infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Południe z siedzibą w Katowicach

Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH OBEJMUJE SWOICH DZIAŁANIEM WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

(KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, SOSNOWIEC, GLIWICE, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, RYBNIK, TYCHY, DĄBROWA GÓRNICZA, KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, ZAKOPANE, OPOLE, BRZEG, KIELCE, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

ul. Kościuszki 38,
1 piętro/lokal 5
40 - 048 Katowice

(skrzyżowanie ulic: Kościuszki, Powstańców i PCK)

tel. kom: 500 012 699 tel. kom: 508 399 908

e-mail: katowice@duetcentrum.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piatek
godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

                              Ekskluzywne biuro matrymonialne Kraków


Agencja matrymonialna Duet Centrum pracuje na rzecz tych osób, które poszukują wartościowego partnera / wartościowej partnerki, by stworzyć z nim / z nią trwałą, satysfakcjonującą relację. Nasze biuro matrymonialne w Krakowie to nie portal randkowy, jakich pełno w Internecie; w przeciwieństwie do nich, nie świadczymy Państwu usług online i zależy nam na bezpośrednim kontakcie z każdym Klientem.


Wpisując w wyszukiwarkę hasło: "Randki Kraków", znajdą Państwo różne oferty o  rożnym charakterze. Agencje matrymonialne Duet Centrum to coś więcej niż anonse matrymonialne czy katalogi z fotografiami; jesteśmy nowoczesnym biurem zapoznawczym, które już od wielu lat z powodzeniem łączy Polaków w pary. Single w Krakowie! Jeśli szukacie kogoś do stałego związku, zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura matrymonialnego.


Wiemy, że zabiegana codzienność nie przynosi Państwu zbyt często okazji ku temu, by nawiązywać nowe, perspektywiczne znajomości. Ograniczone możliwości często nie są zależne od nas; praca zawodowa, zobowiązania rodzinne, przebywanie stale w tym samym gronie ludzi – wszystko to utrudnia poszukiwania odpowiedniego partnera.


                                                                         biuro matrymonialne kraków                              Sprawdzone oferty i ogłoszenia matrymonialne Kraków


W odróżnieniu od tego, co proponują internetowe portale randkowe, nie narażamy Państwa na nawiązywanie znajomości, które często nie wychodzą poza wirtualny świat internetu. Ogólny dostęp do internetu, powszechność portali randkowych, anonimowość i brak odpowiedzialności za słowa – nie sprzyjają poznawaniu nowych osób w sposób efektywny i bezpieczny. Prezentowane w sieci anonse matrymonialne czy matrymonialne ogłoszenia z Krakowa nie są w żaden sposób weryfikowane, co powoduje rozczarowania wtedy, gdy dochodzi do spotkania.


Stacjonarne biuro matrymonialne Kraków, do którego Państwa zapraszamy, to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu w doborze partnerskim. Duet Centrum Zapoznawcze istnieje na rynku już 19. lat; wyróżnia nas nie tylko kierunkowe wykształcenie, ale, przede wszystkim, ogromne doświadczenie w zrozumieniu oczekiwań i potrzeb Klientów, kształtowany przez lata styl pracy, zaangażowanie i empatia naszych konsultantów. Stale poszerzamy swoje umiejętności, współpracując z wieloma autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii, kreowania wizerunku czy prawa rodzinnego. Wysoki poziom oferowanych usług idzie w parze z ochroną danych osobowych, dyskrecją i przyjazną, bardzo ludzką atmosferą współpracy.


Będąc z nami, otrzymują Państwo gwarancję poznawania takich osób, które: podobnie zapatrują się na życie, reprezentują ten sam świat wartości i życiowych priorytetów, ten sam poziom wykształcenia, sukcesów, stylu życia.


Prezentujemy Państwu tylko i wyłącznie zweryfikowane oferty matrymonialne; Kraków, jak i całe województwo małopolskie to silny ośrodek w naszej bazie. Posiadamy ogromną bazę Klientów w całym kraju, jednakże naszej pracy przyświeca nie ilość, lecz przede wszystkim jakość proponowanych kontaktów. Ogłoszenia matrymonialne - Kraków, które znajdują się na naszej stronie internetowej w  zakładkach "Pani pozna Pana" czy "Pan szuka Pani" publikowane są tylko na prośbę Klientów; dzięki temu łatwiej sobie wyobrazić, jakie osoby korzystają z usług oferowanych przez Duet Centrum. Prezentujemy tylko wybrane ogłoszenia matrymonialne (Małopolska i okolice).                                                          biuro matrymonialne krakówNasze ogłoszenia matrymonialne – Kraków kierujemy nie tylko dla osób, które są zainteresowane zawarciem związku małżeńskiego, bo przecież każdy ma prawo inaczej postrzegać "bycie we dwoje"; szanujemy oczekiwania naszych Klientów i jesteśmy w stanie tak ukształtować usługę, by wziąć pod uwagę wszystkie Państwa kryteria w tej delikatnej sferze.                                  Duet Centrum - biuro matrymonialne w Krakowie


Wszystkich naszych Klientów znamy z bezpośredniego kontaktu, lecz żadnych danych nie publikujemy w internecie. To ochrona informacji (w tym także wizerunku) oraz pełna dyskrecja wyznaczają standardy naszej pracy. Wszystkie nasze zobowiązania wobec Państwa znajdują się w umowie. Nikomu nie udostępniamy i nie sprzedajemy danych naszych Klientów.


W zależności od Państwa preferencji, proponujemy kilka programów członkowskich; podczas rozmowy chętnie pomożemy w wyborze usługi tak, by w pełni spełniła Państwa oczekiwania. Możemy zawęzić poszukiwania do miejsca zamieszkania Klienta, przedstawiając tylko oferty matrymonialne – Małopolska, jak i jest możliwość przeglądania całej naszej bazy, bez ograniczeń odległości. Spotkanie z konsultantem to nie tylko sprecyzowanie oczekiwań i potrzeb Klienta, ale omówienie kierunku i sposobu realizacji usługi i programu.                                                             


Zachęcamy do kontaktu i rozmowy z nami! Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania, przekażemy szczegółowe informacje na temat sposobu realizacji usługi.


INFOLINIA  7dni / tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)

Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.                                                             

                                                                 
SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)          
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.


Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: