infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Południe z siedzibą w Katowicach

Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH OBEJMUJE SWOICH DZIAŁANIEM WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

(KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, SOSNOWIEC, GLIWICE, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, RYBNIK, TYCHY, DĄBROWA GÓRNICZA, KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, ZAKOPANE, OPOLE, BRZEG, KIELCE, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

ul. Kościuszki 38,
1 piętro/lokal 5
40 - 048 Katowice

(skrzyżowanie ulic: Kościuszki, Powstańców i PCK)

tel. kom: 500 012 699 tel. kom: 508 399 908

e-mail: katowice@duetcentrum.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piatek
godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta


Duet Centrum – biuro matrymonialne (Częstochowa i okolice)Randki w Częstochowie oferuje internet; zdajemy sobie jednak sprawę, że poszukiwanie partnera / partnerki w sieci niesie za sobą wiele zagrożeń, a zamieszczone tam anonse matrymonialne nie są w żaden sposób zweryfikowane. Wiemy również, że w zabieganej codzienności coraz trudniej jest nawiązywać nowe znajomości, co przekłada się na szczęśliwy związek. Ograniczone możliwości nie zawsze są zależne od nas; praca zawodowa, rodzinne zobowiązania, ciągłe przebywanie w tym samym gronie ludzi – wszystko to nie ułatwia poszukiwania odpowiedniego partnera.Ogłoszenia i oferty matrymonialne - Częstochowa


Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło: "ogłoszenia matrymonialne Częstochowa", "szukam męża" czy "oferty matrymonialne Częstochowa" znajdą Państwo różne oferty o rożnym charakterze. Duet Centrum to coś więcej niż anonse matrymonialne i fotokatalogi. Jesteśmy nowoczesnym biurem zapoznawczym, które już od wielu lat z powodzeniem łączy Polaków w pary!


Nasze biuro matrymonialne – Częstochowa na rynku usług zapoznawczo-matrymonialnych istnieje już 19. lat; oferujemy Państwu usługę będącą alternatywą dla wszystkich portali randkowo-towarzyskich, gdzie klient nawiązuje wirtualne kontakty z anonimowymi osobami. Wszystkie nasze oferty (znajdujące się w zakładkach "Pani pozna Pana", "Pani szuka Pana", "Pan pozna Panią") są w najwyższym stopniu zweryfikowane.                                                 biuro matrymonialne częstochowa


Duet Centrum – biuro matrymonialne w Częstochowie to wyjątkowe miejsce, gdzie dobór partnera/partnerki nie jest przypadkowy. Najważniejsze jest zaufanie Klienta – jego komfort psychiczny, poczucie bezpieczeństwa i, co najistotniejsze - jego oczekiwania. Nasze biuro matrymonialne to doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy już nie chcą dłużej inwestować w przypadkowe znajomości – emocjonalnie, czasowo, a także finansowo.


W naszej pracy stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem; dzięki takiej współpracy możemy kształtować nasze usługi w sposób indywidualny, zgodny z osobistymi preferencjami i oczekiwaniami, co bezpośrednio wpływa na większą efektywność całej współpracy. Znając osobiście każdego Klienta, mamy możliwość stworzenia usługi pod kątem Jego preferencji tak, by proponowana osoba jak najpełniej wpisywała się w oczekiwania Klienta.Duet Centrum - najlepsze biuro matrymonialne ( Częstochowa)


Duet Centrum, do którego Państwa zapraszamy, to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i profesjonalizmu w doborze partnerskim. Wyróżnia nas nie tylko kierunkowe wykształcenie, ale, co najważniejsze - ogromne doświadczenie w zrozumieniu oczekiwań i potrzeb Klientów, kształtowany przez lata styl pracy, zaangażowanie i empatia naszych konsultantów. Stale poszerzamy swoje umiejętności, współpracując z wieloma autorytetami z dziedziny psychologii, seksuologii, kreowania wizerunku czy prawa rodzinnego. Wysoki poziom oferowanych usług idzie w parze z ochroną danych osobowych, dyskrecją i przyjazną, bardzo ludzką atmosferą współpracy.


                                                       biuro matrymonialne częstochowa

                                                               Drodzy Single! Częstochowa to silny ośrodek w naszej bazie, więc serdecznie zapraszamy do współpracy!


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)
Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.

SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Skontaktujemy się w wyznaczonych przez Państwa godzinach.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: