A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Wschód

duet centrum - oddział wschódDuet Centrum – oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Biura matrymonialne – Lublin

Wiarygodność informacji, realne propozycje spotkań, ochrona danych osobowych i wizerunku, wykwalifikowana kadra oraz przyjazna atmosfera współpracy – to najważniejsze elementy, którymi charakteryzują się nasze biura matrymonialne. Lublin, Olsztyn, Elbląg, Łomża, Białystok, Rzeszów – te miasta należą do umownego oddziału Wschód. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że jesteśmy już obecni niemalże w każdym zakątku kraju, a coraz częściej i za granicą.

Prezentacja poniższych ofert odbywa się w sposób losowy; w naszych zasobach posiadamy kilka tysięcy ofert, które dostępne są tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydowały się rozpocząć z nami współpracę.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


213/2/N Ewelina, 39 lat

Elegancka blondynka o zielonych oczach. Całkiem sympatyczna ze mnie babka. Z podniesioną głową, ale nie z zadartym nosem. Z kobiecym wdziękiem, z ładnym uśmiechem. Wygadana, doceniana...

Elegancka blondynka o zielonych oczach.

Całkiem sympatyczna ze mnie babka. Z podniesioną głową, ale nie z zadartym nosem. Z kobiecym wdziękiem, z ładnym uśmiechem. Wygadana, doceniana w pracy ale.. przerażająco samotna od wielu lat. Nie skaczę na bungie, nie nurkuję ani nie poluję na krokodyle. Prowadzę zwyczajne życie i do szczęścia nie potrzebuję zbyt dużej dawki adrenaliny Jestem wcieleniem rozsądku i rozwagi. Wszędzie na świecie potrafię się odnaleźć, ale najważniejszy jest dla mnie spokój i harmonia w życiu osobistym. Sport? Rower i narty w każdej ilości. No i taniec, to też przecież ruch. 
Wyrosłam z marzeń o królewiczu na białym koniu. Teraz mój wymarzony mężczyzna powinien być po prostu sobą. Powinien używać wody i mydła nie tylko od święta i zmieniać skarpetki zanim staną na baczność przed kanapą. Powinien być fantastycznym przyjacielem i gorącym kochankiem. I by był tylko mój.
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

7/1/K Maja, 24 lata, fryzjerka, kosmetyczka

168 cm wzrostu, zadbana brunetka o zielonych oczach. Jestem tutaj, bo.... Chciałabym spotkać kogoś, z kim będę mogła podbijać świat. Troszkę pokorzystać z życia, zachłysnąć...

168 cm wzrostu, zadbana brunetka o zielonych oczach.

Jestem tutaj, bo.... Chciałabym spotkać kogoś, z kim będę mogła podbijać świat. Troszkę pokorzystać z życia, zachłysnąć się nim, nacieszyć chwilami tylko we dwoje, by kiedyś założyć rodzinę, cieszyć się smakiem stabilizacji, codziennych trosk i radości. Ale...  na to przyjdzie czas.

Mówią, że mam kubański temperament, typowo słowiańską urodę i angielskie poczucie humoru. Nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu, a w głowie zawsze drzemią mi szalone pomysły. Lubię się śmiać, łatwo się wzruszam i jestem cholernie romantyczną dziewczyną. Wyżywam się na siłowni, relaksuję w górach. Lubię gotować i obdzielać swoimi kulinarnymi wynalazkami znajomych i rodzinę. 

Chciałabym poznać kogoś, o kim można myśleć w perspektywie wspólnego życia, a nie tylko chwili. Mężczyznę odpowiedzialnego, dojrzałego, z pomysłem na wspólne bycie we dwoje. Kogoś, kto czasem mnie trochę ujarzmi, okiełzna, sprowadzi na ziemię. Bo ja lubię marzyć i widzieć świat w różowych kolorach :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

110/2/N Jolanta, 38 lat, dziennikarz

168cm/59kg, szatynka o czarnych oczach. Rozwiedziona, nastoletnia córka Jestem kobietą w wieku, którym nie należy się chwalić. Fajnie byłoby być „przed czterdziestką”...

168cm/59kg, szatynka o czarnych oczach. Rozwiedziona, nastoletnia córka

Jestem kobietą w wieku, którym nie należy się chwalić. Fajnie byłoby być „przed czterdziestką” tak mówi większość moich koleżanek. A ja wcale tak nie myślę. Człowiek ma tyle lat na ile się czuje i na ile wygląda. U mnie te dwa czynniki są bardzo wysokie. Jestem kobietą z odrobiną szaleństwa w spojrzeniu, zawsze uśmiechniętą, zawsze dobrze ubraną o wysportowanej sylwetce. Dbam o siebie. Bardzo lubię rośliny. W moim domu jest ich dużo i tylko ja mogę się nimi zajmować, mam swój własny świat.
Chciałabym poznać mężczyznę, który także ma „bzika na jakimś punkcie”. I wcale te nasze światy nie musiałyby się pokrywać. Odnaleźć się moglibyśmy na innych płaszczyznach: wspólne przygotowywanie kolacji, romantyczne wieczorki, wspólne wyjścia do kina, teatru. Jeśli się odnajdziemy – to na pewno nie zabraknie nam pomysłów na bycie we dwoje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/81/K Sylwia, 31 lat

170/52, brunetka o brązowych oczach. Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje. Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z...

170/52, brunetka o brązowych oczach.

Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje.

Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z którym można mniej lub bardziej (nie)zwyczajnie spędzać czas; być sobą, czuć, że wzajemnie nic nas nie uwiera, nikt nas nie osądza i nie ocenia. Bez podświadomego wyginania, przewracania oczami, trzepotania rzęsami.
Coś o sobie? Jestem całkiem normalna. Nie motam, nie kręcę stu nitek na raz, nie umiem kłamać. Ciągle biegam po korytarzach w pracy, nałogowo używam markowych perfum. Mam artystyczny bałagan w torebce, ale w szafie ubrania układam kolorami. Wcale nie uważam, że „to, co najlepsze, jeszcze przede mną”, bo nie odkładam życia na później. Unikam skrajności, które „szufladkują” ludzi, stereotypów ograniczających nasze życie. Lubię, gdy coś się dzieje, ale odróżniam szaleństwo od dobrej zabawy.
Mam fajną pracę, wspaniałych rodziców, kilku wypróbowanych przyjaciół, jestem szczęściarą. Nie szukam na siłę, ale dobrze.. gdybyś po prostu był.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

14/2/N Ania, 32 lata, wolny zawód

169cm wzrostu, szczupła brunetka o długich włosach. Rozwiedziona, bezdzietna Chciałabym... spędzić życie z interesującym człowiekiem, z osobowością, zasadami i dobrym sercem. Z...

169cm wzrostu, szczupła brunetka o długich włosach. Rozwiedziona, bezdzietna

Chciałabym... spędzić życie z interesującym człowiekiem, z osobowością, zasadami i dobrym sercem. Z kimś, kto mnie dogoni..... złapie....i już nie puści. Z człowiekiem, bez którego życie byłoby niepełne. Z mężczyzną, który będzie dla mnie portem, do którego będę chciała codziennie wracać. Który zaakceptuje moją potrzebę wewnętrznej wolności, rozumiejąc że nie jest to żadnym ograniczeniem dla uczucia. Pociąga mnie połączenie intelektu z męskością. Cenię ludzi, którzy mają cele, marzenia, realizują je. Dla których rozwój osobisty i samorealizacja są naturalnym nawykiem a dobre serce stanowi dopełnienie osobowości. Wzajemna stymulacja, bliskość, zrozumienie i poczucie humoru z rogalikiem na śniadanie dla mnie, z kawą dla Ciebie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

216/2/N Agnieszka, 31 lat, prawnik

Zadbana, drobna blondynka o zielonych oczach. Lubię podróżować i zwiedzać stare zamki, interesuję się prawem (kryminalistyką), kinem amerykańskim (kilka lat mieszkałam w USA),...

Zadbana, drobna blondynka o zielonych oczach.

Lubię podróżować i zwiedzać stare zamki, interesuję się prawem (kryminalistyką), kinem amerykańskim (kilka lat mieszkałam w USA), jeżdżę konno, gram w tenisa, uwielbiam tańczyć.
Jestem optymistką, wesoła, pogodna, wrażliwa, ciekawa świata. Wolę słuchać niż mówić. Na początku znajomości bywam nieśmiała i nie jestem wylewna. Jestem trochę staroświecka i na przykład nie wychodzę pierwsza z inicjatywą w stosunku do mężczyzn.
Chciałabym spotkać mądrego, dobrze wykształconego mężczyznę z klasą. Nie musi być zamożny, ale musi być wrażliwy, odpowiedzialny i mieć poczucie humoru. Jestem panną bez dzieci, ale nie przeszkadza mi jak partner będzie rozwiedziony i będzie miał dzieci z poprzedniego związku. 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/9/OP Kasia, 30 lat

163/50, blondynka o niebieskich oczach. Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada? Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą...

163/50, blondynka o niebieskich oczach.

Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada?
Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą dziewczynką. Jestem pracowita, aktywna, z zasadami, kulturalna. Uprawiam sport, sporo podróżuję, znam biegle dwa języki. Nie ograniczam partnera skoro sama też chcę się rozwijać. Cenię przyzwoitości, sumienność, naturalność i pozytywne nastawienie do życia. Potrafię w sobie dużo zmienić, jeśli będę wiedziała co. Dzisiaj żyję tylko dla siebie, nie wiem, co zaakceptuję i co we mnie ci się nie spodoba. Mamy całe życie żeby się dopasować.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/28/OZ Katarzyna, 36 lat, Handlowiec

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat. Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, syn – 15 lat.

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/8/N Ewelina, 30 lat

Interesuję się designem, aranżacją wnętrz, sztuką. Uwielbiam chodzić do kina, od czasu do czasu do teatru. Lubię dzieci i jak poznam odpowiedniego mężczyznę bardzo chciałabym mieć...

Interesuję się designem, aranżacją wnętrz, sztuką. Uwielbiam chodzić do kina, od czasu do czasu do teatru. Lubię dzieci i jak poznam odpowiedniego mężczyznę bardzo chciałabym mieć jeszcze dziecko, a może dwoje.

Dbam o swoją figurę, preferuję ruch, aktywny wypoczynek a nie diety. Lubię jeść, uwielbiam gotowanie. Biegam przynajmniej 4 razy w tygodniu, fitness, pływanie.
Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie oparciem. Chętnie z artystyczną duszą.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/31/OZ Mariola, 31 lat

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu...

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy

Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu najbardziej cenię sobie przyjaźń. Ludzi obdarzam dużym kredytem zaufania, ale jeśli ktoś raz mnie skrzywdzi – odwracam się i nie patrzę już za siebie. Jestem uparta, ale kiedy popełnię błąd, potrafię się do niego przyznać i przeprosić. Kiedyś byłam niepoprawną marzycielką, dziś – przeszkoloną przez życie realistką.
Sama jestem od wielu lat; przez ten czas skupiłam się na wychowywaniu syna. Już nawet nie pamiętam, jak smakuje dobry seks, a tak bardzo brakuje mi poczucia bliskości. Chciałabym, aby ktoś od nowa nauczył mnie dotyku. Brakuje mi miłości i poczucia, że jestem dla kogoś atrakcyjna.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/1/K Zuzia, 39 lat

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do...

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do kina, teatru, czy na dobrą kolację. Sama potrafię gotować, ale przyznaję bez bicia, że robię to głównie od święta. Może mój mężczyzna będzie mnie motywował do gotowania, najlepiej jakby było wspólne.

Z zawodu jestem historykiem sztuki. Ale nie takim muzealnym.
Aktywna, pełna wigoru i radości życiowej mimo nieudanych związków.
Na pewno otwarta i gotowa na związek. Trzeciego dziecka nie planuję, ale kto wie co los przyniesie…
Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/6/7 Katarzyna, 39 lat, Handlowiec

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym...

170 cm wzrostu, blondynka o smukłej sylwetce. Rozwiedziona, , Nastoletni syn

Witaj. Jestem dojrzała, troskliwa, ciepła. Dobrze radzę sobie w życiu, ale brakuje mi mężczyzny, z którym mogłabym… iść razem przez życie… stać się jedną istotą… znaleźć niemożliwe i zamieszkać tam… patrzeć w twoje oczy i czuć, że zatrzymał się czas… przytulać się do ciebie… mówić dobranoc kochanie… mruczeć ci do uszka niekoniecznie grzeczne słówka… rozmawiać o czymś więcej niż mecze i seriale w tv… wzywać cię do wojny na poduszki… razem podróżować… masować ci brzuszek gdy cię zaboli… śmiać się z nas samych po kłótni… uprawiać razem sport… tęsknić gdy odejdziesz na chwilę… zaparzać razem z tobą kawę… kochać się w ramach obiadu…
Ta lista oczywiście jest otwarta i gotowa do indywidualnych modyfikacji :-)

Odpowiedz na ofertę
więcej

206/1/N Kamila, 39 lat

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci. Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska....

panna po związku nieformalnym, nie ma dzieci.

Ciemnowłosa, wysoka, szczupła kobieta, o silnej osobowości, z temperamentem, z własnym zdaniem, decyzyjna, ambitna, pracowita, towarzyska.
 
Jestem szczera (czasami także szczera do bólu…) zdecydowana, ambitna, wiedząca czego chcę. Jestem optymistką, towarzyska, rodzinna. Uważam, że „to, co komu czynisz, to do ciebie wróci”. Cenię sobie w związku przyjaźń i lojalność.
Lubię zwiedzać świat i oglądać go oczami tubylców, znam się na filmie, lubię jazz, teatr, książki. Uwielbiam pływać, jeżdżę na rowerze na rolkach, uczę się wspinaczki skałkowej i żeglarstwa .
Szukam mężczyzny o bardzo silnej osobowości, inteligentnego, z wyższym wykształceniem, widzącego czego chce, o dobrym sercu, uczciwego. Pana otwartego na zmiany i lubiącego ryzyko, dla którego bardzo ważna jest sfera seksu. Do 45 lat, z wyższym wykształceniem, o podobnych zainteresowaniach i dorobku zawodowym, wysokiego, chętnie blondyna.
Stan cywilny obojętny, może mieć dzieci
Odpowiedz na ofertę
więcej

147/2/N Marlena, 35 lat, Własna firma

1 70cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci) Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za...

170cm, szczupła brunetka. Rozwiedziona, bezdzietna (nie planuje dzieci)

Chcę kogoś, kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich.
Chcę kogoś, kto w środku nocy zadzwoni po to by powiedzieć mi , jak bardzo chciałby ze mną teraz być. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimie, gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, pocałunków, tych prostych bez pożądania , ale i tych przy których zapomnę że istnieje cały świat....
Szukam kogoś, kto będzie na tyle do mnie podobny, że dobrze się zrozumiemy i na tyle różny, że będziemy się uzupełniać. Niech ogląda mecze, chodzi z kumplami na piwo, siedzi w garażu dłubiąc w nieskończoność przy tej swojej zabawce na 2 lub 4 kółkach, a wieczorem wraca do domu, wkrada się pod kołderkę, przytuli i powie, że dzień minął doskonale, ale najlepiej mu tu i teraz, przy mnie...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

178/1/N Lidia, 37 lat, Okulistka

Niska blondynka o niebieskich oczach i słodkim uśmiechu. Panna. Z wykształcenia jestem okulistą i od kilku lat prowadzę swój własny gabinet okulistyczny. Samodzielna, niezależna....

Niska blondynka o niebieskich oczach i słodkim uśmiechu. Panna. Z wykształcenia jestem okulistą i od kilku lat prowadzę swój własny gabinet okulistyczny. Samodzielna, niezależna.
Kiedyś myślałam, że związek na dłuższą metę nie jest dla mnie. Nie chciałam mieć ani męża, ani dzieci. Bałam się obowiązków, ograniczeń, utraty wolności. Nigdy tak naprawdę nie kochałam żadnego mężczyzny. Dziś chciałabym spróbować żyć inaczej. Spróbować podzielić się swoim życiem z drugim człowiekiem. Wiem, to nie będzie łatwe. Przyzwyczaiłam się do samotności. . Na początek proponuję przyjaźń; czasem wydaje mi się, że o prawdziwego przyjaciela jest równie ciężko jak o prawdziwą miłość.
Czego oczekuję? To nie miejsce, aby o tym pisać. Powiem Ci, gdy Cię poznam. Co mogę dać? Poznaj mnie, a przekonasz się. Spotkajmy się, poznajmy, porozmawiajmy.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN30/44/K Emilia, 33 lata, Specjalistka ds. administracji

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie...

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie nikogo nie ma? Mam ciekawe życie, ale bolą mnie te samotne wieczory, kiedy przytulić się mogę jedynie do poduszki..

Wszyscy wokół są tacy konkretni, każdy za czymś goni. Cenię to co spontaniczne i niewymuszone. Często wyjeżdżam, choć czasem lubię tak zwyczajnie posiedzieć w domu i pogapić się w telewizor. Razem z koleżankami chodzę na aerobik, gdzie spalam tłuszczyk i wzmacniam mięśnie. Lubię zwierzęta, przyrodę, sport.  Jestem szczupłą, zielonooką blondynką (168 cm)
Szukam energicznego i odpowiedzialnego mężczyzny do spędzania wspólnych dni i nocy. Powinien być dobry, rozsądny, czuły i delikatny w bliskości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

63/1/K Aneta, 34 lata

Wymarzony mężczyzna? Ma być! I kochać mnie taką, jaką jestem. Poza tym ważna jest ta iskra. Chyba nawet najważniejsza. Szkoda więc zdzierać klawiaturę na czcze pisanie o zaletach i...

Wymarzony mężczyzna? Ma być! I kochać mnie taką, jaką jestem. Poza tym ważna jest ta iskra. Chyba nawet najważniejsza. Szkoda więc zdzierać klawiaturę na czcze pisanie o zaletach i wadach partnera, bo wszystko to potem i tak diabli biorą. Nagle stajemy wobec rzeczywistości zdziwieni bardzo, że człowiek, którego kochamy z naszego ideału, ma właściwie tylko „to coś”. Tą właśnie iskrę..
Na obcasach mam prawie 175 cm wzrostu.. więc koniecznie musisz być wyższy. Doświadczenie mówi mi, że niespecjalnie dogaduję się z konserwatystami i tradycjonalistami, z wyrysowanym za pomocą linijki planem na życie.

Ot kobieta! Pełna przeciwieństw i chaosu. Męski mózg z bałaganem w damskiej torebce. Jestem optymistką. I strasznym śpiochem. Dużo gadam i zdarza mi się spóźnić na randkę. Egzemplarz tylko dla cierpliwych. Pracuję w hotelarstwie, dużo podróżuję. Alergicznie reaguję na stwierdzenie, co powinno, a czego nie powinno robić się „w moim wieku”. Podobno mam dar opowiadania i złośliwe poczucie humoru. Jestem długonogą szatynką o niebieskich oczach.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

170/1/N Jolanta, 32 lata

Wysoka, szczupła szatynka o niebieskich oczach. Przyjemniej opowiadać o sobie przy dobrej kawie… Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą, która coraz częściej tęskni za...

Wysoka, szczupła szatynka o niebieskich oczach.

Przyjemniej opowiadać o sobie przy dobrej kawie… Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą, która coraz częściej tęskni za Kimś, kto wracałby do domu tylko dla niej… Chcę pokazać ci swój świat, ale nie mam zamiaru ograniczać twojego. Fajna ze mnie dziewczyna – pełna optymizmu, ciepła, kobiecości. Z pasją życia i dużą dawką optymizmu, zdecydowana i śmiała w działaniu. Lubię czytać, oglądać filmy, gotować. Podróże – zawsze i wszędzie, wystarczy tylko rzucić pomysłem, a ja już jestem spakowana. Wolę bajki Grimma od pierwszych stron gazet. Narty, rower, pływanie, kręgle – to czas spędzany aktywnie. Półsłodkie wino, gorzka czekolada, kuchnie świata – to dla ciała.
Kogo szukam? Mężczyzny, bez którego poranki nigdy już nie będą takie same.. weekend, urlop, codzienność – przydałby się ktoś do pary

Odpowiedz na ofertę
więcej

237/1/N Monika, 30 lat, Doradca personalny

165cm/57kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Jak to u zodiakalnej Wagi, pełno we mnie równowagi. Godzę zdrowy rozsądek z chwilami szaleństwa, upór z kompromisem,...

165cm/57kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach.

Jak to u zodiakalnej Wagi, pełno we mnie równowagi. Godzę zdrowy rozsądek z chwilami szaleństwa, upór z kompromisem, niespokojną naturę z cierpliwym czekaniem, otwartość na ludzi z zaufaniem do nielicznych. Potrafię być wierna, kiedy z kimś jestem, jestem na 100%. Dużo się uśmiecham, staram się nie narzekać, bo życie jest zbyt krótkie. O wadach i zaletach nie będę pisała - zobacz mnie, poznaj, porozmawiaj – ocenisz sam.
Jak chyba u każdej kobiety, i we mnie drzemie nutka romantyzmu, ale w Duet Centrum jestem po konkrety. Nie chcę klikać, godzinami wisieć na telefonie i zastanawiać się „co by było gdyby”. Chcę się spotkać, pocałować się, przytulić, wypić wieczorem wino, iść razem zjeść kebaba, a potem wspólnie spalać kalorie :-)
Myślę, że mogę być atrakcyjną partnerką dla swojego mężczyzny. Z jednej strony lubię swoją pracę i spełniam się zawodowo, z drugiej – lubię dom i w nim też chciałabym się spełnić, tak aby nam obojgu chciało się do niego wracać.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

92/1/N Martyna, 39 lat, Lekarz

 Zgrabna, filigranowa blondynka. Rozwiedziona, 11-letnia córkka Mam dobrą pracę, dorastającą córkę (brak kontaktu z ojcem), małe, ale wypróbowane grono znajomych. Wspólnie...

 Zgrabna, filigranowa blondynka. Rozwiedziona, 11-letnia córkka

Mam dobrą pracę, dorastającą córkę (brak kontaktu z ojcem), małe, ale wypróbowane grono znajomych. Wspólnie grilujemy, chodzimy na zabawy, jeździmy na wycieczki. Do tej gromadki chętnie zaprosiłabym kogoś jeszcze… bo tylko ja taka nie do pary.

Jaka jestem? Poukładana, ale nieco szalona. Wyznaję zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a marzeń nie powinno odkładać się na później. Bo to „później” może nie nadejść. Staram się nie narzekać, łatwo nie poddaję się, gdy napotkam na jakąś przeszkodę. Bywam uparta, gdy mi na czymś lub na kimś zależy. Szanuję zdanie innych, ale lubię mądrą polemikę. Miewam gorsze dni, ale mleczna czekolada „z okienkiem” działa cuda.

 

 

 

<div .="" a="" ale="" apetytem="" atwo="" bo="" bycie="" bywam="" czekolada="" div="" dwoje.="" e="" gdy="" gorsze="" jaka="" line-height:="" lne="" lub="" ma="" mi="" miewam="" mleczna="" na="" napotkam="" nie="" nieco="" niej.="" odna="" powinno="" rzeczy="" spacery.="" staram="" stwa.="" style="\" text-align:"="" szalona.="" text-indent:="" tna="" to="" we="" y.="" z="" zdanie="">

 

 

 

 

 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE