infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Ewolucji podlegają różne płaszczyzny życia, w tym również postrzeganie biur matrymonialnych. Jako alternatywa dla portali randkowych, jakich pełno w Internecie, stawiamy na bezpośredni kontakt z każdym Klientem, oferując współpracę w przyjaznej i pełnej empatii atmosferze.

Współczesny styl życia, codzienne zabieganie oraz przebywanie stale w tym samym gronie ludzi (rodzina, znajomi, środowisko zawodowe) nie sprzyjają nawiązywaniu wartościowych, głębokich i trwałych relacji. I choć łatwiej jest rozstać się dziś niż kiedyś, a liczba rozstań i rozwodów stale rośnie, szczęśliwe życie osobiste wciąż stoi na pierwszym miejscu w hierarchii wartości Polaków. Bliskość, pragnienie poczucia bezpieczeństwa i wsparcia jest wciąż niezmienne - i nie jest zależne od  płci, wieku, poziomu wykształcenia, stanu cywilnego, doświadczeń z przeszłości.

Dlatego też warto nam zaufać. Biuro matrymonialne Duet Centrum swoje usługi kieruje do tych z Państwa, którzy pragną poznawać partnerów realnie (nie wirtualnie), a współpracę z nami potraktują jako naturalną drogę do rozpoczęcia swoich poszukiwań.

Podczas spotkania z naszym Konsultantem opowiesz, co dla Ciebie jest ważne; tylko tak szczera rozmowa pozwoli nam dopasować usługę do Twoich potrzeb, by poszukiwanie partnera/partnerki za naszym pośrednictwem zakończyło się sukcesem. Nasi Konsultanci to zgrana, kilkuosobowa drużyna, która – oprócz akademickiego, kierunkowego wykształcenia, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dla tysięcy osób.

Zdajemy sobie sprawę, że może odwiedzasz naszą stronę po raz pierwszy. Na naszej stronie można poczytać wiele, ale my stawiamy na rozmowę. Jesteśmy po to, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości i przybliżyć Państwu naszą działalność.

Zachęcamy do kontaktu!

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: