infolinia czynna codziennie

+48 505 199 095
  zamknij    ×

ZADZWOŃ
505 199 095

Nie chcemy być dla Ciebie anonimowi!
Cechuje nas empatia i indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny

WYŚLIJ SMS
505 199 095

np. Agnieszka, 35, wyższe, Poznań, po 18.
Oddzwonimy. Udzielimy pełnych informacji, odpowiemy na każde pytanie.
Cechuje nas empatia indywidualne podejście do każdego.
Rozmowa z Tobą będzie miała charakter poufny.

powrót do listy poprzednia następna
Co u was i u nas ?

Co u was i u nas ?09/02/2024

Dzień dobry!

Pomiędzy spotkaniami w biurze, nasi konsultanci odwiedzili Państwa w urokliwym Trójmieście, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. To dla nas mała odskocznia od pracy "za biurkiem", ale przede wszystkim możliwość poznania Klienta w szerszym kontekście, bo... poznajemy fragment jego życia. I to zawsze wnosi coś więcej do współpracy.

Wszystkie nasze programy, niezależnie od wybranej formy, są jakościowe. I w żadnym z programów nie gwarantujemy sukcesu. Bo jak właściwie zdefiniować ten sukces? Jedna randka, przyjaźń, związek nieformalny, czy dopiero małżeństwo?

Śmiało możemy powiedzieć, że sukcesy mamy codziennie – czasem są to odwiedziny pary, która ma wobec siebie matrymonialne zamiary, czasem jest to telefon z hasłem: "chcemy się bardziej poznać", a czasem rozmowa "nie udało się, ale jestem zadowolony z możliwości, jakie daje biuro matrymonialne Duet i chciałbym/chciałabym spróbować ponownie". Nie każdy sukces jest równoznaczny ze ślubem.

Zapraszamy serdecznie do rozmowy! To nic nie kosztuje, do niczego nie zobowiązuje! A być może również... skończy się większym bądź mniejszym sukcesem :-)


powrót do listy poprzednia następna
Duet Prestige Ekskluzywnie dla wymagających

Na życzenie przyjeżdzamy do klienta