infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Południe z siedzibą w Katowicach

Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH OBEJMUJE SWOICH DZIAŁANIEM WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

(KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, SOSNOWIEC, GLIWICE, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, RYBNIK, TYCHY, DĄBROWA GÓRNICZA, KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, ZAKOPANE, OPOLE, BRZEG, KIELCE, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

ul. Kościuszki 38,
1 piętro/lokal 5
40 - 048 Katowice

(skrzyżowanie ulic: Kościuszki, Powstańców i PCK)

tel. kom: 500 012 699 tel. kom: 508 399 908

e-mail: katowice@duetcentrum.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piatek
godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne Kielce

Duet Centrum Zapoznawcze to ekskluzywna agencja matrymonialna, działająca na terenie całego kraju.


W styczniu 2002 roku powstał nasz pierwszy oddział w Warszawie. Zapotrzebowanie na nasze usługi przerosło nasze najśmielsze oczekiwania; obecnie pracujemy dla osób w całym kraju, jak i zyskujemy coraz większą popularność zagranicą. Dzięki tak globalnemu zasięgowi oferujemy możliwość nawiązywania interesujących kontaktów zarówno lokalnie - blisko Państwa regionu, jak i nieco dalej - jeśli miejsce zamieszkania potencjalnego partnera nie ma znaczenia, a  wręcz może okazać się atutem.


Bezpieczeństwo, ochrona danych osobowych, indywidualne podejście do Klienta i wyłącznie zweryfikowane anonse matrymonialne – tymi cechami wyróżnia się nasze biuro matrymonialne. Kielce i okolice to rejon, który dobrze znamy. Dlatego jeśli szukają Państwo udanej randki w Kielcach, z której może wyniknąć trwały i wartościowy związek – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.


                                                    biuro matrymonialne kielceJedyne takie biuro matrymonialne w Kielcach


Dla kogo jesteśmy? Pracujemy na rzecz osób poszukujących dla siebie partnera / partnerki, celem stworzenia z nim / z nią trwałej, satysfakcjonującej relacji. Każdego z Państwa znamy z osobistego kontaktu, co znacznie podnosi jakość naszych usług, a przede wszystkim – efektywność współpracy. Jeśli po wielokrotnych pobytach na portalach randkowych i przeglądaniu zapytań typu „Pani pozna Pana” lub „Pan szuka Pani”, nie mogą znaleźć Państwo odpowiedniej osoby, zachęcamy do sprawdzenia oferty, którą prezentuje nasze biuro matrymonialne. Kielce, województwo świętokrzyskie, cała Polska czy nawet zagranica – odległość nie ma dla nas żadnego znaczenia.


Biuro matrymonialne Duet Centrum, jako jedyne na rynku gwarantuje nawiązywanie kontaktów z osobami zainteresowanymi realnym spotkaniem, a nie wyłącznie wirtualną znajomością. Wszystkie propozycje są na bieżąco z Państwem omawiane, a kontakty między Państwem wymieniane tylko i wyłącznie za obupólną zgodą.Zweryfikowane oferty i ogłoszenia matrymonialne - Kielce


Znając Państwa osobiście, potrafimy tak kształtować usługę, aby była ściśle dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji, a sugerowane kontakty zbliżone do poszukiwanego partnera / partnerki. Prezentujemy wyłącznie zweryfikowane oferty matrymonialne (Kielce, ale też pozostałe regiony Polski).


Duet Centrum prezentuje oferty osób wolnych, z wyższym wykształceniem, o wysokiej kulturze osobistej. Dzięki temu, nie natkną się tutaj Państwo na przypadkowe ogłoszenia matrymonialne. Kielce to miasto, w którym naprawdę mogą Państwo odnaleźć swoją drugą połówkę!


Nasza praca to nie tylko pośrednictwo w nawiązywaniu znajomości, ale także szeroko pojęte doradztwo, coaching. Nasi Konsultanci to zgrana drużyna, której atutem jest nie tylko kierunkowe wykształcenie (psychologia, socjologia, doradztwo personalne), ale przede wszystkim doświadczenie wynikające z tysięcy rozmów, jak i kształtowanego przez lata stylu pracy.


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.


Single i Singielki! Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)

Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)                                     

Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.


                                                biuro matrymonialne kielce
Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: