infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Zachód

obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław),
wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

Oddział Zachód obejmuje swoim zasięgiem woj. dolnośląskie (Wrocław), wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniazachod@duetcentrum.pl

W majowym wydaniu miesięcznika Wrocławianin ukazał się wywiad p.t. "Wrocław - miasto singli" - zachęcamy do lektury

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

BIURO MATRYMONIALNE POZNAŃ - DUET CENTRUM


Duet Centrum - biuro matrymonialne w Poznaniu pracuje na rzecz osób, które poszukują dla siebie wartościowego partnera / partnerki. Nie jesteśmy portalem randkowym, jakich jest wiele w Internecie.

Wiemy, że codzienne życie nie przynosi zbyt wielu okazji do poznawania nowych, a przede wszystkim – wolnych, ciekawych i atrakcyjnych osób. Ograniczenia te nie są często zależne od nas; nawiązywanie nowych znajomości często utrudniają: praca zawodowa, zobowiązania rodzinne, przebywanie stale w tym samym środowisku ludzi, ograniczenia czasowe.Duet Centrum – sprawdzone biuro matrymonialne w Poznaniu

Jeśli od dłuższego czasu, bezskutecznie przeglądają Państwo towarzyskie lub matrymonialne ogłoszenia w Internecie, oferty typu „Pani pozna Pana„ lub „Pan szuka Pani” nie spełniają oczekiwań, a pod hasłem „randki Poznań” nie znajdują Państwo wartościowych kontaktów, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Będąc wśród nas, zyskują Państwo możliwość poznawania wyłącznie takich osób, które reprezentują ten sam poziom i styl życia, wykształcenia i kultury osobistej, podobny świat wartości i spojrzenia na związek. Duet Centrum – biuro matrymonialne Poznań to źródło wartościowych, ciekawych kontaktów! Na naszej stronie internetowej, wpisując "ogłoszenia matrymonialne Poznań" czy "oferty matrymonialne Poznań" widnieją zarówno oferty osób, które docelowo myślą o zawarciu związku małżeńskiego, ale również i takie, które szukają trwałej, lecz niekoniecznie formalnej relacji.Zmieniają się obyczaje, zmienia się również forma związków; dla jednych tradycyjna rodzina jest wciąż oczywistym celem, inni znów potrzebę bliskości chcą realizować w mniej formalny sposób.Dobra alternatywa dla portali randkowych

W sercu Wielkopolski leży Poznań; biuro matrymonialne Duet Centrum to doskonała alternatywa dla internetowych portali randkowych, opartych jedynie o informatyczne mechanizmy, gdzie nie ma żadnej odpowiedzialności za słowa. Coraz częściej słyszymy, że poszukiwanie wartościowego partnera / partnerki w Internecie wiąże się z dużym ryzykiem; powszechność portali i łatwy do nich dostęp, anonimowość informacji z równoczesną koniecznością opublikowania swojego wizerunku niosą za sobą wiele zagrożeń i poczucie dyskomfortu. Pośród tysięcy mniej i bardziej wiarygodnych profili trudno jest dostrzec ciekawe, wartościowe osoby; a jeszcze trudniej jest zaprezentować samego siebie w taki sposób, by przyciągnąć tylko te odpowiednie osoby ( "blokując" dostęp tym nieodpowiednim).

Jeśli zależy Państwu na dyskrecji, poczuciu bezpieczeństwa, skuteczności i wysokim poziomie świadczonych usług – warto odwiedzić nasze biuro matrymonialne. Poznań, jak i cała Wielkopolska to rejon, w którym nasze usługi cieszą się dużym powodzeniem.Najlepsze oferty i ogłoszenia matrymonialne – Poznań i okolice

Nasze działania znacznie wykraczają poza to, co oferuje portal randkowy czy internetowe biuro matrymonialne, jakich wiele w sieci. Choć nowoczesne technologie pomagają nam w pracy, my nie świadczymy Państwu usług online. Stawiamy na bezpośredni kontakt z każdym Klientem, dbając jednocześnie o zachowanie najwyższych standardów w ochronie danych osobowych i wizerunku.

Wszystkie anonse matrymonialne, które umieszczone są na naszej stronie internetowej, publikowane są tylko i wyłącznie na prośbę Klienta; dzięki temu mogą Państwo przekonać się, dla jakich osób pracujemy – jakie mają doświadczenia, na jakim są etapie życia i jak wyobrażają sobie „bycie we dwoje”. Ogłoszenia kobiet i mężczyzn znajdujących się w naszej bazie podlegają weryfikacji; nie narażamy więc Państwa na poznawanie osób przypadkowych i niesprawdzonych. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy nawiązywanie znajomości z osobami, które wyraziły chęć rzeczywistego spotkania.Oferty matrymonialne z Poznania dla wymagających

Wsłuchując się w indywidualne potrzeby Klienta, jesteśmy w stanie zaoferować program „uszyty na miarę”; ściśle dopasowany do jego uczuć, wymagań, predyspozycji i oczekiwań. I choć posiadamy ogromną bazę Klientów, to jakość propozycji (a nie tylko ilość ofert) przyświeca naszej idei. Proponujemy kilka wariantów usługi (w tym indywidualny program Duet Prestige); rozmowa z konsultantem z pewnością ułatwi Państwu wybór odpowiedniego programu.

Sfera, w jakiej poruszamy się, jest bardzo delikatna i wrażliwa; wzajemna życzliwość, zaufanie, empatia i zaangażowanie to fundamenty współpracy z każdym Klientem. Na rynku usług zapoznawczych jesteśmy już 19. lat. Duet Centrum to najdłużej istniejąca agencja matrymonialna; Poznań to jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków w naszej bazie.

Choć wypracowaliśmy własne „know-how” w trafnym i skutecznym doborze partnerskim, za największą wartość uważamy: nasze kierunkowe wykształcenie, predyspozycje osobowościowe, umiejętności interpersonalne. W swojej pracy nieustannie dotykamy ludzkich emocji, dlatego tak ważna jest relacja "konsultant – klient"; wierzymy, że przyjazna, pełna empatii, uśmiechu i otwartości współpraca przyczyni się do Państwa sukcesu.

Swoje agencje matrymonialne posiadamy w całym kraju, dlatego też możemy pracować dla Klientów dwutorowo – bardziej lokalnie lub bez ograniczeń odległości.Biuro zapoznawcze, do którego Państwa zapraszamy, to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania.


Single w Poznaniu ! – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

INFOLINIA 7 dni / tydz.: 505 199 095

Zadzwoń lub wyślij SMS (podając swoje imię, wiek i miasto).

Oddzwonimy i udzielimy wszystkich informacji.
Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: