infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne Toruń


Życie na co dzień nie daje zbyt wielu okazji do nawiązywania nowych znajomości; praca, dom, pozazawodowe obowiązki, rozwijanie swoich zainteresowań, ograniczenia czasowe, stałe przebywanie w tym samym gronie ludzi – to z pewnością rozwija nas samych, ale jednocześnie utrudnia poznawanie nowych ludzi. Dlatego też profesjonalne usługi o charakterze matrymonialno-zapoznawczym budzą coraz większe zainteresowanie. Oferty matrymonialne – Toruń, jakimi dysponują nasze biura matrymonialne, dotyczą osób wolnych, niezależnych, szukających na poważnie.


Doskonale wiemy, że Internet, choć jest ogromnym narzędziem komunikacji, w głębszych relacjach z drugim człowiekiem nie sprawdza się. Poszukiwanie partnera/partnerki za jego pośrednictwem bywa czasochłonne, frustrujące oraz pełne zagrożeń wynikające z jego powszedności, nijakości i anonimowości. Internetowe portale randkowe i zamieszczone tam anonse matrymonialne pozbawione są ludzkiej kontroli i nie ma odpowiedzialności za słowa; każdy może o sobie napisać wszystko bez żadnych konsekwencji.


My pracujemy inaczej. Duet Centrum – biuro matrymonialne Toruń to gwarancja realnych kontaktów, nie wirtualnego klikania. 97% naszych Klientów spotyka się w świecie rzeczywistym, a nie siedzi przed ekranem monitora. Każdego naszego Klienta znamy z bezpośredniego kontaktu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wiarygodność przekazywanych informacji na temat potencjalnego partnera/partnerki. Wszystkie ogłoszenia Pań i Panów podlegają weryfikacji.


                                      biuro matrymonialne toruńSprawdzone oferty i ogłoszenia matrymonialne - Toruń


Jeśli w wyszukiwarce internetowej pod hasłami: "Randki Toruń" czy "Szukam żony" nie znajdują Państwo wartościowych kontaktów, a zamieszczone ogłoszenia matrymonialne – Toruń budzą niesmak i rozczarowanie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy udane randki w Toruniu, choć w poszukiwaniach partnera / partnerki możemy wyjść poza woj. kujawsko-pomorskie.


Duet Centrum, już od dwudziestu lat, oferuje spersonalizowane usługi zapoznawczo-matrymonialne; zaufało nam już wiele tysięcy osób, a liczba ta wciąż wzrasta. Znalezienie odpowiedniego partnera tworzy sprzyjające warunku do rozwoju przyjaźni, miłości i bliskości. Biuro matrymonialne Duet Centrum z sukcesem pośredniczy w nawiązywaniu kontaktów; dajemy Państwu możliwość poznawania tylko i wyłącznie takich osób, które spełniają wzajemne oczekiwania na wielu płaszczyznach bycia we dwoje – emocjonalnej, intelektualnej, jak i fizycznej.Najlepsze biuro matrymonialne – Toruń


Drodzy single i singielki! Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, usługi Duet Centrum są stale rozbudowane, na bieżąco dostosowywane do potrzeb Klientów. W naszej współpracy stawiamy na bezpośredni kontakt, dzięki czemu każdy Klient jest potraktowany indywidualnie i wyjątkowo.


Pani pozna Pana? Pan chce poznać Panią? Chcesz do nas dołączyć, porozmawiać, zadać pytanie? Nasi Konsultanci dostępni są dla Państwa codziennie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Jedna rozmowa bywa bardziej wartościowa niż setki napisanych słów.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

                                 biuro matrymonialne toruń

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: