infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Centrum z siedzibą w Warszawie

OBEJMUJE SWOIM DZIAŁANIEM WOJ. MAZOWIECKIE ORAZ ŁÓDZKIE

(WARSZAWA, RADOM, PŁOCK, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, SKIERNIEWICE, RADOMSKO, BEŁCHATÓW, ŁÓWICZ, KUTNO, ŁÓDŹ, SIEDLCE, OSTROŁĘKA )

               SZYBKI KONTAKT:
               505 199 095 7 DNI. /TYDZIEŃ

               ul. Towarowa 35 / 44, I piętro  (przycisk "44" prosimy
              potwierdzić symbolem "dzwonka")
              00-869 Warszawa
             tel. kom: 504 217 219
             tel. kom: 577 036 600
             e-mail: zgloszeniawarszawa@duetcentrum.pl

           Biuro czynne :
           poniedziałek - piatek godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Współcześni single – atrakcyjni, wykształceni, otwarci, mający poczucie własnej wartości. Odnoszą sukcesy na wielu życiowych płaszczyznach, pragnąc jednocześnie satysfakcji w relacjach z życiowym partnerem. I choć liczba rozwodów i rozstań stale wzrasta, miłość i udane życie osobiste wciąż stoi na czele priorytetów i wartości większości z nas. Obecny styl życia, pogoń za karierą i   codzienne przebywanie w tym samym gronie osób nie sprzyjają nawiązywaniu nowych, ciekawych znajomości. Dlatego właśnie warto nam zaufać.

W odróżnieniu od internetowych portali randkowych, jesteśmy otwarci na osoby pragnące poznawać partnerów realnie, nie wirtualnie; dla których nasza współpraca stanie się naturalną okazją do rozszerzenia kręgu swoich poszukiwań. Podczas osobistego spotkania / rozmowy  z naszym konsultantem opowiesz, co dla Ciebie jest ważne; Twoje potrzeby i oczekiwania będą wyznaczać kierunek realizacji usługi. To Ty wybierzesz odpowiedni dla siebie program: duet online, jeden z kilku programów podstawowych lub, dla wymagających – Duet Prestige.

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów (psycholodzy, socjolodzy, specjaliści od kształtowania relacji międzyludzkich), którzy z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Naszym atutem jest nie tylko akademickie wykształcenie, ale przede wszystkim doświadczenie i ogromny kapitał wiedzy wynikający z tysięcy rozmów z naszymi Klientami.

Usługi oferowane przez biuro matrymonialne Duet Centrum dopasowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta; chętnie podejmiemy się niestandardowych wyzwań w znalezieniu odpowiedniego partnera / partnerki. Wiedza oraz doświadczenie, jak i ukształtowany przez lata styl pracy pozwolił nam na wypracowanie autorskich, unikatowych metod pracy, mających bezpośredni wpływ na skuteczność naszych usług – znalezienie bliskiej osoby i stworzenia z nią satysfakcjonującej relacji.

Pytania, wątpliwości, stereotypy? Rozumiemy je doskonale. Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie, gwarantując poufność i anonimość rozmowy. Każdego z Was  potraktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby to właśnie nasze centrum matrymonialno-zapoznawcze, spośród wielu innych możliwości, okazał się dla Was odpowiednią alternatywą.  Zachęcamy do kontaktu!

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: