infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

Oddział Wschód

obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin),
podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

Oddział Wschód obejmuje swoim zasięgiem woj. lubelskie (Lublin), podlaskie (Białystok), warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg), podkarpackie (Rzeszów).

SZYBKI KONTAKT 505 199 095 7dni/tydzień

e-mail:zgloszeniawschod@duetcentrum.pl

Wykształceni, szukający na poważnie

Informujemy, że oferty na naszych stronach zamieszczamy wyłącznie za zgodą lub na prośbę naszych Klientów. Pragniemy podkreślić, iż tylko nieznaczna ich część wyraziła aprobatę na taki sposób prezentacji. Posiadamy fotografie wszystkich naszych Klientów, jednakże udostępnianie ich możliwe jest tylko i wyłącznie za indywidualnie uzyskaną zgodą każdego Klienta.
Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli w formularzu podano prawidłowy numer telefonu, skontaktujemy się telefonicznie i udzielimy wszelkich informacji.
Do usłyszenia! Konsultanci Duet Centrum
* Wprowadzając powyższe dane, zgadzam się z polityką prywatności
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta

Duet Centrum – biuro matrymonialne PrzemyślDoskonale wiemy, że codzienne życie nie przynosi Państwu zbyt często okazji ku temu, by nawiązywać nowe znajomości. Praca zawodowa, zobowiązania rodzinne czy przebywanie ciągle w tym samym gronie ludzi – ograniczone możliwości nie są często zależne od nas, ale z pewnością utrudniają poszukiwania odpowiedniego partnera.


Profesjonalne usługi o charakterze zapoznawczo-matrymonialnym stają się coraz to bardziej popularnym sposobem na to, by rozszerzyć codzienne możliwości w poznawaniu nowych, wolnych i ciekawych osób. "Randki – Przemyśl" oferuje internet; portale randkowe i różnego typu aplikacje pozornie dają wiele możliwości, w praktyce jednak okazują się mało skutecznym i niewystarczającym źródłem interesujących kontaktów. Anonimowość, brak poczucia bezpieczeństwa, czasochłonność, konieczność ujawnienia informacji na swój temat, a także i wizerunku – to zagrożenia, które wpływają na to, że single i singielki coraz częściej rezygnują z takich usług i poszukują innej alternatywy, wybierając nasze biuro matrymonialne. Przemyśl, jak i całe województwo podkarpackie to silny ośrodek w naszej bazie. W odróżnieniu od internetowych portali randkowych, my nie chcemy świadczyć Państwu usług online i zależy nam na bezpośrednim kontakcie z każdym Klientem.

                                                                     

                                                     biuro matrymonialne przemyślSprawdzone ogłoszenia i oferty matrymonialne – PrzemyślWpisując w internetową wyszukiwarkę hasła typu: "Szukam męża czy żony", "ogłoszenia Przemyśl matrymonialne" czy "Pani szuka Pana", można znaleźć wiele różnych, bardziej lub mniej poważnych ofert. Jeśli ważna jest dla Państwa profesjonalna usługa, poparta długoletnim doświadczeniem w trafnym doborze partnerskim, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasze anonse matrymonialne są w pełni zweryfikowane, więc szukając za naszym pośrednictwem partnera / partnerki, mogą Państwo czuć się bezpiecznie. Nasz skuteczny model kojarzenia zapewnia Państwu wygodę, oszczędność czasu oraz, co najważniejsze – efektywność w poszukiwaniu potencjalnego partnera / partnerki.


Współpraca z Duet Centrum to naturalna okazja ku temu, by rozszerzyć krąg swoich poszukiwań o nowe, wolne, atrakcyjne i wartościowe osoby zainteresowane stałym związkiem. To szansa na poznawanie osób, które reprezentują zbliżony system poziom i styl życia, wykształcenia i życiowych sukcesów, podobny świat wartości i spojrzenia na związek. Wartościowe, ciekawe kontakty to już pierwszy krok ku temu, by odnaleźć radość w życiu osobistym. Sprawdź więc nasze ogłoszenia matrymonialne (Przemyśl i okolice) i dołącz do Duet Centrum!                                                                  biuro matrymonialne przemyślSkuteczne i profesjonalne biuro matrymonialne – PrzemyślW przeciwieństwie do tego, co oferują portale randkowe, gwarantujemy Państwu nawiązywanie kontaktów wyłącznie z osobami, które zainteresowane są realnym spotkaniem. Ponieważ każdego klienta znamy z bezpośredniego kontaktu, jesteśmy w stanie stworzyć usługę "uszytą na miarę" – dopasowaną do Państwa indywidualnych preferencji. Punktem wyjścia do rozpoczęcia współpracy jest rozmowa; chcemy jak najlepiej poznać Klienta, by później wspólnie rozpocząć poszukiwania partnera/partnerki spełniającej Jego oczekiwania. Atmosfera współpracy determinuje sukces; stawiamy na wzajemne zaufanie, otwartość, empatię i zaangażowanie.


Nasza firma pracuje zgodnie z zasadami RODO; zespół Duet Centrum regularnie przechodzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych wrażliwych. Ogłoszenia matrymonialne – Przemyśl, które prezentujemy na naszej stronie internetowej, publikujemy tylko i wyłącznie za zgodą Klienta.


                  Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie pytania.


INFOLINIA 7dni/tydzień: 505 199 095 (bez ukrytych opłat)

Nie połączą się Państwo z automatyczną sekretarką, ale z żywym człowiekiem. To najszybsza forma kontaktu z nami.


SMS na 505 199 095 (w treści podaj swoje imię, wiek, miasto)
Oddzwonimy i na nasz koszt udzielimy pełnych informacji.

Duet Centrum w DDTVN:Duet Centrum w Superstacji: