infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

EKSKLUZYWNE BIURO MATRYMONIALNE – SANOK I OKOLICE


Doskonale wiemy, że życie na co dzień nie daje wielu możliwości i okazji, by nawiązywać nowe, ciekawe znajomości, a wśród nich - poznawać osoby wolne, niezależne, wykształcone. I - co najważniejsze, zainteresowane poznaniem właśnie Ciebie. Życie w pośpiechu to symbol współczesnych czasów; gdy angażujemy się na co dzień w różne obowiązki (od pracy, przez realizację swoich pasji, aż po zobowiązania rodzinne), trudno jest znaleźć czas na szukanie partnerki lub partnera. A jeśli nawet ten czas znajdzie się, nasuwa się pytanie „gdzie ją / jego znaleźć?”. Randki w Sanoku umożliwia internet; każdy, kto próbował korzystać z internetowego portalu randkowego wie jednak, że znalezienie w sieci kogoś, kto odpowiada naszym oczekiwaniom jest nie tylko trudne, ale przede wszystkim - czasochłonne i mało skuteczne. Wszystkie ogłoszenia towarzyskie czy anonse matrymonialne w Internecie nie podlegają kontroli i żadnej weryfikacji, więc odpowiedzialność za słowa w sieci jest znikoma.                    

 


                                        biuro matrymonialne sanok                     

 


                                                                                                                          


Łatwy dostęp do tych portali, ich powszechność, niskie koszty, anonimowość użytkowników oraz konieczność publikacji informacji na swój temat, jak i wizerunku – to wszystko nie sprzyja nawiązywaniu znajomości w sposób bezpieczny, przemyślany, jakościowy i skuteczny. Duet Centrum – biuro matrymonialne Sanok, do którego każdego z Państwa zapraszamy, to pewność nawiązywania kontaktów w świecie rzeczywistym, nie wirtualnym. Oferty matrymonialne - Sanok znajdujące się na stronie internetowej w zakładkach „ Pan pozna Panią„ i „Pani szuka Pana" , publikujemy tylko za zgodą Klientów; dzięki temu mogą Państwo "podejrzeć", dla jakich osób pracujemy, a co za tym idzie - kogo można poznać za pośrednictwem Duet Centrum.Najlepsze oferty i ogłoszenia matrymonialne - Sanok


Wpisując w wyszukiwarkę hasło: "ogłoszenia matrymonialne Sanok” czy "randki Sanok" znajdą Państwo naszą ofertę. Będąc wśród nas, otrzymają Państwo gwarancję poznawania wyłącznie takich osób, które reprezentują podobny świat wartości, poglądów, poziomu kultury osobistej, wykształcenia, atrakcyjności fizycznej, sukcesów i stylu życia.


Nasze usługi kierujemy nie tylko dla osób zainteresowanych formalizowaniem związku; każdy z Państwa może inaczej rozumieć „bycie we dwoje”. Dla jednych celem będzie małżeństwo, inni poszukują stałej, lecz nieformalnej relacji, a jeszcze inni – na etapie poszukiwań partnera nie wybiegają tak daleko w przyszłość. Szanując indywidualne potrzeby wszystkich naszych Klientów, jesteśmy w stanie dopasować usługę pod kątem zapatrywania się na różne wartości.


                                                           

                                               biuro matrymonialneDuet Centrum – nowoczesne biuro matrymonialne Sanok


Duet Centrum Zapoznawcze oferuje bardziej nowoczesne usługi niż inne, tradycyjne biura matrymonialne. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w kojarzeniu tysięcy ludzi, stworzyliśmy nowoczesny i skuteczny model kojarzenia, zachowując przy tym najwyższy poziom standardów ochrony i poufności danych osobowych. Nasza usługa jest "uszytą na miarę" – to Klient, (we współpracy z osobistym konsultantem), wyznacza charakter, kształt i kierunek całej współpracy.


Duet Centrum to zgrany team, który tworzą specjaliści z takich dziedzin jak: psychologia, socjologia, doradztwo personalne, prawo. Z zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę. Klient jest dla nas najważniejszy. Oraz atmosfera współpracy, która determinuje nasz wspólny sukces – empatia, zaufanie, szczerość, otwarta komunikacja, pozytywne nastawienie, że się uda znaleźć szczęście i harmonię w tej najważniejszej sferze życia.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!


INFOLINIA 7dni / tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli na skontaktowanie się konsultanta Duet Centrum.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: