infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Zachód

obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław),
wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

Oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław), wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniazachod@duetcentrum.pl

W majowym wydaniu miesięcznika Wrocławianin ukazał się wywiad p.t. "Wrocław - miasto singli" - zachęcamy do lektury

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne Jelenia Góra


Drodzy single i singielki! Rozumiemy, że życie na co dzień nie daje okazji ku temu, by poznawać nowe, wolne i ciekawe osoby. Ograniczenia w nawiązywaniu nowych znajomości nie wynikają z braku poczucia własnej wartości, kompleksów, braku otwartości czy ubytku w kompetencjach partnerskich.


"Randki Jelenia Góra" oferuje internet. My nie jesteśmy portalem randkowym, jakich wiele w sieci. Duet Centrum – biuro matrymonialne w Jeleniej Górze to gwarancja nawiązywania wartościowych kontaktów w świecie realnym, a nie wirtualnym. Będąc z nami, otrzymują Państwo pewność poznawania osób, które reprezentują ten sam poziom stylu życia, wykształcenia, podobny świat wartości i poglądów, atrakcyjności fizycznej i kultury osobistej. Posiadamy kilkutysięczną bazę Klientów (nasze biura matrymonialne pracują na terenie całego kraju), ideą naszej pracy nie jest tylko ilość, ale przede wszystkim wysoki poziom i jakość składanych propozycji.


                                                         biuro matrymonialne jelenia góraDuet Centrum – biuro matrymonialne Jelenia Góra


W centrum Kotliny Jeleniogórskiej leży Jelenia Góra; ogłoszenia z rejonu Dolnego Śląska są bardzo ciekawe, autentyczne i zweryfikowane przez naszych konsultantów. Zachęcamy, by odwiedzić nasze biuro matrymonialne – Jelenia Góra to miasto na którym się znamy! Jesteśmy firmą z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, która jako jedyna w tej branży zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, m.in. psychologów, socjologów, specjalistów komunikacji interpersonalnej.


Duet Centrum to nie są anonse matrymonialne czy ogłoszenia towarzyskie, jakich wiele w internecie. Proponujemy Państwu kilka wariantów (programy członkowskie o różnym czasie trwania oraz zasięgu, jak i indywidualny program Duet Prestige); rozmowa z konsultantem z pewnością ułatwi Państwu wybór najlepszej opcji. Niezależnie od tego, na jaki program zdecyduje się Klient, do współpracy z Państwem zawsze podchodzimy indywidualnie i jakościowo.


Najlepsze oferty i ogłoszenia matrymonialne – Jelenia Góra


Rozumiemy, jak ważna jest dla Państwa ochrona danych osobowych (czasem także ochrona wizerunku); stworzenie atrakcyjnego i przyciągającego profilu w sieci wiąże się z ujawnieniem wielu informacji na swój temat, jak i zgodą na to, że profil odwiedzany jest przez różne osoby, często bez naszej zgody. Duet Centrum to źródło wartościowych, ciekawych i perspektywicznych znajomości! Wyszukując na naszej stronie internetowej "oferty matrymonialne – Jelenia Góra" czy " ogłoszenia matrymonialne – Jelenia Góra ", znajdą Państwo zarówno ogłoszenia osób, które docelowo myślą o zawarciu związku małżeńskiego, jak i szereg takich propozycji, gdzie Klienci nie przywiązują wagi do formalizowania znajomości. Jesteśmy nie tylko biurem matrymonialnym, lecz przede wszystkim centrum zapoznawczym, które daje możliwości nawiązywania ciekawych kontaktów.


Pan szuka Pani? Pani szuka Pana? Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z nami! Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania, przekażemy szczegółowe informacje na temat sposobu realizacji usługi.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnienie formularza ma charakter informacyjny.

Oddzwonimy i udzielimy wszystkich informacji.


                                                          biuro matrymonialne jelenia góraDuet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: