat, prowadzi własny zakład fryzjerski

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w...

Prowadzę zakład fryzjerski, choć z wykształcenia jestem ekonomistką. Jestem niską, drobną szatynką. Nie uprawiam żadnego sportu, ale z pewnością jestem mistrzynią świata w malowaniu rzęs na czas. Lubię ciepło, dotyk, czułość.. Wakacje w tropikach, góry zimą, leniuchowanie w wannie i perfumy Armaniego. W życiu bardziej kieruję się rozsądkiem niż emocjami. Lubię inteligentnych ludzi, pod warunkiem, że nie są zarozumiali. Sądzę, że wzajemne zaufanie pozwala unikać kłamstw.
Idealny facet? Ideały są po to, by oprawiać je w ramki i wieszać w muzeum. Ja wolę kogoś z krwi i kości, kogoś, kto będzie przy mnie na dobre i na złe. Chciałabym budzić się w ramionach mężczyzny, który da mi poczucie bezpieczeństwa i będzie tylko mój. Szukam kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę życia. Tylko tyle i aż tyle. Obcasy zdarłam już niejedne, nie mam siły już cię szukać.. Więc teraz twój ruch.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K25/66/W Aneta, 29 lat

Jestem kobietą w pełni niezależną i dojrzałą emocjonalnie. Blondynką o zgrabnej figurze. Uwielbiam wodę pod każdą postacią – w szklance z plasterkiem cytryny, pod...

Jestem kobietą w pełni niezależną i dojrzałą emocjonalnie. Blondynką o zgrabnej figurze. Uwielbiam wodę pod każdą postacią – w szklance z plasterkiem cytryny, pod prysznicem, w chłodnym Bałtyku. Mam interesującą pracę, która mnie rozwija oraz niecodzienne hobby, o którym na razie cicho sza. Reszta informacji na mój temat, póki co, kryje się za mgłą tajemnicy.

Nie interesują mnie przygody ani kolekcjonowanie przeżyć. Jestem osobą wrażliwą i świadomie staram się unikać sytuacji, które wystawiają mnie na zranienie. Niejasne konstelacje, nieuregulowany status cywilny, nierozwiązana przeszłość – przykro mi, ale to nie dla mnie. Jeśli się postarasz, jestem do zdobycia – przekonaj się, czy warto...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

20/1/N Ania, 29 lat, lekarz

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna. Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią,...

blondynka 168 cm wzrostu , szczupła sylwetka. Bezdzietna panna.

Moja praca jest fascynująca, ale rodzina i poukładane życie osobiste są najważniejszymi wartościami w życiu. Mówią, że jestem kobietą ciepłą, życzliwą, pogodnie nastawioną do świata i ludzi. Raczej spokojna i wyważona, bardziej domatorka niż obieżyświat. Co nie znaczy, że całymi dniami siedzę na kanapie przed telewizorem ;-) Rozwijam się zawodowo, by w niedalekiej przyszłości czerpać z tego profity. Moje zainteresowania krążą głównie wokół sportu, podróży i kultury. Dbam o siebie, uprawiając fitness. Jestem wielką fanką siatkówki i piłki ręcznej; w najważniejszych europejskich czy światowych turniejach staram się kibicować na trybunach. Lubię  również podróże, szczególnie do ciepłych krajów.  Staram się wtedy nieco odpocząć od zabieganej codzienności, ale również spędzam czas aktywnie, zwiedzając, poznając kulturę danego kraju, smakując regionalną kuchnię. Chętnie wybiorę się do kina, teatru czy na koncert. Lubię także oglądać filmy w domowym zaciszu przy lampce wina. Gdy pogoda za oknem typowo barowa, czytam książki – literatura współczesna, klasyka.
Gdy z kimś jest, angażuję się w związek całą sobą, dokładam wszelkich starań, by partner czuł się szczęśliwy i doceniony. Chciałabym poznać mężczyznę z ciekawą osobowością, zasadami i dobrym sercem. Z jednej strony aktywnego, lubiącego aktywne formy wypoczynku i podróże, z drugiej – domator,a ceniącego atmosferę domowego ogniska. Mężczyzna dający wsparcie, czuły i troskliwy partner, prawdziwy przyjaciel.  Męski, kulturalny, esteta przywiązujący wagę do swojego wyglądu.
Chciałabym stworzyć związek oparty na zaufaniu, partnerstwie, szczerości, poczuciu bezpieczeństwa, wierności, trosce i bliskości. Marzę o ciepłym, pełnym miłości i zaufania domu z ukochanym mężczyzną u boku – na całe życie. Codzienności, zwykłego życia w niezwykłej relacji. Gdzie Ty i ja będziemy dla siebie najważniejsi. A z czasem może dołączy do nas ktoś jeszcze.

Odpowiedz na ofertę
więcej

218/1/N Marysia, 37 lat

 55/169, niebieskie oczy, szatynka Ukończyła studia ekonomiczne. Pracuje w banku, ale powoli rozkręca swój własny biznes, bo nie lubi być od kogoś zależna. Nie należy do...

 55/169, niebieskie oczy, szatynka

Ukończyła studia ekonomiczne. Pracuje w banku, ale powoli rozkręca swój własny biznes, bo nie lubi być od kogoś zależna. Nie należy do cichych, zakompleksionych szarych myszek. Wprost przeciwnie; jest atrakcyjną blondynką, przedsiębiorczą i ambitną kobietą. Na pozór chłodna, pozwala zbliżać się do siebie powoli i ostrożnie. Ale jeśli zdobędziesz jej zaufanie, zaskoczy cię jej temperament, skrywana żywiołowość i siła jej uczuć. Lubi słuchać, rozmawiać, dzielić się wrażeniami, opiniami, punktem widzenia. Podróże? Owszem, ale zawsze ten sam cel- Hiszpania. Lubi wypady do knajpek i pubów, ale przychodzi czas, kiedy zamyka się w swoich czterech ścianach uciekając od zgiełku, pośpiechu, od „trzeba” i „muszę”. Szuka mężczyzny, który chce w życiu zbudować trwały związek oparty na solidnych fundamentach. Partnera, który umie dać wsparcie i przyznać się, kiedy sam go potrzebuje. Otwartego, zaradnego, silnego.

Odpowiedz na ofertę
więcej

192/1/N Daria, 38 lat

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach.          ...

172 cm/62kg, brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 12 lat. Pani jest aktywna zawodowo na wielu płaszczyznach. 

         Czasem jestem brunetką, czasem szatynką. Czasem w spódniczce i wysokich szpilkach, czasem w dżinsach i adidasach. Wszystko zależy od okazji. Latem rzadko bywam w domu. Wolę las, wodę, spacery, rower, wyjazdy. Kiedy za oknem jesień, lubię dom. Gorącą herbatę, dobrą książkę, nastrojową muzykę. Zimą wybieram narty i góry.
         Ale i czasem trzeba popracować, między tymi wszystkimi przyjemnościami. Choć i praca jest przyjemnością, jednak jeśli jest powtarzana codziennie, czasem nuży. Zawodowo zajmuję się tłumaczeniami, wykładam też na uczelni, uczę w szkole językowej. Dlaczego romanistyka? Mój ojciec z pochodzenia jest Francuzem, miłość do tego kraju mam już we krwi. I temperament pewnie też.
         Chciałabym poznać mężczyznę, który chce stworzyć związek, a nie szuka jedynie przygody. Wiedzący czego chce od życia, konkretny, umiejący nie tylko ładnie mówić, ale słowa zamienić w czyny…
Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/1/K Zuzia, 39 lat

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do...

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do kina, teatru, czy na dobrą kolację. Sama potrafię gotować, ale przyznaję bez bicia, że robię to głównie od święta. Może mój mężczyzna będzie mnie motywował do gotowania, najlepiej jakby było wspólne.

Z zawodu jestem historykiem sztuki. Ale nie takim muzealnym.
Aktywna, pełna wigoru i radości życiowej mimo nieudanych związków.
Na pewno otwarta i gotowa na związek. Trzeciego dziecka nie planuję, ale kto wie co los przyniesie…
Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/81/K Sylwia, 31 lat

170/52, brunetka o brązowych oczach. Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje. Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z...

170/52, brunetka o brązowych oczach.

Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje.

Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z którym można mniej lub bardziej (nie)zwyczajnie spędzać czas; być sobą, czuć, że wzajemnie nic nas nie uwiera, nikt nas nie osądza i nie ocenia. Bez podświadomego wyginania, przewracania oczami, trzepotania rzęsami.
Coś o sobie? Jestem całkiem normalna. Nie motam, nie kręcę stu nitek na raz, nie umiem kłamać. Ciągle biegam po korytarzach w pracy, nałogowo używam markowych perfum. Mam artystyczny bałagan w torebce, ale w szafie ubrania układam kolorami. Wcale nie uważam, że „to, co najlepsze, jeszcze przede mną”, bo nie odkładam życia na później. Unikam skrajności, które „szufladkują” ludzi, stereotypów ograniczających nasze życie. Lubię, gdy coś się dzieje, ale odróżniam szaleństwo od dobrej zabawy.
Mam fajną pracę, wspaniałych rodziców, kilku wypróbowanych przyjaciół, jestem szczęściarą. Nie szukam na siłę, ale dobrze.. gdybyś po prostu był.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

63/1/K Aneta, 34 lata

Wymarzony mężczyzna? Ma być! I kochać mnie taką, jaką jestem. Poza tym ważna jest ta iskra. Chyba nawet najważniejsza. Szkoda więc zdzierać klawiaturę na czcze pisanie o zaletach i...

Wymarzony mężczyzna? Ma być! I kochać mnie taką, jaką jestem. Poza tym ważna jest ta iskra. Chyba nawet najważniejsza. Szkoda więc zdzierać klawiaturę na czcze pisanie o zaletach i wadach partnera, bo wszystko to potem i tak diabli biorą. Nagle stajemy wobec rzeczywistości zdziwieni bardzo, że człowiek, którego kochamy z naszego ideału, ma właściwie tylko „to coś”. Tą właśnie iskrę..
Na obcasach mam prawie 175 cm wzrostu.. więc koniecznie musisz być wyższy. Doświadczenie mówi mi, że niespecjalnie dogaduję się z konserwatystami i tradycjonalistami, z wyrysowanym za pomocą linijki planem na życie.

Ot kobieta! Pełna przeciwieństw i chaosu. Męski mózg z bałaganem w damskiej torebce. Jestem optymistką. I strasznym śpiochem. Dużo gadam i zdarza mi się spóźnić na randkę. Egzemplarz tylko dla cierpliwych. Pracuję w hotelarstwie, dużo podróżuję. Alergicznie reaguję na stwierdzenie, co powinno, a czego nie powinno robić się „w moim wieku”. Podobno mam dar opowiadania i złośliwe poczucie humoru. Jestem długonogą szatynką o niebieskich oczach.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

4/1/N Agata, 28 lat, inżynier

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo...

Atrakcyjna, długowłosa brunetka. Bezdzietna panna

Co we mnie jest ciekawego? Podobno połączenie kobiecego sposobu bycia z technicznymi pasjami. Z racji zawodu, który zresztą bardzo lubię, interesuję się inżynierią chemiczną i materiałoznawstwem. W wolnym czasie żegluję, zwiedzam świat na motocyklu. Moim marzeniem jest podróż do Japonii. Na co dzień chodzę na siłownię, czasem biegam. Zimą jeżdżę na nartach, ale gdy przyjdzie czas letniego urlopu – wypoczywam na plaży popijając drinki. Lubię muzykę (soul, jazz, RnB). Jestem wesołą kobietą, zresztą nie mam póki co zbyt wielu zmartwień. No chyba że otwieram szafę i jednoznacznie stwierdzam, że nie mam co na siebie włożyć ;). Pogodna, uśmiechnięta, optymistycznie patrzy na życie. Z nutką refleksji, spontaniczności, romantyzmu. Otwarta na ludzi, rozmowna, towarzyska, ale jeśli mam wybór -  wolę towarzystwo wypróbowanych znajomych niż całą masę przelotnych kontaktów.
Potrafię być w związku, dbać o swojego mężczyznę. Chcę i umiem się zaangażować. W związku ważna jest dla mnie intymna bliskość, zdolność kompromisów i dobra komunikacja. Chciałabym poznać mężczyznę , który jest dżentelmenem, ma z poczuciem humoru, daje wsparcie, potrafi słuchać, jest uczuciowy i rodzinny.

Odpowiedz na ofertę
więcej

61/2/N Natalia, 32 lata, Pracownik socjalny

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po...

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po mieście, - wszędzie tam, gdzie poniosą ją nogi. Ceni spotkania w kameralnym gronie, raczej biesiadowanie niż szaleństwa na parkiecie. Lubi kino i TV, dużo czyta i słucha muzyki, choć nie zna się na niej i nie klasyfikuje. Zaradna i samodzielna, ale jak każda kobieta marzy o tym, aby czasem móc oprzeć się na męskim ramieniu. Nie szuka wrażeń, tylko mężczyzny na stałe. Chce się zaprzyjaźnić, zakochać i poczuć, że żyje. Lubi, gdy mężczyzna jest męski, a to oznacza, że nie brakuje mu pewności siebie by zrobić ten przysłowiowy „pierwszy krok” w stronę kobiety. Chciałaby związać się z kimś inteligentnym, zadbanym, pogodnym i troskliwym. Z mężczyzną bez zażenowania okazującym uczucia, pewnym siebie, ale nie zarozumiałym, silnym wewnętrznie. Do 34 lat, mile widziany wzrost powyżej180 cm.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

24/1 Adriana, 36 lat

brunetka o kobiecych kształtach, seksowna uwodzicielka Myślę, że mogę być dobrą partnerką dla swojego mężczyzny. Daję niezależność, nie jestem jak oplatający bluszcz, nie...

brunetka o kobiecych kształtach, seksowna uwodzicielka

Myślę, że mogę być dobrą partnerką dla swojego mężczyzny. Daję niezależność, nie jestem jak oplatający bluszcz, nie oczekuję życia jak te papużki nierozłączki. Choć jak każda kobieta potrzebuję dużo czułości, bliskości, dotyku. I wzajemnego zaangażowania, bez którego nie wyobrażam sobie związku. Tak potoczyło się w moim życiu, że nie założyłam rodziny. Nie chcę mieć już dzieci, choć biorę pod uwagę związek małżeński, jeśli będzie to ważne dla mojego partnera.
Mam dość elastyczną pracę, zatem mogę sobie pozwolić na spontaniczność w życiu.
Uwielbiam pływać, ale i wygrzewać się topless na gorącym piasku. Dobrą książkę potrafię przeczytać w jedną noc, chyba że ktoś przerwie mi to czytanie. Uwielbiam gotować, w poprzednim życiu na pewno byłam kucharzem. Jeśli więc rzeczywiście droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, to myślę, że… nie będę miała problemu, aby Cię uwieść dobrą kolacją... i przekonać, abyś został do rana...

Odpowiedz na ofertę
więcej

101/2/N Wiktoria, 39 lat, psycholog

164/53kg, szatynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, syn – 16 lat. W domu gościnna, opiekuńcza. W pracy zorganizowana, pomysłowa. W życiu ciekawa świata, głodna nowych...

164/53kg, szatynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, syn – 16 lat.

W domu gościnna, opiekuńcza. W pracy zorganizowana, pomysłowa. W życiu ciekawa świata, głodna nowych doświadczeń. W przyjaźni niezawodna, tolerancyjna. W związku czuła, oddana. Taki mix zalet i wad w oryginalnym zestawieniu... Jestem ambitna, oczekuję od życia czegoś więcej niż ciepłego posiłku po pracy. Umiem zaskakiwać i sama lubię niespodzianki. Nie uciekam od problemów, próbuję je rozwiązać. Mam własne poglądy, do których umiem przekonać, ale nie tkwię w nich uparcie, jeśli moje argumenty nie są słuszne.

Jestem po przejściach, raczej już nie chcę formalizować związku. Bez papierka też może być  trwale, do końca życia.. Nie mam czasu na przygody… choć z drugiej strony, bycie z kimś w fajnym, partnerskim związku może być wielką przygodą. Chciałabym poznać mężczyznę starszego (najlepiej po 50. r.ż.), kulturalnego, pogodnego, zadbanego. Kogoś, z kim po prostu znajdę porozumienie - zarówno w sferze emocji, jak i fizycznej bliskości Na początek wystarczy, a później kto wie?
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/40/OZ Agata, 28 lat

Jestem normalną, młodą dziewczyną. Z uśmiechem od ucha do ucha, z dystansem do problemów, z kilkoma pasjami, o których chciałabym Ci opowiedzieć i nimi Cię zarazić. Tak wiele rzeczy...

Jestem normalną, młodą dziewczyną. Z uśmiechem od ucha do ucha, z dystansem do problemów, z kilkoma pasjami, o których chciałabym Ci opowiedzieć i nimi Cię zarazić. Tak wiele rzeczy chciałabym robić z Tobą.

Małżeństwo, rodzina – myślę, że to coś dla mnie.
Jestem tradycjonalistką – nie rozumiem kobiet, dla których liczy się przede wszystkim kariera, a potem ewentualnie życie rodzinne. Na pewno nie chciałabym zamknąć się w „czterech ścianach” i zakończyć swój osobisty rozwój, lecz umiejętnie pogodzić bycie żoną, matką z własnymi pasjami.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

111/12/W Monika, 39 lat, lekarz

szatynka o brązowo-zielonych oczach i szczupłej sylwetce, 167 cm wzrostu. Bezdzietna panna. Jestem osobą spełnioną w życiu zawodowym, choć praca nie przesłania mi tego, co...

szatynka o brązowo-zielonych oczach i szczupłej sylwetce, 167 cm wzrostu. Bezdzietna panna.

Jestem osobą spełnioną w życiu zawodowym, choć praca nie przesłania mi tego, co najważniejsze. Staram się na co dzień znaleźć właściwy balans między pracą a życiem prywatnym.

W wolnym czasie lubię odpoczywać w kontakcie z przyrodą, z dala od miejskiego gwaru. Bliska jest mi aktywność sportowa,szczególnie rower i pływanie.

W życiu kieruję się takimi wartościami jak: uczciwość, honor, prawda. Nie akceptuję materializmu i pogoni wyłącznie za karierą; wolę skromność i zdrowe zasady. Dążę do tego, aby moje życie miało jakiś głębszy sens, bo bez tego życie byłoby pustką.

Chciałabym poznać mężczyznę, który wyznaje podobne wartości w życiu i podobnie zapatruje się na świat. Kogoś, dla kogo wiara to nie tylko pusty frazes, ale codzienna praktyka. Uważam, że w związku najważniejsze są: przyjaźń, zaufanie, wzajemny szacunek.
Chciałabym stworzyć związek na dobre i na złe, na słońce i deszcz. Pragnę zawrzeć związek małżeński i założyć kochającą rodzinę.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/3/OP Renata, 39 lat, Asystentka

Szczupła blondynka o lekko kręconych włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona, samodzielna córka Jestem wrażliwą, otwartą, uśmiechniętą kobietą. Aktywną zarówno w sferze...

Szczupła blondynka o lekko kręconych włosach i niebieskich oczach. Rozwiedziona, samodzielna córka

Jestem wrażliwą, otwartą, uśmiechniętą kobietą. Aktywną zarówno w sferze zawodowej, jak i poza pracą. Lubię jeździć konno, podróżować, czytać, chodzić do teatru. W kręgu moich zainteresowań leżą również psychologia, filozofia, religie świata. Choć jestem dojrzałą kobietą, nie brak mi młodzieńczości, energii, spontaniczności. Nie obcy jest mi również optymizm i pozytywny stosunek do ludzi. Lubię atmosferę domu, ale jestem chętna na wyjścia, wyjazdy, koncerty na żywo.
Chciałabym poznać mężczyznę o podobnym temperamencie, pogodnego, z pasją. Odpowiedzialnego, pozwalającego na odrobinę przestrzeni tylko dla siebie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

7/1/K Maja, 24 lata, fryzjerka, kosmetyczka

168 cm wzrostu, zadbana brunetka o zielonych oczach. Jestem tutaj, bo.... Chciałabym spotkać kogoś, z kim będę mogła podbijać świat. Troszkę pokorzystać z życia, zachłysnąć...

168 cm wzrostu, zadbana brunetka o zielonych oczach.

Jestem tutaj, bo.... Chciałabym spotkać kogoś, z kim będę mogła podbijać świat. Troszkę pokorzystać z życia, zachłysnąć się nim, nacieszyć chwilami tylko we dwoje, by kiedyś założyć rodzinę, cieszyć się smakiem stabilizacji, codziennych trosk i radości. Ale...  na to przyjdzie czas.

Mówią, że mam kubański temperament, typowo słowiańską urodę i angielskie poczucie humoru. Nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, a w głowie zawsze drzemią mi szalone pomysły. Lubię się śmiać, łatwo się wzruszam i jestem cholernie romantyczną dziewczyną. Wyżywam się na siłowni, relaksuję w górach. Lubię gotować i obdzielać swoimi kulinarnymi wynalazkami znajomych i rodzinę. 

Chciałabym poznać kogoś, o kim można myśleć w perspektywie wspólnego życia, a nie tylko chwili. Mężczyznę odpowiedzialnego, dojrzałego, z pomysłem na wspólne bycie we dwoje. Kogoś, kto czasem mnie trochę ujarzmi, okiełzna, sprowadzi na ziemię. Bo ja lubię marzyć i widzieć świat w różowych kolorach :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/23/OZa Sylwia, 31 lat

Filigranowa blondynka o ładnym uśmiechu Mała wizualnie, ale wielka duchem. Poczucie humoru, uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to mój sposób na życie. Lubię wstać o...

Filigranowa blondynka o ładnym uśmiechu

Mała wizualnie, ale wielka duchem. Poczucie humoru, uśmiech na twarzy i pozytywne myślenie – to mój sposób na życie. Lubię wstać o świcie i słuchając radia, pić kawę. Cenię sobie szczerość w wyrażaniu poglądów, profesjonalizm w wykonywaniu zadań oraz dobrą organizację w pracy i w życiu. Gust muzyczny – blues, jazz, RnB. Nie uprawiam czynnie żadnego sportu, ale lubię dla relaksu od czasu do czasu popływać czy pojeździć rowerem. Jestem filigranową blondynką, mam 160 cm wzrostu. Pracuję w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej.
Czekam na szalone, ale i dojrzałe uczucie. Nie mam swojego ideału, lubię niespodzianki, więc chciałabym, żeby i w tej kwestii życie mnie zaskoczyło. Jak mówią „z ładnej miski się nie najesz”, jednak dla mnie wygląd ma znaczenie. Facet niekoniecznie musi wygrać plebiscyt na twarz roku, ale zwracam dużą uwagę na czyste ubranie, zadbane paznokcie,

Odpowiedz na ofertę
więcej

123/1/N Iga, 30 lat, manager

manager produktu w polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków. Lubię swoją pracę, jest niezwykle kobieca, pozwala mi "bawić się" na co dzień tym, co zwykle...

manager produktu w polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków.

Lubię swoją pracę, jest niezwykle kobieca, pozwala mi "bawić się" na co dzień tym, co zwykle kręci dziewczyny: szminkami, cieniami, kremami i całą resztą tych rzeczy, które nie interesują prawdziwych macho ;) Jestem panną, nie mam dzieci. Mam za sobą dwa dłuższe związki, ostatni zakończył się dwa lata temu, ponieważ nie chciałam na stałe wyjechać z kraju. Może jestem dziwna, ale o ile podróże są super, to emigracja nie jest moim pomysłem na życie. W Polsce mam rodziców, kochanego brata, przyjaciół i ulubione miejsca. Nie wyobrażam sobie porzucenia tego wszystkiego. W wolnych chwilach – cokolwiek, aby z przyjaciółmi, może to być kino, wspólne gotowanie lub spontaniczny wypad za miasto. Nie cierpię monotonii i samotności. Chciałabym poznać mężczyznę w wieku do 40 lat, zdecydowanego i samodzielnego (nie na garnuszku mamusi), czułego i dobrego człowieka, z którym da się zarówno pogadać, jak i pomilczeć. Chciałabym mieć o kogo dbać i czuć, że ktoś dla o mnie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

66/2/N Agata, 37 lat

 Jest rozwiedziona, ma 14-letniego syna. W takiej chwili chciałoby się powtórzyć słowa Agnieszki Osieckiej: „bo ja jestem proszę pana na zakręcie”. Chyba kupię sobie...

 Jest rozwiedziona, ma 14-letniego syna.

W takiej chwili chciałoby się powtórzyć słowa Agnieszki Osieckiej: „bo ja jestem proszę pana na zakręcie”. Chyba kupię sobie psa, bym miała do kogo odezwać się po powrocie z pracy. Bo samotność najbardziej odczuwa się wtedy, gdy wraca się do pustego mieszkania. A w nim nikt nie czeka. Nic oprócz zimnego łóżka.. Szczęście przychodzi zawsze samo nieproszone, ale może warto mu dopomóc? Chcę dzielić, wspólnie przeżywać „szarości” dnia codziennego, spełniać marzenia, po prostu kochać.
Temperament: sangwinik. Lubię książki, muzykę, naiwne komedie romantyczne. Jak to kobieta – bywam zmienna. Jak każdy człowiek - dużo się śmieję, często płaczę. Życie doświadczyło mnie już nie raz. Wiem jednak, co należy zrobić po upadku – to, co robią dzieci – podnieść się i iść dalej przez życie z uśmiechem.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE