infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne OlsztynZnakiem współczesnych czasów jest życie w biegu; angażując się w wiele codziennych obowiązków, trudno jest znaleźć czas na poszukiwania partnera/partnerki, a i okazji do nawiązywania nowych znajomości nie jest zbyt wiele. W przeciwieństwie do internetowych portali randkowych, Duet Centrum – biuro matrymonialne w Olsztynie gwarantuje Państwu możliwość poznawania osób w świecie rzeczywistym, nie wirtualnym.


Ograniczenia w poznawaniu nowych osób nie są wynikiem braku umiejętności interpersonalnych, kompleksów, niskiego poziomu otwartości czy złych doświadczeń. Jest dokładnie odwrotnie; mamy przyjemność pracować dla osób, za którymi idą sukcesy w wielu różnych aspektach życia. Randki w Olsztynie oferuje internet; coraz częściej Klienci mówią o tym, że portale randkowe przypominają supermarket, w którym ilość kontaktów nie idzie w parze z ich jakością.


                                                biuro matrymonialne olsztyn


                       

Najlepsze oferty i ogłoszenia matrymonialne – Olsztyn i okoliceWszystkich Klientów znamy z osobistego kontaktu; zanim wspólnie rozpoczniemy poszukiwania odpowiedniego partnera/partnerki, dobierając odpowiednie anonse matrymonialne, pragniemy z Państwem porozmawiać, by jak najpełniej poznać Państwa potrzeby i preferencje. Dzięki temu będziemy mogli składać Państwu propozycje spełniające Państwa oczekiwania, niwelując rozczarowanie już na starcie znajomości.


Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło: "Randki Olsztyn" czy "Oferty matrymonialne Olsztyn" Wszystkie ogłoszenia matrymonialne (Olsztyn) zamieszczane na naszej stronie internetowej, publikujemy wyłącznie na prośbę Klienta; mogą Państwo przekonać się, dla jakich osób pracujemy – jaki prowadzą styl życia, jakie mają wartości, jak wyobrażają sobie związek. Oferty w zakładkach "Pani pozna Pana" oraz "Pan szuka Pani" to gwarancja nawiązywania znajomości z osobami, które wyraziły chęć rzeczywistego spotkania.Profesjonalne biuro matrymonialne: Olsztyn i woj. warmińsko-mazurskieNasze działania znacznie wykraczają poza to, co oferują inne, lokalne biura matrymonialne – Olsztyn, Elbląg i Ełk.Nasze biuro matrymonialne tworzą specjaliści z dziedziny psychologii, socjologii, doradztwa personalnego; jesteśmy zgranym, ośmioosobowym zespołem, który z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Klient jest dla nas najważniejszy. I atmosfera współpracy, która determinuje nasz wspólny sukces – empatia, zaufanie, szczerość, otwarta komunikacja, pozytywne nastawienie i wiara, że się uda.


Drodzy single! Zachęcamy do tego, by odwiedzić nasze biuro matrymonialne; Olsztyn, jak i całe województwo warmińsko-mazurskie, to silny ośrodek w naszej bazie. Osobom zainteresowanym oferujemy kilka wariantów usługi – programy lokalne i ogólnopolskie, jak i indywidualny program Duet Prestige. Wszystkich Klientów znamy z osobistego kontaktu; daje nam to możliwość dopasowania usługi pod kątem jego potrzeb, predyspozycji i oczekiwań. Poufność przekazywanych nam informacji, etyka zawodowa, jak i najwyższe standardy ochrony danych osobowych (również ochrona wizerunku, jeśli jest takie życzenie Klienta) to fundamentalna kwestia dla naszej firmy.


Pytani o statystyki, odpowiadamy: nie chcemy mierzyć "naszych" sukcesów w liczbach. Klienci zawierają związki małżeńskie, tworzą się rodziny. Powstają związki partnerskie, nawiązują się przyjaźnie. Czasem Klienci odnajdują porozumienie na płaszczyźnie zawodowej, prowadząc wspólne biznesy. Każdego lata jesteśmy zasypywani pocztówkami ze wspólnie spędzonych wakacji, otrzymujemy zaproszenia na śluby, codziennie odbieramy telefony z podziękowaniami. Regularnie odwiedzają nas osoby z tzw. polecenia - to dla nas najlepsza rekomendacja.


                                                         biuro matrymonialne olsztyn


Zapraszamy do kontaktu! Pytania, wątpliwości, stereotypy związane z naszą profesją są dla nas zrozumiałe. Zadzwoń do nas porozmawiajmy. Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu pełnych informacji.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: