infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Centrum z siedzibą w Warszawie

OBEJMUJE SWOIM DZIAŁANIEM WOJ. MAZOWIECKIE ORAZ ŁÓDZKIE

(WARSZAWA, RADOM, PŁOCK, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, SKIERNIEWICE, RADOMSKO, BEŁCHATÓW, ŁÓWICZ, KUTNO, ŁÓDŹ, SIEDLCE, OSTROŁĘKA )

               SZYBKI KONTAKT:
               505 199 095 7 DNI. /TYDZIEŃ

               ul. Towarowa 35 / 44, I piętro  (przycisk "44" prosimy
              potwierdzić symbolem "dzwonka")
              00-869 Warszawa
             tel. kom: 504 217 219
             tel. kom: 577 036 600
             e-mail: zgloszeniawarszawa@duetcentrum.pl

           Biuro czynne :
           poniedziałek - piatek godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

                               DUET CENTRUM  - biuro matrymonialne Warszawa


Duet Centrum -  biuro matrymonialne w Warszawie pracuje na rzecz osób poszukujących dla siebie bliskiej osoby. Nie jesteśmy portalem randkowym, jakich wiele w Internecie. Nowoczesne technologie ułatwiają nam pracę, jednak my nie świadczymy Państwu usługi online; wsłuchując się w indywidualne oczekiwania każdego Klienta, oferujemy usługę „szytą na miarę” – dopasowaną do Jego potrzeb w tak delikatnej sferze. 

Stawiamy na bezpośredni kontakt z każdym Klientem; aby zwiększyć szanse na poznanie nowych osób, odwiedź nasze  biuro matrymonialne. Warszawa  to miasto, w którym znajduje się nasz największy oddział. 

Z usług naszych biur matrymonialnych korzystają osoby wolne, niezależne i wykształcone, między 28. a 75 r.ż. Wszyscy podkreślają, jak ważne jest dla nich to, by przyszły partner / partner reprezentował podobny poziom wykształcenia, sukcesów życiowych, stylu życia, systemu wartości, atrakcyjności fizycznej.

       

Największe biuro matrymonialne w stolicy


Duet Centrum Zapoznawcze w tym roku świętuje już swoje dziewiętnaste urodziny; nasze początki sięgają stycznia 2002 r. Na mapie stolicy zagościliśmy na stałe; warszawskie biuro matrymonialne jest najprężniej działającym ośrodkiem, a liczba Klientów z nami związanych stale rośnie.

Zaledwie dziesięć minut od Złotych Tarasów, w nowoczesnym, przytulnym wnętrzu parzymy pyszną kawę i rozmawiamy z Państwem o tym, co najważniejsze. Nasza agencja matrymonialna znajduje się w nowoczesnym budynku usługowo-mieszkaniowym, w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego (skrzyżowanie ul. Towarowej i Wolskiej). A poznają nas Państwa po dużym banerze z hasłem „Zakochaj się”, bo przecież o to tak naprawdę chodzi w tym całym Duecie :-) 

Single w Warszawie! Marzymy o tym, by Duet Centrum połączył w pary co trzeciego Polaka i co trzecią Polkę; powoli stajemy się dla Państwa naturalną drogą do poznawania nowych osób, a co za tym idzie – tworzenia szczęśliwych, wartościowych relacji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura matrymonialnego!

biura matrymonialne - Warszawa

       

Nie tylko Warszawa


Nasze usługi są stale rozbudowywane, na bieżąco dostosowywane do oczekiwań i potrzeb Klientów. Obecnie pracujemy dla osób z całego kraju, jak również z zagranicy. Z naszą usługą trafiliśmy do Zakopanego, jak i przekonał się do nas Klient z Trójmiasta. W swoich zasobach posiadamy ogłoszenia matrymonialne z Warszawy, jak i ze wszystkich dużych miast w kraju. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie związek i szczęśliwe życie osobiste stanowi nadrzędną wartość. Posiadając ogromną bazę Klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu poszukiwanie partnera / partnerki na terenie Warszawy i okolic lub, jeśli wyrażą Państwo taką chęć – możemy rozszerzyć kontakty o osoby z innych, wskazanych miejsc na terenie całego kraju. 

Nasi Konsultanci potrafią porozumieć się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Choć w zdecydowanej większości pracujemy dla osób polskojęzycznych, coraz częściej zdarzają się zapytania o realizację usługi dla obcokrajowców, którzy w dużym stopniu związani są z naszym krajem (biznesowo, rodzinnie). 

biuro matrymonialne Warszawa

       

Zweryfikowane oferty i ogłoszenia matrymonialne - Warszawa


Biura matrymonialne w Warszawie to często jednoosobowe działalności gospodarcze, które szybko powstają, a jeszcze szybciej znikają z rynku. Te, które zostają, nieumiejętnie nas naśladują. Firm, o podobnym pokroju działalności, jest wiele; żadna z nich nie może jednak pochwalić się takim stażem jak Duet Centrum. 

19. lat istnienia Duetu to nie tylko wyższa metryka, lecz przede wszystkim ogromne doświadczenie w zrozumieniu potrzeb i oczekiwań Klientów, co przekłada się na liczbę nawiązanych za naszym pośrednictwem relacji. Tysiące przeprowadzanych rozmów, kształtowany przez lata styl pracy, empatia, zrozumienie i zaangażowanie – to nasza wizytówka. 

Nasz styl pracy odbiega od tego, co oferują inne biura matrymonialne. Warszawa jest najbardziej zaludnionym miastem w kraju, a co za tym idzie – dynamicznie rozwijającym się. Nasze usługi dopasowujemy do Państwa i staramy się je dostosować do otaczającej nas rzeczywistości. 

       

Warszawski team Duet Centrum


Kierunkowe wykształcenie zespołu naszych Konsultantów (psychologia, socjologia, prawo, komunikacja interpersonalna, doradztwo personalne) to tylko dodatek. Jesteśmy praktykami, nie teoretykami swojego zawodu. Stale poszerzamy swoje umiejętności, chętnie bierzemy udział w różnych szkoleniach, współpracujemy z wieloma autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii, prawa rodzinnego czy kreowania wizerunku.  A po pracy – wracamy do naszych domów i doceniamy tych, którzy w nich na nas czekają.

Wysoki poziom świadczonych usług idzie w parze z dyskrecją, ochroną danych osobowych (na życzenie - także i wizerunku), i przyjazną atmosferą całej współpracy. W pełni dbamy o Państwa prywatność i powierzone nam informacje.Oferty matrymonialne i zapoznawcze, które znajdują się  na naszej stronie internetowej, umieszczamy tylko i wyłącznie na prośbę Klienta; w ten sposób pragniemy Państwu pokazać, dla jakich osób mamy przyjemność pracować i jakie są ich motywacje, by skorzystać z usług Duetu. Wszystkie anonse matrymonialne są zweryfikowane.

Działalność Duet Centrum dostrzegają media. Nasi Konsultanci w licznych wywiadach telewizyjnych, radiowych i prasowych dzielą się swoją unikatową wiedzą, będącą wynikiem ogromnego doświadczenia w pracy dla tysięcy ludzi. Pisano o nas m.in. w takich tytułach jak: Forbes, Twój Styl, Wprost, Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita.


Duet centrum w Warszawie alternatywą dla portali randkowych


Doskonale rozumiemy, że życie codzienne ogranicza ­ możliwości poznawania nowych, wolnych osób. Wiemy także, że ograniczenia te nie wynikają z niskiego poziomu otwartości, braku poczucia atrakcyjności czy ubytku w kompetencjach interpersonalnych. Wręcz przeciwnie; mamy zaszczyt pracować dla osób, za którymi idą sukcesy w różnych życiowych aspektach.

Nasze ekskluzywne biuro matrymonialne gwarantuje Państwu nawiązywanie realnych, nie wirtualnych kontaktów. Jesteśmy dla tych, którzy pragną przypieczętować znajomość w świecie rzeczywistym, nie chowając się za ekranem komputera. Coraz częściej słyszymy, że Internet nie sprawdza się w takich poszukiwaniach, a zamieszczone w sieci ogłoszenia matrymonialne - Warszawa nie są zgodne z prawdą. Wiemy też, że nie każdy z Państwa może pozwolić sobie na publikację swojego wizerunku w sieci (ze względu chociażby na rodzaj wykonywanego zawodu).

Posiadamy dużą bazę Klientów, jednakże to jakość Państwa spotkań (a nie tylko ilość, która jest domeną portali w Internecie) przyświeca naszej idei. Oferujemy kilka programów członkowskich (standardowych, rozszerzonych), jak i różne możliwości nawiązania współpracy z nami; rozmowa z Konsultantem z pewnością ułatwi Państwu wybór najbardziej optymalnego wariantu usługi. Niezależnie od tego, na jaki programu członkowski Państwo się zdecydują – do współpracy zawsze podchodzimy poważnie, jakościowo i indywidualnie.

biura matrymonialne duet prestige - Warszawa

Dajemy Państwu pewność poznawania wyłącznie takich osób, które reprezentują ten sam świat wartości, poziomu wykształcenia, kultury osobistej, atrakcyjności i życiowych sukcesów. Mocno podkreślamy, że nie jesteśmy tylko i wyłącznie biurem matrymonialnym, gdyż każdy z Państwa inaczej definiuje bycie we dwoje. Rozumiemy indywidualne oczekiwania każdego Klienta; „szukam żony” z ust Klienta to dla nas sygnał, że małżeństwo jest dla niego ważną wartością, i odwrotnie - słowa „już nie szukam męża” sugerują, że Klientka poszukuje stałej, lecz niekoniecznie formalnej relacji, bo takie ma doświadczenia z przeszłości. 

Rygorystycznie dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji; nasz personel przeszedł związane z tym przeszkolenie. Biuro ma swoja siedzibę w budynku chronionym przez całą dobę. Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z zasadami RODO. 

Duet Centrum to nie tylko działalność zapoznawczo-matrymonialna, ale także szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, coachingu. Poznanie odpowiedniej osoby to przecież tylko połowa sukcesu; pełnienie tak ważnej roli, jaką jest rola partnerki czy partnera oraz zbudowanie z nią / nim satysfakcjonującej relacji wymaga odpowiednich kompetencji. Mówimy o przesłankach niepowodzeń i ograniczeniach, ale przede wszystkim – staramy się przekazywać praktyczną wiedzę, która być może pomoże naszym Klientom osiągnąć sukces i harmonię w tej sferze życia.

Szczęśliwy, trwały związek zajmuje główną pozycję w hierarchii wartości człowieka. A my, niezmiennie od lat, wciąż podpisujemy się pod tymi samymi wartościami: 


chcemy rozszerzać Państwa możliwości w poznawaniu nowych osób i łączyć w pary....

zagwarantować udane randki w Warszawie....

poszerzać możliwości w poznawaniu wartościowych osób...

składać tylko zweryfikowane oferty matrymonialne (Warszawa) ...

dzielić się  Państwem naszą wiedzą, doświadczeniami, refleksjami...

dawać nadzieję, że niezależnie od wieku, czy doświadczeń wyniesionych z przeszłości, można zbudować satysfakcjonujący związek...

Pani szuka Pana? Pan pozna Panią?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Nasze biuro w Warszawie czynne jest od pon. do pt. w godz.: 9 – 20.

Infolinia pracuje codziennie: 505  199  095

Zadzwoń lub wyślij SMS, w treści podając swoje imię, wiek i preferowane godziny kontaktu.                  Oddzwonimy i udzielimy wszystkich informacji.


Ciekawe i atrakcyjne matrymonialne ogłoszenia - Warszawa czekają na Ciebie!

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: