infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Małgorzata z Wrocławia
Rozczarowana portalami randkowymi, znalazłam się w Duet Centrum. Od razu zdecydowałam się na program Prestige, gwarantujący najwyższą jakość usług. Opłaciło się zaryzykować – swój czas i pieniądze, a przede wszystkim emocje. Klimat panujący podczas trwania programu jest niepowtarzalny, a starania Pań konsultantek przy doborze partnerów – wyjątkowe. Jestem przekonana, że z ich pomocą uda mi się znaleźć bliską sercu osobę”.
Duet , to miejsce...

Duet Centrum, to miejsce, w którym dobór partnerski nie jest przypadkowy a każda propozycja jest zweryfikowana. Nie więc mowy o takich rozczarowaniach, jakie wiążą się z próbą poznania przez Internet. Jestem zadowolony z przebiegu mojego programu, tym bardziej, że rozwijam znajomość z Karoliną. I mam nadzieję, że już nie będzie potrzeby przedstawiania mi kolejnych ofert.

                                                         

                                                                                                Piotr  42  Warszawa

Jadwiga

Jeśli jeszcze wahasz się przed decyzją co do przystąpienia w szeregi klientów Duet Prestige, zaryzykuj. Niezależnie, czy masz lat 30. i wydaje Ci się, że wszystko przed Tobą, czy jesteś po 50-tce – jak ja - i masz wrażenie, że czas na miłość już minął. Ograniczenia tkwią tylko w Twojej głowie, bo możliwości poznawania fajnych ludzi, a co za tym idzie – szanse na związek są ogromne. I daje je Duet Centrum Zapoznawcze. Poznałam wielu ciekawych mężczyzn i mam to szczęście, że najciekawszy z nich zobaczył we mnie równie ciekawą kobietę. Jesteśmy razem już rok, a wszystkim naszym samotnym znajomym polecamy Duet. 

                                                                   

                                                                                                     Jadwiga

Nasz ślub

26.08.2017 roku odbył się nasz Ślub – czy to nie jest najlepsza rekomendacja? Nic dodać, nic ująć. Po prostu trzeba spróbować. My nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego finału.

                                                                                     
                                                                                                 Anna i Piotr

Iza

Nie jest łatwo kogoś poznać, ja już przerobiłam wszystko - randki z polecenia, wieczorki taneczne, internetowe portale randkowe.


Nawet było trochę tych spotkań, nawet się podobałam i chcieli się umawiać, ale dla mnie większość tych facetów to była porażka...


Nie chcę jednak ich oceniać, ja też przecież jestem oceniana i nie każdemu muszę się podobać, no ale rozumiem, co mają na myśli kobiety, które tu narzekają na tą "brzydszą płeć".


Jestem klientką biura duet i choć to nie jest idealne biuro, uważam że poznaję znacznie bardziej wartościowych, wykształconych i poważnych facetów niż tych wszystkich razem wziętych, których poznałam przez inne formy zapoznawania. Moja koleżanka z pracy w zeszłym roku poznała fajnego faceta właśnie przez duet, stąd i moja decyzja o skorzystaniu. Więcej będę mogła powiedzieć później, bo to dopiero początki. 

Tu znajduję konkrety, a moja fotka jest bezpieczna

Wiele czasu spędziłem w internecie, byłem zalogowany na kilku portalach randkowych; teraz wiem, że był to zmarnowany czas. Chyba że ktoś lubi pisać, bajerować się i nie zraża się tym, że po kilku godzinach, dniach czy nawet tygodniach wirtualna znajomość kończy się, bo... dziewczyna nagle nie ma ochoty na spotkanie.


W Duecie znajduję konkrety; droga od wymiany kontaktów do spotkania skrócona jest do minimum i to dla mnie największy atut tego biura. Owszem, nie jest to tania usługa, ale wolę zapłacić i korzystać niż nie zapłacić i nie mieć z tego nic.  Poza tym mam pewność, że  moja fotografia nie będzie gdzieś w wirtualnej przestrzeni...

                                                                                                 Adam

Karol

Duet Centrum polecam i tym, co szukają przygody, i tym, którzy chcą czegoś poważniejszego. Każdy znajdzie "coś" dla siebie; warto tylko zakomunikować na wstępie: "o co mi tak naprawdę chodzi". A może i nie, bo często jest tak, że plany planami, a życie życiem ;-) I o to chyba chodzi, tak jest ciekawiej..

 

Wychodzę za mąż

Wychodzę za mąż!!!! Tak!!! i gdyby nie  DUET to by się na pewno nie zdarzyło. Polecam panie tam pracujące, są super cierpliwe i robią wszystko , żeby się udało. Mojego narzeczonego mi prawie siłą wcisnęła moja konsultantka, ja marudziłam że jest młodszy i nie podoba mi się jego zawód. Na spotkanie w końcu poszłam, było od samego początku cudownie i teraz bierzemy ślub!! A pani powiedziała mi, że wiedziała że tak będzie :)))

i miała rację.

                                                                                   Karolina

Miałam swoje fanaberie...

Ja zdecydowanie polecam program Prestige. Jestem osobą w pewnym sensie publiczną, dość zamożną i charakterystyczną. We własnym środowisku miałam duży problem ze znalezieniem partnera. Zależało mi na niezależnym finansowo mężczyźnie, obytym i na poziomie, ale spoza kręgów tzw. "celebrytów", takim z którym nie będę rozmawiała wyłącznie przez pryzmat tego czym się zajmuję.

Jestem dojrzałą kobietą, wiem czego chcę. Zostałam potraktowana profesjonalnie, z dyskrecją i życzliwym zainteresowaniem, bez sensacji. Dokładnie tego potrzebowałam. Mężczyznę poznałam, spotykamy się od kilku miesięcy, nie ma pośpiechu. On ma swoje pieniądze, swoje pasje, nie dowartościowuje się moim kosztem. Nie podnieca się niezdrowo, gdy ktoś robi mi zdjęcie, jest spokojny i zrównoważony, spełnia właściwie wszystkie wymagania, o jakich wspominałam pani z DC. Bardzo ważne – mają wyjątkowo indywidualne podejście i zrozumienie wszystkich fanaberii ... Tak trzymać.

Na swoją Panią jednak poczekałem

Usługa może trochę nietypowa, ale nie przesadzajmy, teraz w dobie internetu wszystkim się wydaje, ze to bez sensu. A jednak tak nie jest, bo w necie kilkaset ofert trzeba przejrzeć samemu, a i tak nie do końca to działa, bo danej osoby nie widzisz, nawet nie wiesz, czy w profilu pisze prawdę. W Duecie oferty są sprawdzane, osoby z biura poznają klientów osobiście i przez to im łatwiej dopasować ludzi do siebie. Potem na spotkaniach już wszystko zależy od nas i chemii, wiadomo, że nie zawsze się uda. Ja jednak jestem zadowolony z usługi i polecam, chociaż na swoją panią długo czekałem.

                                                                                            Robert

U mnie cała akcja przebiegła dosyć sprawnie i skutecznie.

U mnie cała akcja poszukiwawcza przebiegła dosyć sprawnie i skutecznie. Byłem w programie Duet Prestige, uznałem, że jak coś robić to porządnie. I tak podeszliśmy do tego z obu stron – ja byłem do dyspozycji, szczerze odpowiedziałem na wszystkie pytania. Profil poszukiwanej pani był dokładnie określony. Może to wyglądać na wyrachowanie, ale jestem osobą o wysokim statusie materialnym, społecznym, można nawet powiedzieć, że publiczną. Nie chciałem poznawać wielu przypadkowych pań, które mogłoby to przyciągnąć. Zależało mi na dobrej osobie, której nie będzie zależało na pieniądzach. Miesiąc, dwa spotkania. Jest perfekcyjnie. Serdecznie dziękuję pani Ani za zaangażowanie, bo to wszystko głównie jej zasługa. Jestem bardzo zadowolony, a w nowym związku – szczęśliwy. 

                                                                                        Mateusz