infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Małgorzata z Wrocławia
Rozczarowana portalami randkowymi, znalazłam się w Duet Centrum. Od razu zdecydowałam się na program Prestige, gwarantujący najwyższą jakość usług. Opłaciło się zaryzykować – swój czas i pieniądze, a przede wszystkim emocje. Klimat panujący podczas trwania programu jest niepowtarzalny, a starania Pań konsultantek przy doborze partnerów – wyjątkowe. Jestem przekonana, że z ich pomocą uda mi się znaleźć bliską sercu osobę”.
Piotr

Duet Centrum, to miejsce, w którym dobór partnerski nie jest przypadkowy a każda propozycja jest zweryfikowana. Nie więc mowy o takich rozczarowaniach, jakie wiążą się z próbą poznania przez Internet. Jestem zadowolony z przebiegu mojego programu, tym bardziej, że rozwijam znajomość z Karoliną. I mam nadzieję, że już nie będzie potrzeby przedstawiania mi kolejnych ofert.

                                                         

                                                                                                Piotr  42  Warszawa

Jadwiga

Jeśli jeszcze wahasz się przed decyzją co do przystąpienia w szeregi klientów Duet Prestige, zaryzykuj. Niezależnie, czy masz lat 30. i wydaje Ci się, że wszystko przed Tobą, czy jesteś po 50-tce – jak ja - i masz wrażenie, że czas na miłość już minął. Ograniczenia tkwią tylko w Twojej głowie, bo możliwości poznawania fajnych ludzi, a co za tym idzie – szanse na związek są ogromne. I daje je Duet Centrum Zapoznawcze. Poznałam wielu ciekawych mężczyzn i mam to szczęście, że najciekawszy z nich zobaczył we mnie równie ciekawą kobietę. Jesteśmy razem już rok, a wszystkim naszym samotnym znajomym polecamy Duet. 

                                                                   

                                                                                                     Jadwiga

Nasz ślub

26.08.2017 roku odbył się nasz Ślub – czy to nie jest najlepsza rekomendacja? Nic dodać, nic ująć. Po prostu trzeba spróbować. My nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego finału.

                                                                                     
                                                                                                 Anna i Piotr

Iza

Nie jest łatwo kogoś poznać, ja już przerobiłam wszystko - randki z polecenia, wieczorki taneczne, internetowe portale randkowe.


Nawet było trochę tych spotkań, nawet się podobałam i chcieli się umawiać, ale dla mnie większość tych facetów to była porażka...


Nie chcę jednak ich oceniać, ja też przecież jestem oceniana i nie każdemu muszę się podobać, no ale rozumiem, co mają na myśli kobiety, które tu narzekają na tą "brzydszą płeć".


Jestem klientką biura duet i choć to nie jest idealne biuro, uważam że poznaję znacznie bardziej wartościowych, wykształconych i poważnych facetów niż tych wszystkich razem wziętych, których poznałam przez inne formy zapoznawania. Moja koleżanka z pracy w zeszłym roku poznała fajnego faceta właśnie przez duet, stąd i moja decyzja o skorzystaniu. Więcej będę mogła powiedzieć później, bo to dopiero początki. 

Tu znajduję konkrety, a moja fotka jest bezpieczna

Wiele czasu spędziłem w internecie, byłem zalogowany na kilku portalach randkowych; teraz wiem, że był to zmarnowany czas. Chyba że ktoś lubi pisać, bajerować się i nie zraża się tym, że po kilku godzinach, dniach czy nawet tygodniach wirtualna znajomość kończy się, bo... dziewczyna nagle nie ma ochoty na spotkanie.


W Duecie znajduję konkrety; droga od wymiany kontaktów do spotkania skrócona jest do minimum i to dla mnie największy atut tego biura. Owszem, nie jest to tania usługa, ale wolę zapłacić i korzystać niż nie zapłacić i nie mieć z tego nic.  Poza tym mam pewność, że  moja fotografia nie będzie gdzieś w wirtualnej przestrzeni...

                                                                                                 Adam

Karol

Duet Centrum polecam i tym, co szukają przygody, i tym, którzy chcą czegoś poważniejszego. Każdy znajdzie "coś" dla siebie; warto tylko zakomunikować na wstępie: "o co mi tak naprawdę chodzi". A może i nie, bo często jest tak, że plany planami, a życie życiem ;-) I o to chyba chodzi, tak jest ciekawiej..

 

Wychodzę za mąż

Wychodzę za mąż!!!! Tak!!! i gdyby nie  DUET to by się na pewno nie zdarzyło. Polecam panie tam pracujące, są super cierpliwe i robią wszystko , żeby się udało. Mojego narzeczonego mi prawie siłą wcisnęła moja konsultantka, ja marudziłam że jest młodszy i nie podoba mi się jego zawód. Na spotkanie w końcu poszłam, było od samego początku cudownie i teraz bierzemy ślub!! A pani powiedziała mi, że wiedziała że tak będzie :)))

i miała rację.

                                                                                   Karolina

Miałam swoje fanaberie...

Ja zdecydowanie polecam program Prestige. Jestem osobą w pewnym sensie publiczną, dość zamożną i charakterystyczną. We własnym środowisku miałam duży problem ze znalezieniem partnera. Zależało mi na niezależnym finansowo mężczyźnie, obytym i na poziomie, ale spoza kręgów tzw. "celebrytów", takim z którym nie będę rozmawiała wyłącznie przez pryzmat tego czym się zajmuję.

Jestem dojrzałą kobietą, wiem czego chcę. Zostałam potraktowana profesjonalnie, z dyskrecją i życzliwym zainteresowaniem, bez sensacji. Dokładnie tego potrzebowałam. Mężczyznę poznałam, spotykamy się od kilku miesięcy, nie ma pośpiechu. On ma swoje pieniądze, swoje pasje, nie dowartościowuje się moim kosztem. Nie podnieca się niezdrowo, gdy ktoś robi mi zdjęcie, jest spokojny i zrównoważony, spełnia właściwie wszystkie wymagania, o jakich wspominałam pani z DC. Bardzo ważne – mają wyjątkowo indywidualne podejście i zrozumienie wszystkich fanaberii ... Tak trzymać.

Na swoją Panią jednak poczekałem

Usługa może trochę nietypowa, ale nie przesadzajmy, teraz w dobie internetu wszystkim się wydaje, ze to bez sensu. A jednak tak nie jest, bo w necie kilkaset ofert trzeba przejrzeć samemu, a i tak nie do końca to działa, bo danej osoby nie widzisz, nawet nie wiesz, czy w profilu pisze prawdę. W Duecie oferty są sprawdzane, osoby z biura poznają klientów osobiście i przez to im łatwiej dopasować ludzi do siebie. Potem na spotkaniach już wszystko zależy od nas i chemii, wiadomo, że nie zawsze się uda. Ja jednak jestem zadowolony z usługi i polecam, chociaż na swoją panią długo czekałem.

                                                                                            Robert

U mnie cała akcja przebiegła dosyć sprawnie i skutecznie.

U mnie cała akcja poszukiwawcza przebiegła dosyć sprawnie i skutecznie. Byłem w programie Duet Prestige, uznałem, że jak coś robić to porządnie. I tak podeszliśmy do tego z obu stron – ja byłem do dyspozycji, szczerze odpowiedziałem na wszystkie pytania. Profil poszukiwanej pani był dokładnie określony. Może to wyglądać na wyrachowanie, ale jestem osobą o wysokim statusie materialnym, społecznym, można nawet powiedzieć, że publiczną. Nie chciałem poznawać wielu przypadkowych pań, które mogłoby to przyciągnąć. Zależało mi na dobrej osobie, której nie będzie zależało na pieniądzach. Miesiąc, dwa spotkania. Jest perfekcyjnie. Serdecznie dziękuję pani Ani za zaangażowanie, bo to wszystko głównie jej zasługa. Jestem bardzo zadowolony, a w nowym związku – szczęśliwy. 

                                                                                        Mateusz

Kinga

Program Duet Centrum spełnił moje oczekiwania; od dawna szukałam oferty, która nie sprowadza się do poziomu internetowego portalu randkowego, gdzie samodzielnie trzeba wyszukiwać sobie kontakty, odsłaniając jednocześnie wiele informacji na swój temat. Bycie "w bazie" Klientów Duetu  daje duży komfort i poczucie bezpieczeństwa; moje ogłoszenie matrymonialne nie wisi na żadnej stronie wśród tysięcy innych ofert matrymonialnych, mam kontrolę nad tym, kto i w jakim zakresie otrzymuje informacje na mój temat, nie narażam się na otrzymywanie wiadomości od przypadkowych osób. Wszystko przebiega pod opieką Konsultantki, która rozumie moje potrzeby i uwzględnia je przy przygotowywaniu propozycji. Polecam usługę tym, którzy szukają mądrej alternatywy! Biuro matrymonialne, to wbrew krążącym opiniom – bardzo nowoczesna usługa.


                                                                                                                 Kinga (38 lat, Trójmiasto)

Niedługo nasz Ślub...

Niedługo nasz Ślub... co więcej można napisać, by jeszcze bardziej polecić komuś program Duet Prestige? Nie, nie jesteśmy 30-latkami z fotokatalogu. Każde z nas jest po przejściach i żadne z nas nie brało pod uwagę małżeństwa.  Konsultantka – Pani Elżbieta tak nas dopasowała, że ślub stał się pieczątką naszej znajomości. Jesteśmy idealnym przykładem na to, że nieidealni ludzie w tych nieidealnych czasach mogą być szczęśliwi – pomimo przeszłości i różnych zawirowań. Pięknie jest zakochać się po 50-tce! Gdy można wnieść w związek nie tylko miłość, ale także przyjaźń, bliskość, dojrzałość, spokój, doświadczenie. Wartości, których mogą pozazdrościć nam nastolatkowie. Serdecznie polecamy biuro matrymonialne Duet Centrum; nam się udało, więc i Państwu może się udać.

                                                                                                           Beata i Jacek

Karolina z Wrocławia

"Voucher" do Duet Centrum otrzymałam od znajomych na swoje 40-te urodziny. Gdyby nie ten prezent, sama raczej nie zdecydowałabym się skorzystać z tak niecodziennej usługi. Pewnie do dziś "wisiałabym" na jakimś portalu randkowym, gdzie jednym kliknięciem ktoś "dodaje mnie do ulubionych" lub "daje do kosza". W gąszczu różnych profili, tysięcy zdjęć – bardziej lub mniej udanych, trudno jest znaleźć tą właściwą osobę, jak i samemu trudno jest zaprezentować swoje atuty. Program oferowany przez biuro matrymonialne Duet  to program jakościowy, co daje mu znaczną przewagę nad internetem. Wszystkie oferty matrymonialne podlegają weryfikacji, co dla mnie jest największą wartością tego programu. A słowo wypowiedziane jest ważniejsze niż to napisane. A o to przecież chodzi – by się spotykać, a nie klikać! 


                                                                                                                Karolina z Wrocławia

Adam F., Zielona Góra

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce ulotka "Duet  - ekskluzywne biuro matrymonialne". Z ciekawości zadzwoniłem... i na zaspokojeniu ciekawości nie skończyło się. Zostałem Klientem, a już po kilku miesiącach – zakochanym 45-latkiem. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, bo Duet miał być tylko przygodą, zapełnieniem pewnej pustki po nieudanym małżeństwie. Jesteśmy razem, dbamy o związek, planujemy wspólną przyszłość.... narazie bez angażowania w to księdza czy urzędnika w USC, ale "nigdy nie mów nigdy". Biuro matrymonialne Duet przerosło moje najśmielsze oczekiwania i każdemu polecam spróbować. 

                                                                                                                        Adam F., Zielona Góra

Małgorzata

Z usług Duet-u przed laty korzystała moja znajoma. I tu Was zaskoczę – nie było happy endu. Życie pisze różne scenariusze, dziś ona jest w szczęśliwym związku, a u mnie trochę pod górę. Za Jej rekomendacją zgłosiłam się do Duet-u, choć pierwsza myśl, jaka pojawiła się w głowie, to: "Biuro matrymonialne? Ja nie chcę już męża" Na szczęście okazało się, że nie wszyscy mężczyźni szukają żon. Zanim poznałam Roberta, upłynęło parę miesięcy – pełnych różnych spotkań, rozmów, nadziei. Dawałam szansę każdej znajomości; wyszłam z założenia, że tylko takie podejście ma sens. I dzięki temu poznałam Roberta.... z opisu i fotografii nie był mężczyzną moich marzeń, jednak już po pierwszej minucie spotkania czułam, że chciałabym kolejnego. Na odpowiedź z Jego strony nie musiałam długo czekać – gdy odprowadzał mnie do samochodu, zapytał, czy w weekend dałabym się gdzieś zaprosić. Co mogę napisać więcej? Warto bywać w różnych miejscach, by zwielokratniać możliwości w poznawaniu ludzi. Można iść na kurs językowy, można zapisać się na kurs tańca czy na naukę gry w tenisa.  Ale czy szanse poznania tam akurat kogoś wolnego, w odpowiednim wieku i całym innym wahlarzem oczekiwań, jakie mamy – są duże? Biuro matrymonialne / centrum zapoznawcze "gromadzi" ludzi wolnych, o podobnym podejściu do związku, podobnym systemie wartości i oczekiwań, zbliżonym stylu życia itp. Warto więc bywać w takich miejscach, gdzie są tacy właśnie ludzi – wolni, niezależni, nastawieni na długofalową relację.

                                                                                                                     Małgorzata

Witold spod Warszawy

Dla kogo Duet Prestige? Na pewno dla takiego faceta jak ja – konkretnego, zdecydowanego, wiedzącego, czego chce od życia. O sprecyzowanych oczekiwaniach co do kobiety, wiedzący też, czego chciałby uniknąć (uczę się na błędach), bo ileż można szukać tej drugiej połówki? Nastawiony zdecydowanie na jakość, a nie ilość ( nie chcę już tracić czasu na poszukiwania, bo ten czas chciałbym spędzać z tą właśnie kobietą.) Unikający jak ognia portali internetowych, wirtualnych korespondencji i lajków pod zdjęciami. Te czasy mam już za sobą. Nie żałuję, że od razu wybrałem program vipowski, bo widzę pierwsze efekty, choć to dopiero początek. Jakiś czas temu korzystałem z pakietu innego biura (było to również biuro matrymonialne w Warszawie), ale trudno nawet porównać tamto biuro z Duetem. Ja polecam Duet. 

                                                                                                                       Witold spod Warszawy