infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Ekskluzywne biuro matrymonialne Bydgoszcz


Wiemy, że zabiegana codzienność nie przynosi zbyt często okazji ku temu, by nawiązywać nowe, ciekawe i perspektywiczne znajomości. Te ograniczone możliwości często nie są zależne od nas; praca i rozwój zawodowy, zobowiązania rodzinne, przebywanie stale w tym samym gronie ludzi – wszystko to utrudnia poszukiwania odpowiedniego partnera / partnerki.


W odróżnieniu od tego, co oferują portale towarzysko - randkowe, nie narażamy Klientów na nawiązywanie znajomości, które często nie wychodzą poza wirtualny świat internetu. Ogólny dostęp do sieci, powszechność portali, anonimowość i brak odpowiedzialności za słowa – nie sprzyjają poznawaniu nowych, wolnych osób w sposób efektywny i bezpieczny. Prezentowane w internecie ogłoszenia matrymonialne (Bydgoszcz i okolice) nie są w żaden sposób zweryfikowane, co powoduje rozczarowania już na starcie znajomości.


                                                                 biuro matrymonialne bydgoszczZweryfikowane oferty matrymonialne – Bydgoszcz i okolice


Duet Centrum - agencja matrymonialna pracuje dla tych osób, które poszukują wartościowego partnera / wartościowej partnerki, by stworzyć z nim / z nią trwałą, satysfakcjonującą relację. Randki w Bydgoszczy oferuje internet; my nie jesteśmy portalem randkowym, jakich pełno w sieci. W przeciwieństwie do nich - nie świadczymy Państwu usług "online" i zależy nam na bezpośrednim kontakcie z każdym Klientem.


Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło: "randki Bydgoszcz", "Pani szuka Pana", "Pan szuka Pani"czy "singielki Bydgoszcz" można znaleźć różne oferty o rożnym charakterze. Duet Centrum to coś więcej niż ogłoszenia kobiet czy mężczyzn. Jesteśmy nowoczesnym biurem zapoznawczym, które już od wielu lat z powodzeniem łączy Polaków w pary. Nasze anonse matrymonialne są autentyczne i zweryfikowane, więc jeśli szukają Państwo kogoś na poważnie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy biurem ogólnopolskim; województwo kujawsko – pomorskie to silny ośrodek w naszej bazie - możemy więc zawęzić poszukiwania partnera / partnerki do obszaru Państwa miejsca zamieszkania, lub – rozszerzyć je nawet o cały kraj.


Duet Centrum Zapoznawcze to gwarancja bezpieczeństwa, jakości i profesjonalizmu w doborze partnerskim. Duet Centrum Zapoznawcze istnieje na rynku już 19. lat; wyróżnia nas nie tylko kierunkowe wykształcenie, ale - przede wszystkim - doświadczenie w zrozumieniu potrzeb i oczekiwań Klientów, kształtowany przez lata styl pracy, empatia i zaangażowanie naszych konsultantów. Ciągle poszerzamy swoje umiejętności, współpracując z wieloma autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii, kreowania wizerunku, a nawet prawa rodzinnego. Wszystkim naszym Klientom oferujemy wysoki poziom oferowanych usług, ochronę danych osobowych, dyskrecję i przyjazną, bardzo ludzką atmosferą współpracy.                                                  biuro matrymonialne bydgoszczNajlepsze ogłoszenia matrymonialne – Bydgoszcz


Będąc z nami, Klienci otrzymują pewność poznawania takich osób, które: podobnie zapatrują się na życie, reprezentują ten sam poziom wykształcenia, sukcesów, styla życia, świat wartości i życiowych priorytetów.


Prezentujemy Państwu tylko i wyłącznie zweryfikowane oferty matrymonialne – Bydgoszcz; te, które znajdują się na naszej stronie internetowej publikowane są tylko na prośbę Klientów. Dzięki temu łatwiej wyobrazić sobie, jakie osoby korzystają z usług oferowanych przez naszą firmę. Choć wszystkich Klientów znamy z bezpośredniego kontaktu, żadnych danych nie publikujemy w internecie. Ochrona informacji (w tym także wizerunku, jeśli jest takie życzenie Klienta) oraz pełna dyskrecja wyznaczają standardy pracy Duet Centrum. Wszystkie nasze zobowiązania wobec Państwa znajdują się w indywidualnie spisanej umowie.


W zależności od preferencji Klienta, proponujemy kilka programów członkowskich. W czasie rozmowy chętnie pomożemy dobrać usługę tak, by spełniła Państwa oczekiwania. Spotkanie / rozmowa z konsultantem to nie tylko sprecyzowanie oczekiwań i potrzeb Klienta, ale omówienie kierunku i sposobu realizacji usługi i programu.


Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, przekażemy szczegółowe informacje na temat sposobu realizacji usługi.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)

Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: