infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Ogłoszenia matrymonialne - nasi użytkownicy czekają na Ciebie!


Wydaje ci się, że anonse matrymonialne nie są skutecznym sposobem na poznanie nowych osób? To duży błąd. Nasze biuro matrymonialne cieszy się dużą popularnością - każdego dnia nowe osoby dołączają do naszej społeczności. Nasz oddział wschodni ma pod sobą województwo lubelskie, województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie. Również osoby z województwa podkarpackiego umieszczają u nas swoje ogłoszenia. Dzięki różnorodności miejsc zamieszkania, każdy, niezależnie od tego w jakim regionie mieszka, może nawiązać interesującą znajomość z osobą ze swojej okolicy. To użytkownik decyduje, czy chce otrzymywać ogłoszenia matrymonialne z województwa lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, czy może z całego okręgu wschodniego.


Biuro matrymonialne i jego wysoka skuteczność

Randkowanie w sieci posiada swoich gorących zwolenników. Na korzyść nawiązywania znajomości przez internet przemawia m.in. oszczędność czasu. Często jednak problemem jest brak informacji na temat osób kryjących się pod anonsami matrymonialnymi. Nasze biuro matrymonialne możliwość przeglądania profili zgodnie z odpowiadającymi użytkownikowi kryteriami. Ogłoszenia matrymonialne znajdujące się w naszym serwisie są sprawdzane pod kątem wiarygodności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nawiązujesz kontakt z realnymi osobami. Dodatkowo, każda osoba dołączająca do naszej społeczności zaczyna od wypełnienia formularza, znajdującego się na stronie. Prosimy nie tylko o podstawowe informacje, ale także oczekiwania względem przyszłego partnera lub partnerki.

Takie dane pozwalają na swobodne filtrowanie profili, w celu nawiązania kontaktu z odpowiadającymi nam osobami. Jeśli np. nie chcesz się wiązać z kimś rozwiedzionym, to odpowiednie ustawienie filtrów pozwoli Ci na znalezienie osób, które do tej pory nie wchodziły w związki małżeńskie. Pamiętaj również o określeniu swoich dodatkowych preferencji oraz oczekiwań w wolnym polu. Znacząco ułatwi to dobranie dla Ciebie osoby o odpowiednim profilu.


Ogłoszenia matrymonialne - zawsze jest czas na miłość

Wydaje ci się, że nie masz szczęścia w miłości? Cały czas trafiasz na nieodpowiednie osoby? A może zwyczajnie nie masz czasu na poznawanie ludzi w tradycyjny sposób, ze względu na dużą ilość obowiązków zawodowych? Jeśli tak, to ogłoszenia matrymonialne znajdujące się w naszym serwisie mogą być ciekawą alternatywą dla tradycyjnego randkowania. Oczywiście, internet jest dobrym miejscem na zaczęcie znajomości, ale jeśli myślisz poważnie o budowaniu związku lub bliższej relacji, to im szybciej przeniesiesz znajomość na realny grunt, tym lepiej.

Niezależnie od tego ile masz lat, gdzie mieszkasz, jaki zawód wykonujesz oraz czego oczekujesz od życia, jesteśmy pewni, że nasze biuro matrymonialne umożliwi Ci poznanie ciekawych osób, z którymi być może stworzysz bliższe relacje, a nawet zbudujesz trwały, satysfakcjonujący związek. Pamiętaj, że miłość nie jest zarezerwowana dla wąskiego grona osób. Może ona spotkać absolutnie każdego, jednak trzeba dać się jej znaleźć! Wystarczy dać jej szansę i otworzyć się na możliwość spotkania kogoś wyjątkowego. Dużo bowiem zależy od Twojego nastawienia oraz podejmowanych działań. Bez choćby odrobiny inicjatywy nic się samo nie wydarzy.

Pytania, wątpliwości, stereotypy związane z naszą profesją są dla nas zrozumiałe. Zadzwoń do nas porozmawiajmy. Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu pełnych informacji; Poniedziałek - Piątek: 13.00 - 20.00, pod numerem 505 199 095 infolinia 7dni/tydz.

* Rygorystycznie dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji; nasz personel przeszedł związane z tym przeszkolenie. Biuro ma swoja siedzibę w budynku chronionym przez całą dobę. Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z zasadami RODO (Wiecej - Polityka Prywatności)Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: