infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wyształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Doskonale wiemy, że tak niecodzienna i intymna sfera, w jakiej się poruszamy, wymaga bezpośredniego kontaktu z nami. W przeciwieństwie do większości portali randkowych, jakich pełno w internecie, my nie jesteśmy anonimowi, a oferty znajdujące się w naszych zasobach nie są wirtualne. Nasi Konsultanci dostępni są dla Państwa „na żywo”; każdego z Was zapraszamy do osobistego spotkania w jednym z naszych biur stacjonarnych lub to my chętnie przyjedziemy do Państwa (w ramach programu Duet Prestige).

Z myślą o osobach, które poszukują partnera / partnerki celem stworzenia stałej relacji, powstało nasze biuro matrymonialne. Gdańsk i Trójmiasto, Słupsk, Szczecin, Koszalin, Bydgoszcz, Toruń – to główne miasta, które swoim zasięgiem obejmuje Oddział Północ. Jesteśmy  szeroko pojętym centrum zapoznawczym, a nie tylko matrymonialnym; nie wszyscy spośród zainteresowanych myślą o zawarciu związku małżeńskiego. Wszystkich naszych Klientów znamy osobiście i pracujemy w oparciu o sprawdzone i zweryfikowane informacje. Nasi Konsultanci to zgrana, kilkuosobowa drużyna, która poza kierunkowym wykształceniem, posiada ogromne doświadczenie wynikające z tysięcy rozmów przeprowadzonych z Klientami oraz kształtowanego przez lata, nietuzinkowego stylu pracy.

Dołącz do nas i rozszerz możliwości nawiązywania nowych, ciekawych i perspektywicznych znajomości – skutecznie, bezpiecznie i w miłej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Duet Centrum w DDTVN: