A A A

Strona główna » Oferty » Oddział Południe

Duet Centrum - oddział Południe z siedzibą w Katowicach obejmuje swoim zasięgiem woj. śląskie, małopolskie, opolskie, świętokrzyskie.

Biura matrymonialne – Kraków

Internet to niewyczerpalne źródło informacji; w ich gąszczu trudno wyłapać te, które są prawdziwe, a które nie. Podobnie jest z portalami randkowymi, na których można znaleźć tysiące anonsów matrymonialnych. Ich wiarygodności jednak nikt nie sprawdza; każdy może o sobie napisać wszystko. W sieci coraz trudniej o uczciwość, bezpieczeństwo i prawdomówność. Alternatywą dla wszystkich portali randkowych są nasze biura matrymonialne. Kraków, Katowice, Opole, Kielce, Rzeszów – te miasta należą do południowego oddziału Duet Centrum.  Od początku istnienia naszej działalności, tj. od 2002 roku, południowo-wschodnie rejony naszego kraju cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nasi Klienci, coraz częściej otwarci na odległości, chętnie spotykają się w klimatycznym Krakowie, pięknym Rzeszowie czy coraz bardziej nowoczesnych Katowicach.

Poniżej prezentujemy przykładowe oferty z oddziału Południe. Podkreślamy, iż to tylko niewielki wycinek ofert znajdujących się w zasobach Duet Centrum; nasza baza każdego dnia wygląda inaczej, bo codziennie dołączają do nas nowi Klienci, inni zaś zawieszają członkostwa i rozwijają znajomości zawarte za naszym pośrednictwem. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania.

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


42/3/N Ania, 38 lat, Ekonomistka

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna   Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w...

167cm wzrostu/ 57kg, brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna 

 Rano na obcasach jadę do pracy, wieczorem w trampkach dbam o kondycję. W międzyczasie doradzam klientom w sprawie kredytów i inwestycji. Wciąż w ruchu, wciąż gdzieś. Ale pewnie gdyby był tylko konkretny powód (czyt. Ty), zatrzymałabym się na dłużej.. Na co dzień uśmiechnięta, serdeczna. Lubię żyć na luzie, bez zbędnego zadęcia, narzekania. Mam w sobie spore pokłady czułości, cierpliwości. Lubię spontanicznie realizować chwilowe pomysły – pakowanie walizki i w drogę, albo piknik w samym środku lasu zamiast obiadu podanego na stole.

         Jestem kobietą, więc pełno we mnie chaosu. Jeśli więc potrafisz wnieść odrobinę równowagi do mojego świata, po prostu napisz. Wierzę, że bycie razem może być wielką, fascynującą przygodą. Niekoniecznie potrzebuję do tego papierka, formalności zostawmy innym :-)
Odpowiedz na ofertę
więcej

102/1 Agnieszka, 34 lata

Blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna Lubię swoją pracę, swoje życie, swoją codzienność. Na co dzień mam więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Gdy...

Blondynka o niebieskich oczach. Rozwiedziona, bezdzietna

Lubię swoją pracę, swoje życie, swoją codzienność. Na co dzień mam więcej powodów do uśmiechania się niż narzekania. Gdy mi na czymś zależy, nie poddaję się szybko. Podobnie jest w związku - gdy już z kimś jestem, angażuję się całą sobą.
Trudno jest pisać o sobie, bo to mało obiektywne. Myślę, że określają mnie moje zainteresowania: jazda na rowerze, żeglarstwo, konie, wędrówki górskie. Lubię być i żyć blisko przyrody. Kiedy będę już na emeryturze, na pewno wybuduję mały domek w górach. Z bardziej "leniwych" zainteresowań: dobra książka, kino niszowe, ulubiona stacja radiowa, teatr. Chętnie improwizuję w kuchni, unikam śmieciowego jedzenia. Cenię kameralną atmosferę, unikam spendów, tłumów, multipleksów. Na pewno rodzinna, wrażliwa, oddana. Inaczej nie było mnie tutaj... bo tylko Drugiej Połówki brakuje mi do pełni szczęścia.
Chciałabym poznać mężczyznę, z którym będę mogła dzielić swoje życie. Dzielić radości i smutki, realizować marzenia, plany, fantazje.

Odpowiedz na ofertę
więcej

K30/57/W Justyna, 35 lat, Sekretarka

 Jest niską, zgrabną blondynką. Jestem zwyczajną, młodą kobietą po przejściach. Jak każdy mam swoje zasady, plany, marzenia. Cieszę się z tego, że żyję, że jestem zdrowa,...

 Jest niską, zgrabną blondynką.

Jestem zwyczajną, młodą kobietą po przejściach. Jak każdy mam swoje zasady, plany, marzenia. Cieszę się z tego, że żyję, że jestem zdrowa, że mam wspaniałego synka. Wierzę, że nic w moim życiu nie dzieje się przypadkiem, staram się nigdy nie żałować swoich decyzji. A co lubię? Świeżutki chlebek z miodem, herbatę z sokiem malinowym, wolną jazdę rowerem i szybką samochodem.
Powoli zamykam za sobą jedną furtkę, mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno, żeby otworzyć następną. Wierzę, że są mężczyźni, którzy potrafią dostrzec coś jeszcze prócz czubka własnego nosa. Czasem potrzebny jest ktoś, kto po prostu będzie.. Szukam kogoś, kto sprawi, że znów zacznę się uśmiechać. Kogoś, kto nigdy świadomie nie skrzywdzi mnie słowem, ani gestem. Powinien być dobrym człowiekiem, kochającym mężczyzną, prawdziwym przyjacielem. I musi pamiętać jedno: nie jestem sama – jest jeszcze moja mała Ania.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

161/1N Sylia, 29 lat, kosmetolog

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna. Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak nie...

174 cm wzrostu, szczupła brunetka. Bezdzietna panna.

Mężczyźni oglądają się za mną na ulicy i to nie dlatego, że zauważyli plamę na mojej spódnicy.  Żaden z nich jednak nie ma odwagi podejść i zaproponować spotkania. Gdy już nawet nadarza się okazja do rozmowy, dowiaduję się, jakie to ja muszę mieć wymagania, bo jestem taka atrakcyjna. Dlaczego tak jest, że mężczyźni boją się atrakcyjnych i niezależnych kobiet?
Mam następujące wymagania -oceń, czy są aż tak wygórowane; Chciałabym poznać mężczyznę, ze strony którego zawsze otrzymam wsparcie. Kogoś, kto potrafi rozmawiać i jest otwarty na dialog. Mężczyznę monogamistycznego, któremu nie w głowie szuru buru z innymi kobietami. Człowieka pogodnego, widzącego życie w kolorowych barwach. Ceniącego w związku zaufanie, bliskość fizyczną, szczerość, partnerstwo. Kogoś, kto chce mieć dom, rodzinę. Kogoś, kto doceni, że na stole zawsze będzie obiad, a w szafie będą wisieć wyprasowane koszule. Kogoś, kto tak jak ja, szuka normalności...

Odpowiedz na ofertę
więcej

248/2/N Monika, 27 lat, anglistka

Blondynka o zielonych oczach. 168 cm wzrostu, szczupła sylwetka. Gdy stoję przed lustrem i uśmiecham się do swojego odbicia, myślę: "Monika, Ty to masz fajne życie". To...

Blondynka o zielonych oczach. 168 cm wzrostu, szczupła sylwetka.

Gdy stoję przed lustrem i uśmiecham się do swojego odbicia, myślę: "Monika, Ty to masz fajne życie". To prawda. Ciekawa praca, wiele perspektyw zawodowych, możliwość realizowania swoich pasji.... a jest ich sporo – jazda konna, języki obce, fotografia, książki, muzyka. Największą pasją są podróże – na nie mogłabym wydać wszystkie oszczędności, rezygnując przy tym z zakupu kolejnej torebki.
Żałuję  jednego – że doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny... Uważam, że życie to dar i grzechem jest narzekać. Może dlatego właśnie znajomi uwarzają mnie za niepoprawną optymistkę odważnie kroczącą przez życie.
W tym codziennym biegu potrafię znaleźć czas na to, co najważniejsze – przyjaźń, rodzinę. Mam też czas na miłość, gdy zjawi się w moim życiu... Tylko jej brakuje mi do tego, by w pełni się uśmiechać... Myślę, że jestem na tyle dojrzała, by ktoś myślał o mnie w perspektywie wspólnego życia, a nie tylko na chwilę.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

172/2/N Magdalena, 26 lat

szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna Dla swojego mężczyzny chcę być: kobietą czułą, troskliwą, seksowną. Dobrym kompanem do wspólnego życia. Chciałabym,...

szczupła blondynka o niebieskich oczach. Bezdzietna panna

Dla swojego mężczyzny chcę być: kobietą czułą, troskliwą, seksowną. Dobrym kompanem do wspólnego życia. Chciałabym, abyś widział we mnie nie tylko ładną dziewczynę u boku, ale i potencjalną żonę, matkę… oczywiście nie od razu, ale z czasem… bo rodzina to dla mnie sens istnienia.
Jaka jestem? Na pewno wrażliwa, rodzinna, odważna. Od bardzo wielu lat samodzielna, na swoim. Z milionem pomysłów na siebie i swoje życie, tylko dobra trwa za krótko, by je wszystkie realizować. Lubię miasto, w ktorym na co dzień żyję, bo pozwala mi się realizować. Weekendowo jednak uciekam tam, gdzie nieznany jest tembr wielkiego miasta – w góry. Kilka razy do roku staram się być na szlaku, nacieszyć się widokiem przyrody, naładować akumulatorki. Jestem wielką miłośniczką kina, trudno mnie zaskoczyć jakimś tytułem, bo oglądam wszystko.
Nie wiem jeszcze, dokąd życie mnie zaprowadzi. Dziś jestem tu, jutro mogę być tam, gdzie jesteś Ty..

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/79/W Dominika, 28 lat, Kosmetolog

169 cm wzrostu, blondynka. Znak Zodiaku - Strzelec. Energiczna, pełna optymizmu, zdecydowana. Kompilacja ciepła, dobroci, uporu i oddania. Umiem wychować psa i użyć w ostateczności...

169 cm wzrostu, blondynka. Znak Zodiaku - Strzelec.

Energiczna, pełna optymizmu, zdecydowana. Kompilacja ciepła, dobroci, uporu i oddania. Umiem wychować psa i użyć w ostateczności wkrętarki, choć najchętniej używam chochelki i rondelka. Lubię muzykę rockową, literaturę anglojęzyczną, kino. Ze sportów to siłownia, parę razy w roku narty. Jestem energiczna i wesoła, ale i sentymentalna, romantyczna.. jak to kobieta. Lubię oglądać Ligę Mistrzów, łatwo przekupić mnie lodami (waniliowymi). Mam wiele pokory wobec życia, ponieważ wiem, że trzeba doceniać to, co się ma.

Gdy się do kogoś przywiązuje to na długo,  albo na zawsze. W mężczyznach bardzo cenię maniery – to rzadki dziś dar.. Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeśli zaś będziemy marzyć razem, to będzie to już początek nowej rzeczywistości.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K24/6/K Laura, 27 lat

Laur160 cm, panna  Pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę...

Laur160 cm, panna 

Pogodna, uśmiechnięta, jednocześnie twardo stąpająca po ziemi. Stanowcza, wiem czego chcę. Optymistka, z dużym poczuciem humoru. Jestem wrażliwa i mam duszę romantyczki.
Nie szukam przygód, szukam poważnej znajomości. Jeśli okaże się tą na całe życie będę bardzo szczęśliwa.
Jestem zodiakalnym Strzelcem. Wiem czego chcę. Lubię się rozwijać. Dopiero kończę studia i wkraczam na ścieżkę kariery zawodowej. Natomiast wiem jakie cele chcę osiągnąć.
Chciałabym poznać mężczyznę bez dzieci, najlepiej kawalera. Otwartego, odpowiedzialnego, konkretnego. Nie musi być bajecznie bogaty, bo nie tego szukam. Chodzi mi o oparcie, wspólne pasje, na przykład wycieczki rowerowe, słuchanie muzyki, czy po prostu wyjście do kina.
Odpowiedz na ofertę
więcej

66/1 Aleksandra, 27 lat

szczupła brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna Patrząc na mój wiek, pewnie zastanawiasz się, co tu robi taka smarkula.. To jednak w pełni świadoma decyzja. Mężczyźni w moim...

szczupła brunetka o piwnych oczach. Bezdzietna panna


Patrząc na mój wiek, pewnie zastanawiasz się, co tu robi taka smarkula.. To jednak w pełni świadoma decyzja. Mężczyźni w moim wieku to jeszcze dzieci na etapie komiksów, gier komputerowych i szukania dorywczych prac. Zresztą odkąd pamiętam, zawsze znajdowałam lepsze porozumienie ze "starszakami"... Więc mile widziany "Pan" grubo po trzydziestce..
Jestem dojrzałą kobietą i potrafię dojrzale kochać. Nie myśl jednak, że jestem taką "starą maleńką", bo nie brakuje mi dziewczęcości, spontanu i świeżości.
  Kiedy skończyłam 18-stkę, wyfrunęłam z gniazda. I choć mam wspaniałych rodziców, do rodzinnego domu nigdy już nie wróciłam na stałe. Pracowałam na zmywaku w Anglii, jako opiekunka w Stanach, przy tulipanach w Holandii i truskawkach w Niemczech. I choć teraz mam nieco ambitniejsze zajęcie, szanuję każdą pracę.
Nie ma dla mnie znaczenia twoje wykształcenie, przeszłość, wiek czy wzrost. Ważne jest to, kim jesteś i co robisz teraz, jakie masz plany, marzenia, wartości..

Odpowiedz na ofertę
więcej

210/2/N Julia, 30 lat

Jaka jestem? Szczupła, wysoka, wysportowana, zadbana – to na zewnątrz. A wewnątrz? Spontaniczna i bezpośrednia, z dużym temperamentem i apetytem na życie. Ze mną na pewno nie...

Jaka jestem? Szczupła, wysoka, wysportowana, zadbana – to na zewnątrz. A wewnątrz? Spontaniczna i bezpośrednia, z dużym temperamentem i apetytem na życie. Ze mną na pewno nie będziesz się nudził. . Z moim mężczyzną chciałabym rozumieć się w półsłowa i cieszyć się z każdej spędzonej razem chwili.

Najpiękniejsza przyjaźń istnieje między ludźmi, którzy wiele od drugich oczekują, ale nigdy nie żądają. Marzę o takiej przyjaźni, o pokrewnej duszy, o przyjacielu na dobre i na złe. A od takiej przyjaźni do uczucia już tylko jeden krok. Nie chcę już dłużej czekać, bo życie nabiera koloru i smaku tylko wtedy, kiedy można dzielić je we dwoje. Mam za sobą długoletni związek, ale jak się okazało – nie był to zbyt dobry materiał na męża. Szukam dalej i nie poddam się, dopóki go nie znajdę.

 
Odpowiedz na ofertę
więcej

62/2/N Małgosia, 28 lat, urzędnik

170 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o zielonych oczach. Jestem kobietą naturalną w sposobie bycia, łatwo nawiązuję kontakty. Nie mam problemu z tym, aby podejść do jakiejś...

170 cm wzrostu, szczupła sylwetka, blondynka o zielonych oczach.

Jestem kobietą naturalną w sposobie bycia, łatwo nawiązuję kontakty. Nie mam problemu z tym, aby podejść do jakiejś kobiety na środku ulicy i zapytać, gdzie kupiła taką fajną torebkę. Ale gdy zaczepia mnie przypadkowy mężczyzna i prosi o nr telefonu, zapominam, jak się nazywam.  Lubię się uczyć, bo mam na to czas. Nie jestem żadną karierowiczką, ale chciałabym zapewnić sobie w miarę godny poziom życia. Mam poczucie humoru i nie kryję uczuć. Łatwo rozpoznać, gdy jestem zła, trudno mi zatrzymać łzy, gdy się wzruszam. Wolny czas spędzam aktywnie: nad wodą, w górach, na łonie natury. W mieście korzystam z oferty kulturalnej (kino, teatr, koncerty), ale nie wyobrażam sobie weekendu w handlowej galerii. Lubię podróżować, ale nie nazwałabym tego pasją. Raz w roku, podczas letniego urlopu, wyjeżdżam gdzieś dalej. Zimą staram się na kilka dni wyskoczyć w góry.  Uczę się gry na gitarze, jeżdżę na rowerze, lubię tańczyć.
Prowadzę normalne życie i jestem mega szczęściarą – mam fajną pracę, która daje sporo zawodowych możliwości, rodzinę i przyjaciół, na których mogę liczyć, zdrowie, bez którego ani rusz. Do pełni szczęścia brakuje mi tej drugiej połówki, z którą mogłabym podzielić się swoim życiem. Mój mężczyzna powinien być dojrzały, odpowiedzialny, lojalny. Świadomy i pewny siebie, ale nie egoista myślący tylko o własnej wygodzie. Nie szukam ideału, mam normalne oczekiwania, plany, marzenia. Jak chyba każdy, chcę kochać i być kochaną, tylko tyle i aż tyle...

Odpowiedz na ofertę
więcej

128/1/N Weronika, 38 lat, Dekorator wnętrz

Wysoka długowłosa brunetka o normalnej budowie ciała. Rozwiedziona od 7 lat, matka dojrzewającego 16 - latka. Jako że pracuję w zawodzie dekoratora wnętrz, mam dobrze rozwinięty...

Wysoka długowłosa brunetka o normalnej budowie ciała. Rozwiedziona od 7 lat, matka dojrzewającego 16 - latka.

Jako że pracuję w zawodzie dekoratora wnętrz, mam dobrze rozwinięty zmysł estetyczny, dobry gust i wyobraźnię. Interesuję się szeroko rozumianą sztuką i architekturą. Kocham podróże, dzięki którym mogę poznać inne kultury, obyczaje, religie. Lubię żagle, spacery po lesie, romantyczne kafejki, poezję śpiewaną. Staram się obracać w towarzystwie ludzi wesołych, słownych i szczerych. Mam duszę odkrywcy; fascynuje mnie wszystko co nowe i nieznane, choć już dawno odkryłam, że życie jest piękniejsze, a trawa bardziej zielona.. we dwoje.
Mam pracę, która daje mi satysfakcję, syna, z którego jestem bardzo dumna, jestem zdrowa i atrakcyjna, ale brakuje mi miłości i poczucia bezpieczeństwa. Świadomości, że ktoś kocha, tęskni i czeka. Pomimo życiowych rozczarowań wierzę, że są jeszcze wartościowi i godni zainteresowania mężczyźni. Chciałabym poznać mężczyznę czułego, troskliwego i odpowiedzialnego.

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

K26/81/K Sylwia, 31 lat

170/52, brunetka o brązowych oczach. Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje. Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z...

170/52, brunetka o brązowych oczach.

Do kogo powinien należeć pierwszy krok? Mam na myśli to, że raz się przecież żyje.

Czekam, szukam, rozglądam się.. za mężczyzną, z którym można mniej lub bardziej (nie)zwyczajnie spędzać czas; być sobą, czuć, że wzajemnie nic nas nie uwiera, nikt nas nie osądza i nie ocenia. Bez podświadomego wyginania, przewracania oczami, trzepotania rzęsami.
Coś o sobie? Jestem całkiem normalna. Nie motam, nie kręcę stu nitek na raz, nie umiem kłamać. Ciągle biegam po korytarzach w pracy, nałogowo używam markowych perfum. Mam artystyczny bałagan w torebce, ale w szafie ubrania układam kolorami. Wcale nie uważam, że „to, co najlepsze, jeszcze przede mną”, bo nie odkładam życia na później. Unikam skrajności, które „szufladkują” ludzi, stereotypów ograniczających nasze życie. Lubię, gdy coś się dzieje, ale odróżniam szaleństwo od dobrej zabawy.
Mam fajną pracę, wspaniałych rodziców, kilku wypróbowanych przyjaciół, jestem szczęściarą. Nie szukam na siłę, ale dobrze.. gdybyś po prostu był.
 

Odpowiedz na ofertę
więcej

PN27/7/K Agata, 32 lata

panna. Blondynka, 170 cm wzrostu, szczupła. Z wykształcenia jest biologiem. Jestem tu w konkretnym celu – szukam Przyjaciela. W miłość jeszcze wierzę, ale bez przyjaźni niczego...

panna. Blondynka, 170 cm wzrostu, szczupła. Z wykształcenia jest biologiem.

Jestem tu w konkretnym celu – szukam Przyjaciela. W miłość jeszcze wierzę, ale bez przyjaźni niczego trwalszego nie można zbudować. Usłyszałam kiedyś, że idealiści są bez szans. Może to prawda, ale ja nie zrezygnuję z ideału uczucia. W życiu jest tak wiele kompromisów, że miłość musi być ta jedyna, prawdziwa, czysta.
Jaka jestem? Ciągle ciekawa świata. Nie nurkuję, nie latam na lotni i nie tańczę salsy do białego rana. Ale kto wie, co przyniesie jutro? Jestem taka, jak setki dziewczyn, które mijasz na ulicy. I tylko ty, jak Mały Książę, możesz zobaczyć we mnie swoją Różę. Wierzę w prawdziwe uczucie aż do granic szaleństwa. Nie wiem więc jak ma wyglądać i kim być mój mężczyzna.

Odpowiedz na ofertę
więcej

65/2/N Marta, 31 lat

170 cm, blondynka, długie włosy Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa. Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co...

170 cm, blondynka, długie włosy

Panna,  uśmiechnięta, wesoła, lubię być duszą towarzystwa.
Uwielbiam fortyfikacje, a jest ich w Polsce bardzo dużo. Naprawdę jest co zwiedzać.
Lubię przygodę, jak wyjazd to najlepiej spontaniczny, wymyślony chwilę wcześniej.
Od razu po liceum wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Tam najpierw musiałam podszlifować język, troszkę uzbierać pieniędzy, żeby móc zająć się szkołą. Było mi ciężko, ale dobrze wspominam ten okres. Wiele mnie nauczyło. Na pewno samodzielności, ponieważ na firmę, która mnie tam zabrała, okazało się że nie mogę liczyć. Taką odwagę życiową również zawdzięczam tej przygodzie amerykańskiej. Nie udało mi się dużo zwiedzić, dlatego marzę o powrocie do Stanów na kilka miesięcy, żeby móc przejechać autem chociaż część tego pięknego kraju. No niestety – fascynacja mi została.
Jeśli chciałbyś poznać szczupłą uśmiechniętą optymistkę, odezwij się. Może jesteśmy sobie pisani….

Odpowiedz na ofertę
więcej

33/1 Ania, 28 lat

Nie mam powodów do narzekania, lubię swoją codzienność. Choć na pewno uśmiechałabym się szerzej, gdybyś mógł mi w tej codzienności towarzyszyć. Trudno jest opisywać samą siebie,...

Nie mam powodów do narzekania, lubię swoją codzienność. Choć na pewno uśmiechałabym się szerzej, gdybyś mógł mi w tej codzienności towarzyszyć. Trudno jest opisywać samą siebie, gdyż w tej ocenie na pewno zabraknie obiektywizmu. Daję Ci więc „białą kartkę” – sam stworzysz opis mojej osoby, jeżeli będzie dane nam porozmawiać..
Jaka jestem? Naturalna w zachowaniu, wrażliwa, rodzinna. Chyba dość ładna, tak mówią. Ze mną można iść wspólnie przez życie, dzielić radości i smutki dnia codziennego, realizować wspólne zamierzenia. Lubię spędzać czas poza domem, szczególnie, gdy jest ładna pogoda. Nie musi być to podróż życia czy wypaśna kolacja, ale zwykły spacer, pójście na lody, piwo na ogródku. Lubię też dom i wcale nie wstydzę się przyznać do tego, że jestem domatorką.
Chcę związku połączonego miłością, przyjaźnią, seksem. Chciałaym wziąć ślub, być żoną i mieć męża. Chciałabym, aby pojawiły się dzieci  ( zazdroszczę bratu, że ma już córeczkę ).Niby proste marzenia……

Odpowiedz na ofertę
więcej

K28/49/OZ Agata, 32 lata

Szczupła blondynka (165/54) o szarych oczach. Zodiakalny Strzelec. Nie lubię o sobie mówić, ale jeśli zapytasz, powiem Ci że... Jestem kobiecą blondynką o delikatnej urodzie....

Szczupła blondynka (165/54) o szarych oczach. Zodiakalny Strzelec.

Nie lubię o sobie mówić, ale jeśli zapytasz, powiem Ci że... Jestem kobiecą blondynką o delikatnej urodzie. Pracuję jako specjalistka ds. kadr, choć z wykształcenia jestm inżynierem BHP. Choć na co dzień towarzyszy mi rozsądek, miewam także i zwariowane pomysły. Nie jestem gadułą, ale potrafię i lubię słuchać. Muzykalna dusza; taniec, muzyka, śpiew to moje pasje, choć robię to tylko amatorsko, dla własnej przyjemności. Lubię pływać i chodzić na grzyby, a gotowanie to dla mnie przyjemność, nie obowiązek.
Do niedawna  myślałam, że nic mnie w życiu nie zaskoczy.. teraz nic nie myślę i nikogo nie oceniam. Chcę brać życie całymi garściami.  Od ludzi oczekuję wiele; sama dużo daję i dużo wymagam. Nie toleruję chamstwa, obgadywania, fałszywej skromności. Cenię szczerość do bólu, spontaniczność, upór w dążeniu do celu, odwagę. Świetnie czuję się wśród ludzi otwartych, bezpośrednich i radosnych, unikam towarzystwa zarozumialców, smutasów i marud.
Nie szukam przygody na jedną noc, bo takich można mieć bez liku. Chciałabym zbudować z kimś trwały związek oparty na solidnych fundamentach – przyjaźni, szczerości, zrozumieniu, tolerancji, umiejętności wybaczania. 

 

Odpowiedz na ofertę
więcej

141/1/N Dominika, 32 lata

170cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna  Niby nie szukam niczego na siłę, a jednak czegoś mi brak.  Szukam czegoś trwałego – bo wierzę w...

170cm wzrostu, szczupła, długowłosa blondynka. Bezdzietna panna

 Niby nie szukam niczego na siłę, a jednak czegoś mi brak.  Szukam czegoś trwałego – bo wierzę w sens rodziny, magię bycia ze sobą do końca życia.Bez takiego założenia bycie razem nie ma chyba sensu – jeśli się nie wierzy, że razem można wszystko.
Jestem pogodną, naturalną dziewczyną. Z ciekawą pracą, która mnie rozwija, z pasjami, którymi wypełniam swój wolny czas. Wolę jakość niż ilość, wypad do kina studyjnego niż wielkiego multipleksu, kameralne spotkanie niż masową imprezę, górską wędrówkę niż wczasy allinclusive. Namiętnie pstrykam zdjęcia, biegam, dużo jeżdżę na rowerze. Staram się żyć aktywnie, ale cenię również ciepło domowego ogniska.
Najważniejsze to spotkać kogoś, z kim można rozmawiać bez skrępowania, kochać się bez opamiętania. Kto potrafi troszczyć się i słuchać, kto sprawi, że wszystko dookoła nabiera głębszego sensu.
Odpowiedz na ofertę
więcej

K/1505/03a Agnieszka, 35 lat, własna działalność

Wysoka blondynka o kobiecych kształtach. Nie jestem wiotką gałązką. Nie rozczaruję Cię jednak, jeśli lubisz krągłości. Nie mam kompleksów, a wręcz przeciwnie – jestem...

Wysoka blondynka o kobiecych kształtach.


Nie jestem wiotką gałązką. Nie rozczaruję Cię jednak, jeśli lubisz krągłości. Nie mam kompleksów, a wręcz przeciwnie – jestem świadomą swojej seksualności kobietą...
Skończyłam szkołę fryzjerską, dokształcam się jeszcze w tym zakresie. Przed laty skorzystałam z unijnych funduszy i odważyłam się otworzyć własny biznes. Dziś jestem bardziej managerem niż fryzjerem, choć wolę pracę z nożyczkami niż kalkulatorem w ręce.
W wolnym czasie oglądam filmy, czytam książki (biografie), śledzę nowinki ze świata mody, jeżdżę na rolkach, odwiedzam basen. Mam wypróbowane grono przyjaciół, ale przecież oni nie zastąpią mi bliskości mężczyzny...
Nie brakuje mi poczucia humoru, dystansu do siebie. Wokół mówią, że jestem konkretną i zdecydowaną kobietą. Chyba nie do końca... bo gdy widzę dwie fantastyczne torebki, mam nie lada dylemat, którą wybrać :-) I najczęściej kupuję obie.
Prowadzę normalne życie, normalny dom... I takiej normalności szukam – wspólnego śniadania, wspólnego zasypiania...

Odpowiedz na ofertę
więcej

1/104 Renata, 37 lat

 Zodiak i stan cywilny: Panna. 170 cm wzrostu, waga 6o kg. Zgrabna, z klasą, miła aparycja, uroczy uśmiech. Nie spodziewaj się zgorzkniałej starej panny z ponurym kotem na...

 Zodiak i stan cywilny: Panna. 170 cm wzrostu, waga 6o kg. Zgrabna, z klasą, miła aparycja, uroczy uśmiech.

Nie spodziewaj się zgorzkniałej starej panny z ponurym kotem na kolanach. Jestem pogodna, aktywna i zadowolona z życia. Owszem, samotna, ale właśnie postanowiłam to zmienić! Tak, ostatni związek się nie udał, nie wszystko w życiu jest takie, jak tego chcemy. Przebolałam to, zrozumiałam co było źle i jestem gotowa iść dalej. Mam pewien bagaż doświadczeń, nie tylko miłych. Ale potrafię optymistycznie patrzeć w przyszłość i chcę budować coś nowego, dobrego. Jestem ciepła, zrównoważona, poukładana. Mam porządek w domu i w głowie. Lubię kontakt fizyczny, intymny, całowanie, dotykanie, przytulanie... Zainteresowania? Jest ich wiele, nic nie wybija się ponad inne. Psychologia, muzyka, teatr, podróże, orientalne kuchnie, dietetyka i inne... wszystkie jakoś ze sobą godzę. Kocham góry, każde, w każdym kraju – nie byłam może w zbyt wielu, ale te które znam pozwalają mi uważać, że te nieznane są równie cudowne. Szukam faceta o dobrym sercu i szerokich horyzontach.

Odpowiedz na ofertę
więcej

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE