A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Południe

Duet Centrum - oddział Południe z siedzibą w Katowicach obejmuje swoim zasięgiem woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie.

Biura matrymonialne – Kraków

Internet to niewyczerpalne źródło informacji; w ich gąszczu trudno wyłapać te, które są prawdziwe, a które nie. Podobnie jest z portalami randkowymi, na których można znaleźć tysiące anonsów matrymonialnych. Ich wiarygodności jednak nikt nie sprawdza; każdy może o sobie napisać wszystko. W sieci coraz trudniej o uczciwość, bezpieczeństwo i prawdomówność. Alternatywą dla wszystkich portali randkowych są nasze biura matrymonialne. Kraków, Katowice, Opole, Kielce, Rzeszów – te miasta należą do południowego oddziału Duet Centrum.  Od początku istnienia naszej działalności, tj. od 2002 roku, południowo-wschodnie rejony naszego kraju cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nasi Klienci, coraz częściej otwarci na odległości, chętnie spotykają się w klimatycznym Krakowie, pięknym Rzeszowie czy coraz bardziej nowoczesnych Katowicach.

Poniżej prezentujemy przykładowe oferty z oddziału Południe. Podkreślamy, iż to tylko niewielki wycinek ofert znajdujących się w zasobach Duet Centrum; nasza baza każdego dnia wygląda inaczej, bo codziennie dołączają do nas nowi Klienci, inni zaś zawieszają członkostwa i rozwijają znajomości zawarte za naszym pośrednictwem. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K34/79/W Agnieszka, 32 lata

Brunetka filigranowej budowy ciała. Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Zadbana, elegancka, podkreślająca swoją kobiecość. Dużo pracuję, ale zawsze staram się znaleźć czas na to, co...

Brunetka filigranowej budowy ciała.

Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Zadbana, elegancka, podkreślająca swoją kobiecość. Dużo pracuję, ale zawsze staram się znaleźć czas na to, co ważne. Lubię morze, wodę, piasek, choć ostatnio jedyny piasek, z którym mam do czynienia to ten w piaskownicy, kiedy bawi się nim moja córeczka. Spacery, rower, moda, gotowanie – to lubię. Jestem pogodna, naturalna, otwarta. Łatwo się zaprzyjaźniam, choć musi upłynąć sporo czasu, zanim nazwę kogoś przyjacielem. Jestem ostrożna w uczuciach, jeśli i Tobie dał ktoś „popalić”, to pewnie czujesz podobnie.

Mam w sobie pokłady czułości i ciepła, które mogę przelać właśnie na Ciebie, jeżeli tylko będziesz tego chciał. Lubię się przytulać, lubię namiętność. Bez bliskości fizycznej kuleje każdy związek. Mam dziecko, jestem mamą przede wszystkim, co zapewne dla wielu będzie przeszkodą, ale nie taki diabeł straszny jak go malują - miłości i czułości starczy mi jeszcze dla kogoś bliskiego. Jeśli i Ty masz dziecko, myślę, że mnie zrozumiesz.
Jeśli nie szukasz przygód, tylko chcesz na dłużej zakotwiczyć…napisz…

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

193/1/N Beata, 34 lata, Stomatolog

Rozwiedziona od dwóch lat, bezdzietna.Szatynka o niebieskich oczach, 166 cm wzrostu Jestem przekonana, że są ludzie, którzy tak jak ja: pukają do drzwi, kiedy ich potrzebujesz;...

Rozwiedziona od dwóch lat, bezdzietna.Szatynka o niebieskich oczach, 166 cm wzrostu

Jestem przekonana, że są ludzie, którzy tak jak ja: pukają do drzwi, kiedy ich potrzebujesz; uśmiechają się bezinteresownie, potrafią powiedzieć „przepraszam”, wyznaczają sobie priorytety, przestrzegają zasad, nie gubią się co chwilę w chaosie nadmiaru i nie boją się kochać. I tak jak ja, uroczo nie są doskonali. Jestem optymistką, staram się tak żyć, aby nie zabijać w sobie dziecięcego entuzjazmu. Zainteresowania - kino, książki, podróże. Próbowałam również ekstremów - nurkowania, skoków na bungee, więc jestem odważna, ciekawa świata.
Ważni są dla mnie przyjaciele, rodzina, spokój na co dzień, szczera rozmowa. Unikam pozerstwa, polityki, papierosów, agresji, przerostu formy nad treścią. Jestem prosta w obsłudze: komunikatywna, oddana, skłonna do współpracy. 
W pracy lubię stawiać na swoim, prywatnie jednak marzę o tym, by czasem ustąpić i poddać się woli kogoś, kogo szanuję, podziwiam, kocham.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

120/2/N Agata, 37 lat

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i...

 Zadbana, zgrabna, zielonooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna

Jestem ciepłą, otwartą, pełną energii kobietą, lubiącą aktywnie spędzać wolny czas. Uwielbiam przyrodę i góry, w nich najlepiej odpoczywam. Chętnie tańczę, z przyjemnością odwiedzam teatr, operę. Podchodzę z pasją do życia i z uporem dążę do raz podjętego celu. Szukam nowych wyzwań , chcę zobaczyc miejsca, w których jeszcze nie bylam, chcę otworzyć się na nowe perspektywy. W życiu przywiązuję się do ludzi, nie do miejsc. Cenię prawdziwą przyjaźń. Jestem kobietą rodzinną, otwartą, naturalną, szczerą. Na co dzień staram się być optymistką, bo pozytywne myśli przyciągają dobre wydarzenia.

Jeśli jesteś otwarty, ciepły i masz ochotę na zasypianie i budzenie się przy boku atrakcyjnej, przebojowej i obdarzonej dużym temperamentem kobiety - to jesteś tym mężczyzną, którego szukam. Chcę żyć i być razem, a nie osobno pod jednym dachem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN29/45/K Patrycja, 29 lat

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na...

Szczupła blondynka o niebieskich oczach. Zodiakalna Waga

Ciepła, kobieca, naturalna dziewczyna. Jestem wrażliwa, ale jak trzeba potrafię bronić swoich racji. Racjonalnie patrzę na świat, choć nie brakuje mi spontaniczności. Nie lubię stagnacji, choć w życiu prywatnym stawiam na harmonię i trwałość uczuć. Jestem szczera, zaradna, otwarta na świat i ludzi. Popieram ambitne cele i dążenie do realizacji marzeń. Mam to szczęście, że lubię swoją pracę. W wolnych chwilach szlifuję angielski i niemiecki, chętnie podróżuję . Na co dzień staram się dużo uśmiechać, bo dobry humor przyciąga dobre zdarzenia.
Nie szukam ideału, bo sama nie jestem idealna. Nie szukam również przygód, bo o nie w życiu nie trudno. Chciałabym poznać mężczyznę, dla którego ważne jest w związku partnerstwo, zaufanie, bliskość. Kogoś, z kim będę mogła być na dobre i na złe, z kim założę rodzinę.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

88/1 Elwira, 33 lata, własna działalność

168 cm wzrostu, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna Gdy widzę dwojga ludzi: mężczyznę z plecakiem na ramieniu i kobietę trzymającą dziecko za rękę, uśmiecham się i marzę,...

168 cm wzrostu, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna

Gdy widzę dwojga ludzi: mężczyznę z plecakiem na ramieniu i kobietę trzymającą dziecko za rękę, uśmiecham się i marzę, aby stworzyć taką rodzinę. Jestem spełnioną zawodowo i życiowo kobietą, do szczęścia brakuje mi tylko Drugiej Połówki. Choć sporo czasu poświęcam pracy (tak to jest, gdy pracuje się "na swoim"), lubię swoją codzienność. Moją największą pasją są góry i podróże. To w górach wyciszam się, relaksuję i ładuję akumulatorki na kolejne tygodnie. Kierunek? Polskie góry, bo one są piękne i ... na wyciągnięcie ręki. Lubię też podróże - te małe, pięćdziesiąt kilometrów za miasto, jak i te wielkie przez duże "P". Największym moim  marzeniem  jest zwiedzenie Azji.
Trudno jest mówić o sobie, o cechach swojego charakteru. Jedni mówią, że naturalna w sposobie bycia, swobodna w kontakcie. Inni dodają, że kobieca, ciepła, delikatna, wrażliwa, uczuciowa, romantyczna. Jak jest naprawdę? Przekonaj się najlepiej sam.

Odpowiedz na ofertę
więcej

161/1N Sylia, 29 lat, kosmetolog

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna. Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak nie...

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna.

Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak nie ma odwagi podejść i zaproponować spotkania. Gdy już nawet nadarza się okazja do rozmowy, dowiaduję się, jakie to ja muszę mieć wymagania, bo jestem taka atrakcyjna. Dlaczego tak jest, że mężczyźni boją się atrakcyjnych i niezależnych kobiet?
Mam następujące wymagania -oceń, czy są aż tak wygórowane; Chciałabym poznać mężczyznę, ze strony którego zawsze otrzymam wsparcie. Kogoś, kto potrafi rozmawiać i jest otwarty na dialog. Mężczyznę monogamistycznego, któremu nie w głowie szuru buru z innymi kobietami. Człowieka pogodnego, widzącego życie w kolorowych barwach. Ceniącego w związku zaufanie, bliskość fizyczną, szczerość, partnerstwo. Kogoś, kto chce mieć dom, rodzinę. Kogoś, kto doceni, że na stole zawsze będzie obiad, a w szafie będą wisieć wyprasowane koszule. Kogoś, kto tak jak ja, szuka normalności...

Odpowiedz na ofertę
więcej

34/1/K Agata, 33 lata

165/54, niebieskooka brunetka. Zodiakalny Koziorożec <span 0cm="" asna="" color:="" div="" font-size:="" line-height:=""...

165/54, niebieskooka brunetka. Zodiakalny Koziorożec

<span 0cm="" asna="" color:="" div="" font-size:="" line-height:="" margin:="" span="" style="\" line-height:"="">W życiu nie potrzebuję wielkich fajerwerków, ale chciałabym przeżyć je u boku bliskiego mi mężczyzny. Coś o sobie? Wulkan energii i skarbnica szalonych pomysłów. Zakochana w starożytnej Grecji i piłce nożnej. Lubię siebie. Lubię słoneczne poranki, kawę mrożoną, National Geografic. Nie uprawiam wspinaczki ani żadnych sportów ekstremalnych. Za to uwielbiam jazdę na rowerze. Lubię polskie morze, zwłaszcza po sezonie. Lubię też jesienne spacery i potrawy, które sama przyrządzam. Ale nie lubię samotności, budzenia się w pustym łóżku, nie lubię żyć dla samej siebie.
Mam właściwie wszystko, czego potrzeba, aby normalnie żyć. Brakuje tylko, a może aż, kogoś, z kim mogłabym dzielić radości i smutki dnia codziennego. Jeśli i Ty dotarłeś do takiego momentu w życiu, w którym stwierdzasz, podobnie jak ja, że iść przez życie trzeba we dwoje, napisz. Pozdrawiam…

Odpowiedz na ofertę
więcej

PS37/38/K Izabela, 37 lat

Jest rozwiedziona, ma 8letnią córkę. Szczupła, wysoka blondynka. Pracuję w dużej firmie, w której, najogólniej mowiąc, zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Jestem wysoką,...

Jest rozwiedziona, ma 8letnią córkę. Szczupła, wysoka blondynka.

Pracuję w dużej firmie, w której, najogólniej mowiąc, zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Jestem wysoką, szczupłą blondynką o dużych, brązowych oczach. Lubię pogodnych ludzi, dobre jedzenie, zapach powietrza po burzy, zwierzęta, taniec. Kiedyś bardzo się wszystkim przejmowałam, dziś większość spraw traktuję z przymrużeniem oka, dzięki czemu mam mniej problemów. Jestem śpiochem.
Życie nauczyło mnie ostrożności w lokowaniu swoich uczuć. Za sobą mam kilka mniej lub bardziej poważnych znajomości, jedne wspominam miło, inne nieco gorzej, ale niczego nie żałuję. W moim wieku ciężko jest kogoś poznać. Bo niby gdzie? Większość dnia spędzam w pracy, nie chodzę po dyskotekach, nie klikam na czatach. Brakuje mi męskiego oparcia, czułości i tego wszystkiego, co kobiecie potrafi dać tylko mężczyzna. Nie szukam kandydata na męża, więc nie bójcie się panowie do mnie napisać. Chciałabym poznać kogoś do luźnej (ale nie dziecinnej) znajomości. Uczciwego, wolnego Pana do 45 lat.
 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

13/2/N Ewa, 39 lat, wolny zawód

Niska, szczupła blondynka o piwnych oczach. Panna. Przed wieloma laty ukończyła PWST w Krakowie.Teraz ma swoją stałą rubrykę w jednym z kulturalnych czasopism, w której umieszcza...

Niska, szczupła blondynka o piwnych oczach. Panna. Przed wieloma laty ukończyła PWST w Krakowie.Teraz ma swoją stałą rubrykę w jednym z kulturalnych czasopism, w której umieszcza recenzje filmowe i teatralne.
Interesuje ją szeroko pojęta kultura: literatura, teatr, kino, opera, malarstwo, fotografia. W wolnych chwilach odwiedza galerie, wernisaże, wystawy. Lubi też taniec i muzykę poważną. Jaka jest? Różna w zależności od okoliczności i nastroju – jak to u typowej kobiety. Potrafi być miła, ciepła i serdeczna., dopóki ktoś nie nadepnie jej na odcisk - wtedy pokazuje pazurki. W życiu ceni sobie niezależność, a jej największą radością jest praca. Przyjaciele mówią, że nie sposób się z nią nudzić, bo w głowie drzemią jej zawsze jakieś zwariowane pomysły. Jest też specjalistką od żartów (mniej lub bardziej przyzwoitych).
Nie szuka męża, lecz przyjaciela, może kochanka. Jest kobietą pełną energii i radości i na tyle dojrzałą i doświadczoną, by wiedzieć, czego chce jeszcze od życia. Szuka mężczyzny mądrego życiowo, odpowiedzialnego, z poczuciem humoru. Może mieć dzieci, ale nie może mieć żadnych zobowiązań wobec jakiejś kobiety. Swoim mężczyzną nie lubi się z nikim dzielić..
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

15/3/N Ewelina, 33 lata, manager sportu

170cm/58kg, blondynka o zielonych oczach. Panna bezdzietna Spróbuj mnie poznać, polubić, zaakceptować. To będzie moja najlepsza autoreklama. Nasze spotkanie wszystko zweryfikuje......

170cm/58kg, blondynka o zielonych oczach. Panna bezdzietna

Spróbuj mnie poznać, polubić, zaakceptować. To będzie moja najlepsza autoreklama. Nasze spotkanie wszystko zweryfikuje...
Wszystko wyczytasz z mojej twarzy – radość, ciekawość, tęsknotę, wzruszenie, smutek. Nie tłumię emocji, nie stwarzam pozorów. Żyję dniem dzisiejszym, nie czekam na jutro. Cenię tradycyjne wartości, ale nie jestem pozbawiona wyobraźni. Lubię sport – nie tylko ze względów zawodowych. Narty, żagle, bieganie – to lubię. Jestem zagorzałym kibicem siatkówki i fanem Depeche Mode.
Lubię żyć aktywnie, odważnie. I takiego mężczyznę chciałabym poznać. Który po prostu lubi żyć ciekawie. Który wie, czego chce od życia, który będzie chciał założyć rodzinę. I tak jak ja, ma dość swojej samotności.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

46/1 Ania, 27 lat

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą...

wysoka, 169 cm wzrostu brunetka o zielonych oczach

Dziewczyna mająca czas na miłość. Nie wspinam się po szczeblach kariery, nie mam parcia na zarabianie wielkich pieniędzy. Mam stałą pracę, wypróbowane grono znajomych i ponadczasowe wartości, którymi staram się kierować w życiu. Staram się żyć ciekawie i intensywnie, a w przerwach rozglądam się wokoło i wypatruję Ciebie... Jeśli tylko pozwolisz, chciałabym wkraść się w Twoją rzeczywistość, poznać ją, a może i troszkę ubogacić ją moim spojrzeniem na świat.
Stawam na naturalność, spontaniczność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Jestem wrażliwa, pogodna, romantyczna. Staram się dobrze wykonywać swoje obowiązki, widzieć świat w różowych kolorach, ufać ludziom i za często nie narzekać. Uważam, że życie może być piękne, jeśli sami je takim uczynimy, a nie tylko będziemy się mu przyglądać i czekać, aż przecieka nam przez palce.
Wierzę w prawdziwe uczucie i motylki w brzuchu. Wierzę też, że razem można zdobywać góry i pokonywać największe trudności. Wierzę, że miłość to odpowiedzialność: ja za ciebie, ty za mnie...

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN27/7/K Agata, 32 lata

panna. Blondynka, 170 cm wzrostu, szczupła. Z wykształcenia jest biologiem. Jestem tu w konkretnym celu – szukam Przyjaciela. W miłość jeszcze wierzę, ale bez przyjaźni niczego...

panna. Blondynka, 170 cm wzrostu, szczupła. Z wykształcenia jest biologiem.

Jestem tu w konkretnym celu – szukam Przyjaciela. W miłość jeszcze wierzę, ale bez przyjaźni niczego trwalszego nie można zbudować. Usłyszałam kiedyś, że idealiści są bez szans. Może to prawda, ale ja nie zrezygnuję z ideału uczucia. W życiu jest tak wiele kompromisów, że miłość musi być ta jedyna, prawdziwa, czysta.
Jaka jestem? Ciągle ciekawa świata. Nie nurkuję, nie latam na lotni i nie tańczę salsy do białego rana. Ale kto wie, co przyniesie jutro? Jestem taka, jak setki dziewczyn, które mijasz na ulicy. I tylko ty, jak Mały Książę, możesz zobaczyć we mnie swoją Różę. Wierzę w prawdziwe uczucie aż do granic szaleństwa. Nie wiem więc jak ma wyglądać i kim być mój mężczyzna.

Odpowiedz na ofertę
więcej

244/2/N Patrycja, 34 lata

171cm/58kg, szatynka o kręconych włosach, rozwiedziona, bezdzietna Mam w sobie dziecięcą ciekawość świata, cieszą mnie drobiazgi. Mam trochę taką artystyczną duszę – nie...

171cm/58kg, szatynka o kręconych włosach, rozwiedziona, bezdzietna

Mam w sobie dziecięcą ciekawość świata, cieszą mnie drobiazgi. Mam trochę taką artystyczną duszę – nie mogłabym żyć bez muzyki, kina, farb, kredek, ołówka, węgla i wszystkiego innego, czym mogę malować. Jestem absolwentką ASP, ale moja pasja nie jest zbyt dochodowa i zostaje, póki co, tylko pasją. Na co dzień prowadzę salon kosmetyczny + odnowa biologiczna - takie małe miejsce, gdzie każda kobieta może poczuć się wyjątkowo. Lubię urządzać wnętrza, sama sobie projektuję ubrania. Myślę, że jestem indywidualistką, ale taką, która potrafi być w związku, bo mnie to nie ogranicza.
Jestem zainteresowana poznaniem mężczyzny, który coś w życiu osiągnął, ma swoje własne zainteresowania, ale znajdzie również czas dla mnie, dla nas. Interesuje mnie znajomość z kimś, kto nie ma kompleksów, kto lubi swoje życie, kto coś osiągnął.
Chciałabym poznać dużo starszego mężczyznę (pow. 40 r.ż.), najchętniej po przejściach, który nie chce mieć już raczej dzieci.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

193/2/N Alicja, 29 lat, asystentka

blondynka 167 cm wzrostu, szczupła sylwetka, zielone oczy Jestem osobą konkretną, ambitną, potrafiącą podejmować decyzje. Prywatnie jestem romantyczką, kobietą ciepłą, uczuciową,...

blondynka 167 cm wzrostu, szczupła sylwetka, zielone oczy

Jestem osobą konkretną, ambitną, potrafiącą podejmować decyzje. Prywatnie jestem romantyczką, kobietą ciepłą, uczuciową, troskliwą i opiekuńczą. Priorytetem jest dla mnie rodzina, zdrowie i praca. Gdy nadejdzie czas urlopu, chętnie wypoczywam nad polskim morzem, choć w grę wchodzą także dalsze podróże. Lubię dobre kino, ciekawą książkę. Moją wielką pasją jest gotowanie; często pitraszę, a potem zapraszam sąsiadów na kulinarną ucztę. Ktoś to wszystko przecież musi zjeść. Staram się uśmiechać do życia, cieszyć się codziennymi rzeczami. Jestem otwarta i towarzyska, ale od masowych spendów wolę bardziej kameralną atmosferę. Z domu, w którym się wychowałam, wyniosłam pracowitość, sumienność, prawdomówność, tolerancję dla odmienności. Potrafię zaryzykować, aby w czymś nie tkwić, a poprawić coś w swoim życiu Staram się dbać o swój wygląd – trzy razy w tygodniu chodzę na fitness, potrafię ładnie się ubrać, dopasować kolory i strój stosownie do okazji.
Z doświadczenia wiem, że w związku nie może zabraknąć partnerstwa, wzajemnej pomocy, doceniania się, motywowania i wsparcia, szacunku oraz lojalności. Potrafię  wiele  zaakceptować,  nikogo nie zmieniam na siłę. Jestem niekonfliktowa, tolerancyjna, wyrozumiała.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/KP/OZa Marzena, 31 lat, wyższe

blondynka o niebieskich oczach, 163 cm wzrostu, dojrzała emocjonalnie, inteligentna. .Jestem osobą ambitną i wymagającą, ale też pozytywnie zwariowaną i podchodzącą do życia z...

blondynka o niebieskich oczach, 163 cm wzrostu, dojrzała emocjonalnie, inteligentna.

.Jestem osobą ambitną i wymagającą, ale też pozytywnie zwariowaną i podchodzącą do życia z dużą dawką optymizmu. Trzeźwo patrzę na świat. Lubię czerwone wino, kino, teatr, podróże te małe i te duże, jazdę na rowerze.

Szukam mężczyzny z krwi i kości. Pewnego siebie i zdecydowanego, który wie, czego oczekuje od życia i nie boi się po to sięgać, a jednocześnie skromny. Ktoś, kto zna swoją wartość nie podkreśla nieustannie jaki jest wspaniały!!! Człowiek kreatywny i autentyczny w każdej postaci - ludzie udający kogoś kim w rzeczywistości nigdy nie będą, nie akceptują samych siebie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K33/2/OZ Małgosia, 35 lat

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru,...

Jestem nomalną kobietą spragnioną miłości, czułości. Myslę, że potrafię być dobrym przyjacielem. Towarzyska i wygadana, ale i czasem spokojna, wyciszona. Z poczuciem humoru, zaprawionym czasem ciętą ripostą. Nie lubię nudy i chyba nie potrafię się nudzić. W głowie mam mnóstwo pomysłów na wolny czas, na aktywny wypoczynek, na relaks z dala od cywilizacji. Szczera w decyzjach, otwarta w działaniu. Nie jestem materialistką, chociaż chyba jak każdy lubię finansowo stać pewnie na nogach. Zainteresowania - muzyka, malarstwo, grafika, podróże.
Dla odpowiedniego mężczyzny mogę zrezygnować z własnych ambicji, jeśli obdarzy mnie on prawdziwą milością i doceni moje zaangażowanie w prowadzeniu domu.

Odpowiedz na ofertę
więcej

186/2N Beata, 37 lat, Manager

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie...

Wysoka, szczupła szatynka o zielonych oczach. Moja praca związana jest z hotelarstwem i odnową biologiczną. Podobno przyciągam pozytywną energią. Jestem przyjaźnie nastawiona do ludzi, otwarta na nowe znajomości. Mam ogromny apetyt na zycie, kocham góry i podróże. Moją pasją są języki obce, sztuka, malarstwo, pływanie.

Mimo że zbliżam się wolnymi krokami do „40stki”, za sobą mam kilka bardziej i mniej udanych związków, to wierzę, że to, co najlepsze, jeszcze przede mną.
Lubię wszystko co francuskie – od francuskiego języka, poprzez francuską kuchnię, wino, modę, perfumy, aż po francuską miłość. Krajem, który najczęściej odwiedzam jest oczywiście Francja. Lubię gotować, w swoich potrawach często sięgam do różnych kuchni świata.
Nie szukam przystojniaka z wypchanym portfelem i luksusowym samochodem, bo na to mnie stać. O wiele trudniej jest mi znaleźć bliską sercu osobę ; kogoś, przy kim nie trzeba się wstydzić głośnego śmiechu i gorzkich łez Wartościowego człowieka, wspaniałego przyjaciela, namiętnego kochanka

Odpowiedz na ofertę
więcej

114/1 Aleksandra, 35 lat, ekonomistka

Wysoka blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka 7 lat. Lubię swoją codzienność, bo mam na ogół więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Optymistycznie...

Wysoka blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka 7 lat.


Lubię swoją codzienność, bo mam na ogół więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Optymistycznie podchodzę do życia, staram się widzieć wszystko w kolorach. Potrafię znaleźć równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. Moją największą miłością są góry; mam do nich zaledwie godzinkę jazdy samochodem, więc bywam na szlaku bardzo często. Na co dzień jestem kobietą rozmowną i otwartą, choć w pierwszym kontakcie bywam nieco nieśmiała. Cenię atmosferę domowego ogniska; lubię gotować i dobrze czuję się w roli domowej gospodyni. Chętnie zapraszam na kulinarne uczty swoich znajomych i rodzinę.
Najważniejszą rolą życiową, jaka przede mną, jest macierzyństwo. Jestem przede wszystkim mamą dla swojej siedmiolatki, ale nie chcę nią być cały czas.. Chciałabym też pomyśleć o sobie..

Odpowiedz na ofertę
więcej

141/1/N Dominika, 32 lata

170cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna  Niby nie szukam niczego na siłę, a jednak czegoś mi brak.  Szukam czegoś trwałego – bo wierzę w...

170cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna

 Niby nie szukam niczego na siłę, a jednak czegoś mi brak.  Szukam czegoś trwałego – bo wierzę w sens rodziny, magię bycia ze sobą do końca życia.Bez takiego założenia bycie razem nie ma chyba sensu – jeśli się nie wierzy, że razem można wszystko.
Jestem pogodną, naturalną dziewczyną. Z ciekawą pracą, która mnie rozwija, z pasjami, którymi wypełniam swój wolny czas. Wolę jakość niż ilość, wypad do kina studyjnego niż wielkiego multipleksu, kameralne spotkanie niż masową imprezę, górską wędrówkę niż wczasy allinclusive. Namiętnie pstrykam zdjęcia, biegam, dużo jeżdżę na rowerze. Staram się żyć aktywnie, ale cenię również ciepło domowego ogniska.
Najważniejsze to spotkać kogoś, z kim można rozmawiać bez skrępowania, kochać się bez opamiętania. Kto potrafi troszczyć się i słuchać, kto sprawi, że wszystko dookoła nabiera głębszego sensu.
Odpowiedz na ofertę
więcej

78/2/N Aleksandra, 39 lat

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.        O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła...

161cm/52kg, blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, córka – 15 lat.

       O sobie słów kilka, ocenę pozostawiam tobie. Mądra, wrażliwa, ciepła kobieta. Delikatna, subtelna, ale też silna i samodzielna. Ktoś, komu można zaufać i podzielić się swoim światem do końca. Ufam ludziom, wychodzę z założenia, że każdy jest z natury dobry. Staram się być profesjonalistką w pracy, angażuję się w sprawy swoich klientów. Ale potrafię oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. A prywatnie lubię: kino, muzyka, fotografia, sauna, kuchnia. Dla ruchu mile widziane: rower, narty, spacery, fitness. Nie przepadam za nadmiernym spokojem, choć i mnie czasem dopadają dni, kiedy mogłabym nie wychodzić z łóżka. A gdyby ktoś mi w tym łóżku towarzyszył, czas na wyjście z niego na pewno by się wydłużył….
         Jestem zupełnie niezależna, ale miło by było, gdybym mogła uzależnić się od uczucia... Szukam przyjaźni, partnerstwa, bliskości. Nocy, w których ktoś zabije samotność, dni w których jaśnieć będzie nawet gdy zabraknie słońca.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE