infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Południe z siedzibą w Katowicach

Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH OBEJMUJE SWOICH DZIAŁANIEM WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

(KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, SOSNOWIEC, GLIWICE, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, RYBNIK, TYCHY, DĄBROWA GÓRNICZA, KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, ZAKOPANE, OPOLE, BRZEG, KIELCE, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

ul. Kościuszki 38,
1 piętro/lokal 5
40 - 048 Katowice

(skrzyżowanie ulic: Kościuszki, Powstańców i PCK)

tel.: (32) 259 60 60
tel. kom: 500 012 699
tel. kom:508 399 908

e-mail: zgloszeniakatowice@duetcentrum.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piatek
godz. 13:00 - 20:00

Wyształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Szansa na szczęśliwy związek nie jest zapisana w gwiazdach, lecz w nas samych – w jakości relacji, która łączy nas z partnerem, ale przede wszystkim w tym, co z tą relacją zrobimy. Świadomy, partnerski związek prowadzi do celu, jakim jest szczęście; w spełnionym i satysfakcjonującym związku każdy z partnerów jest świadomy tego, co się z nim samym dzieje oraz jak rozwija się ich relacja. Dzięki tej wiedzy oboje mają wpływ na rozwój tej relacji, zbliżenie się do siebie.

Wzajemny szacunek, akceptacja, tolerancja, empatia, nastawienie na „my w związku”, równowaga w dawaniu i braniu, otwartość i zaangażowanie – to kompetencje partnerskie, określone przez nasze biuro matrymonialne. Katowice to jedno z miast, w których znajduje się nasz oddział. Do współpracy zapraszamy wszystkich tych, którym do pełnej, życiowej satysfakcji brakuje odpowiedniego partnera / partnerki. Spotkanie z nami to naturalna okazja ku temu, by rozpocząć lub rozszerzyć krąg swoich poszukiwań w sposób świadomy, pozbawiony przypadkowości.

Znakiem dzisiejszych czasów jest życie w biegu; angażując się w szereg codziennych obowiązków, trudno jest znaleźć czas na szukanie partnera, a i możliwości jego poznania są znacznie ograniczone. Duet Centrum - biuro matrymonialne w Katowicach  oferuje najwyższą jakość usług w atmosferze pełnej przyjaźni, empatii i pełnego zaufania. Będąc z nami, zwiększasz możliwości poznawania nowych osób.

Pytania, wątpliwości, stereotypy związane z naszą profesją są dla nas zrozumiałe. Zadzwoń do nas porozmawiajmy. Nasi konsultanci chętnie udzielą Państwu pełnych informacji; Poniedziałek - Piątek: 13.00 - 20.00, pod numerami: 32 259 60 60, 500 012 699

* Rygorystycznie dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji; nasz personel przeszedł związane z tym przeszkolenie. Biuro ma swoja siedzibę w budynku chronionym przez całą dobę. Jesteśmy zarejestrowani w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych, Zbiór Matrymonia (Księga rejestrowa nr 0605567).

Duet Centrum w DDTVN: