infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w pracy dla tysięcy ludzi, jak i trafnym zrozumieniu Państwa potrzeb, stworzyliśmy nowoczesny model kojarzenia, zapewniający naszym Klientom  efektywność, bezpieczeństwo oraz komfort i wygodę. Nasze usługi dopasowujemy ściśle do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego z Was, co znacznie podnosi jakość oraz skuteczność usługi, bezpośrednio wpływając na efekt finalny współpracy – znalezienie odpowiedniej partnerki / partnera i stworzenia z nią / z nim trwałego, radosnego związku.

Znamy osobiście wszystkich naszych Klientów, ale to pełna dyskrecja i ochrona Państwa danych stanowi jeden z najważniejszych wyznaczników naszej pracy. Proponowane usługi realizujemy skupiając się na Państwa indywidualnych preferencjach. Zanim rozpoczną Państwo poszukiwania za naszym pośrednictwem, pragniemy szczegółowo omówić i przeanalizować Wasze gusta, oczekiwania i potrzeby. Dzięki poznaniu tychże wymagań, osobisty konsultant będzie mógł zaproponować odpowiedni wariant usługi, jak i omówić metody jej realizacji.

Biuro matrymonialne Duet Centrum to nie tylko innowacyjne pośrednictwo zapoznawczo-matrymonialne; znalezienie Drugiej Połówki to przecież tylko połowa sukcesu. Każdemu Klientowi, podczas trwania programu, oferujemy wsparcie, doradztwo i szeroko pojęty coaching w zakresie tworzenia i budowania relacji tak, by Państwa związek był trwały, harmonijny i satysfakcjonujący.

Chcesz porozmawiać, zadać pytanie lub do nas dołączyć? Nasi Konsultanci dostępni są dla Państwa codziennie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu -  rozmowa bywa bardziej wartościowa niż setki napisanych słów. Zapewniamy pełną anonimowość, nie nagrywamy naszych rozmów.

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: