infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Zachód

obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław),
wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

Oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław), wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniazachod@duetcentrum.pl

W majowym wydaniu miesięcznika Wrocławianin ukazał się wywiad p.t. "Wrocław - miasto singli" - zachęcamy do lektury

Wyształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Nieistotne, czy szukasz partnera do małżeństwa, przyjaźni czy dalekiej podróży. Wspólnym mianownikiem zawsze jest przecież bliskość. Dzięki nam nawiążesz kontakt z osobami, które  tak samo zapatrują się na związek, mają zbliżone oczekiwania, podobnie wyobrażają sobie wspólne bycie „we dwoje”. Zmieniają się obyczaje, zmienia się forma związków. Dla jednych tradycyjne małżeństwo i rodzina jest wciąż oczywistym celem, inni znów potrzebę bliskości chcą realizować w mniej formalny sposób. Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze; chcemy o nich porozmawiać, by móc przygotowywać Ci propozycje pod kątem Twoich oczekiwań.

Profesjonalizm w działaniu, dyskrecja, skuteczność i przyjazna atmosfera współpracy – to oferuje nasze biuro matrymonialne. Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski czy Zielona Góra od wielu lat leżą w zasięgu naszych działań. Mamy tutaj ogromne sukcesy.

W odróżnieniu od portali randkowych, jakich pełno w Internecie, naszym Klientom gwarantujemy nawiązywanie znajomości z osobami, które wyraziły chęć rzeczywistego spotkania. Informacje, jakie przekazujemy na temat potencjalnych partnerów, są rzetelnie zweryfikowane. Nikogo nie zalewamy masową ilością przypadkowych ofert; każda propozycja jest przemyślana i – co najważniejsze – omówiona z Klientem. Dzięki temu otrzymują Państwo pewność poznawania osób, które reprezentują podobny poziom wykształcenia i stylu życia, systemu wartości, kultury osobistej, a także atrakcyjności fizycznej.

Podczas trwania współpracy, do Państwa dyspozycji są wszyscy nasi Konsultanci (osobiście, telefonicznie, mailowo), oferując swoje doradztwo, pomoc i wsparcie.

Duet Centrum w DDTVN: