A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Wschód

duet centrum - oddział wschódDuet Centrum – oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Biura matrymonialne – Lublin

Wiarygodność informacji, realne propozycje spotkań, ochrona danych osobowych i wizerunku, wykwalifikowana kadra oraz przyjazna atmosfera współpracy – to najważniejsze elementy, którymi charakteryzują się nasze biura matrymonialne. Lublin, Olsztyn, Elbląg, Łomża, Białystok, Rzeszów – te miasta należą do umownego oddziału Wschód. Zapotrzebowanie na nasze usługi jest tak duże, że jesteśmy już obecni niemalże w każdym zakątku kraju, a coraz częściej i za granicą.

Prezentacja poniższych ofert odbywa się w sposób losowy; w naszych zasobach posiadamy kilka tysięcy ofert, które dostępne są tylko i wyłącznie tym osobom, które zdecydowały się rozpocząć z nami współpracę.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K28/60/OZ Dorota, 30 lat

Jestem sympatyczną blondynką o zielonych oczach i pogodnym, ciepłym usposobieniu. Z natury jestem troszkę nieufna, ale kiedy ktoś zdobędzie moje zaufanie, potrafię być lojalna i...


Jestem sympatyczną blondynką o zielonych oczach i pogodnym, ciepłym usposobieniu. Z natury jestem troszkę nieufna, ale kiedy ktoś zdobędzie moje zaufanie, potrafię być lojalna i wierna. Staram się optymistycznie podchodzić do życia, choć pewnie byłoby dużo łatwiej, gdyby obok mnie był ukochany mężczyzna. Lubię zajmować się domem, chciałabym założyć rodzine.Wyobraźnia, pomysłowość, poczucie humoru - to mam. Partnerstwo, przyjaźń, namiętność - to chciałabym stworzyć razem ze swoim mężczyzną.


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/1/K Zuzia, 39 lat

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do...

Mam 2 dzieci, z którymi uwielbiam spędzać czas, ale nie jest tak, że zajmują mi całą dobę. Potrafię znaleźć czas, żeby iść do kosmetyczki, fryzjerki. Wybrać się wieczorem do kina, teatru, czy na dobrą kolację. Sama potrafię gotować, ale przyznaję bez bicia, że robię to głównie od święta. Może mój mężczyzna będzie mnie motywował do gotowania, najlepiej jakby było wspólne.

Z zawodu jestem historykiem sztuki. Ale nie takim muzealnym.
Aktywna, pełna wigoru i radości życiowej mimo nieudanych związków.
Na pewno otwarta i gotowa na związek. Trzeciego dziecka nie planuję, ale kto wie co los przyniesie…
Odpowiedz na ofertę
więcej

K32/25/N Aleksandra, 32 lata

Nie uprawiam żadnego sportu, no może czasami wsiądę na rower, pójdę na basen. Boję się dużej wody, więc żagle raczej nie dla mnie. Raz na jakiś czas mogę wyskoczyć w niskie góry i...

Nie uprawiam żadnego sportu, no może czasami wsiądę na rower, pójdę na basen. Boję się dużej wody, więc żagle raczej nie dla mnie. Raz na jakiś czas mogę wyskoczyć w niskie góry i trochę połazić, ale najlepiej wypoczywam na leżaku przed domem z fajną książką w ręku, ostatnio zaczytuję się w polskich kryminałach z lat 70-tych, do tego słuchawki na uszy i rockowa muzyka w tle. Szukam spokojnego ciepłego faceta, opiekuńczego, szczerego, otwartego na założenie rodziny i wspólne życie życie we dwoje, a może troje, czworo :)

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/31/OZ Mariola, 31 lat

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu...

60kg, 175 cm wzrostu, ciemne włosy

Mam wirusa, którym zarażam – to wirus uśmiechu. Co do wyglądu, to kilka kilogramów mniej mogło by być. Ale nie jest tak źle. W życiu najbardziej cenię sobie przyjaźń. Ludzi obdarzam dużym kredytem zaufania, ale jeśli ktoś raz mnie skrzywdzi – odwracam się i nie patrzę już za siebie. Jestem uparta, ale kiedy popełnię błąd, potrafię się do niego przyznać i przeprosić. Kiedyś byłam niepoprawną marzycielką, dziś – przeszkoloną przez życie realistką.
Sama jestem od wielu lat; przez ten czas skupiłam się na wychowywaniu syna. Już nawet nie pamiętam, jak smakuje dobry seks, a tak bardzo brakuje mi poczucia bliskości. Chciałabym, aby ktoś od nowa nauczył mnie dotyku. Brakuje mi miłości i poczucia, że jestem dla kogoś atrakcyjna.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/81/K Sylwia, 31 lat

170/52, brunetka o brązowych oczach. Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje. Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z...

170/52, brunetka o brązowych oczach.

Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje.

Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z którym można mniej lub bardziej (nie)zwyczajnie spędzać czas; być sobą, czuć, że wzajemnie nic nas nie uwiera, nikt nas nie osądza i nie ocenia. Bez podświadomego wyginania, przewracania oczami, trzepotania rzęsami.
Coś o sobie? Jestem całkiem normalna. Nie motam, nie kręcę stu nitek na raz, nie umiem kłamać. Ciągle biegam po korytarzach w pracy, nałogowo używam markowych perfum. Mam artystyczny bałagan w torebce, ale w szafie ubrania układam kolorami. Wcale nie uważam, że „to, co najlepsze, jeszcze przede mną”, bo nie odkładam życia na później. Unikam skrajności, które „szufladkują” ludzi, stereotypów ograniczających nasze życie. Lubię, gdy coś się dzieje, ale odróżniam szaleństwo od dobrej zabawy.
Mam fajną pracę, wspaniałych rodziców, kilku wypróbowanych przyjaciół, jestem szczęściarą. Nie szukam na siłę, ale dobrze.. gdybyś po prostu był.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/9/N Małgorzata, 38 lat

174 cm, blondynka, własna firma   Otwarta, szczera, pogodna. Wolę się uśmiechać niż smucić. Zresztą kto lubi przebywać ze smutasami? Lubię ludzi otwartych, wesołych,...

174 cm, blondynka, własna firma

 Otwarta, szczera, pogodna. Wolę się uśmiechać niż smucić. Zresztą kto lubi przebywać ze smutasami? Lubię ludzi otwartych, wesołych, inteligentnych, błyskotliwych. Takich, z którymi nie będę się nudzić.
W życiu zawodowym jestem usatysfakcjonowana. Marzę jeszcze o poukładaniu sobie życia rodzinnego. Może w Duecie mi się poszczęści :)
Odpowiedz na ofertę
więcej

3/K34/4A Justyna, 35 lat

Nie szukam przygód. Myślę poważnie o życiu i związku. Nie chcę też być czyjąś zabawką. Optymistka, ostrożna, lubię czuć się bezpiecznie, uczciwa, uśmiechnięta. Lubię...

Nie szukam przygód. Myślę poważnie o życiu i związku. Nie chcę też być czyjąś zabawką.

Optymistka, ostrożna, lubię czuć się bezpiecznie, uczciwa, uśmiechnięta.
Lubię kawę, jej smak i aromat, dlatego piję ją kilka razy dziennie. Uwielbiam lody jagodowe, najlepiej z prawdziwymi jagodami i bita śmietaną. Jestem wegetarianką.
Wolę planować swój wolny czas, chociaż i spontaniczność wplatam w swoje życie. Szczera, lubię żartować. Lubię też inteligentne rozmowy o polityce, podróżach, książkach, czy po prostu o życiu.
Od mojego mężczyzny chciałabym dostawać szczerość i szacunek. O miłości nie mówię, bo jest dla mnie oczywiste. Nie mieści się w moich ramach, seks czy małżeństwo bez tego uczucia.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/46/W Anita, 31 lat

właścicielka salonu fryzjerskiego. 49/158, znak Zodiaku - Byk Niska brunetka o piwnych oczach, rozwiedziona. Koleżanka powiedziała jej kiedyś, że chyba jest z innej epoki. I miała...

właścicielka salonu fryzjerskiego. 49/158, znak Zodiaku - Byk

Niska brunetka o piwnych oczach, rozwiedziona. Koleżanka powiedziała jej kiedyś, że chyba jest z innej epoki. I miała pewnie rację. Uwielbia stare meble i koronki, zbiera wachlarze i orchidee, odwiedza sklepy z antykami, a wózeczek jej córki ma ogromniaste koła. O sobie mówi jak o płomieniu – potrafi być ciepła i miła, potrafi rozpalić do białości, ale potrafi też poparzyć. Tak więc nie warto zachodzić jej za skórę. Jest zadziorna, ma cięty język, lubi się przekomarzać. Nieco wybredna, ale do zdobycia. U mężczyzn zwraca uwagę przede wszystkim na osobowość, choć nie ukrywa, że lubi patrzeć do góry (powyżej 175cm) Ujmuję ją mądrość życiowa, naturalność w sposobie bycia i umiejętność okazywania uczuć. Lubi mężczyzn romantycznych, ale nie bezradnych. Energicznych i silnych, kiedy wymaga tego życie.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/8/N Ewelina, 30 lat

Interesuję się designem, aranżacją wnętrz, sztuką. Uwielbiam chodzić do kina, od czasu do czasu do teatru. Lubię dzieci i jak poznam odpowiedniego mężczyznę bardzo chciałabym mieć...

Interesuję się designem, aranżacją wnętrz, sztuką. Uwielbiam chodzić do kina, od czasu do czasu do teatru. Lubię dzieci i jak poznam odpowiedniego mężczyznę bardzo chciałabym mieć jeszcze dziecko, a może dwoje.

Dbam o swoją figurę, preferuję ruch, aktywny wypoczynek a nie diety. Lubię jeść, uwielbiam gotowanie. Biegam przynajmniej 4 razy w tygodniu, fitness, pływanie.
Chciałabym poznać mężczyznę, który będzie oparciem. Chętnie z artystyczną duszą.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/22/OZ Olga, 33 lata

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i...

Jestem subtelną szatynką o długich lekko kręconych włosach. Rozwiodłam się rok temu i sama wychowuję 4 letnią córeczkę. Dzięki wsparciu rodziny, mogę dalej się rozwijać i realizować moje pasje. Lubię swoją pracę i cenię sobie bardzo pozytywną atmosferę w moim środowisku zawodowym. Poza praca staram się jeszcze znaleźć czas na naukę niemieckiego no i staram się też czasem pobiec na aerobik. Poza tym chętnie rower, rolki i narty, po prostu lubię wiatr we włosach…Staram się spędzać weekendy poza miastem i jak najwięcej czasu spędzać na łonie przyrody.
Chciałabym poznać mężczyznę, któremu będę mogła zaufać. Nie szukam ojca dla mojej córki, ale liczę na to że się zaprzyjaźnicie. Byłoby chyba najlepiej gdybyś Ty też miał dzieci, ale to nie jest warunek. Szukam mężczyzny, który nie boi się życia.
Dam Ci moją miłość pełną zaangażowania i oddania. Dam Ci moją czułość, mój spokój i moją fantazję.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN30/44/K Emilia, 33 lata, Specjalistka ds. administracji

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie...

Praca pochłania większość mojego życia, ale chyba przyszedł czas, by trochę wyhamować i pomyśleć o sobie. Czas upływa, a ja codziennie budzę się i zastanawiam, dlaczego przy mnie nikogo nie ma? Mam ciekawe życie, ale bolą mnie te samotne wieczory, kiedy przytulić się mogę jedynie do poduszki..

Wszyscy wokół są tacy konkretni, każdy za czymś goni. Cenię to co spontaniczne i niewymuszone. Często wyjeżdżam, choć czasem lubię tak zwyczajnie posiedzieć w domu i pogapić się w telewizor. Razem z koleżankami chodzę na aerobik, gdzie spalam tłuszczyk i wzmacniam mięśnie. Lubię zwierzęta, przyrodę, sport.  Jestem szczupłą, zielonooką blondynką (168 cm)
Szukam energicznego i odpowiedzialnego mężczyzny do spędzania wspólnych dni i nocy. Powinien być dobry, rozsądny, czuły i delikatny w bliskości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/42/OZ Agnieszka, 35 lat

160/52, blondynka o zielonych oczach. Zodiakalna Panna Skończyłam prawo, pracuję jako asystentka. Jestem szczupłą, drobną blondynką o silnej osobowości. Kobieca, naturalna,...

160/52, blondynka o zielonych oczach. Zodiakalna Panna

Skończyłam prawo, pracuję jako asystentka. Jestem szczupłą, drobną blondynką o silnej osobowości. Kobieca, naturalna, tolerancyjna optymistka. Coraz bardziej realistka, coraz mniej romantyczka.  Nie dbam o opinię tych, którzy mnie nie znają, ale dla osób mi bliskich jestem gotowa na wielkie poświęcenia. Jestem zwyczajną dziewczyną, bardzo rodzinną. Mam swoje wartości, wierzę w kompromisy i szczere rozmowy. Nie obrażam się, nie histeryzuję, bardzo dużo się uśmiecham. Lubię mówić, ale jeszcze bardziej lubię słuchać - podobno to potrafię. Wolny czas spędzam na spacerze, rowerze, w podróży. Lubię sport, film, fotografię, literaturę faktu.

Szukam mężczyzny, dzięki któremu będę mogła zniknąć z tej strony...
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/3/OZ Katarzyna, 36 lat

Kasia, 36, wyższe Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i...

Kasia, 36, wyższe

Choć z wykształcenia jestem ekonomistką, pracuję w całkiem innej działce, a przy okazji realizuję swe pasje - projektuję odzież.  Żyję szybko i intensywnie, a może to tylko ucieczką przed samotnością? Lubię chodzić po górach, podróżować, spędzać weekendy poza domem. Poza tym fotografia, taniec, historia.
Myślę, ze gdybym znalazła odpowiedniego mężczyznę – potrafiłabym wywrócić moje życie do góry nogami.
NA pierwszym miejscu byłby ON i nasze wzajemne relacje. Ze wszystkich sił starałabym się pielęgnować powstałe uczucie, dbać o jakość wspólnych dni.
Jestem pełna zapału i nadziei, że to, co najlepsze jeszcze przede mną.
Szukam mężczyzny, który z utęsknieniem czeka na kobietę swoich marzeń. Może to będę ja? Jestem brunetką o dużych oczach, dużym uśmiechu. Mam 165 cm wzrostu, ważę 55 kg.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN33/7/W Małgorzata, 33 lata

Jest wysoką, niebieskooką szatynką. Znak Zodiaku – Ryba. Moją największą pasją jest nauka języków obcych. Dzięki temu hobby, spełniam się również zawodowo – jestem...

Jest wysoką, niebieskooką szatynką. Znak Zodiaku – Ryba.

Moją największą pasją jest nauka języków obcych. Dzięki temu hobby, spełniam się również zawodowo – jestem tłumaczem i lektorem. Lubię podróże – poznawanie nowych kultur, ludzi, architektury, kuchni. To od święta, a na co dzień? Słucham jazzu i muzyki klubowej, lubię czytać. Stawiam na niezależność finansową, rozwój zawodowy, pogłębianie wiedzy. Cenię szczerość i konkretnych ludzi, którzy potrafią dążyć do celu, mają swoje pasje, realizują marzenia. Przy tym wszystkim nie brak mi jednak kobiecości; wiem, że odpowiedniemu mężczyźnie potrafię dać dużo ciepła, bliskości, namiętności.
Związek to dla mnie przede wszystkim partnerstwo, a nie dominacja. To uszanowanie wolności partnera, a nie jego ograniczanie. To zaufanie, a nie zamykanie w złotej klatce.
Napisz, jeśli i ty masz czasem wrażenie, że życie ucieka ci gdzieś przez palce, a to, co najważniejsze, gubi się w codziennych obowiązkach. Może wspólnie znajdziemy sposób, by zwykłą rzeczywistość uczynić niezwykłą, a zwyczajnym chwilom nadać niezwyczajny ton?


 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN33/39/K Agnieszka, 32 lata

Wykształcenie - wyższe techniczne. Szczupła, niska (160 cm) blondynka o niebieskich oczach. Jestem dosyć przedsiębiorczą kobietą, lubię jak wokół coś się dzieje. Nie boję...

Wykształcenie - wyższe techniczne. Szczupła, niska (160 cm) blondynka o niebieskich oczach.

Jestem dosyć przedsiębiorczą kobietą, lubię jak wokół coś się dzieje. Nie boję się zmian, parę lat spędziłam zagranicą; gdyby była taka potrzeba, jestem gotowa w pół godziny spakować torbę i ruszyć w świat. Wszystkiego we mnie po trochu: szczypta fantazji, szczypta energii, szczypta realizmu. Czasem wesoła, czasem nieszczęśliwa, na pewno życzliwa i tolerancyjna wobec innych. Co lubię? Podróże, narty, pływanie. Jesienne wieczory z książką i herbatą. A tak naprawdę nie liczą się miejsca i wydarzenia, tylko ludzie, którzy je zapełniają.
Właściwie nie lubię słowa „szukam”, gdyż trudno określić moment, kiedy coś tak niewymiernego jak uczucie, można uznać jako znalezione. Na pewno nie rozglądam się za tanimi przygodami, mam ochotę na stworzenie domu i bardzo ciepłej w nim atmosfery.
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

24/1 Adriana, 36 lat

brunetka o kobiecych kształtach, seksowna uwodzicielka Myślę, że mogę być dobrą partnerką dla swojego mężczyzny. Daję niezależność, nie jestem jak oplatający bluszcz, nie...

brunetka o kobiecych kształtach, seksowna uwodzicielka

Myślę, że mogę być dobrą partnerką dla swojego mężczyzny. Daję niezależność, nie jestem jak oplatający bluszcz, nie oczekuję życia jak te papużki nierozłączki. Choć jak każda kobieta potrzebuję dużo czułości, bliskości, dotyku. I wzajemnego zaangażowania, bez którego nie wyobrażam sobie związku. Tak potoczyło się w moim życiu, że nie założyłam rodziny. Nie chcę mieć już dzieci, choć biorę pod uwagę związek małżeński, jeśli będzie to ważne dla mojego partnera.
Mam dość elastyczną pracę, zatem mogę sobie pozwolić na spontaniczność w życiu.
Uwielbiam pływać, ale i wygrzewać się topless na gorącym piasku. Dobrą książkę potrafię przeczytać w jedną noc, chyba że ktoś przerwie mi to czytanie. Uwielbiam gotować, w poprzednim życiu na pewno byłam kucharzem. Jeśli więc rzeczywiście droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek, to myślę, że… nie będę miała problemu, aby Cię uwieść dobrą kolacją... i przekonać, abyś został do rana...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/9/OP Kasia, 30 lat

163/50, blondynka o niebieskich oczach. Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada? Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą...

163/50, blondynka o niebieskich oczach.

Jestem ambitna i nie każdemu mężczyźnie to odpowiada, ale czy to jest wada?
Potrafię być zarówno zaradną dojrzałą kobietą, jak i małą dziewczynką. Jestem pracowita, aktywna, z zasadami, kulturalna. Uprawiam sport, sporo podróżuję, znam biegle dwa języki. Nie ograniczam partnera skoro sama też chcę się rozwijać. Cenię przyzwoitości, sumienność, naturalność i pozytywne nastawienie do życia. Potrafię w sobie dużo zmienić, jeśli będę wiedziała co. Dzisiaj żyję tylko dla siebie, nie wiem, co zaakceptuję i co we mnie ci się nie spodoba. Mamy całe życie żeby się dopasować.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

25/1/N Małgosia, 31 lat, przedszkolanka

160 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o niebieskich oczach. Mam pracę, którą lubię i kilka ciekawych pasji, które zapełniają mi czas. Lubię się uczyć, poszerzać swoje...

160 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o niebieskich oczach.

Mam pracę, którą lubię i kilka ciekawych pasji, które zapełniają mi czas. Lubię się uczyć, poszerzać swoje horyzonty. Nie w głowie mi jednak kariera; uczę się sama dla siebie, dla własnej przyjemności. W wolnym czasie staram się dbać o swoją sylwetkę i dobre samopoczucie; regularnie chodzę na basen, jeżdżę na rowerze. Lubię spędzać czas w plenerze, a żadna pogoda nie jest zła na spacer. Uczestniczę w zajęciach z jogi, ale nie traktuje jogi w kategoriach religii. Joga to świetny sposób na relaksację, wyciszenie się, zadbanie o zdrowie. Gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu, sięgam po książkę. Kocham podróże, niekoniecznie ta dalekie; czasem wystarczy jednodniowa wycieczka czy spontaniczny wyjazd w góry czy nad morze.
Jestem osobą uśmiechniętą, serdeczną i przychylnie nastawioną do każdego. Lubię poznawać nowych ludzi, sama jestem otwarta i towarzyska. I bardzo rodzinna; chętnie spotykam się z najbliższymi, zapraszam do siebie gości. Jestem odpowiedzialna, zaradna, pracowita. Zdolna do drobnych szaleństw i spontaniczności, ale i do głębszej refleksji. Wobec życia mam wiele pokory; sama staram się cieszyć każdą chwilą, czerpać z życia jak najwięcej.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym będę mogła stworzyć wspólny dom. Cieszący się życiem, pogodny i z poczuciem humoru. Ważna życiowa dojrzałość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista. Mężczyzna, który jest męski, konkretny i zdecydowany, ale równocześnie wrażliwy, uczuciowy i troskliwy.

Odpowiedz na ofertę
więcej

5/1a Magdalena, 30 lat

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć...

166cm wzrostu, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna

Jaka jest Magda? Szczera do bólu - czasem to pomaga, czasem przeszkadza. Otwarta na krytykę, bo to pozwala spojrzeć na siebie oczami innych. Staram się nie oglądać za siebie, a gdy już spojrzę – mieć poczucie, że było warto. Dużo się uśmiecham, bo to pomaga w trudnych chwilach. Ufam ludziom i wierzę, że wszyscy z natury są dobrzy. Jeśli się rozczaruję, trudno – to ich sprawa, nie moja. Staram się dawać sobie powody do zadowolenia, nie narzekania. Nie martwię tym, na co nie mam wpływu. A to, na co wpływ mam, staram się po prostu zmieniać. Nie robię w życiu spektakularnych rzeczy, nie mam ciśnienia na wielką karierę. Nie uważam jednak, że moje życie jest nudne. Wręcz odwrotnie – wydaje mi się, że potrafię je przeżywać, cieszyć się małymi, niepozornymi rzeczami.  Łatwo mnie zranić, ale szybko zapominam. Szybko się wzruszam, rzadko płaczę. Potrafię podnieść się z każdej porażki. Lubię kulinaria, podróże, siłownię. Boli mnie krzywda zwierząt, troszkę działam w schronisku. Jestem przylepką i wielką romantyczką.  Uważam, że okazywanie sobie uczuć jest niezwykle ważne. Można mnie zdobyć kwiatami, najlepiej takimi z łąki. Albo wycieczką, piknikiem w plenerze...
Czy chciałbyś poznać taką Magdę? Jestem prawdziwa, niczego nie udaję...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1288/08 Magda, 31 lat, specjalista ds. personalnych

Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.   Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę,...
Jestem sama, ale nie czuję się z tym dobrze i bardzo chciałabym to zmienić.
 
Mam nadzieję,że właśnie robię pierwszy krok w tym kierunku :-) Jaka jestem? Myślę, że przede wszystkim bardzo naturalna i uczuciowa. Dużo się uśmiecham, mam spore pokłady empatii i pozytywnych emocji, lubię rozmawiać, potrafię słuchać i zawsze staram się rozumieć. Nie jestem typem sportsmenki i zdecydowanie preferuję umiarkowany wysiłek fizyczny, bez żadnych ekstremów. Jeśli więc pasjonujesz się wspinaczką wysokogórską nie dotrzymam Ci towarzystwa, za to chętnie zaproszę Cię na jogging lub po prostu długi spacer. Przyjemność sprawiają mi również ćwiczenia pilates lub typowy trening fitness. Sporo czytam, poza tym kino, teatr – tak lubię spędzać wolny czas. Odprężam się, gdy czuję ciepły piasek pod stopami, zapach morza lub wiatr znad oceanu a czasem wystarczy myśl … że nie muszę rano wstawać :-)
             Choć nigdy nie byłam w zalegalizowanym związku, cenię instytucję małżeństwa a w kwestii rodziny jestem tradycjonalistką. Nie szukam ideału bo wiem, że nie istnieje a związek to sztuka kompromisu. Nie muszą nas łączyć zainteresowania, ale na pewno wspólny system wartości, podobne postrzeganie świata, oczekiwania, plany i marzenia. Tęsknie za mężczyzną z którym połączy mnie miłość, przyjaźń i bezgraniczne zaufanie, z którym będę mogła o wszystkim porozmawiać a czasem pomilczeć. Wyobrażam sobie, że jesteś odpowiedzialny, opanowany, potrafisz sprawić, że czuję się przy Tobie bezpiecznie. Ujmujesz mnie optymizmem i wysoką kulturą osobistą. I bardzo pragniesz założyć rodzinę.
 
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE