infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne TarnówDuet Centrum - biuro matrymonialne Tarnów – pracuje na rzecz osób wolnych prawnie i emocjonalnie, otwartych na budowanie trwałej relacji; niekoniecznie nastawionych na małżeństwo.

Wśród naszych klientów są osoby wykształcone, otwarcie wyrażające swoje oczekiwania, szukające bliskości drugiego człowieka.


Singielki i single mieszkający w Tarnowie chcący skorzystać z usług Duet Centrum mogą to zrobić wypełniając na stronie formularz zgłoszeniowy, wysłać sms na numer infolinii lub po prostu do nas zadzwonić – 505 199 095. Po drugiej stronie słuchawki czeka na Państwa Konsultant, który wprowadzi Was w usługę - nie zaś automatyczna sekretarka lub mechanizm skonstruowany na potrzeby portalu.


                          biuro matrymonialne tarnów

Bardzo często poszukujecie Państwo swojej drugiej połówki właśnie w internecie. Kobiety wpisują frazę "Pani pozna Pana" lub "Tarnów – ogłoszenia matrymonialne". Panowie nie pozostają bierni w tej kwestii. W swoich internetowych poszukiwaniach wpisują "pan szuka pani" lub "ogłoszenia matrymonialne Tarnów". Należy sobie jednak zadać pytanie, czy w tak ważnej sprawie jak szukanie partnera warto zaufać internetowi?


Niejednokrotnie przekonaliśmy się, słuchając naszych klientów, że osoby ogłaszające się w internecie mają tendencję do podkolorowywania rzeczywistości, czasami wręcz prezentują się jako zupełnie inne osoby. Korzystając z usług naszego biura pozbawieni jesteście Państwo tego typu rozczarowań. Wszystkie oferty matrymonialne prezentowane na naszej stronie, także oferty matrymonialne Tarnów są przez nas zweryfikowane. Stanowią jednak niewielki procent bazy naszych klientów. Osoby przychodzące do nas szanują swoją prywatność i nie chcą zaistnieć w tej kwestii w przestrzeni publicznej. Bardzo często są to osoby publiczne lub znane w pewnych środowiskach, np zawodowych.Duet Centrum – biuro matrymonialne (Tarnów i woj. podkarpackie)


Z zaangażowaniem i oddaniem pracujemy dla Państwa już ponad 19 lat; nasze biura matrymonialne są najstarszymi instytucjami zapoznawczymi w kraju. Liczba osób korzystających z naszych usług stale rośnie, co utwierdza nas w przekonaniu, ze życie osobiste traktowane jest przez wielu z Was priorytetowo.


Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami odbywała się w sposób naturalny, pozbawiony niepotrzebnych napięć, jakiegokolwiek dyskomfortu. W sytuacjach tego wymagających podpowiadamy Państwu, co należy zrobić, aby podnieść swoje notowania na tzw rynku matrymonialnym.


Znając Państwa osobiście potrafimy indywidualnie kształtować usługę. Współpraca z nami rozpoczyna się od długiej rozmowy/wywiadu z Konsultantem, gdzie omawiane są wszelkie szczegóły, sprecyzowane oczekiwania. Tworzony jest profil potencjalnego partnera/partnerki. Podczas realizacji usługi konsultant przedstawia propozycje do akceptacji.


Dopiero po obopólnej akceptacji i wymianie kontaktów chodzicie Państwo na randki.

Jeśli będą to randki Tarnów, to doskonałym miejscem może okazać się Starówka, ruiny zamku na Górze św Marcina lub Park Strzelecki.


Czy biura matrymonialne w Tarnowie spełniają oczekiwania osób szukających trwałej, dojrzałej relacji? Czy randki w Tarnowie są trafione? Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości – dzwońcie do nas na infolinię 7dni/tydzień : 505 199 095

     

                                      biuro matrymonialne tarnówDuet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: