infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Północ

obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin),
pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

Oddział Północ obejmuje swoim zasięgiem woj. zachodniopomorskie (Szczecin), pomorskie (Gdańsk, Gdynia), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydz.

e-mail: zgloszeniapolnoc@duetcentrum.pl

Pomorze, Kujawy oraz Mazury od kilku lat leżą w zasięgu pracy Duet Centrum. Z powodzeniem pracujemy dla osób z okolic Szczecina, Koszalina, Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Inowrocławia.

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Doskonale wiemy, że Internet, choć jest ogromnym narzędziem komunikacji, w głębszych relacjach z drugim człowiekiem nie sprawdza się. Poszukiwanie partnera/partnerki za jego pośrednictwem bywa czasochłonne, frustrujące oraz pełne zagrożeń wynikające z jego powszedności, nijakości i anonimowości. Internetowe portale randkowe pozbawione są ludzkiej kontroli i nie ma odpowiedzialności za słowa; każdy może o sobie napisać wszystko bez żadnych konsekwencji.

My pracujemy inaczej. Stawiamy na realne kontakty, nie wirtualne klikanie. 97 % naszych Klientów spotyka się w świecie rzeczywistym, a nie siedzi przed ekranem monitora. Każdego naszego Klienta znamy z bezpośredniego kontaktu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wiarygodność przekazywanych informacji na temat potencjalnego partnera/partnerki.

Duet Centrum, już od czternastu lat, oferuje spersonalizowane usługi zapoznawczo-matrymonialne; zaufało nam już wiele tysięcy osób, a liczba ta wciąż wzrasta. Znalezienie odpowiedniego partnera tworzy sprzyjające warunku do rozwoju przyjaźni, miłości i bliskości. Biuro matrymonialne Duet Centrum z sukcesem pośredniczy w nawiązywaniu kontaktów; dajemy Państwu możliwość poznawania tylko i wyłącznie takich osób, które spełniają wzajemne oczekiwania na wielu płaszczyznach bycia we dwoje – emocjonalnej, intelektualnej, jak i fizycznej.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, usługi Duet Centrum są stale rozbudowane, na bieżąco dostosowywane do potrzeb Klientów. W naszej współpracy stawiamy na bezpośredni kontakt, dzięki czemu każdy Klient jest potraktowany indywidualnie i wyjątkowo.

Chcesz do nas dołączyć, porozmawiać, zadać pytanie? Nasi Konsultanci dostępni są dla Państwa codziennie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Jedna rozmowa bywa bardziej wartościowa niż setki napisanych słów.

INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: