A A A

Strona główna » Nasze oddziały » Oddział Centrum z siedzibą w Warszawie

Duet Centrum – oddział Centrum z siedzibą w Warszawie obejmuje swoim działaniem woj. mazowieckie (Warszawa, Radom, Płock) oraz łódzkie (Łódź).

SZYBKI KONTAKT: 505 199 095 7dni/tydz.

Biuro matrymonialne Warszawaul. Krakowskie Przedmieście 79
00-079 Warszawa

zobacz biurotel.: (22) 828 06 22
faks: (22) 828 52 75
tel. kom. 504 217 220
duet centrum - oddział centrum - jak dojechać - mapa

e-mail dla Klientów: biuro@duetcentrum.pl

e-mail dla zainteresowanych: warszawa@duetcentrum.pl

Biuro czynne jest:
poniedziałek - piatek: godz. 13.00 - 20.00

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.

Zobacz wybrane oferty:
PANIE:


PANOWIE:


Biura matrymonialne – Warszawa

Doskonale wiemy, że życie codzienne ogranicza możliwości poznawania nowych, wolnych osób. Wir pracy, zajęć, spotkań – chcemy coraz więcej zobaczyć, osiągnąć, zrealizować. W zabieganiu trudniej jest zauważyć drugiego człowieka. Pragnienie bliskości, poczucia bezpieczeństwa i wsparcia jest jednak niezmienne – i - niezależne od wieku, płci, stanu cywilnego, poziomu wykształcenia czy miejsca zamieszkania.

Nasze biuro matrymonialne w Warszawie pracuje na rzecz osób poszukujących dla siebie bliskiej osoby. To właśnie tutaj w styczniu 2002 r.  powstało nasze pierwsze biuro; warszawski oddział jest najprężniej działającym ośrodkiem, a liczba Klientów z nami związana stale rośnie.

 Trwały, szczęśliwy związek zajmuje główną pozycję w hierarchii wartości człowieka. Twoje szczęście jest więc zbyt cenne, by zostawiać je przypadkowi. Aby zwiększyć szanse na poznanie nowych osób odwiedź nasze biuro matrymonialne. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz największy oddział. Gwarantujemy zweryfikowane oferty i realne spotkania. Nasz zespół to kilkuosobowa, zgrana drużyna - specjaliści z dziedziny psychologii, socjologii, komunikacji interpersonalnej. Zrozumienie potrzeb naszych Klientów oraz  trafny dobór partnerski – to nasze motto. Oferujemy współpracę w przyjaznej atmosferze; stawiamy na szczerość, empatię, wzajemne zaufanie.

Biura matrymonialne Duet to nie tylko działalność zapoznawczo-matrymonialna, ale również szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, coachingu. Poznanie odpowiedniego partnera to przecież tylko połowa sukcesu; pełnienie tak ważnej roli, jak rola partnerki czy partnera oraz zbudowanie z nią / nim satysfakcjonującej relacji wymaga odpowiednich kompetencji.

Pytania, wątpliwości, stereotypy związane z naszą profesją są dla nas zrozumiałe. Zadzwoń do nas porozmawiajmy. Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu pełnych informacji; Poniedziałek - Piątek: 13.00 - 20.00, pod numerami: 22 828 06 22, 504 217 220.

* Rygorystycznie dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji; nasz personel przeszedł związane z tym przeszkolenie. Biuro ma swoja siedzibę w budynku chronionym przez całą dobę.  Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z zasadami RODO (wiecej Polityka Prywatności)

Zostań z nami! - wypełnij formularz zgłoszeniowy »

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

Dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy - konsultanci Duet Centrum.

Imię:
Rok urodzenia:
Płeć:
Zawód:
Czy posiadasz dzieci?:
Województwo:
Adres e-mail:
Nr telefonu:
Wykształcenie:
Stan cywilny:
Miasto:

Jeśli chcesz, napisz więcej o sobie:

* wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności

X
Duet travel - samotni oferta
MEDIA O NAS
 • Polskie Radio TRÓJKA
 • Forbes
 • Polsat
 • RDC Radio Dla Ciebie
 • TVN
 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP INFO
 • Wprost
 • Twój Styl
 • TVP Warszawa
 • SHAPE