infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Centrum z siedzibą w Warszawie

OBEJMUJE SWOIM DZIAŁANIEM WOJ. MAZOWIECKIE ORAZ ŁÓDZKIE

(WARSZAWA, RADOM, PŁOCK, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, SKIERNIEWICE, RADOMSKO, BEŁCHATÓW, ŁÓWICZ, KUTNO, ŁÓDŹ, SIEDLCE, OSTROŁĘKA )

               SZYBKI KONTAKT:
               505 199 095 7 DNI. /TYDZIEŃ

               ul. Towarowa 35 / 44, I piętro  (przycisk "44" prosimy potwierdzić symbolem "dzwonka")
              00-869 Warszawa
             tel. kom: 504 217 219
             tel. kom: 577 036 600
             e-mail: zgloszeniawarszawa@duetcentrum.pl

           Biuro czynne :
           poniedziałek - piatek godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum Zapoznawcze to alternatywa dla wszystkich internetowych serwisów randkowych, gdzie użytkownik zdany jest na samodzielne, czasochłonne i często mało efektywne poszukiwanie partnerki/partnera.

W dzisiejszych czasach Internet jest miejscem spotkań jak każde inne; jego popularność niesie za sobą wiele korzyści, ale również ogromną liczbę zagrożeń. Niezwykle trudno jest zweryfikować prawdziwość informacji zawartych na randkowym profilu. Minąć może sporo czasu, zanim zorientujemy się, że ktoś zabawił się naszym kosztem. Na portalu randkowym jesteś towarem. Wypełniasz standardową ankietę i to ona, w głównej mierze, jest podstawą do oceny przez osoby odwiedzające Twoją stronę. Brak tu miejsca na ciekawą, oryginalną prezentację, a środki, by zrobić dobre wrażenie są mocno ograniczone. Twój profil jest jednym z tysięcy profili; w tłumie trudno dostrzec Twoją wyjątkowość.

My pracujemy inaczej. Troszcząc się o Państwa bezpieczeństwo, w pełni chronimy powierzone nam informacje. Biuro matrymonialne Duet Centrum zatrudnia wykwalifikowany personel, który jest do Państwa dyspozycji podczas trwania całego procesu poszukiwań.

Nie stosujemy żadnych standardowych, komputerowych form doboru partnerskiego; przede wszystkich słuchamy Państwa oczekiwań, bo to one wyznaczają kierunek i charakter naszej współpracy.

Nasi Konsultanci to osoby z odpowiednim wykształceniem (psychologia, socjologia, doradztwo personalne, komunikacja interpersonalna), które cechuje doświadczenie w zrozumieniu potrzeb  Klientów wynikąjące z długoletniego stażu pracy oraz tysięcy rozmów (wywiadów) przeprowadzanych z Państwem każdego dnia.

Każdego naszego Klienta znamy osobiście i z każdym z Nich obowiązuje nas umowa; w ten sposób zabezpieczamy Państwa interesy, jak i gwarantujemy wiarygodność przekazywanych informacji na temat potencjalnych partnerów.

Poprzez odpowiedni marketing, staramy się dotrzeć do osób wykształconych i niezależnych, atrakcyjnych fizycznie, o wysokiej kulturze osobistej, szerokim wahlarzu zainteresowań, ciekawej osobowości oraz, co najważniejsze – zorientowanych na stałą relację (formalną bądź nie).

Dajemy Ci możliwość kontaktu z żywym człowiekiem. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach. Rozmowa nic nie kosztuje, a być może pozwoli otworzyć nowy rozdział w Twoim życiu :)

INFOLINIA  7 dni / tydz. (bez ukrytych opłat) 505 199 095

SMS pod nr 505 199 095 (w treści podaj imię, wiek, miasto) Oddzwonimy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: