infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Centrum z siedzibą w Warszawie

OBEJMUJE SWOIM DZIAŁANIEM WOJ. MAZOWIECKIE ORAZ ŁÓDZKIE

(WARSZAWA, RADOM, PŁOCK, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, SKIERNIEWICE, RADOMSKO, BEŁCHATÓW, ŁÓWICZ, KUTNO, ŁÓDŹ, SIEDLCE, OSTROŁĘKA )

               SZYBKI KONTAKT:
               505 199 095 7 DNI. /TYDZIEŃ

               ul. Towarowa 35 / 44, I piętro  (przycisk "44" prosimy
              potwierdzić symbolem "dzwonka")
              00-869 Warszawa
             tel. kom: 504 217 219
             tel. kom: 577 036 600
             e-mail: zgloszeniawarszawa@duetcentrum.pl

           Biuro czynne :
           poniedziałek - piatek godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne Płock

Profesjonalne usługi o charakterze zapoznawczo-matrymonialnym stają się coraz bardziej popularnym sposobem na rozszerzanie możliwości w poznawaniu wolnych osób, pragnących trwałego związku. Internet, choć daje wiele możliwości, coraz częściej okazuje się niewystarczającym źródłem do nawiązywania znajomości, a i płynące z niego zagrożenia wpływają na decyzję o rezygnacji z tego typu usług. Internetowe portale towarzyskie to często komercyjne narzędzia służące walce z tęsknotą, poczuciem alienacji i samotności. Mimo przyświecającej im idei, nie można oprzeć się wrażeniu, że służą przede wszystkim komercjalizacji i niosą za sobą oczywiste zagrożenia; anonimowość, brak poczucia bezpieczeństwa, ubarwianie siebie i rzeczywistości to główne cechy wszechobecnego Internetu. Wyszukując hasła typu „randki Płock i okolice” czy „oferty matrymonialne Płock” trudno jest znaleźć partnera na całe życie.


Biuro matrymonialne Duet Centrum w Płocku, w przeciwieństwie do randkowych portali internetowych, gwarantuje Państwu nawiązywanie kontaktów tylko i wyłącznie z osobami zainteresowanymi realnym spotkaniem. Wszystkie informacje na temat naszych Klientów (a więc potencjalnych partnerów / partnerek dla Ciebie) są zweryfikowane i zgodne z prawdą. Znając Państwa z osobistego, bezpośredniego kontaktu, mamy możliwość zaproponowania Państwu usługi "szytej na miarę" – w pełni dopasowanej do Państwa oczekiwań i indywidualnych preferencji.


                                          biuro matrymonialne płock


Ekskluzywne biuro matrymonialne w Płocku


Duet Centrum to miejsce, w którym dobór partnera / partnerki nie jest przypadkowy. Najważniejsze jest zaufanie klienta – jego poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny i przede wszystkim – jego oczekiwania. To właśnie o tych oczekiwaniach rozmawiamy najgłośniej, bo to one wyznaczają kierunek naszej współpracy. Dołącz do nas i przekonaj się, jak przyjemne mogą być poszukiwania drugiej połówki. Zachęcamy Państwo do kontaktu.


Bezpieczeństwo Państwa danych osobowych (oraz także wizerunku) jest dla nas bardzo ważne. Przetwarzamy dane zgodnie z RODO oraz dbamy o prywatność naszych Klientów. Wszystkich znamy z bezpośredniego, osobistego kontaktu, co razem z pełną dyskrecją stanowi fundament pracy naszego biura matrymonialnego.


Zweryfikowane oferty i ogłoszenia matrymonialne – Płock


Nasze biuro matrymonialne to nie są zwyczajne anonse matrymonialne. Oferujemy usługi „szyte na miarę” – stawiamy na jakość, a nie ilość. Zaprezentujemy Państwu ogłoszenia matrymonialne z Płocka wyłącznie osób, z którymi mają Państwo wspólny światopogląd, aspiracje, zainteresowania.


Osoby wykształcone, wolne, niezależne, o wysokim poziomie kultury osobistej – posiadamy wyłącznie zweryfikowane ogłoszenia matrymonialne (Płock i okolice). Nasi klienci cenią nas za wiarygodność, skuteczność i szybkość działania, a także za przyjazną atmosferę współpracy. Wszystkie nasze usługi realizujemy skupiając się w 100% na indywidualnych potrzebach każdego Klienta. Przed rozpoczęciem poszukiwań przyszłego partnera / partnerki przeprowadzamy drobiazgową rozmowę, w trakcie której poznajemy Państwa preferencje i oczekiwania. Zapewniamy prywatność, empatię oraz swobodę wypowiedzi.


Single i singielki!

Pan szuka Pani?

Pani pozna Pana?

Zapraszamy do kontaktu!


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)

Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)

Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach


                                              biuro matrymonialne płockDuet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: