infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Południe z siedzibą w Katowicach

Z SIEDZIBĄ W KATOWICACH OBEJMUJE SWOICH DZIAŁANIEM WOJ. ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, OPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

(KATOWICE, CZĘSTOCHOWA, SOSNOWIEC, GLIWICE, ZABRZE, BIELSKO-BIAŁA, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, RYBNIK, TYCHY, DĄBROWA GÓRNICZA, KRAKÓW, TARNÓW, NOWY SĄCZ, ZAKOPANE, OPOLE, BRZEG, KIELCE, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, SANDOMIERZ, WŁOSZCZOWA).

SZYBKI KONTAKT
505 199 095 7dni/tydz.

ul. Kościuszki 38,
1 piętro/lokal 5
40 - 048 Katowice

(skrzyżowanie ulic: Kościuszki, Powstańców i PCK)

tel. kom: 500 012 699 tel. kom: 508 399 908

e-mail: katowice@duetcentrum.pl

Biuro czynne:
poniedziałek - piatek
godz. 9:00 - 20:00

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Idea powstania duet centrum w Katowicach


Wiemy doskonale, że codzienne życie nie daje zbyt wielu okazji do poznawania nowych, wolnych osób; ograniczenia te nie wynikają jednak z ubytku w kompetencjach partnerskich, niskiego poziomu otwartości, kompleksów czy braku poczucia własnej wartości. Wręcz przeciwnie; coraz częściej mamy przyjemność pracować dla osób, za którymi idą sukcesy na wielu płaszczyznach życia.

Będąc wśród nas, otrzymują Państwo gwarancję poznawania takich osób, które reprezentują podobny świat wartości, poglądów, poziomu kultury osobistej, wykształcenia, atrakcyjności fizycznej, sukcesów i stylu życia.

Jesteśmy dla tych, którzy nie chcą inwestować w przypadkowe znajomości; kapitał praktycznej wiedzy, którym dysponuje nasz zespół, pozwolił na stworzenie wyróżniających nas, autorskich metod pracy. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalizm w zakresie doboru partnerów.

Choć znajdujemy się w sercu Górnego Śląska i z powodzeniem pracujemy na terenie województwa śląskiego, jesteśmy biurem ogólnopolskim. Oferujemy współpracę w przyjaznej atmosferze; stawiamy na szczerość, empatię, wzajemne zaufanie.  Idea naszej pracy odbiega nieco od tego, co oferują inne biura matrymonialne. Katowice – to tutaj jesteśmy, lecz z usług Duet-u korzystają Klienci na terenie całego kraju, a coraz częściej – również z zagranicy. Duet Centrum to firma z 19-letnim doświadczeniem na rynku; w swojej pracy staramy się łączyć tradycyjne wartości z nowoczesnością. 


biura matrymonialne - Katowice

                       

Duet centrum w Katowicach kontra portale randkowe


Nie jesteśmy portalem randkowym, jakich wiele  w Internecie;  biuro matrymonialne w Katowicach to gwarancja nawiązywania wartościowych kontaktów w świecie rzeczywistym, a nie wirtualnym.  Choć posiadamy bardzo dużą bazę Klientów (działamy na terenie całego kraju), naszą ideą nie jest ilość składanych propozycji, lecz przede wszystkim – ich jakość.  

Wiemy, jak ważna jest dla Państwa anonimowość i ochrona wizerunku; stworzenie atrakcyjnego profilu  w Internecie wiąże się z ujawnieniem wielu informacji na swój temat. Nasza firma w pełni dba o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji; to niezwykle ważna sfera dla naszych Klientów. Personel Duet Centrum regularnie przechodzi związane z tym szkolenia, a biuro posiada szereg zabezpieczeń informatycznych. Wszelkie dane przetwarzamy zgodnie z wytycznymi RODO, a nasze zobowiązania wobec Klienta zawarte są w Umowie.

Stawiamy na bezpośredni kontakt z każdym Klientem; zachęcamy więc Państwa, by odwiedzić nasze biuro matrymonialne. Katowice to miasto, w którym znajduje się nasz stacjonarny oddział.

Proponujemy kilka wariantów usługi (programy standardowe i rozszerzone, jak i indywidualny program Duet Prestige). Rozmowa z konsultantem to nie tylko sprecyzowanie oczekiwań i potrzeb Klienta, ale omówienie kierunku i sposobu realizacji usługi i programu. Rozumiemy, że na tym etapie trudno wybrać właściwą usługę – rozmowa z Konsultantem ułatwi Państwu wybór optymalnego wariantu. Do współpracy z Państwem  podchodzimy zawsze profesjonalnie, jakościowo i indywidualnie – niezależnie od tego, na jaki program członkowski zdecyduje się Klient.

Mocno podkreślamy, że nasze biura matrymonialne w Katowicach to nie tylko działalność „promałżeńska”; każdy z nas inaczej rozumie „bycie we dwoje” - dla jednych celem jest małżeństwo, inni szukają stałej, lecz niekoniecznie formalnej relacji. Szanując i rozumiejąc indywidualne oczekiwania Klientów, jesteśmy w stanie dopasować usługę pod kątem zapatrywania się na takie, jak i bardziej szczegółowe wartości. Podstawą nawiązania współpracy jest rozmowa. Nie wierzymy w testy i algorytmy, nie szufladkujemy Klientów na podstawie ich wyników. Wierzymy, że szczera, czasem bardzo intymna rozmowa ( jak i wiele rozmów podczas trwania programu) jest zalążkiem do osiągnięcia sukcesu w tej sferze.


biuro matrymonialne - Katowice


Katowicki zespół duet centrum

Nasi Konsultanci to absolwenci studiów humanistycznych  - psychologii, socjologii, prawa, doradztwa personalnego. Kierunkowe wykształcenie to jednak tylko dodatek; jesteśmy przede wszystkim praktykami swojego zawodu. Chętnie bierzemy udział w różnych szkoleniach, czytamy fachową literaturę, regularnie współpracujemy z wieloma autorytetami z takich dziedzin jak: psychologia, seksuologia, coaching czy kreowanie wizerunku. Praca jest naszą pasją, a możliwość współpracy z naszymi Klientami – wielką wyzwaniem i przyjemnością.

Duet Centrum Zapoznawcze to nie tylko działalność matrymonialna; podczas trwania programu świadczymy Państwu także usługi z zakresu doradztwa personalnego, coachingu i wsparcia. Staramy się przekazywać praktyczną wiedzę, która pomaga naszym Klientom osiągnąć sukces, szczęście i harmonię w tej sferze życia.

Zachęcamy Państwa do rozmowy z naszym Konsultantem. Odpowiemy na nurtujące pytania, doradzimy, rozwiejemy wątpliwości.

Nie odkładajcie miłości na później. To dziś jest najlepszy czas.


505 199 095

Zadzwoń lub wyślij SMS (w treści podając imię, wiek, miasto lub województwo) 

Udzielimy wszystkich informacji

biura matrymonialne Duet Prestige

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: