A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Południe

Duet Centrum - oddział Południe z siedzibą w Katowicach obejmuje swoim zasięgiem woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie.

Biura matrymonialne – Kraków

Internet to niewyczerpalne źródło informacji; w ich gąszczu trudno wyłapać te, które są prawdziwe, a które nie. Podobnie jest z portalami randkowymi, na których można znaleźć tysiące anonsów matrymonialnych. Ich wiarygodności jednak nikt nie sprawdza; każdy może o sobie napisać wszystko. W sieci coraz trudniej o uczciwość, bezpieczeństwo i prawdomówność. Alternatywą dla wszystkich portali randkowych są nasze biura matrymonialne. Kraków, Katowice, Opole, Kielce, Rzeszów – te miasta należą do południowego oddziału Duet Centrum.  Od początku istnienia naszej działalności, tj. od 2002 roku, południowo-wschodnie rejony naszego kraju cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nasi Klienci, coraz częściej otwarci na odległości, chętnie spotykają się w klimatycznym Krakowie, pięknym Rzeszowie czy coraz bardziej nowoczesnych Katowicach.

Poniżej prezentujemy przykładowe oferty z oddziału Południe. Podkreślamy, iż to tylko niewielki wycinek ofert znajdujących się w zasobach Duet Centrum; nasza baza każdego dnia wygląda inaczej, bo codziennie dołączają do nas nowi Klienci, inni zaś zawieszają członkostwa i rozwijają znajomości zawarte za naszym pośrednictwem. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


K28/49/OZ Agata, 32 lata

Szczupła blondynka (165/54) o szarych oczach. Zodiakalny Strzelec. Nie lubię o sobie mówić, ale jeśli zapytasz, powiem Ci że... Jestem kobiecą blondynką o delikatnej urodzie....

Szczupła blondynka (165/54) o szarych oczach. Zodiakalny Strzelec.

Nie lubię o sobie mówić, ale jeśli zapytasz, powiem Ci że... Jestem kobiecą blondynką o delikatnej urodzie. Pracuję jako specjalistka ds. kadr, choć z wykształcenia jestm inżynierem BHP. Choć na co dzień towarzyszy mi rozsądek, miewam także i zwariowane pomysły. Nie jestem gadułą, ale potrafię i lubię słuchać. Muzykalna dusza; taniec, muzyka, śpiew to moje pasje, choć robię to tylko amatorsko, dla własnej przyjemności. Lubię pływać i chodzić na grzyby, a gotowanie to dla mnie przyjemność, nie obowiązek.
Do niedawna  myślałam, że nic mnie w życiu nie zaskoczy.. teraz nic nie myślę i nikogo nie oceniam. Chcę brać życie całymi garściami.  Od ludzi oczekuję wiele; sama dużo daję i dużo wymagam. Nie toleruję chamstwa, obgadywania, fałszywej skromności. Cenię szczerość do bólu, spontaniczność, upór w dążeniu do celu, odwagę. Świetnie czuję się wśród ludzi otwartych, bezpośrednich i radosnych, unikam towarzystwa zarozumialców, smutasów i marud.
Nie szukam przygody na jedną noc, bo takich można mieć bez liku. Chciałabym zbudować z kimś trwały związek oparty na solidnych fundamentach – przyjaźni, szczerości, zrozumieniu, tolerancji, umiejętności wybaczania. 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

89/1 Małgorzata, 38 lat, wolny zawód

Filigranowa brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona. Na co dzień prowadzę normalne życie, pełne wzlotów i upadków, lepszych i gorszych dni. Z przewagą tych lepszych :) Po pracy...

Filigranowa brunetka o brązowych oczach. Rozwiedziona.

Na co dzień prowadzę normalne życie, pełne wzlotów i upadków, lepszych i gorszych dni. Z przewagą tych lepszych :) Po pracy sięgam po książkę (beletrystyka), uruchamiam kino domowe, biegam na domowej bieżni, zajmuję się ogrodem, chadzam z psem na spacery. Jestem domatorką i wcale się tego nie wstydzę; mieszkam w tak fantastycznym miejscu, że nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. Mam kilku dobrych znajomych, co jakiś czas zapraszam ich do siebie i wspólnie organizujemy sobie czas.
Jeśli nie boisz się kobiet, które dobrze sobie radzą w życiu, proszę - napisz. Poszukiwany partner to mężczyzna dojrzały emocjonalnie, poukładany, bez zbędnych kompleksów i nałogów. Lubiący ruch i aktywne spędzanie czasu, ale i ceniący ciepło domowego ogniska.
Uważam, że fundamentem związku jest bliskość i rozmowa; rozmowa, która nie dzieli, ale łączy i cementuje związek, rozmowa, która jest prawdziwym dialogiem.

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN35/41/K Monika, 37 lat

Z wykształcenia jestem stomatologiem; lubię swoją pracę w małym miasteczku, bo ludzie tam są prostolinijni i bardzo zyczliwi. Bardzo szybko nawiązuję kontakty, jestem szybka,...

Z wykształcenia jestem stomatologiem; lubię swoją pracę w małym miasteczku, bo ludzie tam są prostolinijni i bardzo zyczliwi. Bardzo szybko nawiązuję kontakty, jestem szybka, energiczna, niekonfliktowa. Lubię, jak dużo wokół mnie się dzieje, chętnie podróżuję, tańczę. Kiedyś trenowałam sztuki walki, niestety poważna kontuzja nie pozwoliła mi do tego wrócić. Mam ciemne blond włosy, niebieskie oczy, 165 cm wzrostu, normalną budowę ciała.

To, co imponuje mi w mężczyznach to wrodzona inteligencja i poczucie humoru, determinacja i upór w dążeniu do celu. Szukam kogoś, kto jest dojrzały i wiarygodny. Chciałabym, abyśmy byli dla siebie partnerami na wszystkich płaszczyznach wspólnego bycia we dwoje. Wzajemne zaufanie i bycie dla siebie najważniejszymi, to dla mnie punkt wyjścia udanego związku. Odległość nie stanowi dla mnie większego problemu, jestem zmotoryzowana, poza tym zawsze mogę zmienić miejsce zamieszkania
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/56/OZ Edyta, 37 lat

pilot wycieczek zagranicznych Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek. Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje...

pilot wycieczek zagranicznych

Wysoka brunetka o ładnym uśmiechu. Panna. Z wykształcenia anglista, z zawodu pilot wycieczek.
Moja praca jest moją pasją; dzięki niej spełniam swoje marzenia, zwiedzam świat i poznaję nowych ludzi. Z przyjemnością jednak wracam do swoich przyjaciół i rodziny, bo ona jest dla mnie najważniejsza. Lubię też uczyć się języków; znam angielski, francuski, niemiecki i włoski, niedawno zaczęłam uczyć się arabskiego. Cenię ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia i znają sposób, by to osiągnąć. Sama bywam nieraz bardzo uparta w osiąganiu celu. Jestem osobą kontaktoąš i bezpośrednia, świetnie dogaduję się z ludźmi. Moim dużym atutem (lub czasem wadą) jest spostrzegawczość; nic nie umknie mojej uwadze.
Kochałam i byłam kochana przez wspaniałego mężczyznę, dzięki któremu poczułam, jak to cudownie jest być kobietą. Teraz chcę zbudować swój dom i swoją rodzinę. Chciałabym poznać partnera czułego, wrażliwego i opiekuńczego. Jednocześnie inteligentnego i ambitnego. Z pasją do podróży, gotowego do podejmowania ryzyka, poszukującego kobiety, która będzie partnerem w realizowaniu wspólnego planu na życie.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN38/34/Ka Elżbieta, 38 lat, Prawnik

Szatynka o piwnych oczach i ładnym uśmiechu. Panna Choć jestem dojrzałą kobietą, to siedzi we mnie jeszcze mała dziewczynka. Naturalna, dziewczęca, ciepła. Pokorna wobec...

Szatynka o piwnych oczach i ładnym uśmiechu. Panna

Choć jestem dojrzałą kobietą, to siedzi we mnie jeszcze mała dziewczynka. Naturalna, dziewczęca, ciepła. Pokorna wobec życia, ufna wobec ludzi. Choć mam bardzo odpowiedzialną i stresującą pracę, jestem oazą spokoju i łagodności. Dużo czytam, lubię górskie wędrówki. Lubię przyrodę i przestrzeń; przytłacza mnie życie w mieście, choć z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia na wsi. Nie obrażam się o byle głupoty, nie plotkuję, nie jestem zaborcza. Staram cieszyć się ze zwykłych, codziennych radości. Nie wyobrażam sobie związku bez zaufania, szacunku i namiętności.

Odpowiedz na ofertę
więcej

12/1 Basia, 38 lat, wyższe

rozwiedziona, bezdzietna. Nie chce mieć już dzieci. 167 cm wzrostu, szczupła brunetka. Na co dzień pracuję w stabilnej, dużej korporacji. Nie znam jednak twierdzenia „wyścig...

rozwiedziona, bezdzietna. Nie chce mieć już dzieci. 167 cm wzrostu, szczupła brunetka.

Na co dzień pracuję w stabilnej, dużej korporacji. Nie znam jednak twierdzenia „wyścig szczurów”; w mojej pracy panuje naprawdę świetna, kameralna atmosfera.  Po pracy relaksuję się w saunie, grywam w tenisa, oglądam filmy, podróżuję. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, ale lubię też takie wieczory, kiedy przy dobrym winie mogę obejrzeć film lub zaprosić do siebie przyjaciół i trochę pogawędzić. Z natury jestem optymistką, jestem zadowolona z życia. Nie należę do osób zamartwiających się na zapas, idę zawsze do przodu. Jestem pogodna, uśmiechnięta, otwarta na świat i na nowe wyzwania.

Nie boję się zmian w swoim życiu. Jeśli pojawi się w moim życiu ktoś wyjątkowy jestem otwarta na wszystkie opcje..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K37/10/OZ Małgorzata, 37 lat

167 cm/55kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, Nastoletni syn Mam nadzieję, że uda mi się tutaj poznać kogoś, kto stawia na autentyczne emocje, a nie tylko na...

167 cm/55kg, długowłosa brunetka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, Nastoletni syn

Mam nadzieję, że uda mi się tutaj poznać kogoś, kto stawia na autentyczne emocje, a nie tylko na wirtualne klikanie. Setki wymienionych maili nie zastąpi jednego spotkania na żywo.
Mam ciekawą pracę, dorastającego syna. Chciałabym jeszcze zapełnić tą prywatną część swojego życia – może właśnie Tobą? Choć mieszkam w Warszawie, jestem otwarta na nawiązywanie znajomości z różnych części kraju. Chętnie wyjadę Ci naprzeciw, a może i odwiedzę Twoje miasto? Tym bardziej, że bardzo lubię jeździć samochodem.
Spełniam się zawodowo, choć nie jestem żadną przeintelektualizowaną Warszawianką. Pracę zostawiam w pracy, a czas poza nią chciałabym poświęcić tobie, nam. Lubię bliskość, intymność we dwoje. Sfera seksu połączona z przyjaźnią stanowi o jakości związku. Myślę, że nie brakuje mi tego, co potocznie mężczyźni nazywają kobiecością – naturalności, seksapilu. Ale to tylko moje zdanie, jeśli masz ochotę – sprawdź sam. Lubię muzykę, kino, basen, saunę, rower, narty. Jeśli podróże, to tylko tam gdzie jest woda i słońce. Lubię też zakupy, ale obiecuję, że nie będę Cię na nie namawiać, jeśli masz na nie alergię. Nie szukam w mężczyźnie bankomatu ani wieszaka, ale przyjaciela, partnera, kochanka.
Jeśli lubisz konkrety i jasne sytuacje, dobrze trafiłeś. Szukam partnerskiego związku, raczej już nie małżeństwa.

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/23/K Anna, 26 lat

Jestem wysoką (182cm) blondynką i byłoby miło gdybyś był nieco wyższy, tak żebym swobodnie mogła ubrać obcasy ;)  Na co dzień zajmuję się technologią żywności.  Po za...

Jestem wysoką (182cm) blondynką i byłoby miło gdybyś był nieco wyższy, tak żebym swobodnie mogła ubrać obcasy ;)  Na co dzień zajmuję się technologią żywności.  Po za pracą lubię iść na basen, fitness a po tym całym wysiłku upichcić coś dobrego i niekoniecznie fit ;) Lubię podróże małe (wypad w góry) i duże (na początek Europa). Najbardziej w sobie lubię niebieskie oczy i niegasnący optymizm.  Jestem osobą towarzyską i jednocześnie rodzinną. Szukam partnera przy którym będę czuła się bezpiecznie i swobodnie. Nie szukam księcia z bajki tylko NORMALNEGO mężczyzny, który ceni tradycyjne wartości.

Odpowiedz na ofertę
więcej

7/1/N Aneta, 32 lata, lekarz

Szczupła, długowłosa brunetka. Jest pediatrą. Bezdzietna panna. Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi...

Szczupła, długowłosa brunetka. Jest pediatrą. Bezdzietna panna.

Gdy po południu wracam z pracy, chciałabym, by ktoś mnie przytulił i zaparzył mi kawę. Zapytał jak minął mi dzień i czy nie miałabym ochoty iść w weekend do kina. By ten ktoś  był przy mnie, gdy wszystko się układa,  a jeszcze bardziej był wtedy, kiedy jest pod górkę. Ktoś, z kim można robić zwykłe rzeczy – jak zakupy, sprzątanie, spacer. Ale i te, na które czeka się z utęsknieniem - wakacje, Święta, urodziny, ślub, oczekiwanie na dziecko. Takie są moje marzenia. Nie chcę więc udawać, jaka to jestem niezależna, samodzielna i samowystarczalna...
Potrafię odnaleźć się w rożnych sytuacjach - czy trzeba wyszykować się na elegancką kolację, czy ubrać się w jeansy, t-shirt i iść obejrzeć mecz. Urlopowo wybieram morze i piaszczyste plaże, weekendowo stawiam na góry, na co dzień kocham dom i jego atmosferę. Uwielbiam swoją pracę, ale nie potrafię jeszcze złapać do niej dystansu. Lubię gotować, łączyć smaki, mieszać przyprawy. Jestem gościnna, często zapraszam do siebie przyjaciół, a gdy nieco się zasiedzimy, dmucham materac i śpimy do 12-tej. Lubię lody, a wręcz je pożeram. Jestem szczupła, więc nie mam wyrzutów sumienia. Czasem tylko gardło odmawia posłuszeństwa.
Gdy się do kogoś przywiązuję to na długo albo na zawsze. W mężczyznach bardzo cenię wrażliwość – to rzadki dziś dar, szczególnie u płci, która uchodzi za tą silniejszą...

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/27/N Alicja, 37 lat, Własna firma

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego...

Drobna , ładna, zadbana blondynka o niebieskich oczach, inteligentna, komunikatywna, obyta w towarzystwie, rodzinna, z własnym zdaniem, z zasadami

Jestem zdecydowaną kobietą, wiem czego chcę, konkretna i szczera. Nie lubię udawania, kłamstwa i bezradności życiowej. Sama jestem energiczna i zaradna i podobnej osoby szukam. Nie uważam siebie za gwiazdę filmową ale na pewno nie brakuje mi wdzięku i kobiecości. Kiedy trzeba potrafię wesprzeć, zmotywować, zastąpić partnera i mam nadzieję, że zadziała to również i w drugą stronę. Jest we mnie wszystkiego po trochu: czasami uparta, czasami romantyczna czy uległa. Nie udaję, że sfera materialna partnera nie ma dla mnie znaczenia. Przerobiłam to i wiem, że mężczyzna źle się czuje w związku, w którym kobieta zarabia więcej od niego.
Lubię poznawać świat, ciekawych ludzi, interesuję się medycyną, wystrojem wnętrz, jeżdżę konno i rowerem, pływam, chodzę na siłownię, chętnie jeżdżę na nartach, jestem otwarta na nowe dyscypliny sportu czy sposób spędzania wolnego czasu.
Nie szukam partnera na siłę, nie będę go ograniczać, może nas połączyć na początku chemia, może przyjaźń ale nie koniecznie ślub. Pana do 50 lat, stan cywilny nieistotny.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K31/46/W Anita, 31 lat

właścicielka salonu fryzjerskiego. 49/158, znak Zodiaku - Byk Niska brunetka o piwnych oczach, rozwiedziona. Koleżanka powiedziała jej kiedyś, że chyba jest z innej epoki. I miała...

właścicielka salonu fryzjerskiego. 49/158, znak Zodiaku - Byk

Niska brunetka o piwnych oczach, rozwiedziona. Koleżanka powiedziała jej kiedyś, że chyba jest z innej epoki. I miała pewnie rację. Uwielbia stare meble i koronki, zbiera wachlarze i orchidee, odwiedza sklepy z antykami, a wózeczek jej córki ma ogromniaste koła. O sobie mówi jak o płomieniu – potrafi być ciepła i miła, potrafi rozpalić do białości, ale potrafi też poparzyć. Tak więc nie warto zachodzić jej za skórę. Jest zadziorna, ma cięty język, lubi się przekomarzać. Nieco wybredna, ale do zdobycia. U mężczyzn zwraca uwagę przede wszystkim na osobowość, choć nie ukrywa, że lubi patrzeć do góry (powyżej 175cm) Ujmuję ją mądrość życiowa, naturalność w sposobie bycia i umiejętność okazywania uczuć. Lubi mężczyzn romantycznych, ale nie bezradnych. Energicznych i silnych, kiedy wymaga tego życie.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K36/40/N Marta, 35 lat

Szczupła blondynka, 168cm wzrostu. Rozwiedziona, córka – 9 lat. Lubię swoją pracę, więc chodzę do niej z przyjemnością. Gorzej wtedy, kiedy wiem, że nie mogę pomóc swojemu...

Szczupła blondynka, 168cm wzrostu. Rozwiedziona, córka – 9 lat.

Lubię swoją pracę, więc chodzę do niej z przyjemnością. Gorzej wtedy, kiedy wiem, że nie mogę pomóc swojemu małemu pacjentowi. Wolny czas – czasem aktywnie, czasem leniwie. Czasem na sportowo - rower, tenis, narty, czasem na dresowo – z kubkiem kakao przed tv. Jestem nocnym markiem i porannym ptaszkiem, więc dzień w moim przypadku znacznie przekracza 12 godzin. To tyle, na początek powinno wystarczyć. Zapraszam do rozmowy!

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/51/K Agnieszka, 37 lat

Szczupła, niebieskooka blondynka (167 cm wzrostu). Rozwiedziona  Choć jestem po przejściach, nadal lubię ludzi i ciągle czuję głód życia. Chętnie zamienię swą...

Szczupła, niebieskooka blondynka (167 cm wzrostu). Rozwiedziona 

Choć jestem po przejściach, nadal lubię ludzi i ciągle czuję głód życia. Chętnie zamienię swą niezależność na mądre i uczciwe partnerstwo. Może właśnie z Tobą? Norwid pisał, że pięknie się jest różnić. Ale jeszcze piękniej jest odnaleźć kogoś, kto zrozumie w pół słowa, kto czyta te same książki, spaceruje tymi samymi drogami.
Coś o mnie? Wielkie serce, szalona dusza. Bliska dla bliskich, otwarta do całej reszty. Mama dorastającego 16latka. Lubię czytać literaturę popularnonaukową i historyczną. Moje zainteresowania krążą również wokół psychologii i genetyki. Chętnie spaceruję, podróżuję, jeżdżę na rowerze, uprawiam jazdę konną. Poważnie podchodzę do wielu spraw, co nie znaczy, że brak mi radości życia i optymizmu. Jeśli mi na kimś zależy, wiele potrafię z siebie dać, być wierna, oddana, seksowna.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K29/43/W Natalia, 35 lat, Pracownik socjalny

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po...

Wysoka, długowłosa brunetka. Samotna w wielkim mieście, poszukująca pomysłu na życie. Zwariowana, choć w stosunku do mężczyzn nieco nieśmiała. Lubi włóczęgi po lesie, po plaży, po mieście, - wszędzie tam, gdzie poniosą ją nogi. Ceni spotkania w kameralnym gronie, raczej biesiadowanie niż szaleństwa na parkiecie. Lubi kino i TV, dużo czyta i słucha muzyki, choć nie zna się na niej i nie klasyfikuje. Zaradna i samodzielna, ale jak każda kobieta marzy o tym, aby czasem móc oprzeć się na męskim ramieniu. Nie szuka wrażeń, tylko mężczyzny na stałe. Chce się zaprzyjaźnić, zakochać i poczuć, że żyje. Lubi, gdy mężczyzna jest męski, a to oznacza, że nie brakuje mu pewności siebie by zrobić ten przysłowiowy „pierwszy krok” w stronę kobiety. Chciałaby związać się z kimś inteligentnym, zadbanym, pogodnym i troskliwym. Z mężczyzną bez zażenowania okazującym uczucia, pewnym siebie, ale nie zarozumiałym, silnym wewnętrznie. Do 34 lat, mile widziany wzrost powyżej180 cm.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K38/38/W Ania, 36 lat

Jest rozwiedziona, ma 17-letnią córkę. Szczupła, zgrabna szatynka. Jestem ciepła, czuła, zmysłowa. Lubię lato i słońce, wino w domowym zaciszu i piwo w letnim ogródku....

Jest rozwiedziona, ma 17-letnią córkę. Szczupła, zgrabna szatynka.

Jestem ciepła, czuła, zmysłowa. Lubię lato i słońce, wino w domowym zaciszu i piwo w letnim ogródku. Zainteresowania – literatura piękna, moda, kulinaria. Mam prawie dorosłą córkę i dość dobrą pracę, ale nie chcę, żeby tylko wokół tego kręciło się moje życie. Jestem przecież jeszcze młoda, mam w sobie wiele energii, jestem głodna wrażeń. Kiedy zaszłam w ciążę, miałam 19 lat – szybko musiałam dorosnąć, córkę wychowałam praktycznie sama, bo mąż zostawił mnie po roku małżeństwa. Od tak wielu lat jestem sama, że już zapomniałam, czym w ogóle jest miłość. Czy mam jeszcze na nią szansę?
Jestem kobietą po przejściach, więc ty możesz być z przeszłością. Nie musisz mieć wora pieniędzy, bo na przysłowiowe waciki jeszcze mnie stać. Nie musisz być modelem z okładki, wolę piękne wnętrze. Możesz chrapać i śpiewać przy goleniu, ale nigdy mnie nie okłamuj. Bądź uczciwy i lojalny, a odpłacę ci tym samym.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/35/OC Zuzia, 30 lat

Długowłosa brunetka o kobiecych kształtach. Choć mam zaledwie 156 cm wzrostu, poczuciem humoru mogłabym obdarować pół świata. Skończyłam marketing i zarządzanie i w tej branży...

Długowłosa brunetka o kobiecych kształtach.

Choć mam zaledwie 156 cm wzrostu, poczuciem humoru mogłabym obdarować pół świata. Skończyłam marketing i zarządzanie i w tej branży pracuję. Cięgle staram się rozwijać. Dużo czytam, lubię chodzić do kina (mam swoje ulubione, do których chętnie Cię zabiorę ze sobą).
Lubię Warszawę, tu się wychowałam i chciałabym zostać tutaj na stałe.
Jestem uśmiechnięta, raczej spokojna, z dystansem do siebie. Mam poczucie humoru, potrafię też śmiać się z siebie. Staram się być cierpliwa i opanowana. Lubię kontakt z ludźmi. Mam psa i uwielbiam z nim chodzić na długie spacery nad Wisłę.
Jestem otwarta na mężczyznę od 28 do 37 lat. Może być rozwiedziony. Ważne, żeby zaakceptował mnie i moje kształty. Chcę być kochana. Uwielbiam się przytulać, jestem taką małą przylepą.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/5/OP Magda, 33 lata, Ekonomistka

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy. Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią...

165cm/51kg, zielone oczy, jasne włosy.

Zwyczajny świat zwyczajnej dziewczyny. Na co dzień pracuję w banku, weekendowo robię podyplomówkę z prawa. Cieszą mnie zwykłe sprawy, martwią najzwyklejsze drobiazgi. Mam marzenia, plany, pomysły, do ich realizacji dążę małymi kroczkami. Lubię działać, a nie czekać, aż się samo zrobi”, bo sam to się robi tylko bałagan. Wierzę, że większość rzeczy w moim życiu zależy ode mnie, a nie od ślepego losu. I właśnie dlatego tu jestem… Kocham dom i wszystko, co z nim związane. Cenię prawdziwą przyjaźń, rodzinę i ciepło domowego ogniska. Bliska dla bliskich, odległa dla innych. Przekonaj się, jaka dla Ciebie.

Wierzę, że gdzieś jest moja połówka, dla której tradycyjne wartości, takie jak wierność, zaufanie, szczerość, kompromis są tak samo ważne, jak dla mnie. Coś o tobie? Ważne, by więcej rzeczy Cię rozśmieszało niż przygnębiało. Abyś choć trochę lubił to, co lubię ja. I odwrotnie. Abyśmy mieli podobne marzenia, które wspólnie będziemy spełniać. Abyśmy się nie tylko kochali, ale również potrafili przyjaźnić. Aby nas więcej łączyło niż dzieliło.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K34/79/W Agnieszka, 32 lata

Brunetka filigranowej budowy ciała. Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Zadbana, elegancka, podkreślająca swoją kobiecość. Dużo pracuję, ale zawsze staram się znaleźć czas na to, co...

Brunetka filigranowej budowy ciała.

Zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Zadbana, elegancka, podkreślająca swoją kobiecość. Dużo pracuję, ale zawsze staram się znaleźć czas na to, co ważne. Lubię morze, wodę, piasek, choć ostatnio jedyny piasek, z którym mam do czynienia to ten w piaskownicy, kiedy bawi się nim moja córeczka. Spacery, rower, moda, gotowanie – to lubię. Jestem pogodna, naturalna, otwarta. Łatwo się zaprzyjaźniam, choć musi upłynąć sporo czasu, zanim nazwę kogoś przyjacielem. Jestem ostrożna w uczuciach, jeśli i Tobie dał ktoś „popalić”, to pewnie czujesz podobnie.

Mam w sobie pokłady czułości i ciepła, które mogę przelać właśnie na Ciebie, jeżeli tylko będziesz tego chciał. Lubię się przytulać, lubię namiętność. Bez bliskości fizycznej kuleje każdy związek. Mam dziecko, jestem mamą przede wszystkim, co zapewne dla wielu będzie przeszkodą, ale nie taki diabeł straszny jak go malują - miłości i czułości starczy mi jeszcze dla kogoś bliskiego. Jeśli i Ty masz dziecko, myślę, że mnie zrozumiesz.
Jeśli nie szukasz przygód, tylko chcesz na dłużej zakotwiczyć…napisz…

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

30/1/N Marzena, 30 lat, pielęgniarka

Filigranowa, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna. Marzy mi się normalne życie we dwoje. Wspólne poranki, kawa pita o poranku, rogalik na śniadanie. Twoje koszule...

Filigranowa, atrakcyjna blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna.

Marzy mi się normalne życie we dwoje. Wspólne poranki, kawa pita o poranku, rogalik na śniadanie. Twoje koszule w mojej szafie, moja szczoteczka do zębów w twoim kubeczku. Jeden koszyk w sklepie, a w nim coś dla ciebie, dla mnie, dla nas. Moje cele, twoje plany i nasze wspólne marzenia. Ty będziesz skręcał meble do naszego mieszkania, a ja w tym czasie upichcę obiad. Albo możemy odwrócić role :-)
Trudno jest siebie zareklamować, gdy mam do dyspozycji tylko kartkę i ołówek. Na żywo byłoby łatwiej...
Nie szukam wielkich wzlotów i hollywódzkich wrażeń. Uważam, że "zwykła" codzienność może być równie ciekawa, bo tylko od nas zależy, jaki nadamy jej kształt.
Jestem normalną dziewczyną w czasach, gdy o normalność trudno. Z fajną pracą, w której znalazłam swoje powołanie i czuję się doceniana, mimo że koleżanki po fachu często strajkują pod Sejmem. Na co dzień to ja opiekuję się innymi, prywatnie marzę, aby to ktoś zaopiekował się mną...
W wolnym czasie czytam książki (im grubsza tym lepsza), chodzę na długie spacery z psem, plotkuję z koleżankami, uprawiam fitness, słucham muzyki i śpiewam pod prysznicem. Kocham morze, równie chętnie wypoczywam na Morzu Śródziemnym, jak i nad naszym pięknym Bałtykiem. Kocham słońce i lato, koncerty na świeżym powietrzu, wieczory w ogrodzie.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K39/7/OZ Agnieszka, 36 lat

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.            Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku...

170cm/56kg, piwnooka blondynka. Rozwiedziona, bezdzietna.

 
         Kiedyś dałam się na namówić na stukilometrową podróż w środku nocy. To był początek mojej pasji. Teraz wypełniam karty i odliczam do startu. A najchętniej zakładam kask, dociągam pasy i dyktuję trasę z prawego kubełka..
         Poza rajdami żyję całkiem zwyczajnie. Mówią, że mam silny charakter i łatwo się nie poddaję. Taka jestem na polu zawodowym. Prywatnie bywam wrażliwa, romantyczna, łatwiej mnie zranić. To chyba normalne, w końcu jestem kobietą. Moje „umilacze” czasu wolnego: kino, książka, kabaret, muzyka, koncerty, sport (basen, joga, fitness). Ale i lubię takie leniwe niedziele, kiedy za oknem pada, a ja mogłabym cały dzień przechodzić w piżamie.
         Szukam poważnego związku, takiego z pazurem. Z przyjemnością poznam mężczyznę po przejściach, dojrzałego, szukającego partnerskiego związku. Kogoś, kto po pracy ma ochotę na dom, kobietę, wspólne gotowanie, weekendowe szaleństwa, wakacje, odkrywanie świata i uroków życia.
Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE