infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Południe z siedzibą w Katowicach

Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH OBEJMUJE SWOICH DZIAŁANIEM WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

(KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, SOSNOWIEC, GLIWICE, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, RYBNIK, TYCHY, DĄBROWA GÓRNICZA, KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, ZAKOPANE, OPOLE, BRZEG, KIELCE, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

ul. Kościuszki 38,
1 piętro/lokal 5
40 - 048 Katowice

(skrzyżowanie ulic: Kościuszki, Powstańców i PCK)

tel. kom: 500 012 699 tel. kom: 508 399 908

e-mail: katowice@duetcentrum.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piatek
godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Nasze Centrum Zapoznawcze obchodzi w tym roku 14-lecie swojego istnienia. Nasze początki to rok 2002; wtedy to właśnie otworzyliśmy pierwszy oddział w Warszawie. Obecnie naszych Klientów mamy w całej Polsce, a coraz częściej i zagranicą. Usługi Duet Centrum są stale poszerzane i rozbudowywane, wciąż dostosowywane do zmieniających się potrzeb naszych Klientów.

Naszą działalność dostrzegają media – codzienna prasa, radio, telewizja. Konsultanci Duet Centrum, w wielu wywiadach, chętnie dzielą się swoją wiedzę i doświadczeniem, często łamiąc przy tym stereotypy i podważając tezy zawarte w kolorowej prasie. Nasze usługi wzbudzają zainteresowanie wśród reżyserów filmowych, scenarzystów programów telewizyjnych, a nawet bankowych usług concierge. Nasza praca to także nasza pasja; jesteśmy zgranym, kilkuosobowym zespołem, który z przyjemnością codziennie chodzi do pracy.

Na co dzień współpracujemy z niekwestionowanymi autorytetami z dziedziny psychologii, prawa, seksuologii. Współpracy z nami podjęli się m.in. Pan Józef Przemieniecki, Pani Zuzanna Celmer – współpraca z takimi ekspertami wywiera na nas ogromny wpływ, to dla nas również ogromne wyróżnienie. Wszystkich naszych Klientów znamy z osobistego kontaktu, lecz to właśnie dyskrecja oraz pełna ochrona danych (w tym wizerunku) stanowi fundament naszej pracy.

Biuro matrymonialne Duet Centrum to nie tylko działalność zapoznawcza (matrymonialna); ale również szeroko pojęte wsparcie, doradztwo, coaching.  Nasze usługi realizujemy skupiając się na indywidualnych potrzebach każdego Klienta; zanim wspólnie rozpoczniemy poszukiwania odpowiedniego partnera/partnerki, chcemy z Państwem szczerze i otwarcie porozmawiać, omówić i przeanalizować Państwa oczekiwania, gusta i preferencje. Dzięki temu nasi konsultanci będą mogli zaproponować Państwu odpowiedni program członkowski i omówić sposoby jego realizacji.

Pragną Państwo porozmawiać, zadać pytanie lub rozpocząć poszukiwania za naszym pośrednictwem? Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem. Zapewniamy pełną anonimowość.

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: