infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne GdyniaDuet Centrum – biuro matrymonialne w Gdyni pracuje na rzecz osób, które szukają wartościowego partnera / partnerki. Nie jesteśmy portalem randkowym, jakich wiele można znaleźć w Internecie. Województwo pomorskie, jak i całe wybrzeże, to silny ośrodek w naszej bazie.


Dobrze wiemy, że życie na co dzień nie przynosi nam zbyt wielu okazji do poznawania nowych, a co najważniejsze – wolnych (prawnie, i emocjonalnie), ciekawych i atrakcyjnych osób. Ograniczenia te nie są często zależne od nas; nawiązywanie nowych znajomości często utrudniają: praca zawodowa, zobowiązania rodzinne, przebywanie stale w tym samym środowisku ludzi, ograniczenia czasowe i brak okazji, by wyjść na co dzień poza utarte schematy.


                                     biuro matrymonialne gdynia


Duet Centrum – sprawdzone biuro matrymonialne GdyniaJeśli od dłuższego czasu, bezskutecznie przeglądają Państwo oferty matrymonialne – Gdynia w Internecie, a pod hasłem ”Gdynia randki" czy "Swatka Gdynia" nie znajdują Państwo wartościowych kontaktów, zachęcamy do tego, by odwiedzić nasze biuro matrymonialne. Gdynia, jak i całe Trójmiasto cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych Klientów.


Duet Centrum Zapoznawcze to doskonała alternatywa dla internetowych portali randkowych, opartych wyłącznie o informatyczne mechanizmy, gdzie nie ma żadnej odpowiedzialności za słowa. Drodzy single – Gdynia i okolice! Coraz częściej od Was słyszymy, że poszukiwanie wartościowego partnera / partnerki w sieci wiąże się z dużym ryzykiem; powszechność portali i łatwy do nich dostęp, anonimowość informacji z równoczesną koniecznością opublikowania swojego wizerunku niosą za sobą wiele zagrożeń i poczucie dyskomfortu. Pośród kilku tysięcy mniej i bardziej wiarygodnych profili trudno jest dostrzec ciekawe, wartościowe osoby; a jeszcze trudniej jest zaprezentować samego siebie we właściwy sposób, by przyciągnąć tylko te odpowiednie osoby ( "blokując" dostęp tym niepożądanym gościom).Najlepsze oferty i ogłoszenia matrymonialne – Gdynia i okoliceBędąc wśród nas, zyskują Państwo okazję poznawania wyłącznie takich osób, które reprezentują ten sam poziom i styl życia, wykształcenia i kultury osobistej, podobny świat wartości i spojrzenia na związek. Odwiedź Duet Centrum – biuro matrymonialne Trójmiasto; opinie znalezione w sieci potwierdzają, że to źródło wartościowych, ciekawych kontaktów! Na naszej stronie internetowej, wpisując "ogłoszenia matrymonialne Gdynia" czy "oferty matrymonialne Trójmiasto" widnieją zarówno oferty tych osób, które poważnie myślą o zawarciu związku małżeńskiego, ale również i takie, które szukają trwałej, lecz nie formalnej relacji. Zmieniają się obyczaje, zmienia się również forma związków; dla jednych tradycyjna rodzina jest wciąż oczywistym celem, inni znów potrzebę bliskości chcą realizować w mniej formalny sposób.


Jeśli zależy Państwu na dyskrecji, poczuciu bezpieczeństwa, skuteczności i wysokim poziomie świadczonych usług – warto nam zaufać! Gwarantujemy udane randki! Gdynia to przepiękne miasto, sprzyjające ciekawym, inspirującym spotkaniom.


                                 

                                           biuro matrymonialne gdyniaNasze działania znacznie wykraczają poza to, co oferują internetowe portale randkowe, jakich wiele w sieci. Wprawdzie nowoczesne, informatyczne technologie pomagają nam w pracy, my nie świadczymy Państwu usług online. Stawiamy na bezpośredni kontakt z każdym Klientem, dbając jednocześnie o zachowanie najwyższych standardów w ochronie danych osobowych wrażliwych i wizerunku.


Wsłuchując się w indywidualne potrzeby Klienta, jesteśmy w stanie zaoferować program „uszyty na miarę”; ściśle dopasowany do jego uczuć, wymagań, predyspozycji i oczekiwań. I choć posiadamy ogromną bazę Klientów, to jakość propozycji (a nie tylko ilość ofert) przyświeca naszej idei. Proponujemy kilka wariantów usługi (w tym indywidualny program Duet Prestige); rozmowa z konsultantem z pewnością ułatwi Państwu wybór odpowiedniego programu. Sfera, jakiej dotykamy, jest bardzo delikatna i wrażliwa; wzajemna życzliwość, zaufanie, empatia i zaangażowanie to fundamenty współpracy z każdym Klientem.

Bazę posiadamy w całym kraju, dlatego też możemy pracować dla Klientów dwutorowo – bardziej lokalnie lub bez ograniczeń odległości.

                                                

Pani pozna Pana, Pan pozna Panią? – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: